Centimeteren met coaster in Goes Landing in Sloe van 1000 Engelse soldaten Havenuitbreiding in Yerseke bijna gereed 10 BIJKANTOREN EN AGENTSCHAPPEN ALMANAK Opvangen toeristen op Schouwen is ook gemeentelijke taak Onderwijsles in raad Zaamslag Brand op kraanschip in de haven Vlissingen-Oost Donderdag uitreiking van Zeeuwse prijs Groot muziekfestijn op Vlissingse stadhuisplein S AWE MA NV Sportvissers NOVAK transistor radio's. NU verlaagde prijzen. 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 JUNI 1965 Een zucht van verlichting: slaakte kapitein Klaus Junge uit Hamburg vrydagmidag in de stuurhut van de Duitse kustvaarder „Birte Flint", teen het schip even na drie uur veilig door de smalle brug te Wilhelmina- dorp in het kanaal Goes-Gocse Sas was gekomen. De coaster had zijn lading van 8(10 kubieke meter hout gelost bij de houthandel E. N. C. van Riesen te Goes en zette koers naar Merksem by Antwerpen. Opnieuw was het voor dit vaartuig passen en centimeteren binnen de pylers van de i smalle brug. Dat deze brug in het havenkanaal naar Goes een belemmering is voor het scheepvaartverkeer naar de be drijven op het havenindustieterrein werd met deze manoeuvre duidelijker dan ooit. Havenmeester J. Jansen had een groepje mannen opgetrom meld om de coaster met touwen naar de wal in de koers te houden, toen de .Birte Flint" voor de brug kwam. Men trof het op dit moeilijke punt in het havenkanaal. Het was windstil. De coaster schoof bijna tegen het brugdek naar buiten. Bij zijwind te gen het vaartuig, dat nu hoog op net water lag zou het nog veel lasti ger verlopen zijn. Eerder deze week melden wij al dat met deze „Birte Flint" het tot nu toe breedste vaartuig 8.06 m; 299 brt.) de haven van Goes was binnen gelopen. Aanvankelijk moest de coas ter zelfs de toegang tot de haven worden ontzegd. In Hansweert liet houthandel Van Riesen toen alvast 150 kubieke meter hout lossen. Het schip kwam c ger te liggen. Of schepen als de „Birte Flint" een tweede keer de Goese haven bin nenlopen is nog zeer de vraag. Het „Plan Snijders" van Goes zal op het punt van de havenverbreding toch echt niet meer zo lang een papieren zaak moeten blijven (Foto P.Z.C.) Recordoogst van winterbloemkool De telers van winterbloemkool in Zee land hebben een goed seizoen achter de rug. In totaal groeien er in Zeeland 361.530 stuks winterbloemkool die een bedrag opbrachten van 201.373.56 wat een gemiddelde prijs geeft van 55,7 cent per stuk, Deze gemiddelde prijs ligt aanzienlijk hoger dan de laatste jaren het geval was. De vraag naar dit Zeeuwse tuinbouwprodukt was groot, in de eerste plaats voor de binnenlandse markt, maar soms ook voor export. Er is zelfs Zeeuwse winterbloemkool naar Zweden geëxporteerd. Dit wordt meege deeld in het jongste nummer van de mededelingen aan de leden van de Zeeuwse Groentetelersvereniging. De topaanvoer kwam dit jaar in Zeeland in de tweede week van mei wat niet la ter is dan normaal. Over het algemeen kon een goede kwaliteit worden aan geboden. Walcheren is het belangrijkste produktiegebied van winterbloem kool in i Zeeland, want bij de veiling in Middel burg kwam de helft van het totale Zeeuwse aanbod. De conclusie in het orgaan van de Zeeuwse groentetelersvereniging is, dat het verantwoord is m Zeeland winter bloemkool te telen, ondanks de teeltrisi co's die er aan zijn verbonden omdat de kool de winter in het open veld moet doorbrengen bh strenge vorst in winter verloren kan gaan. OEFENING „PABLO 5" Advertentie op Walcheren, Zuid-Beveland en Zeeuws-Vlaanderen staan even gaarne voor u klaar als het hoofd kantoor van de Vlissingsche