PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Hanoi weigert overleg Zeeland moet over 5 jaar met streek-WV's kunnen werken' DRINGEND ADVIES AAN DE SLAGERS: VERKOOP MEER VARKENSVLEES Malversaties in de voortgang Rotterdamse haven ™0.rui,fla"#. Groene aki-lichten worden wit Vluchtelingen Regering waakt over aardappel prijzen BONN BEREID TOT EEN GESPREK MET OOSTDUITSERS Tussen 209e jaargang no 95 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN N V B«h. Mil. «n dtCV Pro 58-60, lel. 235S (b.9.3. red. 3133, adm. tel. 2034 0 Adv. adv. 3647/3643), Zaterdag 23 april 1966 Ooievaar in hel Vlaamse land Pagina 2 5313). Ooitbur». Zware strijd in Zuid-Vietnam Noord-Vietnani heeft het voorstel om een vredesconferentie over Vietnam in Birma of Japan te houden, van de hand gewezen. Dit maakte het Noordvietnamese pers bureau gisteren bekend. Het idee was oorspronkelijk afkom stig van senator Mansfield, die dit deze week in de Amerikaanse senaat naar voren kracht. Zijn voorstel werd door het ministerie van buitenlandse zaken verwelkomd. laare slag Amerikaanse mariniers en Zuidviet- namese regeringstroepen hebben in het centrale bergland, ruim vijfhon derd kilometer ten noordoosten van Saigon, een Vietcongregiment op di vlucht gejaagd. Een gemeenschap pelijke strijdmacht van 3500 man doodde in een gevecht van tien uur 520 guerrillastrijders. Men ondernam de actie (,Hot Springs') nadat een overloper van de Victcong een tip had gegeven. De verliezen der Ame rikanen en Zuidvietnamesen werden Zie slot pag. 3 kol. 3) DRIE ARRESTATIES Andrei Gromyko, de Russische minister van buitenlandse zaken kijkt in afwachting toe, terwijl de Italiaanse premier Aide Moro en minister van buitenlandse zaken Amintore Fanfani rechtselkaar enige woorden toefluisteren. Tij dens de Italiaans-Russische ont moeting werden wereldproblemen besproken. l)e groene glazen van alle automatische kninperlichtinstallaties bij in totaal 531 Nederlandse spoorwegovergangen zullen tussen 25 april en 6 mei door witte wor den vervangen. Daardoor zal de bijna spreekwoordelijke verbinding met de be tekenis van het veilige groen in een keerslicht niet meer mogelyk zijn. De Nederlandse Spoorwegen zullen het groene licht vervangen, omdat het groe ne aki-licht nooit een garantie vormde voor een (betrekkelijk) veilige wegsitua- tie, maar alleen betekende dat er geen trein op komst was. Het gakt slechts om een overgangsmaatregel die vooruitloopt op de uitvoering van een unificatiepro ject, dat twee jaar in beslag neemt. Op den duur gaat het witte licht omhoog naai; de plaats van het huidige oranje storingslicht en beneden gaan dan beur telings twee rode lichten knipperen. Bo vendien worden alle lampen dubbelzijdig uitgevoerd. Gedurende de twee jaar van het unificatiewerk, dat in mei' begint, moeten de weggebruikers volgens de Ne derlandse Spoorwegen wel rekening hou den met plaatselijk verschillende aki's. De NS verwachten dat deze situatie niet tot gevaarlijke vergissingen zal leiden. .Vluchtelingen' is de titel van de veertiendaagse, door Jac. Prince geïllustreerde reporta ge in het PZC-zaterdagnum- mer in de serie ,De vooravond van '40', ditmaal gewijd aan de Oostenrijkse en Duitse vluchtelingen, die in de perio de voor de Duitse inval in Nederland hier een goed heenkomen zochten, en onder meer in het vroegere Franse pensionaat te Sluis werden ondergebracht. Op pagina 13. Voorts op Pag. 2: Ministerieel antwoord over verzoeting Zeeuwse wateren; mis handeling leidde tot dood van ba by; W. F. Moes ambieert geen raadszetel meer. Pag. 3: Stemmachines worden aan onderzoek onderworpen. Pag. 4: Raad Zierikzee terug uit Hatfield; afscheid van overste Sil- Pag. 5: Kerkdiensten. Pag. 7: Radio- en televisiepro gramma's voor het weekeinde. zaterdagnummer Pag. IS: Vluchtelingen Pag 15: