PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VOORBEREIDINGEN GETROFFEN VOOR ACTIE TEGEN T.V.-EILAND Panamese vennoots< zou eigenaar zijn van liet platform Duits-Franse onenigheid bij overleg in Parijs Urgentieschema recreatie-objecten Veerse Meer MINISTER-PRESIDENT MARIJNEN IN SENAAT: Toch Europa! INDONESISCHE BESCHIETING VAN EILAND BIJ SINGAPORE Nog geen c.a.o. confectie-industrie Aanleg jachthaven Kamperland primair 207e jaargang - no. 266 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Directie P van de Velde P. B den Boer en W. de Paster Hoofdredactie: W Leertouwer en G. A. de Kok Abonnementsprijs 76 cent per week. 9,75 per kw franco per post 10.— p. t» Los Walstraat 68-00, tel. 2355 (b.g g. red. 3508, adv 3647/3643); Middelburg: Markt 51. tel 3841 (b.g.g red. 2078/3169. adv. 2375); Goes: Gr. Markt 2. tel. 6140 (b.g.g red. 7853. adv. 5213); Oostburg: 2911 Zterlzee- red tel. 2425 adm. tel. 2094 0 Adv. pr 32 ct. p. mm. Min. p adv. 4.80. Ingez. med. 8 z tarief. Kleine adv. tmaz. 8 regels) 33 ct. p. regel tnln. ƒ1.60). .Brieven bur. van dit blad" X. 0 Bureaus: Vlltslngen: 2395. Terneusen: AraenaaMtraat 2. tel. ct meer. Olro 359300 P.Z.C.. Middelburg. Donderdag 17 dec. 1964 „Grote trek" van gastarbeiders voor kerst R.E.M.-EILAND WERD BEVOORRAAD Woensdag werd het REM-eiland bevoorraad door de kleine draag vleugelboot Speednikvan het in genieursbureau Heerema. De voorbereidingen voor een daadwerkelijk optreden tegen het t.v.-eiland zijn getroffen. Dit heeft de minister-president mr. V. G. M. Marijnen gistermiddag in de Eerste Kamer, bij de voortzetting van de algemene beschouwingen meegedeeld. Hij merkte op, dat het in het belang is van een verantwoorde uitvoering van de geno men beslissing, dat geen verdere mededelingen over het voorge nomen optreden worden gedaan. ,,Er is geen enkele reden voor twijfel, dat de justitie niet zal optreden", aldus de minister-presi dent. Mr. Marijnen deelde verder mee, dat de naam van een Panamese vennootschap is genoemd als eigenaar van het t.v.-eiland, terwijl een Engelse maatschappij de uitzendingen van de R.E.M. zou heb ben overgenomen. Grenswacht bij vluchtpoging door collega neergeschoten Hertog van Windsor werd geopereerd De /O-jarige hertog van Windsor teren ir. Houston (V.S.) geopereerd aan de aorta in de buikstreek die daar tot de grootte van een sinaasappel was op gezwollen. Een sergeant van de Oostduitse grens wacht is door zijn korporaal neergescho ten toen hy met zjjn verloofde naar het westen wilde vluchten, zo is gisteren door de Keulse politie meegedeeld. Het meisje slaagde er in de grens komen, haar verloofde heeft een half uur bewegingloos gelegen voordat hij met een vrachtwagen werd weggehaald. De sergeant was op patrouille met de korporaal en ontwapende deze toen het meisje naar de grens rende. De sergeant zei de korporaal mee te gaan. maar deze weigerde, greep het machinepistool, gooide de sergeant op de grond en schoot op hem. Dinsdagavond zijn vijf Oostduitsers mi, dichte mist naar Neder-Saksen gevlucht.duizenden keren heeft uitgevoerd, deel zo is voorts in Bronswijk gemeld. ide een en ander mee aan de pers. OVER INITIATIEF IN DUITSE KWESTIE Bonn wil langs de oostgrens atoommijnen leggen ïeeft Dean Rusk, aan de Fransi dent de Gaulle, en de bespre een Duits voorstel om langs met Oost-Duitsland eer atoommijnen te leggen. Het jaar 1964 Europa gekenmerkt door \V« De tweede dag van de Parijse NA- VO-conferentie, waarop de 15 mi nisters van defensie zich hebben beziggehouden met een militaire inventarisatie, is overschaduwd door een nieuwe Duits-Franse on enigheid. Frankrijks minister van buitenlandse zaken Couve de Mur- ville, weigerde gisteren zijn hand tekening te plaatsen onder een do cument, waarmee Bonn samen met Amerika, Engeland en Frankrijk, een nieuwe stap bij de Sow jet-Unie in de kwestie-Duitsiand