PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT PRINSES MARGRIET VERLOOFT ZICH MET EEN NEDERLANDER Wellicht vandaag reeds officiële bekendmaking „Extra uitkering aan werknemers mogelijk" Vandaag beslissende dag voor de informateur drs. Schmelzer Eerste paal voor nieuw bejaardencentrum te Middelburg gaat 23 maart de grond in VERLOOFDEN WORDEN OP T.V.-SCHERM VOORGESTELD POLITIE VERHINDERDE - ZONDER GEWELD - MARS VAN NEGERS Neerslachtig verhaal NEDERLANDERS IN CAIRO GEARRESTEERD nilijn Wnd. voorzitter K.V.P.-fractie somber gestemd Werkzaamheden nemen twee jaar in beslag Egyptische leger zou in staat van paraatheid zijn 208e jaargang - no. 58 WAARIN OPGENOMEN DE M IDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Velde. F. B. I. 2355 (b.fl.g. lel. 2094. 0 C ad,. 3647/3643), Middelburg, Marl Woensdag 10 maart 1965 AAN DE GRENS VAN SELMA TEGENGEHOUDEN President Johnson I „Bruutheid betreurt bruut optreden politie President Johnson gaf gisteravond X /orlge week werd een uitspraak van V de Centrale Raad van Beroep pu bliek. waarbij een verzoek werd afgewe zen van een invalide man om verho ging van zijn invall'iltciisuUk<-ring. L>e aanvrager t» Binds 1933 invalide door dat hij toen btj bouwwerkzaamheden N.K.V.-SECRET ARIS COPPES: Drs. Th. Coppes, de algemeen secretaris van het Nederlands Katholiek Vakverbond, heeft gistermorgen tegenover het A.N.P. verklaard, dat hij de pessimistische stemming van drs. J. H. D. van der Kwast, de directeur van de Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs, niet deelt. Drs. Van der Kwast heeft vorige week donderdag op de persconferentie ter gelegenheid van de voor- jaarsbeurs gezegd, dat de exorbitante loonsverhogingen van 1964 de Nederlandse concurrentiepositie hebben geschaad. Volgens drs. Coppes is deze stelling absoluut niet in overeenstemming met de groei van onze export en met de ontwikkeling van de betalingsbalans. Ook de cijfers over 1965 waarover men bij het N.K.V. ook beschikt, duiden er nergens op dat de Nederlandse concurrentiehouding ten opzichte van het buitenland door de loonsverhogingen is verstoord. Met het oog daarop meent drs. Coppes dat er alle reden is om aan te dringen op de eenmalige uitkering die de minister bij de totstandkoming van het laatste loonakkoord heeft toegezegd onder voorwaarde dat de jconomie zich gunstig zou blijven ontwikkelen. Voor was deze uitkering ineens op 1 juli van dit jaar betreft, gaan bij het N.K.V. de ge dachten uit naar een extra vakantietoeslag van één of twee procent. De lopende contracten hoeven daarvoor niet te worden „opengebroken" en bij de onderhandelingen, die over enkele weken kunnen beginnen als het rapport van het Centraal Planbureau met prognoses voor 1965 Is ver schenen. kan dan een eenvoudige procedure worden gevolgd. (Van onze Haagse redactie) Het ministerie van buitenlandse zaken is doende nadere inlichtin gen te verkrijgen over gegevens, waaruit zou blijken dat een groep Nederlandse architecten en de Utrechtse reisleider van het gezel schap in Cairo in moeilijkheden met de Egyptische autoriteiten zijn geraakt. Het zal van de in lichtingen afhangen welke even tuele verdere stappen door buiten landse zaken zullen moeten wor den ondernomen. Uit nog schaarse gegevens zou kunnen worden opgemaakt, dat de reisleider, de heer Kamerbeek uit Utrecht, in Caïro door de politie is aangehouden op ver denking van deviezensmokkel. Daarbij is de mogelijkheid niet uitgesloten, dat ook enkele leden van het gezelschap zijn aangehouden. Bij de ambassade van de Verenigde Arabische Republiek wist men niets van moeilijkheden met Ne derlandse bezoekers in Caïro: „Daarover zijn door ons geen berichten ontvan gen". Het betreft een groep Nederlandse ar chitecten. die op initiatief van de Bond van Nederlandse Architecten een veer tiendaagse