DOODSTRAF! ELSEVIERS Souburg wil Engels instructiebad van hout en plastic aanschaffen Financiële positie van Westkapelle is gunstig KLEINE OVERTREDING? VONNIS DIRECT VOLTROKKEN: COUPON VOOR KENNISMAKING Will van Zoelen moest in eigen huis punt afstaan aan Sorry eoorsra, tot aanleg instructiezwembad Knip deze coupon uit en haal bij boek handel of kiosk Elseviers Weekblad van 12 december voor de halve prijs: voor 35 ct ZEEUWSE TAFELTENN1SCOMPET1TIE O.N.A. III verraste met zege op V.S.V. F. MORSHEIM (VLISSINGEN II) WON VAN ROUTINIER KL0MPE VRIJDAG 11 DECEMBER 1964 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 11 NU 106 NIEUWE FANTASIE-MODELLEN! Een kollektie die samengesteld is uit de mooiste verlovingsringen, welke de internationale goudsmeedkunst vervaardigt. Ringen waardig de naam "DESIREE" te dragen Stuk voor stuk juweeltjes. Kies óók een DESIREE, het is een symbool van - verfijnde smaak. Elke DESIREE ring draagt als waarborg van echtheid hetstempel "DESIREE'.Vraag Uw juwelier de DESIREE kleurenfolder, natuurlijk i» kosteloos I Als eerste gemeente in Nederland KREDIET VAN TWINTIG MILLE B. en w. van Oost- en West-Sou burg hebben aan de raad voorge steld als eerste gemeente in Ne derland een instructiebad van En gels makelij aan te kopen voor een tot nu toe ongekend lage prijs en dit te doen plaatsen in het gym nastieklokaal van de P. Louwerse- school. Voor de aanschaffing an de plaatsing van dit bad wordt een crediet van f 20.000 gevraagd. In de toelichting op dit voorstel merken b. en w. op, dat zij eind 1963 tijdens een voorlichtingsbijeenkomst te Vlissingen over overdekte zwembaden, van zeer deskundige zijde werden geattendeerd op een nieuwe ontwikkeling op het ge bied van het zwemonderwijs op Engels scholen. Men gebruikte daar eenvoudig geconstrueerde baden, die waterdicht waren gemaakt met een dikke laag plas tic en die vooral in de openlucht werden gebruikt. Intussen hebben dergelijke baden als ex port-artikel ook het Europese vasteland bereikt. Importeur van dit soort naden is o.m. een gymnastiekwerktuigenfa- briek in Gent. B. en w. zijn met deze N.V. in contact getreden en zijn in bij zonderheden voorgelicht. Eenvoudig De constructie van een dergelijk bad !s eenvoudig. Binnen een rechthoekige houten wand, versterkt met staal, is een vinyl (plasticverbinding)wand aan gebracht. Dit vinyl is van een zware en weinig kwetsbare kwaliteit. Het g bruikte hout van de wanden is van een zeer speciale kwaliteit on ge schikt om onder voortdurend vochtige omstandigheden geen krimp te geven. De bodem rust op de grond of op een betonnen fundering. De diepte van het bad is naar behoefte te stellen op 91 ot 122 cm. In het laatste geval is het bad meer geschikt voor instructie aan hen, die de zwemkunst reeds beheersen. Naar mededeling van de fabrikant ge bruiken reeds 200 scholen in Engeland dit soort baden en naar uit de overge legde attesten bleek verscheidene met veel voldoening. De installatie wordt ge completeerd door een filter en een chlo- reerapparaat voor het reinigen en ont smetten van het water. Bij het bad is een verwarminsinstalla- tie begrepen, die naar verkiezing kan draaien met stookolie of op elektriciteit. De baden zijn verkrijgbaar in een aan tal standaardmaten, afhankelijk van behoeften van het onderricht (grootte van de klassen en aantal instructeurs). Behalve als buitenbad kan het geheel binnen een gebouw of lokaal geplaatst worden, hetgeen "t belangrijke voordeel met zich brengt dat het gehele