PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Einde is in zicht OVERVALLERS NOG IN AMSTERDAM Staatssecretaris op Thoolse hearing' Auto snel gevonden Weer gevechten in Kongolese stad Voorstel VS door Hanoi afgewezen GEVLUCHT MET GELD IN DE HAND NOTA Minister Gromyko wijst voorstel van VS af KOCHT SLAGER De bonte club IN MAASTRICHT EEN ECHTE REMBRANDT? Maleisië laat 700 Indonesiërs vrij Ruimtelijke ordening 209e jaargang - no. 224 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN •h. Ml], nn c V Provincial* t.iuwn lulngsn, Waldraal 38-60. 1*1. 2355 (b. Zierlkiee. administratie lolcfoon 2094 3647/3643), Middelt •k, t 11,40 par kwartaal, Iran tal. 6140 rad. 7853. (min. 1,75). .Irlavan buraa o par kort 11,68 a Zaterdag 24 sept. 1966 Benzine halen? Minder betalen! Pagina 2 359300 PZC, Mlddalbura. PREMIER SMITH VAN RHODES1 BOELAWAYO, BRIGHTON (RT R) Premier Ian Smith heeft gisteren verklaard van gevoe len te zijn dat het eind van het geschil met Engeland in zicht is. ,Wij weten dat wij ons land gered hebben', zei hij op het congres van de regeringspartij, het Rhodesische Front. Hij ver zocht de aanwezigen hem te steunen en nooit iemand toe te staan af te wijken van de uit gezette koers.. Besprekingen met Engeland had de re gering steeds gewenst, maar ,de an dere partij' in het geschil had later haar standpunt moéten wijzigen. De afgelopen week had zich een nieuwe verandering voorgedaan. Smith zei dat hij liever niets over zijn besprekingen met de Britse ministers wilde zeggen omdat hij vreest dat zijn woorden verkeerd zullen worden uit gelegd. Er zat indertijd niets anders op dan zich onafhankelijk te verkla ren .omdat er geen andere manier was om het soort beschaving te ver krijgen, waarin alle Rhodesiërs gelo ven'. De Britse Liberale Party heeft op haar jaarvergadering in Brighton met grote meerderheid gestemd voor ge bruik van geweld indien dat nodig is om de regerlng-Smith in Rhodesië ten val te brengen. De Liberale Par ty heeft 12 van de 630 zetels in het lagerhuis. Koekoek verloor kort geding over boekje ARNHEM (ANP) Gistermiddag heeft de president van de rechtbank te Arnhem, nir J. H. C. Slotemaker, de heer H. Koekoek te Bennekom verbo den zyn boekje, .commentaar van Koe koek op boer Koekoek' verder uit te geven, te verveelvoudigen, te verkopen en/of te verspreiden op' straffe van een dwangsom van 5000. Ook moet hy al le boekjes die bij detailverkopers en der gelijke beschikbaar zyn, terugnemen. Mooht. bij hieraan geen gevolg geven, dan moet hij een dwangsom van 500 betalen. Dit besliste de president naar aanleiding van het kort geding, dat de uitgever en de auteur van het boekje ,boer Koekoek', resp. de heren P. R. van Amelrooy en C. H. C. M. Buys, tegen de heer Koekoek hadden aangespannen, omdat deze om zyn .commentaar' te kunnen toelichten vrijwel het gehele boekje ,Boer Koe koek' had laten overdrukken. Bij de tweede kamer heeft de regering de tweede nota over de ruimtelijke ordening in Nederland ingediend. Het stuk geeft een toekomstvisie tot het jaar 2000. Voor nieuws en commentaar over deze nota verwijzen wij naai de pagina's 6 en 7. Pagina 2: Zeeuwse boeren wach ten af; merkbenzine verlaagd in Prijs. Pagina 3: Ir Adam; ik ga niet weg; Kritiek vakbondsleiders op kabinet. Pagina 5: kerkdiensten en zon dagsdiensten artsen. Pagina's 6 en 7: Nota ruimteiyke ordening. Pagina 9; .Naschrift van het Bin nenhof'. En in het zatërdagriumrrier Pagina IJAardewerk wit Per- zië, 7000 jaar oud; verrassende vondsten van een Belgisch archeo loog; oudste mens m Europa leef de in Hongarijeletterkundige kroniek. Pagina 15: Pagina 15' In de fruit sector is hot. hoogseizoen. Op de veiling in Goes kunnen ze er over meepraten. In Hulst wagen ze zich op het