Zwembadproject: Vlissingen wil het nu alleen realiseren Duel Kortsjnoi-Tal werd afgebroken Ronde M-Zeeland op 7 en 8 juni ZEEUWSE RENNERS TRAINEN Voorzitter internationale tennisfee!, in opspraak 4 VOORDELEN «5 IN ZOMER 1969 TWEE VLIEGER OOK ANDEREN RALLY MONTE CARLO GESTART Snelle zege van Ivkov op Donner Winnende duif OP ZATERDAG GEEN VOETBAL Jam Blom speelt tegen F. Gordijn Titel eerste klas libre biljarten Huldiging van 42 ANMB-jubilarissen PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 JANUARI 1968 Slot van pagina 1 procedure zal wel zijn dat het pro vinclaal bestuur opnieuw gaat pra ten niet de betrokken gemeente besturen Het is mogelijk dat beide Sneentcn dan een deel van de koek jgen, maar het is ook mogelijk dat gedeputeerden de zaak zullen trachten te koppelen'. Wethouder Ch. J. Gillissen Verscha- ;e vertelde ons dat zijns Inziens net /lissingse plan toch veie voordelen heeft .De grond ik eigendom -Ier ge meente Er behoeft geen lange pro cedure te worden gevolgd om grond te verkrijgen. Bovendien is tiet ook overbodig zich zorgen te maken over de aanleg van dure aanvoerwugen. Het terrein ligt aan de verlengde President Rooseveltlaan. dient bi' de Nieuwe Vlissingseweg en dus ook betrekkelijk dicht bij Middelburg. Ook is er grond voor parkeerruimte', al dus de Vlissingse wethouder. Overigens is deze plaats niet hel destijds in het rapport genoemde Vlissingse terrein. Het rapport noemde: een terrein bij de zoge naamde Pyramide-hoeve (Middel burg) en een terrein .omvtt ten- de het kamp van de dienst Am- bonezenzorg"' (Vlissingen). Maar het terrein bij de sporthal ligt nog geen drie kilometer van ae eerder genoemde plaats en dat is tegenwoordig toch geen afstand meer*, zegt de heer Gillissen Ver schage er van. Hoewel ook de Vlissingse wethouder van sportzaken wel wil toegeven dat er nog heel wat financiële bar- g rières genomen moeten worden. g heeft hij toch goede hoop dat cle S eerste fase voor de zomer van 1969 S gerealiseerd kan worden. Het is geen toeval dat het Vllssing- se zwembaaproject vrijwel identiek U aan het in het zwomhadrapport lanc eerde plan. Het Vlissingse plan werd namelijk ontworpen door het architectenbu reau Baanders uit Amsterdam in sa menwerking met. .De Vereenigde Sportfondsenbaden NV in Amster dam. Beide instanties ontwierpen ook de pir.'nnen die naar voren kwamen in het rapport van de W'alcherse zwem badcommissie. een overdekt lnstructiebad van 25 meter lang en 8.5 meter inreed (In het rapport van de Walcherse zwembadcommissie werd voorge steld dit instructiebad de afmetin gen 16 bij 8 meter te geven). Vlissingen wil echter op korte ter mijn een overdekt instructiebad hebben, dat bovendien trainingsmo gelijkheden voor wedstrijdzwemmers biedt. Een bad van 16 meter is daar voor te kort. Derhalve is het nood zakelijk dat het instructiebad 35 meter lang wordt. De diepte van het instruc tiebad loopt geleidelijk af van 80 centimeter tot 2 meter. Er is echter een .opzet' van de waterstand mogelijk met 60 k 75 centimeter. Bij wedstrijdtrain.ng kan de diepte dus variëren van circa 1,5 meter aan de ene tot ongeveer 2,70 meter aan de andere korte zijde van het instruc tiebad. Door de geringe breedte (8.5 meter) is het echter niet mogelijk lowedstrijdjsjjjjj e houden. Als Vlissingen dit .instructiebad' Inderdaad kan realiseren slaat net twee vliegen in één klap: de ge meente heeft dan een uitsteken de accommodatie voor zwemles sen aan de schooljeugd (overdag) en bovendien een redelijke accom modatie voor wedstrijdtraining en officieuze wedstrijden ('s avonds en in het weekeinde). wordt in dit rapport onder meer ge zegd: ,De capaciteit van het instruc tiebad zal ruimschoots groot genoeg zijn voor de op Walcheren ie ver wachten vraag naar instructielessen voor begliners'. Hieruit kan worden geconcludeerd dat het voor Vlissin gen ontworpen instructiebad (van 25 bij 8,5 meter) zeker groot genoeg is om eventueel ook ten dienste ko men van andere gemeenten op Wal cheren. Ook het m het rapport gesuggereer de instructiebad was voorz.ïn van een regelbare waterstand. Vanzelf sprekend is er ook bij h?t Vlissingse; instructiebad een ketelhuis voor de verwarming van het water gepland Het gebouw is zo groot geprojecteerd: dat mettertijd de verw jnin -. nnstal-! latie kan worden uitgebreid voor het grote overdekte wedstrijdzwernbad. Voorts omvat het Vlissingse project41 Een open wedstrijdbad van 501 meter lengte en 21 meter breedte. Voor zwemraces kunnen hierop ze- van banen worden uitgezet, van zelfsprekend is het bad ook groot genoeg voor waterpolowedstrijden (Dit bad werd ook aanbevolen ;n het rapport met dezelfde afme tingen Een open ondiep buitenbad van 50 meter lang en 20 meter te-eed ,het zogenaamde poedelbad voor oudere kinderen', aldus de heer Gillissen Verschage. (Ook dit bad is identiek aan net in het rapport aanbevolen zwem bad). Een L-vorm:g kleuterbad Be.- de poten van de I. hebben -en lengte van 20 meter terwijl de breedte varieert van zes 'ot drr meter. (In het rapr-or werd een kleuter bad van 20 bij 10 meter aanbe volen VLISSINGEN 7n de hal van het Vlissingse stad huis is een maquette van een ambitieus zwembad plan te zien. Bovenste Joto: een overzicht van het geheel met op de voorgrond het gedeelte van de open baden en op de achtergrond het grote overdekte zwembad en het kleinere overdekte instruct^bad. Onderste foto: de maquette heeft afneembare da ken'. Zo kan men ook het interieur bekijken. In het midden het grote overdekte 25-meter (wedstrijd) bad, dat pas in een tweede fase gerealiseerd zal wor den. Links het overdekte instructiebad, dat smaller is dan het grote bad, maar dat ook 25 meter lang is, zodat het geschikt is voor wedstnjdzwemmen. OSLO (ANP) De 37e Rally Monte Carlo, waarmee volgens de traditie de competitie om het Europese rallv-kam- pioenschap aanvangt, is vrijdagavond kort voor half negen begonnen. In Oslo startten de eerste 29 equipes voor de 3198 km lange rit naar Monaco, dat maandag Sn de loop van de dag moet zijn bereikt. Een twintigtal minuten later stortten ook in Athene de deelnemers zich in het grote rally-avontuur. Reims, waar drie van de vier Neder landse teams startten, was vrijdagavond laat bijna in lentesfeer. De thermometer gaf ruim 10 graden boven nul aan. Van de 38 aangemelde combinaties meldden er zich 34 aan de controle. Gijs en Da vid van Lennep begonnen er met een DAF 44 hun tocht naar het zuiden. Kort daarop volgde de VW 1600 L van Ben Pon en Joost Klein en de BMW 2000 TI van routinier Oscar Rosenblatt en Hans de Man. De vierde Nederlandse deelnemer is Rob Slotemaker, die met de Brit Alan Taylor uit Warschau ver trok. HOOGOVENSCHAAKTOERNOOI meestergroep van het Hoogovenscl toernooi werd het belangrüke duel vrij dag tussen de Russische cracks Korts- jnoi en Tal afgebroken. De partij had vooral in het middenspel eer. uitermate spannend verloop. Omstreeks de 30ste zet, toen zijn