Nuts- spaarbank. Overal Yindt u toe gewijde mensen, die hetspaarders- belang nummer één stellen. VLISSINGSCHE NUTSSPAARBANK VLISSINGEN Coosje Buskenstraat 145 Bonedijkestraat 161 (bijkantoor). Test bevoorrading van over Kanaal Duizend Engelse militairen en een grote hoeveelheid materieel wor den van 17 tot 21 juni ingezet in een grootscheepse landingsoef e- ning in het Zuid-Sloegebied. Het wordt de eerste grote oefening na de laatste wereldoorlog van het Engelse leger in Zeeland. De oefe-1 ning heet „Pablo 5" en heeft tot doel de bevoorrading te testen. Zestien honderd ton materiaal zul len aan land worden gezet en ver volgens per trein naar de Britse troepen in het Duitse Rijngebied worden vervoerd. Commandant is Carol O. C. Radford. Voor de oefening worden ingezet de coasters Gannet en Red Start, alsmede twee landingsvaartuigen, in de vroege morgen van donderdag zeventien juni zullen de eerste coasters in haven Vlis- singen-Oost arriveren. Direct zal de ontscheping van grote hoeveelheden mi litair materieel beginnen, dat vanuit En geland over het Kanaal wordt aange voerd. De landingen van de militairen worden waarschijnlijk uitgevoerd op de schorren en het strand aan de oostzijde in het Zuid-Sloe. Op het land zal het materiaal per trein verder worden ver voerd. richting Duitsland. Hiervoor wor den extra treinen inggzet. De coasters zullen vervolgens weer terugvaren om de rest van het materiaal te halen- Na de oefening zullen de Engelse mili tairen, die worden gelegerd in tenten in de omgeving van de haven, weer naar Engeland terugkeren. Het zijn voor het merendeel militairen, die voor een her halingsoefening op zijn. De haven Vlissingen-Oost is bijzonder geschikt voor een realistische oefening voor de Engelse troepen, zo vertelde men ons van Engelse zijde. Van Nederlandse zijde treedt majoor jhr. D. C. Valckenier von Geusau op als verbindingsofficier tussen de territoriaal commandant Zeeland en de Engelse troepen. Het betreft hier overigens een volledige Engelse oefening. De kwartiermakers zijn inmiddels ge arriveerd. .eeuwse Voge/s [Iet zijn vaak vreemde vogels, de toeristen die door het mooie weer o/ misschien door de tijd van het jaar alleen binnen onze pro vinciegrenzen worden gedreven. Maar de prijs voor de aller vreemdste vogels gaat toch wél naar een tweetal jongemannen, vermoedelijk afkomstig uit Den Haag, die onlangs in Middelburg werdén gesignaleerd. Met een klem open autootje ston den zij te wachten voor een stop licht bij de Stationsbrug. Twee keurige fatjes, met geplakte haren en gele autohandschoenen aan. Toen sprak de bijrijder tot de chauffeur: „Toe Frans, rij aan koerei, 't gindse licht springt al op beige..." PROVINCIALE RAAD VOOR RECREATIE IN ZEELAND HEEFT WERKCOMMISSIE In verband met het grote aantal leden van de provinciale raad voor de recre atie in Zeeland, waarvan de namen reeds werden bekendgemaakt, is een werkcommissie ingesteld. Gedeputeerde jhr. mr. T. A. J. VV. Schorer is voorzit ter. Vice-voorzitter is de heer A. de Kam, vertegenwoordiger van de afde ling Zeeland van de Vereniging van Ne derlandse gemeenten. Voorts nebben in de commissie zitting ir. W. de Beijl, hoofdingenieur-directeur van de Provin ciale Planologische Dienst voor Zee land, drs M. C. Verburg, directeur van het Economisch Technologisch Instituut voor Zeeland ir. J. H. H. Hasenack, medewerker van het provinciaal op- bouworgaan Stichting Zeeland, ir. J. F. A. Molenaars, consulent voor Zeeland en het Markiezaat van het Staatsbosbe heer en de heer M. F. de Jonge, hoofd van het bureau ontwikkeling Zeeland ter provinciale griffie (lid-secretaris). Havenmensen uit Rotterdam bezoeken Scheldepoort Vandaag, zaterdag zullen ongeveer 150 mensen van de havenvereniging Rotter dam-Zuid een bezoek brengen aan de maatschappij „De Schelde". De Rotter damse gasten arriveren om half elf met een extra trein in Vlissingen. Met een Biandriaboot zullen zij naar Schelde- ooort worden gebracht voor een bezich- iging. Per bus gaat het gezelschap ver volgens naar het Scheldekwartier in Vlissingen, waar de lunch zal worden gebruikt. Om half twee maakt het ge zelschap vervolgens nog een tochtje langs ae kust, waarna om half vier een Intrekking streekplan kustgebied voor West- Zeeuwsch-Vlaanderen BINNENSCHIP GEZONKEN OP WESTERSCHELDE - SCHIPPER GERED Het Belgische binnenschip „Lilly" (120 ton) is vrijdagmidag op de Westerschel- igeslagen en gezonken. De schip per werd gered. Oorzaak van het om slaan was een huizenhoge golf, gepro duceerd door een passerende, ontrokend gebleven zeeboot. De twee 20-tons scheepsmotoren, de la ding van de „Lilly" begonnen te schui ven. Het scheepje liep vervolgens vol water. Schipper A. A. Verhaeven (40) uit Gent (B.), die alleen aan boord was, kon in een roeiboot springen en hij werd door een passerend douanevaartuig „Al batros" naar Walsoorden vervoerd. Het wrak van de „Lilly" ligt niet gevaarlijk voor de scheepvaart ter hoogte van boei 58. Een en ander gebeurde omstreeks half vijf ter hoogte van Walsoorden. De „Lil ly" was met de dieselmotoren alsmede machineonderdelen op weg van Antwer pen naar Rotterdam. G.S. antwoorden statenlid: In antwoord op de vragen die het pro vinciale statenlid mr. K. A. Ke.uning heeft gesteld aan liet college van Gede puteerde Staten van Zeeland inznke het toerisme op Schouwen-Duiveland de len G.S. mee, dat de bestaande strand- overgangen en ontsluitingswegen naar deze overgangen inderdaad niet toerei- kend zullen zijn om het sterk toenemen- de dagtoerïsme op te vangen en de ver- werken. In antwoord op de vraag waarom de ontsluitingswegen opgenomen op de streekplankaart behorende bij het on 16 mei 1963 vastgestelde streekplan Schou wen-Duiveland nog niet gereed zijn ge komen zeggen G.S., uitdrukkelijk voor op te willen stellen, dat het feit dat we gen in het streekplan zijn opgenomen niet inhoudt, dat deze wegen van pro vinciewede zullen worden aangelegd. „Wij achten de aanleg van de op het streekplan Schouwen-Duiveland voor komende duinovergangen en wegen welke naar deze duinovergangen leiden, een gemeentelijke taak. Wij zijn bereid het verlenen van een incoret-subsidie in de hiermee gemoeide aanlegkosten te bepleiten". Mr. Keuning stelde tevens de vraag of G.S. kunnen bevorderen dat bedoelde ontsluitingswegen zo snel mogelijk wor den aangelegd. Hierover wordt opge merkt: Blijkens het door de staten in hun zitting van 11 december 1964 aan vaarde vijfjarenplan voor de wegen ligt het in de bedoeling van provinciewege de op dat plan voorkomende secundaire en tertiaire wegen te doen aanleggen of verbeteren In dit kader wordt in de gemeente Westerschouwen de Klooster- weg verbeterd. En G.S. delen voorts mee: „aan het ontwerp van de op het streekplan voorkomende omleidingsweg Haamstede-Westenschouwen hebben wij bereids onze voorlopige goedkeuring ge hecht. Wij zullen de aanleg van deze omleidingsweg welke niet op het vijfja renplan voorkomt bevorderen indien in de aanlegkosten een incoret-subsidie wordt verkregen en ook de gemeente Westerschouwen bereid is een deel van de aanlegkosteh voor haar rekening te nemen." Wegenwachter blust autobrand voor c zijn huisdeur Aan de Staten van Zeeland wordt voor- gesteld het streekplan 1937 voor het Wegenwachter J. de Bruin uit Sluis kustgebied van West-Zeeuwsch-Vlaan- I heeft vrijdagmorgen vlak voor zyn \vo- deren in te trekken. Het streekplan is ning aan de St.