jaar door de installatie gebruikt kan worden. De kosten van het bad met Inrichting belopen naar gelang van de grootte f 10.000,— tot f26.000,—. Overwegingen Met deze aanbieding in handen zagen b en w. de volgende feiten onder ogen: 1. Er bestaat binnen het overleg van de triostad-gemeenten een am bitieus zwembadplan, dat zich moei zaam uit de contouren losmaakt. Bij dit plan bestaat de gedachte aan en kele gespreide instructiebaden. B. en w. voorzien dat de ontwikkeling van plan tot werkelijkheid langs wegen van geleidelijkheid zal lopen. 2. Van gemeentewege wordt thans gedurende de zomermaanden in het kanaal door Walcheren aan de leer lingen van de lagere scholen door de vakleerkracht lichamelijke oefening zwemonderricht gegeven. 3. Voorjaar 1965 zal een begin wor den gemaakt met de bouw van een nieuwe gymnastiekzaal, waardoor de oude zaal naast de P. Louwerse- school buiten gebruik gesteld wordt Deze laatste is voorzien van centrale hoort te vormen in do opvoeding van de Nederlandse jeugd, achten b. en w. het een taak het zwemonderricht aan schooljeugd te bevordteren en in deze te doen wat van de plaatselijke overheid verwacht wordt: accommodatie le schep pen. Het college weet zich in dit stre ven gesteund door die inspecteur voor het lager onderwijs ln de inspectie Middelburg. Daarnaant achten b. en w. het bepaald niet uitgesloten dat ook groepen van volwassenen, die de zwem kunst niet machtig zijn, zi avonduren zullen willen beijveren onder deskundige leiding, daarin te voorzien. In overleg met de leraar lichamelijke opvoeding hebben b. en w. vastgesteld dat een bad van de afmetingen 10.06 x 5.18 x 0.91 het best aan de bedoeling beantwoord. Een dergelijk bad kost f 15.460,Voor de plaatsing in Jet ou de gymlokaal zou een betonfundering en aansluitend tegemlplateau moeten worden gelegd. Voorts zullen enkele voorzieningen nodig zyn voor de ont luchting e.d. Naar voorlopige raming van de direc teur van bouw- en woningtoezicht zul len de kosten hiervan ongeveer f 4500, belopen. Het zou dus mogelijk zijn voor de zeer acceptabele som van f 20.000, een compleet instructiebad een geheel jaar ter beschikking te hebben. Wat het onderhoud betreft en het gebruik van chemicaliën, bljjven de kosten beperkt. De verwarming zal de belangrijkste ex ploitatielast vormen. Exacte cijfers zijn hierover niet te verkrijgen omdat het energieverbruik afhankelijk is van ge bruik en binnentemperatuur. Gemeentebegroting 1965 verschenen De financiële positie van fle ge meente Westkapelle is bijzonder gunstig. Dit blijkt uit de pas ver schenen gemeentebegroting voor het dienstjaar 1965, die sluitend kon worden gemaakt met een post onvoorzien van f 30.690,76, waar van overigens f 6000 al et n be stemming heeft. „De financie ringspositie van de gemeente zai in het komende jaar geen belem mering vormen voor het doen van verdere kapitaalsuitgaven", merk- ken b. en w. op. Dank zij het gun stige beeld, dat de begroting 1965 biedt, stellen b, en w. bij begro tingswijziging voor te besluiten tot de aanleg van een instructie zwembad op het sportterrein. Het gaat hier om een bad van 8 bij 16 meter met een diepte variërend van 0,50 tot 1,60 meter. De gewonen dienst van de gemeente begroting is sluitend met een totaal aan inkomsten en uilgaven 944.522,47 en een post onvoorzien 30.014.76. De inkomsten van de kapi- taalsdienst bedragen 2.014.927.66 en de uitgaven 1.822.281,52. zodat er op de kapitaalsdienst een batig saldo is van 192.646.14. Het college