i 'iliSiïi TITO MELDT ZUIVERING Honderd man op straat gezet Brouwersdam: straks 3 km ,stormveilig' PARIJS STELT KERNPROEF UIT Rancovic ontslagen Evacuatie Hanoi Protestschip in gevarenzone Dr Willem Drees wordt 80 jaar Vietnam-betoging in Amsterdam: 85 mensen in arrest MACHTSSTRIJD IN BELGRADO Wat zal het worden? Klassieke start Presentatie 209e jaargang - no. 152 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE. VUSSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN lol. 2911. Zlerlf do C V Provincials Zeouwso Istraat 58-60, lel. 2355 (b. tol. 2133. adm. tel. 2094. V. do Paster. Hooldredeetoun Markt 51, tel. 3841. (b.g.f. tdv. ƒ5,25. Ingar. mod. 2>£ a A. de Kok Abonnementaprlja 88 c d. 2078/3169, odv, 2375). Coei, Cro 'lot. Kleine adv. (max. 8 regel» 35 eer ed. 7853, adv. 5213). Ooilbun Zaterdag 2 juli 1966 Pijlstaarlrog stak Belg Pagina 2 ■vflfc Weerberichten ongunstig PAPEETE, SYDNEY, (UPI, RT R) Als gevolg van ongunstige wind is vandaag de start van nieuwe Franse atoomproeven in de Stille Oceaan uitgesteld. De ont ploffing die gisteravond werd ver wacht, heeft niet plaatsgevonden. Franse autoriteiten zeiden dat de aftel ling opnieuw zou beginnen, zodra de weerberichten gunstiger worden. Met het oog de deining in Zuid-Amerika tegen de proeven nemen de Fransen alle moge lijke maatregelen om te vermijden dat ontploffingen worden ontketend terwijl de wind in Zuidamerikaanse richting blaast. Protestschip De publiciteitschef van de commissie boot in het midden van de Stille Oce aan liggen om te trachten de serie atoomproeven die Frankrijk dqar wil houden te verhinderen. Wilkie zei dat de boot. de .Humanity First', een maand geleden uit oostelijk Australië was vertrokken. Hij wilde de namen van de opvarenden of bijzonderheden over de boot niet meedelen. Het schip heeft geen radiozender aan boord en de commissie heeft niets meer van de inzittenden vernomen nadat zij Australië hadden verlaten. Het is met in stemming van de commissie uitgevaren zei hij. Wilkie. een onderwijzer, zei dat Dinsdag 5 juli aanstaande viert dr Willem Drees zijn tachtigste verjaardag. Een onzer redacteuren had een gesprek met de bejaarde oud minister-president, die thans in een rustige buurt van Den Haag het politieke gebeuren in Nederland, waaraan hij vele jaren actief heeft deel genomen. op een afstand volgt. Meer over dr Willem Drees op pagina 13. Verder op: pagina 2 .Thoolse Dagen' gestart en .Sproeivliegtuig op Tholen neergestort'. Pagina 3: Moskou vergroot steun aan Hanoi. Pagina 4: Tour de France. Pagina 5: Agenda en kerkdien sten. Pagina 6: Kritiek van Zeeuwse CBTB op feit, dat georganiseer de landbouw gepasseerd wordt bij gesprek over luchtverontreiniging. Pagina 7: Radio- en tv-rubriek. Pagina 9: Feuilleton, waar zijn onze schepen, beurs en strips, En in het gelberg en ztjn gezelschap in Ame rika, expositie 'in Vee re over het werk van Jan Wiegers en de lite raire kroniek van Hans Warren. Pagina 1.1: dr. Willem Drees 80 jaar. Pagina 15: voor de vrouw, o m over vakxmtiëkleding om te zeilen, te vissen, te fietsen en zelfs om in de regen te lopen. Pagina 17: wekelijkse auto- en comment arenrubriek. Pagina 10: Kerken en Maatschap pij: ,1566-1966" over de calvinis tische hagepreken en over de beel denstorm. het bericht zeker geen grap is, Dit schip bestaat en op het ogenblik moet het zich midden in de proefzone bevinden', zei hij. ,Het leven van deze mensen heeft al die ty'd mijn geweten last bezorgd' Internationaal Het schip heeft een Australisch echt paar aan boord, waarvan de man het gezag voert, onder de bemanning bevindt zich een Nieuwzeeladns-echtpaar. Voorts bevinden zich een Australiër, een Franse navigator, een Amerikaanse verpleeg ster, een bewoner van de Fidzjl-eilanden en een