„Thoolse Dagen" Scherpenisse van start met goede collecties fokvee James Bond gaat door in Zeeuwse bioscopen Financiële berichten RUIM HONDERD DIPLOMA'S VOOR L.T.S. MIDDELBURG UITGEREIKT Italiaanse triptiek van Vittoria de Sica BEVORDERINGEN AAN DE RIJKS-H.B.S. VLISSINGEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 10 JULI 1965 RECORD AANTAL INZENDINGEN 1965" vrijdagmiddag En traditiegetrouw was het do ToKvec- dag, die do jaarlijkse tweedaagse mani festatie van het eiland opende. Op het terrein van de Pluimpot bij Scherpenis se was l"ït allemaal weer te zien: de loeiende koeien, de kritische keurmees ters, schapen, geiten, stoere Thoolse landbonwpnarden. Ze vormden ook dit maal weer de elementen van de oude fokveedag, nu alweer voor de zesde keer het fundament, waarop de tegenwoor- Met een recordaantal lamlbouwhuis-idlge „Thoolse Dagen" worden opgc-|i houddicren, met pluspunten in de kwali- bouwd. En lussen de ringen stond de teil In vergelijking met vorige jaren en tent waar de huishoudelijke voorlichting met een redelijke belangstelling van vele facetten van de „vrije tjjdsbeste- ngrarisch Tholen zjjn de „Thoolse Dagen ding" in stands had samengebracht. Toen alle keuringen achter de rug waren, toen de kampioenen gekozen waren en de bekroonde dieren schapen, geiten, koeien en paarden kon rijksveeteeltconsulent ir. W. L. Harmsen constateren, dat de Thoolse veestapel in „De Pluimpot" een „bevredigende tot goede beurt" heeft gemaakt. „De fokveedag wak kert de ambitie aan, het is ook nu weer een graadmeter geweest voor hetgeen de Thoolse veehouderij te bieden ueeft, ze komt ae verzor-"-- van de dieren ten goede", concluc de ir. Harmsen, toen wy hem aan het eind van de keuringen naar zjjn in drukken vroegen. Scherpenisses burgemeester D. C. Bou- wense had de organisatoren aan het be gin van de middag, na de keuringen, succes toegewenst, toen hij de „Thoolse Dagen" officieel opende. In de loop van de midag werd het voor de toeschou- -1 de veehouders rondom de ring h.b.: Bevorderingen rijks- b.s. en m.m.s. te Middelburg Bevorderingen aan de r.h.b.s. en nrm.s. Mid delburg. Bevorderd van klas 1 naar klas 2: Ben van Aken. Patrick van Bennekom. Mir jam Boerwinkel. Marjan de Bruyne. Bram Burgers. Elsje Burghardt, Margot Corporaal. Jan Flippo, Friederike van der Graaf. Han- neke van der Graaf, Tilly Herwegh. Toos v.d. Hoek. Piet Huibregtse, Conny Kip, Frans van Kruiningen. Stefan Lievense. Tonny Ma- ranus. Hester Otten, Bertus Postma. Jan Guust van Thiei, Jan de Witte. Danny van Aken. Marja Bergman. Tineke de Bruyne, Sophie Dekker. Peter Huysse. Joke de Kater, Marina Kcessen. Jaco Kievit, Vivian Lampe. Piet Meliefste. Jenneke Nederlof. Martin Po lak. Berto Rietema. Anneke van Santen. An neke Scheele. Marinus Jan Verstelle. Edith Wink en Hans Verheul- Niet bevorderd 9 leerlingen. Bevorderd van klas 2 naar klas 3: Harry van Beek, Wim Corré, Hans van Ee- nennaam. Cora Geldof, Han Geldof, Henk Grool. Cora Hameling. Loe de Jager. Nelle- ke Joustra. Ruai Kraak. Karei Meertens. Leunl Minderhoud. Renie de Munck, Mieke de Munck. André Passenier. David Passenier, Kees Reijnhout. Marjan van Rooljen. Jannie Slabber. Ellen Terwoert, Truus Step. Gerrie Bogerd. Marijke BreeL Jan Carrière. Dlck Dankelman. Truus Gelijns. Wim Hoek. Suus Hubregtse. Dientje Krijger. Pieter Jan Kui per, Paul Labrujère. Jeannet Minderhoud, Hans van Pagee, Adri Phaff. Marjam te Rol ler, Ruid de Ruyter, Anneke Simons, Karei Vermazen, Maarten Wiemer, Dick Wouden berg. Yntze Zijlstra, Els Vlllée en Simone v. d. Peljl. Niet bevorderd: 8 leerlingen. 2 leerlingen herexamen. Bevorderd van klas 3 naar klas 4: Ad Besems. Kees Beye, Piet Bimmcl. Anne ke Bosman. Wim Dekker. Kees Faase, Els Flipse. Gerard Gillissen. Rineke Hofman, Ma rijke Joziasse. Leln Kodde, Tonnie Nieuwen- huyse. Ineke de Nooyer. Krijn Jan Pro voost, Rob Steenhuis, Neliie van Waarde, Simon Wisse. Dirk Albregtse, Ina Coppoolse, Wim van Arkel, Ad Damman. Rob Frede- riks. Ria Haarlsen, Evert Heilygers, Paul van Hoek, Dick Hoitsma. Merijn Kolkman, Mar griet van Lierop. Edward van Loo. Adri Meeuse. Egbert Jan Mulder. Elly Nederlof. Eric de Nood. Pia van Nunen. Theo van Unen. Clara v. d. Wel en Hanneke Willem- sen. Niet bevorderd: 5 leerlingen, 2 leerlingen herexamen. Bevorderd van klas 4 A naar klas S A: Zjijda Baron, Jeanne Broodman. Jannie Ga briëlse, Wim Hack, Paul de Jonge. Yvonne Langeraar. Jan Leuvelink, Ron J-ezer. Joost Looise, Nora Lubsen. Helleke van Nunen. Ankie v. d. Rijst. Jos Steenhuis. Freddy Steutel, Anton van Tilburg. Marijke Verma zen. Sytse Wiersma, Joke Wisse en Martie Zwartsenburg. Niet bevorderd 1 leerling. Bevorderd van klas 4 B naar klas 5 B: Kees Bimmei. John Bosschaart. Theo Flisse- baaije. Ad Heijstek. Rina Huibregtse. Gertjan Kers, Tonnie Klap. Lou Roelse, Wim Roose. Huib van Rooyen. Ada Scheermeljer. Henk Visser. Gertjan Woudenberg. Cor de Goffau, Rob IiShlen, Coen van Kasteel, Donnie Mon- tanari, Teun van der Slikke. Connie Walra ven. Piet Waverijn en Ben Wolf. Niet bevorderd 8 leerlingen. 