Zaamslag eerste in provinciale brandweerwedstrijd Veertien ploegen streden in Goes AEG? ALMANAK Van der Hoogt-prijs voor Jacques Hamelink MIDDELBURGS GYMNASIUM NAM AFSCHEID VAN DRS. TICHELMAN Lasser gedood bij val in scheepsruim op Scheldepoortwerf ,Apollo' Domburg vierde jubileum met festival KUNST VAN TWEE KWEEKSCHOLEN Man valt van fiets: hersenschudding Beneluxtaptoe bracht ook zaterdag grote drukte in Middelburg 3 PROVINCIALS ZEEUWSS COURANT MAANDAG 12 JULI I960 Zaamslag is zaterdag winnaar geworden van de provinciale brandweerwedstrijd 1965. Op deze in Goes gehouden wed strijd leverde Zaamslag de beste presta tie. Door deze overwinning zullen de brandweerlieden van Zaamslag in sep tember a.s. te Zaandam de Zeeuwse kleuren moeten verdedigen in de lande lijke wedstrijden. Zij zullen daar echter niet alleen staan in deze zware opgave want ook de brandweerploeg van Hein- kenszand, tweede In de provinciale wed strijd, zal daarbij aanwezig zy'n. Goes beleefde zaterdag een ware brand weerinvasie. Niet minder dan 14 korpsen uit alle delen van eeland, via districts wedstrijden geselecteerd, waren naar de Ganzestad gekomen om hun beste been tje voor te zetten. De test bleek verre van eenvoudig. De strijd speelde zich af op het terrein van de dienst gemeentewerken aan de Westhavendijk, waar in een van de be drijfsgebouwen brand was uitgebroken door een ontploffing bij het aansteken van een kachel. Door de explosie viel een slachtoffer (zware brandwonden) terwijl op de bovenverdieping een persoon door rookontwikkeling buiten bewustzijn i geraakt. En hoe de blussings- en reddingswerk zaamheden nu aangepakt moesten wor den, waar de brandweerlieden op moes ten letten dat was het op de juiste wijze redden van de slachtoffers en het bestrijden van de vuurhaard met de aan leg van slangen en dergelijke de taak die door een zestal juryleden nauwkeurig werd gevolgd en beoordeeld. Nadat de korpsen zich in het „Slot Ostende" hadden gemeld en door lo ting de slangen- en waterploeg waren samengesteld trok het achter de or donnans naar de „geheime" plaats van de brand. Achter elkaar toonden daar de korpsen hoe het karwei naar de mening van hun commandant moest worden geklaard, hoe men er bij samenwerkte en hoe men de tech nische onderdelen beheerste. Tijdens een middagmaaltijd werden over en weer vriendelijke woorden gewisseld. Wethouder J. S. Visscher en gemeente secretaris Taillie begroetten de wed strijdleiding en de juryleden en daarbij werd ook nog eens geattendeerd op het nut van de vrijwillige brandweer. De provinciaal wedstrijdleider, de heer A. J. W. Matthijsse uit Middelburg, liet 's avonds bij de prijsuitreiking na de koffiemaaltijd in het „Slot G3tende" zijn kritiek niet achterwege. treurig noemde hy de behandeling van het uitstekend nagebootste slachtoffer, die door vele korpsen met z(jn zware brandwonden in de zgn. „brandweer- greep" werd vervoerd; waarlijk een mis handeling. Ook het op de juiste wyze „wegjagen" van de vuurhaard deden ve le korpsen niet goed. Veel lof had de heer Matthysse voor de perfecte orga nisatie door de heer D. Taekema en zijn Goese brandweergasten. Jurryvoorzitter D. Taekema uit Goes bracht dank aan het gemeentebestuur voor de gelegenheid, die werd geboden deze wedstrijd te houden. Technisch gezien was over de gehele linie wel vooruitgang te bespeuren doch daar de redding doorslaggevend was kwam de technische ploeg eerst op de zesde plaats in de rangorde. Hij deed een dringend beroep op de aanwezigen om door eendrachtige samenwerking mee te werken aan de verdere opbouw n de vrijwillige brandweer. De heer H. J. de Roos, adjunct-inspecteur bijl de brandweerinspectie te Breda compli menteerde de wedstrijdleiding voor J- perfecte nabootsing. Wethouder