PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Drie kleine kinderen bij brand omgekomen Herindeling Walcheren: plan uit de oude doos maar praktisch bruikbaar SEGERS WENST VOORTZETTING OUDE COALITIE Oproep commissaris der koningin Ik wou zo graag een aapje ,VIETNAM-00RL0G VAN BELANG OM PEKING LESJE TE LEREN' OLIE GAAT MAANDAG IN PRIJS OMHOOG Vakbond in VS wil buitenlandse schepen boycotten MINISTER SMALLENBR0EK IN MEMORIE VAN ANTWOORD: Urgentie JViel uil huilen s.v.p. PLAN VOOR VIER GEMEENTEN SNEL IN STUDIE 209e jaargang no. 42 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE. GOESE, BRESKEN SE COURANT EN VRIJE STEMMEN I SI UI 3841, nul, m»w m' .o.l 11,81 Mr kwartul. Lom numrwi 30 »nt. 0 Buh.u.i Vll.llm I (b.f.fl. 'ld. 78S3, lil. 1213), Ositburg, 1.1. 3393. Tomauton. Amnullttul 2. Hl. 2911. Zicrlbr S*l. (min. t 1.75) ..Brleuan buraau van dll blad" 10 can) maar. Giro 139300 P.Z.C.. Mlddalbu Zaterdag 19 februari 1966 Elektriciteit in nieau; (tarief)jasje Pagina 2 DE CRISIS IN BELGIË De Belgische kabinetsformateur, de katholieke minister P. W. Se- gers uit het aftredende kabinet-Harmei, zal streven naar de voort zetting van de huidige rooms-rode coalitie. Op een persconferentie aan het einde van de eerste dag van zijn besprekingen zei hij te zullen trachten een .nationaal programma' op te stellen, dat de goedkeuring kan verkrijgen van de twee huidige regeringspartijen, de Christelijke Volkspartij en de Socialistische Partij. Het feit dat de Christelijke Volks partij donderdag heeft geweigerd in te gaan op het voorstel van de (socialistische) kamervoorzitter, Achille van Acker, die als infor mateur een katholiek-socialistisch kabinet bepleitte onder een socia listische premier, noemde forma teur Segers .een bijkomend inci dent'. ,Dit heeft geen enkele in vloed op de verhouding tussen de twee partijen', meende hij. Formateur Segers wees er in antwoord op vragen verder op, dat een regering van de drie Belgische nationale partij en de katholieke, socialistische en liberale door de liberale partij zelf is afgewezen. De liberalen hebben wel Spaak verblijft sinds enkele dagen voor een rustkuur aan de Belgische kust. Enkele belangrijke vergaderingen van het partijbestuur van de afgelopen da gen over de regeringscrisis in België heeft hi,j niet bijgewoond. noemde, zou zoals het Brusselse ,La Libre Belgique' het gisteren noem de genoeg van hebben om uit de Verenigde Naties naar Brussel terug te komen voor de kwestie van de Voer streek of een reis naar Moskou te moe ten afzeggen om een kwestie van zeven socialistische klinieken. Sterke basis Maar minister Segers zei het voorals nog tot zijn taak te rekenen een zo sterk en 'zo stabiel mogelijke rege ring te vormen op basis van een concreet programma met een oplos sing voor de vraagstukken, waarvoor België zich ziet geplaatst. Uit zijn verdere verklaringen bleek hjj hier onder te verstaan een nieuwe CVP- BSP-regering met een nadere uitwer king van het programma, dat het katholiek-socialistische kabinet van prof P. Harmei niet heeft kunnen uitvoeren omdat het de vorige week viel over de ziekte- en invaliditeits wet en het daarmede samenhangende conflict met de Belgische artsen. De mislukking van de Informatie-op dracht van de socialistische staatsman Achille van Acker heeft Inmiddels de hoop op een spoedige oplossing van de Belgische regeringscrisis niet verste vigd. Zowel van de ztjde van de CVP als van de BSP is gisteren verklaard, dat voor nieuwe verkiezingen niet wordt teruggeschrokken. Spaak In Brussel doen intussen vele geruch ten de ronde over de minister van buitenlandse zaken ln het demissionaire kabinet-Harmei, P. H. Spaak, na een mededeling in het dissidente socialisti sche blad ,La Wallonië' dat hjj zich zou willen terugtrekken uit het bestuur