2 leerlingen herexamen Bevorderd van klas 2 M naar klas 3 M: Frederike Bergman. Anneke Boerwinkel. Marlijn van Eenennaam, Camili Fialkowski, Gerjanne Huisman, Marjo Kerkhoff. Magda de Klerk. Lottie Meijer. Hennie Petiet. Di- neke Schouten. Inge Straks. Agnes Verlinde. Loes Vierhout. Agnes Vroom en Hetty van Yperen. Niet bevorderd 3 leerlingen. 1 leer linge herexamen. Bevorderd van klas 3 M naar klas 4 M: Addy Aarnoutse, Henny Bogerd. Hannlc de Buck, Hcleen Dop, Ineke van Giezen, Joke de Pagter, Riet Plantefeber. Marian Poelman, Lida Roegholt. Sylvia Rijnberg. Paula Vis ser. Maria Vroom en Annelies de Rooij. Niet bevorderd geen. Bevorderd van klas 4 M naar klas S M: Madeleine vaa Bennekom. Yvonne de Buy- zer. Ans Dieleman. Joke van Dongen. Kla- zien de Graaf. Addy Harting, Tineke La brujère. Cora van Lierop. Ria de Potter, Liesbeth van Selms. Eisbeth van Thlel, An neke Vervaat, Anita Wakkee. Liesbeth van Wiggen. Irma Merk. Ellen Bakkes, Eva van Deinse en Cathy Glenn. Niet bevorderd 1 leerlinge. Mulo-examens te Goes Voor het te Goes gehouden mulo-exa men slaagden vrijdag voor het diploma B: J. M. van Liere, 's-Gravenpolder, C. E. Mol. Hoedekenskerke, A. J. Potter, Oudelande, P. A. Schermer, Goes, Versteeg. Goes, P. Boone. Wolphaarts- dijk, G. w. J. den Engelsman, Kloetinge, J. Hofstee, Goes. A. M. Boer, Goes, J. C. v. Vreumlngen, Aardenburg. Voor het diploma A: de dames: C. M. Meeuwsen. Hoek, M. L. S. Bosselaar, Ellewoutsdijk, C. H. J. Koster, Oud-Sab- binge en de heren: R. Willemsen. Bier vliet, J. P. de Oude. Biervliet, J. H. Rau- ter. Goes, D. W. den Herder, Goes. G. A. Boonstra, Goes, A. J. Kole, Kapelle, P. G. v. d. Schraaf, Kattendijke M. Smallcgange, Ellewoutsdijk T. W. 1 Have, Brumisse, A. Pouwer, Veere ,T. Stroosnjlder, Kruiningen W. P. de Visser, 's-Gravenpolder Afgewezen werden 20 kandidaten. De met een gemerkte kandidaten behaalden tevens hét middenstandsdiplo- DIPLOMA'S MEISJES CHR. NIJVERHEIDSSCHOOL Aan de volgende leerlingen van de chris telijke nijverheidsschool voor meisjes te Middelburg werden de diploma's uitgereikt: Getuigschrift voor de Hulshoudassistenten uitgereikt aan: Richting algemeen: W. Bosselaar, M. J. Wil- lemse, te Aagtekerke; M-Osté. te Gaplnge; A, Regt. te Kamperland: A. Aarnoutse, M. T. den Boer. S. A. Bos, A. E. Bosdijk, W. C. Cevaal, C. J. Flipse. J. A Gldeonse. J. J. Hi- tijahubessy, W. M. J. v. d. Kam, N. C. Kla- J. A. Kootstra, A. F. Meijer. I. C. C. Muilenberg. J. M. van Ouwerkerk. J. N. Rin- gelberg, S. Sturm. D. Tolhoek. A. P. Walra- allen te Middelburg: M. J. de Bree te Oost- en West-Souburg: J. M. Geldof te Oostkapelle: C. M. Janse. C. J. Janse, JL W. Moelker. C. Reljnicrse. C. J. Schortinghuis. W. Wondergem. allen te Serooskerke: M. J. L. Chapman. J. Corbijn, P. van Hoek. C. A. Hoogesteger, L. C. Linders. A. J. de Rij- P. E. Schuurblers, J. J. v. d. Wal. I. de Zwart, allen te Vlissingen: P. C. v. d. Heijde. te Vrouwenpolder; L. Boogaard, L. W. Lievense. J. van Loo, te Westkapelle. Af gewezen 1 leerlinge. Richting Naaldvakkcn: C. Ventevogel. te Arnemuiden; C. Caljouw, te Gapinge: J. L. Durink, te Kamperland; J. Sanderse, te Meliskerke: M. E. Manuhuwa. M. W. Usmany, te Middelburg; W. P. Tellier, te Nw.- en St.-Joosland: P. M. N. Wisse, te! Ritthem: D. S. Jongepier. te Seroo3kerke; d. Broeke. J E. Herman, te Vlissingen; A. Lievense. te Westkapelle: J. C. Dingeman- Zoutelande. Getuigschrift voor de Pri maire opleiding uitgereikt aan: P. C. Diele- W. Jeras, M. Meerman. C. Meul- P. dc Meulmeester. P. de Nooijcr, P. Pleijte, C. J. Poortvliet. P. Schroevers, te Arnemuiden: P. Labruyére. te Biggekerkc; Coppoolse. T. Krancke, M. de Schipper. M. Y. van Wijk. allen te Grijpskerke: A. J. Bakker. A. J. Dalebout. L. J. Durink. te Kamperland: C. Boone. M. Geertse. S. Kluijf- hout, J. Nijholt, te Koudekerke: M. G. Nieu- wenhuijse. te Lewedorp; J. Dekker, te Me liskerke: afgewezen 8 leerlingen. W. J. Aerts. A. Alma, W. C. de Boks. E. C. Boogaard. W. T. Buijs. M. J. Claas. M. G. A. Doornik, M. C, Ie Due. M. C. Geschiere, d. Graaf. E. C. M. van Hest. P. J. Hii- lebrand. A. C. A. van Hoorn, M. Jansen, X. Jansen, E. C. Joosse, T. Joosse, C. Y. Maar- tense. J. Meulmeester. A. de Nooijer. I. J. M. Ohlenroth, W. A. de Plaa. J. Samusamu. G. M. Schonls. L. C. Schouwenaar. C. J. Schroevers, NL C. Tange. M- H. Uijl, E. Us many. A. S. de Wolf. C. de Wolf, allen Middelburg: J. P. Baas. C. Y. Broer. P. J. H. Davidse. J. Joosse. P. S. Maas. W. Meijer. J. C. de Regt, P. H. de Regt. P. C. Tramper. allen te Nw.- en St.-Joosland: G. Caljouw. M. P. v. d. Guchte, M. A. de Rijke, S. C. van Sluijs. J. A. Weezepoei. N. A. Wisse, llen te O.