AJAX BEZORGDE REAL-SUPPORTERS f VELE ANGSTIGE OGENBLIKKEN Michels: ,vier kansen ,één goal' I Tonnie i PAS NA VERLENGING SPAANSE OVERWINNING ,Eén hervormd-gereformeerde gezangenbundel in toekomst' Europese bekers kaas I uit het I vuistje j Parentoernooi ,Kurketrekker' Kansen 4 DICHTER-PREDIKANT JAN WIT IN VLISSINGEN AMATEURCLUBS WILLEN TIEN MILLE VOOR SPELER DONDERDAG 12 OKTOBER 1967 PROVINCIALE ZEEUV/SE COURANT 13 MADRID (ANP) In hetzelfde Bernabeustadion waar Real Madrid twee jaar geleden de Europacup-droom van Feyenoord ruw verstoorde, heeft de Koninklijke' woensdagavond na hon derdtwintig minuten voetbal opnieuw een Nederlandse kampi oen de weg naar de volgende ronde van het toernooi om de Europese beker versperd. Een aanvankelijk met een 5-3-2 sys teem zwaar verdedigend spelend 4jax heeft de Spaanse ltam- pioensploeg echter heel wat meer moeilijkheden bezorgd dan Feijenoord destijds. Velen van de zestigduizend Spaanse supporters hebben vooral tegen het slot van de tweede helft toen Ajax een 1-0 achter stand door een schitterend doelpunt van Henk Groot had weg gewerkt, angstige momenten doorgemaakt. Ajax had toen een overwicht maar doelpunten leverde het niet op. In de tiende minuut van de verlenging maakte Veloso na een solo met een strak schot echter een einde aan de Amster damse illusie. maar ook dit keer ging zijn schot naast. In een periode dat het spel wat heen en weer golfde kwam Real aan de lei ding. De snelle Gento werkte zich door de Amsterdamse defensie en schoot in de linker benedenhoek: 1-0. Ajax leek even aangeslagen maar de Amsterdammers kwamen fel terug, Pronk trok keer op keer mee naar vo ren en probeerde met verre schoten Junquera te verslaan. Nadat Muller een _r hoekschop had moeten veroorzaken oml cio na een pass van Gento een maehti- Na een nerveus begin van beide ploegen bouwde Real Madrid door de zwaar verdedigende tactiek van Ajax, maar met. twee man in do aanval speel de, een licht overwicht op, dat in de vierde minuut resulteerde in een ge vaarlijke een-twee combinatie van in- vaUer De Diego en Gento. De voorzet van de Madrileense linksbuiten, die in de eerste wedstrijd niet meespeelde, echter te hard. In de elfde minuut kwam Reals eerste werkelijke kans toen Veloso een hard schot losliet, dat echter door Bals kun dig werd gestopt. Vier minuten later moest Vasovic, die in het centrum een voortreffelijke partij speelde, de doorge broken Pirri stoppen om een doelpunt te voorkomen. De vrije schop werd door Gento naast geschoten. Ajax bleef zijn verdedigende tactiek handhaven met Swart als bewaker de snelle Gento. In de 26e minuut kreeg Real opnieuw een kans via Amancio. Het harde schot van de Spanjaard ging echter juist over het doel. Na een half uur kreeg de Nederlandse kampioen enkele kansen. Eerst mocht Keizer een vrije trap nemen wegens duwen van Zu- zunequi en twee minuten later kop te Nuninga uit een hoekschop van Kei zer in. De bal werd echter weggetrapt door een Spaanse verdediger. Even werd het toen onvriendelijk. Suurbier haakte de doorgebroken Veloso, waar op de uitstekende Schotse arbiter Da vidson de Amsterdammer in zijn boek je noteerde, ondanks pleiten van aan voerder Bals. Cruyff, veelal bewaakt door twee Spaanse verdedigers, kreeg In de 39e minuut een aardige kans toen Swart de bal handig liet lopen. Het schot van de Amsterdammer ging ech ter naast. Korte tijd later zag Zocco geen andere mogelijkheid om Cruyff te stoppen dan hem onderuit te halen. De Madrileen werd door Davidson even eens opgeschreven. In de laatste minuten van de eerste helft kwam Real enkele malen vaar!ijk terug. Eer3t mocht Gento een vrije trap nemen, waarna twee corners voor de Spaanse kampioen volgden, die echter niets opleverden. Vlak voor het rustsignaal leek Real toch nog de leiding te