„Thoolse Dagen" Scherpenisse van start met goede collecties fokvee Financiële berichten James Bond gaat door in Zeeuwse bioscopen RUIM HONDERD DIPLOMA'S VOOR L.T.S. MIDDELBURG UITGEREIKT Italiaanse triptiek van Vittoria de Sica BEVORDERINGEN AAN DE RIJKS-H.B.S. VLISSINGEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 10 JULI 1965 RECORD AANTAL INZENDINGEN Mot een recordaantal land bouwhuis- dige „Thoolse Dagen" worden opge- houddieren, niet pluspunten in de kwali-1 bouwd. En tussen de ringen stond de telt ln vergelijking met vorige jaren en j tent waar de huishoudelijke voorlichting met een redelijke belangstelling van vele facetten van de „vrije tijdsbeste- agrarisch Tholen zijn de „Thoolse Dagen1 ding" in stands had samengebracht. 1905" vrijdagmiddag van start gegaan. Toen alle keuringen achter de rug En traditiegetrouw was het de fokvee-1 waren, toen de kampioenen gekozen dag, die de jaarlijkse tweedaagse mani festatie van het eiland opende. Op het| terrein van de Pluimpot hij Scherpenis-j se was het allemaal weer te zien: del loeiende koeien, de kritische keurmees ters. schapen, geiten, stoere Thoolse landbouwpaarden. Ze vormden ook dit maal weer de elementen van de oude fokveedag, nu alweer voor de zesde keer het fundament, waarop de tegenwoor- Bevorderingen rijks- h.b.s. en m.m.s. te Middelburg Bevorderingen aan de r.h.b.s. en rruni-s. Mid delburg. Bevorderd van klas 1 naar klas 2: Ben van Aken, Patrick van Bennekom. Mir jam Boerwinkel. Marjan de Bruyne. Bram Burgers. Elsje Burghardt. Margot Corporaal. Jan Flippo. Friederike van der Graaf. Han- neke van der Graaf. Tilly Herwegh. Toos v.d. Hoek. Piet Huibreglse, Conny Kip. Frans van Krulningen, Stefan Lievense, Tonny Ma- ranus. Hester Otten. Bertus Postma, Jan Guust van ThieL Jan de Witte, Danny van Aken. Marja Bergman, Tineke de Bruyne. Sophie Dekker. Peter Huysse. Joke de Kater. Marina Keessen. Jaco Kievit, Vivian Lampe, Piet Meltefsre. Jenneke Nederlof. Martin Po lak. Berto Rietema. Anneke van Santen. An neke Scheele. Marlnus Jan VersteUe, Edith Wink en Hans Verheul. Niet bevorderd 9 leerlingen. Bevorderd van klas 2 naar klas 3: Harry van Beek, Wim Corré, Hans van Ee- nennaam. Cora Geldof, Han Geldof, Henk Grool, Cora Hameling. Loe de Jager. Nelle- ke Joustra. Rudi Kraak, Karei Meertens. Leunt Minderhoud, Renie de Munck, Mieke de Munck. André Passenier, David Passenier, Kees Reijnhout. Marjan van Rooijen, Jannie Slabber, Ellen Terwoert, Truus Step. Gerrie Bogerd. Marijke Breel. Jan Carrière, Dick Dankelman. Truus Gelijns. Wim Hoek. Suus Hubregtse. Dientje Krijger. Pieter Jan Kui per. Paul Labrujére. Jeannct Minderhoud. Hans van Pagee, Adri Phaff, Marjam te Rol ler, Ruld de Ruyter, Anneke Simons, Karei Vermazen, Maarten Wiemer. Dick Wouden berg, Yntze Zijlstra. Els Villée en Simone v. d. Peijl. Niet bevorderd: 8 leerlingen. 2 leerlingen herexamen. Bevorderd van klas 3 naar klas 4: Ad Besems. Kees Beye, Piet Bimmel, Anne ke Bosman. Wim Dekker. Kees Faase, Els ïlipse. Gerard Gillissen. Rineke Hofman. Ma rijke Joziasse. Leln Kodde, Tonnie Nieuwen- huyse. Ineke de Nooyer. Krijn Jan Pro voost. Rob Steenhuis, Nellie van Waarde. Slmon Wisse, Dirk Aibregtse, Ina Coppoolse. Wim van Arkcl, Ad Damman. Rob Frede- riks. Rla Haartsen, Evert Hellygers, Paul van Hoek. Dick Hottsma, Merijn Kolkman, Mar griet van Lierop, Edward van Loo. Adri Meeuse. Egbert Jan Mulder. Elly Nederlof. Eric de Nood. Pia van Nunen. Theo van Dnen, Clara v. d. Wel en Hanneke Willem- sen. Niet bevorderd: S leerlingen. 2 leerlingen herexamen. Bevorderd van klas 4 A naar klas 5 A: Lijda Baron, Jear.ne Broodman, Jannie Ga briëlse. Wim Hack, Paul de Jonge, Yvonne Langeraar. Jan Leuvellnk, Ron Lezer, Joost Loolse. Nora Lubsen. Helleke van Nunen, Ankle v. d. Rijst, Jos Steenhuis, Freddy Steutel, Anton van Tilburg. Marijke Verma zen, Sytse Wlersma, Joke Wisse en Martie Zwartsenburg. Niet bevorderd 1 leerling. Bevorderd van klas 4 B naar klas S B: Kees Bimmel. John Bosschaart. Theo Flisse- baalje, Ad Heijstek, Rina Hulbregtse, Gertjan Kers. Tonnie Klap, Lou Roelse, Wim Roose. Huib van Rooyen. Ada Scheermeijer. Henk Visser. Gertjan Woudenberg. Cor de Goffau. Rob Hahlen, Coen van Kasteel. Donnie Mon- tanarl, Teun van der Slikke, Connie Walra ven. Piet Waverijn en Ben Wolf. Niet bevorderd 8 leerlingen. 2 leerlingen herexamen Bevorderd van klas 2 M naar klas 3 M: Frederlke Bergman. Anneke Boerwinkel. Marlijn van Eer.ennaam, Camill Fialkowski. Gerjanne Huisman. Marjo Kerkhoff. Magda de Klerk, Lottie Meijer. Hennie Petiet. Di- neke Schouten, Inge Straks, Agnes Verlinde, Loes Vierhout, Agnes Vroom en Hetty van Yperen. Niet bevorderd 3 leerlingen. 