NCR VIERT FEEST N.V. NATIONAAL KASREGISTERS T.R.O.S. wil radio- en tv.-zendmachtiging NCR Financiële berichten WOENSDAG 9 DECEMBER 1964 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 9 VERZOEK AAN MINISTER BOT Eventueel gebruik maken van de Noordzee-zenders Het bestuur van de Televisie er Radio Omroep Stichting „TROS' te Amsterdam heeft bij de minis ter van onderwijs kunsten en we tenschappen schriftelijk machti gingen aangevraagd om radio- en televisieprogramma's te doen uit zenden. In haar brief aan de minister brengt de stichting, wat de televisie betreft, on der meer het volgende naar voren: de ambities van de stichting gaan uit naar het doen uitzenden van een programma op het eerste en,'of tweede televisie net, bü voorkeur tussen 18.30 en 20.00 uur en tussen 22.00 en 23.30 uur. De stichting zou afstand willen doen van een evenredig deel van de kijkgelden indien haar zou worden toegestaan al of niet tijdelijk, bijvoorbeeld binnen het kader van een proefperiode, een beperkt deel van de zendtijd te bestemmen voor het doen uitzenden van reclame-bood schappen. I programma's eveneens een „voormachti ging" tot het gebruiken van de Noord- zee-radiozender. De stichting verklaart zich bereid om I hetzij een rechtstreekse benoeming, het- I zij een bindende voordracht door de kroon van de leden van een programma- adviescommissie te aanvaarden en te vensdeze commissie reële preventieve en repressieve bevoegdheden te geven. De stichting deelt tenslotte in haar uit- gebreid schryven aan de minister mede. i dat reeds meer dan 20.000 Nederlanders zich als deelnemer van de T.R.O.S. heb ben opgegeven. Zij verwacht in de ko mende weken nog vele tienduizenden deelnemers te kunnen inschrijven. Swissair bestelt Fokker Friendship Ten behoeve van enkele lijndiensten op kort afstand heeft de Zwitsere lucht vaartmaatschappij Swissair bij de Fok ker een F-27 „Friendship" besteld. Dit toestel de eerste Friendship die Swissair heeft gekocht zal omstreeks april worden geleverd. Het ligt in de be doeling het vliegtuig te laten exploiteren door de Zwitserse chartermaatschappij Balair, die reeds enige Jaren ervaring heeft in het gebruik van een Fokker Friendship. De Swissair is voor 10 pro cent in deze chartermaatschappij geïnte resseerd. Vijf opvarenden van Deens schip werden gered De Royal Air Force in Londen heeft gisteren meegedeeld dat de vijf op varenden van de Deense treiler „Scantic" die maandag in een orkaan met windstoten van 112 km per uur voor de Zuidierse kust verging, zijn gered van het reddingsvlot waarop ze het zinkende schip verlaten had den. Aan de speurtocht naar de vijf man nen was deelgenomen door een Libe riaanse tanker, een onbekend vracht schip, Ierse en Britse vliegtuigen en marinevaartuigen. Noordzee-zender In haar brief brengt de stichting verder naar voren er begrip voor te hebben dat mogelijk niet op zeer korte termijn van de minister een positief antwoord kan worden verwacht. Daarom vraagt het bestuur in afwachting van de beschik king van de minister reeds aan stonds als voorlopige bestendigings- maat regel van wat in een dringende be hoefte is gebleken te voorzien een voormachtiging tot het gebruiken van de Noordzee-teievisie-zender. uiteraard zo nodig in Nozema-raam, als een voor lopig derde net. De stichting voegt hieraan toe, dat het niet gebruiken van deze zender verlies van zendmogelijkheden zou be tekenen. juist in een tijd dat rijkswege de middelen ontbreken uitbreiding aan het zenderpark te ge ven zoals door de regering is meege deeld. Het bestuur van de T.R.O.S. meent, dat op deze wijze West-Nederland een derde programmakeuze kan behouden zolang het centraal antennesysteem nog niet i.