OVERLEG TRAAG OP GANG Chinese nota geweigerd Nationale tentoonstelling van verzet in Vleeshal Middelburg Nederland en Indonesië: Informeel overleg over harde noten' Ministers Pompidou en Frey mogen niet getuigen Beslissing Frans kabinet Meer geestelijk weerbaar zijn WAARSCHUWING VAN WILSON Vak Weer roofoverval in België - buil dertig mille 209e Jaargang - no, 208 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Dinsdag 6 september I960 Beter beeld da Pagter. Hoofdrcdac lerkt 51, tel. 3841. t. f 3,35. Inaez. med. B. A. de Kolt Abonnementsprijs 88 cent per u red. 2078/3169, odv. 2375). Goes, Grote Markt toriet. Kleine odv. (me*. 8 regels) 35 cent por ros uit België Pagina 2 (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG Het Nederlands- Indonesisch overleg dat gister middag in Den Haag begon komt nog slechts traag van de grond. Voor de tweede zitting van beide delegaties die vanoch tend plaats zou vinden is nog geen aanvangstijdstip vastge steld. In politieke kring neemt men aan dat de tijd benut zal worden voor informele bespre kingen tussen de politiek verant woordelijke delegatieleden. Aan Nederlandse zijde zijn dit de mi nisters Luns, Bot, Den Uyl en Vondeling en staatssecretaris Van der Stoel. Van beide zijden blijft men echter optimistisch ten aanzien van het uiteindelijke re> jultaat van de onderhandelin gen. Kernpunt Kernpunt blijft het verschil van me ning over de hoogte van de door In donesië te erkennen schuld aan Ne derland. De .algemene gedachtenwis- seling' waaraan de leiders van de beide delegaties, sultan Hamengkoe Boewono en mr Luns, gisteren na afloop van de middagbesprekingen gewaagden hebben zich dan ook geconcentreerd op deze schuldenre geling. De economische en tech nische hulpverlening, zo vernemen wjj uit delegatiekringen, Is nog niet aan de orde gekomen. Nog f 400 miljoen De afstand tussen partijen was, blijkens ta! van belichten in de voorafgaande periode, al tot een bedrag van f 400 mil joen gereduceerd. Onder liet mom van nieuwe uiteenzettingen over de weder zijdse gevolgde berekeningswijzen ging het touwtrekken gisteren aan de con ferentietafel voort. De vraag is of, nu over betalingswijze, garanties en ande re technische details al vergaande over eenstemming bereikt werd in vroeger overleg, partijen tot elkaar kunnen ko men. Nederland is van een aanvankelij ke eis van f 5 miljard al tot f 900 Joen teruggegaan. Het ligt dus voc Overigens was men gisteravond in de legatiekringen de mening toegedaan dat de hardste noten het toste buiten de formele vergaderingen om gekraakt zouden kunnen worden. Daartoe bestond gisteravond al een eerste gelegenheid aan het diner dat minister Vondeling zyn Indonesische gasten in kasteel Oud- Wassenaar aanbood. Vandaag schept de Indonesische am bassadeur Soedjarwo Tjondronegoro nieuwe voorwaarden daarvoor door aan de lunch gastheer te zijn van beide de- .ties. Afgezien van deze contacten ligt het in de bedoeling dat de verant woordelijke politici, Indonesische en Ne derlandse, elkaar ,en petit comité' zul len treffen om de basis voor een ak koord te le; Drie doden tijdens gletsjerwandeling WENEN (DPA) Drie Duitse toeris ten zjjn zondag tijdens een gletsjerwan deling in de Oostenrijkse Alpen tussen Innsbriick en Landeck door een ijslawi- ne gedood. Het waren een vader entwee zoons, resp. van 14 en 16 jaar, afkom stig uit Kaufbeuren, JOHNSON OVER VIETNAM: ALS AGRESSIE STOPT VERTREKKEN WIJ DETROIT (DPI) President Johnson heeft gisteren gezegd dat liij een tijds bestek voor de terugtrekking van Ame rikaanse troepen uit Vietnam zal vast stellen vooropgesteld dat de communis ten niet gelijke, plannen komen. John- sou sprak tijdens een bijeenkomst ge houden ter gelegenheid van labour day In Detroit en zette uiteen dat de A rikaanse troepen ,nnar huis zullen g hun bases voor' opbouwende, vr lievende doeleinden zullen worden o gedragen zo gauw als die venijnige Noordvietnameseagressie ophoudt'. Hij voegde eraan toe dat .indien iemand mij het tijdsbestek kan laten zien waar in wordt aangetoond dat agressie, in filtratie en recht door macht worden ge staakt dian zal ik als president van deze natie de regeling tot terugtrekking van onze troepen uit Vietnam op de tafel leggen'. De Amerikaanse afgevaardigde bij de Verenigde Naties, Arthur Goldberg, heeft gisteravond in een toespraak te Providence gezegd da.t de Sowjet-Unie de bevordering door de Verenigde Na ties van vredesbesprekingen voor Viet nam belet. Goldberg, die zijn toespraak hield ter gelegenheid van .labour day' zei dat de Verenigde Staten nog steeds hopen dat de Verenigde Naties een be langrijke rol kunnen spelen bij het tot stand brengen van een eervolle vrede. Een Amerikaans transporttoestel is op een doi^p in Zuid-Vietnam neergestort. Vier Vietnamese burgers zijn om hef leven gekomen en het aanta' gewonden bedraagt ongeveer 25. Het ongeluk ge beurde bij Dong Tra, 400 km ten noord- Oosten van Saigon. Zondag zijn drie Amerikaanse straaltoestellen bij aanval len op Noord-Viebnam verloren gegaan. Ben vierde toestel ls gistermorgen neer geschoten. hand, aldus Haagse kringen, dat grootste concessies als men woord zou kunnen gebruiken nu i Indonesische zijde verwacht mogen w den. Buiten formele zittingen om Raadslid moet zichzelf eed afnemen NIEUWSTADT (ANP) De voorzitter van de gemeenteraad van Nieuwstadt (Limburg) zal vanavond naar alle waarschijnlijke heid de raadsvergadering met het- wetboek in de hand moeten leiden. Het geval doet zich namelijk voor dat Nieuwstadt nog steeds zon der burgemeester is en aangezien alle aanwezige raad sleden van avond gelijk zijn, valt de eer een kort tijdje voorzitter te zijn to beurt aan de heer W. l'Espoir, die het oudste raadslid is. Aange zien dc wet voorschrijft, dat de door de raadsleden af te leggen eed door de voorzitter moet wor den afgenomen, zal de heer l'Espoir zich ,in eigen hand' moe ten beëedigen. Daarna zullen de andere heren worden, beëedigd. Ook ln 1919 schijnt deze uitzon derlijke situatie in ons land eens te zijn voorgekomen. Toentertijd werden er in. de kanier zelfs vra gen over gesteld. PROCES BEN BARKA BEGONNEN ,4f!Sftf'i BEN BARKA POMPIDOU Aantijgingen voor Nederlandse regering onaanvaardbaar DEN HAAG (ANP) De rege- ring van de volksrepubliek Chi na wil de persona non grata verklaarde Nederlandse zaak gelastigde te Peking, de heer G. J. Jongejans, nog niet laten vertrekken. Dit is gebleken uit een Chinese nota, die zaterdag op het Chinese ministerie van buitenlandse zaken werd voor gelezen aan de tijdelijk zaakge lastigde dr D. W. Fokkema. De ze heeft geweigerd de Chinese nota in ontvangst te nemen om dat er aantijgingen in waren vervat die voor de Nederlandse regering onaanvaardbaar ren. PARIJS (UPI) De Franse re gering heeft geweigerd er in toe te stemmen dat premier Georges Pompidou en minister van binnen landse zaken Roger Frey als getui ge verschijnen in het proces-Ben Barka dat gisteren is begonnen. Voorts is een maand respjjt gegeven aan de Frans-Marokkaanse totrekkingen doordat de president van de rechtbank, Jean Perez heeft bepaald dat de zaak van de Marokkaanse minister van bin nenlandse zaken generaal Mohamed Oufkir, by verstek er van belicht het brein van het komplot te z(jn geewest, pas aan de ordè ban komen wanneer het proces tegen de zes verdachten berechting nu is begonnen, over onge veer vier weken achter de rug zal zijn. Oufkir Oufkir wordt er van beschuldigd de ontvoering van de Marokkaanse opposi tieleider Mehdi Ben Barka op 29 ok tober van het afgelopen jaar in een Pa- rijse straat uitgevoerd te hebben ge