DRUK OVERLEG OVER DE M.L.F. IN BONN Duitsers verwachten Britse deelname Vliegramp in V.S.- 29 doden DAF. levert Defensie meer pantservoertuigen Scfioitwse gemeenten gezamenlijk naar ratiobouw ENGELAND WIL OVER POLITIEKE UNIE VANAF BEGIN MEEPRATEN Verruiming normen studie-uitstel is in overweging Adzjoebei en Kozlow uit partijpresidium Het looniront Bouwteam werkt plannen uit Amsterdam is tegen voorstel Toxopeus over Bijlmermeer 207e jaargang - no. 240 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Directie: F. van de Velde. F. B. den E Walstraat 58-60. tel. 2355 (b.g g. red. 2911: Zierizee: red. tel. 2425. adm. tel. r en W. de Pazter. Hoofdredactie: W. Leertouwer en G. j elburg: Mark: 51. tel. 3341 <b Min. p. adv. f*20. Inge*, n Abonnementsprijs 75 cent per week. I 9.7S per kw. tra 1169. adv. 2375): Goes: Gr Markt 2. tel. 61V x tarief. Kleine adr. (max. 8 regels) 32 ct- p. regel Dinsdag 17 nov. 1964 „Jan Soldaat" niet eerder nil dienst Pagina 3 WILSON TEGEN AFZONDERLIJKE EUROPESE KERNMACHT V - $*~m f f .J!» tr MINISTER GORDON WALKER: Positieve reacties van Nederland en Duitsland De ministers van buitenlandse zaken of hun plaatsvervangers van de zeven den van de Wesfeuropese Unie hebben gisteren in Bonn een verklaring; van de nieuwe Britse, minister van buitenlandse zaken. Gordon Walker, aangehoord waarin deze zei dat de Britse regering van het begin af wil deelnemen aan welke besprekingen over een politieke unie ook. Zy wil meer dan alleen, maar ingelicht worden. Nederland en Duitsland hebben positief gereageerd op deze verklaring, die, rikaanse staat Nevada heeft mensen het leven gekost, zo is gisteren vast komen te staan nadat reddingsploe gen het vliegtuig, eigendom luchtvaartmaatschappij Bonanza had den bereikt. Zondagavond raakte het toestel, dat op weg was van Phoenix in Arizona naar Las Vegas in een sneeuw storm die, naar achteraf bleek, noodlot tig werd. Eerst nadat de sneeuwstorm was uitge woed werd het toestel, een Fairchild F-27 een in Amerikaanse licentie ge bouwde Fokker ..Friendship" gevon den op de top van een heuvel bij Las Ve gas. De machine was totaal vernield. Brok stukken werden in een straal van bijna 200 meter rond het toestel gevonden. In de namiddag is men met de berging van de slachtoffers begonnen. Met heli- dat zich huiten de 25 passagiers en de drie bemanningsleden nog een kind aan boord van het tweemotorige vliegtuig had bevonden. Het kind stond niet op de passagierslijst. Schietpartij in de Straat van Johore naar men in conferentiekringen zei. een volstrekt zelfde geest getuigde als die van de vorige Britse regering. Ook de Belg Spaak reageerde positief, maar hy wilde verduidelijking. De Britse mi nister zei dat het zo moet zijn, dat W.E.U. de zeven landen elkaar ontmoe ten en niet zes het ene andere. Zijn Nederlandse ambtgenoot mr. J. A. A. H. Luns meende dat samenwerking van de zes op politiek gebied tot de zes beperkt moet blijven, indien het om de bestaande gemeenschappen gaat. Maar als die politieke samenwerking een ruimer gebied beslaat en niet van supra nationale aard is, dan moeten ook ande re landen er brj name Engeland. Frankrijk De Franse staatssecretaris van buiten landse zaken llabib Deloncle herhaalde wat zijn minister van buitenlandse zaken Couve de Murville, eerder luid gezegd, namelijk dat voor een gezamenlijke poli tiek een gezamenlijke politieke wil is vereist. In een gesprek met minister Luns zei de Franse staatssecretaris wei nig heil te zien in politiek overleg van de zes nu. De Nederlandse minister w; het daarmee wel eens. De Westduitse minister van buitenland se zaken Schroder betoogde dat men in de zes moest proberen een begin te ma ken met een discussie over politieke sa menwerking. waarbij de deur voor Groot-Brittannië moet