- en West-Souburg: L. L. Boone, e Oostkapelle: C. v. d. Broeke. L. M. Geer- e, E. J. den Herder. J. v. d. Putte. E. P. de Visser, allen te Serooskerke tW); N. J. Gideonse, C. Hagenaar, te St.-Laurens: E. M. Alexander, J. A. van Belle, C. M. Clarisse. P. J. Goedbloed. J. J. de Koning. J. L. Kop- pejan. II. E. Leenheer. L. J. Lodder. A. P. Lolkcma. A. J. Vreeke. M. J. in 't Veld. S, de Wolf. allen te Vlissingen: M. Marijs, te Vrouwenpolder; A. P. Gabriëlse. P. Gabriëlse. vanSighem, E. J. v. d. Welle, te Westkapelle: F. de Bree. P. C. Francke. N. Janse. C. P. Verstraate. J. J. v. d. Vreugde, allen te Zoutelande. Var. klas 1 naar 2 leerlingen bevorderd. 4 leerlingen niet be vorderd. Getuigschrift vormingsklas uitgereikt aan: E. M. van Eijzeren, J. J Minderhoud. te Dom burg: E. Davidse, te Grijpskerke: P. Noord- hoek. te Koudekerke'. E. Goedbloed. E. C. Jonkheer. A. M. S. Kamphuis. M. A. v. d. Linde. J. Lokerse. M. C. Slimmen. J. Visch, allen te Middelburg... T. van Waarde, te Nw.- en St.-Joosland: C. Guldemond, te Oost kapelle: A. W. de Jong, te O.- en W.-Sou- burg: A. C. de Wolf. te Serooskerke; H. B. Helmholt. J. N. Pouwer, te Veere; J. A. C. Belfroid. A. L, van Eekelen. G. L. Heij. P. Veenendaal. te Vlissingen. Aan de christelijke nijverheidsschool voor meisjes te Middelburg slaagden voor de pri- opleiding dc dames: C. P. Boogaard. R. C. Cromheen. J. Crucq. T. G. J. Dekker. M- Gehrmann. E. Grool. H. Hartman, A Houtepen. J. Jacobse, J. J. Klap. W. H Kole. M. C. Latumetcn. C'. M. Lootens, J, Moes. M. Pauwelse. T. Ponsen. J. D. M. Queljoe, S. os. E. A. M. Rozemond. B G. M. J. Veen. J K. Vermeulen. M. C. Bouwer. C, Braven- hoer. S F. T. Dirven. G. van Dijk. W H. ter Haar, L. M. Kouwo, E. Lahruyère. E. C. de hooit. A. W. Marijs. L. K. Melis, Y. Ninaber. J. M. Roose. R. Sinay. N. v. d. Sluys M. C. Smit. I. M. Steendam. C. M. Sturm C. Vogel. C. J. Bakker. N. van Belzeti. L Bliek. F. .1 Goedbloed. A. de Groot. H. L. Hoebeke, J. C. J. Loureose. J. W. Marteyn, C. J Mar- tevn. P. C. Niemantsverdriet. T. Ridderbos, M. A. Siereveld. W. N. v. d Sluys. L. M. Arentsc, C. Cyftotiw. P. A. Hart. J. D Hui bregtse. J. Jakobsen, E. J. Jongepier. P. M. van Kenlen. J. Krijger. P. Louwerse. C. Min derhoud. K. Minderhoud, C. de Ridder. C. Schreyenberg, J. C, Slabber. D M. Verhagc, N. Verstraate, F. A Blok. N. Huibregtse. Het diploma naaister werd uitgereikt aan: J. de Bree. W. M Risseeuw. P. P. de Ruyter. A. Siwabessy, J. Wan jon. Assistente A aan: L. An dries sen. M. Bacliof- De Thoolse Dagen zijn vrijday van start gegaan met de traditionele fokveedag. waarvan de foto een in druk geeft. (Foto P.Z.C.) echt spannend, tijdens de verschil lende kampioenskeuringen, die vooral bij de koeien veel wikken en wegen vergde. Maar ook ditmaal kwamen er weer verschillende eretitels uit de bus. De belangrijkste daarvan was het kam pioenschap bij de koeien, voor welke af deling 180 catalogusnummers waren in geschreven. De titel was voor „Adele van Veldzicht", een 7-jarige koe van de fa. C. L. Geluk en Zn. uit St.-Maartens- dijk. De koe Janna van mevrouw H. M. v. d. Slikke-Donken uit Poortvliet kreeg het rood-wit-blauwe rozet opgebonden voor de reservetitel. Ir. Harmsen was verheugd over de „brede deelname" aan deze fokveedag, constateerde vooral in het jongvee veel eigen fokmatenaai en wees er de veehouders op, dat men de uniformiteit van de Thoolse veestapel in bouw en type nog wat kan verbeteren. Lof had hij voor de produktie van de Thoolse dieren. Kampioene bij de vaarzen werd Sientje 77 van mevrouw Van der Slikke-Donken uit Poortvliet: haar vaars Janna 135 werd reservekampioenc. Bij de stieren ging de kampioenstitel naar Lodewijk 15, eveneens een dier van mevrouw Van der Slikke-Donken. Het reservekampi oenschap was voor de stier Sjaak van dc heer H. v. d. Jagt uit Poortvliet. De kal- veropfokwedstrijd werd gewonnen door van Tilburgh. Dan waren er de paarden. Een kleine maar selecte groep dieren verscheen in de keuringsring. „Prima kwaliteit" was de algemene indruk van de jury. Erna van Kouwenberg van fokker A. van Trjjen uit Oud-Vossemeer werd kampioene, maar toen zjj zich moest nieten met de titeihoudsters van vo rige jaren legde zjj het af tegen „Dina" van de Stallen Brooymans uit Oud-Vossemeer, die met de eretitel streek. Vooral de 2-jarige dieren weerden zich hier goed. Van de kleine collectie geiten, werd „Jannie" van M. Hage uit Tholen kam pioene, terwijl een dier van dezelfde in zender. „Sjoukje". de reservetitel op eiste. Betere kwaliteit dan vorig jaar was de indruk, die de jury van de scha penkeuring had. Er werd een flinke collectie dieren aangevoerd, evenals vorig jaar. Kampioen ram: een dier van D. J. van Gorsel uit Tholen met een re servekampioen van M. A. Geuze uit Oud- Vossemeer. die bij de ooien met een van zijn inzendingen de reservetitel behaal de. Kampioen ooi werd een schaap van de fa. C. L. Geluk en Zn. te Sint-Maar tensdijk. Op het manifestatieterrein stond vrijdag uiteraard ook al de tent met standhou ders, die in hun produkten het begrip „vrije tijdsbesteding" in beeld brachten en aan de man probeerden te brengen: boeken, grammofoonplaten en installa ties. tuingereedschappen, naaimachines, foto-apparatuur, hengelmateriaal kortom een keur van artikelen, die op de een of andere manier met vrijetijds besteding te maken hebben. In die tent hadden ook de inzendingen voor het ont werp van een eigen „Thoolse-Dagen"- vlag een plaatsje gevonden, evenals een serie tekeningen, waarmee de eilande lij ke lagere schooljeugd bij de manifes tatie was betrokken en die bezichtigd Geslaagden openbare v.g.l.o. Vlissingen Aan tie openbare v.g,].o.