organiseerd. Het spoor van Ben Barka liep dood bij de villa op het platteland waarheen hij was overgebracht. Alge meen wordt verondersteld dat Ben Bar ka niet meer in leven is. Maar in de .misdaad zonder een lijk' is de zwaarste beschuldiging die de aanklager hoopt te kunnen doordruk ken die van willekeurige arrestatie en illegale detentie van het slachtof fer. De Frans-Marokkaanse betrek kingen hebben op springen gestaan toen beschuldigingen tegen Oufkir en twee hoge functionarissen van zijn geheime politie waren uitgesproken. Zuivering De zaak kreeg de omvang van een na tionaal schandaal in Frankrijk toen contact tussen politie, geheime agenten en gangsters aan het licht kwam. Er kwam het ontslag van het hoofd van de geheime politie en een radicale zuive ring in de oiviele politie van. Koning: Hassan n van Marokko en Ouf- zelf hebben bij herhaling botweg ont kend dat de minister op enigerlei wijze '"ij de zaak was betrokken. aar verluidt heeft Hassan onlangs aan president De Gaulle het aanbod gedaan Oufkir te ontslaan uit zijn tegenwoor dige functie en hem op een postje in de woestijn te .begraven' indien de Fransen de zaak zouden laten rusten. De Gaulle zou dit aanbod hebben De 6 man die gisteren de' beklaagbank bevolkten zijn: Antoinè Lopez, functionaris va neen luchtvaartmaatschappij en handlanger (Zie slot pag. 3 kol. 4) Zestien doden in haven Djakarta DJAKARTA (UPI) Door een enorme golf is een overladen boot even buiten de pier van de haven van Djakarta om geslagen en gezonken. Tenminste 1€ personen kwamen om het leven. Volgens autoriteiten van de haven dienst worden nog drie personen ver mist. De motorboot had 97 Indonesische havenarbeiders aan boord. De autori teiten hoorden pas van de tragedie een uur nadat deze zich had voorgedaan. Een woordvoerder zei dat de boot zwaar overladen was en dat een onderzoek zal worden ingesteld. Jongejans mag Peking niet verlaten Nota De Chinese nota was de reactie op de nota die de minister van buitenland se zaken mr J. M. A. H. Luns, op 19 augustus heeft overhandigd aan de Chinese tijdelijk zaakgelastigde in Den Haag, de heer Sjen Wei-Llang. In die Nederlandse nota werd de re gering te Peking verzocht de heer Jongejans in staat te stellen de volksrepubliek China onmiddellijk te verlaten. Zoals destijds gemeld, heeft de Neder landse regering in haar nota vam 19 augustus er de aandacht op geves tigd dat sedert onheuglijke tijdein al- PRIJZENSTOP IN BELGIË INGETROKKEN BRUSSEL (ANP) L gering heeft besloten de begin van dit jaar afgekondigde pry'zenstop met in gang van vandaag in te treKken. Het besluit houdt in, dat verzoeken prijsverhogingen weer kunnen worden ingediend, doch dat om een te plotse linge stijging van het prijspeil te voor komen de behandeling ervan over de komende vier maanden wordt uitge spreid. De katholiek-liberale regering van pre- P. vanden Boeynants ging tot de prijzenstop over ais onderdeel van eeii anti-inflatie politiek. Naar de Belgi sche minister van economische zaken, J. van Offelen, op een persconferentie mededeelde heeft het prijsbeleid een stabilisatie in de meeste sectoren moge lijk gemaakt en toont België in verge lijking met de buurlanden een gunstig beeld. Tegen de prijzenstop bestond bij het bedrijfsleven veel kritiek. Minister Van Offelen kondigde aan, dat de rege ring echter het prijsverloop nauwgezet zal blijven controleren. MIDDELBURG De nationale tentoonstelling van het verzet, die vanaf vandaag (dinsdag) tot het eind van de week in 't gotische deel van het Middelburgse stadhuis te zien is, moet echt niet beschouwd worden als een eerbewijs aan de verzetsstrijders uit de oorlogsjaren 19401945. Waarom dan wel de ze expositie? ,We moeten het, ge loof ik, zo stellen', verzekerde mr J. van Aartsen, Zeelands commis saris der