had wil len doen. Het bleef (laarhij onduidelijk, of Krank-1 rjjk alleen maar uit ontstemming over bepaalde uitlatingen van de. Wesfduit- se minister van buitenlandse /.aken. Gerhard Schroder, of om dieperliggende] politieke redenen het Duitse plan voor-! lopig schipbreuk deed lijden. Mededeling de In plaats van een Duitse kw""* J-~ Engeland lijk werd na langdurige onderhandclin- gen achter de schermen een mededeling j] van de Duitse delegatie alleen uitgege-j; ven, waarin deze zegt gemachtigd te zijn te verklaren dat men de tijd geko men acht om samen met de Sowjet- Unie passende stappen te doen om het1! Duitse volk de uitoefening van het zelfbeschikkingsrecht mogelrjk te ma ken. Twee andere hoogtepunten op de tweede conferentiedag waren een nieuw bezoek van dë Amerikaanse minister van buitenlandse zaken,- De ch.rorgen hebben een 10 tot 12 cm lang stuk van de aorta verwijderd en vervangen met een buis van dacron. Dej operatie werd verricht door dr Michael E. Debakey. een autoriteit op het gebied van hart- en vaatziekten, geassisteerd door twee chirurgen. In eerste instantie had de minister president zich bij de algemene poli tieke beschouwingen in de Kamer be perkt tot de mededeling, dat de ac tie tegen de REM zo ..zorgvuldig mo gelijk" geschiedt en dat het niet in het belang van een verantwoord op treden zou zün nu reeds nadere me dedelingen te doen. Uit de Kamer kwamen daarna echter toch vragen, met name van de fractieleider van de P.v.d.A.. ir. II. Vos. Diens collega van de K.V.P., H. M. van Lieshout, merk te op. dat de mededelingen van de minister „niet veel voldoening" had den gegeven. Daarna ging mr. Marij nen toch nog iets nader op de zaak in. Onwettig gen hebben overgenomen. „Heden is de naam van een Engelse ven nootschap genoemd", aldus mr. Marijnen. De ware toedracht zal pas na het gerechtelijke onderzoek blijken, zo voegde hij er aan toe. Polis Vorige week vrijdagochtend, onmid dellijk na de publikatie van de Alge mene Maatregel van Bestuur en nog vóór deze van ktacht werd, heeft de officier van justitie te Amsterdam, mr. dr. J. F. Hartsuiker, een gesprek gehad met mr. H. J. Minderop, gede legeerd commissaris van de REM. Daarbij werd meegedeeld, dat de uit zendingen van zaterdagochtend af on wettig zouden zijn. 's Middags op die zelfde vrijdag heeft de officier nog gesproken met mr. H. J. Sluijter, de Amsterdamse advocaat van de REM en vermoedelijk ook van de eigenaar van het platform. Bij dit onderhoud ging het er in hoofdzaak om vast te stallen, in hoeverre van het platform af medewerking zou worden verleend aan het optreden van de politie, zo als de heer C. Verolme indertijd had toegezegd. Hetgeen was besproken heeft de officier schriftelijk aan mr. Sluijter als advocaat van belangheb benden bevestigd. Mr. Marijnen zei, dat de regering de verzekeringspolis van dt installatie in de Noordzee niet kent, maar de justi tie laat zich bij haar optreden ook niet door een bepaalde polis leiden. Er is trouwens in het geheel geen sprake van een samenspel van de officier van justitie en de advocaat in kwestie. De regering is zich bewust van haar verantwoordelijkheid. Die verantwoordelijkheid strekt zich ook uit tot de mededelingen die zij doet of op dit moment achterwege laat. Panamees Kent de regering de onderlinge verhoudingen in de REM-wereld?, zo had de heer Vos gevraagd. De minister-president zei, dat aan de officier van justitie een Paname se vennootschap was genoemd als de eigenaar van het platform. Van -alerc'ag af zou ook een buiten landse maatschappij de uitzendin- Kustvaarder had aanvaring bij de haven van Bristol De Rotterdamse kustvaarder „Bernlna" (128 ton) is gisterochtend bij dichte mistj bij <ie Engelse haven Bristol In aan va- ring geraakt met het Britse vaartuig New York City" (5600 ton). De ..Bernlna", eigendom van de Schellen i Scheepvaart