slappe koord. Pagina 17: Wekelijkse antorubriek en commentaren. Pagina 19: Kerk en Maatschappij mei: ,Twee cursussen Rome-Re formatie', oecumenische initio,He ven en Stemmen wit de kerken over een eiland van heiligen en Pagina 21: Radio- en televisiepro gramma voor hal weekend. Pagina 2:1: Feuilleton, financieel en strips. (Van onze Amsterdamse redacteur) AMSTERDAM Het is de rijks politie gisteren net niet gelukt de daders te achterhalen van een roofoverval die om kwart voor twaalf werd gepleegd op het hulp postkantoor aan de Rijksstraat weg in Duivendrecht bij Amster- dam. Twee niet gemaskerde mannen hebben zich met omstreeks tienduizend gulden uit de voeten gemaakt met een gesto- beerden zelfs ook haar te fixeren. Voor alle zekerheid werd toen het nummer genoteerd. Op een gegeven moment werd er gebeld bij deze getuige. Zij ging naar de deur aan de zijkant van haar huis en zag even later bij haar terugkomst voor het raam beide mannen uit het hulp- postkantoor komen rennen. De kleinste droeg het geld open en bloot in zijn handen tegen de borst gedrukt. Hij gunde zich geen tjjd om in te stappen maar dook door het open portierraam in de wagen, zoals liy kort tevoren ook al door het loket naar de kas was ge gaan. Achteraf is gebleken, dat bedde over vallers hebben staan wachten op het vertrek van de laatste der drie vanuit het bewuste hulppostkantoor opereren de brievenbestellers. Majoor Honcoop zei nog gisteravond: ,Als zij tot drie uur hadden gewacht dan zou hun buit drie maal zo groot zijn geweest'. Op ver scheidene uitvalswegen van de hoofd- (Zie slot pag. 3 kol. 3) beide berovers gezien toen zy met bun dels bankbiljetten in de hand weg vluchtten. Zjj verstrekten de politie een signalement aan de hand waarvan de afgelopen nacht getekende portretten zyn vervaardigd, die hedenavond zullen worden getoond op de televisie. Spoor Even zag het er gisteravond naar uit, dat de recherche al beet had. In de Ba- listraat werd een huis door politieman nen doorzocht maar tevergeefs. Het gevonden spoor Mep hier kennelyk dood. Kort voor middernacht verklaarde majoor C. H. Honcoop, commandant der rijkspolitie in het district van de hoofdstad: ,WJj hebben zekere aan- wyzlngen, die erop duiden dat we de daders moeten zoeken in of rond de hoofdstad', Er wordt nauw samenge werkt met de gemeentepolitie van Amsterdam, met name via het bu reau in oost aan de Linnaeusstraat, Zes ploegen rechercheurs zyn intus sen bezig de vele tips na te gaan, die telefonisch door het publiek bij de politie zyn gegeven. Auto Aanvankelijk leek het erop dat heel snel resultaat zou worden geboekt. Reeds een uur na de overval had de politie de auto opgespoord, waarmee beide da ders waren gevlucht. Dit snelle werken was mogelijk gemaakt door een over buurvrouw, die twintig minuten voor de overval de bewuste auto al geparkeerd had zien staan voor het hulppoatkan- toor, Deze mevrouw Van Dyk voir! het gedrag van beide inzittenden n< merkwaardig; zij tuurden maar, pro- Amsterdam: De Citroën, welhe bij de roofoverval op hot postkantoor werd gebruilct, is teruggevonden op het A frik nnerp Jein. Amsferdam.- Mevrouw Bonmeester, de depothoudster van het postkan toortje in Duivendrecht, die met een vuurwapen onder werd gehouden. NEW YORK AFP) De Russische mi nister van buitenlandse zaken, Gromyko, heeft gisteren in de algemene vergade ring van de Verenigde Naties liet voor stel over Vietnam dat de Amerikaanj Goldberg donderdag heeft gedaan, de hand gewezen. Hij zei dat er nogl steeds geen aanwijzingen zijn dat Ame rika naar een oplossing .van de Vietna mese kwestie wil ,en de agressie jegens liet Vietnamese volk wil staken'. De Russische minister van buitenlandse zaken diende een resolutie in, waarin de