AR DOET VOORSTELLEN Nieuw dekkingsplan PvdA voorleggen Zijlstra toch premier? Vietcong beschoot centrum Saigon WINST KLM FLINK HOGER Voor Zeeuwse landbouw 1966 redelijk jaar Vandaag in de Icrant... t Spoedig Britse verklaring over de EEG AMERIKANEN MELDEN .VERGAAN' RUSSISCH RUIMTEVAARTUIG Parlement en actie Bietencampagne in volle gang 209e jaargang - no. 257 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE. VLISSINGSE, GOESE. BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN lololoon 2911. 21 MIJ. <u<iCV Provlnt sen, Waljtraat SB-60, I rlkxoa, administratis lel' da Pa9ter. H> larkl 51. lal. 5,25 InS' ft. da Kok. Abonnemantaprili 88 c 2078/3169, adv. 2375). Goes. Gro! iel. Kleine adv. (ma*. 8 rejels) 35 eer per posl 11,65 pa* kwartaal. Loaaa nummers 20 een! dv. 5213). Oostburs. lal. 2395. Tarneuaen, Arsenaalitr. 2. i v. d. blad' 50 cenl meer. Giro 359300 PZC, Middelburg Woensdag 2 november '66 Wie doen 600 sjaals ie das om? Pagina 9 De kabinetsformateur ontving dins dagmiddag de demissionaire minis ter Biesheuvel en de fractievoorzit ter van de AR, de heer Roolvink. MANDAAT THANT VERLENGD NEW YORK (RTR) De algemene vergadering van de Verenigde Naties heeft gisteravond het mandaat van se cretaris-generaal Thant verlengd tot aan het einde van de huidige zitting, naar verwachting 20 december. Het mandaat van Thant zou donderdag aflopen. Op 1 september had Thant verklaard zich niet voor een tweede termijn van vyf jaar ter beschikking te zullen stellen, maar aan de vooravond van de opening van de al gemene vergadering zei hy bereid te zyn voor de duur van de huidige zitting aan te bleven. Het besluit van de algemene vergadering viel na een geheime stemming. De afge vaardigden moesten ,ja' of ,nee' op een strook papier schrijven, waarmee zij zich voor of tegen een resolutie verklaarden, die was ingediend door de tien niet-per- manente leden van de Veiligheidsraad, waaronder Nederland. Thant was niet in de zaal toen de resolutie werd ingediend door Simeon Adebo van Nigeria en dr Pedro Berro van Urugauy. Beiden zeiden dat het de algemene wens was dat Thant na de interim-periode een tweede man daat zal aanvaarden. ,We hopen nog steeds dat de opvolger van Thant Thant zal zijn', aldus de Nlgeriaanse afgevaar digde. Dertien doden, 37 gewonden Voorstellen DE ARP heeft formateur Sclimel- zer gisteren een reeks voorstellen gedaan, op basis waarvan zjj be reid is aan de vorming van een overbruggingskabinet mee te wer ken. De heer Schmelzer bestudeert tlrnns deze voorstellen en zal van daag met enkele kandidaat-minis ters overleggen (pagina l). Big Boss VALKENISSE heeft gisteren bur gemeester Koevoets ingehaald. Studentengroep uit Utrecht IQ de Big benoemde hem tot erelid (pa gina 2). Koude oorlog HET NEDERLANDS Verhond van Vakverenigingen oefent felle kritiek op de Nederlandse Ban- klersvereniging, die er door het NVV van wordt beschuldigd een koude oorlog' tegen de vakbewe ging te voeren (pagina 3). Artsen HET OVERLEG tussen de huis artsen en de ziekenfondsen zit muurvast. De Landelijke Huisart sen Vereniging heeft de zieken fondsen gisteren laten weten, dat het tegenvoorstel van de zieken fondsen slechts dan door het cen traal bestuur van de LHV zal worden besproken, wanneer de ziekenfondsen bereid zijn eerst het voorstel van de LHV en het schrif- telijk commentaar op dit voorstel te besproken (pagina 3). Mysterie DE VERDWIJNING van zeshon derd sjaals uit een klompenfa briekje te Kapéllebrug in Zeeuwsch-Vlaanderen is nog een mysterie (pagina 9). Mortieraanval vanaf eiland SAIGON, HAVANNA, MOSKOÜ (UPI, RTR) - Vie toon^terroris ten hebben gisteren voor de eerste maal het centrum van Saigon met mortieren onder vuur genomen, kennelijk om de viering van Zuïd- Vietnams onafhankelijkheidsdag te ontwrichten. Er zijn