en Bevrachtings Maat-I schappij, kreeg een gat in de romp bo-l ven de waterlijn en liep schade aan de opbouw op. Geen van de bemanningsle den werd gewond en het schip meldde. I dat het geen gevaar liep. „Agent had niet de bedoeling gericht schot te lossen" Volgens het ziekenhuis maakt de hertog het goed. Hoofdagent B. van de Boxtelse ge- Dr. Debakey die dergelijke operaties al meentepolitie, die in de nacht van maandag op dinsdag een schot uit zijn dienstpistool heeft afgevuurd. waardoor zijn plaatsgenoot, de 31- jarige heer J. Olislagers dodelijk werd gewond, heeft zeker niet een bewust voornemen gehad om gericht te schie ten. Dit heeft de officier van justitie te 's-Hertogenbosch, mr. J, Bruigom, die de leiding van het onderzoek heeft, gisteravond bij informatie meege deeld. Of het schot dan als waar schuwing was bedoeld dan wel dat het schot bij ongeluk is afgegaan, bijv. doordat de politieman struikelde, daarover kon mr. Bruigom nog geen mededelingen doen. Over de moge lijkheid, dat de man zou zijn gestrui keld en dat daarbij het schot zou zijn afgegaan, heeft de officier van justi tie zich nog geen oordeel kunnen vor men. De geruchten in Boxtel willen, dat hoofdagent B. en de jachtopziener S., die in zijn gezelschap was, onder de invloed van sterke a rank waren, toen het schot werd gelost, maar de In militaire kringen in Washington laat men zich hoogst sceptisch uit over het Duitse voorstel. Men acht het plan on praktisch, zowel om militaire als om politieke redenen. VEROLME VERDRACHT R.E.M. WAS MIJ VAN TEVOREN NIETS BEKEND" De heer Verolme heeft gisteren in een uitvoerige verklaring zijn standpunt uiteen ge/et over het geen de laatst'* weken rond de Re clame Exploitatie Maatschappij en Televisie-Noordzee is gebeurd. ..Geheel in overeenstemming met de belofte die ik aan minister Scholten heb gegeven, heb ik. voor dat ik mijn zakenreis naar Brazi lië en Amerika aanving, instruc ties achter gelaten voor mijn ge machtigde er voor zorg te dragen dat niets zou worden gedaan dat in strijd zou komen met de „anti R.E.M.-wet", zodra deze ten aanzien van de activiteiten van de N V. Reclame Exploitatie Maat schappij op het eiland van kracht zou zijn geworden". „Mi* was van tevoren niet bekend, dat de exploitatierechten van de R.E.M. zouden overgaan naar een buitenlandse maatschappij. Nu de R.E.M., met medewerking van mijn gemachtigde, haar activitei ten tijdig heeft gestaakt en /.ij dus geen strafbaar feit heeft gepleegd, keur ik het beleid van mijn ge machtigde gedurende mijn afwe zigheid goéd". „Ook de overgang van de exploi tatie van de zender aan een bui tenlandse maatschappij acht ik be slist niet in strijd met de loyaliteit van mij ais Nederlands staatsbur ger. Het zal immers een b-der en minister Scholten zal dit zeer zeker verstaan duidelijk zijn dat mijn loyaliteit ten opzichte van de Nederlandse regering nooit zo ver mag gaan dat ik de "belan gen van de aandeelhouders van de R E M. en alzo ook van de aan deelhouders van de V.A.T. (Volks Aandelen Trost) in gevaar zou mogen brengen Wel distantieer ik mij met grote nadruk van alle publikaties die de indruk zouden kunnen wekken dat ik de Nederlandse overheid niet zou achten. Voor zover ik geroe pen wordt om vorenbedoelde be langen mede te verdedigen en te beschermen, zal ik het als mijn plicht achten dit op een stijlvolle en waardige wijze te doen geschie den". hardnekkige klachten over de (tekort schietende) economische samenwerking tn de E.E.G., over de (eveneens tekort schietende) politieke samenwerking tus sen de Westeuropesc landen en over de crisissfeer, die zou heersen binnen de Noordatlantlsche Verdragsorganisatie. De klagers zagen h«*t maar somber in voor ons verdeelde West-Europal '■""va'ri \TU kan men altijd wel meer wensen grens IN dan de werkelijkheid te bieden gordel vanheeft en men kan schonere luchtkastelen