V eerse Meer-jachthaven Kamperland aanbesteed Financiële berichten STRIJD WERELDTITELS WIELRENNEN IN 1967 IN NEDERLAND Ligplaats voor 218 vaartuigen K0UDE-AANV0ER STAGNEERT H0NTE-R0EIERS KREGEN ER TWEE NIEUWE BOTEN BIJ Sowjet-ambassadeur weigerde petitie joodse studenten 4 PROVINO/ALB ZEEUWSE OOORAN7 ZATERDAG 26 MAART 1966 IN SEIZOEN 1967 KLAAR BINNENKORT zal aan het ka naaltje tussen Kani|»evland-dorp en het Veerse Meer een bagger molen zijn bakken in een stuk drooggevallen grond slaan om er een begin te maken met de aanleg van een jachthaven. De Nederlandsche Heide Mij heeft dit project voor de watersport vrijdagmorgen namens de ge meente Wissenkerke aanbe steed. Vijftien aannemingsbedrijven depo neerden er hun briefjes voor Ln de bus. Laagste inschrijver was het aannemingsbedrijf .Schouwen-Duive- land' NV te Zierikzee: f 524.000. Wanneer in de loop van het seizoen 1967 do jachten er is plaats voor 218 vaartuigen hier een ligplaats vinden, zal er voor driekwart mil joen op dit punt aan het Veerse Meer zijn geïnvesteerd. Vier jaar geleden werden in Wissen kerke de plannen gelanceerd voor een jachthaven. Na verloop van tijd werden ze gepast in een ruim op gezet uitbreidingsplan .Schotsman- Rulterplaat-Havén Kamperland'. Daaraan is thans goedkeuring ver leend. De zuidwesthoek van net ei land Noord-Beveland heeft op de kaarten van dat plan een gevarieerde stoffering gekregen: veel bos. bijna 400 zomerwoningen en landhuizen, een oord voor sociale recreatie en een royale speel- en picknickweide. De nieuwe jachthaven zal daarvan een onderdeel zijn. Burgemeester P. Wisse is ervan overtuigd, dat de toekomstige accommodatie als een magneet zal werken op de Veerse Meer-watersport. Provisorisch heeft Kamperland in de huidige landbouw- haven al wat ligplaatsen voor jach ten. De ruimte daaraan was in het afgelopen zomerseizoen veel te krap. Om aan te tonen dat Wissenkerke bijzonder in trek is bij het vakantie- toerisme haalt de burgemeester wat cijfers uit zijn bureaula: in 1964 wer dén 130.000 overnachtingen geboekt; ln 1965 waren het er al 183.000. De jachthaven komt dicht bij de mon ding van het Kamperlandse haven kanaal, aan de noordwestoever. Het baggerwerk zal een belangrijk onder deel van de aanleg zijn. Het terrein dat gemiddeld op een hoogte van 1 meter -f NAP ligt moet worden uit gediept tot een bassin, waarin de diente varieert van 2.50 tot 3 meter NAP. Een grondverzet van 80.000 kubieke meter betekent dat. Daar van zal ongeveer 30.000 m3 worden gedeponeerd op een terrein van on geveer 5 ha. even noordwestelijk van de haven. De dienst der domeinen wil daar egalisatiewerk uitvoeren en vervolgens een speel- en picknick- weide inzaaien. De overige 50.000 kubieke meter vrijkomende grond verhuist naar andere plaatsen in het Veerse Meer. van de jachthaven c ongeveer f 750.000. ding zijn namelijk niet inbegrepen de aankoop van palen voor de steigers en voorzieningen voor de afvoer van rioolwater, directiekosten, aan leg van elektriciteit en waterleiding en kosten voor eerder ingebrachte grond. Van het rjjk heeft Wissenkerke vo rig jaar een zogenaamd Incoret-sub- sidie tot een bedrag van f 550.000 toegezegd gekregen. .Den Haag' neemt 85 pot. van de zogenaamde onrendabele top voor zjjn rekening. Aan de gemeente blijft dan nog 15 pet van deze top te lietalen, glo baal begroot op een bedrag van en kele duizenden guldens per jaar. De