tegenstander nog slechts enkele minuten voor de resterende zet ten over had, leek Kortsjnoi recht op de overwinning af te gaan. Tal, die bovendien uog bedreigd werd door een mataanval, vond echter tegen spel door middel van een gevaarlijk vrijpion. Hy haalde de tydcontrole on geschonden. De partij zal zaterdagoch tend worden voortgezet. Tekenend voor de strijdlust is het dat van de zestien partijen uit de groot meester- en de meestergroep er nega werden afgebroken. De Zuidslaviër Ivkov is kennelijk nederlagen tegen Kortsjnoi en Karah- liaic te boven. Hij boekte een snel tot- standgekomen overwinning op Donner, die de philidor-verdediging niet correct behandelde. Voor zover bekend heeft de Amsterdammer deze speelwijze nog maar zelden toer""-"-* CLINGE De heer Camille Hageman te Clinge heeft met een duif voor de expositie van Europese kampioenen in de Rivlorahal te Rotterdam (komende week) de tweede prijs in de klasse tro pische duiven gewonnen. richting met twee of drie bassins Is als een min of meer zelfstandige eenheid te beschouwen'), evenals in het rapport dus worden al deze ha- den omgeven door grote speelweiden en een grote zandbak. En dat alles omvat dan de eerste fase van het Vlissingse zwembadplan, waarvan wethouder Gillissen .Verschage goede verwachtingen heeft dat het in de zomer van 1969 in gebruik is. Tenslotte is er nog een tweede fa se: een overdekt 25 meter-bad met toeschouwcrsaccommodatie. Dit bad zal geschikt zijn voor zwemwedstrij den. Maar vanzelfsprekend zal er ook instructiezwemmen in kunnen ge schieden. Ook hier is er een geringe afwij king met het aanbevolen bad in het rapport van de Walcherse zwembadcommissie. In het rapport wordt namelijk een overdekt bad van 25 meter bij 12 meter noemd. Het geprojecteerde Vlis singse bad heeft echter de afme tingen 25 bij 14 meter. Dat heeft zijn reden: een breedte van 12 me ter is juist onvoldoende voor het houden van alle officiële water- polowedstrijden. Zoals gezegd: Vlissingen heeft met dit alles een ambitieus zwembadpro ject. NED. HERVORMDE KERK Beroepen te Opende C. van der Lee- den te Elem Drente i GEREF. KERKEN (VRIJGEMAAKT) Beroepen te Berkum R. te Velde te SchJldwolde. Beroepen te ralingsveer- Krimpen aan de IJssel A Hordijk te Baflo. GEREFORMEERDE GEMENTEN beroepen te Boskoop J. C. Weststrate te Meliskerke. Beroepen te Hendrik Ido Ambacht A. Hoogerland te Wer kendam. Bedankt voor Nieuwdorp J. Karens te Nieuwerkerk. DOOPSGEZ. BROEDERSCHAP mevrouw H. A. Schlere-Leyns te Sur- hulsterveen. ROME (ANP) Mededelingen van de oud-Italiaanse davis cupspeler Orlando Sirola hebben dr Giorgio de Stefanl. pre sident van de Italaanse en de interna tionale tennisfederatïe in opsraak ge bracht. Sirola vertelde deze week in een inter- met de Daily Mail dat hy in zijn beste jaren, toen hij samen met Nicola Piettrangeli een bijzonder sterk davls- eupteam vormde, van de Italiaanse ten- nisbond een kleine 350 gulden per week had ontvangen om .amateur" te blijven. De Daily Mail maakte er onmiddellijk een zaak' van, voorzag het artikel van de kop: .Sirola, de Italiaanse 350 gul- den-per-week-arnateur' en citeerde on der meer de volgende woorden van Siro- lo: .Die 350 gulden kwamen natuurlijk bij de onkostenvergoeding, die volgens de regels van de internationale tennis fe deratie zijn toegestaan'. Sirola vertelde verder dat het nem onmogelijk was om toptenn:s te spelen zonder andere in komsten der, de toentertijd toegestande