< doorgevoerd, zonder dat dit de overheid of de kijker extra geld kost. Schieting van Soranus 2" De sociëteit „Soranus II" te Hein- kenszand hield dezer dagen een con cours op de liggende wip. De uitslag was: hoge vogel: P de Koeijer, AD LM, Kwadendamme: zijvogel: J. Rijk, AD LM, Kwadendamme: tweede zij vogel niet afgeschoten; bovenkal- len: J. Koens. Victoria, Kwadendam me en R. Oosthoek. Concordia. 's-Hee- renhoek; onderkallen: A. van der Bulck, Eensgezindheid. 's-Heerenhoek en P. Timmerman. Vrije Schutters 's-Heerenhoek; eerste klep: J. Doene Willem Teil, Ovezande; tweede klep: P. de Koeijer, ADLM. Kwadendam me; derde klep: F. Clarijs, Jacoba van Beieren. Goes. Aan de schieting namen zestig schutters van veertien sociëteiten deel. Derde F.M.-net Wat de radioprogramma's betreft vraagt de stichting machtiging programma's te mogen uitzenden via Hilversum I, Hil versum II of het derde F.M.-net. De voorkeur van de stichting gaat uit naar het derde F.M.-net. Evenals voor de te levisie is de stichting bereid afstand te doen van een evenredig deel van de luistergelden indien haar zou worden toegestaan binnen het kader van proefperiode een beperkt deel van zendtyd te bestemmen voor het doen uit zenden van reclame-boodschappen. Mocht de minister ook op dit verzoek niet binnen zeer korte tijd gunstig kun nen beschikken, dan vraagt de stich ting voor het doen uitzenden van radio- Hef Engelse voetbalteam, dat he denavondin Amsterdam tegen Ne derland zal uitkomen, bij aankomst op de luchthaven Schiphol. Op de voorgrond met hoed stadion directeur Dick Bessem, rebhts vice- voorzitter Jos Coler en secretaris penningmeester Lo Brunt van de KJf.V.B. BLl] IN ONS LAND TERUG TE ZIJN Engelse voetballers op Schiphol: „met K.N.V.B. feestvieren maar óók winnen' „Vooral Bouwmeester en Moulijn moeten worden bewaakt" het Nederlandse voetbal zei de grootste ontdekking van het Engelse seizoen, die zich bovendien verheug de weer met zijn oude Chelsea-vriend Jimmy Greaves in één elftal te kun nen spelen „Wij zjjn hier echt niet alleen geko- konirn om het 75-jarig bestaan va- de K.N.V.B. te vieren. Wij willen ni melijk ook wel lieel graag winnen' Vriendelijk, maar beslist gaf Alf Ramsey, de manager van het Engelse voetbalelftal, dat vanavond in het Amsterdamse Olympische stadion te gen Nederland speelt, zijn mening bij zyn aankomst dinsdagmiddag op Schiphol. Ramsey die deze wedstriid als een van de laatste gelegenheden be schouwt voor de selectie, die hij in mei volgend jaar voor het eindtoer- nooi om het wereldkampioenschap dat in 1966 in Engeland zal worden gehouden wil bekendmaken, zei er niettemin van overtuigd te zijn dat net niet gemakkelijk zal worden. Het gezelschap maakte een ontspan nen indruk. Vooral de jonge linksbui ten van Chelsea, Terry Venables, was blij terug te zijn in Nederland. „Of schoon ik geen van de spelers van het huidige Nederlandse elftal ken, zal ik mijn tweede interland niet on derschatten. Ik heb enkele jaren ge leden de