zullen nemen. De Vlissingse bridgeclub .Kurketrelcker' houdt «lit. jaar wederom een parentoer nooi, dat als inzet heeft een fraaie wis selprijs: ,De Zilveren Kurketrekker'. Ve le tientallen bridgers uit Zeeland zullen aan dit toernooi deelnemen, dat zater dag 21 oktober 's avonds om half acht in liet .Straudhotel' te Vlissingen aan vangt. Het toernooi bestaat uit twee gedeelten: een clubwedstrijd, waarin clubs kunnen! deelnemen door met vier paren in te schrijven. Het hoogst geklasseerde team legt beslag op de wisselprijs, vorig jaar gewonnen door de organiserende vereni ging. Voorts een parenwedstrijd in groe pen. .Kurketrekker', dat de wedstrijd vorig jaar voor het eerst organiseerde, is blijk baar voornemens van dit parentoernooi een goede traditie te maken, want de Zeeuwse bridgers zijn er inmiddels van ln kennis gesteld, dat de wisselprijs de finitief in het bezit komt als men drie maal achtereen wint, vjjf maal in to taal of na tien wedstrijden het meest als overwinnaar uit de bus gekomen. De wedstrijdleiding van het tweede ,Kur. ketrekker'-toernooi is in handen van de heer A. van Ircn, de prijsuitreiking vindt plaats in ,De Put'. Gento verscheen alleen voor Bals maar in plaats van te schieten, speel de hij de bal naar de buitenspel staande Veloso. De treffer werd door Davidson uiteraard afgekeurd. Tonny Proiïk brengt met een kopbal opluchting in de Ajaxverdediging. Vlnr: GentoPronk, Suurbier, Groot, Pirri en De Diego. Ajax kreeg daarna een licht overwicht Na een solo van Swart kreeg Keizer, een goede schietkans maar Junquera stompte de bal corner. Even later trof de in buit.enspelpositie staande Cruyff de paal. Real ging onzeker spelen en| Ajax wilde daarvan profiteren door veelvuldig schieten. Harde schoten van, Swart en Cruyff, die eenmaal weerga loos handig de bal op de borst meenam. leverden evenwel geen succes op. Vertwijfeld probeerde Real het initiatief' terug te winnen. Vier minuten voor tijd moest Junquera ln actie komen bij eenj schot van de op links doorgebroken Keizer en nog geen minuut later moest Zuzunequi via een corner opnieuw Kei beletten. Het bleef 1-1 Na een korte rustpauze op het veld be gonnen de twee moegestreden ploegen aan de extra speeltijd. Ajax zette zijn druk uit liet laatste gedeelte van de tweede helft voort. Eerst kwam Cruyff gevaarlijk in het strafschopgebied maar de Spaanse doelman stopte de bal uit stekend en in de derde minuut van de verlenging ging een voorzet van de ac tieve Groot voorlangs het Madrileense doel, waar twee Ajacieden schrokken van de kans die hen geboden werd. De Amsterdamse druk werd steeds gro ter. Keizer omspeelde in de 94e minuut de Spaanse defensie waarna hij Cruyff een schitterende kans bood. De jonge international schoot echter precies in de handen van Junquera. Ajax bleef het spel beheersen met rustig en zelf verzekerd voetbal. De klap. die in de honderdste miuut volgde, kwam daardoor dubbel hard aan. Veloso begon op het midden veld aan een solo en nadat hij Bennie Muller als laatste obstakel had .ge nomen' schoot de Spanjaard de bal feilloos achter Bals in de rechter hoek: 2-1. De rust keerde nu terug in de Spaanse ploeg, die echter twee minuten later 'door Zuzunequi op nieuw fors moest ingrijpen toen Cruyff dreigde door te breken. In de tweede helft van de verlenging probeerde Ajax vergeefs om alsnog een gelijkspel uit het vuur te slepen om via een loting de tweede ronde van het toernooi te bereiken. Suurbier, die nu wel voortdurend mee naar voren kwam, zag een schot tussen de fotografen naast het doel van Junquera verdwij nen terwijl de Spaanse doelman even later een schot van Pronk na een pass van Groot goed verwerkte. Kort voor afloop leek de zesvoudige bekerwinnaar zelfs nog op 3-1 te komen toen Aman- Gento te beteugelen kwam in