wijst er jp, dat de post onvoorzient voor 1964 een kleine f5000 groot was. Voorts 19-55. zo vervolgt het college, is circa 20.000 méér beschikbaar. Uitvoerig gaat het college in op de oor zaken van de betere financiële positie van de gemeente. Genoemd werden ver hogingen van de algemene uitkering uit het gemeentefonds, hogere inkomsten van ruim 6000 wegens bespaarde rente door de aanwending van de middelen van het eigen kapitaal voor de financiering van kapitaalsuitgaven, bijboeking van het renteverlies op de kosten van het uitbreidingsplan „Noord" van ruim 6000. en voorts zijn er geen bijzondere onderhoudswerken aan gebouwen ge raamd. en w. rekenen de raad voor, het kapitaalsoverschot in 1965 zal toe nemen met 13.537.58. In dit verband wordt verklaard, dat de financieringspo sitie van de gemeente in het komende jaar dus geen belemmering zal vormen voor het doen van verdere uitgaven. Wat dit betreft, aldus b. en w., verkeert de gemeente in een gunstige uitzonde ringspositie. Voor vele gemeenten is in deze tijd van krapte op de geld- en kapi taalsmarkt de verkrijging van vaste fi nancieringsmiddelen het knelpunt voor de uitvoering van kaptiaalswerken, meent het college. Instructiebad Gezien de gunstige financiële positie stellen b. en w. voor over te gaan tot de aanleg van een instructiebad. Juist de ligging van Westkapelle aan zee vereist, aldus b. en w., dat de kinderen het zwemmen volkomen beheersen. Reeds in 1960 heeft het college een onderzoek ingesteld naar de mogelijkheid om tot de aanleg van een zwembad te komen. Mede door de minder gunstige financiële positie van de gemeente bleek dit toen niet te realiseren, terwij] ook andere objecten prioriteit hadden. Het instructiebad zal aan aanlegkosten 26.000 vragen. De jaarlijkse lasten worden geraamd op 5390, inclusief de kosten van een zweminstructeur. Ge dacht wordt aan een leerling van de academie voor lichamelijke opvoeding, die dat werk in de zomermaanden als vakantiejob verricht. Het moet onwaar schijnlijk worden geacht hiervoor ie mand anders te kunnen aantrekken. Men wil de leerlingen van de 4e tot en met de 6e klas van de beide lagere scholen ge durende 8 weken twee uur schoolzwem men per week geven. B. en w. hebben nog overwogen om een waterverwar- mingsinstallatïe aan te leggen, waar door het bad langer gebruikt zou kun nen worden. De aanlegkosten zouden dan 9000 hoger moeten zijn en de jaarlijkse lasten zouden hierdoor plm. 2400 meer zijn. Daar het bad dan buiten de zo mermaanden in gebruik zou komen en het de vraag is of er dan een zwemin structeur gevonden kan worden, is be sloten van verwarming af te zien. „Tijdbom" Over de financiële verhouding ryk ge meenten zeggen b- en w. van u kapellc, o.m. dal de garantie-uitke ring is vervallen. Volgens hel ont werp van de financiële verhoudings wet 1960 zou deze garanlie-iii. ne ring voor Westkapelle circa 24.000 bedragen, maar geleidelijk aan is deze verminderd en voor 1964 werd zij nog op ƒ3.522,06 geraamd. Hiermede is een „tydbom" onder de financiële positie van- de gemeente opgeruimd, betogen b. en w., aangezien in de ja ren 1966 tot en met 1970 de garantie- uitkering ieder jaar met één vijfde gedeelte van het oorspronkelijke be drag vermindert. Thans neemt echter de verfijning van de algemene uitke ring wegens ongewoon bevolkingsver loop een overeenkomstige positie ir onder de dekkingsmiddelen van de ge meente als voorheen de garantie-uit kering, voegt het VVestkapels college eraan loe. WEEKBLAD