-6cliool te Vlissingen zijn de volgende diploma's uitgereikt: voor het. sleuleldiploma slaagden: Mieneke Molnsma, Theo do Kam. Els Sierevogel, Nel- loke Maas. Lenie de Jongo, Truu6 van Hoorn. Valerie Hamelink. Mattie Huiszoon. Toon de Groot. Tonnie de Leeuw. Rudle Mcljboom. Rob Moclaart. Erna Rouw. Hans dc Ridder. Rita Schenkel. Klaas Meulmeester. Afgewc- In concert- en gehoorzaal Prijzen voor werklust, beleefdheid en voor voorkomendheid i ren I. J. Schieman en J. Sukkel reikten Gre.'aagd voor het diploma Engel»: Hylke Dijkstra. Paulina Vermeulen. Theo de Kaïn. i Krijn v. d. Berge. Frouko v d. Wal. Hannle LullwicScr. Ellen Jansen. Jannie Verduyn. Ei'y Kurm\ Suus van Huizen, Cor Vermaal. Bert,us Strljdonk, Rlnie Koie. Afgewezen Op c seen. Geslaagd voor liet diploma kantoorkennis; vrijdagmiddag do getuigschriften uitge Ilylke Dijkstra. Paulina Vermeulen. Theo de reikt aan de geslaagden voor de lagere Kam, Krijn v. d. Berge, Frouke v. d Wal. technische school van de „Vereniging Hannic Luitwieler, Ellen Jansen. Jannie Ver- de Ambachtsschool" te Middelburg. Dat duyn. Ellie Kusse. Suus van Huizen. Cor Ver-I zijn er dit jaar 122. Achttien leerlingen maat. Bertus Strijdonk. Rinie Kole. w erden afgewezen. Van do school Afgewezen: geen. scheepswerktuigkundigeii ontvingen 28 Geslaagd voor het diploma Nederlandse taal: leerlingen liet diploma. Dertien scholie- Elien Jansen, Jannie Verduyn, Ellie Kusse.ren werden hier afgew Suus van Hulzen. Bertus Strijdonk. Rinie Op de bijeenkomst waren behalve de Kole, Afgewezen: geen. Geslaagd voor hel diploma Duits: PauUna Vermeulen. Geslaagd voor het diploma schrijfvaardig heid: Els Sierevogel, Toon de Groot. Tonnie de Leeuw, Rob Moelnarl, Erna Rouw. Piet Kats, Hnna Stroo. Stoffel Hoogesteger. Klaas Meulmeester. Annie Hubregtse. Johan van Hemert, Mattie de Ridder. Theo de Kam. Ellen Jansen. Anneke v. d. Welle. Louise Roelofs. Ingrid Veldman, Jac. Bomer. Ties Verboom. Gideon HeHeputie. Leo Viergever Frits Meijer. Huib van Driel, Hennie Jansen. Hylke Dijkstra, PauUna Vermeulen. Krijn v. d. Berge, Jannie Verduyn. Afgewezen: Geslaagd voor het diploma spreekvaardig heid: Jac. Bomer. Louise Roelofs. Ingrid Veldman. Lenie de Jonge. Truus van Hoorn. Lida van Ham. Hans de Ridder. Gideon Hel- leputte. Ties Verboom, Krijn v. d. Berge, Koos Zijl, Frans Kasander. Piet Kats, Jac. Klip. Johan van Hemert Afgewezen- eén Geslaagd voor het diploma handvaardigheid: Ludo Cortvriendt Harm Sanstra. Frits Meyer. Huib van Driel. Hylke Dijkstra, Wim Huvers. Tonnie de Leeuw. Stoffel Hoogesteger. Hans de Ridder. Afgewezen: één. Geslaagd voor het diploma vaardigheid in het koken: Lenie de Jonge, Truus van Hoorn. Ingrid Veldman. Louise Roelofs. Annie Hu bregtse. Renate Bos. Hennie Jansen, Anneke v. d. Welle. Mattie de Ridder. Corrie Hinlzen. Afgewezen: één. Geslaagd voor het Fixbrevet: Frils Meyer. Jac. Bomer. Mattie de Ridder, Gideon Helle- putte. Anneke v. d. Welle. Louise Roelofs. Hennie Jansen. Ingrid Veldman. Johan van Hemert. Piet Kats. Ties Verboom. Huib van Driel. Afgewezen: zeven. Geslaagd voor het Groot-sleuteldtploma Suus van Huizen. Eilie Kusse. Bertus Strij donk. Theo de Kam. Cor Vermant, Hylke Dijkstra, Ellen Jansen. Rmie Kole. Krijn v. d. Berge, Paulina Vermeulen, Frouke v. d. Wal, Jannie Verduyn. Hanme Luitwieler Afgewezen: geen. scholieren en hun ouders ook aanwezig vertegenwoordigers van het bedrijfsle ven. De heer C. Barentsen, voorzitter van de „Vereniging de ambachtsschool" opende de bijeenkomst. Hij herdacht de hulpconciërge M. A. Kiviet, die onlangs overleed en wees er op, dat dit jaar mr. J. H. C. Heyse, C. de Bruin en hijzelf respectievelijk 35. 30 en 25 jaar be stuurslid zijn van de vereniging. De heer Barentsen vertelde verder, dat de school momenteel 581 leerlingen telt een „niet uitbundig groot aantal voor Middelburg en omstreken". Over de oude school merkte hij op. dat het gebouw Singelstraat „met zorgen en moeite in nauw bruikbare stoat wordt gehouden". De afgestudeerde leerlingen wees hjj op de cursussen, die de schooi geeft en waarop zij zich verder kunnen bekwa- Vakkennis Directeur D. Roos noemde ook de dere opleiding en hij zei de gediplomeer den dat zij er voor moeten zorgen hun basisopleiding uit te breiden tot een vol ledig vakmanschap. „Wil je je wapenen voor minder goede economische tijden dan is vakkennis daarvoor de garantie". De heer Barentsen reikte vervolgens de schoolprijzen uit. De scholieren, die heb ben uitgeblonken in werklust, beleefd heid en voorkomendheid, werden hier- oor onderscheiden, Bovendien reikten ertegenwoordigers van het bedrijfsle ven de door verschillende werknemers beschikbaar gestelde prijzen uit. De heer A. C. Polderdijk uit Nieuw- en St.