extw MISILJE (95) IS ALTIJD SOLIED.., SASSE KAMPIOENENDAG VOOR DE 22STE MAAL eAGENDfa DRIEWEGEN GERAAKT IN DE KNEL STATENKRING HULST CHU BESPRAK RAPPORT COMMISSIE-SCHOLTEN VEEL DEELNAME VAN OVER DE GRENS WOENSDAG 13 DECEMBER 1967 ZEEUWSCH-VLAANDEREN ,4? Jt, A* -;h. -h 'V*' .ïs-V. DRIEWEGEN Nog steeds een rustig dorp met een sterk agrarisch karakter maar onder de rook van het snel naderend Terneuzen, waaronder het dorp trouwens ressorteert. Op een steenworp afstand raast het verkeer rakelings langs het vriendelijke dorp waarvan het landelijk karakter pas goed opvalt als men even de provinciale weg verlaat. In het dorp vraagt men zich, vaak met een benauwd hart, af hoe lang hun woonwijk zich nog zal kunnen handhaven. Blijft die inderdaad be staan of zal die evenals de Baandijk, de Koedijk, de Zeven Huisjes, een groot deel van Sluiskil en straks de Zeven Steeën, opgeofferd worden aan de ontwikkeling van Terneuzen en omstreken. De Driewegenaren hebben eerst vanuit het noordwesten de industrie tot aan hun dorp zien naderen; nu komen met rasse schreden de nieuwe Terneuzense woonwijken uit het noorden en noord-westen op hen afstormen. Zo raakt het dorp steeds verder ingesloten, totdatJa, tot wat (Foto PZC) Vergadering in Hoek Dozer dagen kwam de algemene leden vergadering van de statenkring Hulst der CHU te Hoek bijeen. Tijdens het huishoudelijk gedeelte werden de heren Jac. van Hoeve te Zaamslag, L. Jan sen te Hoek, D. Dekker te Zaamslag en D. Moret te Sluiskil tot bestuurslid her kozen. De voorziening in d6 vacature van de heer J. A. de Feyter te Ter neuzen, tot voor kort voorzitter van de statenkringvereniging, moest worden uitgesteld tot de volgende algemene le denvergadering. aangezien de kiesver eniging der CHU te Terneuzen nog geen gelegenheid had gehad een aanbeveling te doen. De waarnemend voorzitter, de heer P. G. van den Bosse te Axel, deelde mede, dat de CHU een buitengewone algemene ledenvergadering te Utrecht belegt op 16 december a.s., o.a. ter bespreking van de voorstellen van het hoofdbestuur naar aanleiding van het rapport van de commissie-Scholten. Spreker wekte de leden op deze belangrijke bijeenkomst bij te wonen. De bespreking van dit rap port vormde de hoofdmoot van de ver gadering. De heer A. J. Kaland, lid vart gedeputeerde staten van Zeeland en één van de samenstellers van het rapport, lichtte de verschillende voorstellen nader toe. Het ligt in de bedoeling een centrale ledenadministratie tot stand te brengen en een contactblad uit te geven, dat aan alle leden zal worden toegezonden. Ook de aanstelling van een vaste functionaris voor in- en externe voorlichting komt ter sprake, evenals de instelling van een adviescommissie, die bij de kandidaat stelling voor de tweede kamer advies uitbrengt over allen, die voorgedragen zijn voor dc plaatsing op de kandidaten lijst. Verschillende voorstellen houden dan ook financiële consequenties in. De afdracht aan het hoofdbestuur zal mini maal stijgen tot 9 per lid per jaar. De vergadering opteerde voor een contactblad, dat zo mogelijk weke lijks verschijnt. Men kan dan onmid dellijk reageren op actuele gebeur tenissen. De heer Kaland was het hiermede van harte eens. Het con tactblad zal waarschijnlijk als onder deel van het weekblad ,De Nederlan der' verschijnen. De heer Kaland was van oordeel, dat de publiciteitsmedia van de CHU-jongeren in een behoefte voorzieD en derhalve in stand moeten blijven. Verschillende leden waren evenwel van mening, dat op dit punt geen onderscheid moet