JUMPERJURK het jaar van de 1 In deze tijd wil de moderne vrouw niet alleen modieus zijn, maar ook in haar kleding kunnen werken, winkelen, relaxen, uitgaankortomleven. Gelukkig komen de mode- meesters dit seizoen dan ook met een type japon dat alles overtreft als kombinatie van komfort en uiterlijk schoon: de JÜMPERJURK. Tot nu toe werden dergelijke zaligheden ten onrechte Ze' zijn er in allerlei materialen. IJ kent ze wel, betiteld met 't alledaagse 'wollen jurk'. De wollen leacril, Orion etc. etc. die U eventueel zelf kunt jurkjes van dit jaar zijn echter zo belangrijk, zo veel- wassen, maar ook in zuiver wol of een verrukke- zijdig, zo aangenaam en zo bet aankijken waard dat lijk zachte kombinatie van Iambswool met angora, ze echt wel 'n flitsende naam verdienen. U weet 't ziet ons enthousiasme is niet ongegrond. En dus: JUMPERJURKEN. waar kimt U beter terecht dan bij C A? Allemaal goed en wel, denkt U nu, maar nu wil ik 't nog wel zién. Dat vinden wij ook. Wij zijn daarom De jumper jurk is duidelijk de vondst van het jaar overal gaan kijken en wij zijn hoe kan bet ook anders bij C A het beste geslaagd. Bij C A hebben wij heerlijk kunnen kijken passen de soepelheid zelf kunnen voelen van een ongekend modieuze en moderne kollektie JUMPERJURKEN. Alleen bij C A vindt U zo'n veelzijdigheid en variatie in verschillende modellen waarin de jumper jurk verschijnt. Er komen, in navolging van 't grote succes van de ribbeltrui, heel veel geribbelde (slinifit) jurkjes. Ook vindt U sportieve blousonkreaties met 'n nieuwe, lange polssluiting, die tot vlak boven de taille reikt. Ajour-garneringen worden deze winter heel veel en zeer grappig en speels toegepast. Er wordt veel met de taille 'gespeeld'door bijvoorbeeld het aanbren gen van '11 doorgeregen ceintuurtje, een ribbelmotief op de taille of door de scheiding tussen uni en een ribbelmotief precies boven de taille te laten vallen. Jumperjurken zijn voor levenslustige jonge vrouwen, progressieve meisjes en de goed geklede vrouw, die een klassieke kreatie zoekt. Drié nauwSluitéhde modellen in een bij-de-tijds ribbelmotief.' We vinden 't vooral verheugend, dat de bijbehorende (ribbel-) kousen extra lang zijn, zodat de kortere rokken zorgeloos gedragen kunnen worden, v.l.n.r. Sportief model in leacril met ronde hals. De ingezette mouwen hebben extra lange boorden. In modern fel rood. wit, paars, turquoise en bruin. In de maten 36 t/m 42. Prijs f 29,75. Nauwsluitend Orion met verlaagd taille-effect door smalle ribbel, waarvan ook de kousen zijn. Fijne nauwaansluitende mouwen en colkraag met contrasterende bies. Verkrijgbaar in kleurcombinaties van paars en lila (bies); goudgeel met lila; wit met lila of paars. In de maten 34 t/m 42. Prijs 39,75. Meer gekleed, nauwsluitend model in zuiver wol. Het bovenstuk en de kousen zijn weer in dezelfde ribbel. Het jurkje heeft een ragian-mouw en een afstaande col en een grappig doorgeregen cein tuurtje. In de maten 36 t/m 42. In paars, lila, twee kleuren groen, beige en goud. Prijs f 39,75. Twee speelse blousonmodellen met raglan- mouw. Het linker model in leacril krijgt een sterk getailleerd effect door het ribbel motief in de taille. In de kleuren lila, groen, bleu, orange rood, beige en canard. Maten 36 t/m 44. Prijs f 25, Het rechter model, zuiver wol in modieus wit, lange polosluïting met een ingenieus visgraatmotief, ook hier een doorgeregen ceintuurtje. Ook in paars, goudgeel en canard. Maten 36 t/m 44. Prijs 35, Overhemdjurk met 'n fantasie ajour-gar- nering. Dit model heeft ingezette mouwen en een slipceintuurtje. In zachte draion kwaliteit. Kleuren: lila. aqua, groen, beige en zacht rose. Maten 40 t/m 46. Prijs f29,75. Alle getoonde modellen en vele andere jumper-jurken zijn te verkrijgen bij Ca A op de japon-afdeling Een voorbeeld van de nieuwe trend naar averechts gebreid is deze jurk in gemê leerd Dralon. De kraag en de extra lange sluiting zijn rechts gebreid. Kleuren: beige, grijs en lichtblauw. In de maten 40 t/m 48. Prijs 37,50. Zuiver wollen jumperjurk met voorpand in fantasie breisteek - streep/bloemetjes motief - en een ronde col in wit, goudgeel, mosgroen, zwart en oceaanblauw.Een zeer waardevolle aanbieding; verkrijgbaar in de maten 36 t/m 44. Prijs 39.75. Jumperjurk in gemêleerde zuivere wol. Het model heeft nauwe raglanmouwen en een hoge col. Het voorpand is in ajoursteek uitlopend in een streepmotief. In robijn rood, lever, turquoise of whiskey. In de maten 38 t/m 44. Prijs 35,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 6