Luchtbrug over rijksweg 60 Winterspelen Grenoble duurder dan ooit NAVO-MINISTERS AANVAARDDEN HARMEL-STUDIE DE SP0RTT0T0 Lykke-Eugen winnen zesdaagse van Amsterdam Jo de Roo: naast schoenen...' Raadgevend comité EEG-binnenvaart ,Voeg het Gooi bij Utrecht' Nieuw eiland Stille Oceaan el Rotterdamse haven op weg naar een nieav) record DONDERDAG 14 DECEMBER 1967 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 9 Vandaag openbaar BRUSSEL (ANP) De ministers var buitenlandse zaken hebben woensdag op de NAVO-conferentie in Brussel over eenstemming bereikt over de zogenaam de Harmel-studie over de toekomstige taken van de NAVO. Het zal vandaag donderdag tegelyb niet het slot communiqué worden gepubliceerd. Het zeventien paragrafen omvattende rapport bevat minder dan de meeste de legaties hadden gehoopt, maar aan de andere kant staat er veel in, zo verna men wij in welingelichte Nederlandse kringen, dat mogelijk niet onverdeeld gunstig door president De Gaulle zal worden ontvangen. In conferentiekringen heeft men de in druk dat van Nederlandse zijde krachtige pogingen zijn aangewend om in het rap port tenminste tot een gezamenlijk standpunt te komen op het punt van overleg tussen de NAVO-landen en niet bij de organisatie aangesloten landen. Deze pogingen zijn gestrand op hardnek kige Franse weerstand. Hervormingen De Nederlandse delegatie had gehoopt, zo zei na afloop van de middagzitting minister Luns, dat er meer uit de studie zou zijn gekomen met name op het punt van hervormingen van het NAVO-ver- drag zelf. Maar als er bij de NAVO-lan- den voor de komende jaren voldoende goede wil aanwezig is, dan zijn in die ja ren resultaten bereikbaar. Minister Luns achtte het eindresultaat beter ,dan was gevreesd'. Alle delegaties hebben hun visie gege ven op internationale problemen en van de gelegenheid gebruik gemaakt ver schillende vraagstukken van concrete aard aan te snijden. Met name zijn de Turkse en Griekse ministers van buitenlandse zaken inge gaan op de problemen rond Cyprus. De Britse minister Brown achtte het be langrijkste onderwerp de Harmelstudie en betoogde in dit verband dat de toe komst van de NAVO gebaseerd moet zijn op een krachtige eensgezindheid. Er is geen sprake van dat ontspanning kan worden bereikt als de NAVO-partners niet sterk blijven staan, zo was de con clusie van Browns betoog. Hoeksteen Britse conferentiekringen haalden na loop de verklaring van de Amerikaanse minister Rusk aan, waarin gezegd werd dat door een grote mate van samenwer king tussen de Europese landen de al liantie ook veel sterker zou zijn en zij wezen op een andere uitspraak van Brown, dat een vergrote EEG met En- Seland als lid in het verband van de IAVO bezien, een hoeksteen van de vei ligheid van de alliantie zou vormen. Vietnam De kwestie-Vïetnam behandelend, wees Rusk op de in San Antonio door pre sident Johnson afgelegde verklaring, waarin deze zei dat Amerika bereid is de bombardementen te stoppen, als dat ertoe zou leiden dat er direct onderhan delingen worden geopend. Onder direct werd, aldus Rusk, een korte tijd ver staan: geen zes weken of twee maan den. Niemand kan de Verenigde Staten bewegen dit minimumvoorstel nog ver der te reduceren, aldus de Amerikaan. (ADVERTENTIE) Off icieel programma van het 6e reserveformulier 16/17 december; Chelsea-WéstBromwich 1 Coventry-Burnley 2 Liverpool-Manchester-C. 3 Manchesten.U.-Evertpn U Notts. Forest-Sheffield U. 5 Sheffield W.