1 leer linge herexamen Bevorderd van klas 3 M naar klas 4 M: Addy Aarnoutsc, Hcnny Bogerd, Kannie de Buck, Heieen Dop, Ineke van Glezen, Joke de Pagter, Riet Plantefeber, Marian Poelman, Llda Roegholt, Sylvia Rijnberg. Paula Vis ser. Maria Vroom en Annelies de Rooij. Niet bevorderd geen- Bevorderd van klas 4 M naar klas S M: Madeleine van Bennekom, Yvonne de Buy- zer. Ans Dieleman. Joke van Dongen. Kla- zten de Graaf. Addy Harting. Tineke La brujére. Cora van Lic-rop. Ria de Potter. Liesbeth van Selms, Elsbeth van Thiel. An neke Vervaat, Anita Wakkee, Liesbeth v. Wiggen. Irma Merk. Ellen Bakkes. Eva v; Deinse en Cathy Glenn. Niet bevorderd leerlinge. Mulo-' examens aren en de bekroonde dieren schapen, geiten, koeien en paarden kon rijksveeteeltconsulent ir. W. L. Harmsen constateren, dat de Thoolse veestapel in „De Pluimpot" een „bevredigende tot goede beurt" heeft gemaakt. „De fokveedag wak kert de ambitie aan. het is ook nu. weer een graadmeter geweest voor hetgeen de Thoolse veehouderij te bieden i ïeeft, ze komt de verzorging van de dieren ten goede", concludeer de ir. Harmsen, toen wij hem aan het eind van de keuringen naar zijn in drukken vroegen. Scherpenisses burgemeester D. C. Bou- wense had de organisatoren aan het be gin van de middag, na de keuringen, succes toegewenst, toen hij de „Thoolse Dagen" officieel opende. In de loop van de midag werd het voor de toeschou wers en de veehouders rondom de ring DIPLOMA'S MEISJES CHR. NIJVERHEIDSSCHOOL Aan de volgende leerlingen van de chris telijke nijverheidsschool voor meisjes te Middelburg werden de diploma's uitgereikt: Getuigschrift voor de Hulshoudassistentcn uitgereikt aan: Richting algemeen: W. Bosselaar. M. J. Wll- lemse. te Aagtekerke; M.Osté. te Gapinge: A. C. de Regt, te Kamperland; A. Aarnoutse. M. T. den Boer. S. A. Bos. A. E. Bosdijk. W. C. Cevaal. C. J. Fllpse, J. A. Gideonse. J. J. Hi ll jahubessy. W. M. J. v. d. Kam, N. C. Kla- A. Kootstra, A. F. Meijer. I. C. C. Mullenberg. J. M. van Ouwerkerk, J. N. Rln- gelberg. S. Sturm, D. Tolhoek. A. P. Walrn- allen te Middelburg; M. J. de Bree te Oost- en West-Souburg; J. M. Geldof te Oostkapelle; C. M. Janse. C. J. Janse. M. W. Moelker. C. Reijnierse, C. J. Schortlnghuis. S. W. Wondergem. allen te Serooskerke; M. J. L. Chapman. J. Corbijn. P. van Hoek. C. 1 Hoogesteger, L. C. Linders. A. J. de Rij- cke. P. E. Schuurbiers. J. J. v. d. Wal. I. A. de Zwart, allen te Vllssingen: P. C. v. d. Heljde. te Vrouwenpolder; L. Boogaard. L. Lievense. J. van Loo. te Westkapelle. Af gewezen 1 leerlinge. Richting Naaldvakkcn: C. Ventevogel, te Arnemuiden; C. Caljouw, te Gapinge; J. L. Durink, te Kamperland; J. Sanderse, te Meliskerke; M. E. Manuhuwa. M. W. Usmany, te Middelburg; W. P, Tellier, te Nw.- en St.-Joosland; P. M. N. Wisse, te Ritthem; D. S. Jongepier. te Serooskerke; d. Broeke. J E. Herman, te Vlissingen; A. Lievense. te Westkapelle: J. C. Dingeman- se. te Zoutelande. Getuigschrift voor de Pri maire opleiding nitgcrelkt aan: P. C. Diele- W. Jeras, M. Meerman. C. Meul- P. de Meulmeester, P. de Nooijer, P. Pleijte, C. J. Poortvliet, P. Schroevers, te Arnemuiden; P. Labruyére, te Biggekerke; Coppoolse, T. Francke, M. de Schipper. M. Y. van Wijk. allen te Grijpskerke; A. J. Bakker. A. J. Dalebout, I,. J. Durink. te Kamperland: C. Boone. M. Geertse, S. Kluljf- hout, J. Nijholt, te Koudekerke; M. G. Nieu- renhuijse. te Lewedorp: J. Dekker, te Me liskerke; afgewezen 8 leerlingen. Aerls. A. Alma, W. C. de Boks, E. C. Boogaard. W. T. Buijs. M. J. Claas. M. G. A. Doornik. M. C. Ie Due. M. C. Geschiere, d. Graaf, E. C. M. van Hest. P. J. Hil- lebrand. A. C. A. van Hoorn. M. Jansen. I. Jansen, E. C. Joosse. T. Joosse, C. Y, Maar- tense, J. Meulmeester. A. de Nooijer, X. J, M, Ohlenroth, W. A de Plaa. J. Samusamu. M. Schonls. L. C. Schouwenaar. C. J. Schroevers, M. C. Tange. M. H. Uijl. E. Us many. A. S. de Wolf. C. de Wolf, allen te Middelburg; J. P. Baas, C. Y. Broer. P, Davidse. J. Joosse. P. S. Maas. W. Meijer. J. C. de Regt. P. H. de Regt. P. C. Tramper. allen te Nw.- en St.-Joosland; G. Caljouw. M. P. v. d. Guchte. M. A. de Rijke. S. C. van Sluijs. J. A. Weezepoel. N. A. Wisse, allen te O.- en West-Souburg; L. L. Boone, Oostkapelle; C. v. d. Broeke. L. M. Geer- E. J. den Herder. J. v. d. Putte. E. P. Visser, allen te Serooskerke (W); N. J. Gideonse. C. Kagenaar. te' St.,-Laurens: E. M. Alexander. J. A. van Belle. C. M. Clarlsse, P. J. Goedbloed, J. J. de Koning. J. L. Kop- pejan. H. E. Leenheer. L. J. Lodder. A. P. Lolkema, A. J. Vreeke. M. J. in 't Veld. S. de Wolf. allen te Vlissingen; M. Marijs, te Vrouwenpolder: A. P. Gabriëlse, P. Gabriëlse. vanSighem, E. J. v. d. Welle, te Westkapelle: F. de Bree. P. C, Francke. N. Janse, C. P. Verstraate. J. J. v. d. Vreugde, allen te Zoutelande. Van klas 1 naar 2 i02 leerlingen bevorderd. 4 leerlingen niet be vorderd. Getuigschrift vormtngsklas uitgereikt aan: E. M. van Eijzeren, J. J Minderhoud, te Dom burg: E. Davidse. te Grijpskerke; P. Noord- hoek, te Koudekerke: E. Goedbloed. E. C. Jonkheer. A. M. S. Kamphuls. M. A. v. d Linde. J. Lokerse. M. C. Slimmen. J. Visch. allen te Middelburg... T. van Waarde, te Nw.