dertien do den en 37 gewonden als gevolg van de Vietcongaanslagen. Ook een mijnenveger van de Amerikaanse marine die in de rivier de Saigon lag werd met een mijn beschadigd. Drie van de hoogexplosieve granaten die vanaf een eiland in de rivier, 1600 meter verder, werden afgevuurd, kwamen op ongeveer 50 meter afstand van het po dium terecht, waar premier Ngoeyen Cao Ky, de Amerikaanse ambassadeur Henry Cabot Lodge, de Amerikaanse bevelhebber generaal William C. West moreland en andere hoge functionarissen plaats hadden genomen voor de parade. Een granaat kwam terecht op een druk ke marktplaats waar vele slachtoffers vielen. In het dak van de rooms-katholie- ke kathedraal, vlak achter het podium op het John F. Kermedyplein sloeg een der granaten een gat. Ook op het dak van de katholieke school en op de speelplaats waar op gewone schooldagen 5.000 kin deren plegen te spelen, sloegen granaten uiteen. De Vietcong vuurde minstens 25 granaten af op het centrum van Saigon, met korte tussenpozen. Strijdmacht Cuba en Noord-Korea hebben de com munistische landen opgeroepen een internationale strijdmacht naar Viet nam te zenden om Noord-Vietnam en de Vietcong te helpen bij de strijd te gen het .Yankee imperialisme'. De op roep werd gedaan in een gezamenlijk communiqué na een onaangekondigd bezoek aan Noord-Korea door presi dent Dorticos dat onlangs heeft plaatsgehad. China Tbilisi, hoofdstad van de Sowjet-repu- bliek Georgië, gezegd dat China nieuwe pleidooien van net communistische blok voor samenwerking tegen de misdadige agressie van Amerika in Vietnam heeft afge van negen communistische naties heb ben, zei Brezjnev, overeenstemming met betrekking tot een brede schakering van internationale kwesties opgeleverd, .maar de leiders van China hebben alle voorstellen der socialistische landen voor coördinatie van acties welke op steun aan het broederlijk (Noord-) Vietnam zijn gericht, afgewezen'. Foto: de slachtoffers van de be schieting worden weggehaald. (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG De AR-voor- mannen Biesheuvel en Roolvink hebben gistermiddag de kabi netsformateur een reeks voorstel len voorgelegd op basis waarvan zij bereid zijn, aan de vorming van een overbruggingskabinet mee te werken. De voorstellen behelzen, naar men aanneemt, onder meer: Herziening van het dekkingsplan voor 1967, zodat 322 miljoen aan extra dek- kingsmiddclen beschikbaar komt, Dit kan gebeuren door de voorgenomen ver hoging van de omzetbelasting met 20 opcenten niet op 1 januari 1968, maar al op 1 juli 1967 in te voeren. Duidelijke maatregelen om de con tractuele loonontwikkeling niet boven de stijging van de arbeidsproduktiviteit it <3e s de be- Het herziene dekkingsplan moet wor den voorgelegd aan de PvdA. De anti revolutionairen willen daarmee berei ken, dat drs Nederhorst duidelijk zal verklaren, dat dit voor de PvdA onaan vaardbaar is. Daarmee is voor minister Biesheuvel en de andere AR-ministers de weg vrij, om medewerking te verle nen aan de formatie-Schmelzer. De formateur kan een nieuw beroep doen op prof Zijlstra voor het minister- presidentschap. Nieuwe fase Als AR en KVP een akkoord hebben be reikt over een herzien dekkingsplan is er een nieuwe fase in de formatiepogin gen ingetreden. De heer Roolvink heeft vorige week de hoop uitgesproken, dat het niet ingaan door prof Zijlstra op het verzoek van de formateur om premier te worden, alleen betrekking zou hebben op die fase van de formatie. Overleg Formateur Schmelzer begon gisteravond onmiddellijk aan de bestudering va" (Zie slot pag. 3 kol. 4) yy «u i Washington: De FBI heeft een Amerikaanse sergeant gearresteerd die verdacht wordt van een samen zwering met een Russische diplo maat en spionage voor Moskou. De gearresteerde militair die tn Duits land werd