-Joos land deed dit voor de afdeling Middel burg en omstrelcen van de aannemers- bond, de N.A.P.B., de heer W. C. Calli- ber uit Middelburg deed dit namens de Walcherse schilderspatroons en de he- FILMS IN ZEELAND Hy is er nog steeds, James Bond, de overwinnelHke, de superman. Geheim agent 007 is nog steeds in Zeeland om U, mynheer, minderwaardigheidscom plexen te schenken en L, mevrouw, heer lijk te laten dromen van een „vent". In ALHAMBRA in Vlissingen en GRAND in Goes Iaat hy geprolongeerd zijn kun sten zien in de meest opzienbarende filmrage van de laatste tientallen jaren. Hy doet dit in „Goldfinger", het verhaal van de griezel, die de wereld in het derf wil storten. Dat het hem zou geluk ken, als James Bond er niet was, is ze ker. I)at James Bond hem vernietigt, gekleed in een James-Bondkoslnum en gestoken in zijn overheerlijke all-in-one- car, kunt U deze week nog gaan zien. „Gisteren, vandaag en morgen" is de ti tel van een verrukkelijke Italiaanse film van Vittoria de Sica. Het toont een trip tiek, waarin de hoofdrollen worden ge speeld door Sophia Loren en Marcello Mastroianni. Drie verschillende vrou- -enfiguren in drie geheel verschillende situaties. Dat is de opgave, waarvoor Sophia Loren zich gesteld zag. Een vrouw van een rijke industrieel, een call-girl en een vrouw, die ten koste van alles uit de gevangenis wil blijven. Dat zijn de drie vrouwen. Anna, Mara en Adelina. Sophia Loren is het wel toevertrouwd i om zulke rollen te spelen en Marcello Mastroianni is een waardig tegenspeler. Deze Italiaanse film is te zien in City in Middelburg. Geheel anders is „Inspecteur Gorilla slaat er op los". De titel van dit losban dige werkje zegt in feite alles. Inspec teur Gorilla van de geheime Franse dienst moet de daders opzoeken van aan slagen op een nieuw te bouwen Franse spoorlijn door Afrika. Het wordt een wilde geschiedenis, maar na veel bloed, lijken en woeste gevechten lukt het in specteur Gorilla de enige dader die is overgeb even aan zijn bazen uit te leve ren. voor dit stoute stukje heeft hij an derhalf uur nodig gehad, die U kunt doorbrengen in ELECTRO in Middel burg. Dat commando's angst kennen, was de lezer van dit stukje waarschijnlijk on bekend. maar in LUXOR in Vlissingen kan hij dat te weten komen. „Ook com mando's kennen angst" is de titel van deze film, die actueel als men in de filmindustrie is handelt in Vietnam. Het Vietnam echter onder de overheer sing van de Fransen. We zitten midden in de strijd en dan wordt er druk ge speurd naar gestolen juwelen. Daar zelfs vrienden aan elkaar gaan twijfelen, is het leed niet te overzien. Door al dat re dekavelen over die juwelen, vergeet men zelfs de strijd met alle dramatische ge- olgen van dien. Aan de r.h.b.s. te Vlissingen zijn bevorderd: de le klas naar de 2e klas: Rollen Bak ker. Clary Beyer. Peter Bii, Marga Blok, Lo- Bode. Maarten Bode. Yvonne Bode, Fleur Engelsman. Alie v. d. Ent, Klaas van Ever- dingen. Linda van de Geugten. Paul Grool- jans. Corrie Hulst. Han Koster. Piet van La- Peter de Quelery, Hans Timmermans, v. d. Velde. Wim Velthuis. Corneel de Fransje Ficheroux. Walter Geeraert. Nan Gisius. Freddy Hokke. Jan Jobse. Frans Kamermans. Paul Kole allen te Vlissingen; Rita Lalkens uit Breskens; Kees Jan Last drager uit Souburg: Hans Minderhoud, Leny dc Pagter. Rudy v. d, Runstraat. Frits Schoenmaker. Hans Teullngs, Frans v. d. Velde. Akke Vos, Janfetze v. d, werf. Paul Beyl, Frank Bollebakker. Ab van Daalen, Jan den Engelsman allen te Vlissingen: Rob- by Fernandus. Souburg; Constant Gesink. Bert Hendrikse. Coen Hermsen. Ben Janssen. Bram Jongepier. Jan de Kok allen te Vlis singen; Piet Kuyper Souburg: Rolf Mast. Hans Notenboom. Toon Peters. Jeroen Prins. Lowie de Quclerie allen te Vlissingen; Plet Stouten Souburg: Anton Verschoor de la Houssalje en Kees Weslstrate beiden te Vlts- Bevorderd van de 2e naar de 3e klas: Jaap van de Ameele, Vlissingen; Cora Arendse. Breskens; Maarten Bannink. Niels Bax. Marjan v. d. Bos. Jan-Kees Dommisse, Elisabeth Douglas allen te Vlissingen; Leo Druten. Koudekerke: Adri Franke. Bres- M. C. Boogaard. S. H. Boone. A. M. Bou- r. E. L. Bouwman. E. Briars, A. M. S. 1 Eenennaam. J. Elshout. M. J. Hage. J. C. Ho]leste!Ie, T Jansen. M. T. J. Kruyk. C. Nieuwland, J. P. M. Schoenmakers. P. Se- rler. C. Telehala. A. C. Tromper, C. S de la