IN HEROÏSCH GEVECHT VELDE VLISSINGEN MIDDELBURG :2-1 Gabrielle Seyfert kampioene HOE WAS HET DAN VROEGER? WEER EEN MICRO-ZEGE OP BELGIË PIETERS GRAAFLAND NIET BIJ SELECTIE 7 UITLOPEN KANSEN POST C.S. AAN DE TOP BESLISSEND OP DE AANVAL PROTESTEN LEVE MOENS MAANDAG 6 FEBRUARI 1967 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT (Van onze sportredacteur) Waf moet dat dan tcel petcee-rt zijn in de twintiger en dertiger jaren rond het treffen tuinen de voetbalmachten van Middelburg en Vlieringen... Dat heb- ben we ons gistermiddag na afloop van deze zoveelste Walcher.se derby afge vraagd in het bescheiden, maar ge zellige clubhuis van de VC Vlissingen- Want wat zei ons een omstreeks 'zes tigjarige VIissinger daar 7 Dit: ,Toch is de sfeer rond VlissingenMiddel burg niet meer zoals hot voor de oor log wast' Nou, daar sla je dan. Dan heb je net een wedstrijd achter de rug als toeschouwer) waarbij de spanning ie snijden teas. Dan heb je gehoord hoe vrouwen van spelers en bestuursleden van beide c'.ubs bij her haling roepen: Jk durf r.iet meer te kijken'. Dan heb je inderdaad gezien hoe VUssingem bij een gevaarlijke doorbraak van de Middelburgers de handen voor de ogen slaan omdat ze werlcelxjk niet meer durven toe te zien. Dan heb je waargenomen hoe matige rokers plotseling veranderen in ket- tingsmokers. Dan heb je enkele keren een zijdelingse trap of stoot gehad van een meevoetballende toeschouwer. Dan heb je het smekende en stuivende .cha- cha-cha' van de Middelburgse toe schouwers gehoord. En dan kom je even iit het clubhuis van Vlissingen om de spanning met enkele kennissen weg te praten en daar is daar zo'n Vlissinger die het al lemaal nog weet van vroeger die non chalant dit zinnetje zegt: ,Toch is de sfeer rond VlissingenMiddelburg niet meer zoals het voor de oorlog was f' Dan sta je wel even afgebluft te kijken. Als de spanning nog natrilt in al je vezels heb je op zo'n moment maar één commentaar: nou moe. MVant werkelijk: wij weten nauwelijks raad met zo'n opmerking. Bij herhaling hebben we het gisteren langs de lijn gehoord: zo'n wedstrijd tussen Vlissingen en Middelburg heb ben we in jaren niet meer gezien. Wie de wedstrijd gezien heeft, hoeven we nauwelijks te overtuigen: deze kracht meting had alles aan spanning. Erger kon het nauwelijks. Wat hebben de Middelburgers niet doorgemaakt toen Vlissingen de leiding nam en hoe on beschrijfelijk was hun vreugde toen de gelijkmaker er kwam. Welk een uit barsting van Vlissingse vreugde toen Vlissingen toch weer de leiding nam. En door welk een inferno gingen die Vlissingers toen Wim Groenewegen m de slotfase alleen voor doelman Bos kwam en tegen de paal knalde. Kort om: de spanning hing als een met elektriciteit geladen tcalk boven het veld. En toch is ,de sfeer niet meer zo als voor de oorlog'-... Is dat zot Eerlijk gezegd: wij geloven daar niet in. Maar m er een verklaring voor? Waarschijn lijk wel. Misschien is het eenvoudig zo dat de Vlissingers en Middelburgers die de derbies van voor de oorlog nog meegemaakt hebben, die hoogtepunten uit hes Zeeuwse voetbal gewoon ideali seren. Ze dragen de herinneringen aan die ongetwijfeld ook zenuwslopende ontmoetingen altijd mee en in geheu gen is langzamerhand de werkelijkheid aangevuld met v:at fantasie. Eet was ook de verbeelding die werkte. De toch al zo boeiende werkelijkheid van toen werd nog wat geïdealiseerd- En dan nog dit: een evenement als VlissingenMiddelburg (en omge keerd) was in die jaren twintig en der tig een eenzaam hoogtepunt in de sportgeschiedenis var deze contreien. Het was het télevisieloze tijdperk waarin men nooit hoorde van fascine rende Europacupduels als Real Ma