excursie maakt naar Egyp te. Velen waren vergezeld van hun echt genote. zodat het hele gezelschap be staat uit 80 personen. Afgelopen vrydag vertrok men van Schiphol naar Caïro: vrijdag 19 maart hoopte men weer in Nederland terug te zijn. NA COMMUNISTISCH OVERLEG IN MOSKOU: CONFERENTIE VOORGESTELD De Russische communistische party 18 zusterpartijen hebben in een geza menlijk communiqué om een vergade ring van 81 nationale communistische I>artijcn verzocht ter effening van het pad voor een communistische wereld conferentie, waarop het geschil tussen .Moskou en Peking uit de weg moet v den geruimd. In het communiqué wordt met g woord gerept over het Russisch-Chinese geschil, maar slechts aangedrongen op een „voorbereidende conferentie voor een volledige wereldconferentie. Er wor den echter geen data genoemd. „In het streven naar een oplossing voor de taken die gelijk zijn voor de gehele communistische beweging is het juist alle mogelijkheden en middelen, bilate rale en multilaterale bijeenkomsten van vertegenwoordigers der zusterpartijen en andere vormen van contacten tussen de partijen en uitwisselingen van menin gen te gebruiken", aldus het communi qué. Hoewel niet over China of het conflict in de communistische wereld wordt ge sproken, is volgens waarnemers de in houd van de boodschap duidelijk. Auschwitzcomité: nazi-misdaden verjaren nooit Een delegatie van het Nederlands' Auschwitz-comtié heeft gisteren op de Duitse ambassade in Den Haag een ver klaring aangeboden. Daarin wordt ge zegd, dat de nazimisdaden nooit kun nen verjaren. Voorts wordt de verontrus- ting uitgesproken over de berechting van oorlogsmisdadigers, waarbij de pro eessen eindigden met vrijspraak, vrijla ting of een zeer lichte straf. De ver-1 klaring was ondertekend door meer dan 9000 personen, onder wie, aldus het co mité, vele Duitse toeristen. (Van onze Haagse redactie) Vandaag of uiterlijk morgen zal koningin Juliana officieel de verloving bekendmaken van haar derde dochter, de op 19 m de w januari 22 jaar geworden, prinses Margriet-Francisca. Aldus herinnerd aan bevestigde ons vannacht de woordvoerder van de rijksvoorlich tingsdienst. Hoewel de naam van de verloofde van prinses Margriet nog Negers en blanken onder leiding van ds. Martin Luther King jr. hebben gister avond onder druk van de staatspolitie van Alabama na een korte mars door de stad Nelma afgezien van een mars van 40 mijl naar Montgomery om kracht h(j te zetten aan hun eisen tot geiyke rechten voor negers. De korte tocht tot aan de grens van de stad en de ontmoeting met de staatspolitie die de weg naar Mont gomery had geblokkeerd verliep on der grote spanning doch het kwam niet tot geweldpleging en de pro cessie werd ontbonden na enkele ge zangen en een gezamenlijk gebed. rklaring uit waarin hy zri er zeker met h<,t hoofd bekneld raakte: een Jon- van te zyn dat in tiet gehele land de ,.an tweeëntwintig Jaar „bruutheid" waarna» In Alabama is op- u,s „,n wrak ult het aekenhui» o rrf ISRAËLISCH DIPLOMAAT BETROKKEN BIJ DE MOORD OP NAZI °P* als een wrak uit het ziekenhui» ontsla gen. Zhn verder leven was vanaf dit ogenblik het leven van een tobber, een leven vol moeilijkheden om de touwtje» aan elkaar te krijgen, een handel: je zus. een handeltje zo. Zijn lirhamelljke toestand werd er de laatste Jaren niet beter op en daarom vroeg de man her keuring aan teneinde zijn invaliditeit»- rente 3.65 per week. berekend naar zijn loon in 1933) verhoogd te krijgen. Voor die herkeuring wenste de keurings arts echter een röntgenfoto van de sche- I del en daartoe zou er lucht in de her- Het hoofd van de T rugnew politie, senen moeten worden gebracht. En dal Alejandro Otero, heeft gisteren ver- nu weigerde bestrokken'-, eenvoudig uit klaard dat een Israëlisch diplomaat be- angst voor pijn en eventuele