assemblee wordt verzocht .alle vormen van inmenging in de binnenlandse aan gelegenheden van staten en volken te veroordelen, omdat zulke interventies het voornaamste gevaar voor de wereld vrede vormen'. De Sowjet-Unie staat achter de eis var Noord-VIetnam en de Vietcong, name lijk het onvoorwaarelijk staken van de bombardementen op Noord-Vietnam en terugtrekking van alle buitenlandse strijdkrachten uit Zuid-Vietnam, opdat het Vietnamese volk zelf zijn problemen kon oplossen. Voorts verzocht Gromyko alle lidstaten al die handelingen na te laten die de ver wezenlijking van een akkoord over het verder verspreiden van kernwapens be moeilijken- Hy wil deze kwestie op de agenda van de assemblee geplaatst zien. In een andere resolutie verzocht de Rus sische minister de lidstaten die militaire 3S in afhankelijke of onafhankeiyke gebieden in Azië, Afrika of Latijns-Ame- rika hebben, deze op te heffen. Gromyko sprak zien uit voor de toela ting van Oost- en West-Duitsland tot de VN. Ook verzocht hij .vervanging van de mensen van Tsjang Kai-Sjek door vertegenwoordigers van de volksrepu bliek China'. De Sowjet-Unie zou graag zien dat Thant aanbleef. PROF MR J. OFFERHAUS OVERLEDEN DEN HAAG (ANP) Naar wy ver nemen is donderdag in Siena, Italië, op 74-jarige leeftijd overleden prof mr J. Offerhaus, oud-hoogleraar in het han delsrecht, faillissementsrecht en interna tionaal privaatrecht, en jarenlang voor zitter van de Haagse conferentie voor internationaal privaatrecht- IN KISANGANI (STANLEYSTAD) Katangezen in opstand KINSHASA (RTR) In Kisan gani (het vroegere Stanleystad) zijn gisteren gevechten uitgebro ken tussen vroegere Katangaanse gendarmes en Kongolese rege ringstroepen, aldus berichten uit gezaghebbende bron die in Kinsha sa zijn ontvangen. De troepen van de centrale regering zouden Ki sangani hebben omsingeld. De ongeveer 3609 Katangaanse gendar mes werden vorig jaar naar Kisangani gezonden om de opstandige beweging door linkse politici, te onderdrukken. Onlangs werd gemeld dat de Katange zen na muiterijen tegen hnn officieren de macht in handen hadden genomen, hoewel zij het burgerlijk bestuur toe stonden zyn taak uit te voeren. De regeringstroepen, onder wie blanke huursoldaten, behielden hun posities op de linkeroever van de Kongo. Volgens de berichten braken de ge vechten uit toen regeringstroepen van uit het westen, zuiden en noorden de buitenwijken van de stad binnendron gen. De brug over de Tchopo zou door de gendarmes zijn opgeblazen. Het vliegveld en de dichtstbevolkte delen van de stad zouden in hun handen zyn. De verbindingen met Kisangani zyn ver broken en de blanke technici die in de stad werken zouden buiten de gevaren zone zijn gebracht. BUSJE RAAKT ONDER TREIN: EEN DODE HENGELO (ANP) Gistermorgen om zeven uur is op een onbeveiligde over weg in de Kettingbrugweg in Hengelo een busje met acht arbeiders aangereden door de trein Ensehede-Amsterdam. Eén van de arbeiders, de heer M. Somer uit Vroomshoop (Ov) kwam daarbij om het leven. De andere inzittenden van de overweg gestopt, omdat door de zeer dichte mist het uitzicht slecht was. Toen hij daarna de spoorbaan overstak, kwam plotseling een trein uit de mist opdoemen, die het busje aan de achter zijde raakte. Het treinverkeer onder vond tengevolge van het ongeval ruim een kwartier vertraging. Onderzoek experts moet klaarheid brengen MAASTRICHT Slager Toine van Sintfiet in de Rechtstraat te Maastricht blijft er heel rustig onder: ,Het zou fantastisch zijn wan neer ik een echt en onver valst zelfportret van Rem brandt in mijn bezit zou heb ben. Laten we echter op het ondèrzoek niet vooruitlopen en al zou het niet echt zijn, dan ben ik toch gelukkig met het schilderstuk, dat straks goed past in mijn