H.J. LOOMAN: VERKEER EN WEGGEBRUIKERS: Afdelingsvoetbal In dn le klas B van het Zeeuwse afde- lingHvoethai staan twee belangrllke wed strijden op het programma: Hansw. BoysRencMr er. f'ntrjjzrnKruin In- gen Het voordeel van eigen terrein kan hier zee, waarschijnlijk nel beslissend zjjn. in IA betwisten Philippine en Gron de elkaar de tweede plaats: gezien de resultaten van de laatste wedstrijden geven w« Groedr de beste kansen. In de res le klas een duel tussen de twee leiders Cllnge II en Zeelandla II met ais vermoedelijk resultaat een pun tenverdeling. Het nrogramma luidt: IA: Retranchement Domburg. Philip pine Groedc. Oost burg Hoofdplaat, Walcheren Schoondllke. 1B Robur Dreischor Hansw Bov.s Rene.«.se, Pa trijzen- Krulningen. Luctor Kwnden- dammc Zierikze*- II Zonnnmalm; res. 1: Oostburg II -Vogelwaarde II. Cllnge II—Zeelandla II. Middelburg IV Bier vliet 11 R C S II Luctor II Goes III Vllsainge, IV 2A: Aardenburg II Koewacht 11. H V V II! Ria. Schoon- dljke II Temeuzen (II. GraauwCorn Boy» III. Steen II Sfulskfl II: 2B: Hansw Boys II Vlissingen V. Volhar ding—Cortgene Zeeland Sport IV Wal cheren II. 2C: Zierlkzee 111 Zonnemai- re II S.VOW.K.- Burgh II Dreischor II—Renessc II. 3A: Retranchemcnt II Domburg II: Walcheren III Schoondll ke III Groefle II Zeelandia III, Hoofd plaat II IJzcndijke II; 3B R C S. III— kruinlngen III. Robur III- 's-Heer- Arendskerke Luctor III Kwadendam- me U, Lewe» Boys II Robur II: 3C: IJzendijk- UI Hontenisse UI, Sluiskil III—Vogelwaarde 111. Axel UI—Ri3 II, Graauw nCllnge UI, Breskens IU Philippine II. SCHEïDSRECHTERSSCHOLING Z.K.B. EN SD.K.B. Voor de scheidsrechters van de Zeeuw se en de Schouwen-Duivelandse Korf bal Bond zal op 19 december a.B. een scholingsdag georganiseerd worden. De ze gaat uit van de landelijke scheids- rechterscommlssle en wordt gehouden ln restaurant De Opril te Goes. Op die dag worden' voor de Z.K:B. geen competitiewedstrijden gespeeld, doch de landelijke ploegen Swift. Tjoba, Animo en Togo spelen die dag wei. Ze hebben dan namelijk alle vier een thuiswed strijd af te werken tegen resp.: Deetos 2, Rozenburg, Kwiek en De Raven. Bevordering bij P.T.T. De heer M. C. van Strien, afkomstig uit Goes, thans directeur van het post- en telegraafkantoor te Zoetermeer. is met ingang van 1 januari 196o bij promotie benoemd tot directeur van het post- en telegraafkantoor te Sliedrecht. Konijnen- en pluimvee tentoonstelling Wolphaartsdijk Vrijdag 18 en zaterdag 19 december a.s. zal de Zuid- en Noordbevelandse konij nen-, pluimvee- en sierduivenfokkersver- eniging „Zeelandia" ter gelegenheid van haar 40-jarig bestaan, in samenwerking met „Streven naar beter" uit Nieuw- dorp, een provinciale tentoonstelling houden in het dorpshuis te Wolphaarts dijk. Gezien de vele inschrijvingen, on geveer 250 konijnen en ongeveer 150 stuks pluimvee en duiven, mag een mooie tentoonstelling worden verwacht. Vrijdagavond zal burgemeester Beelaerts van Blokland de opening verrichten. De keuringen worden verricht door de he ren B. Remefjer sr. te Gouda, A. A. Clement te Arnemuiden, A. Kuiper te Olst, J. Pjjnenborgh te Tilburg en B. Remfjer jr. te Gouda. Het Middelburgse Will van Zoelen heeft in eigen huis een punt moe ten afstaan aan het bezoekende Sorry 1. Voor de Middelburgers een teleurstellend resultaat. Een geheel uit vorm zijnde Jan Snij der, tot dan toe nog ongeslagen verloor in deze wedstrijd 2 maal. Bram van Gilst begon met een neder laag tegen Piet de Waal, 21-18, 21-15. Rinus Hofman verloor hierna van Piet Martijn 17-21, 16-21. Jan Snijder kwam daarna achter de tafel tegen Jo Bouff, welke laatste een prima aanvallende partij speelde en Jan Snijder de eerste nederlaag bezorgde 18-21, 23-21. 