optrekken dan de Europese „bouwvak kers" tot stand weten te brengen, maar GEVUURD VANUIT MOTORBOOT Zes of zeven Indonesiërs in een snelle motorboot hebben dinsdagavond een bliksemaanval gedaan op een eilandje bij Singapore, zo deelden ge woonlijk welingelichte kringen gisteren mee. Het eiland, waarop een een heid van de territoriale reserve van Maleisië is gelegerd, werd vanuit de boot met. lichte machinegeweren onder vuur genomen. Het scheepje voer snel weg toen een Maleisisch patrouillevaartuig naderde. Op het eiland zouden twee gewonden zijn gevallen. Het Maleisische ministerie van defensie maakte gisteren bekend, dat de regering van Maleisië haar plan tot een volledig embargo op de han del met Indonesië met ingang van 1 januari niet za! doorzetten Sche pen en vliegtuigen met voor Indonesië bestemde wapens of militaire uitrusting zullen echter uit Maleisische havens en van Maleisische vlieg velden geweerd blijven. Voor de annulering van het embargoplan is geen reden opgegeven, maar men vermoedt dat die heeft plaatsgehad op drin gend verzoek van Singapore, dat het meest te lijden heeft van de Indo- officier van justitie spreekt dit met nesische confrontatiepolitiek jegens de federatie. I stelligheid tegen. blik op de realiteit moet al deze hardnekkige klagera wel tot voorzich tigheid nuinen. De Europese Economische Gemeenschap staat nog altijd in bloei en zij functio neert berter dan men bij de oprichting van die gemeenschap mocht verwach ten. De politieke samenwerking hapert soms, maar de rondreizende ministers weten steeds weer een „kleinste gemene veelvoud" te vinden, waarmee redelijk te werken valt ook al Is het systeem soms wat wankel. Er is meer politieke eenheid dan men oppervlakkig bezien zou menen. De samenwerking binnen de X.A.V.O. is hecht ondanks alle kri tiek en zij fungeert behoorlijk, na- afschrikki jWly» extreme elementen, die onder het mom van vredesvrlendschap het moreel in de westerse landen pogen te ondermijnen. Alles bijeen ziet net er niet zo somber uit als de klagers en de hulverachtigen te zamen met de concurrenten en de te genstanders van het Weateuropese blok ons willen doen geloven. Het feit, dat deze week een akkoord kon worden bereikt over een ge meenschappelijke graanprijs binnen 'Ie E E.G.. bevestigt nog eens opnieuw hoe bijzonder hecht welhaast onverbreke lijk de samenwerking tussen de E.E.G.-landen ls. Het ging hier om een beslissing, die behalve een economische ook een enor me politieke betekenis heeft Hier werd getuigt van een zodanige wil tot politie ke samenwerking, dat alle klagers en tegenstanders zich nu toch wel even de vermoeide ogen mogen uitvegen. Vooral voor West-Duitsland en Italië lag de gTaankwestie en de landbouw- integratie heel moeilijk. Er moest een stelsel van compensaties uitgedok terd worden, waarbij West-Duitsland grote en Italië iets minder grote conces sies moes: doen. Het loven en bieden te Brussel heef. er uiteindelijk toe geleid, dat de politieke wil om tot eenheid te komen zegevierde over de toch wel ernstige bezwaren van de beide landen. Men moet het niet gering achten, dat de WestduKse en de Italiaanse regeringen bereid waren ernstige binnenlandse kri tiek te riskeren om tot een Europese aanpak van de landbouwpolitiek te ko- De man, die te Brussel wel het hardst gevochten heeft voor de landbouw- integratle ia het Nederlandse lid van de Europese commissie, de heer S. L. Mansholt. Binnen die commissie is hem maanden geleden al lof toegezwaaid voor zijn hardnekkige arbeid. Ook deze keer weerklonk te Brussel de kreet „Mansholt. Mansholt", waaruit duidelijk bleek, dat hij de man was van dit com promis. Uiteraard moet men daarnaast niet vergeten, dat achter hem stond de Franse minister van landbouw Pisani. Tevoren was Mansholt er reeds sterk van overtuigd, dat hij zou slagen. Tij dens de laatste