- en St.-Joosland: C. Guldemond, te Oost kapelle: A. W. de Jong, te O.- en W.-Sou- burg: A. C. de Wolf. te Serooskerke: H. B, Helmholt, J, N. Pouwer, te Veere: J. A. C. Belfroid. A. L. van Eekelen, G. L. Heij. P. M. van Veenendaal, le Vlissingen. Aan de christelijke nijverheidsschool voor meisjes te Middelburg slaagden voor de pri maire opleiding de dames: C. P. Boogaard. R. C. Crombeen. J. Crucq. T. G. J. Dekker. J. M. Gehrmann. E. Grool. H. Hartman. pas echt spannend, tijdens de verschil lende kampioenskeuringen, die vooral bij de koeien veel wikken en wegen vergde. Maar ook ditmaal kwamen er weer verschillende eretitels uit de bus. De belangrijkste daarvan was het kam pioenschap bij de koeien, voor welke af deling 180 catalogusnummers waren in geschreven. De titel was voor „Adele van Veldzicht", een 7-jarige koe van de fa. C. L. Geluk en Zn. uit St.-Maartens- dijk. De koe Janna van mevrouw H. M. v. d. Slikke-Donken uit Poortvliet kreeg het rood-wit-blauwe rozet opgebonden voor de reservetitel. Ir. Harmsen was verheugd over de „brede deelname" aan deze fokveedag, constateerde vooral in het jongvee veel eigen fokmateriaal en wees er de veehouders op, dat men de uniformiteit van de Thoolse veestapel in bouw en type nog wat kan verbeteren. Lof had hij voor de produktie van de Thoolse dieren. Kampioene bij de vaarzen werd Sientje 77 van mevrouw Van der Slikke-Donken uit Poortvliet; haar vaars Janna 135 werd reservekampioene. Bij de stieren ging de kampioenstitel naar Lodewijk 25, eveneens een dier van mevrouw Van der Slikke-Donken. Het reservekampi oenschap was voor de stier Sjaak van de heer H. v. d. Jagt uit Poortvliet. De kal- veropfokwedstrijd werd gewonnen door A. van Tilburgh. Dan waren er de paarden. Een kleine maar selecte groep dieren verscheen in de keuringsring. „Prima kwaliteit" was de algemene indruk van de jury. Erna van Kauwenberg van fokker A. van Tryen uit. Oud-Vossenteer werd kampioene, maar toen zjj zich moest meten met de titelhoudsters van vo rige jaren legde zij het af tegen „Dina" van de Stallen Brooymans uit Oud-Vossemeer, die met de eretitel streek. Vooral de 2-jarige dieren weerden zich hier goed. Van de kleine collectie geiten, werd „Jannie" van M. Hage uit Tholen kam pioene. terwijl een dier van dezelfde in zender. „Sjoukje", de reservetitel op eiste. Betere kwaliteit dan vorig jaar was de indruk, die de jury van de scha penkeuring had. Er werd een flinke collectie dieren aangevoerd, evenals vorig jaar. Kampioen ram: een dier van D. J. van Gorsel uit Tholen met een re servekampioen van M. A. Geuze uit Oud- Vossemeer. die bij de ooien met een van zijn inzendingen de reservetitel behaal de. Kampioen ooi werd een schaap van _-T v, in Goes laat hjj geprolongeerd zijn bun- slagren op een n1euw te bouwen Franse de fa- e. L. Gehik en Zn. te Sint-Maar-sten zien in de meest opzienbarende spoorlijn door Afrika. Het wordt een filmrage van de laatste tientallen jaren. .,vj|de geschiedenis, maar na veel bloed, Hii Hit in Gnlrlfiniw" lipt verhaal te Goes Houtepen. J. Jacohee. J J. Klap. W. H Kole. Voor het te Goes gehouden mulo-exa- M. c. Lam meten. c. M. Looien*. j. Moes. M. men slaagden vrijdag r B: J. M. van Liere. 's-Gravenpolder, C. E. Mol, Hoedekenskerke, A. J. Potter. Oudelande, P. A. Schermer, Goes, J. C. Versteeg, Goes, P. Boone, Wolphaarts- dijk, G. W. J. den Engelsman, Kloetinge, J. Hofstee, Goes, A. M. Boer, Goes, J. C. v. Vreumingen, Aardenburg. Voor het diploma A: de dames: C. M. Meeuwsen. Hoek. M. L. S. Bosselaar, Ellewoutsdijk, C. H. J. Koster. Oud-Sab- binge en de heren: R. Willemsen. Bier vliet, J. P. de Oude, Biervliet, J. H. Rau- ter, Goes, D. W. den Herder, Goes, G. A. Boonstra, Goes, A. J. Kole. Kapelle, P. G. v. d. Schraaf. Kattendljke M. D. Smallegange, Ellewoutsdijk T, W. v. d. Have, Brutnisse, A. Pouwer. Veere", A. J. Stroosnijder, Kruiningen W. P. de Visser. 's-Gravenpolder v. Afgewezen werden 20 kandidaten. De met een gemerkte kandidaten behaalden tevens het middenstandsdiplo-' ma. oor het diploma APauwelse. T. Ponsen. J. D. M. Que'.joe. S. Roos. E. A. M. Rozemond. B G. M. J Veen. J K. Vermeulen. M. C. Bouwer. C. Braven- boer. S. F. T, Dirven. G van Dijk, W H, Ut M. Kouwe, E. Labruvëre, E. C. rie Looff. A. W. M/irijs. L. K. Melis. Y. Ninaber, J. M. Roose. R. Sitiay. N. v. d. Sluys M, C. I. M. Steendam, C. M. Sturm. C. Vogel. C. J. Bakker. N. van Belzen. L. Bliek. F. J. Goedbloed. A. de Groot. H. L. Hoebeke. J. Lourense. J. W. Martcyn. C. J Mar- P. C. N'.emantsverdriet- T. Ridderbos. M. A. Siereveld. W. N\ v. d. Sluys. L M Arentse. C. Cysouw. P. A. Hart. J. D Hul bregtse. J. Jnkobsen, E. J. Jongepier. P. M. Keulen. J. Krijger. P. Louwerse. C. Min derhoud. K. Minderhoud. C. de Ridder. C Schreyenberg, J. C. Slabber. D M. Verhage. N. Verstraate. F. A, Blok. N. Hulbregtse. Hel diploma naaister werd uitgereikt aan: .1. de Bree, W. M. Risseeuw. P. P. de Ruyter. A. Siwabeesy. J. Wanjon. Assistente A aan: L. Andnessen. M. Bachof- De Thoolse Dagen zijn vrijdag van start gegaan met de traditionele fokveedag, waarvan de foto een in druk geeft. (Foto P.Z.C.j Geslaagden openbare v.g.l.o. Vlissingen Aan de openbare wg.l.o.