Kamperlandse jachthaven is een on derdeel van het basisplan voor het Veerse Meer. Er werd vrijdagmorgen voor de aan besteding als volgt ingeschreven: 1 Aannemingsbedrijf ,Schouwen-Dui- veland' NV. Zierikzee f 524.000; 2. K. T. de Jonge. Zierikzee f 538.000; 3. Aannemingsbedrijf Kraaijeveld. Barendrecht, f 575.000; 4. Fa. J. de Ruiter. Noordgouwe, f 590.000; Fa. C. H. van Wijnen, Papendrecht. f 597.000; 6. Fa. H. Plieger, Lexmond f 600.250; 7. A. C. van Hee. Kam perland. f 615.000: S. Fa. J. D. Jan- se, Middelburg, f 619.800; 9. NV Gebr. Geldof, Serooskerke, f 622.000; 10. Aann. bedr. A. v. d. Straaten NV, Hansweert f 625.000: 11. Fa. J. de Oude, Biervliet, f 629.000; 12. Fa. I. J. de Ruijsscher, Biervliet, f 635.000; 13. NV Flakkee, Mtddelharnis. f 640.000; 14. Fa. B. M. van Noor- denne, Hardinxveld, f 650.000; 15. Fa. J. v. d. Heuvel. Zierikzee, f 683.000. STEIGERS Vier vaste steigers en een serie an dere langs te bouwen beschoeiingen zullen de ruim 200 jachten moeten vasthouden. Er is plaats voor 167 vaartuigen langs 3 meter hoge stei gers, 12 langs 4 meter hoge stei gers en 39 langs 2>/2 meter hoge steigers. AJles zal er welkom zijn. Wissenkerke mikt niet op een be paalde categorie watersport. De wat burgemeester Wisse noemt straks .volwassen jachthaven' krijgt verder een accommodatie met toilet gebouwen, een parkeerterrein voor ongeveer honderd auto's. Er zal nog plaats zijn voor een res taurant en verder is voor een later stadium in het plan opgenomen een helling met giek en mogelijkheid tot het bouwen van een reparatieloods Onderlangs de dijk zal naar de jacht haven een toegangsweg moeten wor den aangelegd (ongeveer 700 meter lang en 5 meter breed). Deze weg duikt halverwege de afstand tot het dorp Kamperland over de dijk en sluit dan aan op de huidige ver bindingsweg naar dit recreatiege bied. KOSTEN Zoals gezegd kotr.cr de totaal kos" NEWYORKSE BEURS Na een aanvankelijk stevig tempo voor uit op de Newyorkse effectenbeurs gis teren, raakte de vaart er uit door winst neming. De affaire was matig. De prij zen boekten gestaag avans gedurende de eerste drie uur van handel, maar daarna begonnen ze terug te lopen van hun hoogste dagwaarden. Secundaire stuk ken stonden bij de kopers het meest in de belangstelling. De opgang kwam enigszins als een verrassing voor vele makelaars die hetzij een kleine daling dan wel opnieuw een tendens van ge mengd binnen nauwe grenzen hadden verwacht. Slotkoersen: (28-%). VEZENO SCHADE VERZEKERINGEN De .Vezeno', stichting voor verzekering tegen ziekenhuis- en operatiekosten, te Zaandam is vanaf gisteren een naamlo- •nnootschap. Dezer dagen is de akte oprichting gepasseerd van de .Ve zeno Schadeverzekeringen NV' geves tigd te Zaandam. Het geplaatste en vol gestorte kapitaal van deze NV be- iraagt 1.500.000,De NV neemt alle ■erphehtingen van de huidige stichting 'ezeno tegenover verzekerden onver kort en op dezelfde voorwaarden over. Een en ander zal op 31 maart as zijn beslag krijgen. Deze rechtsvorm is ge kozen omdat de nog niet ïr. werking ge treden wet op het schadeverzekerings bedrijf bepaalt, dat het schadeverzeke- ringsbedrjif in beginsel alleen mag wor_ den uitgeoefend door naamloze vennoot schappen en onderlinge waarborgmaat schappijen. Daar omzetting van een stichting in een naamloze vennootschap niet mogelijk is, moest de Vezeno een andere oplossing vinden, wilde men het