FA. LZEEGERS "Neen....ikzwijg! U wilde het toch niet geloven? U rijdt nu zelf. Eerlijker oordeel kan niet. Ga gerust op dat gaspedaal staan. Kan! Doe er alles mee: kan óók! Daar is het een Contessa voor. Na afloop zegt U alleen of ik ook maar één woordje overdreven heb. O.K.?" Zuidzandsestraat B2 - OGSTBURG - Telefoon 01170-2132 voor u... die >hoge< eisen stelt, eist GASVERWARMING van UB JMUI- Wissel Zeeuws-Vlaanderen PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Aan al mijn relaties... vooral de nieuwe! Dit is de Hino Contessa 1300. En wij de enthousiaste dealer. Geen wonder! De Contessa is ontworpen door de wereldberoemde Italiaanse carrosserie-ontwerper Michelotti.Hijwordtgefabriceerddoor Japans vooraan staande automobielproducent Hino Motors Ltd.,Tokyo. En straks geassembleerd door de Automobiel Industrie HinoNederland N.V.,Vlissingen.Wijzittennög dichter bij. De wagen zélf: in de motor 55 vinnige renpaarden. Geef hen de vrije teugel en ze lopen urenlang 130 km. Acceleratie? Als u van sportief schakelen houdt, garan deert hij u prestaties met de pook. En als u het wat kalmer aan wilt doen, rijdt u 1 op 13. Lange benen? Ook daarvoor geeft hij u alle ruimte! Comfort? Ga zitten... zet de kachel aan of de 4 ramen open en zucht van genoegen. (Vraag: waarom alleen maar voor auto's zulke comfortabele stoelen en banken?). De financiën. Contessa compleet: alles er op en er aan. f 7.470,-. Aanzienlijk minder dan u dacht; misschien wat meer dan u nu kunt besteden. Daarin voorziet het Hino Lease Plan. Service, onderhoud? Onze naam en adres staan hieronder. U kunt er kijken om te vergelijken. (Dat is voldoende!). Daar is het een Contessa voor... Tijdschriften voor het weekend Damesbladen, opiniebladen, geïllustreerde tijdschriften, hobbybladen, week- en maandbladen. Vrije keus! Kom eens kijken! bij: Waterschap de Verenigde Braakmanpoiders. Stembevoegde ingelanden van bovengenoemd water schap worden uitgenodigd tot bijwoning van een dis trictsvergadering, te houden op: a. woensdag 19 oktober 1966, des n m 2.00 uur in de Gehoorzaal te Hoek, voor district I;, b. dinsdag 25 oktober 1966, nm 2.00 uur in café De Brug te Sas van Gent, voor district H. Stembevoegd is over het algemeen de eigenaar, erf pachter, opstalhouder, vruchtgebruiker of andere zake lijk gerechtigde van ten minste 3 ha schotbare in het waterschap gelegen ongebouwde eigendommen, alsmede de eigenaar, erfpachter, opstalhouder, vruchtgebruiker of ander zakelijk genothebbende van in het waterschap gelegen gebouwde eigendommen, waarvan de belastbare opbrengst volgens de grondbelasting ten minste 300, bedraagt. District I omvat de polders of waterschappen: Braak-1 man, De Looze, Dijckmeester, Goesche, Groote en Kleine Isabella, Kleine Stelle, Koude, Loven- en Willemskerke, Mossel, behoudens het gedeelte, gelegen ten zuiden van de Mosselpolderstraat II en ten oosten van de Mossel polderstraat III, Nieuw Neuzen, Oud Westenrijk, Philip pine, Vlooswijk. District II omvat alle overige polders schap pen of gedeelten daarvan. Hoek, 12 oktober 1966 H. P. Wolfert, dijkgraaf. Vlooswijksiraat 7-9 - telefoon 3066 TERNEUZEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 29