ieugdtoernooien van onder andere A .D O. en Ajax meegemaakt en ik kreeg toen een goede indruk Reus Een andere bekende voor het Neder lands publiek, de reusachtige Mauri ce Norman. was zonder Cwijfel de meest gelukkige man van de Engel se ploeg. Zijn verkiezing was een vol komen verrassing. Slechts door het feit dat één kanthalf Young én stop per Mobley door blessures niet be- schikbaar waren maakte Norman, die aanvankelijk voor het nationale team was gepasseerd, zijn rentree Hij herinnerde zich van de Europa ipwedstrijden tussen zijn club Tot- ...iham Hotspur en Feiienoord voor al de Rotterdamse Linderwing. „We zullen vooral Bouwmeester en Mou lijn moeten bewaken" vond Norman. Het Engelse elftal, dat in het Hilton hotel verblijft, ging dinsdagavond in het stadion wat trainen. De tijdelijke bondscoach Denis Nevil le heeft thans Guus Haak (Feijen- oord) toegevoegd aan de reserves van het Nederlandse team, dat in het Olympisch stadion van Amsterdam uitkomt tegen het Engelse elftal. Als reservedoelman is voorts Van Leeu wen vervangen door de D.W.S.-er Jongbloed. Newyorkse beurs Op de Newyorkse effectenbeurs bleven de prijzen gisteren afglijden, bij tamelijk actieve affaire in de laatste minuten. De hoek der spoorwegfondsen stond bij na de gehele zitting onder zware druk en het nieuws dat drie bonden hebben aangekondigd, dat a.B. dinsdag een sta king tegen de spoorwegen zal beginnen, verhoogde de verkoopdruk alleen maar. In het laatste uur ging op de actieve lijst Combar op kop met opnieuw een flinke winst RCA stond tweede en Union Carbide, waarin een blok van 49.200 shares werd gedaan, was derde. Chrysler noteerde een goede winst, met op zeker ogenblik handel In een blok van 10.000 shares. Ford en General Mo tors waren aan de negatieve kant U.S. Smelting maakte een stevige tuimeling. Jones and Laughlin, U.S. Steel en Lukens voerden de lagere staalgroep aan Slotkoersen: AKU geen notering, Philips Electronics 39(40*1). Roval Dutch/ Shell 44'. 44'.Unilever 42% f42i Er werden 4 990 000 shares omgezet In totaal werden 1362 fondsen verhandeld, waarvan 360 hoger en 744 lager. De om zet van de American exchange was 1.430.000 shares. De handel in obligaties kwam neer op 10 020.000 dollar Lening Rotterdam Op geheel aangepaste nieuwe voorwaar den zal de gemeente Rotterdam, naar wij uit bankkringen vernemen, binnen kort een beroep doen op de kapitaal markt. Onlangs heeft Rotterdam, zoals bekend, haar uitgifte van 75 min., 5li procent 25-jarige obligaties tegen een uitgiftekoers van 99-i procent moeten; intrekken. Dit was een zg guichet-le- ning dat wil zeggen dat zij niet door de banken werd overgenomen, doch dat de ze slechts als insenrijfkantoren fungeer-: den zonder meer. Thans zou echter wel een bankconsortium (bestaande uil an dere instellingen) zich bereid hebben verklaard de lening over te nemen. Naar verluidt zou de nieuwe lening (die dus geen gulchet-lening wordt), een be drag uitmaken van 50 min, dus 25 min lager dan de vorige lening die geen doorgang vond. De rente zou bedragen 5$i procent en de koers van uitgifte pa ri. Hiermede zou Rotterdam zijn uitgif te aanpassen bij het grote beroep jp de kapitaalmarkt van de Nederlandse Gas unie. hetwelk voor Rotterdam verleden i week de aanleiding werd tot terugtrek king van zijn lening. Bod van Elsevier op de aandelen Boom-Ruygrote