Sport en wedstrijden Financiële berichten 5- S- ïCcLvooy VlymoulH 65 Sybrands remise tegen Baba Sy JAZY LIEP WEER SNELLER OP 5000 M F0UCHER WINT MIDI LIBRE Hans Ree versloeg Taimanow RIK VAN L00Y WON le ETAPPE IN LUXEMBURG DIES KOSTEN NAAR CANADA Dies Kosten snelste in Tielt (België) ITALIAANSE RITZEGE ZWITSERSE RONDE ASSISTENT Gemeenteziekenhuis Dordrecht. leerling-verpleegsters 1900 1965 VOORTZETTING JUBILEUMVERKOOP. waardevolle verrassing. Voor vaderdag iÉ k „DE VIJZEL", MIDDELBURG Prijs ƒ5,— DE BOEKHANDEL VERKRIJGBAAR Automobielbedrijf Jobse Sturm Garage „Paul Kruger" 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 JUNI 1965 Kapitein-vlieger Sommer begraven Gistermiddag is op het kerkhof van de Sint-Catharinaparochie te Eindhoven met militaire eer het stoffelijk overschot ter aarde besteld van de 32-jarige kapi tein-vlieger J. B. Sommer, lid van het stnnt-team „Whisky Four", die dinsdag middag tegelijk met kapitein-vlieger B. A. Liem bij een demonstratie op de vliegbasis te Woensdrecht is veronge lukt- Aalmoezenier J. Rijk van de vliegbasis Woensdrecht droe, geassisteerd door aalmoezenier J. van den Broek van de vliegbasis Eindhoven, de Heilige mis van requiem op. Daarna formeerde zich een lange stoet, welke zich naar het kerkhof aan het Frederik van Edenplein begaf. De Koninklijke luchtmachtkapel, die de stoet opende, speelde treurmuziek. On der zeer vele militairen, die de plechtig heid bijwoonden, voornamelijk van de vliegbasis Woensdrecht, waarbij ook een deputatie van het daar in opleiding zijn de Belgische luchtmachtpersoneel, be vond zich commodore J. N. Mulder, commandant van het commando lucht machtopleiding te Arnhem. Aan het graf sprak aalmoezenier Rijk de laatste gebeden. Daarna speelde de luchtmachtkapel het Wilhelmus, dat gevolgd werd door een salvo van het aan het graf aangetreden vuurpeloton uit Nijmegen. De commandant van de vliegbasis Woensdrecht, kolonel Van Woensdregt, sprak verolgens een korte afscheidsgroet. „Hans, rust in vrede bij oude makkers, die je zijn voorgegaan", zo besloot hij. De droeve plechtigheid werd besloten met koraalmuziek en de „Last Post" van de luchtmachtkapel, waarna kapitein Smeets namens de fa milie dankte voor de deelneming en be langstelling. De elfde en voorlaatste ronde van het internationaal damtoernooi in Hooge- zand heeft een rustig verloop gekend. Wereldkampioen en lijstaanvoerder Tsjegolew en de tweede Rus in het ge zelschap, Skretensky, legden elkaar, zo als verwacht, niet veel in de weg en schoven remise. Baba Sy heeft op hard nekkige wijze geprobeerd de jonge Am sterdammer Sybrands te kloppen. Sy brands bouwde echter een te sterke stelling op om zich door de Senegalees te laten verrassen. De enige wijziging van betekenis in de stand was die van Germain. De man uit Haiti won knap van Hisard en deelt nu met Deslauriers en Baba Sy de tweede plaats. De uitslagen lulden: Nimbi (Kongo) Fanelli (It.) 11: Sybrands (Ned.) Baba Sy (Senegal) 11; Germain (Haiti)—Hisard (Fr.) 2—0; Deslau riers (Can.)Cazemier (Zwits.) 11; Tsjegolew (Rusl.)Skretensky (Rusl.) 11; Okrogelnik (Ned)Schotanus (Ned.) 2—0. Stand: 1. Tsjegolew 14 pnt; 2 Baba Sy, Deslauriers en Germain, elk 12; 5. Sybrands en Skretensky beiden 11; 7. Cazemier en Hisard beiden 10; 9. Okro gelnik en Schotanus beiden 9; 11. Nim bi 8; 12. Fanelli 2. NEWÏORKSE BEURS De koersen op de Newyorkse effecten beurs zijn gisteren eindelijk enigszins hersteld na een week van dalingen, on danks de normale winstnemingen voor het weekend. De handel was matig ac tief. De koersen openden gemengd tijdens vroegbeurs, maar liepen tegen het mid daguur