-Annastraat met volkomen verouderd. Thans is een streekplan voor geheel Zeeuwsch-Vlaan deren in voorbereiding. Vooruitlopend op de totstandkoming daarvan hebben de raden van de gemeenten in Zeeuwsch- Vlaanderen een gemeenschappelijk plan voor de ontwikkeling van de kust strook van West-Zeeuwsch-Vlaanderen opgesteld, welk plan zal worden ver werkt in de uitbreidingsplannen van die gemeenten. Geslaagden Koningin Wilhelminalyceum te Oostburg Voor het eindexamen gymnasium alpha aan het Kon. Wilhelminalyceum te Oost burg slaagde vrijdagmorgen de heer Wim Hendnksen uit IJzendijke. Voor het eindexamen gymnasium bèta aan het zelfde lyceum slaagde de heer Johan de Roo uit Schoondijke. Eij het alpha-exa- men werden zes kandidaten afgewezen. ■HMÉgHÉHBdÉAMÉ if gewezen. Door twee hoofdonderwijzers heeft het Zaamslagse gemeente raadslid A. J. de Visser (g.p.v.) zich vrijdagmiddag ervan laten overtuigen, dat de ch in de straat namen in zyn dorp kunnen ver dwijnen. De hoofdonderwijzers wa ren de heren P. de Leeuw (school van Christelijk Volksonderwijs) en J. Heida (hoofd van de lagere school van de Vereniging tot be vordering van gereformeerd la ger onderwijs). Het tweetal, dat uit belangstelling de raadsverga dering hywoonde, werd door bur gemeester J. van Wijk te hulp ge roepen by het ontwarren van een spellingsknoop: wél of geen ch in de straatnamen. B. en w. brachten een voorstel ter tafel om enige straten en we gen een naam te geven. Boven dien dacht het college, dat de ch nu wel eens mocht verdwijnen uit straatnamen als Axelse weg en Terneuzensche straat. Daarmee was de heer De Visser het niet eens. „Volgens mij kan dat niet. Het is niet mogelijk de sch te vervangen door een s", vond hy. De raadsvoorzitter stelde voor de vergadering te schorsen, zodat b. en w. deskundig advies konden in winnen van de beide aanwezige hoofdonderwijzers. Dat gebeurde. Na de heropening van de raads vergadering legde burgemeester Van Wijk de zaak uit: „Bij aard rijkskundige namen moet de sch wél gehandhaafd blijven, maar zo gauw deze als bijvoeglijk naam woord worden gebruikt vervalt de ch en blijft alleen de s over". Na deze deskundige uitspraak legde de heer De Visser het hoofd in de schoot. De raad ging zonder hoof delijke stemming akkoord. Zó ziet op het ogenblik de tweede, i uitgebreide, haven van Yerseke er uit: het karwei, dat in augustus vo- rig jaar werd aangepakt is nu bijna j Waar. (Foto P.Z.C.) j ig aan ■lblusapparaat uit zijn .W .-auto autobrandje geblust, dat was ontstaan na een autobotsing. De brand, in de auto van de heer H. uit Oostburg was snel geblust. De heer H. en zijn meery- dende zoon moesten niet snywonden en lichte kneuzingen ter observatie worden opgenomen in het St.-Anthoniiiszieke.il- huis te Oostburg. De Belg werd niet ge wond. De botsing ontstond doordat een Belgi sche automobilist met zijn wagen op het linkerweggedeelte van de St.-Anna- straat reed. De heer H. slaagde er niet in die auto te ontwijken ondanks krach tig remmen. De wagens botsten frontaal. De materiële schade was aanzienlijk. Een explosie en daarop volgende brand heeft vrijdagmorgen vroeg flinke scha de veroorzaakt op het drijvende kraan schip D.V. 14 van Dirk Verstoeps aan nemingsbedrijf in de haven Vlissingen- Oost. De opvarenden van het kraanschip de 59-jarige sclilpper J. Rijk uit 's-Hee- renhoek en stoker L. van Breda (58) uit Westkapelle kregen brandwonden. Na door een arts te zijn verzorgd konden ze