Geliefde en landschap, versmolten werelden', een be schouwing bij Hans Warrens nieuwe bundel ,Ee.n roos nan Je richo'; letterkundige kroniek. Pag. 17: Pagina 17' met o m .Plooien voor moederdag' over het werk van een etaleur' en ,Wilca gaat weg' bij het afscheid van wika Hiensch te Goes. Pag. 19: pagina voor de vrouw mot o m .Gehuwde mouwen inge schakeld bij verzorging van be jaarden', .Netwerk en kant. aan het strand' en Mode encyclopedie als elegant hulpmiddel'. Pag. 21: Perscommentaren en wekelijkse untorubriek. Pag. 2S: Kerk en maatschappij m et o m .Pseudo-religies' en .Stemmen uit de Kerken'. bedrijfschap voor het slagersbedrijf en de Federatie van Neder landse Slagerspatroonsbonden besloten de vleesverkopende be drijven dringend aan te bevelen zich zowel voor wat betreft de prijs als wat betreft de reclame weer in het bijzonder in te stellen op de verkoop van varkensvlees. Verder is door de Nederlandse regering na verkregen machtiging van de raad van de Europese Economische Gemeen schap met ingang van 22 april een tot 15 mei aanstaande geldende exporthef fing van tien gulden per 100 kilo con sumptieaardappelen ingesteld bij uitvoer naar de EEG-lidstaten en naar derde landen. De ministers voegen in hun com muniqué hieraan thans toe, dat indien dit noodzakelijk mocht blijken door de Nederlandse regering een verlenging van genoemde machtiging zal worden gevraagd. Levensonderhoud Het CBS tekent hierbij aan dat het wln- terpakket kleding in maart vervangen werd door het zomerpakket. Het index cijfer voor kleding stond in de vergelijk bare maand maart 1965 op 116. Het indexcijfer inclusief verplichte so- _!_i_en loonbelasting jjen .rf. rNeder) varkens toe te laten. Men is van oordeel, dat hierdoor een situatie is ontstaan, waarin de varkensmarkt opnieuw de steun behoeft van een grote binnenland se consumptie van varkensvlees. Aardappelprijzen In een gezamenlijk communiqué hebben minister Den Uyl (economische zaken) en minister Biesheuvel (landbouw er visserij) gisteravond voorts medege deeld, dat de regering zich op verder gaande maatregelen zal beraden, wan neer onverhoopt de gemiddelde winkel prijzen van aardappelen verder moch ten stijgen. De regering vertrouwt echter, dat de getroffen maatregelen ter verrui ming van de invoer en ter afremming van de uitvoer een regelmatige voor ziening van de binnenlandse markt mogelijk zullen maken en dat, met medewerking van het bedrijfsleven, een verdere stijging van de prijzen van consumptieaardappelen kt worden voorkomen. De getroffen maatregelen houden, zoa__ bekend, in, dat bij besluit van de EEG- mlnisterraad van 21 april 1966, de schor singstermijn van invoerrechten op oude aardaiJ *-* -"»«•- terwijl lidstaten voor nieuwe aardappelen even eens tot 15 mei 1966 werden opgeschort. De politieke partijen In de bondsrepu bliek, behoren tot de regeringscoalitie en de oppositie, gaan akkoord met een gesprek met Oost-Duiteland. Dit zal plaatsvinden, als de Oostduit- sers met de voorwaarden akkoord gaan, op bijeenkomsten van de Oostduitee SED in Karl-Marxstadt en vam de SPD In Hannover, waar men eikaars spre kers aan het woord zal laten. De Chris ten-Democraten stemden gisteren met dit plan in, op voorwaarde dat de ont moetingen, waaraan zij niet deelnemen, geen erkenning van het Oostduitse be wind betekenen, maar slechte een aan gelegenheid tussen politieke partijen zullen zijn. De persdienst van de SPD in Bonn maakte bekend dat de Oostduitse SED met de voorgestelde uitwisseling van sprekers op wederzijdse bijeenkomsten in Chemnitz en Hannover ailckoord zal gaan. Een bron werd niet genoemd. Het bestuur van de SED zou pas volgende week een besluit nemen. In Bonn z--* men geen reden te hebben om aan juistheid van het bericht van de door gaans goed ingelichte SPD-persdlenst te twijfelen. V S