De directie van de N V. Uitgeversmaat schappij Elsevier heeft met goedkeuring van de raad van commissarissen, beslo ten aan houders van aandelen Boom- Ruvgrok N V. (uitgevers en dpjkkens- bedrijf in Haarlem) een bod te doen tot omwisseling van hun aandelen Boom- Ruygrok in certificaten van gewone aan delen NV Uitgeversmaatschappij El sevier. in de verhouding van nominaal f 1000 aandelen Boom-Ruygrok cum dividend 1964) tegen 13 certificaten El sevier ad nominaal f 20 (cum dividend 1964), alsmede f 100.— in contanten. Het aanbod heeft een volledige Instem ming van de directie en de raad van commissarissen van Boom-RuygroK N V die de aanvaarding daarvan aan hou ders van aandelen aanbevelen. Het ligt in de bedoeling dat Boom- Ruygrok N V zal blijven voortbestaan als afzonderlijke vennootschap. Glasgow Rangers in kwartfinales van Europa Cuptoernooi Glasgow Rangers heeft dinsdag in We nen met 2-0 gewonnen van Rapid Wlen. Het heeft zich hierdoor geplaatst in de kwartfinales van het Europa Cuptoer nooi voor 1 andkampioenen. De Schotse voetballers hadden Rapid in Glasgow met 1-0 verslagen. Amerikaanse dochter van „Naarden" De directie der N.V. Chemische Fabriek „Naarden" deelt mede. dat onderhande lingen inzake een aandelenruil met de Amerikaanse onderneming Flavorex Company Inc. met succes zijn bekroond. Deze transactie, die de verwerving van het volledig uitstaande kapitaal van Flavorex betreft, gaat gepaard met de overdracht van nominaal f 938.000. nieuwe gewone aandelen „Naarden" De Flavorex Company Inc. is een producen- te van grondstoffen voor de voedings- en genotmiddelenindustrie met vestigin gen in Baltimore en Los Angeles „Het ligt in de bedoeling net Ameri kaanse bedrijf onder de naam „Naar den" Flavorex Inc. als eenentwintigste dochtermaatschappij aan de internatio nale „Naarden"-organisatIe toe te voe gen en het produktle-programma dat thans voornamelijk smaaJcstoffen om vat, ook uit te breiden tot parfum-com posities en andere industriële grondstof fen. „Naarden". die voor bepaalde produk- ten reeds een belangrijk aandeel in do Amerikaanse markt heeft, verwacht mei de nieuwe ontwikkeling een verdere toe name van haar verkoop in Amerika te realiseren. Het bedrijf beschikt in Zuid en Midden-Amerika reeds over vestigin gen in Argentinië, Mexico en Venezuela, Omtrent de gang van zaken in het lo pende iaar by N.V. Chemische Fabriek „Naaraen" wordt gemeld, dat zowel de omzet van het Nederlands moederbe drijf als de geconsolldeerdde omzet zonder met de omzet van „Naarden"- kemi" rekening te houden met onge veer 15 procent toenam. Mo-Vac. International Corp. De heer C. Verolme heeft ln Ellegram- ge, een klein stadje van 2000 inwoners in Kentucky (Ver. Staten) een fabriek van de Mo-Vac International Corp. voor het metal iseren van textiel geopend. Deze fabriek, waarvan het kapitaal overwegend Nederlands is, beslaat op het ogenblik 2 van de 15 beschikbare hectaren terrein, maar zal op korte ter mijn uitgebreid worden. De belangstel ling voor gemetaliseerdè textiel oleek in Amerika bij de „voorverkoop" al zo groot, dat de huidige produktiecopaci- teit onvoldoende wordt geacht. In open brief aan r.-k. episcopaat PLEINGROEP VERONTRUST OVER GANG VAN ZAKEN 9P VATICAANS CONCILIE (Van onze verslaggever) De llaag»e oecumenische I'IHngroep heeft in ecu open brief aan het r.