-school te Vlissingen zijn de volgende diploma's uitgereikt: voor het sleuteldiploma slaagden: Mleneke Melnsma. Theo de Kom. Els Sierevogcl, Nel- lelce Maas, Lenie de Jonge, Truus van Hoorn, Valeric Hamelink, Mal.t.ie Hulszoon, Toon de Groot. Tormie (le Leeuw. Rudle Me! j boom, 1 Rob Moelaart. Erna Rouw. Hans de Ridder. Rlta Schenkel. Klaas Meulmeester. Afgewe- laagd Hyl In concert- en gehoorzaal Prijzen voor werklast, beleefdheid en voor voorkomendheid Paulina Vermeulen v. d. Berge. Krouke v d Wal. llannle vleier. E'.icn Jansen. Jannte Verduyn Kussc. Suus van Huizen. Cor Vermant. Bertus Strijdonk. Rime Kole. Afgewezen: Op een feestelijke bijeenkomst in de (Jon-1 Janse kregen de Bovagpry^fn- Jv „iiDrift Ieerllntren hrnchten dan ren I. J. Schieman en J. Sukkel reikten de prijzen uit voor de Smecoma en de Walcherse afdeling van de Bovag. De aannemerspryzen gingen naar: S. W van Helleman en D. Schroevers, de prijs van de schilderspatroons was voor P. C. I'attenier en de Smecomaprijs ging naar •I. de Visser. De heren J. A. Cevaal en A. Geslaagd voor liet diploma Uantoorkenn: Hylke Dijkstra. Paulina Vermeulen, Theo i Kam, Krijn v. d. Berge, Frouke v, d Wal. technische Hannle Luitwleler, Ellen Jansen. Jannie Ver duyn. Ellle Kusse. Suus van Huizen. Cor Ver- Bertus Strijdonk. Rlnic Kole. Afgewezen: geen. Geslaagd voor het diploma Nederlandse taal: Ellen Jansen, Jannie Verduyn, Ellle Kussc. Suus van Huizen. Bertus Strijdonk. Hinïe Kole. Afgewezen: geen. Geslaagd voor het diploma Duits: Paulina Vermeulen. Geslaagd voor het diploma schrijfvaardig heid: Els Sierevogel. Toon de Groot, Tonnie de Leeuw. Rob Moelaart. Erna Rouw. Plet Kats. Hans Stroo. Stoffel Hoogesteger, Klaas Meulmeester. Annie Hubregtse. Johan van Hemert, Maltie de Ridder. Theo de Kam Ellen Jansen. Anneke v. d. Welle. Louise Roelofs. Ingrid Veldman. Jac. Bomer, Ties Verboom. Gideon Helleput;.;, Leo Viergever Frits Meijer. Huib van Driel. Hennie Jansen De heren C. Verolme en H. Kijke, Lid van de hoofddirectie van het Verolmecon- cern, zullen op verzoek van de Indo nesische regering half augustus naar Djakarta gaan om de in liet afgelopen weekeinde in i'arijs gevoerde bespre- r. kingen met president Soekarno en de jdankje ministers Saleh en Mardanus (scheeps- lOTiiin.iiiiu av-uuvi van ui- „Tcicmgn.gi directeur Roos voor het on- bouw) voort te zetten. Verdere ontwik- de Ambachtsschool" te Middelburg. I)at derwyzend personeel en congierge P. keling van de scheepsbouw in Indonesië zijn er dit jaar 122. Achttien leerlingen! Alewynse. is het onderwerp van gesprek, werden afgewezen. Van de school voor De vroegere Oranjelfjner M.S. „Prinses sclieepswerktuigkundigcn ontvingen 28; (ïPClüüffnPn Irene", wordt momenteel op een van leerlingen liet diploma. Dertien scholie- ucoiaagucu de werven van Verolme verbouw tot ge erden hier afgewezen. Icombineerd pelgrim- en vrachtschip, en ivnn». «vamen it» staaoHon: 0ktober definitief aan de Indone- i-mi cvii irvaivinnv 111 (.tilliuiliot lil ui: V'Vii- V - - ■i'rt- GeLobiW I,- Middelburg /.(inI l",rllnj;en bruehle,, dank nan be- rrlid»Enikld«e de geti,lS»clirtften ViltEe- dlreeteur en leraren voor bet «e- reiki dc gerlalgdeï voor de lagere onde.ravUa. Een epeelanl bedankjf Weer besprekingen Indonesië-V erolme Hylk Op de bijeenkomst waren behalve de scholieren en hun ouders ook aanwezig vertegenwoordigers van het bedrijfsle ven. De heer C. Barentsen. voorzitter van de „Vereniging de ambachtsschool" opende de bijeenkomst. Hij herdacht de hulpconciërge M. A. Kiviet, die onlangs overleed en wees er op, dat dit jaar mr. J. H. C. Heyse. C. de Bruin en hijzelf respectievelijk 35, 30 en 25 jaar be stuurslid zijn van de vereniging. De heer Barentsen vertelde verder, dat de school momenteel 581 leerlingen telt een „niet Dijkstra, Paulina v<rmeuien. Krijn uitbundig groot aantal voor Middelburg Berge. Jannie Verduyn. Afgewezen- en omstreken". Over de oude school merkte hij op. dat het gebouw aan de diploma spreekvaardlg- Singelstraat „met zorgen en moeite in t nauw bruikbare staat wordt gehouden". De afgestudeerde leerlingen wees hij op de cursussen, die de school geeft ci: waarop zjj zich verder kunnen bekwti- men. Geslaagd voor het heid: Jnc. Bömer, Louise Roelofs. Ingrid Veldman, Lente de Jonge, Truus van Hoorn, Lida van Ham, Hans de Ridder. Gkleon Hel- leputte, Tics Verboom. Krijn v. d. Berge, Koos Zijl, Frans Kasander. Piet Kats, Jac. Klip. Johan van Hemert. Afgewezen- één Geslaagd voor het diploma handvaardigheid: Ludo Cortvriendt. Harm Sanstra. Frits Meyer, j Huib van Driel. Hylke Dijkstra. Wim Huvers. Tonnie de Leeuw. Stoffel Hoogesteger Hans