marathonvergadering toen sommigen wanhoopten aan een compromis, stond Mansholt een televi sieverslaggever te woord. Hem werd gevraagd haar de kans op overeenstem- *-i „Er Het is niet de bedoeling hier nu reeds een haastige economische beoorde ling te geven van het bereikte akkoord. Aan dat akkoord zitten nog wel haken en ogen. Er zijn bevredigende en minder- bevredigende kanten aan en er zal ook nog wel „nagedokterd" moeten worden. Het akkoord betekent zeker niet. dat voor aile agrariërs het leven nu opeens zoveel zonniger zou worden. In elk der aangesloten landen zal men zorgvuldig moeten nagaan wat het com promis belooft en hoe zich in de komen de jaren de groei naar de gemeenschap pelijke landbouwmarkt ontwikkelt. Daarbij zullen ook in Nederland nog vraagtekens gezet worden en er zullen ongetwijfeld bezwaren rijzen! Maar de hoofdzaak is. dat te Brussel de grote barrière werd genomen, welke de weg Europese landbouwpolitiek versperde. Er breekt ei van diegene len hebben, weten aan i n nieuw tijdperk aan. waar- n het meeste voordeel zul- die zich daarbij het best e passen. P.T.T. TIJDENS DE FEESTDAGEN Na afloop van een gistermiddag in Am sterdam gehouden vergadering van het Centraal Sociaal Werkgevers Verbond voor de confectie-industrie en vertegen woordigers van de werknemersorganisa ties „Eendracht", „St.-Lambertus" en „Unitas", heeft een woordvoerder van de „Eendracht" namens de drie vakbonden meegedeeld, dat er op 1 januari 1965 in de confectie-industrie geen c.n.o. zal zijn. De onderhandelingen over een nieuwe c.a.o. zijn tot begin januari opgeschort. Hoewei er overeenstemming over enkele punten bleek, zoals de ondernemingsge wijze differentiatie en de winstdeling, menen de vakbonden dat de werkgevers de besprekingen met een te geringe mar- fe zijn gestart. De vakbonden eisen o.a. at in 1965 een fonds wordt ingesteld ten behoeve van de georganiseerden. Zij eisen verder dat volgend jaar een we zenlijke extra verhoging van de vrou-|Zoals bekend ligt het in de bedoe- wenlonen tot stand komt. Voorts zal de huurcompensatie 1961 in -ie nieuwe loon- hng om het onrendabele deel van schalen moeten ;kt 'de landbouwhaven te Kamperland leg plegem °ver"|tot jachthaven te bestemmen. Het rechtspersoonlijkheid bezit tend lichaam „Het Veerse Meer" heeft Gedeputeerde Staten van Zeeland een urgentieschema over de recreatie-objecten in het Veerse Meergebied voorgelegd. Deze pri oriteitenlijst valt in twee onderde len uiteen: GEMEENTELIJKE OBJEC TEN De jachthaven wordt dus aange legd aan het eind van het langge rekte havenkanaal. Het plan voor ziet in een accommodatie van 250 pleziervaartuigen. In boxen en aan goed geoutilleerde loopsteigers zul len de bezitters van jachten hun plaatsje voor de nacht kunnen op zoeken. Op de tweede plaats van de gemeentelij ke objecten staat de aanleg van een jachthaven te Kattendijke. Deze jacht haven wordt geprojecteerd enkele hon derden meters ten westen van de dam door de Zandkreek. Er zal plaats zjjn voor om en nabij de 600 jachten. ALGEMENE GEN. VOORZIENIN- Om met het eerste te beginnen: primair is gesteld de aanleg van een jachthaven te Kamperland. Arnemuiden het Noord-Sloe aan de zogenaamde Hierdoor dreigt een gevaarlijke situatie o is het niet denkbeeldig, januaii wortU c Oranjeplaat in de onmiddellijke nabij- te ontstaan heid van de boerderij „De Kruitmolen". dat grote klonters grond Er wordt by deze opstelling rekening verdwijnen. Als gevolg vai gehouden met de mogelijkheid, dat de kaveling plannen voor een jachthaven te Katten- bruikbaa dyke niet tydig gereed zuilen zijn. De vvandehn 1 namelijk nog niet helemaal jnoeite kunnen Ais derde object wordt genoemd het maken van een begin met het recreatie plan onder de gemeente Arnemuiden. De eerste fase omvat de aanleg van een jachthaven met een capaciteit van te gen de 500 pleziervaartuigen. Daarbij