iets terug. In het laatste uur trad opnieuw een herstel in en sloten de koersen op hun beste daggemiddel den. Automobiefondsen sloten iets onder hun daghoogten. Du Pont opende vast, viel terug op zijn vorige koers, maar sloot met een kleine winst. Eastman Kodak en Allied Chemical waren prijs houdend terwijl Union Carbide omhoog ging- In AKU ging weer niets om. Philips Elec bleef op 28%, Royal Dutch Shell daalde met een kwart op 40% terwijl Unilever steeg tot 39'4- De omzet bedroeg 5.350-000 shares. In totaal werden 1355 fondsen verhandeld, waarvan er 692 hoger en 428 lager no teerden. Op de American exchange 1.270.000 shares van de hand. De omzet in obligaties bedroeg 9.510.000 dollar. E.P.V. verschuift claimemissie De „E.P.U.", Europese Pluimvee Unie N.V. in Hamersveld. zal de aangekon digde claimemissie van aandelen ver schuiven naar het najaar 1965, als het beur8klimaat dan de nodige mogelijk heden biedt. De uitgifte zal bij voorkeur in oktober worden gerealiseerd, maar het bestuur ziet eventueel nog uitwijk mogelijkheden tot uiterlijk het voorjaar 1966. Tot dit uitstel is besloten in het belang van aandeelhouders, gezien het huidige beursklimaat en de geringe - - - - - - 'i Je don- meegedeeld. Emissie Breat bouwstoffen Op woensdag 23 juni kan bij Mees en Zoonen en Hope en Co.) tot de koers van 250 procent worden ingeschreven op de reeds aangekondigde nominaal 500.000 aandelen N.V. bouwstoffen voorheen A. E. Braat in Den Haag. De inschrijving is voor houders van claims. Nominaal 3000 oude aandelen geeft recht op 1000 nieuw aandeel. Notering ter beurze zal worden aangevraagd. DIVIDENDEN De directie van het N.V. aannemingsbe drijf N B. M. Zaandam (deel uitmaken de van de N.V. Verenigde N. B. M.-be- drijven) is blijkens het jaarverslag te vreden over de in 1964 Behaalde resul taten. Het dividend werd vastgesteld op 15 procent (v.j. 12). GERZON. Het bestuur van Gebr. Gerzon's Mode magazijnen N.V. Amsterdam heeft op het ogenblik een herkapitalisatie in ern stige overweging. „Er wordt serieus aan fewerkt", zo zei de voorzitter prof. mr. r. G. M. Verriin Stuart, in de jaarver- ENTHOVEN. Commissarissen en directie van de N.V. Pletterij v/h L. I. Enthoven en Cie te Delft zullen aan de binnenkort te hou den algemene vergadering van aandeel houders voorstellen over 1964 een divi dend van elf procent uit te keren (v. j. 13 procent). REISS EN CO. Hoewel de resultaten van de produkten- handel over 1964 iets ten achter ble ven bij die van 1963, is de N.V. handels vereniging voorheen Reiss en Co te Amsterdam er, blijkens het verslag, in islaagd in de exportzaken wederom jlangrijk grotere omzetten te bereiken. Blijkens ae geconsolideerde verlies- er winstrekening steeg de winst op goede ren en commissies tot 2.41 min. (v. j. 2.0 min.). Er resteert een nettowinst van 95.631 86.201). Voorgesteld wordt, zoals bekend, het dividend te verhogen tot zeven (6 )procent over een ongewijzigd aandelenkapitaal van 1.23 min. De tot nu toe in 1965 behaalde re sultaten zijn gunstiger dan die over 1964. Ontslag werknemers door rationalisatie Een aantal personeelsleden in de indi recte sector (administratie, leiding, con trole en dergelijke) van de kousenfa- briek De Jong en Van Dam in Hengelo is overcompleet geraakt en zal bin nen afzienbare tijd moeten worden ont slagen. De directie heeft het personeel in deze sector van het bedrijf (ongeveer 200 mensen) hiervan donderdag medede ling gedaan. Ongeveer 10 pot van hen zal niet langer kunnen worden gehand haafd. Door verbeterde produktiemetho- den en modernere beheerstechnieken is het mogelijk gebleken een veel