de Ridder. Afgewezen: één. Geslaagd voor het diploma vanrdigheid in het koken: Lenie de Jonge, Truus van Hoorn, Ingrid Veldman, Louise Roelofs. Annie Hu- breglse, Renate Bos. Hennie Jansen. Anneke v. d. Welle. Mattiie de Ridder. Corrie Hintzen. Afgewezen: één. Geslaagd voor het Fixbrevet: Frits Meyer. Jac. Bomer. Mattle de Ridder, Gideon Helle- putte. Anneke v. d. We'.le. Louise Roelofs. Hennie Jansen. Ingrid Veldman. Johan van Hemert. Piet Kats. Ttes Verboom. Huib van Driel. Afgewezen: zeven. Geslaagd voor het Groot-sleuteldiploma Suus van Huizen. Ellie Kusse, Bertus Strij donk, Theo de Kam. Cor Vermaat, Hylke Dijkstra. Ellen Jansen. Rin;e Kole. Krijn d. Berge. Paulina Vermeulen. Frouke v, d Wal. Jannie Verduyn. Hannie Luitwieler Afgewezen: geen. Vakkennis Directeur D. Roos noemde ook de ver dere opleiding en hij zei de gediplomeer den dat zij er voor moeten zorgen hun basisopleiding uit te breiden tot een vol ledig vakmanschap. „Wil je je wapenen voor minder goede economische tijden dan is vakkennis daarvoor de garantie". De heer Barentsen reikte vervolgens de schoolprijzen uit. De scholieren, die heb ben uitgeblonken in werklust, beleefd heid en" voorkomendheid, werden hier voor onderscheiden. Bovendien reikten vertegenwoordigers van het bedrijfsle ven de door verschillende werknemers beschikbaar gestelde prijzen uit. De heer A. C. Polderdijk uit Nieuw- en St.-Joos- land deed dit voor de afdeling Middel burg en omstreken van de aannemers- bond, de N.A.P.B., de heer W. C. Calli- ber uit Middelburg deed dit namens de Walcherse schilderspatroons en de he- FILMS IN ZEELAND Hjj is er nog steeds, James Bond, de overwlnneljjke, de superman. Geheim agent 007 Is nog steeds in Zeeland Tj, mjjnheer, minderwaardigheidse plexen to schenken en li, mevrouw, heer- ljjk te laten dromen van een „vent". In ALHAMBRA in Vlissingen en GRAND Een vrouw van een rijke industrieel, een call-girl en een vrouw, die ten koste van alles uit de gevangenis wil blijven. Dat zjjn de drie vrouwen. Anna, Mara en Adelina. Sophia Loren is het wel toevertrouwd om zulke rollen te spelen en Marcello Mastroianni is een waardig tegenspeler. Deze Italiaanse film is te zien in City in Middelburg. Geheel anders is „Inspecteur Gorilla slaat er op los". De titel van dit losban dige werkje zegt in feite alles. Inspee- teür Gorilla van de geheime Franse j dienst moet de daders opzoeken van aan- tensdijk. Op het manifestatieterrein stond vrijdag uiteraard ook al de tent met standhou ders, die in hun produkten het begrip „vrije tijdsbesteding" in beeld brachten en aan de man probeerden te brengen: boeken, grammofoonplaten en Installa ties, tuingereedschappen, naaimachines, foto-apparatuur, hengelmateriaal kortom een keur van artikelen, die op de een of andere manier met vrijetijds besteding te maken hebben. In die tent hadden ook de inzendingen voor het ont-1 werp van een eigen „Thoolse-Dagen"- tiek. waarin de hoofdrollen worden ge- vlag een plaatsje gevonden, evenals eenlspeeld door Sophia Loren en Marcello ------- 1 Mastroianni. Drie verschillende vrou wenfiguren in drie geheel verschillende situaties. Dat is de opgave, waarvoor Sophia Loren zich gesteld zag. Hij doet dit in „Goldfinger", het verhaal van de griezel, die de wereld in het ver derf wil storten. Dat het hem zou geluk ken, als James Bond er niet was, is ze ker. Dat James Bond hem vernietigt, gekleed ln een James-Bondkostuum en gestoken ln zjjn overheerlijke all-in-one- car, kunt U deze week nog gaan zien. „Gisteren, vandaag en morgen" is de ti tel van een verrukkelijke Italiaanse film ■an Vittoria de Sica. Het toont een trip serie tekeningen, waarmee de ellande- lijke lagere schooljeugd bij de manifes tatie was betrokken en die bezichtigd kon worden. lijken en woeste gevechten lukt het in specteur Gorilla de enige dader die is overgeb even aan zijn bazen uit te leve ren. Voor dit stoute stukje heeft hij an derhalf uur nodig gehad, die U kunt doorbrengen in ELECTRO in Middel burg. Dat commando's angst kennen, was de lezer van dit stukje waarschijnlijk on bekend. maar m LUXOR in Vlissingen kan hij dat te weten komen. „Ook com mando's kennen angst" is de titel vat deze film. die actueel als men in d- filmindustrie is handelt in Vietnam Het Vietnam echter onder de overheer sing van de Fransen. Wc zitten midden Tienden aan elkaar gaan twijfelen, is het leed niet te overzien. Door al dat re dekavelen over die juwelen, vergeet men zelfs de strijd met alle dramatische ge volgen van dien. Aan de r.h b.s. te Vlissingen zijn bevorderd: de le klas naar de 2e klas: Rollen Bak ker. Clary Beyer, Peter Bil. Marga Blok. Lo- Bode, Maarten Bode. Yvonne Bode. Fleur Engelsman, Alle v. d. Ent. Klaas van Ever- dingen, Linda van de Gougten, Paul Groot- jans. Corrie Hulst. Han Koster. Piet van La- Peter de Quelery. Hans Timmermans, v. d Velde. Wim Velthuis. Corneel de Fransje Ficheroux. Walter Geeraert, Nan