kopen toch geen bommen voor Vietnam terug 'o VS hebben nu besloten toch maar niet 500.000 bomnicin en granaten te rug te kopen «Me aan West-Duitsland gegeven of verkocht waren. ,V\'\j hebben ze niet nodig', zo verklaarde Arthur Sylvester, woordvoerder van het minis terie van defensie. Op een vraag, wanneer het Pentagon zijn plannen nad gewijzigd, antwoordde Sylvester: .enige tijd geleden. Ik be schik niet over meer inlichtingen om bijzonderheden te kunnen geven'. Eerder was gemeld dat Amerika de bommen gezinnen van hand en hoofdarbeiders, zoals het Centraal Bureau voor de Statistiek dat maande lijks samenstelt op basis 1959-1960 is 100, gaf van medio februari tot medio maart een stijging te zien van 126 tot 127. Binnen de sector voeding, waarvoor het indexcijfer bleef staan op 126, steeg het indexcijfer voor aardappelen, doch voor groenten en voor fruit daalde het. Voorts werden prijsstijgingen geregis treerd voor koffie en voor eieren Het indexcijfer voor de huur steeg enigs zins als gevolg van nagekomen huur verhogingen. Administratie van bedrijf in beslag genomen De recherche van (le Rotterdamse rivierpolitie heeft nieuwe malver saties in de Rotterdamse haven ontdekt. Zij arresteerde kort ge leden drie werknemers van een in de Maasstad gevestigd scheep vaart- en controlebedrijf. De man nen worden ervan verdacht op grote schaal geknoeid te hebben bij de administratieve afwikkeling van vrachtladingen. SAMENWERKING RENAULT EN PEUGEOT De Franse staatsautomobie) fabriek Re nault en de particuliere Franse auto mobielfabriek Peugeot hebben gisteren bekendgemaakt dat zij nauw zuilen gaan samenwerken bij de afzet van hun wagens in het buitenland, de research en de rationalisatie van de produktie. In een gezamenlijk communiqué staat dat de associatieovereenkomst die giste ren door de raden van commissarissen goedgekeurd de structuur van de twee maatschappijen en hun financiële onafhankelijkheid niet zal beïnvloeden. De distributie van de auto's in Frank rijk blijft gescheiden, maar in het bui tenland zullen de maatschappijen elkaar bijstaan. Er zal ook een gemeenschap pelijk beleid worden gevoerd bij de aan koop vam grondstoffen en uitrusting. De besluitvorming zal tot stand komen op basis van strikte gelijkheid der bei de ondernemingen, aldus het commu niqué. Een enkele maal ontvangen wij brief van deze of gene lezer, die T.t "<h*,reh" "VUlch büwurd raSt m-fTpraerklng™; commissaris de administratie bedrijf in beslag genomen. mededelingen doen over de juiste van de door de rivierpolitie ontdekte malversaties Zij zouden enige overeen- '"Hf"1 komst hebben met de biina twee iaar zf- het I °P dlt roml de ontwikkelingen in Zeeland afspeelt, Er wordt ons dan een verwijt gemaakt, omdat wij ons te eenzijdig in dienst van deze ontwikke lingen zouden hebben gesteld, waardoor allerlei nevenverschijnselen gebagatel liseerd zouden worden. Zo schreven wij —eek in deze rubriek onder de IN FRANKRIJK WEER GROTE DIEFSTAL VAN SCHILDERIJEN Uit het Milletniuseum te Barbizon in bet hos van Fontainebleau (50 km ten zuiden van Parjjs) zijn gisterochtend 44 kostbare schilderijen gestolen, onder meer van de hand van de 19de eeuwse Franse landschapschilder Francois Millet. Bovendien is een aantal beeldhouwwerken en bronzen ver dwenen. De waarde ran de gestolen doeken wordt geschat op ongeveer 225.000 gulden. De «lieven zijn deskundig te werk gegaan, de schilderijen van mindere waarde lieten zij hangen. Het is de tweede maal dit jaar dat in dit museum is ingebroken. Op 11 januari werden er werken van Boucher, Fragnoard, Veronesse, Rembrandt en Caravaggio gestolen ter waarde van tien miljoen frank. Daar is er nog steeds niet een van teruggevonden. In juli 1961 werden uit een museum te St.