naar huis. De brand is vermoedelijk ontstaan bij het opstoken van de ketel. De RP 10 van de rijkspolitie, die toeval lig in de nabijheid was, had de brand in korte tijd onder de knie, vóór de be drijfsbrandweer van de „Schelde" met brandblusboten ter plaatse was. De brand ontstond om zeven uur 's- morgens. Bij het weer opstoken van de (warme) ketel moet olie zijn vergast, waardoor zich een kleine explosie v~ heeft gedaan. De Zeeuwse prijs voor kunsten en wetenschappen 1965, die zoals be kend Gedeputeerde Staten hebben toegekend aan ir. H. de Lussanet de la Sablonnière, hoofdarchitect A van de rijksgebouwendienst te Den Haag, voor zijn belangrijk 'en voortreffelijk aandeel in de restauratie en herbouw van het in 1940 verwoeste Abdijcom plex, zal op donderdag 17 juni a.s. worden uitgereikt. Ir. De Lussanet krijgt tijdens een bijeenkomst in de statenzaal, één der gebouwen, waar voor hij het bouwplan ontwierp dat in 1950 onder zijn leiding en zicht gereed kwam, de prijs ui reikt door de commissaris der ningin, mr. J. van Aartsen. De bijeen komst begint om half 5. Slot van pag. 1 tief geworden. Anders zijn we straks gast in eigen huis", zo maakte de heer Harthoorn de oprichting van de vereniging duidelijk. Burgemeester A. C. Willemsen, die aan het eind van deze maand met pensioen gaat, ziet in de recreatie voor het „nieuwe" Yerseke heel wat kansen liggen. „Er komt ook meer TOELATINGSEXAMENS CHR. H.B.S. MIDDELBURG Voor het toelatingsexamen aan de chr. h.b.s. en m.m.s. voor Walcheren zijn de volgende kandidaten geslaagd: Ans Allewijn, Hens van Arkel, Piet Baayens, Nico van Belzen, Liesbeth de Beiji, Hans Boon, Hanna van Boven, Thijs Breel, Ria Cevaal, Suus Cevaal, Marian Cornelisse, Kees Corstanje, Joke Dees, Ronald Drost, Peter van den En gel, Sonny Enker, Saskia Frumau, Jos Geldof, Wim Goverse. Anja de Groene. Elly Hoek van Dijke. Leo de Hond. Lies Hooij, Wilma van Huis. Ab de Jonge. Christien Jonkheer, Marijke de Keizer, Franka Kerkhof, Jan Kuipers, Caty de Kuyper. Marianne Leinse, Rinus van der Molen, Rudi de Muijnck, David de Nood, Kees Petiet, Marijke Strubbe, Tanja van de Velde, Peter Vergouwe, Nico Ver hoef, Jan van de Voorde, Frans VJjl- brief, Gert Zeilmaker, allen te Middel burg; Sari den Boer, Marjan de Bruijn, Nettie Jongepier, Henk Kloosterman, Suus Platteeuw, Kees Rijnberg, Mirjam Traas, Stijntje Verdoold, Oost- en West- Souburg: Ria Boogaard, Bert Daane. Jan Kleinepier, Frans Kluyfhout, Anne ke de Pagter, allen te Koudekerke: Jos van Langeraad, Maja Luyk te Kamper land; Kees de Dreu te Nieuw- en Sint Joosland; Ineke de Bree, Wim Louwer- se te Zoutelande: Adri Francke. Ina Joosse te Sint-Laurens; Jan Warners te Domburg; Hermail Louwerae te Gaplü- ge; Ico van Dijk te Grljpskerke; Rinus de Regt te Meliskerke; Jan Francke, Marianne den Hollander, Jaap Sturm te Oostkapelle; Louw Schout te Ritthem; Johanna Meulmeester te Veere; Wim Vogel te SerooskerkeMax Hollemans, Leo Hoogendoorn, Ineke Loof, Sari Lou- werse, Ad Osté, Hans Steutel, Frans Suurmond, Rob Vader. Jaap van Wie- ringen, Rijnie de Witte te Vlissingen. Proefklas 13 leerlingen, afgewezen 5. Centrale verwarming Nederstraat 19 - Middelburg - Tel. 01180-2962 ruimte voor de watersport naarmate er meer vissersschepen vertrekken", zo slVlde hij. „Yerseke ligt uitermate gunstig aan de Oosterschelde. Er kan ook wel wat gedaan worden in de toekomst aan de bouw van restau rants en hotels, met name als er wat duurdere jachten komen, waarvan de opvarenden een goede accommoda tie verwachten". En wat dat andere facet van de wa tersport in Yerseke betreft, het va ren met sportvissers op