worden gemaakt. Deze leden staan een concen tratie voor in één gemeenschappelijk CHU-orgaan. De heer Kaland ging ook in op enkele politieke aspecten, die op de vergadering van 16 december a s ter sprake zullen komen. Spreker toonde zich een voor stander van een beginselprogram-partij. De stellingname moet voor iedereen duidelijk zjjn. Het eigen geluid kan be slist niet gemist worden, maar men moet open staan voor nieuwe partijstructuren. De heer Kaland verklaarde geen voor stander te zijn van de zogenaamde schei ding der geesten. Spreker kon wel begrip opbrengen voor de stroming der radi calen, maar hij hangt hen niet aan. Het centrale thema is volgens spreker dc verdraagzaamheid. Na de inleiding ont stond een uitvoerige en leerzame dis cussie. Spreker haakte in op een aantal concrete vragen. De geanimeerde verga dering werd gesloten door de heer Aschoff, burgemeester van Terneuzen. SINT-JANSTEEN Optreden Zeeuws-Vlaams knapenkoor Vrijdagavond 15 december aanstaan de zal het .Zeeuws-Vlaams knapenkoor' om 19.30 uur optreden in de kerk van de Heilige Theresia te Heikant onder de gemeente Sint-Jansteen. Het koor, dat 150 leden telt, zal onder leiding van broeder Leander en Jo Ivens kerst liederen ten gehore brengen. HULST Zwaargewonde na botsing tussen drie bromfietsen In ae nacht van zondag op maandag omstreeks half één de weg was glad en er hing 'n dichte mist ont stond in het verlengde van de Zandstraat te Hulst 'n aanrijding tussen drie brom fietsen. De 17-jarige A. M. J. M. de C. uit Hulst, die vanuit de richting Graauw naar Hulst reed kwam frontaal in bot sing met de 22-jarlge B. A. d'H. uit Graauw. De 24-jarige J. C. B. uit Graauw, die op korte afstand achter D.'H. reed, viel over beide gevallen bromfietsers heen. De Dromfietsen van deze twee werden zwaar en het voer tuig van De B. licht beschadigd. De C. werd met vrij zware hoofdwonden en een hersenschudding naar het St-Li- duinaziekenhuis te Hulst vervoerd. Bei de andere bromfietsers konden na ter plaatse eerste hulp te hebben gehad, huiswaarts keren. Dokter De Geer uit Hulst verleende de eerste hulp. OOSTBURG ,Snelvliegers' hield tentoonstelling van postduiven De Oostburgse postduivenhoudersver- eniging ,De Snelvliegers' hield zaterdag en zondag in het clublokaal aan de Tol een tentoonstelling. Het aantal inge zonden duiven lag lager dan vorige ja ren. Keurmeester was de heer G. de We ver uit Schoondijke. Kampioen duivin werd een inzending van de heer W. Daansen; kampioen doffer een inzending van de heer L. F. Verheije. De wissel- prijs voor het meest aantal behaalde punten met 1 jonge doffer en 1 jonge duivin werd toegekend aan L. F. Ver heije. De uitslagen waren: Oude dulvln- nen (12 stuks): 1. mevr. Risseeuw-de Groote; 2. J. van Overbeeke; 3. M. Krijger. Jarige duivinnen (15): 1. W. Daansen; 2. J. P. Versprille; 3. R. F. M. Vers traeten; 4. C. de Cock. Jonge duivinnen (29): 1. J. van Overbeeke; 2. M. Krijger3. J. Simpelaar' Pzn; 4. L. F. Verheije; 5. M. Simpelaar; 6. H. F. M. J. Oosterbaan; 7. J. P. Versprille; 8. J. Simpelaar Jzn. Late duivinnen (6): 1. J. P. Versprille; 2. M. Simpelaar Oude doffers (20): 1. L. F. Verheije; 2. J. P. Versprille: 3. M. Simpelaar; 4. W. Daansen; 5. J. Simpelaar Jzn. Ja rige doffers (16): 1. W. Daansen; 2. H. F. M. J. Oosterbaan; 3. L. F. Verheije; 4. R. C. Jansen. Jarige doffers (33): 1. L. F. Verheije; 2. J. P, Versprille; 3. M. Simpelaar; 4. M. Simpelaar; 5. H. F. M. J. Oosterbaan; 6. L. F. Verheije; 7. J. de Krijger; 8. J. Simpelaar Pzn; 9. A. Willems. Late doffers (5): 1. M. Krijger: 2. E. Simpelaar. IJZENDIJKE Duivententoonsteliing De duivenhoudersvercniging .Steed.