-Ttropez 56 waardevolle schil derijen gestolen, die in november van het jaar daarop in een schuur in een dorpje werden teruggevonden. Acht Cezannes verdwenen in augustus 1961 uit een museum in Aix en Provence. Deze werden 8 maanden later aange troffen in een wagen in Marseille komst hebben met de bijna twee jaar ge- ij.1?",'6 "„ff* leden ontdekte .Osto-affaire'. In dit geval ',Ie. ;v!®r werd op grote schaal geknoeid met de |?P 5 ii3 nu, dat maten en gewichten van te verschepen !jLs ee^JLec^ ru' goederen. Enige tientallen Rotterdam- amden verzeten tegen mere waren bij deze zaak betrokken. Er eerbiedwaardige mfeeeemteidh0nderddU,Zenden KïïteSï iX mee gemoeid. er a„een K|] signaleren vin een veran- De drie arrestanten, de. 64-jarige chef dering in het Zeeuwse landschap in kun- bewaking C. B. de 30-jarige procu- nen zien waarbij er met een zekere ratiehouder G. B. R. en de 58-jarige weemoed (door middel van citaten) aan wachtaman A. C. J. M.. zijn voor de werd herinnerd hoe het vroeger was. officier van justitie in Rotterdam Tenslotte werd er op gewezen, dat de geleid, verdacht van valsheid in ge- veranderingen zich niet alleen in het schrifte. Het is niet bekend welke be- landschap voordoen, maar op allerlei dragen bij de nieuwe ontdekte mal- gebied, onder meer in kleine gemeen- -•ereaties zfjn gemoeid. sehaonen. Dat was m «rrrrfe Ifi"en He stuk uitsluitend geregistreerd, dat wij in Zeeland ons menigmaal op een kruia- punt van de tijd bevinden, een kruis punt van perioden, die niet veel meer met elkaar hebben te maken. i het Beginstadium die het onderzoek leidt en die ook de .Osto-affaire' behandelde zei gis termiddag het niet wenselijk te achten nadere mededelingen te doen over de nieuwe ontdekte havenmalversaties. .Daarvoor bevindt het onderzoek zich nog te veel in het beginstadium', zo zei hij. Wij brengen dit i merkwaardige misverstand bij een enkeling uit de weg te ruimen, dat wij uitsluitend juichend aan de kant staan wanneer er bijvoorbeeld zeegaten worden afgesloten en zich nieuwe ont wikkelingen op het gebied van industrie Mr Meeter verklaarde voorts bepaalde of verkeer voordoen. Geenszins: b(j details, ook in verhand met het stadium voortduring signaleren wij verdwijnende waarin het onderzoek thans verkeert, nog niet goed te kunnen overzien. Hij kon derhalve ook niet antwoorden op de vraag of nog meer arrestaties zullen volgen en of er nog meer bedrijven door de recherche van de rivierpolitie op de korrel zyn genomen. Rijbewijs per 1 Januari 1967 in België verplicht aspecten Zeeuwse samenleving en meermalen worden daarbij kritische aan tekeningen gemaakt. Maar wij behoren niet tot diegenen, die uitsluitend beto- gen dat er in Zeeland maar zo weinig mogelijk zou moeten veranderen, deze provincie beter als een openlucht museum kan fungeren dan als ontwik kelingsgebied. Een dergelijk betoog achten wij namelijk onwerkelijk. Men kan de ogen niet sluiten voor wat er in de omringende gebieden gebeurt, men kan geen muren optrekken langs de grenzen van deze provincie, men kan evenmin aan de wijzers van de klok gaan r, L hangen in een poging ze tegen te hou- De Belgische ministerraad heeft besloten den. Er is immers in West-Europa en in het .rijbewijs' op 1 Januari 196. ui Bel- Nederland sprake van een aantal facto- te voeren. Verreweg de meeste •eigen zullen het bewys zonder het af leggen van een examen kunnen krygen. Voor 18-jarigen geldt, dat zy een getuig schrift van een erkende autorijschool moeten kunnen overleggen. Een deel van het Nederlandse pa viljoen op de wereldtentoonstel ling, welke volgend jaar april ge houden wordt op het eiland 8t.- Helene in de St.