geboren, is Herben Böc- kenhaupt en was gelegerd op een basis in Californië. Ondernemingsraad van wolfabrieken stopt ermee VEENENDAAL (ANP) De onderne mingsraad van de Koninklijke Scheep jeswol Fabrieken in Veenendaal heeft besloten zijn werkzaamheden te staken. Na langdurige besprekingne kwam men tot deze stap, die een gevolg is van de wijze, waarop de directie de leden aan gaande het ontslag van twintig Marok kanen had ingelicht. De leden van de raad hadden het nieuws van de ontsla gen uit de pers moeten vernemen. Men acht zich daardoor tekort gedaan en be schouwt de directie niet langer als een partner om mee te onderhandelen. De vakbonden werden vorige week reeds van de ontslagen op de hoogte gesteld. Tegenover leden van de ondernemings raad verklaarde de directie toen, dat er nog geen mededelingen konden worden gedaan over het vertrek van de Marok kanen. Inmiddels heeft het bedrijf ook aan vier Nederlandse werknemers ontslag aan gezegd. DEN HAAG (ANP) De direc tie van de KLM heeft medege deeld dat over het tweede kwar taal van juli tot en met september 1966 een winst werd behaald van 56,2 miljoen gulden, bij een totaal aan bedrijfsinkomsten van 252,f miljoen gulden. De vergelijkende cyfers voor het tweede kwartaal, eindigend op 30 september 1965, zijn respectievelijk 42,9 miljoen gulden winst en 222,1 miJjoen gul dryfsinkomsten. Over de eerste helft van het lopende boekjaar (van 1 april tot en met 30 sep tember 1966) bedraagt de winst 89,2 miljoen gulden tegen 57,4 miljoen gul den in de overeenkomstige periode van het vorige boekjaar. Het eigen vermogen bedraagt per 30 september 1966 208,3 miljoen gulden tegen 119,1 miljoen gul den per 31 maart 1966. LONDEN (RTR) Premier Wilson heeft gisteren in het Lagerhuis gezegd dat hij voornemens is in de ,nïert te ver re toekomst' een verklaring af te leggen over de Britse politiek inzake de Euro pese Economische Gemeenschap. De premier zei dat by en zijn belang rijkste ministers onlangs een dag hadden vergaderd over Europese kwesties er dat thans de problemen diepgaand wor den liestudeerd. Minister Luns heeft de indruk dat de Engelse regering op korte termijn een wat hij noemde spectaculaire stap over weegt ten aanzien van de Europese Economische Gemeenschap. De Nederlandse bewindsman zei dit teravond op de Rotterdamse luch! ven Zestienhoven bij zijn terugkeer van een kort bezoek aan zijn Engelse ambts genoot George Brown. Minister Luns heeft maandagmiddag in Londen met zijn Engelse collega anderhalf uur lang van gedachten gedachten gewisseld over allerlei NAVO-zaken. Tijdens een werk- diner maandagavond zijn uitvoerig EEG-aangelegenheden besproken.' .Brown wilde onze opvattingen weten over de te volgen tactiek', aldus minis ter Luns over dit gesprek met zijn En gelse collega. Drie Belgische kinderen bij brand gedood BRUSSEL (ANP) Drie Belgische meisjes van tussen de 2 en 6 jaar zijn gisteren bij een brand in de ouderlijke woning in Antwerpen omgekomen. Hun broertje van 3 jaar kon worden gered. Hij is met brandwonden naar een zie kenhuis overgebracht. De ouders en acht andere bewoners van het huis bleven ongedeerd. Lancering op 17 september WASHINGTON (UPI) Kort na de lancering op 17 september is een groot Russisch ruimtevaartuig .vergaan'. Deze onthulling is ver vat in de jongste uitgave van het .rapport over de satellietsituatie', waarin het Amerikaanse bureau voor de ruimtevaart voorwerpen in de ruimte pleegt de catalogiseren. een kanttekening worden gemaakt. Er dient aan te worden herinnerd, dat diverse kamerleden vooruit zijn gelopen op een definitieve afhandeling van het verzoekschrift. Tydens de algemene be schouwingen (op het moment van en on middellijk na de indiening van het re- ksst) heeft de kwestie-Vietnam mede Het ruimtevaartuig is in minstens 51 