J. S. Visscher reikte vervol gens de prflzen uit. Daarbij bleek dat de drie beste ploegen niet veel uit een liepen. Zaamslag kwam door de eer ste plaats in het bezit van een vergulde medaille. Een zilveren medaille ging naar de prijzenkast van de brandweer in Hein kenszand. De bevel voerdersprijs kwam in het bezit van de heer J. Wisse uit Wolphaartsdijk. De door jhr. mr. A. F. C. de Casembroot beschikbaar ge stelde wisselbeker voor de ploeg, die met inbegrip van de tijdbonificatie het hoogst aantal punten behaalde verhuisde van Dreischor naar Middelburg. Voor deze beker mogen enkel de nummers één uit districten meedingen. Dreischor kreeg troostprijs een miniatuur bekertje. Zou er zaterdag een prijs zijn geweest voor de grootste pechvogel, ongetwijfeld was deze dan naar Baar lands prijzen kast gegaan. Bij de tocht naar Goes brak ter hoogte van de Lenshoekdijk in de na bijheid van 's Gravenpolder de trekhaak der Baarlandse wagen waardoor de spuitwagen over de kop in de sloot be landde. Een toevallig passerende mobie le kraan verleende spontaan hulp en dankzij vaardige lassershanden gelukte het de ploeg om te vier uur in Goes te zijn. Blijkbaar had een en ander echter te veel gevergd van de Baarlandse brandweerlieden, want z(j waren niet in staat de wedstrijd te beëindigen en kre gen dus geen punten toebedeeld. De totale uitslag van deze provinciale wedstrijd was: 1 Zaamslag, 87,26 punten; 2 Heinkens- Treurig HjJ wees erop, dat do redding In deze test de hoofdzaak was geweest. Diep PERFECT L 30.- -eeuwse Nerveus yMag ik uw man even aan de te lefoon T" Zijn stem klonk zenuwachtig. Het was dringend. De vrouwenstem aan de andere kant was bedaard. „Nee, hij t.s er niet", zei de vrouw, „maar", voeg de ze er geruststellend aan toe, „als hij komt, zal hij u onmiddel lijk bellen". ïleus". zei ze nog. De klik tn de hoorn bracht een hall uur rust in het kleine prope re huisje, waar het jonge echtpaar al een jaar samen de voortdu rende telefonades van de baas daar ver weg trotseerde. „Is uw man al thuis?" De stem lag een octaaf hoger, een teken, dat de zenuwtjes het gingen bege ven. „Nee", zei de vrouw en ze voegde er aan toe: „Maar hij belt u zo dra hij thuiskomt. Ik beloof het ,Ja, want ik heb hem hard nodig", zei de stem en toen klonk de klik. Een kwartier rust. En toen. „Uw man". Gesmoorde stem. Maar de man zou bellen, zodra hij thuis kwam. „Heus waar". En vijf minuten later werd er uit het propere huisje naar de baas gebeld. ,Jdijnheerhij is er nog met", zet In Goes zijn zaterdag provinciale brandweerwedstrijden gehouden. Hier de ploeg van Heinkenszand in actie, die tweede zou worden. (Foto P.Z.C.) zand, 83,63 punten; 3 Schelde, Vlissin- gen, 82,01 p; 4 Middelburg, 80,84 p; 5 Dreischor, 78.45 p; 6 Wolphaartsdijk, 76,71 p; 7 Zuidzande, 76,37 p; 8 Terneu zen. 75,72 p; 9 Nieuw en Sint Joosland 69,37 p; 10 Hoek, 66,29 p; 11 Zierikzee I, 65,41 p; 12 Zierikzee H. 58,46 p; 13 's-Heer-Arendskerke, 52,36 p; 14 Baar land, geen punten. De Maatschappij der Nederlandse Let terkunde, die zaterdag in Leiden voor de Jaarvergadering bijeenkwam, heeft de Van der Hoogtprijs 1964-1965 toege kend aan de schrijver Jacques Hame link, geboren in Terneuzen. Hij kreeg de prijs voor zijn bundel van zes verha len „Hert plantaardig bewind". Jacques Hamelink is de tweede Zeeuw, die deze litteraire prijs behaalt. Enkele jaren ge leden ontving Hans Warren eveneens de Van der Hoogt-prijs. Tijdens sluiting van cursusjaar „Ik heb het fijn gevonden deze school te dienen" Bij de foto: de opening van het „Apollo"-muziekfestival te Dom burg met een serenade voor het gemeentehuis. (Foto P.Z.C.) De 46-jarige lasser Dirk Wiersma uit Oost- en West-Souburg is vrydagmiddag op de Scheldepoortwerf te Vlissingen- Oost van tien meter hoog in het ruim van een schip gevallen. De man was op slag dood. Het slachtoffer was gehuwd en vader van vijf kinderen. De man was aan het werk op het Griek se schip „George Embirikos'dat in het Stadhouder Willem III-dok ligt. Hij moet hebben gemaal-' >t werd vervo ikenhuls te V Examens Aan de katholieke universiteit te Nijme gen slaagde voor het baccalaureaat- examen theologie A. C. A. Calon te Hoofdplaat. Voor het licentiaat theologie slaagde A. J. M. Dobbelaar uit St.