ge- stroomlijnder produktieproces te schep pen. Hierdoor konden geleidelijk veel voorbereidende administratieve, con trolerende en dergelijke werkzaamheden vervallen of tot veel kleinere proporties teruggebracht worden. De komende ont slagen zijn hiervan weer een gevolg. SAMENWERKING NODIG IN WASMACHINE- INDUSTRIE De Nederlandse wasmachine-industrie zal zich op den duur alleen kunnen hand haven by de steeds groter wordende concurrentie in de E.E.G., wam tijdig haar krachten weet te bundelen, zo schrijft de directie van de N.V. Email- leerfabriek „De IJsel" (Edy) te Dieren haar verslag over 1964. Edy is er in dat jaar niet in geslaagd de sterk ver hoogde loonkosten op te vangen, door tegenslagen in de sector der huishoude lijke apparaten, waar de afzetmarkt zeei onrustig was en een herig ver scherpte buitenlandse concurrentie op trad. De totale omzet verminderde met vijf procent. Het bedrijf leed een netto ver lies van 61.100 (v.j. winst 178.800). Evenals vorig jaar zal het dividend worden gepasseerd. Het verlies wordt klein positief saldo te zien geven, is het door de reeds ontstane en nog te ver wachten kostenstijgingen zeer moeilijk te voorspellen hod net lopende jaar zich zal ontwikkelen. Er worat thans een derzoek ingesteld hoe het bedrijf aai De Franse atleet Michel Jazy heeft vrij dagavond tijdens wedstrijden te Char- lety zyn eigen Europees record op de 5000 meter opnieuw scherper gesteld. Hij maakte een tyd van 13 minuten en 29 seconden, waarmee hy 5,4 seconden sneller was dan op 6 juni jl. sant verbeterde Jazy ook het Europees record over drie mijl met een tijd van 13 min. 5,6 sec. Dit record stond op naam van de barrevoets lopende Brit Bruce Tuiloh met 13 min. 12 sec. De Fransman André Foucher heeft t Midi Libre op zijn naam gebracht. De vierde en laatste etappe, die van Mont- pellier naar Nimes voerde over een af stand van 195,5 kilometer, leverde een zege op voor zijn landgenoot Jean Sta blinsky. De uitslag van de etappe ls: 1. Stablinsky (Fr.) 5.13.14; 2. Grain (Fr.); 3. Foucher (Fr.); 4. Junkermann W-Dld.5. Miles! (Fr.) allen z.t.; 6. Simpson (G.-B.) 5.13.49; 7. Hamon (Fr) 5.14.04; 8. Wright (G.-B.) 5.21.05; 9. Graczyk (Fr.); 10 Jan Janssen (Ned.) en vervolgens hef peloton in dezelfde tijd als Wright. Het eindklassement ziet er als volgt uit: 1. Foucher (Fr.) 21.51.05 (52 punten); 2. Stablinsky (Fr.) z.t. 65 pnt.; 3. Simp son (G.-B.) 21.51.36; 4. Milesi (Fr.) 22.00.37; 5. Hamon (Fr.) 22.01.28; 6 Junkermann (W.-Dld.) 22.01.59; 7. Pin- ,'eon (Fr.) 22.02.04; 8. Mastrotto (Fr.) 12.02.08; 9. Janssen (Ned.) 22.04.40 (20 punten); 10. Raymond (Fr.) z.t. 37 pnt. De jonge Nederlander Hans Ree kan zich er sinds vrijdag op beroemen de tweede speler te zijn, die de Russen bij het Europese schaakkampioenschap voor teams een vol punt afhandig heeft gemaakt. Hans Ree brak donderdag in gunstige stand zijn partij af tegen Tai manow. De Russische grootmeester gaf zich vrijdagmorgen zonder verder spe len gewonnen. Daardoor werd de eind stand van de match NederlandRus land 2%7%. Verder verloor West- Duitsland met 3%6% van Zuld-Slavië en won Hongarije met 6%3% van Roe menië. Halverwege het toernooi leidt Rusland met 34 pnt voor Zuid-Slavië (29), Hongarije (28), Duitsland (21%), Roemenië (20) en Nederland (17%). AVOND VIERDAAGSE START 23 JUNI De Nederlandse wandelsportbond heeft aan de gymnastiekvereniging Mediobur- gum de organisatie van de avondvier daagse te Middelburg opgedragen. Voor de junioren zijn de te wandelen afstan den elke avond gesteld op tien km. De senioren lopen de eerste, tweede en derde avond elk vijftien km en de vier de avond 20 km. De data zijn 23, 24, 25 en 26 juni. Iedere deelnemer, die de vier toenten volbrengt krijgt een herin nering. Zij die niet op zaterdagavond kunnen wandelen kunnen de tochten lo pen op 22, 23, 24 en 25 juni. Handbalspelers tegen Zwitserland De Nederlandse herenveldhandbalploeg, die zondag a s. in St.