verzekeringsbe drijf voortzetten in NV-vorm. Besloten werd het schadeverzekeringsbedrijf over te dragen aan de daartoe opgerichte naamloze vennootschap. Door de overdracht van het verzeke ringsbedrijf aan Vezeno Schadeverzeke ringen NV is dit vermogen aan de NV gaan toebehoren, waar het tot waarborg strekt dat de NV tegenover verzeker den aan zijn verplichtingen kan voldoen. De stichting Vezeno heeft in ruil voor de overdracht van het verzekeringsbe drijf alle aandelen Vezeno schadeverze keringen NV in bezit gekregen. Het bestuur was van oordeel dat dit op den duur geen gewenste situatie zou zyn. Daarom is na rijp beraad besloten dit bezit toe te kennen aan hen die heb ben bijgedragen tot het bijeenbrenger van het door de stichting thans aan de naamloze vennootschap overgedragen vermogen. Dat zijn de verzekeringne mers en het personeel. Het ontmoette evenwel verschillende bezwaren om de aandelen zelf van de nieuwe verzeke ringsmaatschappij eventueel in klei ne coupures door de stichting Vezeno te laten uitkeren. Besloten is daarom de toekenning van het vermogen gen NV, die zij tegenover de inbreng van haar bedrijf verwerft, in te brengen in de Zaanse Beheersmaatschappij NV, een eveneens dezer dagen opgerichte houdstermaatschappij met een even groot kapitaal als Vezeno Schadeverze keringen NV. Deze Zaanse Beheers maatschappij zal op 31 maart al haar aandelen die op dat tijdstip zijn uitgege ven overdragen aan de stichting admi nistratiekantoor Vezeno. De directie verwacht dat op die wijze het bedrijf ook na de omzetting op pre cies dezelfde wijze kan worden geleid als voorheen, terwijl ook de mogelijk, heid is opengehouden van bijvoorbeeld een basisverbreding, waardoor Vezeno i ook op andere gebieden als verzekeraar zou kunnen gaan optreden. Van het to tale bedrag van nominaal 1.500.000. aan certificaten dat thans wordt uitge geven. is door de stichting Vezeno circa 10 procent bestemd voor de verzeke ringnemers, de resterende 30 procent komt ten goede aan het personeel, in verband waarmee o m een stichting personeelsfonds is opgericht. Holl. Soc. Op de jaarvergadering van de Holiand- sclie Sociëteit van Levensverzekeringen NV heeft het bestuur meegedeeld dat het met ingang van 1 juli verzekeringen op basis van fracties zal gaan intro duceren. Reeds thans is echter de mo gelijkheid geopend om verzekeringen af te sluiten met een optie om deze Ier zij ner tijd om te zetten in een verzekering op basis van aandelen. Het beheer van de beleggingsporte feuille zal worden toevertrouwd aan ex perts buiten de onderneming, maar het ligt niet in de bedoeling 0111 een afzon derlijke dochtermaatschappij op te rich ten. Waren de financiële resultaten over 1965 erg gunstig, dit nieuwe jaar zal waarschijnlijk minder voordelig uitko men. De produktïe zal dit jaar minder stig zijn in verband met de moeit'' en van de geldmarkt en de voort rend stijgende rente. Dit deelde de ge delegeerd commissaris de heer Jorrit (Van onze weerkundige medewerker) Maandag werd het lente, maar de laatste twee dagen hadden een winters karakter niet tal van ha gel- en sneeuwbuien. De lucht werd rechtstreeks uit het poolge bied aangevoerd, met ook vrijdag avond op vijf kilometer hoogte boven ons land een temperatuur van min veertig graden Celsius. Ook hier en daar in Zeeland lag vrijdagmorgen een laagje sneeuw. Een rug van hoge druk doet de buien snel afnemen en geeft