antiek in terieur'. .Maastricht is een mooie oude stad. Daar hou ik van. Daarom heb ik myn interieur ook antiek gehouden. Wat nog ontbrak waren oude scliilderïjen', zegt Toine van Sintfiet, die enige maanden gele den tydens een uitzending van de rubriek .Magazijn van de week' vla de Duitse televisie bijzonder onder de indruk kwam van het duoe schilderij dat in de uitzending ter sprake kwam. Na de uitzen- illen hebben'. Koop gesloten Via de Duitse televisie kwam hy in contact met de eigenaar, de oude heer Hesselbart, een vluch teling uit Oost-Duitsland: de koop werd gesloten. Vorige week zater dag leverde de heer Hesselbart het soffilderij in Maastricht af en Toi ne van Sintfiet ontving daarbij enige oude brieven, waaruit zou moeten blijken dat keizer Wilhelm het eens heeft geschonken aan de famalie Hesselbart. Het schilderij (47x56 cm) is een portret, dat Rembrandt op 28-jari- ge leeftijd voorstelt. Een echt werkstuk van de grote meester, het werkstuk van een van zijn leer lingen of van een onbekende schil der? Een schilder-conservator uit Miinchen heeft geconstateerd dat het in ieder geval dateert uit de tijd van Rembrandt. De inmiddels overleden Duitse professor Wil helm von Bede kwam tot dezelfde conclusie. Inmiddels heeffc de heer Toine van Sintfiet een bezoek gebracht aan Den Haag. De kunstkenner Ren- kens, verbonden aan het rijksbu reau voor kunsthistorische docu mentatie, heeft hem verwezen naar enkele Rembrandt-kenners te Am sterdam. De heer Van Sintfiet: ,Ik ben met het schilderij by de dokter geweest en die heeft mij verwezen naar de specialist, zo moet u het zien. Het wordt momenteel door een restaurateur in Maastricht ge reinigd'. ,Voor een zuivere expertise is dat nodig. Het doek verkeert rn slech te staat, het is op enkele plaatsen beschadigd en er ligt een doffe glans over. Mag het? Het schijnt vierhonderd jaar oud te zyn'. zegt de heer Van Sintfiet. In Maastricht is bevestigd, dat het doek helemaal met de hand is ge weven en dat was in de tijd van Rembrandt gebruikelijk. Het labo ratoriumonderzoek van de verf is nog niet afgesloten. Kaar experts Toine van Sintfiet: .Als het schil derij schoon en gerestaureerd is gaat het naar Rembrandt-experts in Amsterdam. Ik weet al, dat het enorm veel tijd in beslag neemt om een duidelijke uitspraak te krijgen. Men zegt niet ,nee', maar ook geen ,ja'. Men gaat niet over één nacht ijs en nog niet over tien nachten ijs. Maar ik heb geen haast en nogmaals, dan ben ik er mij >g gelukkig mee.'Het blijft voor ij een pracht stuk'. KOEALA LOEMPOER (RTR) Een woordvoerder van het Maleisische mini sterie van binnenlandse zaken heeft be kendgemaakt, dat ongeveer 700 gevan gengenomen Indonesiërs begin volgende, maand vrygelaten en naar Indonesië te ruggezonden zullen worden. De klap van Baas rommelt na in de Boerenpartijblei en daar beginnen raadsfracties van deze groepering zich te roeren en er zijn zelfs Boeren, die het politieke hoofd van eerste-kamerlid Adams (de man, die zo makkelijk het woord .pro leet' in de mond neemt/ hebben ge- rd. Begint er een zuivering in eigen gelederen? Dat lykt niet overbodig. Er zijn de afgelopen weken enkele ver schijnselen geweest, die er allerminst toe hebben bijgedragen dat het aanzien van boer Koekoek is toegenomen, noch dat van zijn partij. We denken aan het Bussumse incident, aan de moeilijkhe den rond en met Adams (om de voor naamste te noemen), waaruit in ieder geval is komen vast te staan dat de Boerenpartij onderdak biedt aan zeer omstreden figuren. Bovendien blijkt herhaaldelyk, dat de naam van deze partij niet in overeenstemmig is met de samenstelling van het ledenbestand. Wat dat laatste betreft: er dienen onder de vanen van Hendrik Koe koek vrij veel mensen, die