-Wëst Ham. 6 Southampton-Newcastle ,7 Stoke-Arsenal 8 Sunderland-Leeds U. 9 Wedstrijden Engelse competitie voor reserve-toto De standen ii zijn: Manch. Unit. Manch. City Liverpool Leeds United Tottenh. H.spur 20 Everton 20 Sheff. VVednd. 19 Newcastle 20 Stoke City 20 Arsneal 19 Burnley 20 W. Bromw. Alb. 18 Notth. Forest 19 Wolverh. 18 Southampton 19 Sunderland 19 Chelsea 19 Leicester City 19 Fulham 18 West Ham Unit. IS Sheff. United 19 Coventry City 18 2e divisie Portsmouth Blackpool Birmingham Ipswich ia 8 Queens P. Rang. 19 11 Crystal Palace 19 9 Norwich City Millwall Carlisle Huddersfield Middlesborough Bolton Wand. Derby County Blackburn Rov, Cardiff Hull City Preston N End Aston Villa Bristol City Plymouth Rotherham de Engelse competitie AMSTERDAM ANP De uitslag van de Amsterdamse zesdaagse is: 1. Lykkc-Eugen (Den.), afgelegd in 145 uur 2760,369 km, 141 pnt; op 1 ronde: 2. De Roo-Pfenninger (Ned./Zwits.) 288 pnt; op 2 ronden: 3. Renz-Deloof (Did./ Belg.) 855 pnt; op 5 ronden: 4. Janssen- Koel (Ned.) 221 pnt; op 6 ronden: 5. Duyndam-Beghetto (Ned./It.) 270 pnt; 6. Fore-Verschueren (Belg.) 161 pnt; op 12 ronden: 7. Karstens-Severeyns (Ned./Belg.) 222 pnt; op 19 ronden: 8. Baensch-Wagtmans Austr./Ned.) 188 pnt; op 44 ronden: 9. Schuuring-Vianen (Ned.) 331 pnt; op 56 ronden: 10 Zoete- Nijdam (Ned.) 188 pnt. AMSTERDAM En toch was het ;rootste applaus niet voor Palle Lykke "ensen en Fedy Eugen. Natuurlijk, bei de Denen kregen tijdens hun ererondje over het onder tientallen lampen dof glanzende minihaantje van de nieuwe RAI de toejuichingen, die winnaars nu eenmaal altijd krijgen. Dat applaus zonk echter in het niet vergeleken bij de ka- kafonie van geluiden die van de flink bezette tribunes rolde, toen de Zwitser Fritz Pfenninger en de Nederlander Jo de Roo hun triomfronde maakten. De donkere Zeeuw was zichtbaar gelukkig met deze hulde: ,Dat had ik niet ge dacht: tweede worden en evengoed zo'n applaus krijgen. En dan te bedenken dat wij hadden kunnen winnen. Zij had den mijn een verdoofd omdat ik last had van een verrekt spiertje in de knie holte. Ik voelde nu niets. Het leek net of Ik naast m(jn schoenen reed. Of ik geen schoenen aan had. Maar die val, he. Ineens gebeurde het'. En terwijl hij nog eens mistroostig naar die voor hem fatale plek keek, ging hij verder: .Jans sen gleed uit, kwam tegen mij op en geen mens die dan nog in het zadel kan ilijven. Gelukkig viel het allemaal mee. Mijn rug deed wat pijn, maar het verve lende is dat na zo'n incident je cadans naar de maan is. In tien minu ten hebben wij toen geprobeerd te red den wat er te redden viel, maar Lykke en Eugen lieten niet meer los. jammer'. Op het Grote Bittermeer liggen sinds de oorlog in het Midden- Oosten Ui schepen ingesloten. Meer dan zes maanden vermaken de bemanningsleden zich zo goed en zo kwaad als het kan. Het ziet er niet naar uit, dat zij de kerst dagen thuis zullen zijn en daarom hebben zij heel handig voor een drijvende kerstboom gezorgd, die nu op een vlotje temidden van de ingesloten schepen drijft. Het is een kunstboom, versierd met lam pen en tvat tege flessen. Een fiere ,sneeuio'-man houdt de wacht bij de boom. BRUSSEL (ANP) De Europese com missie heeft, besloten een speciaal ad viescomité voor de sociale waagstuk ken in de binnenvaart op te richten, waarin vertegenwoordigers van vervoer ders en werknemers in de binnenvaart geljjkeljjk vertegenwoordigd zullen zijn. Het comité, dat zijn eigen voorzitter zal kiezen, moet de