-- Sneller' hield in café ,De Gouden Leeuw' te IJzendijke de jaarlijkse ten toonstelling. De uitslag was: oude dof fers: 1. J. van de Sande; 2. P. Dellaart. -3. H. Hamelijnck; 4. R. Thomaes; 5. C de Putter. Jarige doffers: 1. J. van de Sande; 2. .1. Boeye; 3. G. de Boevere; 4 L. de Jaeger: 5. A Lievens. Jonge dof fers: 1. C. Geernaert; 2. Iz. Ocké; 3. H v. d. Bossche; 4. R. Thomaes; 5. L. v. d Velde. Late doffers: 1. J. van de Sande. 2. A. Lievens; 3. J. van de Sande. Oud< duivinnen: 1. B. Tanghe; 2. Joh. de Smet; 3. P. Zeegers. Jarige duivinnen: 1 Joh. de Smet: 2. C. de Putter Zn.; 3 J. v. d. Sande. Jonge duivinnen: 1. C A Putter Zn.: 2. B. Tanghe; 3. R Lammens. Late duivinnen: 1. C. Geer naert; 2. A. G. Calon; 3. P. Dellaert Kampioen doffer: Jan v. d. Sande. Dui vinnen: B. Tanghe. tófs;- tf.ra&MHÊ SË9S Het huis van Misilje tegen de dijk die vroeger rond het haventje van Cadzand lag. Het is nu parkeerter- CADZAND Als J. I. Misilje over zaken praat, dan neemt hij bezoekers mee naar de salon, de mooie kamer van zijn kleine huis, wat bangelijk aangedrukt tegen de dijk die vroeger het haventje van Cadzand omsloot. Op tafel staat een reclame-asbak van een Oost burgse firma. .Teleph. 37' melden de groene letters en als je een maal zit, vraagt Misilje, om in stijl te blijven, of meneer soms een sigaar rookt. Zelf is hij nooit aan sigaretten begonnen, want die had je vroeger niet. De fiets, de auto, de sneltrein, de radio en de televisie: zijn kleine grijze ogen hebben ze allemaal zien komen. Misilje betekent bijna een eeuw wereld. Vorige week passeerde hij opgewekt maar niet te druk de 95. ,Er zijn heel wat kaarten binnen gekomen, er komen er nog binnen trouwens. Ach, ik ben in zaken altijd solied geweest. Bijzonder soiled, dan houd je je relaties en kun je je zaak uitbreiden. Nee, zelf doe ik niets meer. Ja, er staat, op het briefhoofd nog wel J. I., maar mijn zoons hebben het bedrijf overgenomen. Ze zijn toevallig naar Vlissingen vandaag. Om zeven uur vanmorgen werd er gebeld: er stond een lading kunstmest aan het staatsspoor.' De oude Misilje heeft zijn leven lang in de graanhandel gezeten. So lied, bijzonder solied. De zeldzame courant die het Zeeuw6-Vlaamse bereikte schreef 1901 in de kop toen hij aan het haventje van Cadzand kwam wonen. Be aanleg was nog'niet eens klaar: pas in 1902 liepen de eerste schepen binnen. ,Er was behoorlijk wat vaart, je had een beurtschipper en enkele vissersschepen. Ik transporteerde mijn graan altijd naar Rotterdam. Wat was het allemaal goedkoop in die jaren. Gerst deed een dubbeltje de kg en ik weet nog dat ik eens een scheepje koler. liet komen, dat hoorde er ook bij waarvoor ik oen tientje moest betalen. Duizend kilogram kolen voor een tientje'. De hoeveelheden die de boeren aanvoerden waren kleiner dan te genwoordig. Het transport verliep voornamelijk met paard en wagen of anders via de tram en schepen. In drukke periodes waren er naast de .erkende' beurtschippers ook op winst beluste particulieren, die aanboden een vrachtje te transporteren. ,Er werd toen in de streek nog veel meer graan verbouwd dan tegenwoordig. Bieten n peulvruchten waren hier als gewassen vrijwel onbekend. Met die peulvruchten zijn mensen van Tholen begonnen geloof ik'. Twaalf tot dertien uur per dag; normale werktijden, zo'n jaar of vijftig, zestig geleden. Maar ze konden in het Cadzandse toch niet verhinderen dat