verdere trokken is bij de moord op de oorlogs-1gevolgen. Op deze weigering wenste hij misdadiger Albert Cukurs. Hij weigerde niet terug te komen, zodat zijn verzoek de naam van de diplomaat mee te de- om een verhoogde uitkering werd afge- niaar zei dat de man In kwestie wezen. Een procedure volgde, aanvan- n pr< De demonstranten werd in de stad niets op een officieel Israëlisch paspoort reis- gelijk voor de Raad van 6eroep later J en nadat zl] waren de en P*'r vliegtuig uit Montevideo ver- n0g eens voor de Centrale Raadce man eerder op de dag ,roh drie dagen nadat Cukurs werd ge- verloor. De raad overwoog namelijk, 'lat verbod van een federale dood. een deskundige de vrijheid moet hebben rechter om"de mars te houden, moch- Het dagblad „EI Plata" in Montevideo die veT ten zij de Pettus Bridge over de rivier jdentificeerde de diplomaat als Menas- ««J. medisch %er- Alabama oversteken aan de grens jen Barbasj. Volgens het blad is Bar- antwoord voorkomt, de stad. basi lid van de Israëlische ambassade- y—i. verhalen vinden wil van een de andere kant werden zij echter sta# ,n Ri0 de Janeiro Tl tternajen vuwen wy vsn een niet bekend werd gemaakt, deelde de woordvoerder desge-1 tojauyflm. ojejjgehoyd,». dM de ?ut0 d,? de vraagd mede, dat de prinses zich zal verloven met een Neder lander. De vraag of voor het huwelijk van prinses Margriet toestem ming van de Staten-Generaal zal worden gevraagd zodat zij en haar nakomelingen recht op de troon behouden, zei de woord voerder niet te mogen beantwoorden omdat daarover officieel mededelingen zullen worden gedaan, vermoedelijk door H. M. de Koningin. De kans bestaat dat koningin Juliana nog vandaag voor tele visie en radio de verloving be kend zal maken en dat de ver loofden door koningin en prins voor de televisie zullen worden geleid. Aanvankelijk is liet de bedoeling ge weest. dat de koningin de verloving donderdag op deze wijze bekend zou maken, doch indiscretie van functio narissen in Paramaribo heeft er toe geleid, dat de verloving die vrijwel tot het laatste ogenblik geheim is ge houden, toch nog voortijdig is uitge lekt, en dat de zorgvuldig voorberei de plannen geheel moesten worden omgegooid. In het koninklijk gezin was men gis teravond bijzonder geschokt en te leurgesteld, dat het heugelijke nieuws ondanks alle voorzorgen toch nog voortijdig was uitgelekt. Toen echter eenmaal vaststond dat als gevolg van het lek in Paramaribo het nieuws niet meer tegen te houden was, werd tijdens nachtelijk telefonisch overleg, dat minister-president Marijnen van uit het Catshuis met de koningin voerde, besloten om de juistheid van de berichten over een verloving on middellijk officieel te doen beves tigen, met al die bijzonderheden waaromtrent onmiddellijk zekerheid kon worden gegeven. Het uitlekken van het verlovingsbe- richt in Paramaribo is het gevolg geweest van een onmiddellijke emo tionele reactie van prinses Beatrix op de mededeling van de koningin dat de datum van de verloving van prinses Margriet op donderdag was bepaald. Voor haar vertrek naar de west wist prinses Beatrix dat haar kwam tot stilstand. De menigte hief een gezang aan, knielde neer voor een ?ebed en draaide zich vervolgens ach- er hun leiders aan om. voor de terug keer naar Selma. tot gevolg had, dat in de tweede helft van de avond telegrafisch de stellige persberichten uit Suriname naar Nederland kwamen, die aanlei ding zijn geworden tot de nachtelijke beslissing van de koningin om het plan tot geheimhouding tot donder dag officieel op te geven. Het was een heel moeilijke beslissing voor de vorstin, omdat zij na alle moeilijkheden van vorig jaar rond het huwelijk van haar dochter Irene gehoopt had deze keer persoonlijk het volk deze grote verrassing t< kunnen bereiden. De voorbereidingen voor deze offi ciële bekendmaking