van de socialistische partij Nederlandse auto reed in op Duitse schoolkinderen Donderdagmorgen is i Nederlandse terrijnmond te Vlaardingen en beladen met ijzer, in het plaatsje Rietberg bij Kassei (Did) ingereden op een groep scholieren, die voor de school op de stoeprand stonden om door klaar-overs de weg te worden overgeleid. De vrachtwagen, bestuurd door een 25- jarige chauffeur uit Vlaardingen, slipte, schoot de stoep op en kwam tegen een huis tot stilstand, Hierbij werden drie jongens geraakt. Een veertienjarige jon gen was op slag dood, een andere veer tienjarige jongen werd zeer ernstig ge wond en is in een ziekenhuis opgeno- Bij een brand in de Ze van Swin- denstraat in Amsterdam zijn drie kinderen in de vlammen omgeko men. Twee andere kinderen konden worden gered. Drie brandweerlie den werden door rookontwikkeling onwel en werden ter behandeling naar een ziekenhuis overgebracht. Op de foto de Se etage die geheel uitbrandde. OUDERS WAREN NIET THUIS EN DEUR WAS OP SLOT TOESTAND VAN 2 IN ZIEKENHUIS: GEEFT REDEN TOT VREES Bij een felle brand op de derde verdieping van een woning in de Tweede Van Swindenstraat in Amsterdam-Oost zijn gisteren drie kinderen om het leven gekomen. Twee andere kinderen zijn in ern stige toestand opgenomen in het Onze Lieve Vrouwengasthuis. De kinderen, een, twee, drie, vier en vijf jaar oud, waren door de ouders alleen thuisgelaten De deur was op slot. De omgekomen kinderen zijn Ronald (3), René (2) en de 14 maanden oude Sandra van Oos ten. De 4-jarige Monica en de 5 jaar oude Alida van Oosten die ver stikkingsverschijnselen vertoonden, worden in het ziekenhuis behan deld. De brand is in de achterkamer ont staan, vermoedelijk doordat de kinderen met lucifers hebben gespeeld. Buren vertelden dat de kinderen vaak door do ouders alleen thuis werden gelaten. De moeder was soms de hele dag van huis. De vader is lompenophaler. Buren ontdekten de brand, maar kon den niets uitrichten De -13-jarige met- I selaar F. A. Pieters probeerde nog het huis binnen te dringen, maar een ont zettende vlammenzee versperde hem de brandweer was zeer snel ter plaatse, doordat de ladderwagen juist was teruggekeerd van een andere brand en nog buiten de kazerne stond. Langs een ladder wisten de brand weerlieden vier kinderen nog levend naar buiten te brengen, de 3-jarige Ronald was toen al dood. Onmiddel lijk ingrijpen in het ziekenhuis kon echter Sandra en René niet meer red den. Voor het leven van de twee an dere kinderen werd gisteravond ge vreesd. De heer Pieters, die op tweehoog naast de familie Van Oosten woont, vertelde: is een geïllustreerde repor tage over Artis-Amsterdam. Een van onze verslaggevers bezocht de dierentuin en sprak uitvoerig met een op passer. Reportage en inter view leest u op pagina 15. en in het op pagina 11: Kunst, met: een re portage over Hans Bay ens' ver- zetmonument te SliedrècM en de letterkundige kroniek, waarin Hans Warren deze week Hella Haasses nieuwste roman yEen nieuw testament' bespreekt, op pagina '13' vindt, u de artikelen .Uniforme visserijreclame' en J)ure chinchilla's in Vlissingen'; op pagina 15: neemt een van onze redacteuren u een dagje mee naar Artis en dat gebeurt dan onder de kop .lk wou zo graag een aap je'; op pagina 16: Commentaren uil de voornaamste persorganen en de rubriek voor de automobilisten met een reportage over .Sportwa- genbouw in Yerseke op pagina 17: een verhaal over dn .Vrouw en de woningbouw' en ten slotte op pagina 19: Kerk en maat schappij. De India-actie en de me moires van mister Oecumene, ,Ik werd gewaarschuwd door geschreeuw van buren. Mijn zoon en ik renden de straat op en zagen dat de brand op de derde verdieping naast ons woedde We stoven zo snel mogelijk naar boven om te proberen de kinderen te redden, die zich