-Gallen uitkomt tegen Zwitserland is als volgt gesteld: In een zeer rustige eerste etappe van de Ronde van Luxemburg laatste wed strijd voor de tour heeft Kik Looy zyn zoveelste oven* inning in seizoen behaald. In de eindsprint versloeg hij met gemak zijn zeven medevluchters, onder wie de Televizier Cees Haast (vier de) en Ford-rijder Arie den Hartog (zesde), die vorig jaar winnaar werd van de rondrit door het Groot Hertog dom. De sterke Soloploeg van Van Looy heeft vrijwel de gehele koers gecontro leerd. Slechts op het laatste circuit var 32 kilometer, waar een klein colletje moest worden beklommen slaagden ne gen renners erin los le komen. Door een val viel Van Loo.vs knecht Ecdgar Sor- geloos af, maar de overigen bleven tot aan de meet bijeen waar Herenthals' grote man Van Looy met twee lengten erschil won. De uitslag van de eerste etappe Luxem burg Howald-Luxemburg bel 'Air (199 km) luidt: 1. Van Looy (Belg.) 5.07.04; 2. Bocklandt (Belg.), 3. Monty (Belg.); 4. Haast (Ned.); 5. Brandt (Belg.); 6. Den Hartog (Ned.t: 7. Elliott (Ierl.): 8. Hoevenaers (Belg.) z.t.; 9. Sorgeloos (Belg.) 5.07.13; 10. Seis (Belg.) 5.07.16: 11. Gerben Karstens (Ned.); 18. Bas Maliepaard (Ned.i; 19. ex aequo: Cees Lute, Cees van Espen, Jo de Roo. Leo van Dongen. Rik Wouters, Wim de J?r ger, Cor Schuuring, Jos van der Vleuten (allen Nederland) in z.t. Wielrenner Dies Kosten uit Kapelle (20 aar) zal deelnemen aan de Konde van ?anada voor amateurs- Hij zal deel uit maken van een vier man sterke Neder landse ploeg. Deze ronde wordt gehou den van 25 juli tot 8 augustus. Door deze trip naar Canada zal Dies Kosten niet kunnen deelnemen aan liet kam pioenschap van Nederland op do weg amateurs. Dies Kosten uit Kapelle heeft donderdag in Tielt (België) een wedstrijd voor amateurs over 125 kilometer gewonnen. De beslissing viel reeds na ongeveer 25 kilometer" toen Dies Kosten, zijn plaatsgenoot Rinus Hoogerland en drie Belgen uit het peloton ontsnapten. Zij veroverden een voorsprong van circa an derhalve minuut. In de eindsprint toon de Kosten zich de snelste, vóór de rappe Belg Willy van den Este. Rinus Hooger land werd vierde. De rappe Italiaanse spurter Franco Bi- tossi is vrijdag winnaar geworden van de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland .een 198 km lange rit van Basel naar Wohlen. Botisso maakte een tijd van 5 uur, 4 min. en 50 sec. De uit slag was verder: 2. Walter Bouquet (B.) 3. Jos Huysmans (B.); 4. Rolf Maurer (Zw.): 5. Maurice Izler (Fr.): 6. Mario Fontana (It.),, allen in dezelfde tijd als de winnaar. 49. Jan Hugens (Ned.) 5.09.08. De Belg Jos Huysmans bleef leider Sn het algemeen klassement. 0 De gezondheidstoestand van president Johnson is van zijn verkiezing af uitstekend geweest, zo heeft de arts van het Amerikaan se staatshoofd woensdag verklaard. In Wall- street deden geruchten de ronde dat John- ecn hartaanval zou hebben gehad De Heiland, waarvan zij vele jaren de kleu ters heeft mogen ver tellen, heeft tot Zich geroepen onze leidster en collega M. J. KIEL. Bestuur en leidsters chr. kleuterschool „Samuël", Kapelle. Heden overleed plotse ling, onze geliefde va der, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer HUBRECIIT MEULBLOK weduwnaar van Elizabeth Sinke Wolphaartsdijk: P. Maartense- Meulblok A. J. Maartense P. Meulblok