Viennc. D. H. G. Wondergem, H. Deea. Kostuumnaaister aan: J. C. C. van Arkel, H. .1. de Lange. P Schreyenberg. D. W. Usmany Assistente N aan: F. v. d. Broeke. W. M Franchimont. J. Gabrlélsc. M. Geen&e J. J. Geertee. J. C. Geluk. J. L. Gideonse. J. J. Heemskerk. E. M. Holle bran dse. H. Jonge pier. J. C. M. van Keep. K. C. E. de Looff. Roelse. A. J. E. Roth. J. C. Sies J. E. Sturm. M. J. Wielcmaker. A, H. G. Wieringa. Kinderverzorgster aan: N. van Damme. K. P. J. den Duik. M. J. v. d. Du»sen. W. M. van Haneghem. M. Kense, D. van Kleunen, C. G. Moorman. M. Reijnhout. W. Rutters, A, i\. Vlnke. M A J. Greiner, a. S. Jacobse. W. L. Janse. M A. Schrier, H. v. d. Walle. Voor het diploma kinderverzorgster ln kolo- itib.u.lzen zijn geslaagd: M. J. v. d. Dussen. N. de Gooyer. W. M. van Haneghem. J. M. Ken6e. D. van Kleunen, EL.dc Vlieger. kens: Sjaak Geldc-f, Ruud Kerkhof, Pauli de Kuyper, Henk Mulder. Jan-Dirk Schagen. Jan Bert Smits, Leo Smits. Aagje Verkerk. Corrie Veygen, Adrie v. d. Berge Roel de Bruyne. Reus Compeer, Elly v. Daalen nl- len te Vlissingen; Lydia Dybala. Souburg. Peter Gcldof. Theo van Hal. Suzette van T Hof, Kees Jansen. Gerda Lute, Janny de Nooyer. Lent Roelse. Ricky Stroo. Maja in 't Veld. Annltha Vermeer. Ella de Wit al len te Vlissingen; Wim Bil Souburg; Eddy Compeer. Vlissingen, Wout Dockheer. Vlis singen. Dies le Due Souburg; Henk Hak, Souburg. Rob v. Iren. Vlissingen. Tonny Jobsen, Vlissingen. Kees de Kam. Souburg; Jan Kamermans, Vlissingen, Peter Kole Vlis singen; Uob Maaskant, Souburg; Ko Plat- teeuw, Robby Spuy. Henk Struiwlgh, Jean Suurmond, allen te Vlissingen: Ricn Va der. Souburg; Bert Verijzcr. John de Voogd. Vlissingen: Richard Wolf, Souburg; Ko W genaar, Leo Overgauw, Vlissingen Bevorderd van de 3e naar de 4e klas: Hans ^ndre Bil. Jaap Blom. Mariétte Bos. Jannel Bovenlander. Frits Bruyn. Jan Buur- I, Catrlcn den Engelsman. Huub teil Hac ken. Sjaak Joziasse. Rilha Kesteloo. Eddy Macare. Rob Oosterhuis.. Heinier Reddinglus. Chris Vos. Rob Besse. Jos Bongers, Riet Daal- Tlneke v. cl. Ent. Annemarlo Fey, Theresia dc Jeu. Ankle Jobse. Irene Keim, Els v. d. Kerkhof. Plet Klip, Frans Labudzlk. Mady Omek, Marian Pot. Annelies Wan ningen. allen te Vlissingen; Jan Wattel, Sou burg, Rinua de Wit Vlissingen. Frans Bolle- Breskens, Sjaak de Bree. Gertjan Brou wer. Geert Brumooge, Johnny van Eenen naam. Robby Flohr. Felix Huiszoon. Allen te Vlissingen: Wim Janssen. Souburg, Leen Ka- rc-lse. Sjoerd Kelder. Dik Krol. Bram Louws. Jos Muller. Pic-t Post, Freddy Smit. Lou Ver- hage. Rink Verhage. Ben Wagenaar. alien te Vlissingen. Bevorderd van de 4e naar de 5e klas: Piet Blok, Vlissingen, Liesbeth Bosselaar, Vlissingen. Henk Dijkslag. Breskens, Anneke Geldof. Victor Geysels, Ans Jaspersc, Plet de Jong. Dlni Kawilarnng, TLne Kesteloo. Bert Klink. Hans de Koning. Ankle dc Ko- nink. Bram Maquelin. Wim Nieuwburg. allen te Vlissingen. Gerda Poortvliet. Souburg. Jo han Reindersma, Jaap van Sabben. Marian Smit, Marjan de Vos, Marijke de WUJt. Do nald van Beusekom. Wilma Braalc. Jan-W. Chri8tlaansen. Freddy Dagelinkx, allen te Vlissingen; Plet Eversdijk, Souburg, Alex Hamehnk, Hon de Konink, beiden Vlissingen. Tonny Kortenbout. Souburg. Ko Lijnse. Sou burg, Frlts Reynierse, Marijke de Roo.v. Everdien Stam. Gerard Teunissen. Annemarle v. d. Wocstijne, allen te Vlissingen. Addy Bruyne. Souburg. Piet Chapman. Jan de Dreu. Ton Landheer, allen te Vlissingen. Do aanncmersprijzen gingen naar: S. \V van Helleman en D. Schroeven», de prh! mui ile schilderspatroons was» voor p. c l'attenier en de Smeconiaprijs ging naar ■I. <le Visser. De heren J. A. Cevaal en A .Janse kregen de Bovagprjjzen. Drie leerlingen brachten ilank aan be stuur, directeur en lcrnren voor het ge noten onderwijs. Een speciaal bedankje was er van directeur Roos voor het on derwijzend personeel en congiërge P. Alewijnse. Geslaagden - het staagden: St Joosland; P, Boo gaard, Koudekerke; J. P. Brasser, Westka pelle; J. J. Coppoolse, Oostkapelle; P, Gover- se (prijs). Kruiningen; J .tie Graaf, Middel burg; R. W. de Haan. Serooskerke-W.; S. W. van Helleman Iprijs). Middelburg: L. H. Hcijt. Westkapelle; H. Jobse. Serooskerke- D. Jongepier, Westkapelle: P. v. d. Ket terij, Arnemuiden; J. de Nooijer. Arnemui den. B. W. G. P. de Pagter. Middelburg: K. Schroevers. Arnemuiden: J. Schroten. Mid delburg: P. Verstraate. Biggekerkc; J. de Voogd. Vrouwenpolder. Niet gediplomeerd: 1 leerling, Timmeren 3 B: A. de Buck. Veere; M. C'. Clement, Kamper land; P, Cljvat (prijs). Middelburg; A. Dln- gemanse, St.