-Jan- steen. Voor het kandidaatsexamen tand heelkunde eerste gedeelte slaagde W. P. F. de Neve uit Kloosterzande. Aan de vrije universiteit te Amsterdam slaagde voor het kandidaatsexamen sociolgie A. L. R. Vermeer te Goes. To Leiden slaagden voor het examen analiste, medische richting, de dames: AL Dekker, Borssele; A. Leijs, Kruinin- gen; E. de Visser, Middelburg; leerlin gen van de analistencursus te Goes. Voor het examen M.O. boekhouden slaagde de heer A. Buitenhuis te De heer L. Parent uit Middelburg is in Amsterdam aan de sportacademie ge slaagd voor leraar lichamelijke opvoe ding m.o. Aan de technische hogeschool te Delft slaagde voor het ingenieursexamen wiskundig ingenieur T. ae Crook, Bres- kens. Aan de katholieke universiteit te Nijmegen slaagden voor het doctoraal examen tweede gedeelte geneeskunde mej, C, M. van Horck, Sluis en voor het kandidaatsexamen tweede gedeelte tandheelkunde, de heren F. A. J. Ha- i, Terneuzen en F. L. J. Spaas, Ter- neuzen. Automobilist reed door na botsing De automobilist J. W. uit Nlsse is zater dagnacht op de Bosstraat te Bergen op Zoom tegen een geparkeerde auto van H.K. uit Bergen op Zoom gereden. W. reed na de aanrijding door. Doordat het kenteken van zjjn auto was genoteerd werd hij in zijn woonplaats achterhaald. Er werd proces-verbaal opgemaakt. De auto wenj ernstig bescha- In de schouwburg te Middelburg vond zaterdagmorgen de sluiting plaats van de cursus 1964-1965 van het stedelijk gymnasium. Het was een bijeenkomst waarin het afscheid van drs. F. J. E. Tichelman een voorname plaats innam. Zoals bekend is de heer Tichelman be noemd tot wetenschappelijk ambtenaar aan de rijksuniversiteit te Groningen. Zijn opvolger is de heer Van de Wcele. By zjjn afscheid werd do heer Tichel man van diverse zijden toegesproken. President-curator mr. J. Dryber prees de scheidende leraar om zyn grote sa menbindende functie die hij in de school heeft vervuld. „Uw vertrek betekent een groot verlies maar aan de andere kant zjjn we weer verheugd over de goede kansen die U in Groningen worden ge boden", aldus de heer Dryber. Over de „samenbindende functie" die de heer Tichelman vervulde was al eerder uitgewijd door de voorzitter van de oudervereniging dc heer G. van do Slik- ke. Hij noemde de scheidende docent een uitstekend leraar, die de kinderen heeft Ingeleid in de klassieke talen om ze daarna verder te begeleiden. De heer Van de Slikke vestigde ook de aandacht op de activiteiten welke de heer Tichel man buiten de lesuren om ontplooide. Daarbij wees hij niet alleen op de uren, die hij besteedde om kinderen die extra aandacht nodig hadden de helpende hand te bieden, maar vooral vestigde hij de aandacht op activiteiten die de ge meenschapszin stimuleerden. Dat waren de excursies die hij met de leerlingen maakte, de Romereizen die hij met de ouderen ondernam en de fietsenrallys die hij organiseerde. Bij het afscheid werd ook mevrouw Tichelman in de hulde betrokken. Werden de heer Tichelman verschil lende geschenken aangeboden: voor haar waren er bloemen. Machteld Pel, de praeses van „Nihil si ne labore" herinnerde aan de gewoonte die de heer Tichelman er op na hield om ■de leerlingen in de eerste klas Latijnse namen te geven, namen die ze soms nog in de hoogste klassen