de 68e minuut onverwacht de gelijkmaker. Een fraai genomen vrije trap van Sjaak Swart werd met een kopbal in de uiter ste bovenhoek door Henk Groot doeltref fend afgerond: 1-1, ge kopstoot lanceerde. Bals redde echter op fraaie wijze. In de laatste minuten probeerde Ajax vergeefs de achterstand weg te werken maar de op balbezit spelende Spanjaarden gaven zeen kan- I F-n m-c,' weg. 3 E -S'hvw wvvzaaoA w7 Dodelijk ongeval bij korfballen ZAANDAM (ANP) Tijdens eer training van de korfbalvereniging Zaan dam-Zuid kreeg de 20-jarige mevrouw A. W. Dekker-Kroese uit Zaandam de bal zo ongelukkig tegen haar borst dat ze vrijwel onmiddellijk overleed. AMSTERDAM ln het veiling gebouw aan de Keizersgracht werd (geheel rechts) een werk van Jan Breughel (de fluwelen Breughel') geveild. Het meesterwerk, dat 55x 90 cm meet, gedateerd is 1615 leverde een topprijs op van 3^0.000, ALS VERVOLG OP HERVORMDE ,102' (Van onze kerknieuwsredacteur) VLISSINGEN ,Er zal veeleer over enkele jaren een hervormd- gereformeerde gezangenbundel uitkomen dan één nieuwe her vormde bundel als gevolg op de ,102 Gezangen'. Er wordt momen teel met de betrokken gerefor- Na de hervatting had Heal, aangemoe digd door de ruun 60.000 toeschouwers opnieuw een licht overwicht. Bals moest handelend optreden bjj schoten van Zuzunequi en Veloso. Daarna kwam Ajax echter steeds meer uit de verdedi- jng en de Amsterdammers kregen en- ;ele redelijke kansen. Cruyff kwam en kele malen voor de Spaanse defensie werd eerst gestopt door Amancio. ei kreeg even later een goede schietkan' TURIJN (ANP) Voor liet toernooi de Europese beker voor landskam pioenen zijn woensdag de volgende wed strijden gespeeld: Turjjn: Juventus (Italië)Olympakos Piraeus (Grieken land) 2—0 (1—0). De Italianen plaatsten zieli voor de achtste finales door een 00-resultaat in de eerste wedstrijd. BOEDAPEST Vasas Boedapest heeft in Boedapest voor 85.000 toeschouwers de tweede wedstrijd tegen het Ierse Dundalk met 81 (41) gewonnen. Vasas, dat de eerste wedstrijd met 10 won, heeft zich voor de tweede ronde geplaatst. Woensdag zijn voor het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars de volgende wedstrijden gespeeld: SOFIA: Levski Sofia (Bulgarije)AC Milaan (Italië) 1—1 (0—1). AC Milaan heeft zich door een 51-overwinning de eerste wedstrijd geplaatst voor de tweede ronde. TRNAVA: Spartak Trnava (Tsjecho- slowakije)Lausanne Sport (Zwitser land) 20 (10). De Tsjechische be kerhouder bereikte de tweede ronde, ondanks de 23-nedcrlaag in de eerste wedstrijd. BELFAST: Valencia heeft in Belfast Crusaders met 42 (31) verslagen in de tweede wedstrijd voor de eerste ronde. Valencia, dat de eerste wedstrijd met 40 won. heeft "zich voor de tweede ronde geplaatst, PRAAG: In hun tweede wedstrijd voor het toernooi om de jaarbeursstedenbe- ker hebben Slavia Praag en FC Köln de punten gedeeld (22). Aangezien het de eerste wedstrijd met 20 ge wonnen heeft, gaat FC Köln over naar de tweede ronde. BOEDAPEST: Het Hongaarse rencvaros heeft in het Nepstadion Boedapest de tweede wedstrijd voor de eerste ronde van het toernooi om de jaarbeursstedenbeker tegen het Roe meense Argesul Pitestl met 40 ge wonnen. Ferencvaros, dat de eerste wedstrijd met 13 verloor, gaat naar de tweede ronde dankzij betere doelcijfers (5—3). meerde deputaten over een derge lijke bundel overlegd. Persoonlijk verwacht ik niet, dat er een gróte bijdragen van gereformeerde dich ters in zal staan. Toen wij daarom vroegen kwam er geen erg duide lijk antwoord'. Dit zei woensc" de dichter-predikant ds Jan Wit uit Ede, één van de commissiele den voor de nieuwe gezangenbun del der Ned. Hervormde Kerk. Ds Jan Wit toonde zich er voorts van overtuigd, dat er een oecumenische ge zangenbundel zal komen, van de ker ken zélf uitgaand dus, maar dat zal