-Laurens; A. Geuze, Middel burg; J. A. Jongepier. Middelburg; A. Jozi asse, Koudekerke; L. T. Koole, Kamperland; C. van Maldegem, Gapinge: T. A. Mol. Mid delburg: H. B. A. v. d. Ven. Middelburg; C Wisse. Middelburg: J. Wouters. Veere; J Zachariasse. Serooskerke (W.). Verklaring voor praktijk: O. Sapia, Oost- en West-Souburg. Niet gediplomeerd: 1 leerling. Mclselcn 3: J. Blaas (prijs), Aagtekerke; C. H. Bliek, Arnemuiden; D. Schroevers (prijs). Arnemui den; R. C. Sittrop. Middelburg; J. J, de Veij. Vlissingen. Schilderen 3: C. Baaijens, Arnemuiden; H. H. Carol, Mid delburg; J. de Hamer. Arnemuiden; A. F van Hoorn. Middelburg: T. Janse. Arnemui den: L. K. Os té. Vrouwenpolder: P. C. Passe nier (prijs), Zoutelande; N. de Wijze (prijs), Middelburg; C. A. van IJk. Middelburg. Niet gediplomeerd: 3 leerlingen, Elektrotechniek 4: A. P. Adriaansen (prijs), Middelburg: B. Bosselaar. Oost- en West-Souburg; D. Goed- hort, Arnemuiden; A. A. C. Houtepen. Mid delburg; W. Jacobse, Biggekerke; P. J. Jas pers, Middelburg: W, P, Joztasee. Middel burg; S. F. Koole, Serooskerke-W.; D. J Louws. Grijpskerke: C. J. B. Meijer. Middel burg; P. J. A. Nederlof. Middelburg; C. J. Nieuwenhuyzen, St.-Laurens; M. Pou- wclse. Middelburg: P. J. Roth. Middelburg; Tiel. Middelburg; J. Troy. Mid delburg. W. A. M. Vermeule. Middelburg; d. Woestijne. Domburg, J. Wondergem. Serooskerke-W. Niet gediplomeerd: 2 leerlingen. Metaalbewerkcn 3 A: A. J. C. v. d. Broek, Middelburg; G. J. Dam- Middelburg; A. W. Doense. Oost- -Souburg; A. C. Faasc, Middelburg: A. an Hoften, Middelburg; M. F. Jansen. Vlissingen; J. Kesteloo, Middelburg; Louws (prijs). Aagtekerke; F. Mboera. Mid delburg; P. Puijpe. Oost- en West-Souburg: W. Risakotta. Oost- en West-Souburg; A. G. Schrier. Kamperland. Niet gediplomeerd: 2 leerlingen. Metaalbewerkcn 3 B; M. van Belzen, Arnemuiden: J. v. d. Broeke, Oostkapelle; G. A. Hindriks (prijs) Dom burg; T. L. Koole. Kamperland; J. Rook, Middelburg; F. J. v. d. Tak, Koudekerke; J. de Visser, Serooskerke-W. Niet gediplomeerd: 7 leerlingen. Metaalbewerken 3 C: P. C. Bekenkamp. Middelburg; J. v. d. Broe ke. Grijpskerke; C. Cornelisse, Middelburg; J. D. C. Davidse. St.-Laurons; R. M. Hille- brand. Vlissingen: L. Kramer (prijs). Mid delburg; F. Mazure. Middelburg: W. Mesu, Vrouwenpolder; R. E. Nleuwenhuljse, Mid delburg; M. A. van Pelt. Middelburg; J. de Rijke, Arnemuiden; R. Vermeule. Middel burg. Niet gediplomeerd: 2 leerlingen, Autoherstcllcn 4: A. J. van Baaien, Grijpskerke: J. A. Cevaal (prijs). Meliskerke: L. Jakobsen. Meliskerke: A. Janse (prijs) Nieuw- en St. Joosland; L. de Lima. Oost- en West-Souburg; M. Mari- Vlissingen: A. Reynierse. Koudekerke; Weer besprekingen Indonesië-V erolme De heren C. Veroline en H. Rijke, lid van de hoofddirectie van het Vcrolniecon- ccrn, zullen op verzoek van de Indo nesische regering half augustus naar Djakarta gaan om dc in liet afgelopen weekeinde in Parijs gevoerde bespre kingen met president Soekarno en dc ministers Saleh en iYIardanus (scheeps bouw) voort te zetten. Verdere ontwik keling van de scheepsbouw in Indonesië is het onderwerp van gesprek. De vroegere Oranjelljner M.S. „Prinses Irene", wordt momenteel op een van de werven van Verolme verbouw tot ge combineerd pelgrim- en vrachtschip, en zal in oktober definitief aan de Indone sische stoatorederij worden overgedra- fen. Het schip zal 780 pelgrims per reis unnen vervoeren. Op de werf die Indonesië in samenwer king met Verolme bij Djakarta bouwt zal dit najaar het eerste schip op stapel worden gezet. Enraf-Nonius sticht onderneming in New York Nadat in de afgelopen jaren dochteron dernemingen zijn opgericht, in Duitsland, Frankrijk en Engeland zal „Enraf-Non ius" nu een onderneming in de U.S.A. oprichten. Een marktonderzoek heeft uitgewezen, dat ondanks de grote Amerikaanse con currentie in de elektronische sector een belangrijke omzetmogelijkheid aanwezig is voor de technische hoogwaardige pro dukten van Enraf-Nonius. NEWYORKSl BEURS Lichte winstneming heeft gisteren een deuk gemaakt in een tamelijk goede avans op de Newyorkse effectenbeurs. De affaire was matig actief. De prijzen gingen aarzelend omhoog tijdens het eerste uur, maar kregen daarna geleide lijk meer vaart. De winsten bereikten hun piek omstreeks het eind van het vierde uur, maar begonnen toen weer wat af te kalven. De meester fondsen behoefden echter slechts fracties van hun beste dagwaarden prijs te geven. Winstneming speelde duidelijk een rol bij Chrysler en General Motors, met tegen het slot enig verlies als resultaat. Beide autofondscn waren stevige winnaars ge weest bij het verrassend herstel van don derdag. Eastman Kodak bouwde nog al snel een winst van een vol punt op, maar moest er weer ongeveer de helft van af staan. Du Pont boekte aanvankelijk ook een vol winstpunt, maar bleef uiteinde lijk om de slotprijs van donderdag han gen. De stoalwaarden Hepen fracties te rug. De oliefondsen lagen over het al gemeen vast in de markt, ondanks eni ge winstneming bij de leiders. Er werden gisteren 4.800.000 shares om gezet. In totaal werden 1340. fondsen verhandeld, waarvan 754 hoger en 350 lager. De omzet van de American ex change was 1.190.000 shares. De handel in obligaties