vrouwelijke dokter van Russisoli- -Tapanse afkomst aan boord', aldus Wil- (Van onze Amsterdamse redacteur) Opnieuw zijn gisteravond In de hoofdstad demonstrerende jongelui gearresteerd, die een .optocht' waren begonnen waar voor geen toestemming was aange vraagd. De mobiele eenheid der samen werkende politie organisaties pakte aan het begin van de avond totaal 85 per sonen op, (58 mannen en 17 vrouwen. Zij werden in legertrucks van de koninklijke marecliausse overgebracht naar net Links georiënteerde jongelui veel studenten ook werkten samen met provo's. Men formeerde op het Rokin bliksemsnel van alle kanten een kleine optocht, waarin ook enkele leuzen werden meegevoerd. De meesten zouden 's nacht nog worden vrij gelaten. Tot de arrestanten behoorde ook dit keer weer liet pas gekozen provo-gemeenteraadslid van Amsterdam, Bernhard de Vries. bvuthumpton: Ei heerst tiviteit in de Britse havens. Hier een kijkje in de haven van South ampton waar een groot passagiers schip naar een nieuwe ligplaats wordt gebracht om vandaag uit te varen. Aan de staking, die zeven wéken heeft geduurd, is vannacht om twaalf uur officieel een einde gekomen. Helikopters redden 76 mensen van gestrand schip KAAPSTAD (REUTER) Wentelwie ken hebben gisteren 76 passagiers er bemanningsleden opgepikt van het dek van de ruim 8.000 ton metende Zuió- afrikaanse vrachtboot. .Seafarer', die kort na donderdag middernacht in de Tafelbaai op de rotsen was gelopen. De opvarenden hebben de nacht in grote angst en spanning doorgebracht, omdat men door de woeste zee het schip niet kon bereiken en dit gevaar liep in stukken te breken. Aan boord van de .Seafarer' bevonden zich 12 passagiers en 64 itemanningsleden. Intussen zijn honderden kisten met fles sen van de beste Schotse whiskey, afkomstig van het gestrande schip, aan lang gespoeld. Tientallen douanebeamb ten patrouilleren op het strand om op een afstand te houden. BELGRADO (UPI) President Tito van Joego-Slavië heeft giste ren bekendgemaakt dat een on derzoek naar een strijd om de macht binnen de Joegoslavische communistische partij is uitgelo pen op het ontslag van zijn vice- president en veiligheidschef Aleks- ander Rankovic. Het officiële persbureau Tanjoeg heeft ook ge meld dat Svetislav Stefanovic, secretaris voor het ministerie van binnenlandse zaken, uit het centra le partijcomité is gezet wegens be paalde .misbruiken van macht' Tito's onthulling, gedaan in een redei ring op een vergadering van het centi 0p jjet Adriatische eiland Bri als een schok voor veel gedele geerden. Rankovic, een naaste mede werker van Tito sedert de dagen der partisanen der tweede wereldoorlog, werd door velen beschouwd als te zijner tyd de opvolger van de thans 74-jarige president, die deze functie ,voor het le- heeft- Maarschalk Tito koppelde de strijd om de macht aan Rankovics langdurige asso ciatie met het ministerie van binnenland se zaken en de diverse veiligheidsdien sten voor welke hij verantwoordelijk was. ,We hebben de fout gemaakt onze staats veiligheid zich, bij wijze van spreken, zelf te laten vinden in de afgelopen twintig of meer jaar van ons bestaan, en ze was onder leiding van kameraad Ran- kovic', vertelde Tito aan de 155 gedele geerden van het centrale comité, leden voorzitter van de uit 15 leden bestaande revïsiecommissie van de partij. In een redevoering welke later per televisie voor de natie werd uitgezonden, zei Tito Moskou: Een Icijkje bij het vertrek van president De Gaulle van het Vn itkovo-oliegveld in Moskou. De president neemt afscheid van zijn gastheren N. Podgorny en A. Kosy- gtn. leden bestaande commissie van onder zoek van partij en staat ingesteld om vast te stéllen hoe ver dit was gegaan. Stalinisme Een uitvoerig rapport van die commissie werd voorgelezen