volgens ons in de voorkamer moes ten bevinden. Doordat de deur op slot zat konden we niet meer naar binnen. Ik heb zeker wel vijf keer geprobeerd dc deur in te drukken, maar het lukte ten te forceren. Ik zag vlammen van af de vloer naar het plafond slaan. De rookontwikkeling was zo hevig, dat de brandwachten slechts met rookmaskers op naar binnen konden'. Onwel Drie brandwachten werden dour de rook ontwikkeling onwel en moesten in een ziekenhuis worden behandeld. De brand die om ongeveer half twaalf werd ont- s dekt, was om tien voor twaalf hedwon- t gen. De etage brandde geheel uit. Hier brandwacht Goldstein met t. er van zijn helm overbleef na reddingsactie van de kinderen Inwoners van Zeeland. De afgelopen dagen is u door de pers, radio en televisie de roep van het Indiase volk om hulp in haar hongersnood over gebracht. Vandaag is het antwoord aan u. Uit eigen ervaring weet u, als Zeeuwen, welk een steun er van internationale hulpverlening kan uitgaan. Ik vertrouw dat deze dag zal bewijzen, dat u hebt verstaan dat uw .naaste' niet altijd naast u woont. Middelburg, 19 februari 1966. J. van Aartsen, commissaris der koningin in de provincie Zeeland. RUSK TEGENOVER COMMISSIE: De Gaulle gaf Johnson zijn mening De Amerikaanse minister van bui tenlandse zaken, Dean lïusk, heeft gisteren verklaard dat de strijd in Vietnam van vitaal belang is om| aan te tonen dat de Verenigde Sta-[ ten hun beloften houden en de I Chinese communisten te leren dati rij ,de grenzen van de wereld niet met geweld kunnen wijzigen'. In een pleidooi voor het regeringsbeleid verklaarde Rusk tegenover de senaats commissie voor buitenlandse betrekkin gen het volgende: ,Waar wij in Vietnam mee geconfronteerd worden is hetzelfde waarmee we bij vele andere gelegenheden geconfronteerd werden, namelijk de noodzaak om de uitbreiding van de communistische macht te breidelen ten einde een redelijk evenwicht ln een on zekere wereld te handhaven. Hij wees erop dat alle leden van de commissie die toentertijd al senator waren, het pact van de Zuidoo3tazia- tische Verdrags-Organisatie in 1954 hadden geratificeerd en dat de ,ver reikende implicaties' van dat pact relijk onder de ogen wa- De senaat had het ver- 1 tegen 1 stem geratifi- De Amerikaanse strijd tegen de munisten in Vietnam, aldus Rusk, heeft .wereldwijde implicaties' omdat de Verenigde Staten duidelijk moeten maken dat zij hun w gegeven, ook houden. Franse brief Rusk sprak gisteren persberichten te- fen als zou een recente brief van de ranse president De Gaulle aan John- an over de kwestie-Vietnam, in scherpe bewoordingen zijn gesteld. De inhoud van de brief kon hij niet meedelen omdat deze niet aan hem ge adresseerd was, maar hij had er het bekende Franse standpunt in gevonden: 1. Frankrijk vindt dat een regeling van het conflict getroffen moet. worden op basis van de Geneefse akkoorden Amerika vindt dat ook, aldus Rusk; 2. Frankryk meent dat alleen een politie ke oplossing tot beëindiging van het conflict kan leiden Amerika is, zo zei Rusk, dezelfde mening toegedaan; 3. Frankrijk acht het juiste moment nog niet aangebroken om politieke onder handelingen op gang te helpen brengen en weet niet hoe het in het huidige sta dium van de crisis iets zou kunnen on dernemen. Als gevolg van aanvoerprijzen ten worden verhoogd. Zo is de prijs van petroleum voor verlichting en verwar ming 1/4 cent per liter hoger. De nieuwe detailprijzen worden: Zone 1: 19% cent per liter; zone 20cent per liter; zone 3: 20% cent per liter. Autogasolie uit pompen, gasolie voor andere doeleinden en huisbrandolie I worden met dertig cent per 100 liter in prijs verhoogd. De prijs voor autogas olie uit de pompen zal dan 18,1 cent per liter bedragen. Huisbrandolie II en dun ne stookolie worden met 20 cent per 100 liter