•v OPENING Uniek gelegen aan haven Wolphaartsdijk SFEERVOLLE VERLICHTING SPROOKJE VAN ZEELAND Meden, zaterdag 26 maart OFFICIËLE door jhr P.A. C.Beelaerts van Blokland, burgemeester van Wolphaartsdijk gelegen aanwatersportcentrum Veerse Meer' 24 ZATERDAG 26 MAART 1966 mijn carriere en de nationale Speciaal aan jonge gezinnen heeft de Nationale aandacht gegeven. Voor hen - zo onder de 35 jaar - is, sinds kort, een eigen verzekeringsvorm ontworpen: de Nationale Carrière Verzekering. Een moderne opzet die een aantal uitste kende voorzieningen tot één elastisch geheel verbindt. Met een lage begin- premie, met een hóge risicodekking, met flinke stijgingen van 't verzekerd kapitaal in de loop der jaren. Een verze kering die méégroeit met de carrière van de jonge huisvader Méér van weten? Een eerste - infor matief - contact is snel en gemakkelijk gelegd. Bel uw verzekeringsadviseur (of - als u er geen hebt - een van onze kantoren). De Nationale Levensverze kering-Bank N.V. is overal in Nederland vertegenwoordigd. Bovendien zijn er kantoren in: Alkmaar, Amsterdam, Arnhem, Breda, Dordrecht, Enschede, Groningen, Den Haag, Haarlem, Leiden, Leeuwarden, Maastricht, Middelburg, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle. journalist 30 jaar gehuwd, 2 kinderen Inkomen 15.000,Is nu precies zes jaar bij „de krant" en weet wat hij in zijn vak betekent. Zijn baas weet dat ook en heeft hem promotie - als reizend ver slaggever in het buitenland - in het vooruitzicht gesteld. De schaduwzijde daarvan is dat zijn gezin hem vaker en langer zal moeten missen. Maar hij zal straks met een gerust hart in het vlieg tuig stappen. Dankzij die Nationale Carrière Verzekering, waarop zijn ver zekeringsadviseur hem onlangs attent maakte. Uniek, die constructie met een kapitaal dat in 7 jaar opklimt van ƒ16.000,tot 18.965,en na 20 jaar automatisch wordt verhoogd tot 20.880,Boven dien een jaarlijkse uitkering van 3.200,als aanvulling van het we- duwenpensioen - wanneer hij vóór zijn 50ste overlijdt. Beginpremie 400,80 per jaar (dat is f 35,40 per maand); vanaf het 8e jaar f 620,77 ofwel 54,83 per maand. national constructeur 24 jaar één jaar getrouwd Inkomen 10.750,Hij weet, dat een technische baan vandaag de dag uit stekende toekomstmogelijkheden biedt. Om zijn jonge gezin extra veiligheid te geven, sioot hij - op deskundig advies - een Nationale Carrière Verzekering. Een verzekering, die speciaal is ontworpen voor het jonge gezin! Het bedrag van 10.000,dat hij nu heeft geslc :n klimt automatisch op tot 13.608,Bij overlijden vóór z'n 55ste wordt aan zijn vrouw jaarlijks f 2.000, uitgekeerd. Beginpremie f 233,per jaar of 20,58 per maand. Na 7 Jaar bedraagt zijn premie 31,97 per maand afdelingschef 34 jaar gehuwd, 3 kinderen Is chef van een belangrijke afdeling in een grote verkooporganisatie. Inkomen 18.000,Verantwoordelijkheid dra gen ligt hem. Dat geldt voor zijn werk, dat geldt voor zijn gezin. En die zorg voor zijn gezin blijkt ook uit de ver zekeringen, die hij heeft lopen. Hij be sefte, dat er - ondanks een behoorlijke pensioenregeling - behoefte was aan een aanvullende verzekering. Daarom sloot hij vorig jaar een Nationale Car rière Verzekering: om de lage begin premie, de hoge risico-dekking èn de automatische verhogingen van het ver zekerd bedrag (van 25.000,tot f 32.203,—). Beginpremie 66,01 per maand; op lopend tot f 100,64 per maand vanaf het achtste jaar. LEVENS >VER2 EKERING-BAN N.V, Wij gaan eten in ,De Boei CAFÉRESTAURANT-PAVILJOEN Receptie van 16.00-18.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 24