op de zitting van vrij dag. Er werd in gezegd dat de veilig heidsorganisaties van de regering de mo dernste technische middelen hadden ge bruikt om hoge leiders af te luisteren. ,Doet dat niet enigszins denken aan wat er placht te zijn in het Stalinistische tijd- Eerk?', vroeg Tito en hij fourneerde zelf et antwoord: ,naar mijn mening is hier een grote gelijkenis'. Tito zei dat de interne moeilijkheden van politieke aard waren en dat het naar zijn mening meer was dan alleen maar een kwestie van individuele personen. Hij verklaarde dat het executief comité van 19 man drie jaar geleden had vastge steld dat er moeilijkheden in de com munistische hiërarchie van Joego-Slavië waren, maar dat het niet had gepoogd de moeilijkheden naar hun oorsprong na te lopen teneinde de eenheid In de partij te handhaven. Dit. gaf de president toe, was een fout. Machtsslrqi ,\Vaar het hierbij om gaat', zei hij, ,is een factionistische strijd van een groep, de strjjd om macht. Hoe zouden anders deze dingen de kop weer hebben opge stoken in een zelfs nog heftiger en scherper vorm nadat we ze In 1962 had den besproken?' HANOI (AFP) Volgens diplo matieke kringen in Hanoi heeft de Noordvietnamese regering beslo ten tot een massale en onmiddellij ke evacuatie van de hoofdstedelij ke bevolking, die niet direct onmis baar is. De hoofden der diplomatieke missies werden hiervan in kennis gesteld ln de ochtend van de 29ste juni, slechts eni- :e uren vóór de Amerikaanse bombar- Jementen op de omgeving van Hanoi en de havenstad Haifong. De regering had klaarblijkelijk al een vermoeden van de komende bombardementen. Donderdagavond zouden al de eerste vrachtauto's met bewoners van Hanoi naar de provincie zijn vertrokken. Vóór de uitbreiding van de luchtoorlog ln Vietnam woonden er naar schatting ongeveer 1.200.000 mensen in de hoofd stad. Sindsdien zou dit aantal door ge deeltelijke evacuatie tot 700.000 zijn te ruggebracht. Krachtens de nieuwe maat regelen zouden er niet meer dan twee tot driehonderdduizend overblijven. Dc regeringsdiensten zullen, aldus door ge noemde kringen aangehaalde hoge amb tenaren, wat er ook gebeurt in Hanoi blijven. De diplomatieke missies ls ver zocht zo weinig mogelijk personeel ln de stad te laten. Inmiddels hebben Migs-17 van de Noord vietnamese luchtmacht sedert gister ochtend bezit genomen van de lucht bo ven Hanoi. Zij vliegen herhaaldelijk met veel geraas van de straalmotoren laag over de stad. Het doel van deze opera tie .verdediging van het nest' schijnt te zijn de bevolking te bewijzen dat de luchtmacht paraat is, geen gebrek heeft aan brandstof en geen duels met vijan delijke vliegtuigen vreest. Overijsselse Steenfabrieken dicht: GEEN OPZEGGINGSTERMIJN, GEEN VAKANTIELOON EN GEEN VAKANTIETOESLAG DEVENTER (ANP) Tijdens een geïmproviseerde persconferen tie, donderdagavond laat gehou den,, hebben districtsbestuurders van de Algemene Bedrijfsgroepen- centrale en de Katholieke Bond van Werknemers in de Industriële Bedrijven ,Sint Willibrordus' mede gedeeld dat de Overrijsselse Steen fabrieken NV met twee bedrijven in Tervolde en één bedrijf in Olst bjj Deventer, met ingang van maandag gesloten worden. Dat be tekent voor honderd werknemers, voor het merendeel uit de omge ving van Deventer, ontslag zonder opzeggingstermijn, zonder vakan- tieloon en zonder vakantietoeslag. Het is hen gistermiddag officieel medegedeeld. Het bedrijf begon in 1961 met verlies werken. Enkele maanden geleden ving men aan met mechanisering en mo dernisering in de hoop het verlies ln winst om te zetten. Dit en het terug lopen van vraag naar baksteen leidde tot llquldlteltsmoeilijkheden. De recht bank te Zutphen verleende woensdag surseance van betaling en benoemde mr G. A. van de Belt te Apeldoorn tot