in prijs verhoogd. Handel met Hanoi De afdeling zeelieden van het Ameri kaanse vakverbond, AFL-CIO, heeft gisteren een resolutie aangenomen waar in wordt opgeroepen tot een boycot van alle schepen die varen onder de vlag van met Noord-Vietnam handel drijvende landen. Aan de resolutie is echter een amende ment toegevoegd dat beoogt een derge lijke boycot uit te stellen tot president Johnson de betrokken landen zal hebben overgehaald hun handelspolitiek te wij zigen. Johnson gezonden door Paul Hall, voor zitter van de zeeliedenbond van de AEL- CIO, medeondertekend door Thomas Gleason, president van de Internationa] Longshoremen's Association, en Joseph Curran, hoofd van de National Maritime Union. Hall deelde mee dat spoedig een comité zou worden gevormd om in Washington over het in toepassing brengen van de boycot te beraadslagen. Minister Smallenbroek heeft gisteren de memorie van antwoord bij de eerste kamer ingediend over het wets ontwerp gemeentelijke herindeling van Walcheren. Daarmee is (Je eerste fase van de discussie ln de senaat over dit ontwerp afgesloten, een nogal opvallen de discussie. Nadat de tweede kamer het wetsvoorstel met een wijziging (ophef fing Souburg) had aanvaard het name lijk de eerste kamer in een voorlopig ver slag weten, dat er nogal wat senatoren moeilijkheden met het ontwerp hadden. .Neem het nog maar eens terug' zeiden ,vele leden' tot de regering, .neem het in nadere overweging'. Daarmee werd zelfs de Indruk gewekt alsof de eerste kamer neiging zou hebben het ontwerp af te stemmen, in hoofdzaak omdat het niet ver genoeg zou gaan. Daartegen komt nu de minister ln het geweer: min of meer bezwerend betoogt hij via zijn memorie van antwoord, dat de con sequenties van een dergelijk terugnemen .zeer nadelig' zouden zijn. En met klem van redenen zet hij uiteen, dat Walche ren er slechts mee is gebaat, dat het onderhavige wetsontwerp zo spoedig mo gelijk het staatsblad bereikt, ook al is net afkomstig uit ,de oude doos', ook al vindt de minister zelfs de thans voor gestelde Indeling lang niet ideaal. Zal ue eerste kamer de bewindsman vol gen? Het antwoord op deze vraag ls uiter aard pas te geven bij de eind stemming, maar daarop vooruitlopend geloven wij toch, dat de senaat het ont werp wel zal aanvaarden, ook al zou zij dat met tegenzin doen. Als belangstel lend buitenstaander koesteren wij name lijk enige argwaan met betrekking tot deze (tot dusver schriftelijk gevoerde) discussie tussen eerste kamer en minis ter. Gaat het daarbij wel echt om Wal cheren? Of zijn er andere zaken mede ln het geding? Wij kunnen ons voor stellen. dat een groep in de eerste ka mer via een duidelijke oppositie tegen dit ontwerp (we denken hier met name aan de PvdA-fractie) haar eigen ge dragslijn voor herindelingen nog eens duidelijk wil vaststellen. En in dat ge val ls misschien minder de minister en meer staatssecretaris Westerhout in het geding. De laatste is immers uiterst ac tief met ontwerpen voor herindelingen, het ene ontwerp na het andere wordt bij de kamer ingediend, terwijl er bij de provinciale besturen inmiddels weer nieuwe worden klaargemaakt: men den- ke slechts aan Beveland en Zeeuwsch- Vlaanderen. Het is een beleid, dat dui delijk is geënt op de opvatting, dat er in grote kaders moet worden gedacht. Welnu, dit wetsontwerp-Walcheren zou wel eens de aanleiding kunnen zijn voor een grote groep kamerleden duidelijk te maken dat zij het met dit .schaalver- grotende' beleid eens zijn, namelijk door ,Een plan uit de oude doos', maar ,nog niet praktisch on bruikbaar'Dat is - in één zin samengeperst - de mening van de beer J. Smallenbroek, minister van binnenlandse za-' ken, over het gemeentelijke herindelingsplan voor Walche ren! De minister doet deze uitspraak in de memorie van antwoord