nog wel even duren. Een struikelpunt ligt daarbij met name aan r-k kant: Alles wat in r-k kring verschijnt is eigenlijk clandestien. De werkgroep voor de volkstaalliturgie werkt ook in de ille galiteit. Telkens als er een bisschop- :lfjke opdracht kwam was het resul- at of slecht of niets'. Eén en ander zei de dichter-predikant ln een causerie over de nieuwe gezan gen op de vergadering van de classis Middelburg der hervormde kerk in Zee land. Hij adviseerde de classis in het iport, dat deze zal maken over een J der nieuwe gezangen, de synode suggestie te doen dat deze zal stre ven naar een nieuwe bundel van alle protestanten en dan nog liefst met rooms-katholieken samen. Overigens: zoals men weet omvat de toekomstige hervormde bundel liederen van rooms-katholieke dichters als Huub Oosterhuis en Toni Naastepad. Er wor den ook al hervormde nieuwe gezangen in r-k kerken. Goed en slecht Ds Wit plaatste heel wat af en toe niet bepaald vleiende, maar wel uitdagende opmerkingen aan het adres van de ker- MADRID (ANP) Miguel Munoz liet er geen twijfel over bestaan, Hij was meer dan gelukkig. ,Ajax heeft een voortreffelijke ploeg', zei de coach van Real in het Engels, toen zijn spelers nog in het immense had zaten, dat een allure van een zwem bad heeft. ,Ik ben hang geweest. Vooral kort na het begin van de ver lenging. Ajax had toen kunnen toe slaan. De kansen, die Cruyff miste, hadden doelpunten kunnen zijn. Maar vergeet echter niet, dat wij Filipe en Velasquez bijzonder hard gemist heb ben'. Scheidsrechter Davidson, met Leo Hom grensrechter bij de finale van het toernooi om het wereldkampioen schap 1962 in Chili, had eveneens grote waardering voor de prestatie van Ajax. .Natuurlijk, Real Madrid treedt wat minder op de voorgrond dan enkele seizoenen geleden, het is echter nog steeds een elftal van groot formaat. Dat Ajax daartegen zo lang stand heeft kunnen houden, vind ik een compliment waard. De waarschu wing van Suurbier? Dat moet uzien als een voorzorgsmaatregel. Daar zal ik beslist geen melding van maken bij de UEFA. He heb het gedaan om de spelers te laten voelen, dat ik wei nig accepteer- Een wedstrijd, waar zoveel op het spel staat, loopt immers snel uit de hand'. ,Ajax kreeg vier kansen', zei Rinus Michels met een somber gezicht, ,en maakte daaruit één goal. Zo kan je geen voetbal spelen. Als je de kansen neemt, hadden wij moeten winnen. Maar je moet ze er nu eenmaal in- schoppen. Het systeem werd goed ge speeld maar daarmee alleen ben je er niet'. Erg veel waardeinrg voor de wijze waarop sommige Madrilenen speelden had Michels niet. .Wat Gen to tegen Plet Keizer deed was wel heel erg. En dan dat natrappen. Nee, dat is het niet'. Johan Cruyff, die er nog niet over uit kon dat hij de kans had gemist, die de wedstrijd een geheel ander aanzien had kunnen geven, was al even zeer teleurgesteld. ,Wij hebben de kansen zeker gehad maar het moet een beetje meezitten en in wed strijden voor de Europese cup hebben wij nou nooit veel geluk. Dat zagen wij vorig seizoen in Praag precies zo bij Dukla. Overigens het was een perfect gespeeld systeem. Maar ja de doelpunten tellen'." .Ik vind het een schandaal', zei Ton ny Pronk terwijl hij in gedachten ver zonken op de massagetafel zat. ,Moet je eens kijken wat Gento bij Sjaak Swart heeft gedaan. Hjj heeft hem in zijn zij gebeten. Is dat nou voet bal?' ,AIs je zou kunnen zeggen: ze verdie nen dat ze winnen, dan leg ik mij er zo bij neer', aldus een zuchtende Klaas Nuninga, ,maar op zo'n ma verliezen dat is toch wel heel erg hard. Wij hebben de kansen in eigen hand gehad, vooral pal in het begin van de verlenging. En nu kan je wel zeggen het systeem is goed gespeeld en 2-1 is een mooi resultaat tegen Real maar in zo'n Europacupwed strijd telt toch alleen maar een over