worden openge houden. overle| jjjn land t E.G. pas kan worden verwacht als in redelijkheid mag verwachten dat dit overleg tot die toetreding zal leiden. In Bonn hebben de ministers van buitenlandse zaken van de Wesfeu ropese unie vergaderd. De foto toont v.l.n.r.: de Westduitse minis ter Gerhard Schroder, zijn Neder landse ambtgenoot mr. J. Luns en de Britse minister Gordon Walker. Maandag is in het hoofdkantoor van de Christen-Democratische Partij een bom ontploft. Er werd grote schade aangericht. De stalen hek ken voor het partijgebouw werden volkomen vernield, terwijl honder den ruiten sneuvelden. Een politie man en een nachtwaker werden door rondvliegende glassplinters ge troffen. De politie vermoedt dat de aanslag het werk is van rechtse extremisten. Foto: een overzicht van de ravage. Minister De Jong is bereid te bekijken of de normen, die gehanteerd worden by het verlenen van uitstel van eerste oefe ning om studieredenen, wat verruimd kunnen worden. Hij zal daarover nader overleg plegen met zyn ambtgenoot van onderwys, kunsten en wetenschappen. De bewindsman deelt dit mee in zyn me morie van antwoord. Op het ogenblik wordt uitgegaan van het beginsel dat een dienstplichtige slechts uitstel krijgt, als zijn opkomst in militaire dienst een ho gere studie zou onderbreken die hij reeds was begonnen voordat hij de dienstplich tige leeftijd bereikte. Omdat in voorgaande jaren er een tekort bestond aan dienstplichtig „potentieel" was verruiming van de normen niet mo gelijk. Nu het zich laat aanzien dat er grotere jaarlichtingen gaan komen, ten gevolge van de „geboortegolf" is de mi nister bereid een verruiming van de nor men onder ogen te zien. Minister De Jong gaat ook in het kader van het overleg over de onderling samen hangende vraagstukken van dienst- en rusttijden, bewegingsvrijheid en verlof) bezien of bij land- en luchtmacht dienst plichtigen gedurende het eerste jaar van hun diensttijd een vakantieverlof kunnen krijgen. Bij de marine hebben dienst plichtigen wel zo'n vakantieverlof Dit houdt verband met het feit dat bij de ma rine de vakantieverloven collectief wor den gegeven. I)c Britse mijnenveger Fiskerton heeft gisterochtend op een patrouïlletoeht in de SI raat van Johore, tussen Singapore en het vasteland, drie gewapende Indo nesiërs in een kleine motorboot dood geschoten. De Indonesiërs gooiden drie handgrana ten op de mijnenveger, waarbij geen op varende werd gewond. De Fiskerton be stookte hierop de motorboot met raa- chinegeweervuur, waarbij de drie Indo nesiërs omkwamen. De boot zonk on middellijk. De politie heeft een grote hoeveelheid van de boot afkomstige handgranaten, stenguns en ontploffingsmiddelen ge borgen. Inbrekers oorzaak, van miljoenenbrand De brand, die in de vroege zondagmor gen tweederde deel van de textielfa briek -J. F. Scholten en Zoon N.V. in Goor in de as heeft gelegd, is veroor zaakt door brandkasten krakers, zo heeft een politieonderzoek uitgewezen. De inbrekers zijn onvoorzichtig met een lasapparaat omgesprongen, dat zij uit de werkplaats van de technische dienst van bet bedrijf naar een klui: kantoor hebben gesleept. De rijkspolitie in Goor en de districts recherche van de rijkspolitie in Almelo dï«- mei hel onderzoek zijn belast zijn nu op zoek naar de brandkastenkra- kers. Deze mand in Goor heeft naar schatting voor acht tul negen miljoen gulden scha de a.ingericht Een groot deel van de 350, werknemers zal tydelijk in zusterbedrij ven in Twenle te werk worden gesteld Er schijnt enig licht te komen in de vooruitzichten van de multila terale kernmacht van de N.A.V. O. Deze conclusie wordt getrok ken na de eerste fase van het overleg dat gisteren door Britse, Amerikaanse en Westduitse staatslieden in Bonn is gehouden. De Verenigde Staten verwachten nu met West-Duitsland het M.L. F.