de Ooster schelde: „De Yersekenaren kunnen op dit punt nogal wat service bieden. Ze zijn vertrouwd op het water". Het zijn vooral oud-oester- en mossel schippers, die nu in hun kotter met dit recreatiedoel voor ogen koers zet ten naar de Oosterschelde. Het is een onderdeel van de recratie in Yerseke dat de laatste tijd steeds meer uit breidt. Het zijn daarbij vooral de Bel gische sportvissers, die op deze vorm van vissen „azen". En als het straks „dringen" wordt voor de recreatie-scheepjes, in de oude haven van Yerseke? Dan Is er opnieuw een mogelijkheid om uit te wijken: bij de aanleg van de tweede haven, die over een maand open gaat. is er ook aan jachtjes gedacht, al blijkt dat nu nog niet. Er zou een dryvende meerinnchting in de haven gepast kunnen worden. In het ont- we.rp voor de havenuitbreiding Is er rekening mee gehouden. Of het in de toekomst wordt uitgevoerd? Dat hangt af van de ontwikkeling van de watersport rondom liet oude oester- centrum. En natuurlijk ook de vraag of er subsidie voor dat karwei te krijgen is... Omleiding verkeer bij Wemeldinge door wegverbetering In verband met he. verbeteren van de verbindingsweg Wemeldinge-rijksweg 58 langs de oostzijde van het kanaal door Zuid-Beveland zal het gedeelte van de Oostelijke kanaalweg gelegen tussen de Postbrug te Wemeldinge en de Vlake- brug te Kruiningen van 14 tot en met 18 juni van 21 tot en met 25 juni en van 28 juni tot en met 2 juli voor het verkeer worden afgesloten. Het verkeer Wemeldinge-rijksweg 58 en Wemeldinge Hansweert en omgekeerd zal afhanke lijk van de bestemming worden omge leid via Yerseke of Kapelle. (Advertentie) van 138,voor 98. van 198,voor 168,—! van 248,voor 198, ZIE ETALAGES VLISSINGEN: Nieuwendyk 35-37 MIDDELBURG: L. Noordstr. 57-59 Het grote plein voor het nieuwe stadhuis van Vlissingen vormde vrijdagavond het muzikale cen trum van de stad. Niet minder dan zo'n vierhonderdvijftig muzi kanten hebben daar in de avond uren geconcerteerd, voor een pu bliek dat zich duizendkoppig om de afzetting had geschaard. Tien verenigingen gaven bun mede werking aan dit grote muziekfestijn, waartoe het 75-jarig bestaan van de Het was een afwisselend programma dat de toehoorders kregen voorgezet. Naast de harmonieën en fanfares met hun drumbands waren er accordeon- en mandoline-orkesten; alle muziekvereni gingen uit Vlissingen en de fanfare „Vlijt en Volharding" uit Souburg, welk korps op tweede pinksterdag in Veere de eerste prijs behaalde op het muziek concours van de Zeeuwse bond van har monie- en fanfareverenigingen. turnvereniging, de fanfare „Sint Caeci- lia", met drumband, de mandolinevere niging „Tovido", de drumband „Oranje Nassau", het accordeonorkest van de „Vlissingse Klavier Muziek Vereniging, de drumband van de Koninklijke Ma- i rine. de mandolinevereniging „Con Amo- rc" en het jubilerende muziekgezelschap de Koninklijke Harmonie „Ons Genoe gen", met drumband. Het muziekfestijn werd ingeluid door do .stadsbeiaardier, de heer I'. Broorse, die een half uur lang het carillon in de Htadhuistoren bespeelde. Aan het slot van de avond stelden alle deelnemers zich op in het licht van de schijnwer pers, waarna een grootse taptoe het ge slaagde muziekfestijn besloot. ZONNIUJC. i'üJK Op de meeste plaatsen i en droog weer. Hogere turen en weinig wind. STRAND VERWACHTING (Van onze weerkundige medewerker) Rustig en vrij zonnig strandweer. Zwak ke. veranderlijke wind. In de namiddag 18 a 20 graden. Temperatuur zeewater is 14 graden. 13 juni Zon op Maan op 14 juni Zon op Maan op ZON EN MAAN.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1965 | | pagina 2