onkostenvergoeding. .Ik heb daarom mijn standpunt naar voren gebracht bij s de Italiaanse tennisbond en daar deelde i men mijn mening' Dr Giorgio de Stefani, die de Engelse tennisbond van het internationale tennis wil uitsluiten omdat die bond.: zoa's bekend, het onderscheid tussen amateurs en profs met ingang van 22 april wil doeD verdwijnen, ontkende dat de Italiaanse bond zijn spelers ooit meer dan de toegestane vergoe dingen heeft uitgekeerd. In Cortina d'Ampezzo waar de heer De Stefena met vakantie is. weigerde hij een direct antwoord te geven op de me dedelingen. die Sirola aan de Daily Mail had verstrekt. Het enige commen taar dat de heer De Stefani wilde ver strekken, was: ,Wij hebben geen enkele speler ooit meer betaald dan officieel was toegestaan'. Eerder deze week had de oud-teamge noot van Sirola. Pietrangeli, heftig ont kend dat hij extra-betalingen van de Ita liaanse bond had ontvangen. Naar aan leiding van de ontkenningen van Giorgi de Stefani heeft men Sirola om een derwoord gevraagd. In zijn woonpl! Bologna bevestigde Sirola, dat hij gere geld geld had ontvangen. Toen herri ge vraagd werd of hij niet meende de heer De Stefani met zijn woorden in moeilllk- heden te hebben gebracht, antwoordde Sirola: .Ik heb mijn verklaring niet af gelegd om de heer De Stefani in moei lijkheden te brengen: ik heb bet alleen maar gedaan om de waarheid bekend te maken'. DEN HAAG (ANP) De afdeling Zeeland van de KNVB heeft alle voor zater dag op het programma staande amateur voetbalwed strijden in verband met de toestand van de terreinen af gelast. Voor wat betreft het amateur-voetbal op zondag wordt het keuren van de vel den overgelaten aan de con suls. Op de balendervergadering van de sportcommissie van de KNWU voor klassieken en grote wedstrijden is het volgende programma bekendgemaakt maart 16: Ster van Zwolle (ld), 23: Ronde van Zuid-Holland, 24: Omloop van de Baronie (kl), 30: Ronde van Twente; april 6: Ronde van Friesland Holland (kl), 20: Ronde van Friesland (ld), 27: Ronde van Gelderland (kl); mei 4: Ronde van Overijssel (kl), 11: Ronde van Drente (kl), 12: Omloop der Kempen (kl), 18: Ronde van de Haar lemmermeer (kl), 24-30: Olympïa's Toer; juni 1: Ronde van Limburg (kl). 7 en 8: Ronde van Midden Zeeland, 15 en 16: Ronde van Brabant, 29: Kersen ronde (kl); september 14 en 15: Om loop van Zeeuwsch-Vlaanderen. De internationale Ronde van Midden- Zeeland draait op 7 en 8 juni zoals uit de kalender blijkt. Dit was ook de da tum die het comité had gevraagd. Het is de vroegste datum waarop de ronde verreden wordt, maar voorzitter Henk de Moet en zijn mannen hebben op ver zoek van politie- en overheidsinstanties hun datum wederom vervroegd, dit om de ronde zoveel mogelijk buiten het toeristenseizoen te laten vallen. (old als een laatste selectie voor de candidaten, dit zowel voor onze renners alsmede voor de Zwitserse en Engelse ploeg voor deelname aan de Tour de i'Avenir. Nu zoals bekend deze wed strijd door de organisatoren en de UCI is vastgesteld van 7-16 juni is hiervan natuurlijk geen sprake. De heer Ad^aan de Schipper, vroeger comitélld en thans deel uitmakend van de sportcommissie der KNWU is echter van mening dat dit voor het deelnemersveld weinig van invloed zal zijn, omdat een gedeelte van de selectiegroep door de coach van de KNWU, de heer J. Middelink wordt -bereid voor de Olympische Spelen Mexico, en een 2-daagse wedstrijd als de Ronde van Midden-Zeeland past heel goed