van- voer van koude lucht' verplaatst zich naar de Noordzee, zodat wij in de loop van zondag weer een verslechtering kunnen MILJONAIRSCLUB VAN MANDERS TIJDELIJK DICHT (Van onze correspondent) Kees Manders heeft zijn Amsterdamse miljonairsnachtclub .lligli Society' op Thorbeckoplein tijdelijk gesloten. Hij zelf reeds twee weken geleden met va kantie naar Majorca vertrokken. De verzorging van het programma had hij uitbesteed aan een bureau. Dit pro gramma voldeed niet en de resultaten van de club bleven ver beneden de ver wachting. Kees Manders heeft dan ook ,het programma' naar huis gestuurd. Na zijn vakantie zal hij terugreizen via Pa rijs en Brussel en daar zelf een aantal .goede nummers' engageren waarmee hij zijn exclusieve club op 1 april hoopt te heropenen. HOGERE NETTOWINST BRITISH ENKALON De nettowinst van de in Noord-Ierland gevestigde dochteronderneming AKTJ, British Enkalon Ltd, heeft in 1965 pounds 580.083 (1964 pounds 530.708) bedragen. Zoals eerder reeds gemeld, wordt thans voor het eerst een dividend uitgekeerd, namelijk een inte rimdividend van 7 pet over 1965. dat tevens slotdividend is en een intèrimdi- vidend van 4 pet over 1966. Dit laatste geeft geen aanwijzing omtrent de hoog te van de totale uitkering over 1966, aldus wordt in een communiqué mede gedeeld. de Jong mee in de te Groningen gehou den 33ste algemene vergadering van aandeelhouders van de Auto Financier NV. Inmiddels is 21& ton aandelen ge plaatst, zodat het geplaatst kapitaal thans een en een kwart miljoen gulden bedraagt met de mogelijkheid, dat het op anderhalf miljoen wordt gebracht. Het is momenteel echter ontzettend moeilijk geldmiddelen aan te trekken. De jaarstukken wei-den goedgekeurd en de vergadering ging akkoord met de voorgestelde winstverdeling, te weten negen procent in contanten en een be lastingvrije bonus van vijf procent ten laste van de agioreserve. Over de resul taten die tot nu toe ziin verkregen, deelde de directeur, de heer H. M. van Til. mee dat deze na de hausse in de cember zoals verwacht werd lager zijn. In de maanden januari, februari en maart werd nauwelijks dezelfde produk tïe gehaald als in de overeenkomstige periode van het vorige jaar. De heer C. Lettinga werd als commissaris herko zen. Nu gelijkwaardige strijd GEDOOPT MET MAISBAAI- EN SCHEIDEWATER ,Ik doop u en wens u vele goede vaai ten'. Tweemaal klonk deze goede wens vrijdagmiddag bij het botenhuis van de roeivereniging Honte te Mid delburg, toen daar twee splinternieu we jeugdtweeën van hardhout, die met twee en vier riemen te roeien zijn, aan het water toevertrouwd werden. Deze goede wensen werden uitgesproken door mevrouw O. M. Berdenis van Beriekoni-Vaughan en door mevrouw A. M. H. Mulock-Hou- wer-de Munck. Mevrouw Berdenis van Berlekom goot de inhoud van een klein koperen em mertje, dat Hontevoorzitter mr J. Kolkman met water uit de Maisbaai Doodzieke Turkse president naar zijn land terug President, Cenial Gursel van Turkije, die begin februari in het Walter Reed-hos- pitaal in Washington werdi opgenomen, gedeeltelijk verlamd door een beroerte en lijdend aan suikerziekte, is gisteren aan boord van een door president John son ter boseliikkïng gesteld vliegtuig naar zijn land teruggekeerd. Zijn toestand is no Tn de VS heeft hij -?had. Men had gehoopt hem in het 'alter Reed-hospitaal met een speciale behandeling te kunnen genezen van zjjn -erlamming