koningin, gisteravond in zijn toespraak bij de opening van de tentoonstelling, ,het gaat er om vooral de jeugd in kennis te stellen van wat de gevolgen zijn als we geconfronteerd worden met een systeem, zoals het nationaal-so- cialisme er één was'. Het antwoord van de heer W. Schmidt namens dc organisatoren van de expositie kwam eigenlijk op hetzelfde neer: .Terugkijkend op de idealen, die ons in het verzet dreven en met het oog op de opgedane ervaringen in die periode moeten we de jeugd doordringen meer geestelijk weer baar te zijn dan in die moeilijke al ver achter ons liggende jaren'. Burgemeester mr J. Drijber, voorzitter van het erecomité, heette bij de opening in de burgerzaal van het stadhuis de ve le genodigden welkom. Mr Drijber was /erheugd, dat het gotische deel van het stadhuis, beter bekend a's de Vleeshal, weer voor even zijn oude bestemming als expositiezaal van het verzet en de oorlog terugkrijgt. De ha.l was zoals be kend tot voor kort onderkomen van het Zeeuws oorlogsmuseum. Burgemeester Drijber herinnerde er aan, dat niet steun van het rijksinsti tuut voor oorlogsdoeiiinentatie op nieuw op bescheiden wijze een oor- logsdoeuraeiitatiecentrum in Middel burg opgebouwd zal worden. Voorlo pig -/.nl dit plan echter nog geen vorm krijgen: .Wil het goed worden opgezet dan kost het veel geld en dat is er op het ogenblik niet', aldus de burgemeester, fljj wees erop, dat dr I.. de Jong voor het nieuwe Middel burgse documentatiecentrum materi aal toegezegd heeft, o a het materi aal van de tv-uitzending over de be vrijding van Zeeland. ,Wel meevallen' De lieer Schmidt, voorzitter van de commissie samenwerkende verzetsorga nisaties (de vereniging van ex-politieke gevangenen en de nationale federatie var. voormalige verzetsstrijders) wel ke organisatie de tentoonstelling orga niseerde herinnerde or aan. dat Ne derland vlak voor en tijdens de oorlog eigenlijk heel rustig (verder) leefde, on bewust van de grote gevaren, die de be volking bedreigden. .Het zou wel mee vallen', dacht men. merkte de heer Schmidt op, .maar het viel niet mee, toen het nazi-regime zijn ware gedaan te toonde'. Deze tentoonstelling kan volgens de lieer Schmidt niet uitvoerig z(jn, maar liy noemde haar toch wel representatief voor hetgeen toen is gebeurd. ,Een der- geiyke situatie kan zich ongetwijfeld in de toekomst herhalen', aldus de commis sievoorzitter. We aanvaarden onze rech ten en vrijheden als vanzelfsprekend, maar we hebben geleerd, dat ze dat niet zjjn. VVe moeten steeds op onze hoede zijn om het verlies er van te voorkomen'. Het zien van deze tentoonstelling en van de film ,De overval' (die voor de scholieren vertoond wordt) noemde de heer Schmidt daarvoor onvoldoen de. De expositie gaat meer in op de •.ebeurtenissen dan op de achtergron den, het zijn meer materiële dan geestelijke feiten. ,De tentoonstelling Zie slot pag. 2 kol. 4) ie naties de onschendbare status van diplomatieke vertegenwoordigers hebben erkend, die onder meer het recht op vrij vertrek inhoudt. Conuenfie De Chinese regering werd eraan herin nerd dat in de conventie van Wenen van 18 april 1961 inzake de diploma tieke betrekkingen deze status op nieuw is vastgelegd en omschreven. In die conventie wordt onder r bepaald dat zelfs in het geval van oorlog personen, die diplomatieke privileges en immuniteiten genieten, het land zo spoedig mogelijk onge hinderd moeten kunnen verlaten. Ook daarom is de belemmering van het vertrek van de heer Jongejans volstrekt im strijd met het interna tionale recht en zonder precedent in het diplomatieke gébruik, aldus de nota vam 19 augustus. De Chinese regering heeft de heer Jongejans op 22 juli tot persona non grata ver klaard. Dat was één vam de uit vloeisels van de verwikke Lingen rond de Chinese las technicus Hszu T