bleven dragen. „U hebt voor ons de dode talen weer levend gemaakt", zo zei de praeses. „Ik heb het altijd fyn gevonden deze school te mogen dienen". Dat zei de heer Tichelman in zijn afscheidstoespraak, waarin hy de sprekers bedankte. Een oudervereniging is meestal voor de lera ren meer een last dan een lust, omdat het nogal eens een soort klachtenbu reau is „waar boze ouders de gelegen heid aangrijpen om gecoördineerd de on rechtdoende leraar tot de orde te roe vers in het schoolblad gingen naar Jaap Goedegebuure (poëzieprijs) en naar Richard Meyer (prozaprijs). Mr. Drijber merkte in zjjn toespraak on der meer op, dat het gymnasium zal moeten toegroeien naar een nieuwe be huizing. Het is noodzakelijk gebleken, dat er meer lokalen ter beschikking ko men. Het ligt in de bedoeling, dat het gymnasium naar het gebouw van de rijks-h.b.s verhuist. De rijks h.b.s. zal Jin een nieuw gebouw trekken. Waar aieuwe school zal komen is moi teel nog onderwerp van discussie. wordt", zo zette mr. Drijber uiteen, „ge dacht aan de buurt van de singels en een eigenlijk niet bestaand alternatief". Hij sprak de hoop uit dat er spoedig enige zekerheid zal zjjn over de plaats waar de rijks h.b.s. komt. De president curator wees voorts op de invoering van het instituut van klasseleraren. Ten slotte sprak hij de hoop uit, dat de vie ring van het 60-jarig bestaan van het stedelijk gymnasium eind september be gin oktober een onvergetelijk feest, het gymnasium ten volle waardig zal wor den. Dank werd gebracht aan mevrouw A. C. Scholten-Linker, die wiskunde do ceerde gedurende de tijd dat de heer F. Bruin ziek was. Mulo-examen te Goes Voor het zaterdag te Goes gehouden mulo-examen slaagden voor het diploma A: de dames: M. Krakeel, Zierikzee; P. W. H. H oogerhuis (x), Renesse; P. C. J. de Zeeuw (x) Vogelwaarde; M. M. de Pooter (x), Zaamslag: D. M. van He se (x), Goes; C. Harinck, 's Heer Abts- kerke: M. E. Geschiere (x), Borssele; en de heren J. B. Ruben, Terneuzen: A. M. Ie Clercq. Goes; M. C. van Hekken, jOudelande; J. Millenaar, Terneuzen: J. C. de Zeeuw, Terneuzen; M. J. P. Quaak (x), Hontenisse; A. Goedegebure, Nieuwdorp; J. F. van Doom (x), Krab- bendijke; J. den Toonder (x), Wol phaartsdijk; C. J. Krijger (x), G< J. Minnaar, 's Gravenpolder. Afgewezen werden 5 kandidaten. De met een (x) gemerkte kandidaten behaalde tevens het middenstandsdiploma. Aanzienlijke schade bij botsing te Goes Bij een botsing in Goes heeft zich zater dagavond aanzienlijke materiële schade voorgedaan. In de Tulpstraat wilde de automobilist J. de V. uit de Ganzestad wegrijden, nadat hy links van de weg had stilgestaan, in de richting van de Beatrixlaan. De auto werd echter in de rechterweghelft te gaan rijden. Persoon- eeb WmI staartSotsinkje voor het zebrapad "over a kop-en- lijke Goes de rijksweg, waarbij een voor een over stekende voetganger stoppende auto werd aangereden door een achterop ko mende wagen, de niet tijdig tol stilstand kon komen. BURGERI] BIEDT CADEAU AAN AANTREKKEN JEUGDLEDEN MOET DE VERENIGING SPRINGLEVEND HOUDEN „Apollo" zegt nee tegen de a.o.w. Het stond met vette letters op affiches, die in Domburg op vele ruiten waren ge plakt. Daarby werd bedoeld op de we ring van het 65-jarige bestaan, waaraan de muziekvereniging zaterdag toe was. Waarnemend burgemeester Passenier vond het een geruststellende mededeling. Tydens een officiële ontvangst ten ge- meentehuize onderstreepte hij het be lang van de aanwezigheid van een mu ziekvereniging in Domburg. „Apollo" heeft door haar activiteiten een belang rijke plaats in onze gemeenschap inge nomen", zo zei hij, De burgemeester sprak zijn waardering uit over het feit, dat veel Jeden van het korps naast hun seizoenwerkzaamheden nog kans zien om bij allerlei