Europese commis sie in staat stellen om, als zij zulks no dig acht, overleg te plegen met de be langhebbende beroepsinstanties over de sociale vraagstukken in de blnnenvaart- sector. Eerder dit jaar is een soortge lijk raadgevend comité opgericht voor het wegvervoer. JONGE POLITICI: UTRECHT (ANP) Tijdens do begro tingsbehandeling in de provinciale sta ten van Utrecht is woensdagochtend een motie voorgelezen die het, politiek jon gerencontact in het Gooi kortgeleden tijdens een vergadering heeft aangeno- Daarin geven deze jongeren te kennen dat het Gooi bij de provincie Utrecht moet worden ingedeeld. Zij vinden dat deze provincie heeft getoond bereid te zijn in het gebied tussen Hilversum en Utrecht een aanvang te maken met de noodzakelijke bouwplannen. De dood op de weg STAPHORST (ANP) Op de rijksweg tussen Zwolle en Meppel zijn woensdag morgen omstreeks zes uur twee vracht autocombinaties op elkaar gebotst, als ilg waarvan de bestuurder van een wagens, de 21-jarige uit Teteringen afkomstige A. VV. P. van den Broek om het leven is gekomen. Door nog opgehelderde oorzaak raakte zijn vrachtauto op de linkerweghelft de botsing volgde. BOM WIL RELATIES MET JOEGOSLAVIË HERVATTEN GRENOBLE (ANP) Wanneer gene raal De Gaulle op zes februari in de Franse universiteits- en industriestad Grenoble de tiende Olympïsehe winter spelen voor geopend verklaart, staat elk geval een ding vast het zullen de duurste uit <le geschiedenis zijn. Ruim 1100 miljoen nieuwe francs miljoen gulden) heeft de organisatie van deze winterspelen gekost, precies vijftig maal zoveel als die welke in J936 ir Garmisch Parten kirehen werden gehou den. Een vergelijking tussen Grenoble en Garmisch Partenkirchen is echter on mogelijk. De belangstelling voor de win terspelen is sedert 1924 toen in Chamonix de eerste winterspelen werden gehouden zo toegenomen dat hetgeen destijds in Garmisch Partenkirchen als zeer luxueus en overdreven werd beschouwd nu zelfs niet meer aan minimale eisen zou vol- "sen. In verhouding tot recentere Olym pische winterspelen als die van Oslo (1952), Cortina d'Ampezzo (1956), Squaw Valley (1960) en Innsbruck (1964 zijn de technische en organisa torische voorbereidingen in Grenoble zo geweldig en zonder weerga, da' le vergelijkingen mank gaan. Nog nooit tevoren zijn voor Olympische winterspelen zulke geweldigestadions en wedstrijdpistes gebouwd of aange legd. De inrichting van de verblijven voor deelnemers, officials en medewer kers van het organisatiecomité is zeer luxueus. Voor de schrijvende pers, de radio en televisie zijn zulke omvangrijke maatregelen genomen dat er bijna niets mis kan gaan. Ook zijn enorme bedrag geïnvesteerd in de elektronische uitsl apparatuur. In Grenoble en omgeving :ijn zoveel nieuwe wegen aangelegd en oude verbreed dat de stad, die 300.0000 inwoners telt, een totaal ander gezicht heeft gekregen. jW'ij hebben alle ervaringen die zijn op gedaan bij de Olympische winterspelen van Squaw Valley en Insbruck uitvoerig bestudeerd, jammer genoeg konden ze slechts ten dele gebruikt worden omdat de verhoudingen hier totaal anders lig gen. Het was voor ons niet alleen nood zakelijk stadions wedstrijdhallen en pis tes te bouwen of aan te leggen die de strengste kritiek van het internationale Olympische comité en de verschillende internationale bonden konden doorstaan maar tevens moest de infrastructuur van Grenoble totaal veranderd worden om een feilloos verloop van de spelen te waarborgen', aldus