winning'. Voorzitter Jaap van Praag toonde zich aanzienlijk tevredener. ,Wjj wa ren een gelijkwaardige tegenstander van Real Madrid en het is nog nooit voorgekomen dat een Nederlandse club tegen Real de verlenging heeft gehaald. Dat vind ik een heel posi tief resultaat'. Vergeefs poogde hij daarna een Spaans journalist zijn zienswijze duidelijk te maken. Het was een zinloze poging. Hoofdschud dend verdween de grijzende voorzit ter van Ajax uit de kleedkamer. ken en van hen, die zich nog niet geheel thuisvoelen in de 102 gezangen. Overi gens: ,we moeten niet net slechte weg gooien, maar het slechte door het goe de laten verdringen', waarbij hij dacht aan een lied als ,Daar ruist langs de wolken', dat voor velen nog steeds bij zonder attractief zingen is en dat daar om ook in de nieuwe gezangenbundel zal worden opgenomen. Over de critici van de 102 gezangen en de overigen: .De meeste critici weten niet wat ze willen. De ene groep zegt waarom een hervormde en niet één in terkerkelijke bundel met eventueel een supplement voor enkele kerken of ker kelijke groepen? Maar de één wil die Madrid krijgt moderne metro De inwoners van de Spaanse hoofd stad zijn er al lang aan gewend, dat opeens allerlei straten voor door gaand verkeer worden gesloten en het wegdek daarna wordt opgebro ken. Zij weten namelijk, dat onder de grond een van de belangrijkste bouwprojecten van deze eeuw wordt uitgevoerd. Het net van de onder grondse spoorlijn moet tot driemaal de huidige omvang worden vergroot. Duizenden arbeiders zijn in het licht van schijnwerpers als een indruk wekkende schare mollen de grond aan het omwoelen. Kilometers lan ge tunnels worden ln de rotsbodem onder de stad geboord. Het is de bedoeling, dat het eerste traject van het uitgebreide net ln januari 1968 in gebruik wordt genomen. Momenteel heeft het net van de on dergrondse spoorlijn te Madrid een lengte van 33 kilometer. Omstreeks 1980 moet het net tot 99 kilometer zijn uitgebreid. Daarmee zal dan een traject van 1,8 kilometer per vierkante kilometer beschikbaar zijn. Het net van de metro van Pa rijs is met 2,2 kilometer per vier kante kilometer dus nog iets dich ter. In 1920 vervoerde de ondergrondse spoorlijn van Madrid 14,6 miljoen passagiers. Tien jaar later was dit aantal opgelopen tot 90,2 miljoen en nog eens tien jaar nadien tot 181 miljoen. In 1944 werd een vierde lijn aan de oorspronkelijke drie toege voegd, doch daarna werd niets voor uitbreiding van het net gedaan. Me de als liet gevolg van de ontoerei kende verbindingen per autobus en tram steeg het "aantal klanten van- de ondergrondse spoorweg reeds kort na de oorlog tol 360 miljoen per jaar. Pas nadat uit de statistieken duide lijk was gebleken dat de oude on dergrondse spoorweg al lang niet meer aan de behoeften ran de sterk gegroeide stad voldeed, ontwaakten, de autoriteiten uit hun slaap. Eerst werden de stations uitgebreid, opdat een extra wagon aan elk treinstel kon worden gekoppeld. Het aantal reizigers, intussen tot 469 miljoen jaarlijks opgelopen. noodzaakte evenwel tot radicaal Ingrijpen. Zo werd de beslissing genomen, het net tot het drievoudige te verlengen. ,Als je ecu speels versje met wat anrdigheden heb gemaakt zeggen die hoogmoedige dominees: dat begrijpen de mensen niet en weer anderen noe men het dan platgetreden paden. Maar die dominees moeten niet ver geten, dat de mensen zingend veel meer op de tong kunnen voelen en in het hart proeven dan die dominees denken'. Ds Wit illustreerde zijn los betoog met voorbeelden, gedichten van Naastepad, een geloofsbelijdenis van Ad den Bes ten en hem samen, eigen gedichten en werk van Muus Jacobse en dr J. W. Schulte Nordholt. Beter zingen In zijn causerie had hij ook deze op merking over het zingen in de kerk: ,Of ze aan de Here God geloven