in een schema dat hiervoor wordt gevolgd. Overigens streeft het comité ernaar om de komende ronde de negende thans weer een andere opzet te geven, diit voor wat betreft de eerste aag, waarop start en finish weer in Middelburg zullen zijn gelegen. Ka ravaanleider Tonny Hendrikse voert hieromtrent momenteel besprekin gen met politie- en gemeente-autori teiten. Indien met genoemde instanties inder daad overeenstemming wordt bereikt, ligt het in de bedoeling om de eerste etappe te doen verrijden als individuele tijdrit over ca 12 km, waarvan de uit slag meetelt voor de totaalrangschik king over de 2 dagen, dit zowel indivi dueel als voor het ploegenklassement. Met deze vorm van een tijdrit is er sprake van strijd op het scherp van de snede, omdat elke seconde gewonnen in de tijdrit met veel ambitie verdedigd zal worden in de omloop van zaterdag, welke met start en finish te Goes weer over de klassieke afstand van 185 km zal gaan. Bovendien zullen ook vrijwel alle deelnemers hun kansen zaterdag nog kunnen verdedigen of ten dienste stellen van hun ploeg, mits zij de te stellen tijdslimiet niet overschrijden. Nu gebeurde het soms dat renners, die hon derden soms meer dan 1000 km hadden gereisd, na een half uur wedstrijd soms reeds waren uitgeschakeld door een val of domme pech. voor het startschot valt zullen er evenwel nog bergen werk ver zet moeten worden. Het secretariaat, in handen van Jan Ponse, is gestart met Zondag aanstaarde speelt in café-res taurant .De Landbouv.-' te Goes de dam- kampioen van Zeeland - Jan Blom uit 's-Gravenpolder - tegen F. Gordijn uit i Den Haag. Deze wedstrijd die om 12.30 uur aanvangt, is een van de 5 wedstrij den die gelden voor de voorronde van I het kampioenschap van Nederland. De blljartkampioenschap lste klas libre van het district Walcheren en Zuid-Be veland zullen worden gehouden In café Westdorp aan de Molendijk te 's-Hee- renhoek op zaterdag 20. zondag 21. za terdag 27 en zondag 28 januari aan staande Aanvang 14 uur. Voor deze wedstrijden, die worden georganiseerd door de biljartclub .Oefening baart het aanvragen van de vele vergunnin- gen, vrijstellingen subsidies enz. ten vijl en Mulder en Rinus Otte een bijzon der grootse reclamekaravaan aan het formeren zijn. Leen Vuyk, 56 jaar en tevens de nestor van het comité, is vol op in de weer om weer zitting te ne men in het comité van aanbeveling, .Groots moet de 9e ronde beslist wor den, zegt produktieleider Jeremiasse, ,want volgend jaar hopen wij onze lus trumronde te verrijden, en dit lustrum is alleen dan mogelijk wanneer spon- sers, gemeentelijke en provinciale in stanties hun steun en vooral de onmis bare subsidies blijven geven aan dit pe perdure wieierevenement. De beste re ferentie is dan volgens mij te kunnen verwijzen naar een goed geslaagde voor gaande editie! Dat de Ronde van Midden-Zeeland ook de internationale wielerwereld aan spreekt blijkt uit het feit dat reeds nu een definitieve overeenkomst werd af gesloten met de Duitse wielerploeg vai Nordrhein-Westfalen, do British Cy cling Federation, de Belgische formati. Evere-Kerkhoek-Sportief (de club van wereldkampioen Eddy Merk\) en de Brusselse formatie Jette Sportief. Verder voert de heer Jeremiasse ver gevorderde besprektngen met de ama teurformatie van het Franse Pelforth- Sauvage en met de Zwitserse bond. Met laatstgenoemde bond eijn evenwel enige problemen gerezen, daar op 7 juni in Zwitserland een beschermde amateur wedstrijd