bewindvoerder. Er waren al geruime t\jd betalingsmoeilijkheden. De lonen konden worden betaald dankzij een le ning van de Sallandse Bank in Deventer (Zie slot pag. 3 kol. 3) WERK BINNEN SCHEMA DELTALEGERTJE 275 MAN SCHARENDIJKE Nóg een paar maanden gunstig werkiveer en de dijkenbouwers aan do Deliadam door het Brouwershavense Gat kunnen .hoofdstuk '66' van dit project .storm- veilig' zoals dat heet opleveren. Drie kilometer lang ongeveer ligt die dan massief in de monding van hel nu nog vaak zo roerige ivater tussen de duinkoppen van Schouiven-Duive- land en Goeree-Overflaltkee- Het is sinds liet. vroege voorjaar in een pret tig tempo gegaan niet <le aanleg van nu 170 meter dijk over <le zogenaamde Kabbelaarsbank. In november zal liet ilamvak metz ijn totale hoogte van 11 ni NAP de najaarsstormen kunnen opvangen. tuurlijk bedrog', wimpelt technisch- hoofdambentaar P. J. van Maldegem onmiddellijk een dergelijke vluchtige conclusie af. Zeker, er is vorig jaar 1100 meter damvak uit hot watbr ge komen. Dit seizoen modelleren zand zuigers, kranen, draglines, bulldozers en zware vrachtwagens tot 1700 me ter noordelijker zo n stuk dijk. Dat wel. Maar hoe imposant het de grote scharen kijkers uit schoolbussen, rij toeren van bejaarden en toeringcars voor toeristen ook allemaal voorkomt. in feite is dat karwei over de zand platen voor het Schouwse dorp Scha- rendyke nog maar een aanloop naar deze primaire afsluiting tussen de kusten van Zeeland en Zuid-Holland. Na de komende herfst zullen er nog zes jaren nodig zijn om de dam door liet Brouwershavense Gat kant en klaar te krijgen. Twee sluitgaten met >en gezamenlijke lengte van ongeveer wee kilometer blijven er over 'om te lichten tussen de dijk over de zand- olaten en de landhoofden aan beide kanten. Uitvoerige bodembeschermin gen moeten er in die toekomstige pe riode worden aangebracht: drempel constructies moeten worden opge bouwd. En dan is natuurlijk de afslui ting: voor buitenstaanders altijd de meest boeiende ondernemingen van de dijkenbouwers. Het jaar 1972 staat genoteerd voor afwerking en voltooi ing van de zes kilometer lange Brou wersdam. H Wat liet worden gaat, bij die afslui ting? Kabelhaan of caissons? Een combinatie van beide? Nog steeds is het een zaak van plussen en minnen op «1e tekentafels, in de labo ratoria en in de bureaus van de wa- ierstaatsautoriteiten, die de beslis sing moeten nemen. .Toch moet er dit jaar wel een beslissing uitrollen', zegt ir N. Biezeveld in liet kantoor van de Deltadienst te Zlerikzee. .We hebben alle mogelijkheden naast elkaar gezet. Uit vier gezichtspunten hebben we de sluitgate.n bekeken: hy draulisch, grondmechanisch, veilig heidsoverwegingen en dan natuurlijk het punt van de kosten. Alle gegevens en opvattingen zijn gegroepeerd. Er is aldus een scala van methodes ont staan'. Op grond van wat er in de voorbije twee jaar in het Brouwers havense Gat al aan materiaal is ver zet om drie kilometer Deltadijk te formeren mag men de conclusie trek ken. dat volgend jaar toch een begin zal moeten worden gemaakt met de voorbereidingen voor het één of het ander: kabelbaan of caissons. In het van zo'n imposant stuk gereedschap met torens en gondels als bij de Gre- velingedam gebruikt; in het geval .caissons' zullen er dokken voor de bouw van deze afsluitingsinstrumen ten moeten worden gegraven. D« van dichting moeten worden aange past. 