kwam neer op 11.670.000 dollar. Slotkoersen: A.K.U. geen notering. Phi lips Electronics 28^ (geen notering). Royal Dutch/Shell 39>4 (38%), Unile ver 38 (37%). VerklariiiR voor praktijk: C. P. Heljman, Vlissingen. Voor het diploma school voor schecpswerk- tuigkundlgen slaagden: 2 A: S. Bax, Bergschenhoek: J. J. Bloks. Middel burg; T. J. Bonte (prijs). Oostburg. P. A. A. Duine. Nieuwdorp; A. H. Geertse. Oostkapel le; C. Gideonse. Veere; C. J. Houtzager. Vlissingen; A. J. Kik. Wolphaartsdljk; J. Kuiper. Vlissingen; C. M. Lokerse, Middel burg; J. A. v. d. Lubbe, Vlissingen; J, J. J. Ludekuse. Middelburg: W. K. Paulusse, El lewoutsdijk, N. Smolders. Middelburg; C. J. Vlnke. Mlddelhurg: B. Wabelce. Krabbendlj- ke: A. J. Metz. Vlissingen. Niet gediplomeerd: 8 leerlingen. L. E. Almeklnders, Bergen op Zoom: H. 1- A. Brasz. Middelburg; J. op 't Hof. Kapellex K. Homans. Berger, op Zoom: E. Karei. Mid- nUuU„„«. deiburg; M K0,e. Goes: J. A. M. I^er. Vlls- West-Souburg singen: C. Ixire. Middelburg: J. A. Loulsse, j 'jGocs: H. C. Walraven. Nieuw- ei B. Soplantiia (prijs!. Oost- e.. A. R. Visser. Vlissingen: R. P. v. d Vijver" üocs: H' C' Walraven. Nieuw- en St. Joos- Breskens: J. J. Willemse. Middelburg land; F. W. Wisse. Oost- en West-Souburg. Brood- en banketbakkerij 3: lNlet gediplomeerd: 5 leerlingen. B. G. J. C. Daalhuizen, Middelburg: M. Fait. Aardenburg; J. Goedbloed (prijs), Gapinge; J. C. Hooftman. Middelburg; A. H. Luyk, Kamperland; H. J. Meulenberg, Biggekerke; M. Remijn. Serooskerke-W.; P. J. de Smit. Vlissingen: P. J. Verhage. Bigge kerke; N. Visser. Middelburg: L. Vrijenhoek. Vlissingen; B. E. A. van Wezel, Middelburg; J. Zandee. Middelburg. Examens Op het te Middelburg gehouden examen. werd afgenomen door de Ned. Fed. van bejaar denzorg. Mej. Zuiddijk is thans werk zaam als bejaardenverzorgster in het tehuis „Vrede Best" te Wemeldinge. In plaats van kaarten. GEBOREN: JAN MARINUS FRANS VADER en CORRY FRANCKE, hebben het genoegen, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huweijjk. waarvan de voltrekking zal plaatshebben D.V. dinsdag 20 juli a.s., des namiddags om 2.00 uur. op het gemeen tehuis van Nieuw- en St.- Joosland. Kerkelijke beves tiging in de kerk der Gere formeerde Gemeente te Mid delburg om 2.45 uur door de weleerwaarde heer ds. J. C. Weststrate van Melis kerke. Gelegenheid tot feli citeren van 4,30 uur tot 6.00 uur in de „Schakel". Bach- tensteene 14. Middelburg. Sand-Strömstraat 36, Oosterland. Rijksweg 82. Nw.- en St Joosland. 2 juli 1965 Toekomstig adres: Burg. Van der Havestraat 62, Oos terland. Voor de veie bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader JAN MARANÜS, Heden overleed, na een langdurig, geduldig ge dragen lijden, onze lie ve zuster, behuwdzus ter en tante CORNELIA JOHANNA MARIA VERHEUL, in de ouderdom van 81 jaar. Namens de familie, Rijswijk (Z.-H.), 8 juli 1965, Lijsterbeslaan 13. Mede namens mijn kinderen, zeg ik allen hartelijk dank voor de vele blijken van be langstelling bij mijn 95e ver- iaardag. Wed. S. BrasserDekker. Koudekerke, juli 1965, Dishoekseweg 41. Hierbij zeggen wij aan fa milie, vrienden en bekenden hartelijk dank voor de grote belangstelling, ondervonden bij ons huweUjk. L. Haak J. A. HaakLuteijn Voor de vele bewijzen l deelneming, ontvangen overlijden van onze geliefde vader, behuwd' groot- en overgrootvader FRANCOIS ROBERT VAN ROSEVELT, betuigen wH onze hartelijke danJt_ betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Uit aller naam, A. Maranus. 1 J Rosevelt. Domburg, juli 1965, Vlissingen, juli 1965, Singel 8. Arbeidstraat 4. Tot onze droefheid ging heden van ons heen, bij na 86 jaar oud, onze zeer geliefde zwager, oom en oudoom JONKHEER MR. GERARD ARNOLD ADRIAAN NAHUYS, oud-burgemeester van Doesburg, echtgenoot van Maria WUheimina Lantsheer. Oostkapelle A. W. Lantsheer-Hoeufft E. J. L. Lantsheer Schiedam: E. A. M. van Hoogenhuyze- Lantshecr L. B. E. van Hoogenhuyze Rotterdam: J. A. Lantsheer A. L. Lantsheer-de Bruyn van Melis- en Mariekerke. Achterneven en achternichten Velp. 9 juli 1965. Voor de zeer vele blijken van medeleven en deelne ming, ontvangen na liet overlijden van onze lieve vrouw, moeder, grootmoe der. zuster en tante APOLONL\ ANNA LEENHOUTS— ELENBAAS, Breskens, juli 1965, Dorpsstraat 115. Tandarts PEETERS Maandag n.s. geen spreekuur. Te koop: CARAVAN. Staande en te bevragen: Camping Oranjezon, Vrou wenpolder. Tandtcchnicus J. P. A. ROSSEL, K. Nieuwst,r. 93, Vlissingen. Reparatie van KUNSTGEBITTEN waar U op kunt wachten. Spreekuur dag. van 9-6 uur. B.h. dinsd. en donderd. 6-7 uur Zaterdag 9-2 uur. tel. 4533. KHIIIFERKE Vergadering voor gehuwde ringrijders op dinsdag 13 juli om 8.00 uur in hotel „Walcheren". Het bestuur. 2 pak VéGé vriichtenhagei 89 ct. - 18 gratis geldzegels. Alléén bij uw VéGé-kruide- nler.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1965 | | pagina 26