activiteiten in de gemeente tijd vrij te maken om te komen musiceren. De organisatie van een muziekfestival noemde de heer Pas senier een mooie gelegenheid om de muziekvereniging Apollo namens de in- feestviering luister bij te zetten. Ten woners van Domburg een fraai cadeau slotte sprak hij de hoop uit, dat vele jon- aan te bieden, dat overgedragen zal wor- geren zullen toetreden tot het korps. Iden tijdens een feestavond op 17 augus- Voorzltter %V. Brand van de jubile- tlls £US- komst wat meer jeugdleden kunnen worden aangetrokken zodat het korps springlevend blijft. Evenals de bur gemeester dat deed, bracht ook de heer Brand een dronk uit op het sla gen van de feestviering. De Voorzitter bracht tijdens de bijeenkomst verder dank aan vaandeldrager W. Provoost, die bedankt heeft voor het lidmaat schap. He muziekfestival bracht een hele druk te in Domburg. Deelnemers waren O.K. K. uit Borssele, de Echo uit Wilhelmina- dorp, Apollo uit Wissenkerke, E.M.M. uit Kruiningen, het Oud-Vossemeers mu ziekkorps en Vlijt en Volharding uit Oost- en West-Souburg. De muziekver enigingen maakten een rondwandeling door de gemeente en verzorgden boven dien een concert op het recreatieterrein. Receptie Van vijf tot zes uur werd in hotel Wïl- lielmina een receptie gehouden, waar burgemeester Passenier hartelijke woor den sprak namens alle bezoekers. Na hem sprak do heer C. Minderhoud als voorzitter V.V.V., voorzitter Oranjever- rende vereniging prees de burgerij voor de in het verleden getoonde steun aan het korps. Ook hij sprak de verwachting uit, dat er in de toe- Geschenken onder couvert en gelukwen sen werden aangeboden door de be schermheer jhr. ir. H. L. Boogaert, de heer S. Dekker namens de Zeeuwse Bond van Harmonie en Fanfaregezel schappen en de heer B. v. d. Velde voor de gymnastiekvereniging Domburg. De voorzitter van de jubilerende muziek vereniging Apollo, de heer W. Brand, dankte alle sprekers voor hun goede woorden en voor de geschenken. Er was voor deze receptie zeer veel be langstelling uit alle kringen van de Domburgse burgerij. geparkeerde i pen. Voor de oudervereniging van het gymnasium had hij echter niets dan lof. Hetzelfde gold de schoolvereniging, dia zich nooit heeft willen laten beïnvloe den door de docenten. Het curatorium noemde hij een bijzonder meelevend des kundig en warm steunend curatorium, dat zeker geen schaduwcollege is. Er was een buitengewoon prettige samen werking tussen het curatorium en het docentenkorps, aldus de heer Tichelman. Ten slotte reikte hij de ereprijzen van de laatste rally uit. Dat waren bij de se nioren Liesbeth Bruyn en Lineke Vis ser en bij de junioren Rian Rijken en Eric de Vries. De bijeenkomst begon met de uitreiking van de rapporten waarbij rector dr. H. W. Fortgens voor iedere leerling een persoonlijk woord had. Voor elke klas was er een applaus je. „Dat om persoonsverheerlijking uit de weg te gaan", zo lichtte de rector toe. Voor de muzikale omlijsting zorgde Tony Alberti. Voorts werden de nieuwe leerlingen begroet. De rector sprak de hoop uit, dat de kinderen die nu alleen nog maar op papier bij elkaar horen en administratief zijn ingedeeld prettig met eikaar zullen omgaan. Mr. Drijber kon zaterdag aan twee gymnasiasten de dr. Stutterheimprljs uitreiken. Deze prijs is bestemd voor leerlingen die zich de eerste vijf jaar een goed gymnasiast hebben ge toond en voorts een prettig en even wichtig leerling zyn geweest. De prijs in de vorm van een boeke bon werd uitgereikt aan Henny Dek ker uit 5a en Wim van der Hooft uit 5b. De kinderen die in het toela tingsexamen opvielen kregen ook een attentie. Dat waren Tineke Don, Her man Nauta en Hettie Stumphius. De prijs van de Franse ambassade was voor Salie Kroonenberg, Ab Roskam kreeg