stukken en waarsehynbjk aanzienlijk tengevolge van de actie-Bouman in meer uiteengespat, zo blyfet uit Amerikaanse waarnemingen. Tegen half de debatten een rol gespeeld. Dat mond- oktober waren nog negen stuhggn in een baan om de aarde. De overige wa-j de op 13 oktober twee dagen dus na de indiening van de petitie in een Zoals uit een publikatie in de PZC van gisteren is ge- ëj&jj bleken is de initiatiefnemer (r(Qf\ van de petltlonnementsactle =3=1 Vietnam, de geschiedenisleraar drs K. F. Bouman uit Goes, ernstig teleurgesteld over de houding, die de tweede kamer heeft aan genomen jegens het op 11 oktober jl in gediende verzoekschrift inzake een Viet- nam-debat. Hij heeft zich nu terugge trokken uit het initiatiefcomité van partylozen om zich aan te sluiten bij een politieke groepering, waarvoor hij PSP heeft gekozen. Drs Bouman heeft zijn teleurstelling geuit in een brief, waarin hij onder meer heeft ge steld, dat het verzoek aan de kamer een Vletnamdebat te houden niet is be antwoord, laat staan ingewilligd. Wel is er bij de algemene politieke beschou wingen over Vietnam gesproken en werd er een motie-Nederhorst ingediend, maar daarin werd in feite het regerings beleid bevestigd: .Deze gang van zaken doet niets goeds vermoeden omtrent het lot van de petitie', aldus drs Bouman. Hij meent zelfs, dat de kamer artikel acht van de grondwet heeft geschonden. Zien we het goed, dan is de kritiek van drs Bouman zakelijk beschouwd vooral gebaseerd op dé procedure rond het verzoekschrift. Het lijkt ons daar om juist hier na te gaan hoe de bewus te petitie in de parlementaire molen is terechtgekomen en hoe zij daarin verder is of zal worden verwerkt. Daarbij moet tegelijkertijd de vraag aan de orde wor den gesteld of er tijdens deze procedu re zodanige fouten aan de zijde van de kamer zijn gemaakt, dat ernstige kri tiek en zelfs beschuldigingen verant woord zijn. In dit verband menen wij dat met name de beschuldiging, dat de ka mer artikel acht van dé grondwet niet serieus zou hebben genomen, een nader onderzoek vereist. 1966 aangeboden en is die dag ver meld op de lijst van ingekomen stuk ken bij de kamer: een verzoekschrift van ,K. F. Bouman te Goes, vergezeld van lijsten met plm. 30.000 handtekeningen houdende verzoek zo spoedig mogelijk te besluiten tot een kamerdebat over het Vietnamese conflict'. Er werd als be sluit van het kamerpresidium bij ver meld: .Dit adres zal worden gesteld in handen van de commissie voor buiten landse zaken'. Eerste vraag: is deze van zaken normaal Het antwoord derzoek van allerlei stukken en het over leg met de regering regelen en voor bereiden. Dat is onvermijdelijk: ook een methoden moet worden gewerkt wil het tot een efficiënte en redelijke .produk- tie' komen. Daartoe heeft de kamer een reglement van orde opgesteld, geba seerd op artikel 121 van de grondwet- Onlangs nog heeft de kamer haar (uit 1888 daterende) reglement geheel ge wijzigd en vernieuwd. Artikel 19 van dit nieuwe reglement bepaalt nu, dat be halve wetsontwerpen ,ook andere stuk ken' naar een commissie kunnen wor den verwezen. Er is dan ook bij dit V!et- nam-petitionnement een normale proce dure gevolgd, die in eerste instantie een voortzetting moet krijgen in de com missie van buitenlandse zaken: daarin dient tc worden besloten wat er met de- petitie zal gebeuren. In ieder geval jr de inhoud van de petitie zodanig, dat zij onvermijdelijk een rol zal spelen bij het openbare commissie-onderzoek van de begroting van buitenlandse zaken. Op de dag van de aanbieding heeft het PSP-kamerlid Lahkhorst over deze pro cedure nog de volgende opmerking ge maakt: ,Ik vertrouw er op. dat deze sie hieraan (dwz aan het rekest de nodige aandacht zal besteden en in derdaad binnen niet al te lange tijd bij u. meneer de voorzitter, met het verzoek zal komen de kwestie-Vietnam opnieuw op de agenda te plaatsen, opdat de ka mer zich hierover opnieuw kan bezin- Tegen de hier geschetste achter grond is er dus geen enkele reden om op dit ogenblik te stellen, dat de kamer ten aanzien van de procedure in gebre ke is gebleven. Evenmin reden om te be togen, dat de kamer de initiatiefnemers had behoren te antwoorden: het bewuste stuk is nog maar juist in behandeling. 