dridInter Milaan om van Liverpool Ajax nog maar te zwijgen. En nu anno 1967'— ia het duel tussen de twee Wulcherse topploegen niet meer een eenzaam hoogtepunt, maar een van de vele opwindende sportevenementen die de mens direot of via het tv-scherm. kan aanschouwen. Daarom deze con clusie: VlissingenMiddelburg van gisteren was waarachtig niet minder boeiend dan bijvoorbeeld Vlissingen Middelburg van laten we zeggen 193S- Er werd toen alleen wat langer over gepraat. Als straits de helden van Ajax en Dukla weer op het scherm verschijnen, wel wie praat dan nog over die wedstrijd van gisteren Nu zo vers in het geheugen nog levert de wedstrijd echter genoeg stof tot praten. En gisteren zeker. Daar zagen we bijvoorbeeld VCV-voor- zitter Eddy Boogerd en gemeentesecre taris J. W. Peters van Vlissingen die elkaar om het hardst gelijk gaven over het omstreden doelpunt van Mid delburg. Daar zagen we president directeur J. W. Eupkes van J>e- Schel de1 na afloop in een geanimeerd ge sprek met bondstramer Siem Plooijer. Tusser. haakjes. Eupkes' werknemers zullen vandaag de discussie in fabriek en kantoor nog wel voortzetten. En daar zagen we temidden oan de 7000 toeschouioers in het sportprogram ma voor de radio werd gezegd dat vele betaalde clubs daar jaloers op zijn ook de burgemeesters van Vlissingen en Middelburg en gs-lid M- J. vaat Poelje. Kortom, iedereen was er om de sfeer te verhogen. Onderwerp van gesprek bij de Vfi.s- singse supporters was en is onder meer de gepasseerde Wim de Waai. Dat is dan niet zijn schuld. Wim stu deert bij het IBM in Amsterdam voor programmeur (het ,vak van de toe komsttechnische- administratie met computers en zo) en heeft geen tijd om te trainen- Die studie duurt drie maan den. Geen Wim de Waal op de trai ning. En dus geen Wim de Waal in het eerste van Vlissingen. We vertel len dat maar even. Want er zal van daag nog heel wat afgepraat worden over de derby van gisteren- En op dat punt behoeft men zich dan niet meer aan veronderstellingen enzovoort en zovoort te wagen. Nou ja, en voor da rest heeft iedere prater rond Vlissin genMiddelburg wel gelijk, want Vlis singen won, maar het had ook Middel burg kunnen zijn,- Of niet? Of wél? LJUBLJANA (ANP) Gabrielle Sey fert heeft zaterdagavond In Ljubljana de Europese titel kunstrijden opgeëist. Het 18-jarige meisje uit "Chemnitz, dat na de verplichte figuren ai de leiding had, gaf de Tsjechische Haita Mash- kova geen kans de achterstand van 35 punten in de Kiir in te lopen. Het eindklassement luidt: 1. Gabrielle Seyfert (O.-Dld.) plaats- cijfer 10-2231 pnt: 2. Hana Mashkova (Tsj. SI.) 17-2197,3 pnt; 3. Syzy Al- massy (Hong.) 31-2086,0; 4. Anne Stapleford (GB.) 37-2060,7; 5. Beatrix Schuba (O.-Dld.) 42-2052,7 pnt. ENSCHEDE (ANP) Het Neder landse micro-achttal, op papier sterker dan in voorgaande ontmoetingen, heeft de grootste moeite gehad om België van de overwinning af te houden. Pas in de laatste fase van de strijd kon Nederland een voorsprong nemen. Lan ge tjjd had het er alle schijn van, dat ae Belgen de zege zouden behalen in Enschede. Een produktieve slotfase maakte ech ter, dat de ploeg van Zwaanswijk toch nog met twee doelpunten verschil won. Dank zij Ans van der Velde kreeg Nederland voor de eerste maal een voorsprong: 8-7. Gerard Bos veratoor- de de laatste Illusies bij de Belgen door kort voor tijd de negende Nederlandse treffer te scoren. Een andere basislegger van de Vlis singse zege is Leen de Ridder. Er zijn supporters die hem verwijten soms te veel te pingelen, soms de bal te lang bij zich te houden, soms te lang te wachten alvorens een voorzet of pass te geven. En dat is dan vrijwel altijd een onjuist verwijt. Siem