C. P. Meulblok- Flipse C. Ossewaarde- Meulblok F. J. Ossewaarde Q. Meulblok K. Meulblok-Vleugel. Kleinkinderen en achterkleinkind. Wolphaartsdijk, 11 juni 1965. Condoleant ieadres Noorddïjk 7. Wolphaartsdijk. De begrafenis plaatshebben op dins dag 15 juni a.s. des na middags om 2 uur van af hotel Ossewaarde. zal George van Noessel (Swift Arnhem) Jan Witte (Esca Arnhem). Jan van de Vosse (Aalsmeer, Amsterdam), Daan Gillissen (Niloc, Amsterdam), Guus Kantelberg (Sittardia, Sittard), Wim Buding, Piet Vennik (beiden Esca VC Arnhem), Jaap ter Horst (Swift Arn hem), Rob Janssen en Jaap Bax (beiden Micrometers, Arnhem). Dick Veen (Jahn 2, Stadskanaal). Herbert Botter- man (Operatie 55, Den Haag). Wisselspeler: Hennie Berkhout (Esca VC, Arnhem). huidige marktontwikkeling moet worden aangepast. De Nederlandse wasmachine- en centri fugefabrikanten dekten met hun pro- duktie in 1960 nog 80 procent van het binnenlandse verbruik. In 1964 is cijfer gedaald tot ca 50 procent, licht de directie een pleidooi voor sa menwerking toe. Algemene kennisgeving. Heden overleed onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootva der FRANCOIS ROBERT VAN UOSEVELT, weduwnaar van M. E. Praag, in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam, J. J. van Rose velt. VliS8ingen, 11 juni 1965. Arbeidstraat 4. De teraardebestelling zal plaatshebben op maandag 14 juni a,s. Vertrek Arbeidstraat 4, des namiddags 2.00 uur. Dinsdag 15 juni a.s. hoopt onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer zijn 90ste geboortedag te vieren. Wij hopen dat hij nog lang gespaard mag blijven. Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele bewijzen van belangstelling ondervonden bij de herdenking van ons i-jarig huwelijksfeest. Mede namens onze kinde kleinkinderen en ach terkleinkinderen Na een langdurige ziekte werd heden van ons weggenomen, mijn geliefde man, onze lie ve vader, groot- en overgrootvader in de ouderdom van 87 jaar. Uit aller naam, H. Blok-Boerma. Goes, 11 juni 1965. Heernisseweg 20. De begrafenis zal plaatshebben op dins dag 15 juni. Vertrek vanaf Heernisseweg 20 om 14.00 uur. Liever geen bezoek. Gratis VéGé fietsvlag 1 stuks VéGé toiletzeep 111 ct. - 22 gratis geldzegels. Alléén bij uw VéGé kruide nier. Voor de zeer vele blijken belangstelling ons be toond bij ons 50-jarig huwe lijksfeest, betuigen wfl, me de namens onze kinderen en kleinkinderen, onze harte lijke dank voor deze onver- retelyke dag. J. A. de Buck H. E. G. de Buck- van Riet Voor de zeer vele biyken van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze geliefde man, vader, be huwd-, groot- en overgroot vader JAN RÏJNDERS, betuigen wij onze harte lijke dank. Uit aller naam, E. Rijnders-de Klerk. Middelburg, juni 1965. Veerseweg 57. Neem een abonnement op de P.Z.C. Bij de DIENST VAN HET IJKWEZEN bestaat gelegenheid tot opleiding voor de functie van voor het herijken van maten en gewichten, het onderzoeken van weegwerktuigen in winkels en bedrijven, het onderzoeken van weegwerktuigen en meetwerktuigen (bijv. gasmeters) aan een ijk- kantoor, het uitvoeren van en het assisteren bij onderzoek van andere meetmiddelen. OPLEIDING: ten minste diploma mulo-B of ge lijkwaardige opleiding. LEEFTIJD: ten hoogste 30 jaar. SALARIS: assistent 417,- tot 774,- per maand. Promotiemogelijkheid tot assistent A (sala ris van 617,- tot 910,- per maand). Ver meerderd met 5.3 pet. huurcompensatie (op 23-jarige leeftijd met een minimum van 35,90 per maand) en 4 pet. vakantietoelage. A.O.W.