Thai, die in Den Haag overleed. BLACKPOOL (UPI) Premier Harold Wilson heeft op een bij eenkomst van de ,TUC' een drei gende werkeloosheid voor twee miljoen arbeiders in het vooruit zicht gesteld indien het machtige Britse verbond van vakbonden na laat hem in zijn vergaande econo mische maatregelen te steunen. Premier Wilson deelde het uit 1000 af gevaardigden van 170 vakbonden be staande gehoor mede dat zijn regering hoopt dat de vakbonden vrijwillig zijn politiek om de lonen gedurende de ko mende zes maanden te bevriezen zullen steunen. .Maar mocht er een actie om een doorbraak te forceren ondernomen worden', zo liet hij waarschuwend ho ren, ,dan zal de regering niet schromen de loon- en prijspolitiek bindend voor te schrijven'. Hij erkende dat de door zijn regering gevolgde methoden zonder precedent zijn, maar het doel: het creëren van voldoende arbeidsgelegenheid op den lange duur, staat voorop. .Derhalve verzoek ik u te erkennen dat de rege ring- in eerlijke oprechtheid handelt in het belang van zowel de hand- als hoofdarbeider Britse premier. dit land', aldus de Ongelukken met 2 Belgische bussen in Duitsland MüNCHEN (DPA) Twee Belgische bussen hebben gistermorgen in Mün- chen twee verkeersongelukken veroor zaakt waarby in het geheel 20 mensen gewond zijn. Volgens de politie verleen den de chauffeurs der wagens geen voorrang. Een bus kwam in botsing met een tram en even later ramde een tweede Belgische bus een vrachtauto. De ongelukken gebeurden respectieve- lyk te 05.00 uur en 05.80 uur. Met grote interesse bekeken mr J. van Aartsen, Zeelands commissaris der koningin en zijn echtgenote fin het midden) het documentatiema teriaal over het verzet in Zeeland. Burgemeestermr J. Drijber (recMs) lichtte een en ander toe. Links burgemeester A. de Kam van Veere. (Foto PZC) ï-ï' M" ftanilijn inlster Vrolijk heeft vorige week in het openbaar ge zegd, dat hij wéér journa list zou worden als hij .opnieuw zou moeten beginnen'. Het mi nisterschap vond hij geen be roep, de journalistiek daaren tegen wel. Zoals bekend oefende deze bewindsman het eerzame handwerk van (ver uit vóór hij zi itiek stortte. Hij v weten het'uit ervaring een uiterst be kwaam en gewetensvol journalist. In de Haagse beroepeniijst van de telefoon gids staat de minister nog altijd gerang schikt onder de rubriek .journalisten', een feit dat onlangs door een Ijverige collega werd ontdekt. Gevolg van deze ontdekking was, dat in vele Nederlandse kranten een bericht verscheen in de geest van ha-ha, die Vrolijk noemt zich nog journalist, hij weet wel beter'. Maar zou de minister nog eens opnieuw moe ten beginnen zo heeft hij dus nu ver klaard dan zou hij hetzelfde beroep kiezen. Over die mededeling zijn we (als we die beeldspraak mogen gebruiken) even gestruikeld: de bewindsman ge bruikte een uitdrukking, die men altijd weer hoort gebruiken als er iemand met pensioen gaat. Afgezien van de omstan digheid, dat mr M. Vrolijk de pensioen gerechtigde leeftijd nog lang niet is ge naderd, was zijn opmerking voor ons aanleiding ons af te vragen of een der gelijke zin ln het algemeen wel waar is. In negen van de tien gevallen wordt de hier geciteerde uitdrukking gebruikt onder zeer bepaalde omstandigheden, bijvoorbeeld een afscheid. De rnan, die weggaat, is omringd door chefs, colle ga's, familie en vrienden, er worden har telijke toespraken gehouden en er ont staat een stemming, waarin iedereen zich verzoenend toont jegens iedereen: men schenkt een glaasje, er worden ca deaus aangeboden. Vooral voor de man die vertrekt, gaat het om een evenement vol tegenstrijdigheden, ondanks alle po gingen het afscheid te verzoeten zal hij vervuld zijn van vrij trieste emoties. Een stuk levensritme valt stil. er ont staat een leegte, allerlei dagelijkse ge sprekken met