op het voorlopig verslag van de commissie van rapporteurs van de eerste kamer. Indien de heer Smallenbroek nog zou moeten beginnen een voorstel tot herin deling te ontwerpen, zou hij tot een geheel andere oplossing ko men, zo laat hij weten. En die andere oplossing zou dan zijn, zo blijkt uit het vervolg van de memorie van antwoordnog grotere eenheden. De minister bekent zelfs, dat het door de heer J. H. Scheps (pvda) op 19 oktober 1965 in de tweede kamer gelanceerde vier-gemeentenplan hem ,op hot eerste gezicht wel aanspreekt'. Zoals bekend houdt dit plan in: een gemeente met Middelburg, Sint.-Laurens, Arnernuiden en Nieuw- en Sint Joosland (30.000 inwoners). een gemeente met. Vlissingen. Souburg en Ritthem (37.000 in woners) een gemeente met Koudekerke, Biggekerke, Zoutelande, West- kapelle en Meliskerlce (8700 in woners). een gemeente met Veere, Vrou wenpolder, Serooskerke, Grijps- kerke, Aagtekerke, Domburg en Oostkapelle (8700 inwoners). Nu echter wil minister Smallenbroek S vasthouden aan het plan tot leling tot acht gemeenten, zoals dat nu aanhangig is: 1 een gemeente 1 Nieuwland en Slnt-Laurens. I een gemeente met Vlissingen, Souburg en Ritthem. 1 een gemeente met Veere, Seroos kerke en Vrouwenpolder. A de gemeente Valkenisse met: Koudekerke, Biggekerke en Zou telande. A een nieuwe gemeente Mariekerke met: Aagtekerke, Meliskerke en Grijpskerke. een gemeente met Domburg en Oostkapelle. Arnernuiden. Westkapelle. Minister Smallenbroek wil echter het vier-gemeentenplan niet geheel loslaten. Dat blijkt als hij stelt: ,\Vel is het wenselijk de voor- en nadelen van een herindeling ln de geest van het vier-gemeentenplan reeds nu door het provinciaal be stuur in onderzoek te doen nemen, opdat later, wanneer de hnidige herindeling niet meer passend zou blijken, bij de voorbereiding van een nieuw ontwerp geen vertra ging zal ontstaan'. Hoewel de samenvoeging van Vlis singen en Souburg ten tijde van de behandeling in de tweede kamer ,geen uitgemaakte zaak' was voor de mi nister ,en in de bij mij levende gedachte is geen verandering ge bracht' stelt hij toch ook: .Souburg zou, in geval het zelf standig zou zijn gebleven, in plano logisch opzicht zyn uitgebreid tot een gemeentelijke zelfstandigheid bezittende stadswijk van Vlissin gen......' Voor minister Smallenbroek is de belangrijkste reden om niet van hel acht-gemeentenplan af te wijken de wat men kan noemen tijdsfac tor: ,Een nieuw ontwerp, bijvoorbeeld op basis van het genoemde vier-ge meentenplan, zou een aanzienlijke vertraging geven, omdat met een ter mijn van drie of vier jaar zou moe ten worden gerekend, voordat een nieuw ontwerp aan de tweede kamer zou kunnen worden aangeboden', al dus de minister, die er nog aan toe voegt: .De urgentie is voor enkele gemeen ten dermate groot, dat een zodanig tijdverlies wel uitermate bezwaarlijk zou zyn. Dat geldt niet alleen voor een in ruimtenood verkerende meente als Vlissingen, maar ook voor gemeenten als e re en rouwen polder'. Bovendien staat het geenszins vast, dat de gemeenten, welker instelling respectievelijk handhaving (Arne rnuiden en Westkapelle) in het ont werp wordt voorgesteld, niet zullen zijn ongewassen tegen de taken waarvoor zij zullen worden gesteld', zo meent de minister. Met het pro vinciaal bestuur van Zeeland is hij dan ook van mening, dat het acht- gemeentenplan verantwoord is' ,zij het met de aantekening, dat in di. opzicht hun gerustheid uiteraard groter zou zijn, naarmate grotere ge meenten zou worden geformeerd' Minister Smallenbroek merkt ook nog op, dat ,de handhaving van re latief kleine gemeenten op Walcheren des te meer in het oog springt', nu met name in Zeeuwsch-Vlaander en, Zie slot pag. 4 kol. 1 nadrukkelijk uit te spreken dat dit ,oude doos-plan' lang niet ver genoeg