zijn de laatste dagen in koortsachtig tempo voltrok ken. Een van de voornaamste taken, die paleis en kabinet zich daarbij had den gesteld was. de gegevens over de aanstaande echtgenoot van prinses Margriet zo tijdig gereed te hebben, dat de op Soestdtjk zo gevreesde jacht van de internationale pers op een onbekende verloofde zou kunnen worden voorkomen. ficiële woordvoerder ons mede. datum van de verloving was echter op dat tqdstip nog niet bekend. Die beslissing is eerst in het begin van deze week genomen, en in verband daarmee heeft Soestdjjk dinsdag, kort voor het vertrek van prinses Beatrix uit Suriname, de prinses telegrafisch op de hoogte gesteld, dat de verloving donderdag, op de dag na haar te rugkomst officieel bekend zou worden gemaakt. Korte tijd na ontvangst van dit te legram heeft prinses Beatrix een te lefoonverbinding met Soestdijk ge kregen, waarin de koningin haar van de beslissing op de hoogte heeft ge steld. De prinses werd daardoor zo aangegrepen, dat zij haar tranen niet kon bedwingen. Hoewel deze dingen zich volgens de eerste informaties in de veilig lij kende beslotenheid van het gouver neurspaleis schijnen te hebben af gespeeld, is het bericht over de ver loving van prinses Margriet, dat de aanleiding tot de ontroering van Beatrix was, onmiddellijk als een lo pend vuurtje rond gegaan, hetgeen Dinsdagochtend heeft informateur drs. W. K. N. Schmelzer de leider van de Tweede-Kamerfractie vpn de C.H.V., mr. H. K. J. Beernink, ontvangen. Koningin ontving tussentijds rapport >asi lit staf in Itero z„ WS - - 'lomaat tijdens zijn verblijf in Uruguay hebben zich over de «ukken gebogen nad gehuurd, gezien was bij het huis aan en hebben een geheel verantwoorde ult- het strand waar Cukurs werd vermoord- spraak gedaan, maar toch is m deze Een onderzoek had uitgewezen dat er gladlopende. goed-geollede molen een bloed op de bekleding van de auto zat. mens vermalen. Vermoedelijk geen ge- Men heeft arrestatiebevelen uitgevaar- makkelijk mens. In enkele krantenarti- digd tegen de diplomaat, twee Oosten- kelen over deze zaak vonden we althans rijkers die voor de moord op Cukurs het opmerkingen in deze richting. Zijn be- huis aan het strand bewoonden en twee handelende geneesheer heeft namelijk verklaard, dat betrokkene in zijn optre den wel wat „querulanteng" is Maar hij voegde er aan toe. dat men wel begrip voor zo'n man moet hebben: „Het laat zich indenken, dat hy na alles wat hij heeft doorstaan, bang is voor pijn in het hoofd". Nee, geen gemakkelijk man. Maar zou ook maar iemand van dege nen, die zich de afgelopen maanden over de stukken van deze zaak hebben gebogen, gemakkelijk zijn geweest na der tig jaar met een be schadigde schedel te hebben rondgelopen Na jaren met een fiets langs de deur te hebben gevent? Na met veel moeite een kruideniers- winkeltje te hebben gesticht, maar te gelijkertijd te hebben gevoeld, dat de lichamelijke krachten minder worden? Wie ln zulke omstandigheden blijmoe dig en onverveerd blijft en zonder mor ren in een ingrijpend medisch onderzoek toestemt om een paar cent meer inva- liditeitsrente te krijgen, zulk een man zou onmiddellijk heilig moeten worden verklaard of tenminste de militaire Wil lemsorde dienen te krijgen. De bewuste man is „wat querulanterig" geworden, blijkt uit sommige artikelen. Wan neer hij nu na de uitspraak van de Cen trale Raad van Beroep helemaal een querulant zou worden, dan zullen er naar ons gevoel maar weinig mensen bereid zijn stenen naar hem te gooien. Het is waarachtig geen wonder, dat iemand in een dergelijk geval niet hele maal evenwichtig meer is. Een bijzonder neerslachtig verhaal: er blijkt immers uit, dat in ons land (Van onze Haagse redactie). Het is vandaag (woensdag) een belangrijke, zo niet beslissende, dag voor de oplossing van de