Plooijer, die als trainer van het Nederlands ama teurelftal De Ridder ook onder zijn hoede heeft, zei er ons na afloop dit van: ,De Ridder speelt vaak met de instelling van een geroutineerde prof. Als hij de bal heeft, plaatst hij hem niet onmiddellijk naar een medespeler, maar wacht als dat nodig is rus tig tot de rest van de aanval weer ge ordend is. Pas .dan heeft het zin een voorzét te geven. De Ridder ziet dat'. We hebben hier niets aan toe te voe- In meer dan één opzicht heeft Vlis singen winst uit deze wedstrijd ge haald. De VCV weet nu bijvoorbeeld zeker dat In een zo zware wedstrijd als deze jonge spelers als Peter Kats zonder meer voortreffelijk en koel bloedig in de defensie en aanvaller Johan Marijs zich uitstekend handha ven. Voorts bleek dat Salawane en Lilipaly weer in opvallende vorm wa ren, dat back Daalhuizen een uitblinker was en dat Jo de Waal, Huzer en Cees Stroo onmisbare routine hebben voor zulke wedstrijden. Er vielen soms gaten in de defensie, maar dat was on der druk van de grote spanning. Over doelman Bos laten we nog eenmaal en nu voor de laatste keer Siem Plooij er aan het woord: ,Ik kwam om naar Delmotte, De Ridder en Salawane te kijken, ze haalden allen ruimschoots een voldoende, maar keeper Bos viel me door zijn voortreffelijk ingrijpen, zijn goed-getimed uitlopen ook bijzon der op'. We hebben het al beweerd: Middelburg was technisch beter. Maar we spreken dan voornamelijk over de individuele capaciteiten. Als bijvoorbeeld het duo: Wim GroenewegenWim de Vos. Waarschijnlijk had de tandem De Vos Juul Vogel (beroemd geworden In de kampioenswedstrijden) individueel min der klasse, maar De Vos en Vogel be grepen elkaar blindelings. Groenewe gen soms voortreffelijk opbouwend en De Vos razendsnelle maar te- vergeefse solo's doen dat (nog) niet. Ze sturen elkaar te vaak letterlijk de verkeerde kant op. In het complete aanvaiskwartet passen Pentury en Llevense uitstekend, maar in de af werking lukte het steeds niet. Voor de Middelburgse defensie is het compli ment dat het kwartet Van Westen, Schoenmakers, Ko Groenewegen en Delmotte Vlissingen slechts sporadisch kansen toestond. Helaas voor Middel burg: juist die sporadische kansen werden doelpunten. De voortreffelijke doelman But had geen enkele schuld aan de twee Vlissingse treffers. Middelburg zal vooral met spijt aan deze wedstrijd terugdenken omdat het alle gelegenheid op de overwinning heeft gehadWeliswaar was de cornerverhouding voor rust 9-4 voor Vlissingen, maar Middelburg kreeg veruit de beste kansen. Enkele voor beelden: uit een voorzet van Lïevense kopte de vrijstaande Hendrikse al na enkele minuten tegen de lat. Na onge veer 20 minuten raasde De Vos alleen naar het Vlissingse doel, werd gestuit door een doelman Bos-in-duikvlucht, kreeg niettemin de bal terug en plaat ste het leer toen uitgerekend op het hoofd van back Daalhuizen die slechts moederziel alleen in het doel stond Weer wat later kreeg Pentury een droomkans: na een sliding dook hij al leen voor de doelman op. maar pres teerde het toch nog in het zijnet te schieten. Pas na rust kwamen de treffers. Het openingsdoelpunt van Vlissingen was de triomf der tactiekZaterdagavond hadden de Vlissingers het precies be sproken: als er in de buurt van het strafschopgebied een vrjje trap geno men moest worden, zou Moens doen alsof hjj een loeier zou geven, maar op het laatste moment zou hij afremmen en de bal of naar De Ridder of naar Lilipaly naast het muurtje plaatsen. Terecht hield Moens zich voor de rust niet aan die afspraak. Toen zag hjj een gaatje en knalde hjj langs het muurtje precies In de hoek van het doel en het was toen alleen aan But te