-k. Ne derlandse episcopaat haar grote veront rusting uitgesproken over bepaalde ge beurtenissen. vooral tegen het einde van de derde zitting van het Vaticaans con cilie. De groep stelt een ln het blad „SJaloom", een uitgave van de oecume nische Sjaloomgroep. opgenomen brief het episcopaat een aantal vragen. De groep vraagt of het de „Kerk van Christus niet onwaardig is. dat bisschop pen en gezagsdragers op een slinks® manier bepaalde voorstellen proberen door te drukken tegen de overtuiging van de duidelijke, grote meerderheid ln". En verder: „Komen dergelijke on- conciliaire, anti-collegiale en bedroeven de pogingen o.a. niet voort uit het nog te grote Isolement van de paus met na me ten opzichte van de overige bisachop- jpen. met wie hij Immers zelfs wan neer zij allen ln Rome ztjn slechts zeer schaars en praktisch nooit echt in formeel een vruchtbaar menselijk con tact heeft". „Wordt dit isolement niet", zo gaat de open brief verder, „tot schade van de open en gezonde verhoudingen, nog ge cultiveerd door een uiterlijke verering en omkleding van het primaat in vor men, die eerder aan aardse glorie dan aan christeHjke dienstbaarheid doen den ken. eerder aan een vorst boven de zij nen dan aan een dienaar der dienaren Gods temidden van de zijnen?" Geen protest De Pleingroep vraagt zich af hoe de gelovigen het moeten verslaan, dat geen officieel protest Is gehoord na de gang van zaken rond de petitie over de gods dienstvrijheid. Zoals bekend was deze petitie door meer dan 800 bisschoppen Ingediend met de bedoeling, dat de ver klaring over de godsdienstvrijheid nog in de nu afgelopen conciliezitting zou worden behandeld. „Als het conciliereglement zodanig is opgesteld, dat dergelijke manipulaties mogelijk zijn. dient dan dit reglement vóór de vierde zitting niet zó veranderd te worden, dat het in overeenstemming is met de bisschoppelijke collegialiteit en met de eigen aard en betekenis van een oecumenisch concilie", aldus de Pleingroep. In de open brief van de Pleingroep aan het Nederlands episcopaat wordt ten slotte gevraagd hoe het mogelijk is. dat „aan de persoon van Maria door de paus een titel wordt toegekend, die enerzijds duidelijk in de debatten van het con cilie is afgewezen, anderzijds door vele medechristenen niet begrepen kan wor den. maar eerder aangevoeld als ver breding van een niet te verantwoorden scheiding". De Pleingroep verzekert tot slot volle dig achter het episcopaat te staan bij elke poging om ook ten aanzien van deze vragen tot een zo radicaal moge lijke vernieuwing van de R.-K. Kerk te komen. B. EN W. AMSTERDAM STELLEN VOOR BIJLMER- ONTWERP TE AANVAARDEN B. en w. van Amsterdam hebben de ge meenteraad het voorstel doen toekomen de ontwerp-regellng te aanvaarden, vervat in het wetsontwerp tot opheffing van de gemeente Weesperkarspel en toe voeging van het gebied dier gemeente met een deel van de gemeente Ouder- Amstel voorlopig aan de gemeente Am sterdam en later aan de gemeente Die- Met dankbaarheid en vreug de berichten wij de geboor te van ons zoontje en broer tje LEONARD HENDRIK (Leo). C. Laanen. J. Laanen-van Sluys. Jozien en Liesbeth. Tijd. adres: ziekenhuis kamer C 19, Middelburg. ADRIAAN PROVOOST en PIETERNELLA GEERTSE hebben de eer, mede na mens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaatshebben op vrijdag 18 dec. a.s. om 