-verdrag „binnen enkele maan den" te kunnen tekenen, zo zei een van de Amerikaanse functio narissen gisteravond. Van Ame rikaanse zijde denkt men tegen het eind van februari 1965 ge reed te zijn, aldus de Amerikaan se zegsman. De V.S. hopen nog steeds dat Engeland zal deelnemen aan de M.L.F. In dat ge val zouden de ideeën die de nieuwe Brit se regering momenteel uitwerkt met be trekking tot een gezamenlijke kern macht zeker een belangrijk punt van overweging vormen by het oorspronke- ïyke M.L.F.-plan. Een Westduitse woordvoerder zei gister avond dat zyn regering verwacht dat Engeland zal deelnemen aan de M.L.F. Zowel de Duitse als de Amerikanen ver klaarden dat Engeland zeer welkom zou zyn en beloofden dat hun regeringen nieuwe Britse voorstellen in studie zou den nemen. Inter-geallieerd Geschenk voor Antwerpen van Nederlandse kolonie De Nederlandse kolonie in Ant werpen heeft gisterochtend als blijk van dankbaarheid voor de genoten gastvrijheid de Belgische havenstad een gebrandschilderd raam aangeboden. Het werd ver vaardigd door de glasschilder Joep ,N i co lans en beeldt de lange vriendschap tussen de zuidelijke en noordelijke Nederlanden uit. Het raam heeft een plaats gekre gen in de wandelzaal van het Ant werpse stadhuis, waar het werd overgedragen aan burgemeester L. Craebeckx. Het glasraam meet 275 bij 120 cm en bevat de beeltenissen van Wil lem de Zwijger en koningin Juli ana tegen een achtergrond van geuzenschepen en beelden van in dustrie. Tussen het prinselijke wapen van Willem de Zwijger en het Nederlandse rijkswapen staat de opdracht. ,,de Nederlanders, die te Antwerpen wonen, schen ken deze stad dit raam in dank voor hare grote gastvrijheid". Daaromheen zijn de datum van de schenking en de wapens van de „Oranjesteden" aangebracht: Antwerpen. Polanen, Diest, Waas ten, Buren, Vlissingen, Veere, Geertruidenberg. Roosendaal. Leerdam, Grimbergen. Sichem. Zeelhem en Breda. De oud-minister Sydney van den Berg heeft enkele dagen geleden in Twente nog eens duidelijk gezegd, iat de Nederlandse welvaart nieuwe itimulansen behoeft. Waarom, zo vroeg itj, moet het gemiddelde Nederlandse Het Russische centrale partijcomité gezinsinkomen 72000.- per jaar lager heeft gisteren een aantal wijzigingen zlJn dan In Duitsland en Engeland? in het partijpresidium goedgekeurd/Waarom Investeren we niet méér kapi- Tot degenen die w orden vervangen be-1 ,aal nodigen we daarvoor desnoods horen Alexei Adzjoebei. schoonzoon buitenlands kapitaal uit? Waarom ge- van ex-premier Kroesjtsjew en voor-;ven we op het gebied van het bouwen malig hoofdredacteur van de Izvestla. pfn voorrang aan Industriële bouw als Hij is vanwege „fouten in zijn w.-rk" ffat om nieuwe v.-stlglng en om uit- ontslagen als lid van het centrale co-'leiding? Waarom jagen we niet krach- mité. Ook Frol Koriuw. die reed» Iao-!"8er «cMw de exportk«r»en In de ge tijd gedeeltelijk verlamd is ten gevolge van een hartaanval dwijnt. Hij is wegens zijn ernstige ziekte ont heven van zijn functies als secretaris van het centrale partijcomité en als lid van het partijpresidium, zo meldde het Russische persbureau „Tass". Nieuwe leden zijn Alekandre Sjelepin, voormalig leider van de veiligheids commissie (K.G.B.) en Piotr Sjelest, eerste secretaris van de Oekrainse communistische partij. Zij zijn be noemd tot volledig lid van het tien le den tellende presidium. Piotr Demitsjev wordt plaatsvervan- gend lid van het presidium en van het centrale comité. Vasili Poliakov is ontheven van zijn functies als secre- jtaris van het centrale comité. De buikriem aan halen, zo'ongeveer betoogde hij, kan op korte termijn wel eens nodig zijn, maar op langere termijn deugt dat verschijn sel niet. De welvaart In Nederland moet toenemen De heer Sydney van den Berg is bepaald geen links-progressief m jidelijk ge- our-regenng r-gealfieerde De Britse minister van buitenlandse za ken Gordon Walker heeft bondskanse lier Erhard en diens minister van bui tenlandse zaken zondag duidelijk maakt dat de Britse Labour-i eerder denkt aan een inter-i N.A.V.O.