wordt ven-eden, en er een startverbod geldt in het buitenland voor alle Zwitserse amateurs. Gezien de pret tige contacten, die sinds het prille be gin van de Ronde van Midden-Zeeland tussen het comité en Zwitserland zijn gelogd wordt ook hier een compromis verwacht. Als waardering voor het vele werk dat de heer Adr. de Schipper steeds voor het comité heeft gedaan en als adviseur nog steeds doet, zal aan de sportcommissie der KNWU worden ge vraagd om hem nog éénmaal als wed strijdleider aan te wijzen voor de ronde. Hij speelde er duidelijk onwennig mee, Van Geet hoopte In zijn partij tegen Zuidslaviër Matanovic op een konings- aanval door pionnen te offeren. De h< werd echter geen werkelijkheid en achterstand in pionnen leverde hem ten slotte verlies op. Karakliaic voegde een punt aan zijn score toe, ten koste van de Amerikaar. Rossilimo, die de opening slecht door kwam. De Amerikaan die nog steeds vol fantasie speelt, blijkt een duidelijk gebrek aan parate moderne theoreti sche kennis te hebben, hetgeen zich ui teraard wreekt. De Nederlandse kampioen Ree. maakte remise met de Tsjech Hort. Uit de res terende zeven partijen heeft hij nu nog 2*6 punt nodig voor de titel internatio naal meester. In de meestergroep viel nauwelijks een boeiende beslissing. Vermoedelijk staat Van Scheltinga op winst in zijn part tegen de Hongaar Flesch, die vermaan ls om zijn .blindspel'. Ook in de damesgroep was het aantal afgebroken partyen de helft groot Uitslagen De uitslagen van de 8e ronde in da grootmeestersgroep waren: Ree-Hort Langewes-Gheorghiu afg.; Padevski-Portisch afg.; Matano- vlc-Van Geet 1-0; Bobotsow-Ciric afg,; Ivkow-Donner 1-0; Kortsjnoi-Tal afg.; Karaklaic-Rossolimo afg. De stand na 8 ronden is: 1. Kortsjnoi 7 en 1 afg.; 45 Matanovic Hort 4Vi: 6. Portisch 4 en 1 afg.; 7-8 Karaklaic, Ree 4; 9. Ciric 3^è en 1 afg; 10-11. Donner, Ivkow 3Vj; 12. Padevskl 3 en 1 afg.; 13-14. Bobotsovv, Langeweg 2Vz en 1 afg.; 15, Rossolimo 2%; 16. Van Geet 2. MEESTERGROEP: Uitslagen 8e ronde: Nikolic-Tatai 0-1Ostojic-Dunkelblum afg: Vyslouzil-Ujtelky afg; Van Schel- tinga-Flesch afg; Marovic-Medina Vfc- Zuckerman-Doda afg; Crabbendam- Jongsma 0-1; Ciocaltea-Hartoch afg. Stand na 8 ronden: 1. Zuckerman (USA) 5 Vb en 1 afg; 2.-3. Medina (Sp.) en Tatai (It.) 5; 4.-7. Ciocaltea (Roem.); Doda (Polen); Flesch (Hong.); Ostojlo (oJeg.) 4Vb 'en 1 afg; 8. Nikolic (Joeg.) 4Vb: 9- Marovic (Joeg.) 4; 10. Van Schei- tinga 3Vb en 1 afg; 11. Ujtelky (Tsjech.) 3 en 1 afg; 12. Jongsma (Ned.) 3; 13. Hartoch (Ned.) 2Yb en 1 afg; 14. Vy*- louzll (Tjech.) 2 en 1 afg; 15. Crabben dam (Ned.) 2; 16. Dunkelblum (Belg.) 1 en 1 afg. Heden is van ons heengegaan onze lieve, zorg zame vrouw, moeder en grootmoeder JACOMINA OREEL geboren Vogel, op de leeftijd van 75 jaar. Vlissingen: A. Orecl C. Orecl M. J. Oreel-Kemellng Addy, Marian, Kees W. Oreel L. C. Oreel-van Kogelenberg Oostburg: S. Oreel C. Oreel-Schout Jos Vlissingen, 19 januari 1968 Verk. Quakkelaarstraat 89 Condoleantiesadres: Jan van Goyenlaan 1 De rouwdienst zal worden gehouden in het wijk- gebouw ,'t Anker', Bonedijkestraat 161, des voor middags 11.15 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben te 12.10 uur op de algemene begraafplaats. MG; C. Westdorp, OBK; W. Sendee, OBK; W. Korff VEG; A. Vogel, OT en J. C. Bruynzeel, ALMG. VLISSINGEN De Zeeuwse wieier club ,Theo Middelkamp' begint zater dagmiddag (vandaag) weer de wegtrai- ningen In de Wilheliniuapolder. Om