2 uur. Huwelijksinzegening in de Nederlands hervormde kerk te Domburg, des n.m. om 2.30 uur. door de weleerw. heer ds. J. B. Duk. Domburg, 25 november '64. Domburg. Kanonweistraat 6. Vlissingen, „Bethesda", Koudekerkseweg. Gelegenheid tot feliciteren van 5 tot 6 uur in zaal „Tramzicht", Stationstraat. Domburg. Herplaatsing wegens misstelling. Heden overleed onze geliefde vader, be huwd- en grootvader JAN BOONE, weduwnaar van Tannetje Delbeke, in de ouderdom van 74 jaar. P. B. Schout-Boone M. Schout en kinderen. Middelburg, 7 dec. '64. Walensingel 3. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 10 decem ber a.s. om 12 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Algemene kennisgeving. Heden is, na een lang durige ziekte, van mij heengegaan mijn ge liefde vrouw JOHANNA WEIJS, geboren Castel, op de leeftijd van bflna 70 jaar. W. Wejjs. Vlissingen, 8 december 1964. Jan van Goyenlaan 7. De overledene ligt op gebaard in het St.-Jo- sephziekenhuis. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 11 december a.s. Vertrek Jan van Goyenlaan 7, des na middags 2 uur. Diep bewogen geven wij kennis van het overlij den van onze hooggeachte en onvergetelijke voorzitter, de heer F. B. J. GIPS Sr. De Anti-Trek- en -Kettinghondenbond. J. H. N. Wittich. W. H. A. Rottier-Zegwaart. F. J. Levendig. H. A. F. Baecher. W. F. H. Rottier. Voorburg. 5 december 1964. Toekomstig adres: Herenstraat 9. Domburg. Heden overleed in het St.-Josephziekenhuis, zacht en kalm. onze geliefde vader, be huwd-, groot- en over grootvader JOB DE NOOIJER. in de ouderdom van ruim 89 jaar. Namens de familie, C. de Nooijer. Vlissingen, 8 december 1964. Glacisstraat 153. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 11 dec. a.s Vertrek 1 uur vanaf Glacisstraat 153. Heden nam de Here tot Zich na een langdu rig, doch geduldig ge dragen lijden, onze ge liefde vader, behuwd- en grootvader CORNELIS CHRISTIAANSE in de leeftijd van 72 jaar. I Zierikzee, 8 december 1964. Nieuwe Haven 89. H. I. Christiaanse. M. Christiaanse- Traas. Kees en verloofde. Jan. Jozien. Willy. Sjaak. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 11 december 1964 op de algemene begraaf plaats te Yerseke des namiddags 2 uur. Voor de zeer vele bewijzen l| van medeleven en deelne- ming tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn ||zeer geliefde man DINGENliS MARINES PEKAAR. betuig ik mijn zeer harte- lijke dank. In het bijzonder ;aan doktoren en verpleeg sters van het ziekenhuis „Bcrgzicht" tc Goes. Zijn zeer bedroefde vrouw, Kloetinge. december 1964. Molenweg 53. Bij ons vertrek naar Mid delburg, Noordweg 152 roepen wij vrienden en be kenden een hartelijk vaar wel toe. mil f\r wn r\r '.Tevens zeggen wij alle lid- VAN l/t VtLl/L (maatschappen en contribu ties op. 565ste STAATSLOTERIJ 4e kia, i4® njst HOGE PRIJZEN ƒ80.000 10344 /XS.OOO 1907 ƒ8000 6753 11758 12057 ƒ2000 3644 19802 21003 1500 7389 11443 13-138 1000 5596 7789 9797 10337 21135 ƒ400 6991 8815 11910 14893 20221 200 1167 3039 3156 3921 4370 6265 7699 7988 8573 8911 9047 10164 11368 12304 12451 12517 12904 13260 13343 13392 14685 16074 16270 17059 17922 19083 19433 19723 20558 21353 21442 21792 21908 PRIJZEN VAN ƒ80.