in feite geen binding hebben met het nobele ambacht, dat als naamgever heeft gefungeerd voor deze groep. We behoeven daar voor niet ver rond te kijken: in de Vlis- singse raad zitten een tandarts en een apotheker de Boerenpartij te vertegen woordigen, in Middelburg gebeurt dat door een arts. Koekoek staat aan het hoofd van een bonte club. waarvan de leden eigenlijk maar één ding gemeen hebben, niet hun boer-zijn, maar hun rechts-radicale gezindheid. Daarbij moet bovendien in aanmerking worden geno men, dat bij velen die gezindheid niet is ontstaan door een bewuste keuze, maar door ontevredenheid. De basis, waarop deze partij is geconstrueerd, kan dan ook moeilijk hecht worden ge noemd: er is sprake van een mengeling van boeren, burgers en buitenlui met een sterk negatieve inslag. In dit verband is de vraag interessant of de moeilijk heden, waarvan op dit ogenblik sprake is, op een zuiverings proces wijzen dan wel of hier een afbraak proces op gang komt. Men zal dat moeten afwachten. In leder geval heeft de Map van Baas (maar eigenlijk meer nog diens Adams-toespraak in de eerste kamer) iets in beweging gebracht. Er zou al veel gewonnen zijn als daardoor de bonte club eens wat minder bont zou worden: minder een apveegcentrurn van Poujadistisehe signauiur, waarin de nee-zeggers al dan niet met een politiek verleden verzameld worden, maar meer een politieke party met een uitgesproken vast-omlijnd conservatief karakter. Aan dat laatste lijkt ons ech ter de Boerenparty nog lang niet toe. Vermoedelyk zal dat ook wel niet ge beuren zolang de niet altijd heldere ideeën van Hendrik Koekoek er als de hoogste wijsheid gelden. Overigens: po litiek Nederland kent wel uitersten te genwoordig. Witte provo's, bonte koe- koeksaposfelear. Elders in deze krant wordt uitvoerig aandacht geschonken aan de deze week verschenen nota ruimtelyke orde ning. Voor de tweede maal in zes jaar wordt daarmee een toekomstvisie gepu bliceerd op Nederland in het jaar 2000- Wij hebben een reeks opmerkingen over deze nota vooral gemaakt vanuit een Zeeuws gezichtspunt gevoegd bij de uittreksels van het stuk op de pagina's zes en zeven. Samengevat komen deze commentariërende opmerkingen er op neer, dat deze nieuwe nota vooral waar de heeft als discussiebasis over de vraag hoe wy Nederland willen Inrich ten tussen nu en 2000. Het gaat in deze nota in de eerste plaats om gedachten, niet om een pakket van beleidsmaatre gelen. Niettemin is de waarde van het stuk er niet minder om: er zal over Nederland straks door velen meege dacht en meegestudeerd moeten worden. Hoe eerder dat gebeurt, hoe beter dat is: de toekomst is namelyk reeds be- fonnen. Daarnaast hebben wy enkele eeuwse aspecten van de nota nader in ogenschouw genomen: dat alles is op pagina zeven terug te vinden. Wij ho pen aldus een bescheiden bijdrage te leveren tot de discussie, die weliswaar reeds aan de gang is, maar nu nieuwe impulsen kan en móet krijgen door deze nota. Zoals in kleiner verband de Zeeuw se streekplannen eveneens als een gang maker tot een dergelijk gesprek in breed verband dienen te fungeren. HERINDELINGSVISIES TOEGELICHT WETSONTWERP ZUID-BEVELAND /OLGENDE WEEK BIJ DE KAMER CT.-MAARTENSDIJK Het ziet er naar uit, dat op vrij korte termijn twee Zeeuwse her indelingszaken de tweede ka mer kunnen bereiken: het ont werp van wet voor de herinde ling van Zuid-Beveland zal ver moedelijk volgende week de sta- ten-generaal worden aangebo den: er wordt naar gestreefd om het wetsontwerp voor Tho- len op zo kort mogelijke termijn bij de kamer in te dienen; de herindeling Zeeuwsch-Vlaande- ren ligt op dit moment bij de tweede kamer. Staatssecretaris drs Th. J. Wes terhout van binnenlandse zaken heeft dat vrydagmlddag in het stadhuis van St.