-kernmacht. Deze organisatie, die ook de M.L.F.- vloot met haar gemengde bemanningen zou moeten bevatten, zou volgens Lon- dense politici moeten manifesteren als een breed opgezette „pool" van N.A.V. O.-kernwapens. Minister Gordon Walker heeft gisteren de ministerraad van de Westeuropese Unie ingelicht over de Engelse zienswij ze op diverse problemen. Tezelfdertijd legde de Amerikaanse on derminister van buitenlandse zaken Ge orge Ball een bezoek af aan bondskan selier Erhard en diens minister van bui tenlandse zaken Gerhard Schroder. Het bezoek van Ball had ten doel de huidige Duitse houding ten aanzien van de M.L. F. te peilen. Minister Gordon Walker is gisteravond weer naar Londen teruggekeerd. Minis ter Ball gaat vandaag terug naar de V.S. VOOR MOTORISERING PARATE BATALJONS Nieuwe order van f 50 miljoen Motorisering Hij behoort dui delijk tot de rechter vleugel van de V.V.D. en hij is geen voor stander van geldontwaarding door in flatie, of van leven op krediet, of van loonsverhoging zonder produktieverho- ging. Maar hij ziet duidelijk, dat het gemiddelde Nederlandse gezin een ach terstand heeft op het gemiddelde gezin in het omringende buitenland en hij vindt, dat die achterstand weggewerkt moet worden den Berg de boven geciteerde op merkingen heeft gemaakt. Juist in deze weken nu er druk geconfereerd wordt over de lonen. Wij hebben namelijk de indruk, dat de Nederlandse regering nogal erg angstig heendraait om het probleem van de welvaartsgroei en van de inkomensstijging in Nederland. Het loon- en prijsprobleem benauwt haar wél! Zij heeft zich overigens niet het hoge doel gesteld, dat de heer Sydney van den Berg zo duidelijk aangaf. Inte- De minister van defensie heelt het voornemen om op de thans bij de D.A.F.-fabrieken in Eindhoven in produktie zijnde eerste bestelling van het gepantserde personeels- voertuig YP 408 aan te sluiten met!dat er op het ogenblik ongeveer 20 voer- een vervolgorder. Deze Instelling)^u™"e« wgïl»^ 408 die enkele honderden voertuigen Bij d.a.f. is men van mening dat men omvat zal een bedrag van Vijl tig miljoen gulden vergen. 1 tijd te kunnen afleveren. Zoals bekend De eerste serie die l.esteld werd z.I dadfö YP 108 teg138 000 1965 opgeleverd zyn. In de daarop vol gende twee jaren zal de nieuwe bestel- Öng opgeleverd worden. De eerste bestelling van de YP 408 die dus eind 1965 opgeleverd zal zijn omvat te ook enige honderden voertuigen, maar dit aantal was toch iets geringer dan dat van de nu te plaatsen tweede bestel ling. Koning Konstantijn van Grieken land en koningin Anne-Marie bren gen een particulier bezoek aan En geland. Foto: Aankomst van het Grieks koninklijk paar op het vliegveld van Londen. Wi/son rope se „Ken De Britse eerste minister, Harold Wilson, heeft zich gisteravond in een toespraak aan het banket, dat jaar- lyks door de burgemeester van Lon den wordt aangeboden, tegen denkbeeld van een afzonderlijke Eu- kern macht uitgesproken, voorstel hiertoe zou gevaarlijk zijn en het zou leiden tot verzwak king van de Noordatlantisehe Ver dragsorganisatie". aldus Wilson. Hij vervolgde: „Het is Engelands stre ven om de thans in de N.A.V .O. aan de dag getreden neiging tot afzondering te- Ten te gaan. Er is niets dat het moreel er leden van een bondgenootschap meer aantast dan de neiging tot het vormen van een alliantie in dit bondgenootschap. Bovendien zou een dergelijk streven on ze Amerikaanse bondgenoten dwingen tot een diepgaande