-premie voor rijksrekening. STANDPLAATS: na aanstelling als assistent aan een der ijkkantoren. De opleiding (plm. 1 jaar) wordt gegeven aan de hoofddirectie te 's-Gravenhage. Vergoeding tijdens de opleiding: 195,- tot 521,- per maand, afhankelijk van de leeftijd. Vergoe ding van reiskosten is mogelijk, eventueel een te gemoetkoming in pensionkosten tot maximum 60,- per maand. SOLLICITATIES en verzoeken om nadere inlich tingen aan de hoofddirectie van het IJkwezen, Stadhouderslaan 140, 's-Gravenhage (tel. 070- 514061, toestel 18). Zij, die dit Jaar het benodigde diploma denken te behalen, kunnen nu reeds sol liciteren In dit middelgrote, algemene ziekenhuis, kunnen tot de najaarscursus, ter opleiding voor het diplo ma ziekenverpleging A, waarin opgenomen een zgn. praeklinische periode worden toegelaten, die ulo of ander vervolgon derwijs genoten hebben. Indiensttreding uiteriy« 15 augustus a.s.; In de maand oktober dient de 18-jarige leeftijd te wor den bereikt. Voor het tweede leerjaar kunnen worden aange nomen, zij, die het diploma ziekenverpleging B hebben behaald, dan wel haar opleiding in een kinderziekenhuis of sanatorium e.d. hebben vol tooid. Behalve kost en inwoning, bewassing, een eerste verstrekking van dienstkleding, reiskostenvergoe ding naar huis en 4 pet. vakantietoelage, be draagt het netto maandsalaris 174,90, 189,33 of 218,49 resp. voor het eerste, tweede of derde leerjaar. Inlichtingen en folder worden U gaarne verstrekt door de adjunct-directrice, zr. F. G. de Veer, Ban- kastraat 57, Dordrecht. Spreekuren: dinsdags en vrijdags van 11 tot 12 uur. Al vele klanten hebben geprofiteerd van onze unieke jubileumaanbieding en iedereen was bijzonder verrast. Wanneer komt U NOG KORTE TIJD ontvangt U bij elke aankoop een Kom en kies uit de prachtige, rijk gesorteerde jubileumcollectie met klassekleding voor da mes en heren. 0.a. grote collectie in: GELMOK SUÊDE lichtgewicht kleding. Profiteer ook tijdens ons jubileumfeest. Gortstraat 32-34 - Middelburg - Tel. 2508 In VLISSINGEN bij DROGISTERIJ-PARFUMERIE „DE VIJZEL" van 14 t.m. 19 juni vaderdagweek DEMONSTRATIE van de internationaal bekende serie herentoiletartikelen EXCLUSIV. De gehele dag staan wij klaar met advies voor U op elk gebied van deze baanbrekende mode. Van frisse after-shave tot en met frisse eau de cologne. Alles wat bij U past! Bij uw man past, mevrouw! DUS GEEN VADERDAGPROBLEMEN. Verkrijgbaar vanaf 3,t.m. 26, EXCLUSI V-DEPOT D.A. DROGISTERIJ-PARFUMERIE BETJE WOLFFPLEIN - Tel. 01184-2033 - VLISSINGEN GEVRAAGD mail voor magazijn en 2 bijrijders. FA. BLOMAARD ZN., PARALLELWEG 1 - GOES. Na 5.30 uur dr. Philipsstraat 15. Samenstelling en tekst: G. A. DE KOK. Foto's: WIM RIEMENS Uitgave: FIRMA O W DEN BOER Het Doekje beval een negentigtal uitmuntende foto's van Wim Riemens, die door de journalist De Kok op een markante wijze zijn Ingedeeld, zodat de foto's met de korte teksten samen een „beeldverhaal" vormen, waarin het portret van Middelburg zuiver en vaak poëtisch ook wordt geschetst. Achter in jet boekje Is een handig gidsje opgenomen, waarin behalve een kaart met bezienswaardigheden en een korte geschiedenis van de stad een schat aan Informatie is te vinden over de afgebeelde gebouwen. Het boek heeft een handig formaat, zodat het gemakkeiyk kan wor den meegenomen. Binnenkort verschijnt van dit boekje een editie met de tekst in Duits, Engels en Frans. Nog een juweei uit de CHRYSLER Groep vanaf 14.500 Deze wagen laat zich niet in enkele woorden beschrijven. Kom hem eens gauw bewonderen! Hand-built, with pride, by Benelux Craftsmen Chrysler- en Simcadealers. PAUL KRUGER8TBAAT 209, VLISSINGEN TELEFOON 011842008—3500—2214

Provinciale Zeeuwse Courant | 1965 | | pagina 4