en suikerziekte. Hij heeft 46 zaken Dean Rusk deden de Turkse pre sident uitgeleide op de luchtmachtbasis Andrews. bekend is dr Van Dijk lid van de ama- teurfederatjo van da UCI en Van Vliet lid van de profsectie. Het heeft overigens heel wat voeten in de aarde gehad voordat de organi satie aan Nederland werd toegekend. De Oosteuropese landen ondersteun- waklje wat betreft de amateurs met grote hardnekkigheid. Uiteindelijk spraken de gedelegeerden zich met 15-12 stemmen voor Nederland uit Een krappe zege dus, vooral wan neer men bedenkt dat twee personen zich van stemming onthielden. 30.000 certificaten aan toonder. stichting heeft geen ander doel dan de bevordering van een goed beheer van Vezeno Schadeverzekeringen NV en de Naamloze Vennootschap Zaanse Be- heersmaatschappij. De oude stichting i Venezo heeft namelijk besloten om allé aandelen van Vezeno Schadeverzekerin-1 De organisatie van de wcreldkam- de mrfeU„E Mve kwan, pioenschappen wielrennen (profs een eind aan <le spanning, die de Neder- en amateurs) 1967 is door de in- Jï ternationale Wielerbond (LCI) toe-jgronde hoop op de toewijzing, maar er eekend aan Nederland Dit voor is 'a?£«' ti)d sprake geweest van een i •- splitsing van de Iciuupioenschappen, Nederland srote nieuus, ivcrd vrij- pr„,_ „„„.„„'niti-i, i. V Jjridag in Genève, waar de UCI mo-|schillende landen zouden worden verre- ier»ón£ei Ir menteel vergadert, Wkendge- 2D maakt wereldkampioenschappen wielrennen, die Wat de proititels betreft had Neder- elK elk jaar worden gehouden, was in 1959, land weinig te .duchten' van Italië, dat Het ligt in de bedoeling de baan- toen de baanxvedstrijden in Amsterdam met 22-8 werd verslagen. Voor 196< zul- wedstrijden in het Olympisch aên^eholÖ pen dus*nog niet3^verscWlIen^andln ötaaion te Amsterdam te hou- vertegenwoordigd door de voorzitter worden verreden, zoals in de bedoeling den. Wat het gedeelte op de weg de KNWr. dr P ,,,jk g^een ^^le^ D. om derate betreft is een parcours in de om- Mo A^viA Va geving van Heerlen gepland. sportcommlssie van de knwu. zoals wereldtitels zal dit jaar in Duitsland worden gehouden. Keulen, de Nürburg- ring en Frankfurt zijn daarvoor al aan gewezen. LIBERALE STUDENTEN: Zaak-Gruyters ongelukkig aangepakt Het. bestuur van de Liberale Studenten Vereniging Amsterdam is, aldus een communiqué, van mening dat het be danken van drs J. P. A. Gruyters ver meden had kunnen worden ,door een meer genuanceerde interpretatie van zijn woorden en door een soepeler op treden van beide kanten.' De heer Toxopeus, die heeft gezegd dat door het optreden van de heer Gruyters twflfel was gerezen aan het standpunt van de VVD met betrekking tot de mo narchie en de handhaving van de open bare orde, heeft zo zeggen de stu denten dit optreden verkeerd beoor deeld. Door deze gang van zaken heeft het liberalisme in het algemeen en in Amsterdam in het bijzonder onnodig schade geleden, aldus het communiqué. Voorts betreuren zij het dat met name het progressief liberalisme door het be danken van de heer Gruyters een man van grote capaciteiten heeft verloren. Tenslotte merken de studenten op dat juist in een liberale partij de mogelijk heid moet bestaan da.t verschillende richtingen ook naar buiten, van hun meniing blijk geven. Resolutie in VN: oorlogsmisdaden verjaren niet Oostenrijk, de Verenigde Staten, Frank rijk, Israël, Nieuw-Zeeland en Neder land hebben l»ij