danken dat het corner werd. Maar ln de ze- (Van een onzer redacteuren) DEN HAAG Eddy Pieters Graafland, de 32-jarige doelman van Feyenoord met 44 wedstry- den voor het Nederlands elftal op zijn conto, is door bondscoach Georg Kessler niet geplaatst op de voorlopige lijst van spelers die aanstaande woensdag voor de centrale training op het sport centrum van de KNVB te Zeist bijeenkomen. Tonny van Leeu wen van GVAV is de enige doel man die op de lijst staat. Zaterdagmorgen liet Kessler weten het niet onmogelijk te achten dat Pie ters Graafland alsnog op de lijst zou komen. Hij moest hem echter eerst Bondscoach Georg Kessler heeft voor de centrale training van het Neder lands elftal veertien spelers uitgeno digd- Deze groep gaat zich voorberei den op de belangrijke wedstrijd tegen Oost-Duitsland op 5 april a s voor het toernooi om de Europese beker voor landenteams. In de komende weken zal Georg Kess ler uitzien naar een tweede doelverde- diger, waarbij uiteraard niet aan de kwaliteiten van Pieters Graafland zal worden voorbijgegaan. De veertien geselecteerden zijn: Tonnv van Leeuwen (GVAV), Wim Suurbier (AJAX), Frits Flinkevleu- gel (DWS), Miel Pijs (PSV), Daan Schrijvers (PSV), Peter Kemper (PSV), Willy van der Kuylen (PSV), Cor VeVldhoen (Feijenoord), Rinus Is rael (Feijenoord), Bennie Muller (AJAX), Sjaak Swart (Ajax), Klaas Nuninga (AJAX), Piet Keizer (AJAX), Plet de Zoete (ADO). ANTWERPEN Zondagavond om negen uur was de stand in de zes daagse van Antwerpen: 1. Post-Pfenninger-Janssen 321 punt; 2. Oldenburg-Kemper-Karstens 189 pnt. op een ronde; 3. Slmpson-Seve- reyns-Proost 346 pnt; 4. Sercu-Merckx -Bugdahl 271 pnt; 5. De Loof-Eugen- Motta 137 pnt op twaalf ronden; 6. Baensch-Bracke-De Roo 135 pnt. vende minuut na rust brachten de Vlis singers het geleerde lesje in de prak tijk. Onstuimige aanloop van Moens. sluw tikje naar De Ridder, die via de onderkant van de lat scoorde (0-1). Middelburg sloeg terug. Gehaast, maar met goed opgezette aanvallen. En reeds drie minuten later kwam de omstre den treffer van Bostelaar uit een cor ner van Lievense (1-1). De beslissende treffer kent u al: in de 27e minuut omspeelde De Ridder op de linkervleu gel enkele tegenstanders, schoof de bal via Kees Stroo naar Marijs, die met een_ prachtig klimmend schot scoorde. Onrustig schuifelend of trap pelend, in de meeste gevallen ketting- rokend telden de Vlissingse supporters de laatste minuten af. Verlossend was het laatste fluitsignaal van scheids rechter Hoeijmans, die terecht strak leidde en-die de wedstrijd binnen de grenzen van de sportiviteit wist te hou den. Laaiende vreugde in Vlissingen. Wat bedrukt togen de Middelburgers huis waarts. Het wachten Is nu op Middel burgVlissingen De stand luidt nu (andere wedstrijden werden niet gespeeld) Vlissingen 13 10 2 1 22 37-15 Middelburg 15 10 1 4 21 39-19 TSC 14 5 8 1 18 21- 9 De Spechten 14 5 6 3 16 22-23 UNA 15 6 4 5 16 24-25 TOP 13 5 5 3 15 24-15 DESK 15 5 5 5 15 16-25 Veerse Bovs 15 5 4 6 14 20-16 Helmond 13 4 3 6 11 15-19 Boxtel 14 4 2 8 10 22-33 De Valk 14 5 0 9 10 19-31 Sparta '25 14 2 5 7 9 10-23 Budel 15 2 3 10 T 19-55 verwijderd van het beslissende, doelpunt. De door Johan hlarijs ingeschoten bal is ol onhoudbaar op weg naar ae netten. Jan Bostelaars wanhoopssprong komt te laat en ook doelman But is kansloos. (Foto PZC) fentury (rechts) kan er niets meer tegen doen: Leen de Ridder (bal aan de voetstaat op het punt het eerste doelpunt voor Vlissingen te scoren. (Foto PZC) (Van onze sportredacteur) VLISSINGEN Er is een troost voor de landskampioenen Een schrale troost: de supporters van Middelburg numeriek ver in de minderheid wonnen het glansryk van