0 obaan om de aarde. De overige wa ren bij de terugkeer in de dampkring verbrand. De Russen hebben deze lancering nooit bekend gemaakt en de Amerikanen heb ben de aard van het ruimteschip niet kunnen vaststellen. Het kan een proef zijn geweest om diep in het heelal door te dringen, ook is het mogelijk dat de ontploffing opzettelijk teweeg is gebracht als proef, of het was misschien een verkenningssatelliet. Het ruimteschip, dat misschien wel een gewicht van zes ton had, werd gelan ceerd te Tjoeratam, waar zich de startplaatsen van militaire raketten voor de lange afstand bevinden. De meeste wetenschappelijke lanceringen worden uitgevoerd te Kapoestin Jar. Ondanks vele regens tot augustus: GOES Voor de Zeeuwse land bouw zal 1966 te boek staan als een redelijk jaar. Nu de oogst achter de rug is en de bieten campagne in volle gang, geeft een terugblik over het algemeen dit beeld. Er is sprake van een .meevaller': zo ongunstig name lijk als het weer zich liet aan zien in het begin van dit jaar tot tegen de graanoogst, zo gunstig is het geweest in de nazomer. Toch komen in de oogstresulta- ten bij verschillende produkten grote schommelingen voor, met name op de bedrijven, die te kampen hebben met een slechte ontwatering en grondstructuur. Het weer is voor de oogst precies op het goede moment ten gunste ge keerd. Half augustus nog zag de landbouw de zaken somber in, de af gelopen twee maanden heeft men Hink van liet over liet algemeen fraaie nazomerweer kunnen profite ren. Wel heeft de vele regen vóór augustus deze tendens achtergela ten: van hot zuidwesten naar het noordoosten in Zeeland is er een op brengst met een dalende lijn als ge volg van de latere zaaitijd. Alleen de aardappelen maken daarop een guns tige uitzondering. De boeren, die hun graanprodukten vroeg hebben ge oogst, zaten voor hoge droogkosten, later is er een prima produkt afge leverd. Een balans van net oogstbeeld by de belangrijkste gewassen in Zeeland geeft dit beeld. Bij de granen is de kilo-opbrengst niet zo geweldig over het algemeen. Oogst wintertarwe: vrij normaal. Oogst zomergranen: aan de lage kant, met name wat de gerstopbrengst betreft. Grote verschillen zijn er te zien ge weest by de erwtenoogst, vooral als gevolg van de lange zaaiperiode. De gemiddelde opbrengst is aan de lage kant. al is het gunstige weer voor het oogsten van de meeste erwten- percelen nog net op tijd gekomen. Wel hebben de erwten kwalita tief gezien meer geleden van de vele regen dan bijvoorbeeld de gra nen. Aardappelen Vormde de aardappeloogst hegin au gustus een zaak, die pessimistisch werd ingezien, toch hebben de aard appelen van de regen geprofiteerd. Ze gaven een hoge bruto-opbrengst, mede omdat de regen tijdig eindigde en er aan weinig aardappelpercelen schade door ziekte werd aangericht. Er moest een vry groot aantal mis vormde aardappelen voor de con sumptie worden uitgesorteerd. Al was de prys 11 cent matig, de aanzienlijke oogst maakte de aard appel tot nu toe een goed renderend gewas. Dat geldt in het byzonder voor de vroege aardappelen. Bij de uien is er van het begin af on stagnatie geweest. De produktie liet op tal van percelen veel te wen sen over, maar omdat ook uit het buitenland berichten van een matige uienoogst kwamen, was de vraag groot. Gevolg: veel uien zijn afgele verd tegen een prijs tussen de 15 en de 20 cent, zodat