Böii Ford consair V4 NIEUWS VAN FORD zijn job, zijn televisie SetterSet Cf* Krachtige, soepele en geruisloze V-motor in de nieuwe 1.7 liter In Nederland hebben al meer dan een miljoen gezinnen een betrouwbaar Ruton huishoudelijk apparaat! Dat zegt wel iets. prachtige longdrink-glazen PROV IN CI ALE ZEEUWSS COURANT VRIJDAG 26 NOVEMBER 1965 Zijn ruimtevaartprestaties zijn mede mogelijk dankzij de feilloze werking van Bell ITT apparatuur waar zijn cap sule vol van is. Bell ITT levert een heel groot aandeel in zijn succes. Een man die zo vertrouwen kan op Bell ITT, kiest ook dit merk als het gaat om apparaten die in zijn privéleven pas- sen. In het ragfijne beeld, in het sublie- I me geluid herkent hij de vol maakte Bell ITT - techniek. Ongelooflijk dat deze tv-per- fectie van Bell zo maar te koop is voor de prijs van elk I ander merk. Vraag vandaag nog een demonstratie. Waarover spreken zij...? natuurlijk over de sterke 4-draads nylon Vraag om Setter Set Nicoletta 1.98 VINDT SETTER SET NYLONS IN: Domburg, „Karna", 't Groentje 6 Goes, Willy Engelfriet. Opril 5 's Heer Arendskerke, Schippers Textielhuizen Kapelle-Biezelinge, H. Blok en Zonen. Kerkplein 49 Koudekerke, A. Janse. Dorpstraat 13 Kruinïngen-Rillan-Bath, I. en J. Quaak Middelburg, Fg, J. v. d. Kreeke, Segeerstraat 30 Souburg, Textielh. J. A. v. Boven, Vlissingsestr. 7a Vlissingen, Gez. Labruyère, Scheldestraat 42 De Zonnebloem, St. Jacobstraat 28 Wemeldinge, Fa. D. Pieterse, Dorpsstraat 59 Corsair rijden is een geheel nieuwe erva ring. Een V4 motor vormt nu het hart van deze onstuimige wagen. Met liefst 81,5 pk en een volledig gesynchroniseerde 4-ver- snellingsbak voor een flitsende acceleratie. En... V-motoren gaan veel langer mee door hun gunstige compacte constructie. Nog meer Corsair nieuwtjes: Aeroflow ventilatie zorgt constant voor verse lucht. Het interieur heeft tal van veranderingen ondergaan. Het nieuwe functionele dashboard valt direct op. Andere ver beteringen zijn alleen bij het rijden merkbaar... grotere schijfremmen met nog meer remkracht, diafragmakoppeling waardoor vederlichte pedaal bediening. Maak daarom zélf kennis met de Corsair V4 - door een proefrit bij de Ford Dealer. Ford - het meest verkocht in Nederland! Wist u dat? Meer dan een miljoen Nederlandse gezinnen zijn al tevreden over Ruton. Zóveel mooie, praktische Ruton apparaten zijn er. En kijk: dit is de allernieuwste! Deze trotse Ruton wasautomaat voegde Ruton toe aan het assortiment om nog meer moderne huisvrouwen blij te maken. Wasproblemen Witte, bonte en fijne was... en ook geweldig vuile was... alles wordt in een wip héérlijk schoon. Voor 1099.- zijn uw wasproblemen opgelost. Automatisch. Ja, u mag rustig zeggen, veel was? Geeft niks. Ik heb een Ruton. Dit is het programmapaneel met een oneindig aantal programma's (thermisch ge stuurd!). Druk op de knop en zzzoemmm, doet de Ruton v hele wasIn die grote, gemakkelijk uitncembare trommel (evenals het bovenblad, de deksels en de kuip helemaal van roestvrij staal!) gaat wel 4 5 kg (drooggewogen) wasgoed. De hoogtoerige, automatisch beveiligde centrifuge heeft een aparte motor én een aparte pomp. U kunt dus wassen en centrifugeren tegelijk. Maar er zijn nog veel méér voordelen: handige, grote trommelopening, 5x spoelen, overloopbeveiliging, sopverdunning na de hoofdwas, speciaal no-iron pro gramma. handige zwenkwieltjesen nog veel meer. De verkoper in de winkel vertelt u er alles van. Er zijn Ruton stofzuigers, wasautomaten, centrifuges, gasfornuizen, koelkasten, enz. enz. Iedere Ruton is goed voor z'ntaak, gaat jaren mee én achter Ruton staal de grootste service-organisatie in Neder land. Kies óók een Ruton. Nieuw - altijd verse lucht met Aeroflow! Bij de nieuwe Corsair komt de verse lucht door openingen uit het dashboard terwijl de gebruikte lucht door uitlaatroosters naar buiten wordt gezogen. Daardoor wordt elke 40 seconden de lucht in de ge hele wagen ververst, Ook met gesloten ramen. Dus: géén tocht, géén geraas, géén beslagen ruiten. Met 'n oude of 'n jonge, met vieux, whisky of f rhum... géén andere frisdrank reageert zó verkwikkend op 'n tic als Coca-Cola. - Speciaal ter ere van deze feestelijke karaktertrek: W tijdelijk longdrinkglazen in "party-size" met gouden wapenstempels bij de Coca-Cola Gezinsfles (twéé glazen voor slechts f 1,50 plus 3 zegeltjes uit de kroonkurk). Een mooie gelegenheid om nog vóór M de feestdagen Uw glazencollectie te verrijken. Uw spaarkaart hangt aan de Gezinsfles Coca-Cola r. fF r.y 'y v:.r, -i;'!-/.'': -i.—'i,f'.-n-Jti'-rr r. vvoi'.x bffjo hoiïïlüJ-j product aondijlcinn. Nieuw dashboard en interieur De bijzonder fraaie lijnen van de Corsair blijven gehandhaafd, maar van binnen vindt u een prach tig dashboard met een geheel nieuw instrumenten paneel. De „zit" van de voorbank is nog beter. U heeft het comfort van een gaspedaal dat altijd eenzelfde hoek houdt, om uw voet meer ontspan ning te geven. Kies uit 2- en 4-deurs, voorbank met stuurschake- ling of kuipzittingen met sportief „pookje" Veel was? Geeft niks. Ik heb een Ruton! (voor Coca-Cola mét...) FORD

Provinciale Zeeuwse Courant | 1965 | | pagina 12