Gisius. Freddy Hokke, Jan Jobse. Frans Kamermans. Paul Kole allen te Vlissingen; Rita Lalkens uit Breskens: Kees Jan Last drager uit Souburg: Hans Minderhoud. Leny de Pagter. Rudy v. d. Runstraat. Frits Schoenmaker, Hans Teulings. Frans v. d. Velde, Akke Vos, Janfetze v. d. Werf, Paul Beyl, Frank Bollebakker, Ab van Daalen, Jan den Engelsman allen te Vlissingen; Rob- by Fernandus, Souburg; Constant Geslnk, Bert Hendrikse. Coen Hermsen, Ben Janssen. Bram Jongepier. Jan de Kok allen te Vlis singen: Piet Kuyper Souburg; Rolf Mast. Hans Notenboom, Toon Peters. Jeroen Prins. Lowïe de Quelerie allen te Vlissingen: Piet Stouten Souburg; Anton Verschoor de la Houssaije en Kees Westslrale beiden te Vlis- Bevorderd van de 2e naar de 3e klas: Jaap van de Ameele, Vlissingen: Cora Arendse. Breskens: Maarten Bannink, Niels Bax, Marjan v. d. Bos. Jan-Kees Dommisse, Elisabeth Douglas allen te Vlissingen; Leo Druten. Koudekerke: Adri Franke. Bres- ner. M. C. Boogaard, S. H. Boone. A. M. Bou- r. E. L. Bouwman. E. Briars. A. M. S. Eenennaam. J. Elshout. NL J. Hage. J. Hollestelle. T. Jansen. M. T. J. Kruyk. C. Nteuwland, J. P. M. Schoenmakers. P. Se- C. Telchala. A. C. Tromper, C. S de la Vlenne. D. H. G. Wondergem. H Dee« Kostuumnaaister aan: J. C. C. van Arkcl, H. J. de Lange. P. Schreyenberg. D, W. Uamnny Assistente N aan: F. v. d. Broeke. W. M. Franchimont, J. Gabriëlse. M. Geense J. J. Geertse. J. C. Geluk. J. I., Gideonse. J. J Heemskerk. E. M. Holïebrandse. H. Jonge- J. C. M. van Keep. K. C. E. de Looff. toelse. A. J. E. Roth. J. C. Sios J. E. Sturm. M J. Wielemaker. A. H. G. Wiennga. Kinderverzorgster aan: N. van Dammc. K. P. J. den Duik. M, J. v. <i. Dussen. W. M. van Haneghem .1 M Kense, D. van Kleunen. C. G. Moorman. M Reijnhout. W. Ruiters. A. A. Vinkc. M A J. Greiner. A. S. Jacobse. W, L Janse M. A. Sehrier, H, v. d Walle. Voor het diploma kinderverzorgster in kolo- nithiuzcn zijn geslaagd: M. J. v. <1. Dussen. N. de Gooyer, W. M van Haneghc-m. J. NL Kense. D. van Kleunen. E. L. de Vlieger. kens: Sjaak Geldof. Ruud Kerkhof, Pauli dc Kuyper. Henk Mulder. Jan-Dirk Schagen. Jan Bert Smits. Leo Smits. Aagje Verkerk. Corrie Veygen, Adrle v. d. Berge Roel de Bruyne. Reus Compeer, Elly v. Daalen al len te Vlissingen; Lydia Dybala, Souburg; Peter Geldof, Theo van Hal. Suzette van "t Hof, Kees Jansen, Gerda Lute. Janny de Nooyer. Leni Roelse. Rickv Stroo. Maja in 't Veld. Annitha Vermeer. Ella de Wit al len te Vllssingen; Wim Bil Souburg; Eddy Compeer. Vlissingen. Wout Dockheer. Vlis singen. Dies le Due Souburg; Henk Hak. Souburg. Rob v. Iren. Vlissingen. Tonny Jobsen, Vlissingen. Kees de Kam, Souburg; Jan Kamermans. Vlissingen. Peter Kole Vlis singen; Rob Maaskant, Soubuig, Ko Flat ty, Robby Spuy. Henk Struiwlgh, Jean J. Suurmond. allen le Vlissingen, Ricn Va der. Souburg; Bert Verijzer. John de Voogd, Vlissingen: Richard Wolf, Souburg; Ko Wa genaar. Leo Overgauw. Vlissingen Bevorderd van de 3e naar de 4c klas- Hans ;r. Andre Bil. Jaap Blom. Mariètte Bos. Jannet Bovenlander. Frits Bruyn, Jan Buur- Ca tri en den Engelsman. Huuh lea Hac ken, Sjaak Joziasse. Rltlia Kesteloo. Eddy Macare. Rob Oosterhuis,. Reinier Reddtngius. Chris Vos. Rob Besse. Jos Bongers, Riet Daal huizen. Tineke v. d. Ent. Annemnrle Fey, Theresia dc Jeu. Ankie Jobse. Irene Keim, v. d. Kerkhof, Piet Klip, Frans Labudzik, Mady Ornek, Marian Pot. Annettes Wan ningen. allen te Vlissingen: Jan Wattel. Sou burg. Rinus de Wit Vlissingen. Frans Bolle- Breskens, Sjaak de Bree, Gertjan Brou wer. Geert Bruinooge, Johnny van Eenen- n, Robby Flohr. Felix Huiszoon, allen te Vlissingen; Wim Janssen. Souburg, Leen Ka- relse. Sjoerd Kelder. Dik Krol. Bram Louws. Jos Muller. Piet Post. Freddy Smit. Lou Ver hage, Rink Verhage. Ben Wagenaar. allen Vlissingen. Bevorderd van de 4c naar de 5e klas, Plet Blok, Vlissingen, Liesbeth Bosselaar, VHswingen. Henk Dijksiag, Breskens, Anneke Geldof, Victor Geysels, Ans Jasperse, Piet de Jong. Dinl Kawilarang. Tinc Kesteloo. Bert Klink. Hans dc Koning. Ankie de Ko- nink. Bram Maquelln. Wim Nleuwburg. allen te Vlissingen. Gerda Poortvliet. Souburg. Jo han Retndersma. Jaap van Sabben. Marian Smit. Marjan de Vos. Marijke de Wldt, Do nald van Beusekom. Wilma Braak. Jan-W. Chrlstiaansen. Freddy Dagelinkx, allen Vlissingen; Plet Eversdijk. Souburg. Alex Hamelink. Hon de Konlnk, beiden Vlissingen. Tonny Kortenbout, Souburg. Ko Lljnsc. Sou burg, Fi'lts Reynierse. Marijke de Rooy. Everdten Stam. Gerard Tonnissen. Aimemarie v. d. Woestijne. allen te Vllssingen. Addy de Bruyne. Souburg. Piet Chapman, Jan de Dreu. Ton Landheer, allen te Vllssingen. slaagden; Timmeren 3 A: C. C. Baas. Nieuw- en St. Joosland; P. Boo gaard. Koudekerke: J. P. Brasser, Westka pelle: J. J. Coppoolse, Oostkapelle; P. Gover- se (prijs), Kruiningen; J .de Graaf. Middel burg; R. W. de Haan, Serooskerke-W.; S. W. van Helleman (prijs). Middelburg: L. H. Heijt, Westkapelle: H. Jobse. Serooskerke- W.; D. Jongepier, Westkapelle: P. v. d. Ket terij, Arnemuiden: J. de Nooijer. Arnemui den, B. W. G. P. de Pagter. Middelburg: K. Schroevers. Arnemuiden: J. Schroten, Mid delburg: P. Verstraate. Biggekerke: J. de Voogd. Vrouwenpolder. Niet gediplomeerd: 1 leerling. Timmeren 3 B: A. de Buck. Veere: M. C. Clement. Kamper land: P. Cijvat (prijs). Middelburg; A. Din- gemanse, St.