'oe dan ook: met de klassieke start .van de Brouwersdam op de zand platen in de brede monding zijn Del tadienst en aannemerscombinatie sinds begin 1965 een stevig stuk in de goede richting geschoten. Nadat eind vorig jaar het aamvak over de Mid- delpJaat was opgeleverd begon het karwei in maart met het dichttrek ken van een zes meter diep geultje tussen deze zandplaat en de Kabbe laarsbank. Toen dat eenmaal was ge beurd kon het .hoofdstuk '65' dus in de traditionele volgorde van werk zaamheden worden vervolgd: eerst een mijnsteenkade met daartussen de pijpuiteinden van de zandzuigers, die een zandlichaam tot ongeveer 2.50 meter hoogte oppersten, daarna de zandkaden en vervolgens het buiten beloop met de berm van de dam on der profiel. Steen, gietasfalt om dë glooiing aan de buitenkant mee te penetreren tot een hoogte van 5 me ter NAP, asfaltbeton voor het bui tenbeloop van de buitenberm, de kruin en de binnenberm te bekleden. i de i het iverk. En die worden in de vakantie maanden op de handen gekeken door de toeristen aan liet Schouwse en Goereese strand. De mannen in de kranen, b\J de asfaltmolens, op de bulldozers en in de draglines, de vlechtwerkers van de zinkstukken, de schippers van de vletten en het kan toorpersoneel in de barakken op de (Zie slot pag. 2 kol. 5) |1965 oamvak|1966 qamvak 1970 oamvak. 0rempel Staatssecretaris Westerhout heeft deze week bij de tweede kamer het wetsont werp tot herindeling van het gemeentelijk grondgebied van Zeeuwsch-Vlaanderen inge diend. Behoudens enkele on dergeschikte correcties is dit plan, waar over het parlement nu moet oordelen, jelijk aan het laatste (van 6 december _965) waarover rond de jaarwisseling de gemeenten hun oordeel hebben moe ten geven. Wij hebben destijds onze me ning over dit plan gegeven, zodat wij ons ontslagen achten van de plicht de merites van dit voorstel opnieuw te be spreken. Eén opmerking slechts: het zwakke punt in dit voorstel achten wij nog altijd de combinatie Sluis-Aarden- burg als zelfstandige gemeente. De mo tivering van de staatssecretaris in dit voorstel sterkt ons nog eens te meer in deze mening. Hij zegt namelijk onder meer: .Weliswaar kan een opneming van Aardenburg en Sluis in de nieuwe gemeente Oostburg bepaald niet ver werpelijk worden genoemd, toch moeten de twee stadjes geacht worden al thans in de toekomst er meer mee gebaat te zijn, wanneer zij aan de be hartiging van haar grotendeels gelijk gerichte belangen in een door .samen voeging verkregen grotere en sterkere gemeente die overigens nog tot een eenheid zal moeten uitgroeien meer kracht zullen kunnen geven'. Afgezien nog van het nare feit, dat hier sprake is van een afschuwelijk kanselarij-Neder lands (het departement moet zijn amb tenaren toch eens eed cursus: .hoe schrijf ik Nederlands' laten volgen) is deze argumentatie uiterst zwak. Zij doet denken aan het befaamde .dubbeltje van Toxopeus", destijds gebruikt bij de herindeling Walcheren: bij voorbaat wordt al een mogelijkheid gecreëerd voor de bewindsman om veilig te ont snappen voor het geval de kamer een andere richting op wil. Genoeg echter over de Inhoud van het wetsvoorstel. Er is één aspect van dit wetsontwerp, dat niet direct met de materiële inhoud heeft te maken, waarop wij na der willen Ingaan. Dat is namelijk de presentatie. Wij moeten erkennen met bewondering van deze presentatie te hebben kennisgenomen: de staatssecre taris heeft zijn memorie van toelichting met bijlagen een zodanige vorm gege ven, dat de kamer voortreffelijk wordt geïnformeerd. In het verleden is dat wel eens anders geweest. Zo wordt aller eerst een kort overzicht gegeven van de stand van zaken rond de gemeente lijke herindeling ln de gehele provincie, daarmee de voorstellen voor Zeeuwacb- Vlaanderen in een groter verband plaat send, het verband namelijk van de ont wikkeling in het gehele gewest. Vervol gens wordt uiteengezet hoe de voorge schiedenis is geweest van dit vijf-ge meentenplan. Ook dat is van belang: de kamer heeft nu in enkele globaal ge schetste lijnen voor zich gekregen hoe zich de gedachten over dit project in de loop der jaren hebben ontwikkeld. Dat is