-Laurensriwer. Het paviljoen is opgetrokken in zgn coconconstructie', van alumi nium buizen. Het ontwerp is van de Rotterdamse architecten Eyke- lenboom en Middelhoek. De offi ciële opening van de tentoonstel ling is 28 april 1967. PCB akkoord met NS-cao De gisteren in Utrecht gehouden alge mene vergadering van de bedrijfsgroep spoorwegen van de protestants christe lijke bond van vervoerspersoneel heeft zich verenigd met het onderhandelings resultaat betreffende de nieuwe collec tieve arbeidsovereenkomst voor het spoorwegpersoneel. De vergadering ging akkoord met een 3-jarlge cao, een loonsverhoging be staande uit het inhalen van de achter stand en de loonmaatregel vóór '66 van in totaal 16 Vz waardoor de achterstand op 1 januari 1968 is ingehaald, de ver beteringen in het complex secundaire ar beidsvoorwaarden en de instelling van drie commissies die vóór 1 januari aan staande gereed moeten zijn met een stu die over de dienst- en rijtijdenbepalingen, het promotiebeleid en de reis- en verblijf kosten. De afgevaardigden van de 123 afdelin gen spraken er hun teleurstelling over uit dat, ondanks de concrete vaststelling van een achterstand in de beloning door de onafhankelijke commissie-Van der Dussen, de realisering van het inhalen hiervan gefaseerd zal plaatsvinden. Zij was er echter in meerderheid van over tuigd dat dit helaas noodzakelijk moet worden geacht. Slechte drie afdelingen stemden tegen. ren, waarmee men in Zeeland ook - beter, gelet op de ligging van dit ge bied: vóóral rekening moet houden- bevolkingsontwikkeling, verdeling van de ruimte, plaatsen voor zeehavens e d. Wij stellen ons op de basis van deze rea liteit, zij bepaalt de teneur van menig commentaar. Dat houdt echter niet m. dat wij het eigene van dit gewest in het verleden gevormd in landschap en misschien ook in volkskarakter, zonder meer als een te verwaarlozen factor aan de kant schuiven. Het lijkt ons de op dracht van allen, die in deze provincie zich met morgen en overmorgen bezig houden, te trachten het eigene van «jut gewest zo veel als maar mogelijk is te bewaren. Deze opdracht veroorzaakt - zoals wij allen weten - dikwijls grote spanningen: eisen van heden en toe komst zijn soms dwingender dan de mo gelijkheden tot behoud, bovendien kan er over die eisen nog heel verschillend worden gedacht. Dergelijke spanningen komen ook vaak naar buitenomen den- i ke aan de verlangens van vissers en natuurbeschermers, om slechte enkele groepen te noemen. Zodra er bovendien in dit spanningsveld beslissingen wor den genomen, kan het niet andera of bij de diverse partijen in het gesprek zijn er teleurgestelden en verontrusten. Maar daarom is er nog geen reden om elkaar onjuiste verwijten te maken. Wat onze rol in dit alles betreft: wy zien met weemoed veel verloren gaan in deze provincie, maar wij geloven niet dat het daarom onze taak zou zijn voortdurend aan de klaagmuur te gaan staan. Wij zien het als ons werk om. ons stellend op de basis van wat wij als werkelijkheid zien, de ontwikkelin gen in deze provincie kritisch, maar positief te volgen. wikkelingen in Zeeland wel eens gesproken door zéér enthousiasten over ,de vooruitgang'. Het lijkt ons, dat men met deze uitdrukking enige voorzichtig heid moet betrachten. In Zeeland kan men .voortgang' constateren, maar dat is iets anders aan .vooruitgang' om een onderscheiding van wijlen Jan Romein te gebruiken. De .voortgang" Iaat Zeeland niet onberoerd en er is géén weg terug. Het is nu de taak voor de Zeeuwen vooral voor hen die beleid voeren de voortgang zoveel mogelijk tot een vooruitgang te maken. Dat kan als men weet waarhéén men wil. Er wordt gelukkig in deze provincie voortdu rend over dit .waarneen" gesproken- Maar nogmaals: men zal er goed aan doen de discussie over en weer vrij te houden van emotionele en onjuiste ver wijten. VVV-DIRECTEUR SLIEPEN IN ZIERIKZEE: .Recreatiewerk economisch benaderen' .TUSSEN nu on vijf jaar zullen in Zeeland hechte streek-VW's moeten worden gevormd. An ders loop het VVV-werk fout, en dat geldt niet alleen