weet ik niet, maar aan zingen zeker niet'. Hij gaf de raad om met de cantor-or- ;anist en met de onderwijzer samen om le tafel te gaan zitten, te overleggen hoe men zich het beste kan bezighou den met de nieuwe gezangen. Van be lang achtte hij, dat de "kinderen op school al leren leven met de nieuwe liederen. Hij dacht, dat de kweekscholen, nu daar sinds de nieuwe kweekschool- wet meer en beter aan muziek wordt gedaan een goede invloed kunnen hebben op de jongere generatie: ,ik verwacht een betere generatie die be ter zingt dan de huidige'. Hij wenste verder, dat de kerkelijke overheid wil proberen om de nieuwe bundel te begeleiden. Maar dat kan al leen als er geld voor wordt gereserveerd, opdat deskundigen het land in kunnen om de organisten te helpen inwerken. DEN HAAG Op de districtsvergade ringen wordt zaterdag een voorstel be handeld om de vergoeding van 3000 gul den voor een amateurvoetballer om te zetten ln een totale transfersom van 10.000 gulden. Wanneer dit voorstel de bondsvergadering van de KNVB op 11 november haalt, dan zal een meerder heid van tweederde van de 96 stemmen nodig zijn om semiprofclubs in de toe komst meer te laten betalen v< amateur. Het voorstel 13 afkomstig van de heer Stevens, bestuurslid van de zuidelijk eer ste klasser Budel, die niet langer tevre den was met een vergoeding van 3000 gulden voor een speler van de betreffen de amateurverenïging. Afgezien van het feit, dat hij meer geld wil ontvangen be oogt de heer Stevens vooral het afromen van amateurverenigingen door betalen de clubs te voorkomen. Het voorstel Budel bedraagt: 5000 gul den ineens voor de amateurvereniging voor eeD proefcontract van een jaar en nog eens 5000 gulden, wanneer de spe ler na een jaar een definitief contract krijgt. Wordt de speler na een jaar .doorverkocht' aan de andere betalende club, dan vervalt die tweede 5000 gulden en ontvangt de amateurclub 10 procent ,van de transfersom. Krijgt de speler na een proefcontract van een jaar geen definitief contract dan moét hij direct kunnen terugkeren naar zijn oude club, tenzij hij er de '-oorkeur aan geeft in de amateurafdeling van de betreffende betalende club te willen spelen. Speelt hij achteraf toch vijf of meer wedstrijden in de betalende afde- ook ling, dan meet de tweede 5000 gulden taat mag worden uitgekeerd. Tot slot: hoe te leren leven met de nieu- Aanvaarding tijdens ae bondsvergade- we gezangen. Hot kan al op de scholen, ring van de KNVB op 11 november te ),et kan, zoals in Middelburg onder an- Zeist vraagt om een tweederde meerder-1 dere gebeurt, door een kwartier vóór heid. De stemmenverhouding is: betaaldde dienst te oefenen aan de hand van de grammofoonplaten, die de prof. Van der Leeuwstichting heeft uitgegeven ran de nieuwe gezangen; het kan ook op de catechisaties als daar deze platen wor den gedraaid. In Amsterdam heeft een hejaardenkoor een nieuwe functie ge kregen: oefenen met de nieuwe gezan gen. Men is enthousiast. Bij de 0edachtenwisseling over zijn cau serie kwam er onder andere dit verwijt: ,een kleine clan kijkt van een podium op de gewone kerkmens neer, deelt de lakens uit en maakt de gezangen. Er wordt té weinig gedacht aan de gemeen te en aan de bruikbaarheid van de ge zangen voor de gemeente'. In zijn ant woord herinnerde ds Wit eraan, dat er wel degelijk veel is beproefd en bepraat en verder: ,\ve kunnen toch niet op de markt gaan zitten rijmen. Een kip moet r_ --'-rg „jst broeden. Het'resul- lan gezien worden...' voetbal 48, amateurvoetbal 30, middagvoetbal 5 en afdelingen 13, totaal 96. Behalve de stemmen van de zater dagamateurs (15) en de afdelingen (13) zijn er nog 16 stemmen nodig uit het be talende kamp om de vereiste 64 stem men vóór te haten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1967 | | pagina 13