herwaardering van hun houding tegenover Europa". Wilson wees er verder op dat het vor men van een afzonderlyke Europese kernmacht zou leiden tot een verdere irspreidlng van kernwapens in de we reld. Hij meende ook dat totstandko- een dergelyke macht elke hoop op een verdere ontspanning tussen oost en west zou verydelen. SCHOUWEN-DUIVELAND is bezig plannen uit te werken om zijn woningbouw te coördine ren: de gemeenten op het eiland willen samen aan de ratiobouw. Na Oost-Zuid-Beveland en Oost Zeeuwsch-Vlaanderen wordt er nu ook in het noorden van Zee land gewerkt om ,.de bouw" zo efficiënt mogelijk te maken. De gedachten gaan uit naar een ra- tiobouwplan, dat driehonderd woningen omvat. Op dat aantal wordt de toewijzing voor de ko mende drie jaar 1965, 1966, 1967 begroot. Vijf van de zes Schouwse gemeenten voelen er in principe veel voor om hun woningcontingenten voor deze- jaren in een gezamenlijke pot te stoppen. Alleen de deelname van Bruinisse hangt nog in de lucht. De Schouwse ratiobouwplannen zijn nog zeer recent: op 5 no vember kwam het initiatief er toe. Een dag na het bezoek van minister Bogaers aan Zeeland. De burgemeesters van de zes gemeenten tastten toen de kan sen van het eiland op deze vorm van woningbouw af in een ge sprek met de hoofdingenieur- directeur van de provinciale di rectie voor de volkshuisvesting en de bouwnijverheid in Zee land. ir. L. D. Huisman. Naar aanleiding van dit gesprek is er een Schouws bouwteam gefor meerd. Voorzitter is burgemeester A. A. van Eeten uit Duiveland, na mens de eilandelijke gemeenten. Verder hebben er zitting in de he ren G. Verschoor van de provincia le directie. J. Louwerse, directeur van gemeentewerken in Zierikzee. vertegenwoordigers van de stich ting ratiobouw en de nationale wo- Dat team nu heeft nog heel wat te regelen, vóór de arbeidsbesparen de bouw op Schouwen-Duiveland van start kan gaan. Hoe de drie honderd woningen over de deelne mende gemeenten verdeeld zuller worden. Wanneer er een begin ge maakt kan worden met de bouw Waar de eerste woningen neergeze: zullen worden. De definitieve aan wijzing van de aannemer. Het zijn allemaal punten, die aan de orde zullen komen ui de eerste vergade ring van het bouwteam, die tegen 27 november is belegd Zoals bekend: de ratiobouw is één van de mogelijkheden om de bouw capaciteit op te voeren, door zoveel mogelijk woningen van eenzelfde uiterste matiging met de loonsverho gingen betracht zien. waarbij dan de buikriem wel niet toegehaald, maar deze riem ook niet verruimd wordt Zij wil •achten... op betere tijden en over die tijden durft ze niet te praten! Zij heeft dus niet de brede allure van de man. die een betere toekomst voorziet en die juist De voertuigen welke de minister nu :n het belang van 2011 beJ;ere, toekomst gaat bestellen diener.aldus een de- v,JOr txn eikel Jaar terughoudend moet fensiewoordvoerder voor de voort- zijn- Dat ia heel jammer, want nu kan schrijdende motorisenng van de pa- ze slechts aarzelend een offer vragen, rate bataljons van het eerste leger-' korps. De bestemming houdt dus Misschien mogen we de loononderhan- geen verband met het eventueel pa- 1Y1 delingen, die thans worden ge- raat stellen van een zesde brigade. gevoerd, wel vergelijken by een schaakspel. De regering wenst, dat Van de D.A.F.-fabrieken vernemen we werkgevers en werknemers dit spel spe len binnen de Stichting van den Arbeid, en daarbij wil ze uiteindelijk wel als ar biter optreden. Voorlopig is de stand zó. dat de werkgevers zich willen binden aan het bekende maximum van 3 ruimte, dat in de S.E.R.