-Laurens; A. Geuze. Middel burg: J. A. Jongepier, Middelburg: A Jozi asse, Koudekerke: L. T. Koole, Kamperland; C. van Maldegem. Gapinge; T. A. Mol. Mid delburg: H. B. A. v. d. Ven. Middelburg; C Wisse. Middelburg: J. Wouters. Veere; J. Zachariasse. Serooskerke (W.l. Verklaring voor praktijk: O. Sapia. Oost- en West-Souburg Niet gediplomeerd: 1 leerling. Metselen 3: J. Blaas (prijs), Aagtekerke; C. H Bliek, Arnemuiden: D. Schroevers (prijs), Arneniui den; R. C. Sittrop, Middelburg; J. J. de Veij, Vlissingen. Schilderen 3: C. Baaijens. Arnemuiden; H. H. Carol, Mid delburg; J. de Hamer. Arnemuiden: A. F. van Hoorn. Middelburg; T. Janse. Arnemui den; L. K. Oate. Vrouwenpolder: P. C. Passe nier (prijs), Zoutelande; N. de Wijze (prijs). Middelburg; C. A. van IJk. Middelburg. Niet gediplomeerd: 3 leerlingen. Elektrotechniek 4: A. P. Adrlaansen (prijs). Middelburg: B. Bosselaar. Oost- en West-Souburg; D. Goed hart. Arnemuiden: A. A. C. Houtepen. Mid delburg: W. Jacobse. Biggekerke; P. J. Jas pers, Middelburg; W. P. Joziasse, Middel burg: S. F. Koole. Serooskerke-W.; D. J. Louws, Grijpskerke: C. J. B. Meijer. Middel burg; P. J. A. Nederlof. Middelburg; C. J. an Nieuwenhuyzen. St.-Laurens: M. Pou- •else. Middelburg: P. J. Roth, Middelburg: P. van Tiel. Middelburg: J. Trov. Mid delburg. W. A. M. Vermeule. Middelburg: d. Woestijne. Domburg, J. Wondergem. Serooskerke-W. Niet gediplomeerd: 2 leerlingen. Metaalbewerkcn 3 A: A. J. C. v. d. Broek. Middelburg; G. J. Dam- Middelburg; A. W. Doense. Oost- en West-Souburg; A. C. Faase. Middelburg; A. Hoften. Middelburg; M. F. Jansen. Vlissingen; J. Kesteloo. Middelburg; J. Louws (prijs), Aagtekerke; F. Mboera. Mid delburg; P. Puljpe. Oost- en West-Souburg; W. Risakotta. Oost- en West-Souburg; A. G. Sehrier, Kamperland. Niet gediplomeerd; 2 leerlingen. Metaalbewerken 3 B: M. van Belzcn. Arnemuiden; J. v. d. Broeke. Oostkapelle; G. A. Hindrlks (prijs) Dom burg: T. L. Koole. Kamperland: J. Rook, Middelburg; F. J. v. d. Tolt, Koudekerke: J. de Visser, Serooskerke-W. Niet gediplomeerd: 7 leerlingen. Metaalbewerkcn 3 C: P. C. Bekenkamp. Middelburg: J. v. d. Broe ke. Grijpskerke; C. Cornelisse, Middelburg; J. D. C. Davidse, St.-Laurens; R. M. Hille- brand. Vlissingen; delburg; sische staatsrederij worden overgedra gen. Het schip zal 780 pelgrims per reis kunnen vervoeren. Op de werf die Indonesië in samenwer king mot Verolme bij Djakarta bouwt zal dit najaar het eerste schip op stapel worden gezet. Enraf-Nonius sticht onderneming in New York Nadat in de afgelopen jaren dochteron dernemingen zijn opgericht in Duitsland, Frankrijk en Engeland zal „Enraf-Non ius" nu een onderneming in de U.S.A. oprichten. Een marktonderzoek heeft uitgewezen, dat ondanks de grote Amerikaanse con currentie In de elektronische sector een belangrijke omzet mogelijkheid aanwezig is voor de technische hoogwaardige pro dukten van Enraf-Nonius. NEHORKSE BEURS Lichte winstneming heeft gisteren een deuk gemaakt in een tamelijk goede avans op de Newyorkse effectenbeurs. De affaire was matig actief. De prijzen gingen aarzelend omhoog tijdens het eerste uur, maar kregen daarna geleide lijk meer vaart. De winsten bereikten hun piek omstreeks het eind van het vierde uur. maar begonnen toen weer wat af te kalven. De meester fondsen behoefden echter slechts fracties van hun beste dagwaarden prijs te geven. Winstneming speelde duidelijk een rol bij Chrysler en General Motors, met tegen het slot enig verlies als resultaat. Beide autofondsen waren stevige winnaars ge weest by liet verrassend herstel van don derdag. Eastman Kodak bouwde nog al snel een winst van een vol punt op, maar moest er weer ongeveer de helft van af staan. Du Pont boekte aanvankelijk ook een vol winstpunt, maar bleef uiteinde lijk om de slotprijs van donderdag han gen. De staalwaarden liepen fracties te rug. De oliefondsen lagen over het al gemeen vast in de markt, ondanks eni ge winstneming bij de leiders. Er werden gisteren 4.800.000 shares om gezet. In totaal werden 1340. fondsen verhandeld, waarvan 754 hoger en 350 lager. De omzet van de American ex change was 1.190.000 shares. De handel in obligaties kwam neer op 11.670.000 dollar. Slotkoersen: A.K.U. geen notering. Phi lips Electronics 28lfe (geen notering). Royal Dutch/Shell 39li (38Ts). Unile ver 38 (37-g). Verklaring voor praktijk: C. P. Heijman. Vlissingen. het, diploma school voor schcepswerk- tulgkundiBon slaagden: 2 A: S. Bax. Bergschenhoek; J. J. Bloks, Middel