het haventje meer en meer achteruitging. Het transport over de weg nam toe, er kwam asfalt en er kwarn maca dam. Fietsen en auto's bereden de straatjes en straten van de ver stilde dorpen. ,Als je vroeger een fiets zag dan keek je. Zo van: hé, een fiets. En auto's vormden natuurlijk helemaal een beziens waardigheid. Maar nu moet ik niet zeggen dat ik deze tijd slecht vind, helemaal niet hoor. Hoewel: er zijn natuurlijk dingen waar van ik me afvraag waar het naar toe moet'. En dan heeft Misilje het over Retranchement (waar hij vandaan komt), over het weg trekken van de bevolking, het tekort aan mïddenstandszaken. ,die mensen moeten allemaal aan ander werk geholpen worden. Is dat er wel?' Bijna 80 Jaar serieus overwegen hebben de Cadzandse handelaar de stelling meegeggeven dat je alles wat je doet degelijk en solied moet opzetten. Met telefoon en een sigaartje toe... ,De Vrede' te Sas van Gent is niet alleen de oudste van de Zeeuws- Vlaanise postduivenverenigingen. Haar jaarlijkse kampïoenendag is bovendien de eerste en oudste van de reeks van Zeeuwse top dagen. Voor de 22ste achtereenvolgende keer zal de zaal Reseda het toneel zijn, waar de beste Zeeuwse en Belgische duiven ten toon worden gesteld. Op 17 december zal men dus te Sas van Gent moeten zijn, om te zien hoe werkelijke kampioensdui ven er uitzien. Natuurlijk schreven op de eerste plaats de kampioehen van eigen vereniging in met aan het hoofd de generaalkampioen 1967 Jan Snelders. Verder de fondspecialist C. Bos, de Vitessekampioenen Joh. Fruijtier en J. du Puy en de kam pioen met de jonge duiven R. van de Berghe, beide laatsten van Sluis kil. Uit de kring Centrum noteerden we: J. Wentzler uit Stoppeldijk, J. de Smidt en H. Koch uit Terneuzen, Lenssen-de Visser, Joh. Wieland en Jac. Vasseur uit Axel, J. Haak uit Hoek. Kring oost Is vertegenwoordigd door haar beide kringkampioenen Aug. Bosmans en M. Wiiiaert res pectievelijk uit Sint-Jansteen en Clin- i en verder de sterke mannen uit Joosterzande L. Stallaert, A. Col- iaert, L. Blommaert. Uit Hulst de Parkestoneman G. Snelders en uit Koewacht J. Verschueren en Ch. Suy. Natuurlijk zijn de Westdorpse kam pioenen gebr. Audenaert en F. Slock ook met het beste van hun stal zeld van onder anderen L. van de Riet - St. Amands Puurs en Rog. Drieghe uit Berlaere. Enkele van de meest bekende lief hebbers, die niet persoonlijk aan wezig kunnen zijn, schenken toch een bon, waaronder Jos. Schelfaut uit De Klinge, die dezelfde dag een deel van zijn dyiven te Antwerpen verkoopt en A. Uytenhove uit Oost akker. De Zeeuwse duivenliefheb- bers weten op 17 december weer waar naar toe en ook van over het water zal er belangstelling zijn. Als inschrijvers gaf men ons door P. van het Westeinde uit Lewedorp, M. Nelisse uit Kattendijke en RL de Bree uit Vlissingen. Het werd die dag in de rayon F te gen 162 duiven 1-7-17-18, in de af deling Zeeland tegen 2170 duiven 1- 14-54-58 en nationaal 3289 duiven 1- 17-55-63. De prijzenschat was enorm, doch dit liet de heer des huizes niet op zich zitten. Op eigen hok onder de naam Joh. Wieland werd vanuit Moulins een provinciale zege ge boekt tegen 729 duiven. Nationaal werd het tegen 4573 duiven 3-500! De successen reeks van juni vond haar vervolg in juli en weer liet het hok van mevrouw Wieland het niet op zich zitten, zij won Angouléme N. B. v. Z. 655 duiven 4-124 op 6 ju li en de ,baas himself speelde even eens vanuit Angouléme in fondclub ,Het Noorden' 1 en 21 en in de OVV BRESKENS M< Wie op zondag te Sas van Gent