-Maartens<iyk meegedeeld op een persconferen tie, na de .hearing' over de her indeling met de Thoolse gemeen teraden, Een preciese termijn kon drs Westerhout voor Tholen nog niet noemen: de resultaten van deze .hearing' moeten nog heise ken worden en dan moet de zaak nog worden voorliereid. ,Ik wil de termijn voor het indienen van het ontwerp van wet zo kort mogelijk honden. Onzekerheid is voor de genieenten, die by de zaak be trokken zyn fnuikend'. Aan het slot van deze niet ver plichte hearing wees de staats secretaris er op. dat er nu tot op ze ker hoogte .ik weet niet wat gs nog van plan zijn' een einde is gekomen aan de herindelingsproce dures in Zeeland. In dit verband ver klaarde drs Westerhout het byzonder op prijs te hebben gesteld, ,dat gs deze zaak met veel visie heeft aan gepakt om de ontsluiting en de ont wikkeling van Zeeland zo ook een bestuurlijke aansluiting te geven'. Wat de Thoolse herindelingssituatie betreft: nu er op het eiland nieuwe raden zyn geformeerd is er hier en daar een kleine nuance in het oor deel te beluisteren, verschillende. nieuwe raadsleden hebben over deze zaak een mening, die afwykt van de voorgaande visies. ,Maar van invloed op de meerderheidsstandpunten in de raden is dat niet', zo verzekerde drs Westerhout. Hij tekende er ook by aan: ,Het is treffend, dat op derge lijke hearingen altyd enkele zaken naar voren komen, nieuwe informa ties, die de moeite waard zijn om te horen'. Gelukkig Over het rapport, dat de Vereniging voor Nederlandse Gemeenten over de herindeling voor de Thoolse ge meenten heert uitgebracht zei drs Westerhout: ,Het is een gelukkige zaak, dat ze samen een onderzoek hebben laten instellen. Het resultaat hoe daar dan ook öp is gerea geerd geeft in ieder geval een bij drage aan de meningsvorming. Voor al in een zaak als deze, die van verschillende kanten als vrij" ingrij pend wordt ervaren'. Overigens zag drs Westerhout in de omvang van (le Thoolse herindeling niets uitzonderlijks: ,Zij wijkt qua omvang niet af van herindelingen, die in andere streken spelen. Ook al is hier een scala van opvattingen over deze zaak'. En die opvattingen zijn staatssecretaris Westerhout vrij- dagniiddsLg in gezelschap van Zee- lands commissaris der koningin mr J. van Aartsen en de gedeputeerden J. van den Bos en A. L. van Gees- bergen nog eens gepasseerd. Om beurten lichtten de raden er hun standpunt of standpunten toe. Zoals bekend is de situatie per ge meente zó: 9 voor één gemeente zyn als er per sé heringedeeld moet worden: Stavenisse (431 en Scherpenis- se (met algemene stemmen). Voor drie nieuwe gemeenten suggestie rapport .Tholen Emer- git' is de meerderheid van de raden in Oud-Vossemeer (43). St.-Annaland (61). Poortvliet (52) en Tholen (S3), HANOI (AFP) Uit de toe spraak van de Amerikaanse gede legeerde in de Verenigde Naties blijkt duidelijk dat de Verenigde Staten de door de democratische republiek Vietnam (Noord-Viet- nam) en de door het Zuidvietna- mese bevrijdingsfront (Vietcong) gestelde punten ,die de enige juis te basis vormen voor een oplos sing van het Vietnamese vraag stuk', blijven verwerpen. Dit heeft het Noordvietnamese persbureau gisteren gezegd in een commen taar op de rede van Goldberg. Evenals de recente activiteit van John son en zijn ondergeschikten toont de toespraak van Goldberg aan dat de Amerikaanse imperialisten onder het mom van een campagne voor .vredesbe sprekingen' de openbare mening trach ten te misleiden,"hun geweldige inspan ning om de oorlog; uit te breiden trach ten te verbergen en pogen aan de ver oordeling van hun agressie-oorlog door de gehele wereld en door '.ai'oze Amerf- ikanen trachten te ontkomen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 1