Francois Misoffe, de Franse minister voor jeugd en sport. Uiteraard zijn alle investeringen na 18 februari wanneer de tiende Olympische winterspelen weer tot het verleden ho ren, niet waardeloos. Zij komen Grenoble e omgeving ten goede. Minister Misoffe, die regelmatig de vor deringen in Grenoble en omgeving in VS lanceerden 2 Pioniers KAAP KENNEDY (RTR) —Op de ba sis Kaap Kennedy zijn woensdag Wee Amerikaanse satellieten van het type .Pionier' gelanceerd, die bedoeld zijn "als .wegbereiders' voor bemande rüimte- vluchtem Drieënveertig minuter na lancering met behulp van een T' tarakef waren beide satellieten baan om de aarde gekomen. 11 bedoeling dateeen van de twee. m- nier 8, die 65"kllo weegt, uiteindelijk een baan om de zon gaat beschrijven. De andere satelliet (18 kilo) kwam een lage baan om de aarde. Deze moet het opsporings- en communicatiesys teem van het Apollo'-project voor een bemande maanvlucht testen. Overstroming eist slachtoffers in Polen WARSCHAU (DPA) In de omgeving van de Westpoolse plaats Boleslawiec zijn woensdag minstens achttien mensen om het leven gekomen en vijftien zwaar gewond, doordat de dam van een water reservoir bjj een steenkolenmijn be zweek. Met grote kracht stroomde met kolen gruis vermengd water de omliggende dorpen binnen, waarvan vele huizen werden vernield. Men vreest dat er nog meer slachtoffers onder het slik en puin bedolven liggen. Een goederentrein met veertien wagons werd honderd meter meegesleurd. ROTTERDAM (ANP) De 73-jari ge J. Witter uit Barendrecht is woens dag in Rotterdam bij een verkeersonge luk om het leven gekomen. Op de Hor dijkweg werd de bejaarde man bij het oversteken van de straat aangereden door een bestelauto en daarbij ernstig gewond. Hij overleed later in het Zuider ziekenhuis.. 6 7 20 36-351 4 7 18 34-28 j 4 8 18 28-22, 4 8 16 31-36: 2 10 16 34-301 4 9 16 24-32 j 8 7 16 26-43; 7 8 15 28-33 2 10 14 25-35: 3 10 13 32-34! 5 10 13 19-36 7 9 11 22-39 20 12 20 11 20 10 19 10 20 7 20 8 20 6 18 6 BONN (DPA) De Duitse bondsrege ring heeft woensdag besloten, niet Joe- wat ge-j goslavië onderhandelingen te beginnen ■lijken de|?v?r??'} hervatting UCWllilCCiUC ÖU kosten van het zuiver .sportieve' gedeel- betreuuingen, te slechts 93 miljoen nieuwe francs tel )ï'".r v,'r',r"1" bedragen. Voor de infrastructuur werd Belgrado Oi echter een bedrag van bijna een miljard francs uitgegeven. Daarvan kwam alleen al een kwart op rekening van de huis vesting van de deelnemers, 200 miljoen francs werden geïinvesteerd in de aan leg of verbreding van 360 km weg en de beveiligine daarvan door verkeerslich ten. Voor 90 miljoen francs werd een nieuwe snelweg van 60 km lengte aan gelegd terwijl nog een 96 miljoen francs nodig waren voor de verbeteringen aan spoorwegen en het station van Grenoble. De voorzieningen voor pers, radio en te levisie vergden 18 miljoen francs. Voor algemene en culturele manifestaties wer den 130 miljoen francs uitgegeven. Voor het zuiver sportieve gedeelte zijn; de diplomatieke thn Jaar geleden en de regering in j-Duitsland erkende. Dit besluit van de bondsregering vormt een nieuwe stap op de weg naar een be tere verhouding met de landen van Oost. Europa. In januari wisselden West- Duitsland en Roemenië ambassadeurs BIJRIJDER DOODGEDRUKT De 17-Jarlge bij- d te dir VOKKOE-ALOFA (TONGA (KTK) Een tropisch eiland dai jarenlang onder het water vat 1e Stille Oceaan weggezakt heeft felegen, te door een vulkantechi ■itharsting MtT boven de zee- ■piegel uitgekomen. Dit heeft de Kapitein van het s'leuwzeel-.ndse schip .SS To'ua' nedegedceld. Hij zag dinsdag een ;!ocd in de luchi en dacht d3t cr jen schip In brand stond. Het ei land zou 800 meter lans en 50 me ter hoog zijn en 300 km ten noord- aoord-oosten van Tonga liggen. volgende uitg; DEN HAAG (AM rijder Suurrnond uit Bcesii dagmiddag in Rijswijk 'Z.