20-22 (03). Het dubbelspel werd een goede overwinning voor W. v. Z. (13). Hier na werd het 33 door overwinningen van Hofman op De Waal en van Va Gilst op Jo Bouff. Opnieuw leed hierna Jan Snjjder een verrassende nederlaag tegen een zeker niet sterk spelende Piet Martijn 22-20, 17-21, 12-21 (34). Jo Bouff zorgde daarna voor zijn 2e verrassing door Hof man te kloppen (voor de le keer) met 21-12, 15-21, 9-21 (3—5). Snijder had het daarna nog moeilijk tegen Piet de Waal 22-21, 21-15, terwijl Bram van Gilst in een door hem zoer sterke party Martijn versloeg met 21-19, 21-19, waar door althans nog 1 punt in eigen huis werd gehouden. N.S.M. profiteerde van deze misstap door l punt op W v. Z. in te lopen. Met hekkesluiter P.Z.E.M. werd met Bij de Ingekomen stukken is een ver zoek van de muziekvereniging „O.K.K." tot verhoging van de jaarlijkse subsidie van 800 tot 1000. B. en w stellen voor het verzoek in te willigen. postduivenhoudersvereniging Zwaluw" zal. als de raad met de sug gestie van b. en w. akkoord gaat. ƒ40 ontvangen als bijdrage van de gemeente ln de kosten van een in januari a.s. te houden duivententoonstelling. De gym nastiekvereniging „Hygiea" vraagt de raad om een eenmalige bijdrage van 100 ter delging van een oude schuld bij de stichting „Westkapelle Herrijst" B. en w. stellen voor het verzoek in te willigen. Zeeuwse badmintoncompetitie BETERE PRESTATIES VLISSINGSE JONGEREN De prestaties van de jongeren, die thans het 2e team van de badmintonclub „Vlis singen" vormen, bewegen zich in stijgen de lijn. Het bezoek aan „Griffioen" te Wolphaartsdijk bracht zelfs 2 gewonnen De raad ral de begrotiï,5. alsmede een agenda van een Mental punten, in zyn ker een verrassing geoemd mag worden, vergadering van maandag 14 december Uit de uitslag i béide games moesten om 2 nur behandelen. verleend! I mogen »e wel «flei- 1 den dat het er gespannen heeft- Duide- Advertentiej iijker was de nederlaag van A. van Dijke tegen G. Kuyper: 4-15. 12-15. De wraak was echter hevig: in geen enkele van de overige partijen liet „Griffioen" het zelfs nog tot een beslissende 3e game komen: einduitslag 62 dus. In Middelburg gaven de le teamspelers van .Avanti' hun clubgenoten van het 2e team opnieuw geen schijn van kans. Slechts in de 2e mixed konden de Avan- ti-reserves een 3e game afdwingn. die met 18-17 door het le team gewonnen werd. De standenlijst ls thans Avanti I 5 Jong Ambon 5 4 1 0 9 27-13 Griffioen 5 2 1 2 5 19-21 Avanti n 6 114 3 16-32 Vlissingen U 5 0 0 5 0 6-34 Het programma voor volgende week is: 18 december: Avanti II—Griffioen I. 19 december: Jong Ambon-Vlissingen U. De gedetailleerde uitslagen zijn: Avanti n -Avanti I (0—8) le HE. A. Wisse—J. v. Sommeren 5-15, 5-11, 1-11; 2 DE. E. Coppooise Oosten 7-11. 6-11. 1 G.D. N Sinke A. Wissemevr. Verbeek en J. v Som meren 6-15. 9-15: 2e G.D. E. Coppooise en C. VerbeekC. v Oosten en A Vogel 10-15, 15-12. 17-18: H.D. J. v. Sommeren en A. Vogel—H. Hage en C. Verbeek 15-17. 