— 1090 133 445 489 707 735 770 789 793 865 874 2067 154 166 258 345 406 420 422 502 536 576 643 651 770 845 917 8031 093 164 165 301 557 639 674 676 679 917 4062 076 115 136 218 232 328 466 472 569 646 747 758 S59 863 931 938 8006 015 065 304 469 492 805 840 897 906 6063 180 218 440 471 506 618 684 765 789 7138 183 192 306 371 457 571 579 707 728 745 760 802S 044 049 195 246 356 509 609 745 776 785 825 908 947 977 9019 114 249 427 445 739 794 985 999 10004 094 095 161 168 314 438 445 455 556 598 614 627 674 678 707 822 868 938 11005 077 197 227 344 381 449 497 709 766 773 789 869 894 940 959 961 1038 043 060 068 070 111 117 146 186 214 219 226 236 238 317 334 341 357 358 360 364 394 399 425 441 456 464 467 468 487 519 521 533 536 576 599 626 658 688 709 712 714 736 754 778 784 795 803 815 901 1022 042 054 075 089 112 130 164 248 294 342 343 395 409 472 484 544 554 561 570 737 763 777 780 789 796 884 921 930 94S 973 985 3032 048 126 131 152 159 201 228 229 239 263 288 304 334 336 374 403 451 526 532 541 543 549 565 595 622 653 672 677 700 713 739 742 759 773 786 787 846 863 885 900 907 929 951 4032 054 074 139 226 239 251 268 350 366 384 400 404 405 479 523 533 555 562 587 627 672 711 802 807 823 833 836 839 845 923 «009 013 157 176 244 245 314 320 344 395 400 424 482 510 519 560 580 628 637 734 740 783 796 806 S64 871 879 880 894 915 923 973 997 «011 033 056 083 112 133 143 188 245 364 424 466 509 515 544 550 556 559 566 581 589 630 659 681 776 782 800 820 844 846 885 886 923 7001 012 021 070 111 116 122 129 131 166 185 186 204 207 224 273 280 282 283 357 384 395 410 411 419 422 429 444 455 470 477 479 489 519 553 572 624 636 653 759 785 793 799 S08 832 833 837 841 861 868 SS6 888 931 954 959 8051 126 161 163 205 206 207 222 228 257 311 316 398 425 436 505 529 530 536 601 608 616 724 726 770 800 820 828 833 860 871 961 #003 030 067 113 159 170 215 255 262 263 307 332 372 382 392 428 450 495 506 515 518 541 564 582 588 606 625 628 650 706 719 750 800 838 922 943 951 981 991 10082 085 096 098 107 121 122 128 153 167 181 182 218 251 321 327 352 366 447 481 505 509 541 562 563 571 586 587 671 706 713 744 748 757 761 772 888 900 903 927 966 985 11013 018 021 045 0S0 0S7 102 139 14S 176 179 201 256 281 293 316 321 329 336 389 411 472 512 517 524 553 558 572 576 620 1Z032 098 153 167 294 417 448 522 532 717 721 771 790 862 939 946 954 961 977 13052 110 306 387 821 825 14025 123 177 187 276 341 466 469 505 509 728 865 931 15018 139 267 306 348 362 406 551 712 816 895 968 16088 150 222 308 425 563 641 773 838 895 17050 113 165 182 240 260 297 388 435 479 506 658 797 827 923 18040 088 169 223 305 391 516 537 596 659 663 884 19064 233 425 428 526 650 806 810 816 893 940 950 20037 060 072 121 164 193 223 229 278 299 323 33S 397 466 501 531 550 701 714 958 968 970 989 21094 116 128 225 231 421 436 608 650 788 866 22000 635 636 674 678 695 726 735 737 747 751 800 812 817 836 852 884 906 913 929 935 945 955 976 977 999 12007 011 014 046 130 188 210 270 299 317 330 346 374 429 432 438 441 452 471 488 604 611 653 6S9 694 745 775 805 839 855 13026 029 043 067 062 065 079 099 116 137 157 224 245 279 293 29S 300 329 356 357 366 406 426 451 493 501 514 535 550 573 592 600 603 667 690 780 794 806 856 905 912 957 963 969 971 975 985 14019 022 023 063 089 095 11» 109 120 121 124 126 166 167 208 223 231 316 325 340 357 360 376 403 413 431 502 530 538 543 585 598 600 601 691 744 776 804 820 846 S4S S76 SSI 93S 979 