kabinetscrisis. Gisteravond was men in politieke kringen te Den Haag zeer pessimistisch gestemd ten aanzien van de kansen van de informateur, drs. Schmelzer. De waarnemend fractievoorzitter van de K.V.P., de heer C. J. van der Ploeg, verklaarde gisteravond voor de televisie, nadat hij aan de informateur het standpunt van zijn fractie had medegedeeld, dat hij op dit ogenblik niet erg optimistisch meer was over de situatie. ,,Ik wil niet zeggen, dat het hopeloos is", aldus de heer Van der Ploeg, „maar ik zie voor de informateur niet veel moge lijkheden meer om te slagen". Beslissend zal vooral zijn de vergadering van de V.V.D.-fractie uit de Tweede Ka mer, die vandaag (woensdag) wordt gehouden. Deze fractie zal dan haar standpunt moeten bepalen tegenover de Bosch voor het uitbrengen van een tus sentijds rapport over zijn pogingen een oplossing van de crisis te bereiken. Eensgezind vragen, waarmede maandag fractievoor zitter, mr. Geertsema, van zyn bezoek aan de informateur terugkeerde. Wijst de liberale fractie de vragen resoluut, als onaanvaardbaar, van de hand, dan zyn de pogingen van de informateur mislukt. Bij de koningin Gisteravond was informateur Schmelzer. voor hij de waarnemend fractievoorzitter van de K.V.P. ontving, ongeveer een uur bij H.M. de Koningin op Huis ten De K.V.P.-fractie kwam gistermor gen in vergadering bijeen, die onge veer vier uur duurde. Na afloop ver klaarde de waarnemend fractievoor zitter. de heer Van der Ploeg, dat de fractie tot een eensgezind standpunt was gekomen. ..Wij zijn voorstanders van een waarlijk open bestel, maar wijzen commerciële televisie beslist af. Ook handhaven wij onze bezwa ren tegen elke discriminatie, dus geen bevoorrechting van nieuwe conces sionarissen. Voorts dient er een goede overkoepeling te komen van alle zendgemachtigden". Ook de Anti-Revolutionaire fractie ver gaderde. Dit beraad duurde eveneens bijna vier uren. Fractievoorzitter Smal- lenbroek zei daarna niets meer te heb ben toe te voegen aan de verklaring, die afgelopen zaterdag namens de Anti- Revolutionaire Party is uitgegeven. De fractie is eensgezind. Er was volledige overeenstemming bereikt, aldus de heer Smallenbroek. Hij zei verder, dat de fractie geen bezwaren heeft tegen re clame ln de televisie. De pers zou kun- (Zie slot pag. 3 kol. 1) PENSIONTEHUIS, SERVICEFLATS EN RECREATIEZAAL beklagenswaardige mensen tóch tussen de wielen terecht kunnen komen. Wie niet helemaal in het systeem past. wordt uitgesorteerd: met zo iemand weet men geen weg, hij hoort er niet bij. Het hjkt er op, alsof niet de mens, maar de com puter heerst: het kaartje wordt afge tast en daarbij biykt dat er een pons gaatje niet klopt. Dat gaatje kan er ias inkomen als de bij het kaartje be- ..orende man onderzoek zus-of-zo laat verrichten. Doet hij dat niet, dan werpt de automaat de kaart er uit: de ma chine kan er niets meer mee doen. Triest. Het is daarom te hopen, dat in dit speciale geval nog eens zal worden nagegaan of nu Inderdaad het laatste woord is gesproken, of niet andere methoden mogelijk zijn om de redelijk heid van het verzoek om een verhoogde uitkering te onderzoeken. En in het ai- gemeen zou eens nagegaan moeten wor den welke wijzigingen in regelen of aHjke OP 23 MAART wordt aan de Seissingel te Middelburg de eer ste paal geslagen voor een nieuw te bouwen bejaardencen trum. Opdrachtgever is de „stichting centrum voor bejaar denzorg" en het door het archi tectenbureau Rothuizen en 't Hooft ontworpen project wordt uitgevoerd door het aan nemersbedrijf Stegink te Mis singen. De bouw zal twee jaar in beslag nemen. De kosten overschrijden, de inrichting meegerekend, de anderhalf mil joen gulden. Het hele complex wordt, omge ven door een rijke groenvoor ziening, gerealiseerd ter hoogte van een bocht in de Seissingel op een weiland