-H.) op taadperron van een groothandel in i houdclljke apparaten b|j •■en bedrijfs ongeval om het leven gekomen. De jon geman wérd doodgedrukt tegen de per- ronniuur door oen achteruitredende 1 vrachtwagen. De chauffeur 46.3 miljoen nieuwe francs: bouw over dekte ijsstadion in Grenoble, 17.4 mil joen nieuwe francs: bouw kunstijsbaan in Grenoble, 8.6 miljoen nieuwe francs: vergroting pistes alpinenummers en bouw liften in Chamrousse. 6.9 miljoen nieuwe francs: bouw 90 meter schans in Sint-Nizier, 3.4 miljoen nieuwe francs: bouw 70 meter schans en aanleg piste voor lange afstand skinummers in Au- trans, 5.5 miljoen nieuwe francs: bouw bobslee baan in Ale d'Huez, 3.2 miljoen nieuwe francs: bouw rodelbaan in Vil- lard de Lans en 1.2 miljoen nieuwe francs: bouw liften en aanleg reserve pistes in Alpe d'huez. Van de totale kosten voor de Olympische winterspelen, in Grenoble betaalt de Franse regering 75 procent, Grenoble draagt 20 procent bij terwijl het departe ment Isere 5 procent voor zijn rekening neemt. De chauffeur heeft verklaard dat hij uiterst langzaam en voortdurend rem mend achteruit rec-ü. op aanwijzingen J van de jongeman. Plotseling hoorde hij (Va een ïrslaj ■era) Frans plan voor Midden-Oosten? een schreeuw. ROTTERDAM Rotterdam is op weg j naar een nieuw record: voor de eerste keer in de geschiedenis van de haven stad zullen in é.'-n jaar meer dan 30.000 zeeschepen de haven binnenlopen. Het 30.000ste schip wordt woensdag of don- derdag 21 decern lier verwacht. TEL A\TV (AP) Frankrijk is bezig; Het gemeentebestuur van Rotterdam en een nieuw plan op te stellen voor vrede; de stichting .havenbelar.gen' willen de in liet Midden-Oosten, met terugtrek- komst van het 30 000ste schip een fees- king van de Israëlische troepen uit lie-| telijk tintje geven. zette gebieden en demilitarteatie van, ook wat betreft de omvang van het in- grensplaaïsen, aldus deelde hel blad ternationale goederenvervoer gaat Rot- Maariv uit Tel Aviv mee. terdam een recordjaar tegemoet. De De correspondent van het blad, die se- aan- en afvoer beliepen de eerste negen mi-officiële woordvoerders citeerde, maanden van dit jaar 104.773.000 ton: zei. dat een ploeg van het Franse minis-1 dat Is 7 procent meer dan In de eerste terie van buitenlandse zaken het nieu-j negen maanden van het vorig jaar rriet we plan aan het uitwerken Is. 98 127.000 ton. 5 8 19 36-32 3 9 19 34-36 4 5 18 23-18 5 7 17 30-34 4 10 16 30-40 5 10 15 20-34 2 10 14 21-20 4 10 12 14-31 3 11 1115-34 5 12 11 20-44 SINT-JANSTEEN - De lucht brug ten dienste van het lang zame verkeer over rijksweg 60 bij de Tragel te Sirit-Jansteen staat op poten. Zoals bekend is deze brug overgenomen van de gemeente Spijkenisse. Ongeveer veertien dagen geleden kwam de brug naar Sint-Jansteen, maar er was op dat moment geen kraan beschikbaar om het zaakje te monteren, zodat men tot jongst leden maandag moest wachten. Nu staat de brug er. De op- en afritten zijn evenwel nog niet klaar. Deze moeten nog betegeld worden. Voorts krijgt de brug nog verlichting, evenals de toeleiaings- weg te