mensen in het bedrijf zijn niet langer meer mogelijk, de kring dergenen met wie men dagelijks verkeert wordt onver mijdelijk een stuk kleiner. Zulk een situatie geeft een bepaalde stemming, een vreemde mengeling van dankbaar heid voor hetgeen er rond het afscheid wordt gedaan, met het verdriet een ander woord is er eigenlijk niet over het- definitieve slot van een loopbaan, een werkkring. Bij een dergelijke ge beurtenis, het moment ook waarop men zich vrijwel uitsluitend goede dingen herinnert uit de afgesloten periode, komt een mens er snel toe te betogen da.t hij hetzelfde beroep zou kiezen als hij op nieuw moest beginnen. Dat is een be grijpelijke mededeling, begrijpelijk voor al in de sfeer van het ogenblik, maar in feite gaat het alleen om een uiting van een opgekropt gemoed, een uiting ook die niet is waar te maken. Een burgemeester, die vertrekt omdat hij vijfenzestig is geworden we noemen maar een willekeurig voor beeld en die vol dankbaarheid consta teert dat hij geen mooier professie kent dan het burgemeesterschap, heeft strikt genomen gelijk als hij vrijwel zijn hele loopbaan burgemeester is geweest: hij weet dan Immers niet anders. Voegt hij er evenwel de bekende .opnieuw begin- nen'-passage aan toe, zegt hij in wezen iets onzinnigs. Wie weet zou de man een voortreffelijke fabrieksdirecteur zijn ge weest, die in het bedrijfsleven niet alleen veel zou hebben bereikt, maar daarin ook veel arbeidsvreugde zou hebben be leefd. Allerlei omstandigheden echter hebben hem in zijn jonge jaren in een bepaalde richting gestuwd, vaak betrof het situaties, waar de man zelf geen of weinig invloed op kon uitoefenen. Maar dat behoeft niet automatisch in te hou den, dat het burgemeesterschap voor hem de enig juiste of gewenste functie is geweest. In het dagelijkse leven ont moet men in allerlei beroepen bekwame mensen, waarvan men zeker kan aan nemen dat zij het in een ander vak ook goed zouden hebben gedaan en dat zij in dat andere vak ook plezier zouden Heb ben gehad- Bij de pensionering klinkt niettemin: ,Als ik het nog eens zou moe ten doen, zou ik weer dit beroep kiezen'. Wanneer men de betrokkene zou vragen: .Kent u dan andere vakken of hebt u in uw jeugd wel eens contact over een ge heel andere loopbaan gehad?', dan zou vermoedelijk het antwoord meestal ont kennend luiden. Met andere woorden: de die de .opnieuw beginnen'-frase uitspreekt, kan er eigenlijk niet over oordelen, hij weet van andere functies te weinig af of heeft nooit ernstig ge poogd een ander vak te beginnen. De hier gewraakte zin is weliswaar begrijpelijk, gelet op de omstandigheden, waarin zij wordt uitgesproken, maar in vele geval- is zij dubieus. Enfin, minister Vrolijk heeft nog rijkelijk ver verwijderd van de pen sioengerechtigde leeftijd nu al gezegd dat hij opnieuw journalist zou worden als hij weer moest beginnen. Om dat hij in een warenhuis sprak, voegde hij er beleefdheidshalve aan toe, dat ook het warenhuiswezen hem wel wat leek. De minister is als we het goed heb ben in zijn leven behalve journalist 'k vakverenigingsvoorzitter, kamerlid, wethouder en (uiteraard) minister ge- :est. Hij kiest nochtans voor het eerst genoemde beroep. Nu ja, het optreden van het kabinet-Cais gedurende de laat ste maanden in aanmerking nemend, is een dergelijk standpunt wel iets te zeggen. BRUSSEL (ANP) Drie gemas kerde mannen hebben gisteren in België een roofoverval uitgevoerd. In de stad Bergen bij de Belgisch- Franse grens maakten zij onder bedreiging van pistolen 400.000 Belgisohe frank buit (30.000 gul den) in een postkantoor. De politie zette een grootscheepse jacht in en op alle wegen rondom de stad werden versperringen opgericht. De overvallers wisten zich echter uit de voeten te maken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 1