wil zijn zal de zaterdag moeten benut ten voor de provinciale prijskamp- tentoonstelling te Breskens, welke op zaterdag 16 en zondag 17 de cember de sportmannen trekt. I door de provinciale kampioen vr. ïyusarduijn uit Groede met zijn ëlaatsgenoot Joh. Krijger, terwijl adzand A. de Putter liet noteren. De Biervlietse veteranen P. Mang- nus en P. de Winne zijn er even eens vaste klanten. Reeds van het begin van haar be staan onderhield ,De Vrede' nauwe betrekkingen met dc mannen van over de grens en in het bijzonder met de mannen uit het Gentse. Geen enkele kampioenendag kan daarom bogen op een zo'n grote Belgische deelname. Van net over de grens ko men Dees Acke uit Zelzaete en Cam de Zutter uit Assenede en P. de Bruijn-Wachtebeke Natuurlijk ont breekt de Wed. Peleman uit Ertvel- de niet. De stad Gent is wel bij zonder sterk in aantal: Agnes Caes, Louis van Brabant, de 1ste kampioen met het maximum aan prijzen in Fondclub Ruiselede, be zitter van onder andere een paar duiven, welke op negen Angoulême- vluchten geen enkele maal misten en zelf gekweekt uit zijn Barcelonaman. Verder Michel Larov en Ant. Min- naert en M. van der Sijpe. Nog verder van huis komen naar Sas de mannen uit het Zottegemse on der aanvoering van Michel de Moor en H. de Clercq. Zij worden verge- Breskens viert zijn 50-jarig bestaan met onder andere deze tentoonstel ling. Wie zich de viering van het 45- jarlg bestaan nog herinnert, weet. dat de prijzen er zeer aantrekkelijk zijn. Op een tentoonstelling primeert het uiterlijk... welnu het is aus voor elk wat wils... te Sas van Gent de goede en te Breskens de schone, wat zeker niet wil zeggen, dat dat kwa liteit uitsluit. Een keurmeester heeft namelijk steeds de meeste voldoening van zijn werk als de door hem aangedui de .schoonste of beste duif' tevens ip de vluchten een kampioen blijkt zijn. rOPPRESTATIES Topprestaties in 1967 door het hok Wieland uit Axel behaald. Weinig spelers kunnen bogen op successen .velke de vergelijking kunnen door staan met die van Joh. Wieland uit Axel in 1967. Vooral in de maand juni stond er geen maat op: Op 3 juni won het hok mevrouw Wie land vanuit Creil tegen 2007 duiven 13-16-345-410 en op 10 juni behaalde zij de mooiste overwinning, die men zich denken kan namelijk de 1ste i het bondsconcours tegen 3289 dui tegen 1557 duiven 4-59-194-383. Op het laatst van het seizoen name lijk op 5 augustus ging hij Argen- ton spelen tegen de mannen uit Wetteren en Gent en het werd 3-7-8- 10-14. terwijl hij in de dubbeling te- ?iu Ledeberg - Ronse - Meulebeke- eperen - Gistel en Roesellaere 6-15- 17-20 presteerde. Een van zijn beste duiven Is: 64-4299651, welke onder andere het volgende presteerde: 21-5 Dour dan 263-54, 28-5 Tours 1810-363, 11-6 Or leans 255 duiven-14, 23-6 Chateau- roux 72 duiven-2, 969-19 en 1190-29, 9-7 Ruffec, 101-1 en 1557-4, 5-8 Ar- fenton-Gent 7de. Hij bezit liefst 5 uiven, welke 5 tot 6 prijzen won nen van Parijs tot en met Angoulé me. Juist voor het programmaboekje naar de .pers' ging heeft de voorzit ter van ,De Vrede' te Sas van Gent ons ingelicht over de laatste inschrij-l vingen voor hun 22ste Internationale Kampïoenendag" op zondag 17 de cember. Er zullen te Sas van Gent 360 duiven tentoongesteld zitten, een aantal, dat nog nooit bereikt werd. Secretaris Michel de Moor meent het, wanneer hij samenwerking met Zee land beoogt, want dank zij zijn be moeiingen kon de secretaris van de Sasse kampioenendag niemand min der dan R. Courteijn en Hok Cour- teijn uit Schelderode