-nota is aange geven. De vertegenwoordigers van de werknemers vinden dat te weinig, maar ze hebben geen percentage genoemd. Er wordt wel gefluisterd over 7 of 8 maar de leiders van de vakbonden weten niet of hun achterban daarmee genoegen zal nemen. In elk geval moeten zij met die achterban rekening houden, want anders zouden ze ernstige moeilijkheden krijgen. De regering heeft zich zaterdag jl. tijdens het overleg met de Stichting van den Arbeid niet over een percentage willen uitspreken. Zij eiste echter van alle betrokkenen en dus ook van de loontrekkenden dat ieder in 1965 een „bijdrage" zou leveren om de bestedin gen te laten achterblijven bij de produk- tiviteit. In deze uitspraak zou men een zwakke steun kunnen zien voor het standpunt van de werkgevers, die drie procent geboden hebben. De regering zou dan zo ongeveer gezegd hebben: „als het iets meer wordt zullen we er over denken, maar maak het niet te bont". Het overleg zal intussen nog voortdu ren. Werkgevers en werknemers zullen binnen de Stichting van den Arbeid deze week opnieuw praten en dan komt er nog een nieuwe bespreking met ©en kabinetsdelegatie. Die bespre king zal gewijd zijn aan de prijzen. Voor al in bepaalde sectoren van het bedrijfs leven is men erg benieuwd naar de prijs ontwikkeling. Er zijn bedrijfstakken, waar de werkgevers volstrekt geen be zwaar hebben tegen een wat ruimere loonsverhoging, wanneer die verhoging maar doorberekend kan worden in de prijzen. Zy willen dat beetje inflatie we! op de koop toe nemen, als de arbeids- vrede daardoor bewaard blijft Hoe zal zich nu dat schaakspel verder ontwikkelen binnen de Stichting van den Arbeid en met de regering? Daarvan kan op dit ogenblik maar één ding gezegd worden en wel. dat de situatie bijzonder ondoorzichtig is. De regering verwacht van de Stichting van den Arbeid blijkbaar een soort „begren zing" van de komende loonsverhoging, waarna de vele honderden c.a.o.-onder- handelaars de nodige speelruimte krijgen voor het herzien van de vele honderden c.a.o.'s. Het schijnt uitgesloten, dat er een enkele bindende loonronde „oude stijl" afgekondigd zal worden, maar men verwacht dan toch wel een gemid deld eindresultaat, dat in de buurt van de afgesproken begrenzing komt. Als het onmogelijk blijkt de gewenste begrenzing binnen de Stichting van den Arbeid te bereiken, zal de regering (in uiterste nood i als arbiter moeten optreden. Zij zal echter die arbitrage zo lang mogelijk pogen uit te stellen B. en w. van Amsterdam maken ernstig bezwaar tegen «Ie door minister Toxo- peus voorgestelde procedure, waarbij de hoofdstad tien jaar de beschikking zou krijgen o\er de Bijlmermeer. De rege ling van de indeling van westelyk Weës- perkarspel wordt hiermee weer afhan kelijk gemaakt van een op zijn vroegst o\er vier maanden in te dienen nieuw wetsontwerp, aldus het college. B. en w. doen een beroep op regering en Kamer om het „wetsontwerp Bijlmer meer" zoals dit na aanvaarding van I het amendement-Scheps luidt, met-spoed j af te handelen. Zij merken verder op dat er geen enkele waarborg is dat de door I de minister voorgestelde regeling ook inderdaad binnen enkele maanden wet zal zijn geworden. Dit betekent een voortduren van de onzekerheid die nu reeds zo lang een snelle voorbereiding van de woningbouw ten behoeve van <!e agglomeratie Amsterdam in de weg staat, aldus b. en w. van de hoofdstad. type neer te zetten. De verschillen de fasen in „de bouw" kunnen dan worden uitgevoerd door bouwvak kers, die op een onderdeel van het karwei gespecialiseerd zijn. Een soort „lopende bandwerk", dat zich in Schouwen-Duiveland over het hele eiland zal uitstrekken. Om de bouwstroom zo snel en doeltreffend mogelijk te maken, zonder verspil ing van arbeidskrachten is het Twee stromen Voor Schouwen-Duiveland denkt men in blokken van vier of zes wo ningen. De gemeenten willen ook de verdeling zo eerlijk mogelijk Zie slot pag. 5 kol. 1)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 1