mede daarom van belang, omdat over dit onderwerp ook buiten de ambtelijke kring is geschreven. Deze literatuur kan nu mede worden geïnterpreteerd met behulp van dit over zicht. Vervolgens zet de staatssecretaris de doelstelling van het ontwerp uiteen, ook al weer bijzonder nuttig: het gaat hier immers om de ba sis, waarop het geheel stoelt. Uitvoerig wordt daarna ingegaan op de diverse onderdelen van het voorstel, waarbij soms opvallende statistische gegevens worden gebruikt. Zo wordt bij de mo tivering rond de nieuwe gemeente Oost- burg meegedeeld (onder meer), dat de vijfentwintigduizend inwoners van West- Zeeuwseh-Vlaanderen thans nog worden bestuurd door elf burgemeesters, hon derdendrie raadsleden, acht secretaris sen, enz. Gegevens als deze zijn uitste kend geschikt om de huidige verhoudin gen aan te geven. Na de motivering van de nieuwe indeling geeft de staatssecre taris voorts de mening van de gemeen teraden. De kernachtigste is die van de remeente Overslag: ,De raad heeft zich ieperkt tot de uitspraak: géén commen taar*. De opvattingen van de diverse zijn daarna ondergebracht ln een j^AKtlljK J L 1972 afwerken Op deze zes tekeningetjes een overzicht van de ver schillende fasen in de bouw van de Deltadam door het Brouwershavense Gat. In 1965 is een begin gemaakt met de eerste 1100 meter damvak op de Middelplaat. Het werk moet in 1978 kant en klaar zijn. ten is aangegeven in hoeverre de d te mening representatief kan worden geacht voor de bevolking. Deze staat is bovendien nog weer eens in twaalf pun ten samengevat, waarbij als in een Nipo- onderzoek wordt meegedeeld dat 0,64 procent van de bevolking van Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen geen mening heeft (Overslag). Tenslotte wordt onder meer nog op de namen van de nieuwe gemeen ten ingegaan. De memorie is vergezeld van een bij lage, waarin een aantal achter grondgegevens is opgenomen die voor de beoordeling van het wetsontwerp van belang kunnen zijn. Daarin worden bij voorbeeld de inwoneraantallen van de huidige gemeenten verstrekt, de bevol kingsdichtheid en het bevolkingsverloop worden behandeld, evenals beroepsstruc tuur, alsmede de politieke en kerkelijke oriëntatie, afgesloten met een korte ka rakteristiek van de bestaande gemeen ten. Deze bijlage bevat aldus een za kelijke demografie van het bewuste ge bied. zonder echter de vervelende uit weidingen, die bijvoorbeeld het Thoolsa rapport van de Vereniging van Neder landse Gemeenten zo onleesbaar maken. Memorie plus de bijlage bevatten samen een schat aan gegevens, die de kamerle den gefundeerd zonder meer in staat stellen zich een gefundeerd oordeel te vormen over de merites van dit wets ontwerp. Af gezien du& van de materiële inhoud /A var. he'. ontwerp (ten aanzien waarvan wij overigens van mening zijn. dat het grote verdiensten heeft) willen wij als onze overtuiging uitspreken, dat de staatssecretaris met de presentatie van dit voor Zeeland zo belangrijke wets ontwerp een voortreffelijk werk heeft verricht. Hij heeft bij de indiening van zijn voorstel Zeeuwsch-Vlaanderen be stuurlijk doorgelicht en daarmee de me- -'-.gsvorming over dit plan duidelijk be de rd. Bij onze oordeelsvorming over dit aspect van het ontwerp wij zeg gen het met nadruk heeft in geen enkel opzicht de chauvinistische i over weging gegolden, dat de staatssecreta ris gedurende lange tijd in deze provin cie heeft gewerkt. Ons oordeel is uit sluitend op het stuk gebaseerd. En dit stuk nu is in zijn genre voortreffelijk. Dr J. E. de Quay commissaris DAF EINDHOVEN (ANP) Dr J. E. de Quay is op verzoek van de aandeelhou ders van Van Doomc's Automobielfa briek NV (DAF) In Eindhoven toege treden tot de raad van commissarissen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 1