half drie komen de renners weer bijeen in Wilheiminadorp. Zondag is er een trai ning in de Braakman voor de Zeeuws- Vlaamse renners. Vanzelfsprekend z(jn de renners uit Zeeuwsen-Vlaanderen ook welkom op de training in Wilheimi nadorp. Weststrate. volgen momenteel een cur sus van de NWU ln Utrecht. Deze cursus is bestemd voor begeleiders van renners. VLISSINGEN De afdeling Vlissin gen van de ANMB heeft vrijdagavond in 't Anker 42 jubilarissen gehuldigd, die vijftig, veertig of vijfentwintig jaar lid waren van de metaalbedrijfbohd. De heren F. J. Bax, C. M. Compeer, W. A. Gillissen Verschage, P. Goedhart en P. J. J. Kest waren dit jaar precies een halve eeuw lid, waarvoor zij een kist Blgaren ontvingen van afdelingsvoorzit ter Ab. Schenkel. Voor de 40-jarigen was er de gouden NW-speld en de 25- Jarigen kregen de zilveren AKMB- speld. Voor de dames waren er fruit schalen. Districtsbestuurder F. Lee mans uit Breda feliciteerde de jubilaris sen en bracht hen hulde voor hun werk ln de vakbeweging. De veertigjarigen zijn: F, Duizendstra. L. v. d. Hof, w. C. J. Kesteloo, H. Ki- vant, N. P. Bosschaart, A. A v. d. Ent, A. Geljon, J. de Klerk, A. Klop, M. Kra nendonk, P. van Linden, J. van Loenen, J. de Noo(jer, J. J. Versteeg. M. Sinke. De 25-jarigen zijn: M. Bosselaar. L. Eosselaar, A. Bostelaar, H. v. d. Broek. P. J. de Bruijne, H. C. de Bruljne, L. Butz, J. B. Bijleveld. J. Castel, M. Din- gemanse, J. C. van Eik. M. P. v. d. Ent. P. Hangoor, G Harinck. N. Hollebrand- se, A. Houtzager, C. Kokelaar. W. Meer man, D. J. Mol, C. J. van Schalk en J. Heden is, na een kort stondige ziekte, van ons heengegaan onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader ADRIAAN JOBSE in de ouderdom van 81 jaar. De Heer is mijn Herder Mij zal niets ontbreken Aagtekerke: J. Jobse-Adriaanse Goes: M, Wagenaar-Jobse W. Wagenaar Vlissingen: A. Jobse M. Jobsc-Labruijcre Castricum: C. Jobse A. Jobse-de Vries Vrouwenpolder: J. J. Geertse-Jobse J. Geertse Oost-Souburg: L. J. Stcijn-Jobse P. Steljn En kleinkinderen Aagtekerke, 19 jan. '68 Burg. Geuzestraat 39 De rouwdienst zal wor den gehouden ln het verenigingsgebouw 8 .Amlcitia' op woensdag 9 24 januari, des namld- - dngs 1.15 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben te 2 Heden overleed, tot onze grote droefheid, onze geliefde schoon zuster en tante, JACOMINA VOGEL op de leeftijd vai jaar. Uit aller naam: Arneniuiden: Familie Oreel Middelburg: Familie Oreel Na een langdurig en op het laatst nog een smartelijk lijden ls van ons heengegaan, onze lieve man en vader, be huwd-, groot- en over grootvader en broeder ABRAHAM SLAIIBEKOORN ln do ouderdom van 78 jaar. i dood God ls Heer en leven, wed. E. Slabbckoorn- Danker J. H. Slabbekoom J. C. Slabbekoorn- Lcpoeter H. Slabbekoorn T E. Brnel- Slabbclcoorn J. Bruel Klein- en achter kleinkinderen De begrafenjp zal DV plaatshebben op maan dag 22 januari om 14 uur op de algemene be graafplaats te Bleze- llnge. Heden is. na een smar telijk lijden, van m<j heengegaan, mjjn lieve, zorgzame man. CORN E LIS .JACOBUS VAN 'T WESTKINDE op de leeftijd van 63 Jaar. S. C. van 't Weatein- de-van der Endt Vlissingen, 19 Januari 1968 Jan van Goyenlaan 17 De overledene ls opge baard ln het zlclccn- tiuls .Bcthesda'. De teraardebestelling s bepaald op woens dag 24 januari. Vertrek wykgebouw 't Anker, Bonedijke straat 161, des mid dags 12 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1968 | | pagina 4