inschrijven. Wat- deze de laatste jaren hebben gepresteerd, grenst aan het ongelo felijke. Dit zijn nu eens werkelijk de miljonairs van de duivensport. Wat die mannen op één zondag in de wacht slepen, halen vele grote kam pioenen op een heel seizoen niet. We z(jn er van overtuigd, dat juist door de komst van deze twee topvedetten de Sasse kampioenendag een nooit gekend succes tegemoet gaat. Verder komen de zeer sterke spelers G. de Poorter uit Sint-Nikiaas en Stevens uit Ninove, welke dit jaar samen en naast Cl. de Duffeleire de schrik van Ninove was. Maar we zijn er nog niet. Ook M van Grembergen en Van Dender- Vereecken schreven ln, terwijl de Nederlandse Inschrijvers versterkt werden door de Hulstenaren P. An- theunis en Jo van Helskand en R. van Heeze en P. van Duysse van Clinge. De ,22ste' van De Vrede gaat een topdag worden. Men meldt ons uit Breskens, dat voor de provinciale tentoonstelling ruim 750 duiven ingeschreven zijn. Misschien hadden sommigen er meer verwacht, doch met meer dan - 400 duiven van buiten eigen vereniging, mag men toch zeker tevreden zyn. Gemeenschapsgebouw in Clinge aanbesteed Te Clinge vond de Inschrijving plaats voor het te bouwen gemeenschapsge bouw aan de Sportlaan aldaar. Voor het timmer- en metselwerk schreven 29 aannemers ln. Hoogste inschrijver was ae Fa. Leenhouts uit Sluis voor een bedrag van 257.500,-. Laagste was de Fa. Lensen uit Axel voor 189.000,-. Voor het schilderwerk schreven 9 aan nemers in. Hoogste was de Fa. Hobé uit; Axel voor 31.546,- en de laagste was A. van Tienen uit Clinge voor een bedrag van 22.990,-. Voor installatie en armatuur schreven 9 firma's in. De hoogste Inschrijving was die van de Fa. Emminck uit St.-Jansteen voor 15.479,- en de laagste was de Fa. Van Dam uit Nieuw-Namen voor een bedrag van 11.204,-. SLUIS Schieting ,De liefhebbers' De luchtbuksschietclub ,De Liefhebbers' te Sluis hield een schieting in hotel ,Het Zwin'. Het was een schieting voor de aangesloten leden en er werd op de z.g. gelukskaart geschoten. De uitslag luidt! 1. J. de Clerck; 2. D. Verleije; 3. H. Rrjkborst. Kerstbijeenkomst plattelandsvrouwen Zoals gebruikelijk houdt de afdeling Sluis van de Nederlandse Eond van Plat telandsvrouwen ook dit jaar weer een kerstbijeenkomst. De dame3 komen daartoe a.s. donderdagavond bij elkaar in café-restaurant .Wilhelmina'. Er wor den die avond dia's vertoond over het kerstgebeuren en zang, muziek en de clamatie zullen elkaar die avond afwis- WOENSDAG 13 DECEMBER HULST Janseniuslyceum. 10.15 uur: jeugdtoneelvoorstelling voor leerlingen van het voortgezet lager onderwijs. TERNEUZEN - Porgy en Bess, SO uur: voorselectie songfestival. Galerie J 34. 14—18 en 19—21 uur: ten toonstelling werken Ek en Anr.emarie van Zanten. WE5TDORPE Galerie Troutzaerte, 9— 18 uur: tentoonstelling werken Els Boone, Theo Dobbelman en Rudy Bierman. DONDERDAG 14 DECEMBER ANTWERPEN Koninklijke Vlaamse opera, 20 uur: .Carmen. Koninklijke Nederlandse schouwburg. 20 uur: .Tango' van Slawomïr Mrozek. AXEL Najaarsveemarkt. &LOOSTERZANDE - De Linde. 19 uur: bijeenkomst ZLM. kring Hulst. SLUIS café-restaurant .Wilhelmina': icerstbijeenkomsl Ned. Bond van Platte landsvrouwen. TERNEUZEN Concertgebouw. 20 uur: éénmanscabaret door Fons Jansen J3oe meer zielen'. Galerie J 3L 14—18 uur: tentoonstelling werken Ek en Annemarie van Zanten. WESTDORPE Galerie Troutzaerte. 9— '.8 uur: tentoonstelling werken Els Boone, Theo Dobbelman en Rudy Bierman.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1967 | | pagina 25