de telers toch nog aan een vrij goed resultaat kwa men. Tot nu boe heeft het vee volop gras. Er is voldoende wintervoer en het ziet er naar uit, dat de opbrengst van voederbieten normaal zal zijn. De algemene indruk is ook. dat de melkproduktie van de koeien bevre digend is. s« bietenareaal uit de grond. De to tale oppervlakte bieten is dit jaar in Zeeland ongeveer 19.000 hectare, 11.500 ha op de Zeeuwse eilanden, ongeveer 7500 ha in Zeeuwsch-Vlaan deren. Rest nog de bietenoogst. Vijf weken geleden is de campagne weer .losge barsten'. De suikerfabrieken draaien al een maand op volle toeren, op de wegen rijden de bietentiramsporten en liggen de kleisporen, in de dam men of aan de binnenwegen liggen de voorraden bieten hoog opgetast, klaar om te worden weggebracht. Het ziet er naar uit, dat de campag ne 1966 niet zo langgerekt zal zijn. Vijf weken is men nu bezig en de oogst verloopt bijzonder soepel, dank zij de mechanisatie, dank zij ook het fraaie najaarsneer. Op het ogenblik is ongeveer tweederde van het Zeeuw- Gemiddeld komt er een vrij normale opbrengst uit de grond met een vrij goed suikergehalte: ruim 16 procent Niettemin lopen de opbrengsten van perceel tot perceel soms sle.k uiteen. Het gemiddelde per-hectare- 48.000 kg. Maar er is eep) schommeling in EsipfpTl opbrengst tussen de 30.000 en de 60.000 kg bieten per hectare, terwijl bovendien vrij grote uitschieters naar boven én naar beneden voor komen. Met een prijs van 65,- per 1000 kg toont het rendement van de bietenoogst dan ook varn bedrijf tot bedrijf sterke verschillen. Voor alle boeren geldt echter: de voorbereidingen voor het nieuwe oogstjaar worden begeleid door bij zonder gunstig weer. De wintertar we komt mooier en regelmatiger op dan de afgelopen jaren en al gaat het ploegen op de wintert oor als ge volg van het slechte voorjaar ver regende structuur zwaar, dank zij het fraaie weer valt de grond mooL motie, voorgesteld door de heren Ne derhorst, Schmelzer, Roolvink, Beer- nink en Toxopeus, dwz de fractievoor zitters van de vijf grote pairtijen, die hier verenigd optraden. Naar ons gevoel een ongelukkige zaak, de indiening van deze motie, terwijl bovendien de directe indiener, drs Nederhorst. a! even on gelukkige woorden heeft gebruikt: .Ik meen dat wij de ondertekenaars van het petitionnement over Vietnam vóór zijn, want vvq hebben hier reeds een uitvoe rig debat over Vietnam gevoerd en ik meen. dat het juist is dat dit debat ook uiting vindt in de vorm van een motie', zei hij toen. We laten nu de inhoud van de motie maar buiten beschouwing, omdat we het hier voornamelijk over de pro- 'cedure hebben. Welnu, uit een oogpunt van procedure waren én Nederhorsts uitlating en de indiening van de motie .voorbarig en ongelukkig: het verzoek- schrift van het actiecomité was immers .enkele dagen tevoren in handen gesteld van de commissie van buitenlandse za- Iken, zodat cr geen enkele reden was j haastig vooruit te lopen op een even-' jtueel resultaat van de besprekingen in I deze commissie, In de tweede plaats iongelukkig, omdat het Vietr.amdebat in het eeheel van deze algemene begro tingsbeschouwingen noch binnen, noch buiten de kamer (publiciteit) veel re liëf kon krygen: de sociaal-economische paragraaf overheerste immers en kostte zelfs het kabinet het leven. Daardoor werd onvermijdelijk de indruk gewekt alsof Vietnam (de aanvang van de troonrede!) in feite een ondergeschikt, punt was. Bovendien: doordat deze zank in de algemene beschouwingen werd op genomen kon minister Luns (al dan niet (gapend) zwijgend achter de regerings- I tafel blijven zitten, terwijl toch een eventuele discussie over deze kwestie eerst en vooral met hem gevoerd diende I (Voor vervolg zie pagina 3 eerste kolom

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 1