achter een per ceel grond, waarop de oude villa „Roos en Doorn" staat. Deze villa zal te zijner tijd onder slo pershamer vallen. De bosscha ges rond het pand worden be nut bij de aanleg van een wan delpark voor de in het centrum woonachtige bejaarden. Het project omvat in de allereerste plaats een pensiontehuis met zeven tig kamers (links op de tekeningi. verdeeld over vijf verdiepingen. Het biok ligt vrijwel noord-zuid. De ka mers komen aan de oost- en west zijde. Vanuit de kamers aan de west zijde krygt men een fraai uitzicht op de Sandberglaan. De ramen wor den voorzien van dubbel glas. By iedere kamer komt een hal. een berg ruimte, een aanrechtje en een toilet. Per verdieping komt er een badka mer, een douche cn een serre met balkon op de zuidkant. Middenvoor komt, bereikbaar vanaf de Seissingel de entreehal, waarachter de keuken is geprojecteerd. Achter het pension tehuis en de entreehal (op de teke ning nog juist zichtbaar) wordt een onder meer voor dienstruimte te benutten vleugel ongetrokken Op de begane grond zal de admini stratieafdeling zetelen. Ook komt daar de woonruimte voor de directie en de linnenkamer. De ziekenafde ling met v-yf bedden zal op de eerste verdieping te vinden zijn. Daarboven zijn kamers voor het intern personeel geprojecteerd. NIET CENTRAAL ETEN Naast de entreehal is straks dere- creatiezaal te vinden. Deze zaal met een oppervlakte van honderd zestig vierkante meter, krijgt een podium. De bewoners van het pen siontehuis eten niet centraal. Het voedseltransport naar de kamers geschiedt met wagentjes. Aanvankelijk zou dit het in-een-keer te realiseren complex zijn. Thans is echter ook bouwvolume vrijgekomen voor de bouw van vijftien serviceflats in drie lagen (rechts op de tekening). Deze flats krijgen een overdekte ver binding met de recreatieruimte. Be jaarde echtparen kunnen in de flats beschikken over een woonkamer, slaapkamer, keuken, halletje, berging, douche en toilet. Als het nodig is kunnen de in de service-flat woon achtige bejaarden hulp krijgen van uit het pensiontehuis. Zij mogen ook (Zie slot pag. 4 kol. 4) Uit betrouwhare bron te Cairo is verno men dat de Verenigde Arabische Repu bliek zijn strijdkrachten in staat van paraatheid heeft gebracht naar aanlei ding van de onrust die is ontstaan als gevolg van het estduitse voornemen Israël diplomatiek te erkennen. Voorts circuleren er geruchten dat de Egyptische regering duizenden reservis ten voor de militaire dienst heeft op geroepen ten einde de infanterie te ver sterken. Volgens radio-Cairo heeft de persoonlijke vertegenwoordiger van ge neraal Amin el Hafez, voorzitter van de Syrische presidentiële raad. de verte genwoordigers van de Arabische staats hoofden op de huidige vergadering in Cairo meegedeeld, dat Syrië zqn ambas sadeur in Bonn heeft teruggeroepen. Saoedi-Arabie heeft gisteren eveneens zijn ambassadeur in Bonn voor overleg teruggeroepen. Jongen van 18 al 2 maanden zoek In samenwerking met Interpol speurt de Asser politie nog steeds naar de ver blijfplaats van de sinds 8 januari van dit jaar verdwenen 18-jarige slagersleerling Casper Kloos uit Assen. De politie ver moedt dat de jongen zich in het zuiden van het land ophoudt. Casper Kloos is op 1 juli 1947 te Vlis- singen geboren. Hy is 1.80 m, heeft een stevig postuur, blond enigszins golvend haar en een rond gelaat. Casper heeft littekens van snijwonden op zijn linker duim. De jongen is waarschijnlijk ge kleed in een zwart-grijs gespikkelde tweedjas, een donker kostuum, wit overhemd met rode zelfbinder, rode sok ken en bruine lage schoenen. Een ieder die inlichtingen over hem kan verstrek ken. wordt verzocht zich in verbinding i te stellen met de Asser politie, telefoon 05920-2244, of met de p. haar woon- of verbUjfpla

Provinciale Zeeuwse Courant | 1965 | | pagina 1