in begrepen is de realisering van mogelijk heden tot de bouw van een restaurant. Verder maakt het bouwrijp maken van een terrein voor het optrekken van een kleine vijftig zomerwoningen deel uit. de door de wind opgedreven golfies op van deze eerste fase. Dat alles gebeurt I dezelfde hoogte aan°de De dienstverlening van de postdienst zal op vrijdag 25. zaterdag 26 en zon dag 27 december zijn als op zondag. Op maandag 28. dinsdag 29. woensdag 30 en donderdag 31 december is de dienstuitvoering als normaal op deze dagen van de week. Op vrijdag 1 januari is de dier.stuit- oering als op zondag. Op zaterdag 2 ^nuari wordt een volledige bestelling i mVS uitgevoerd, hetgeen inhoudt, dat ook a SïSr aangetekende stukken, briefpakjes. 'or "normaal "verkeer, zodat Postpakketten e.d. zullen worden be- langs de oever slechts met f ~r j héle zaak is "namelijk nog niet helemaal moeite kunnen worden volbracht. De :'n 1 f 24 de^mber tot en met rond te krijgen. Bezwaren van rijkswu- kosten van de aan te brengen afdoen- - Januari zullen zonodig extra buslich- terstaat, die onder geen beding akkoord voorzieningen word,voorlopig ge- Dngen worden uitgevoerd, ging met het creëren van een jacht- raamd op f 1000.000,|Op donderdag 24 en 31 december 1964 haven dichtbij de sluis, konden worden Op de tweede plaats komen voorzienin- 7-u'-!en na plus minus 23.00 uur geen opgeheven door het plan 500 meter ver-gen by de mond van ..De Piet." henoor- treinen met post meer aankomen. De der te situeren. 'den Lewedorp Het gaat hier om bag-nachtposttreinen_ rijden niet in de Thans vragen echter nog nautische en gerwerkzaamheden waardoor de toe- Pachten van 24-25 t m 27-28 december planologische problemen om een oplos-1 eanS zal worden verbeterd, inhammen I9b4 er. van 31 december 19t»4 1 janu- sing Als men aan de bezwaren niet tijdig, gemaakt kunnen worden en voor de ari 1965 t m 3-4 januari 1965 In de tegemoet kan komen, zal hel recreatie- aanleg van eenvoudige steigers. Dit is vroege ochtend van maandag 28 de- plan Arnemuiden op de tweede plaats Ivan belang omdat het aangrenzende .cember 1964 en zaterdag 2 januari worden gesteld. Dat het jachthavenplan ST,,.?? van het natuurreservaat 1965 zuien extra vervoersmaatregelen Kamperland op de eerste plaats is ko-1 De Miadelplaten voor de recreatie niet worden genomen. Op de beide kerst- men te staan houdt verband met het toegankelijk is De kosten ervan worden dagen en op nieuwjaarsdag zal de te- feit. dat in het westen van de Zand- geraamd op f 120.000.— legraaf- en telefoondienst worden uit- kreek de accommodatie dient te worden Inmiddels is de prioriteitenlijst het Col-gevoerd als op zondagen uitgebreid- In het oostelijk deel zijn lege van Gedeputeerde Staten gepas- reeds enige jachthavens te vinden. seerd. Wijziging'-n werden er in het nr- Het urgentieschema voor de algemenegentieschema niet aangebracht. Eind voorzieningen opent met het treffen van van dit jaar of begin volgend jaar gaat maatregelen om de afslag van de oevers de lyst naar de staatssecretarissen van VP>rnY*r»nlr#an van het Veerse Meer bij Vrouwenpolder o.k. en w. en economische zaken. De op VCIUIUllIYCll tegen te gaan. Door de werking van ry lesniveau ingestelde interdepartemen- De 3-jarige Ronald Kuvt, die dinsdag- de eb- en vloedstromen is daar vlak tale coördinatiecommissie voor de open- avond In een onbewaakt ogenbilk het onder de kust een diepe geul onstaan.1 iuchtrecreatïe en het toerisme IXCO- ouderlijke huis in Wormerveer uitliep Na sluiting van het Veerse Gat bleven; RET) zal de minister bij het verdelen blijkt te zün verdronken. Gistermiddag Ivan de pot, die beschikbaar is voor re- is het stoneHJf" Vermiste kleuter „knagen".! creatie-doeleinden, adviseren. r re- is het stoffelijke overschot gevonden in i een sloot nabij de woning.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 1