burg; T. J. Bonte (prijs). Oostburg: P. A. A. Duine, Nicmvdorp; A. H. Geertse. Oostkapel- C. Gideonse. Veere; C. J. Houtzager. Kra'mêr (prijs). *Mid-1 VUssin8en A- J- Kik- Wolphaartsdljk; .1. Mazure. Middelburg; W. Mesu.KuiPer- Vlissingen: C. M Lokerse. Middel burg; J. A. v. d. Lubbe. Vlissingen: Ludekuse. Middelburg; W. K. Paulusse. El lewoutsdijk; N. Smolders. Middelburg; C. J. Vinke, Middelburg; B. Wabeke. Krabbendij- ke; A. J, Metz, Vllssingen. Niet gediplomeerd: 8 leerlingen. Vrouwenpolder; R. E. Nieuwenhuijsc. Mid delburg: M. A. van Pelt. Middelburg: J. de Rijke. Arnemuiden; R. Vermeule. Middel burg. Niet gediplomeerd: 2 leerlingen, Aulohcrstellen 4: A. J. van Baaien. Grijpskerke; J. A. Cevaal (prijs), Meliskerke: L. Jakobscn. Meliskerke; A. Janse (prijs) Nieuw- en St. Joosland: L. de Lima. Oost- en West-Souburg; M. Mari- nisse, Vlissingen: A. Reynierse. Koudekerke: B. Soplantila (prijst. Oost- en West-Souburg;. A. R. Visser, Vllssingen; R. P. v. d Vijver. lGoe3; H' c; Walraven. Nieuw- Breskens: J. J. Willemse. Middelburg. land; F. W. Wisse. Oost- en W< Brood- en banketbakkerij 3: !Nlet gediplomeerd: 5 leerlingen. B. G. J. C. Daalhuizen, Middelburg: J. P. M. Fait, Aardenburg: J. Goedbloed (prijs), Gapinge; J. C. Hooftman, Middelburg: A. H. Luyk, Kamperland; H, J. Meulenberg, Biggekerke; M. RemIJn, Serooskerke-W.; P. J. de Smit, Vlisslngen: P. J. Verhage. Bigge kerke: N. Visser. Middelburg; L. Vrijenhoek. Vlissingen; B. E. A. van Wezel. Middelburg: Zandee. Middelburg. L. E. Almekinders. Bergen op Zoom; H. L, A. Brasz, Middelburg; J. op 't Hof. Kapellei K. Homans. Bergen op Zoom; E. Karei. Mid- ïaeKerKe-idelburg: M Kole. Goes: J. A. M. Leer. Vlis- Soubure'lslngen: C" Lere' Mi<Jdelburg; J. A. Louisse, U r U'silrsuon ot, JoOS- -Souburg. Examens Op het te Middelburg gehouden examen bejaardenhelpster slaagde mej. R, Zuid- dijk te Wemeldinge. Het examen werd afgenomen door de Ned. Fed. van bejaar denzorg. Mej. Zuiddijk is thans werk zaam als bejaardenverzorgster in het tehuis „Vrede Best" te Wemeldinge. In plaats van kaarten. GEBOREN: JAN MAR IN US FRANS VADER CORRY FRANCKE, hebben het genoegen, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatshebben D.V. dinsdag 20 juli a.s., des namiddags om 2.00 uur. op het gemeen tehuis van Nieuw- en St.- Joosland. Kerkelijke beves tiging In de kerk der Gere formeerde Gemeente te Mid delburg om 2.45 uur door de weieeiwaarde heer ds. J. C. Weststrate van Melis kerke. Gelegenheid tot feli citeren van 4.30 uur tot 6.00 uur in de „Schakel", Bach- tensteene 14. Middelburg Sand-Strömstraat 36. Oosterland, Rijksweg 82. Nw.- cn St Joosland. 2 juli 1965 Toekomstig adres: Burg. Van der Havestraat 62, Oos terland. Heden overleed, na een langdurig, geduldig ge dragen lijden, onze lie ve zuster, behuwdzus ter en tante CORNELIA JOHANNA MARIA VERHEUL, in de ouderdom van 81 jaar. Namens de familie, M. C. J. Smagge Verheul Rijswijk (Z.-H.). 8 juli 1965, Lijsterbeslaan 13. Mede namens mijn kinderen, zeg Ik allen hartelijk dank voor de vele blijken van be langstelling bij mijn 95e ver jaardag, Wed. S. BrasserDekker. Koudekerke, juli 1965, Dishoelcseweg 41. Hierbij zeggen wij aan mille, vrienden en bekenden hartelijk dank voor de gTote belangstelling, ondervonden bij ons huwelijk. Luteijn Axel, juli 1965. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader JAN MARANUS. betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, A Maranus. Domburg, juli 1965, Singel 8^ Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader FRANCOIS ROBERT VAN ROSEVELT, betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. I J van Roseveil Tot onze droefheid ging heden van ons heen, by- na 86 jaar oud. nze zeer geliefde zwager, oom en oudoom JONKHEER MR. GERARD ARNOLD ADRIAAN NAHUYS, oud-burgemeester van Doesburg, echtgenoot van Maria Wilhelmina Lantshecr. Oostkapelle A. W. Lantsheer-Hoeufft E. J. L. Lantsheer Schiedam: E. A. M. van Hoogenhuvze- Lantshcer L. B. E. van Hoogenhuyze Rotterdam: .1. A. Lantsheer A. L. Lantsheer-de Bruyn van Melis- eD Mariekerke. Achterneven en achternichten Velp. 9 juli 1965. Voor de zeer vele blijken van medeleven en deelne ming, ontvangen na het overlijden van onze lieve ïw, moeder, grootmoe der, zuster en tante A POLO N IA ANNA LEENHOUTS— ELENBAAS, Breskens, juli 1965, Dorpsstraat 115. Tandarts PEETERS Maandag a„s. geen spreekuur. Tandtechnicus J. P. A. ROSSËL, K. Nieuwstr. 93, Vlissingen. Reparatie van KUNSTGEBITTEN waar U op kunt wachten. Spreekuur dag. van 9-6 uur. B.h. dtnsd. en donderd. 6-7 uur Zaterdag 9-2 uur. tel. 4533 PIWTOKE Vergadering vnor gehuwde ringrijders op dinsdag 13 juli om 8.00 uur in hotel „Walcheren". Te koop: CARAVAN. Staande en tc bevragen: Camping Oranjezon, Vrou wenpolder. 2 pak VéGé vruclilcnhagel 89 ct. - 18 gratis geldzegels. Alléén by uw VéGé-kruide- nler.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1965 | | pagina 6