989 15022 025 050 053 073 134 188 192 210 241 264 295 22S 299 372 383 472 491 508 563 564 565 573 592 675 702 758 783 787 810 823 S50 864 949 953 966 973 994 16024 066 120 1S3 20S 240 272 2S5 294 314 315 327 349 352 389 409 489 532 534 575 582 590 604 606 631 635 647 65S 6S7 717 727 753 760 774 776 779 799 880 97S 996 17002 032 104 117 129 157 158 178 179 218 236 370 396 444 446 4186 489 494 500 504 510 561 586 603 659 744 774 782 826 814 918 932 936 960 979 998 999 18035 041 054 055 089 097 129 134 135 141 161 182 237 2S2 349 377 382 384 408 412 419 434 435 442 499 524 527 531 546 552 555 556 567 594 51.. 589 637 695 750 770 S09 811 945 951 974 973 19070 093 123 127 130 146 162 203 254 333 335 341 377 387 400 439 447 460 466 484 486 51S 532 555 607 625 674 701 724 758 900 947 951 Ï00O6 019 041 06S 071 124 14S 151 192 195 211 224 226 247 274 337 381 399 426 449 459 488 534 546 54S 562 601 618 620 644 656 662 67S 702 725 768 769 7S2 808 845 849 925 955 987 Ï1036 073 081 084 148 179 192 199 222 229 248 259 289 291 332 383 431 435 554 561 577 595 602 627 643 652 658 667 693 706 715 717 731 780 793 815 839 844 848 850 S51 852 868 879 S98 948 Eigen geld: toevoegen: 1276 3148 15005. Vervallen: 5015. Wijziging: 4466 moet zyn 4436. Nieten: toevoegen: 2368 7127 9429 16447 17965. Wtjziging: 7111 moet zyn 7108, 8311 moet zyn 8308, 18282 moet zijn 18882. Verder moeten de volgende nrs., opgenomen in de categorie „nieten" ver vallen en worden opgenomen onder de categorie „eigen geld": 1357 2561 4833 7273 8608 13245 16534 19460 20041. Getroffen door de zeer vele blijken van vriendschap en belangstelling. die wij mochten ontvangen ter ge legenheid van ons gouden huwelijksfeest op 19 nov. jl., betuigen wij, mede na mens kinderen en kleinkin deren, onze hartelijke dank. C. Philipse. M. C. Philipse- Christiaansen. 's-Heer-Arendskerke, december 1964. Voor het medeleven tijdens de langdurige ziekte en de vele bewijzen van deelne ming na het overlijden van ize geliefde man en vader CORNELIS CAL.JOUW, N. Caljouw-v. ïge. deceml Meiwerfweg 6. kinderen. Gapinge. december 1964. JONGEMAN BIEDT ZICH AAN voor administratief thuis-1 werk; in bez. v. de volgende dipl.: middenstand, 3 j. H. A.S., dictaphonist, machine- schr. Engels en machine- schr. Nederlands, thans stu derend voor het prakt. dipl. boekh. Telefoon en schrijf machine zijn aanw. Inl. on der lett. Z 78, bur. P.Z.C.. Vlissingen. Vrijdag 11 december aanstaande vieren wij, met al onze medewerkers, het 75-jarig jubileum van onze Nederlandse organisatie.Tegelijkertijd herdenken wij het feit, dat 80 jaar geleden The National Cash Register Company werd gesticht Op deze jubi leumdag zullen onze kantoren, werkplaatsen en showrooms gesloten zijn. Ook onze technici in de buitendienst vieren vanzelfsprekend ons feest mee. Wij zijn er van overtuigd, dat alle gebruikers van NCR kasregisters, tel- en boek houdmachines en elektronische informatieverwerkende systemen, begrip zullen hebben voor het feit dat op deze dag, voor het eerst in 75 jaar, geen technische service kan worden verleend. Natuurlijk staan, na onze jubileumdag, al onze medewerkers weer volgens traditie (service is het hart van NCR) voor u klaar. v/h Cord H. van Erk. AMSTERDAM 'S-GRAVENHAGE ROTTERDAM EINDHOVEN UTRECHT GRONINGEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 9