Sint-Jansteen. Tenslotte moet het geheel nog van een verfje worden voorzien. Men ver wacht dat de brug tegen Kerst mis in gebruik kan worden ge nomen. Dan zal men eindelijk zonder gevaar rijksweg 60 kunnen oversteken. De kosten van de brug (in totaal ongeveer 70.000) en het onder- houd (geschat op ongeveer 600 per jaar, exclusief de afschrijving) zijn verdeeld over de gemeenten Sint-Jansteen (CO procent). Hulst (30 procent) en Koewacht (10 procent). De rijksweg vormt precies de grens tussen Sint-Jansteen en Hulst, zodat de brug zowel op het grondgebied van St-Jansteen als van Hulst ligt. Koewacht heeft belangen bij deze brug, daar vele kinderen uit deze gemeente in Hulst op school gaan. (Foto PZC) Geheel onverwacht Is van ons heengegaan tl onze lieve baby, kleine WILLEM op de leeftijd van bijna 7 maanden. Uit aller naam, Fam. W. J. Dene- kamp-VermeuI. Vlissmgen, 12 december 1967. Singel 225. RECTIFICATIE Wegens omstandighe den zal de begrafenis 1 van mevrouw Beursstraat 11 niet op donderdag- doch op vrijdagmiddag 13.15 uur plaatshebben. Met diep leedwezen ge ven wij kennis, dat he den, na een kortstondi ge ziekte, in het Gast huis te Middelburg is overleden, onze geliefde schoonzoon, broeder, zwager en oom, de heer op de leeftijd van 55 jaar. Fam. Lukasse Nieuw- en St.-Joosland, 12 december 1967. Enige kennisgeving Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, na een kortstondige ziekte, onze lieve vader, be huwd- en grootvader, de heer JAN ALBRINK weduwnaar van mevr. Wilhelmina van der Anker ln de ouderdom van 69 jaar. Loo (gem. Duiven) W. J. Albrink A. Albrink-Boer Bergen aan Zee: P. M. Vermaire- Albrink J. J. Vermaire En kleinkinderen Gem. Veendam, 12 de cember 1967 Kibbelgaarn 14 De begrafenis zal vrij dag 15 december te Winschoten plaatsvin den. Hiermede vervullen wij de treurige plicht ken nis te geven, dat in het ziekenhuis te Middel burg is overleden, onze lieve vader en groot vader op de leeftijd van 76 jaar. Amsterdam: P. van der Welle J. C. van der Welle- Nuijen Cuijk: A. van der Welle- Schiffer H. Schlffer Middelburg: M. L. van der Welle- van Iren J. van Iren En kleinkinderen Middelburg, 13 decem ber 1967. De overledene ligt op gebaard in de rouwka mer van het Gasthuis ■.e Middelburg, bezoek uren dagelijks tussen 10.00 uur en 11.00 urn en tussen 18.00 uur en 19.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op zater dag 16 december te 12.00 uur op de be graafplaats te Dom burg. Heden overleed, na een smartelijk lijden, onze geliefde man, va der, behuwd- en grootvader MA RIN US ADRIAAN LINDENBERG echtgenoot van Cornelia Douw in de ouderdom van 69 jaar en 8 maanden. Yerseke: C. Lindenherg-Douw Kapelle: M. C. van Overloop- Lindenberg F. van Overloop Martin Yerseke: G. J. Lindenberg M. Lindenberg- PoleiJ Corrie J. G. Lindenberg J. A. C. Lindenberg- Minnaard Yerseke, 13 december 1967. Burgemeester Sinke- laan 41. De begrafenis zal plaatsvinden op vrij dag 15 december op de algemene begraaf plaats te Yerseke om 13.00 uur. Zeist: M. s. .Wilhelmina": Tot onze diepe droefheid melden wij dat heden, onverwacht is overleden, onze lieve, zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader ABRAHAM BUIJZE op de leeftijd van 75 jaar en 3 maanden. Gezang 160, vers 1 en 3 herv. bundel Kamperland: H. G. M. Buljze-Ketelaar J. J. Buijze A. C. Buijze-Breas Wissenkerke: S. M. Tange-Burjze L. Tange P. M. Buijze E. Buijze-de Bruine Kamperland: H. Buijze D. J. Buiize-Heijboer Diepeveen-Buijze