de prijs van de Duit se ambassade. De pryzen voor schrij- Bromfietser verleende geen voorrang Op het kruispunt Betje Wolffplein-Wal- straat verleende de bromfietser J. de N. uit Vlissingen zondagavond kwart voor tien geen voorrang aan de auto mobilist M. C. N. uit de Scheldestad. Er was lichte materiële schade. De bromfietser reed in de richting Aagje Dekenstraat, de automobilist in de rich ting Badhuisstraat. De 40-jarige fietser \V. J. nit Vlissingen is zondagmiddag in de Sclieldestraat te Vlissingen van zijn voertuig gevallen. Hij bleef bewusteloos liggen. In het St. .losephziekenhuiR werd een hersen schudding en een hoofdwond geconsta teerd. De man verkeerde onder invloed. De arts C.C. Sluijtcr uit Vlissingen ver leende eerste liulp. HET WEER IN EUROPA Drie ondernemende kweekscholieren, van de rijkskweelc en de christelijke kweek in Middelburg zorgden voor de eerste openlucht verkoop van artistiek werk op de Vlis- ■singse boulevard. Een echte kunstmarkt kan men hun activiteit niet noemen, hoewel het getoonde werk wel zekere artistieke bekwaamheden heeft. We kwamen de jongelui zaterdagmiddag tegen op de boulevard Evert- sen in de Scheldestad: 19-jarige Cees de Valk en even eens 19-jarige Jeannette Kuiper, uit respectievelijk Mid delburg en Vlissingen. Beiden vierde klas rijkskweek school. En de derde: 20-jarige Minnie Dronkers, Vlis singen, christelijke kweek, vierde klas. Doel: geld ver dienen voor de vakantie. Middel: verkoop van krijtteke ningen, olie- en plakkaatverfschilderijen, gipswerkjes. pentekeningen, prentbriefkaarten. Ze willen het den liele week nog doen: proberen te verkopen, van 's mor gens elf tot 's middags vijf. Niet helemaal markttija dus. Hun kraam: een paar schragen, planken, het werl. :r op en plastic erover heen, tegen het zand en de re gen. De wind heeft vrij spel. Minnie: „rijkskweek en ■hristelijke kweek hebben mekaar hierin tenminste eens gevonden, anders is het altijd maar op een afstandje", leannettc: „drie dingen verkocht: een negerpianist, van Kees, een boomlandschap, van Minnie, en van mij een naaktfiguur". Kees zit met gekruiste benen op de trot toirtegels te prutsen met een kopje gips, een stuk hout 'ti wat draad. Hij heeft net even inspiratie. (Foto P.Z.C.) AF EN TOE ENIGE REGEN. Veel bewolking met vooral in het noor den en westen van liet land af en toe enige regen of motregen. Matige tot krachtige zuidwestelijke wind. Weinig verandering in temperatuur. ZON EN MAAN. 13 juli Zon op 04.35 onder 20.56 Maan op 21.20 onder 03.50 HEINKENSZAND TWEEDE De reprise van de Beneluxtaptoe f 1965 heeft ook zaterdag een gro- te drukte in Middelburg teweeg- f gébracht. De tribuneplaatsen wa- J ren nagenoeg allemaal ingeno- J men cn dat betekende, dat er ruim S 3500 mensen oor- en ooggetuige waren van het militair-muzikale 8 spektakel. Groot was ook de pu- 5 blieke belangstelling achter de hekken, vanwaar vele honderden, t die nauwelyks een glimp konden I opvangen van het kleurrijke J schouwspel de muzikale prestaties J beluisterden. Het publiek was zaterdagavond zo mogelijk nog enthousiaster. Het 8 taptoe-comité toonde zich zater- 8 dagavond uiterst tevreden over de gang van zaken tijdens beide avonden. In dit verband wees men erop, dat de medewerking van j diverse diensten en instellingen j o.a. gemeentewerken en -bedrij- ven en vooral ook de politie bijzonder groot is geweest. Erken- 8 telijk was men vooral ook jegens technici van het gemeentelijk elek- triciteitsbedrijf, die onvermoeid bezig zijn geweest om de ver- I lichting zo goed mogelijk te krij- J gen: werkzaamheden die zo- I ais de duizenden bezoekers hebben 5 kunnen vaststellen tot een 8 groot succes hebben geleid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1965 | | pagina 2