de VN-commissle voor de rechten van de mens een ontwerp resolutie ingediend, waarin de commis sie wordt uitgenodigd een overeenkomst voor te bereiden waarin wordt vastge steld dat oorlogsmisdaden en misdaden tegen de mensheid niet kunnen verja ren, onverschillig de datum waarop zjj zijn bedreven. Mulock Houwer hetzelfde emmertje, gevuld met speciaal uit Vllssingen meegebracht Scheldewater, ledigde op de boeg van de nieuwe jeugdtwee .Westerschelde'. Daarmee verrichten de beide dames deze doopplechtigheid. Mr Kolkman wees er aan net begin van deze bijeenkomst op, dat bestuur en leden van Honte bij deze doopgelegen- heid hun dankbaarheid willen betui gen voor de steun, die zij van twee grote industrieën in Middelburg en Vlisslngen ontvangen hebben. Mr Kolkman noemde de nieuwe aanwins ten heel belangrijk. De periode, dat de jeugdige roeiers en roelsters van Honte met enigszins ongelijkwaardig materiaal de strijd met elkaar moes ten aanbinden is nu voorbij. Met de ze nieuwe boten wordt het namelijk mogelyk om met gelijkwaardig ma teriaal uit te komen. Bovendien kan men de nieuwe aanwinsten als toer boten benutten. Met de aanschaf van deze twee Ln Duits land gebouwde jeugdtweeën is het aantal nieuwe boten, dat Honte zich in de loop van de afgelopen jaren aangeschaft heeft, gebraent op zes. Op de foto: mevrouw Berdenis van Ber lekom doopt een van de schepen. (Foto PZC) ,Meer medische studenten nodig' ar de mening van prof <lr 1'. Munten dam, hoogleraar in de sociale genees kunde in Leiden, zal de gezondheidszorg n ons land een ernstige terugslag onder- inden, wanneer niet spoedig tot een uit breiding van het aantal medische stu denten wordt gekomen. De hoogleraar sprak gistermiddag in Laren (NH) op een studiedag van de .Stichting Samenwerking Amsterdam Ziekenhuizen' en leidde liet onderwerp .ontwikkelingstendensen in de maat schappelijke gezondheidszorg en hun ge volgen voor net ziekenhuiswezen' in. In deze serie wees prof dr Muntendam om op de taakverdeling tussen enerzijds de huisarts en anderzijds de specialist. Hij benadrukte, dat in toenemende mate een wijziging in die taakverdeling zal komen, dit als gevolg van de voortschrij ding van wetenschap en techniek. Prof dr Muntendam liet de waarschuwing ho ren, dat de terreinafbakening tussen beide .gezondheidscentra' niet te scherp gemaakt wordt. ,Een groeiende samen werking tussen huisarts en specialist moet voorkomen, dat de zieke organen 'an de mens centraal gesteld worden in plaats van de zieke mens zelf', aldus de hoogleraar. Prof dr Muntendam noemde het een dringende noodzaak, dat universiteïts- en andere grote centrum-ziekenhuizen gaan samenwerken, zowel wat de on derlinge hulpverlening betreft als voor onderwijs- en wetenschapsdoeleinden. Het systeem van centrale revalidatie-in- richtingen werd door hem als minder juist geschetst, er op wijzend dat met de inwerkingtreding van de arbeidsonge- schiktheidsverzelieringswet de hieruit voortvloeiende groeiende belangstelling voor revalidatie zeker haar terugslag zal hebebn op het ziekenhuiswezen. De Russische ambassadeur in ons land. de heer I. I. Toegarinov, heeft gisteren geweigerd een petitie in ontvangst te nemen van de Nederlandse Zionistische Studentenorganisatie, ondertekend door meer dan 3500 Nederlandse studenten en meer dan honderd Nederlandse hoog leraren. In de petitie wordt voor de jo den in Rusland onder meer