voor Zeeland. Maar de organisatie vormen van de VW komen in Zeeland al vijf jaar achterop'. Die duidelijke visie op de aan pak het het VVV-werk heeft de lieer G. L. W. Sliepen, directeur van de streek-VW ,De Baronie van Breda' en ,West Brabant' en lid van de adviescommissie bin nenlands contact van het ANW vrijdagmorgen in Zierikzee ge geven voor een gezelschap ge meente- en VVV-bestuurders uit Schouwen-Duiveland. Hij deed dat in hotelConcordia', waai de contactcommissie van de Schouw- se WV's een groep burgemeesters, wethouders en secretarissen, afge vaardigden van het waterschap Schouwen-Duiveland en van de Zie- rikzeese middenstand had uitgeno digd. Nu de Schouwse WV's het in principe eens zijn over een gezamen lijke aanpak van het werk en er een commissie is om deze zaak uit te werken vormde deze informatiedag een nieuwe stap op de weg naar één VVV voor de streek, ,De WV's moeten voor hun werk naar buiten anders worden opgezet', zei voorzitter G. C, Anker aan het begin van de bijeenkomst. En de heer Sliepen zette nog eens uiteen, waar om dat moet gebeuren, ia heel Ne derland, maar vooral in Zeeland met zijn enorme toekomstmogelijkheden in de recreatie. ,Ik weet: wij zouden hier niet zitten, als er niet het en thousiasme was geweest van al die plaatselijke, vrijwillige VVVs. Dank zij hun werk kunnen we uitbouwen. Maar we moeten dat nu ook doen. Met. het moderne verkeer en met de internationale concurrentie we zijn geen goedkoopte-eiland meer moeten we bepaalde streken als to- taalgebied gaan presenteren'. Economie Wat «le heer Sliepen bij die uitbouw en die centralisatie van het werk hijzonder belangrijk vond: de in breng, financieel en geestelijk, van het bedrijfsleven en van de gemeen ten. Laten we wel zijn, de recreatie is een zakelijke aangelegenheid, In Nederland gaat er per jaar 2 mil jard gulden in om, liet kan dit onder deel economisch niet meer missen. Los van de sociale functie vraagt de recreatie ook om c« benadering', zo was /.ijn standpunt. In dat verband vond de heer Sliepen, dat het woord .donatie' moet worden afgeschaft. Er moet naar - zijn me ning voor de VW in 3treekverband .doelmatig aan geld te komen zijn' Zijn suggesties: ,een omslag voor het bedrijfsleven en een vast bedrag per inwoner van de kant van de ge meenten. Samen met de gemeentebe sturen zou men ook kunnen komen tot een totaalcompositie van het ge bied. zou men ook een eigen inbreng kunnen hebben bij de ruimtelijke or dening'. ,We kunnen ons niet permiteren, dat we blijven amateuren in deze zaken Men moet leren een gebied te run nen'. zo zei de heer Sliepen. Hoe de ANW de opzet van een der gelijk gebied ziet De heer Sliepen maakte duidelijk, dat men van twee punten uitgaat: (Zie slot pag. 4 kol. 2) Prinselijk paar volgende week weer thuis? Volgende week worden prinses Beatrix en prins Claus terugver wacht van hun huwelijksreis. Er is echter ook een kleine aanwij zing dat zij mogelijk nog weg zuilen blijven tot na 5 mei. Aanvankelijk werd trouwens ook steeds gesproken over een vakan tie van" .minstens twee maanden'. De datum en het tijdstip worden in elk geval strikt geheim ge houden men wil voorkomen, dat hiervoor publieke belangstel ling ontstaat. Daarom is de .ope ratie terugkeer' even zorgvuldig voorbereid als de .operatie weg wezen' op 10 maart. •:mi»»n»u»umnniiuxmi TOESTAND MGR BEKKERS IS THANS STABIEL Sinds enige dagen is d«- toestand van mgr IV. Rekkers, bisschop van Den Bosch, weer stabiel, aldus deelde hef secretariaat van het bisdom Den Bosch vrijdagavond in een wekelijks commu niqué mee. De hoofdpijnon verminderen momenteel en de bisschop is nog hjj be wustzijn. Zyn bezoekers kent hij en hij verstaat hen ook. Het is voor hem «-ch- ter moeilijk zijn reacties uit te drukken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 1