gaat. Een uitspraak in dit geval aan het adres van de minister, een bewindsman van antirevolutionaire huize, van wie men wellicht aanneemt dat hij op dit stuk van zaker wat voor zichtiger zal willen manoeuvreren dan zijn staatssecretaris, die tot de PvdA behoort. Een tegengestel de stroming is eveneens denkbaar: wij hoorden althans in de kring van een der confessionele partijen de opmerking maken, dat dit (niet door de staats secretaris verdedigde) wetsontwerp ge legenheid gaf de minister te wijzen op gevaren van de nogal forse aanpak van Ie heer Westerhout. Misschien dus. dat .1 deze overwegingen een rol hebben respeeld bij het in eerste instantie zo luidelijk stelling nemen van een grote rroep eerste-kamerleden, voor wie lit ontwerp niet ver genoeg gaat. Het zijn overigens veronderstellingen, waar bij met evenveel recht ook kan worden verdedigd, dat vele leden van de senaat oprecht van mening zijn dat er een beter ontwerp moet komen, bijvoorbeeld het ,vier gemeenten-plan', dat de heer Scheps in de tweede kamer heeft ont wikkeld. Mocht inderdaad dit de stemming in de eerste kamer zijn: .afwijzen en opnieuw beginnen', dan wordt het om Wim Kan te variëren niet .uit huilen', maar huilen en opnieuw begin nen. Huilen, bittere tranen zelfs. Laat de senaat toch vooral ook overwegen, dat de tweede kamer destijds evenmin gelukkig was met dit voorstel, maar toch zeiden vrijwel alle sprekers toen (oktober 1965): .Het is onverantwoord dit ontwerp af te stemmen'. Walcheren kan niet wachten, zelfs de grote voor stander van een totaal andere indeling Scheps moest dat erkennen. Er mag naar onze mening dan ook op worden vertrouwd, dat de wijze mannen ln de senaat eenzelfde houding zullen aanne men. Afwijzing van dit wetsontwerp in dit stadium zou haast een reden te meer zijn aan het bestaansrecht van de eerste kamer te gaan twijfelen. Er kan inder daad niet langer worden gewacht: ddt is de hoofdreden om het voorstel aan te nemen. Een ongelukkige reden, toe gegeven, zij laat de eigenlijke merites van het ontwerp buiten beschouwing, evenals de feilen. Die feilen zijn er wel degelijk, ze zitten ook weer in de nu verschenen memorie: men hoeft alleen maar de zonderlinge argumentatie van de minister tot handhaving van West kapelle na te lezen om tot deze conclu sie te komen (.voornamelijk historische gegevenheden spelen hier een rol', .on miskenbaar andere geaardheid', zijn dat argumenten waarmee men tegenwoordig nog werkt?). Nochtans moet de op zichzelf weinig indrukwekkende rede nering van .uitstel is niet langer verant woord' de doorslag geven. Wij nemen aan. dat de eerste kamer zich in vol doende mate op de hoogte heeft gesteld van de huidige situatie op Walcheren om dit te erkennen. Daarom: niet .uithui len' svp. Een opmerking tot slot. Uit deze schrif telijke discussie rond het Walcher- se wetsontwerp komt één ding scherp en duidelijk naar voren, iets wat voor overig Zeeland van belang is: over de herindeling van gemeenten wordt ook in het parlement thans volstrekt anders gedacht dan tien, vijftien jaar geleden. Den Haag vaart op dit ogenblik de koers naar .grotere verbanden', niet alleen de regering, maar ook een belangrijk deel van het parlement- Boswachter vindt babylichaam Naar e?rst thans bekend is geworden heeft ecu boswachter in Lei:'.dm woens dag het lichaampje van een baby gevon den. Het was in plastic gewikkeld. Dr Zeldenrust, die sectic heeft verricht, is van mening dat het pasgeboren meisje heeft geleefd en kort na de geboorte door verstikking om het leven is geko men. Dc rijkspolitie in Leusden deelde gisteren mee dat er nog geen verdachte ls, het meisje zou enkele dagen tot een week in het. hos hebben gelegen voordat het werd gevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1966 | | pagina 1