gevraagd om gelijke rechten op godsdienstig en cultu reel gebied zoals deze rechten er ook zijn voor alle andere minderheden in de Sowjet-Ünie. De petitie zou worden aangeboden door de voorzitter van de Nederlandse Zio nistische studentenorganisatie, dhr A. H. M. Duparc. Hij werd op de Russische ambassade wel binnengelaten, maar fi guurlijk bij de deur afgescheept, met de mededelingen: dat de positie van de jo den in Rusland geen nieuw probleem is, dat de ambassadeur op de hoogte is, en, dat er geen probleem voor de joden in Rusland bestaat. De heer Duparc. die dit op een persconferentie in het internatio naal perscentrum Nieuwspoort na zijn vergeefse tocht naar de Russische am bassade meedeelde, sprak het vermoe den uit, dat ook in andere Westeurope- se landen de Russische ambassadeurs wel zouden handelen, zoals hun collega in Den Haag. Soortgelijke petities zijn namelijk ook aangeboden aan de Russi sche ambassadeurs in Frankrijk, België, Engeland, Denemarken. Zwitserland, Oostenrijk en Italië. In Parijs zijn bij de petitie de meer dan 30.000 handtekenin gen gevoegd, die in West-Europa zijn verzameld door de World Union of Je wish Students. Heden overleed, zacht en kalm, na een kort stondige ziekte, onze lieve man, vader, be huwd- en grootvader CORNELIS VAN ZOELEN echtgenoot van Hendrika Bosschnart, in de ouderdom van 67 jaar. Wilhelminadorp H. van Zoelen- Bosschaart Arnhem: B. van Zoelen G. van Zoelen- van Luik Wilhelminadorp: H. van Zoelen E. W. van Zoelen- Maartense Wilhelminadorp'; H. Luteyn- van Zoelen A. Luteyn En kleinkinderen Wilhelminadorp, 25 maart 1966 Schengeweg 22 De begrafenis zal plaatshebben op dins dag 29 maart a s op de algemene begraafplaats te Wilhelminadorp van af het Wilhelmlnahuis. Vertrek 14.00 uur. De overledene ligt op gebaard in de aula van het ziekenhuis .Berg- zicht' te Goes. Bezoekuren van 14.00- 15.00 uur. Heden overleed, onze lieve zuster en behuwd zuster op de leeftijd van 44 jaar. J. Bouwens M. E. Bouwens-Blielc 's-Heer-Arendskerke, 23 maart 1966 Op haar 55e verjaar dag heeft de Here, ge heel onverwachts, tot Zich genomen, onze ge liefde zuster, behuwd zuster en tante, me juffrouw MARIA KATHARINA DÏERINGS Familie Dierings De teraardebestelling zal DV plaatsvinden op maandag 28 maart 1966 te Schoondijke, des namiddags 14.00 uur, vanaf bejaarden centrum .Rusche Vliet', voorafgegaan door een rouwdienst in het be jaardencentrum. Heden overleed, in het ziekenhuis Bethesda te Vlissingen, in stil geloofsvertrouwen, mijn lieve man en onze trouwe vader, groot- en overgroot vader BARTHEL JOHANNES DE MEIJ, oud-hoofd der school te Ritthem, op de leeftijd van 83 jaar. (Tijdelijk ziekenhuis Bethesda i Ritthem: L. de Meij-Coppoolse Monster M. B. de Meij A. J. de Meij-de With UtrechtB. M. de Meij M. A. de Meij-van den Ban Baarn Joh. de Meij A. A. de Meij-Bottenberg Middelburg H. G. J. de Mojj B. de Meij-Geense Ritthem J. J. de Meij W. de Meij-Theune Haarlem S. J. Hoogesteger-de Meij J. Hoogesteger Klein- en achterkleinkinderen Ritthem, 25 maart 1966 Lambrechtsenstraat 204 Correspondentieadres: Dorpsweg 88, Ritthem De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 29 maart om 2 uur, voorafgegaan door een rouw dienst in de Ned. herv. kerk te Ritthem om half 2. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in .Ons Dorpsleven' te Ritthem.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 4