15-0: D.D E Coppooise en N Sinkemevr. Verbeek en C. v. Oosten 3-15, 10-15. GriffioenVlissingen II (62) tegen de Sorryreserves werd met het kleinste verschil verloren. Rinus van Breen zorgde voor 3 Sorry overwin ningen. De Hulster voor 2 en Jan de Kok voor 1. Bij W. v. Z 2 bleef voor de 2e achtereenvolgende maal Wim Jacobs zonder winst. Rinus Wonder- gem won 2x en Thijs Engelse lx. TWEEDE KLAS P.Z.E.M. 2 kwam voorlopig aan de lei ding van de 2e klas te staan door een 7—3-zege op hekkesluiter Big Smash. Bij P.Z.E.M. bleef Sjaak Vermeulen zon der verlies. Meulenberg bleef bij de Biggekerkcrs zonder winst. Ook van St. Aloy 3 werd door Big Smash verlo ren, nu met het kleinste verschil. Mede door de overwinning van O.N.A. 3 is de situatie voor Big Smash er niet beter op geworden. Ó.X.A. 3 behaalde namelijk een verras sende zege op V.S.V. waarbij Johan Aers jr. voor 3 Oostburgse overwinningen zorgde. Henk de Vries kwam bij V.S.V. rder dan I overwinning op Boer- Frans Dirven tot 2. K. Mangnus etzelfde bij alleen van Frans I DERDE KLAS S.S.V.V. besloot de le competitiehelft met een 73-zege in de lastige uitwed strijd tegen St Aloy 4. De Vlissingse spoorwegmensen behouden hierdoor "al leen de leiding van de 3e klas. Steef Hannewijk bleef deze le helft ongesla gen, want ook nu weer won hij zijn 3 partijen. Verburg en Abee wonnen resp, 2 en l partij én dat leverde dus voldoen de punten op voor de zege. Sorrv 3 bleef goed volgen en klopte Big Smash 2 met 82. Jan Verton moest 2x de eer aan de Biggekerkers laten. Wilno 2 raakte weer verder achter door een punt te verspelen aan V.S.V. 2. J. Pielanen kwam slechts tot 1 overwinning, Piet Boone en Bernard de Munck elk 2x. Bij V.S.V. won Beukert zijn 3 partijen en Van Soelen 1 partij en samen het dub belspel. P.Z.E.M. 3 bleef in de gevaren zone door de 82 nederlaag tegen lei der S.S.V.V. In de 4e klas deden de Biggekerkse teams het beter dan in de Ze en 3e klas. B, Smash 3 zag zyn reis naar Vlissin gen beloond mei een 6I-zege op Wilno 4 en Big Smash 4 won zelfs 2x. Hekke sluiter H. v. Bew. 2 werd in eigen huis met 8—2 geklopt en Wilno 4 beet ook hier met 6-1 in het zand. waarbij alle 3 B. Smash spelers 2 partijen van de 3 wonnen. Van mevrouw De Hond ver- Ie klas: W. v. Zoelen 1 N.SM. St. Aloy 1 Sorry 1 O.N.A. Sorry 2 Haringman Aio foy 2 Zoelen 2 P.Z.E.M. 2e klas: P.Z.E.M. 2 O.N.A. 2 Wilno V.S.V. W. v. Zoelen 3 St. Aloy 3 Haringman 2 O.N.A 3 B. Smash 3e klas: S.S.V.V. Sorry 3 Wilno 2 V.S.V. 2 St. Aloy 4 r. 1 H. v. Bew. Uitslagen -N' SM P.Z.E.M. 3 le HE. C. KlompeF Morsheim 15-18. W. v. Z. 4 15-18: 2e HE. A. v. DijkeG Kuiper B. Smash 2 4-15. 12-15; le DE. mevr L. Klompê4e klas: Vervaal 11-3. 11-2: 2e DE. mevr. N.S.M. 3 Dijke1. de Vries 11-4. 11-1. le GD. Wilno 3 mevr. L. Klompe en C. KlompeA. Ver- B. Smash 4 •aat en G. Kuiper 15-2. 15-0; 2e GD. mevr. L. Mol en A. v. DijkeI. de Vries v. 't Hof 15-8. 15-10: C. Klompe en Dijke—F Morsheim en C. v. 't Hof 15-4 15-4: DD. mevr. L. Mol en mevr. v Dijke A. Verwaal en I. de Vries la-5, 15 2. Uitslag 62. St. Aloy 5 B. Smash 3 Sorry 4 Wilno 4 O.N.A. 4 V.S.V 3 H. v. Bew. 2 STANDEN 8 6 2 0 14 63—17 8 5 3 0 13 58—22 9 5 3 1 13 63—27 8 5 2 1 12 58—22 7 4 2 1 10 47—23 8 3 1 4 7 37—43 8 3 1 4 7 33—47 8 116 3 1862 9 1 1 7 3 26—64 9 0 0 9 0 7—83 8 5 2 1 12 46—34 5 5 0 0 10 40—10 7 4 2 1 10 48—22 8 2 4 2 8 4J39 6 2 2 2 6 29—31 7 2 2 3 6 3040 7 2 2 3 6 29—41 8 2 1 5 5 3248 8 0 1 7 1 25—55 9 7 2 0 16 62—28 9 6 2 1 14 63—27 8 5 2 1 12 29—31 9 4 2 3 10 51—39 9 4 2 3 10 4842 8 3 2 3 8 3218 8 2 3 3 7 3342 8 2 0 6 4 26—54 7 1 1 5 3 2812 9 0 0 9 0 20—70 9 8 0 1 16 62—28 8 5 3 0 13 54—26 8 5 1 2 11 47—33 7 5 0 2 10 44—32 9 4 1 4 9 4248 8 3 1 4 7 4040 9 3 1 5 7 4741 7 3 0 4 6 3040 8 1 1 6 3 23—57 9 0 0 9 0 15—75

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 11