B. Diepeveen Heteren: W. E. Buijze J. Buijze-Balkenende Zonnemaire: Jac. Buijze A Buijze-van der Kreeke Biddinghuizen: E. M. Leendertse-Buijze A. J. Leendertse Sappemeer: J. W. Scholing-Buijze J. H. Scholing En kleinkinderen Kamperland, 13 december 1967 Veerweg 127. De begrafenis zal plaatshebben DV zaterdag 16 december 1967. des namiddags 2 uur, vanaf Veerweg 127 te Kamperland. Gesterkt door de H.H. Sacramenten der Zieken, overleed h-den, na een kortstondig ziekbed, onze lieve, zorgzame moeder, behuwd-, groot- en over grootmoeder SOPHIA JOHANNA LUCIA VAN HECKE weduwe van Charles Josephus Johannes Boel, in de ouderdom van 79 jaar. Namens de familie; F. Ch. J. Boel Middelburg. 13 december 1967 Langevieleweg 59 Condoleantieadres: Scherminkelstraat 32. Vlissin- gen. Onze dierbare overledene ligt opgebaard u. het mortuarium van het ziekenhuis, Noordpoortplein. Bezoekuren van 10.00 tot 11.00 en van 18.00 tot 19.00 uur. De gezongen H. Mis van Requiem zal worden op gedragen, maandag 18 december, in de parochie kerk van de H.H. Petrus en Paulus te Middel burg, om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op het r-k kerkhof. Heden behaagde het de Heere, na een geduldig gedragen lijden tot Zich te nemen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante MARIA CORNELIA SMOLDERS weduwe van Gijsbert Sprayt, ln de ouderdom van 79 Jaar. Kloetlnge: W. de Klerk Terneuzen: J. Smolders-Klaassen Goes: A- Torbijn-Smoldere Goes: B. Smolders A. Smolders-de Jager Velp: J. Kerkkamp-Smolders - H. Kerkkamp Neven en nichten. Kloetlnge, 12 december 1967. Buys Ballotstraat 54. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 16 december, op de algemene begraafplaats te Goes, om 12.00 uur. Vertrek vanaf het sterfhuis 11.45 uur. Geen bezoek, geen bloemen. Bedroefd, maar dankbaar, dat we haar zolang mochten behouden, geven wjj kennis, dat ln vrede is heengegaan, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, mevrouw MARIA OATHALIJNTJE BEUN weduwe van Leendert van Djjke in de ouderdom van 83 jaar. Groede: J. P. van Dijke A. C. van Dqke-Blok Hannemarie en Jaap Marjoke Barendrecht: C. van Melle-van Dijke G. A. P. van Melle Barendrecht: Drs I. L. G. van Melle N. J. H. van Melle-Oosterwijk Heleentje Leendert en Alize Herny Pieter Marius Adriaan Breskens, 12 december 1967 Dorpsstraat 60 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 15 december 1967, des namiddags 3.00 uur, op de al gemene begraafplaats te Breskens. Heden is van ons heengegaan, na een langdurig lijden, zacht en kalm, onze geliefde moeder, be huwd-, groot- en overgrootmoeder MARIA DE VISSER weduwe van Pieter Verburg, in de gezegende ouderdom van 91 jaar en 9 maanden. Arnemulden: P. M. Meulenberg-Verburg D. Meulenberg 's-Heer-Abtskerke: wed. J. Verburg-Harthoorn Arnemulden, 13 december 1967. Molenweg 43. De begrafenis zal plaatshebben vanuit het ver enigingsgebouw .Irene' te 's-Heer-Abtskerke, op 15 december, des 's middags om 2 uur, op de algemene begraafplaats te Sinoutskerke. Met diep leedwezen ge ven wij kennis van het overlijden van LEEN KARELSE Personeel en leerlin gen van de gem. mid- delb. handelsavond school. Voor de hartelijke bewij zen van deelneming en me deleven. ons betoond, ca het overlijden var onze ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader IZAAK BOONE Fam. Boone en huisgenoten. Arnemulden, december 1967. Westwal 36. VAN DE VELDE UW DRUKKER

Provinciale Zeeuwse Courant | 1967 | | pagina 9