de Vlissingse suppor ters by de met spanning tegemoet geziene derby Vlissingen - Middel burg. By herhaling schalde het ,Mid-del-burg cha-cha-cha' van de tribunes, zoals dat ook gebeurd was in die historische wedstrijden van Middelburg tegen Clièvremont en Quick '20 in het verre Olden- laal toen de Zeeuwen de landstitel veroverden. Maar nu, tegen aartsrivaal Vlissingen, mocht de inspirerende, stuwende Middelburg se yell niet baten: in een heroïsch gevecht, zenuwslopend en span nend van de eerste tot de laatste seconde, verloor Middelburg met 2-1 op Vlissingse bodem. Pas na het laatste, verlossende fluitsignaal van scheidsrechter Hoeijmans uit Geldrop ontlaadde de opgekropte spanning van de Vlissingse aanhang zich in een uitzinnig vreugde- gehuil. Pas toen lieten de VCV-supporters zich werkelyk horen. Voordien waren de kelen wellicht dichtgesnoerd geweest van span ning En inderdaad: deze wedstrijd had vaak een letterlek adembenemende span ning. Trainer Slem Ploojjer van het Ne derlands amateurelftal, die was komen k()ken naar zijn selectie-pupillen Leen de Ridder en Frans Salawane van Vlissingen en Arfe Delmotte van Mid delburg, was de opwinding vlak na de wedstrijd nog van het gezicht te lezen toen lijj zei: ,Voor m|j had deze wed strijd bjjna alles: goed voetbal, span ning tot het laatste moment, sensatie, hard maar sportief spel en doelpunten'. En tegen anderen vertelde hjj eerder: .Gisteren by FeijenoordADO heb ik heel ander voetbal gezien, maar hier heb ik meer genoten. Wat een wed strijd!' Een nederlaag dus voor de landskam pioenen. Misschien wel een beslissen de nederlaag. Want Vlissingen heeft nu de leiding van de Middelburgers overgenomen en bovendien heeft Vlis singen het onbetwiste voordeel twee wedstrijden minder te hebben ge speeldMaar er was een pleister op de wonde voor de Middelburgers: ais trotse verslagenen konden zij het veld verlaten. Zij konden het veld verlaten in de wetenschap technisch meestal wat beter te hebben gespeeld. Zij wis ten ook dat de allerbeste kansen voor hen waren geweest. En zij beseften ongetwijfeld met spijt dat de onge lukkigste ploeg verloren had. Want. zelfs de meest fervente aanhan- r van Vlissingen moet toegeven dat t soms was of een onzichtbare macht Middelburgse treffers in de weg stond. Tweemaal knalde een Middelburger te gen het houtwerkTweemaal faal de een Middelburger voor open doel De onpartijdige toeschouwer kan dan ook slechts tot deze conclusie komen: hier stonden twee volkomen gelijk waardige ploegen tegenover elkaar en de uitslag had ook andersom gekund! Er werd meestal voortreffelijk ge- Sieeld, Noch Middelburg, noch Vlis- ngen had in de laatste wedstrijden spel van niveau laten zien en nu kreeg men ineens twee razendsnelle, knap combinerende ploegen te zien. Do oorzaak Bondstralner Slem Plooij er zei er dit van: ,Wat Ik het moest opmerkelijke vond, was dat geen van de ploegen op een gelijkspel nükte, maar dat én Middelburg én Vlissingen wilde winnen en dat daarom belde teams veel op de aanval zetten. Daar om kreeg men flitsend spel, wisselend van dool tot doel te zien. Dat maakte de wedstrijd opwindend'. En dat was inderdaad een verademing: Vlissingen het meest gebaat bjj een gelijkspel had niet extra het accent op de de fensie. gelegd en geen van de ploegen hield zich met afbraakvoetbal bezig. Er was slechts één begeerte: de tegen stander te verslaan door doelpunten te scoren. Natuurlijk: er waren ook momenten met de meest onbegrijpelijke mistrap- pen (de bal naar een tegenstander), met wanordelijk voetbal, met onbe heerst ingrijpen als het gevaar al te groot werd, kortom: vlagen van hy pernerveus voetbal. Maar dat Is te ver geven in een derby die zo lang heel Walcheren (en de ommelanden) in zijn ban heeft gehouden. En wat be langrijker is: dat rommelige voetbal was uitzondering, geen regel. Het was ook een wedstrijd die begeleid werd door stormen van protesten. Eer ste aanleiding: de openingstreffer van Vlissingen. B|jna alles wat Middelburg was wilde er een hand voor in het vuur steken: Leen de Ridder scoorde in bui tenspelpositie. Bijna allesWant de altijd volslagen objectief oordelende Middelburgse grensrechter, die op de goede hoogte langs de l|jn stond, vlagde niet! Met andere woorden: hij zag geen buitenspel, Scheidsrechter Hoeijmans: ,Ik was ook zeker van m|jn zaak, maar ik keek toch nog even naar de Mid delburgse grensrechter. H|j vlagde niet. Doelpunt'. Geen storm, maar een werkelijke or kaan van Vlissingse protesten gromde over het veld, toen Jan Bostclaar de gelijkmaker scoorde. Uit een corner werkte' hjj de bal in de touwen. We zeggen met opzet .werkte'In bi zarre verschijnselen als gezichtsbedrog geloven w|j in bepaalde situaties wel, maar nu meenden we toch duidelyk te zien dat Bostelaar met zijn armen de bal in het doel sloeg. Bostelaar zeil deed onmiddellijk en zeer adrem na die treffer iets dat do scheidsrechter mis schien heelt beïnvloed: met meelijwek kende gebaren betastte hjj omzichtig zjjn neus. Het sprak uit heel zijn op treden: zjjn gezicht was pjjnlyk ge- kwetst omdat de bal hard op zjjn neus was gesprongen en vervolgens in hel doel verdwenen. Het gebaar van arbiter Hoeijmans was ondanks alle protesten van alle Vlissingse verdedigers onverbidde lijk: gestrekte arm in de richting van de middenstip. Doelpunt. Maar wat vertelde trainer Piet Lindenberg van Middelburg ons na afloop? Dit: .Na tuurlijk werd die bal in het doel gesla genMaar ik geloof dat de scheids rechter iets wilde goed maken omdat hij in een opwelling het eerste doel punt van Vlissingen had goedgekeurd en later besefte dat het een buitenspel treffer was'. Piet Lindenberg had op dat moment al geruime t|jd gesproken met zjjn spelers en zijn uitlatingen doen de deur dus afdoende dicht Omdat Vlissingen won en ondanks de nederlaag van Middelburg, is er nau welijks een kwaad woord over een van ae 22 spelers te zeggen. Als hommage aan de triomfator beginnen we met Vlissingen. Opmerkelijk is dan in de eerste plaats dat Rob Moens, zo vaak topscorer van alle eerste klassen, geen doelpunt scoorde. Aan Rob heeft het niet gelegen: alleen door vaak met drie, vier man tegelijk aan de noodrem te trekken en ten koste van veel cor ners hielden de Middelburgers deze goalgetter in toom. En toch durven we dit staande te hou den: juist door de aanwezigheid van Rob Moens scoorde Vlissingen zjjn win nende doelpunt, hoewel hjj in feite part noch deel had aan die treffer.Hoe mag dat dan wel mogeljjk zijn?' zal men vragen. Het antwoord is eenvou dig: Leen de Ridder dartelt met de bal aan de voet langs twee Middelbur gers en is kennelijk van plan een voor zet te geven; let op, denken de Mid delburgers, die wil Moens lanceren; ge volg: drie. vier Middelburgers rond gevreesde Rob; ander gevolg: de jeug dige Johan Marijs pas voor de twee de keer in Vlissingen I staat benij denswaardig vrjj vlak naast het doel; hij krijgt de bal en knalt met een schit terend schot Vlissingen naar de zege. En dat Is dan de oplossing: magneet Moens trok zoveel Middelburgers tot zich dat een andere Vlissinger het sco ren gemakkelijk werd gemaakt. Leve Marijs, maar ook: Leve Moens! Uitbundige vreugde op de tribune: met toeters en zwaaiende paraplu's geeft de Vlissingse jeugd blijk van de vreugde. (Foto PZC)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1967 | | pagina 7