TSJ0E WIL NIEUW OVERLEG MET RUSSEN Opnieuw beroep gedaan op Russische leiders Castro heeft controle over Russische raketten Scheepje overvaren in dichte mist-2 doden Verbetering situatie Stationsbrug is stap in richting van snellere verkeersdoorstroming CHINEES VOORSTEL: BESPREKINGEN IN PEKING BEGIN 1965 ERHARD GAAT NAAR DE GAULLE WERKGEVERS NAMEN NIET MOEITE WERKELIJK TE ONDERHANDELEN" India ziet af van atoombommen SLECHT WEER IN ITALIË Ex-president van Turkije vrijgelaten Russische motoren voor de Concorde? Toch nog kans op opstoppingen 207e jaargang - no. 234 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE,VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Directie: P. v Walstraat 58- 2111Zlerlzee' red. tel. 2425 adm. tel. de Velde. F. B. den Boer en W. de Paeter. Hoofdredactie- W Leertouwer en O. A. de Kok Abonnementsprijs 75 cent per week. n.7.5 per kw. franco p ƒ10— p. k* Lo-se nummers 15 ct tel. 2355 (b.gg. red._3508, adv. 3647/3643): Middelburg Markt 51, tel. 3841 (b.g.g red. 2078/3169. adv 2375); Goes Gr Markt 2, tel. 6140 «b.g red 7853. adv. 521!). Oostbure: tel 23». Terneuzer-. J" p. adv. /4.80. Ingez. med. 3 x tarief. Kleine adv. (max. 8 regels) 32 ct. p regel min 1.60) .Brieven bur t Adv. pr 32 ct. p i t blad" 25 ct VltSftngen itraat 2. tel. Giro 359300 P Z C Middelburg. Maandag 9 november 1964 Opmars naar het Concertgebouw? Pagina 3 Premier Tsjoe En-Lai van communistisch-China, die momenteel een bezoek brengt aan de Sowjet-Unie wil nieuwe „vredesonder handelingen" aanknopen met de Russische leiders, zo is uit Oosteuropese bron vernomen. Tsjoe wil het Kremlin voorstellen de bilaterale besprekingen in Peking te laten plaatsvinden. Dit zou begin 1965 moeten gebeu ren. Een beeld tijdens de zaterdag in Moskou gehouden jaarlijkse herden king van de oktoberrevolutie: grote raketten passeren hier het mauso leum van Lenin op het Rode Plein. „NEW YORK TIMES" Tsjoe en andere communistische lei ders, onder wie Wladislaw Gomoelka uit Polen, Janos Kadar uit Hongarije, Walter Ulbricht, de Oostduitse partij leider en anderen, zullen besprekingen voeren over een eventueel uitstellen van de vergadering van 26 communis tische partijen in december. Tsjoe heeft zich altijd fel gekant tegen dergelijke bijeenkomst. Volgens de Oosteuropese zegslieden steunen de communistenleiders, die momenteel in Moskou zijn, het denk beeld van Tsjoe de bijeenkomst van volgende maand op zijn minst uit te stellen. Mogelijk zal de Sowjet-Unie door aan deze verlangens toe te geven, een deel van haar prestige verliezen. Volgens diplomatieke waarnemers in Moskou echter kan het Kremlin haar gezicht redden door het hernieuwen van de vredesonderhandelingen op te geven als reden voor het uitstel. Ma o De Chinese communistenleider Mao Tse Toeng heeft zaterdag op nieuw een beroep gedaan op Rus land het geschil tussen beide lan- STUDENTEN „ONTVOERDEN' ZOON VAN MR. LUNS Eerstejaarsleden van de r.-k. stu dentenvereniging Albertus Mag nus te Groningen hebben vrijdag middag de zoon van minister Luns, de 18-jarige Htiib Luns, uit Roermond „ontvoerd". In een auto werd hjj meegenomen toen lijj op weg was van net internaat naar de school van het bisschop pelijk college, waar hij in de hoog ste kias van de h.h.s. 'zit. Hjj werd overgebracht naar Groningen. De studenten wilden met de „ontvoe ring" protesteren tegen de voor genomen verhoging \an het colle gegeld. De eerstejaars moeten voor de inauguratie. die vrijdag a.s. plaatsvindt, een stunt uithalen. Het „slachtoffer" logeerde bij een van de ontvoerders. Mevrouw Luns werd 's avonds nog gewaar schuwd. dat zij zich niet ongerust behoefde te maken. Ook het bis schoppelijk college werd gebeld, maar daar was men reeds onge rust geworden en had men de po litie gewaarschuwd. Het was de bedoeling dat de politie de ont voerde zou komen afhalen op een door de ontvoerders bepaalde de politie gaf te kennen dat zij maar op het bureau moesten ko men. Dat deden ze ten einde raad. Huib Luns bleef met een van de ontvoerders achter in de auto. Toen zij in de gaten kregen dat een formele behandeling wel eens ingewikkeld kon worden, dropen ze maar af naar de mensa, om te eten en om daarna de ontvoerde on de trein te zetten naar Roer mond. den bij te leggen. In een boodschap aan de Russische regering ter ge legenheid van de 47-ste verjaardag van de Russische revolutie sprak Mao de hoop uit dat de partijen van beide landen zich hecht aaneen zullen sluiten om de gezamenlijke vijand te bestrijden en voor dezelf de zaak te vechten. Parade Zaterdagochtend is in Moskou ter gelegenheid van de verjaardag van de oktoberrevolutie een militaire parade gehouden. De minister van defensie, maarschalk Rodion Mali- nowsky, hield een korte toespraak Hij zei dat de partij al het mogelij ke zal doen om de internationale communistische beweging te sterken op basis van het marxisme en leninisme. Zij blijft bij een bui tenlandse politiek van vreedzame coëxistentie tussen staten met ver schillend bewind. Malinowsky zei dat imperialistische kringen in het westen zich blijven verzetten tegen verdere vermindering' van de internationale spanning. Zij hielden maar niet op met hun militai re avonturen. Het Russische volk, zei hij, wil vrede en verbetering van de betrekkingen met alle landen, maar blijft waakzaam. KROESJTSJEW TOEGEZEGD NIET OP DE U-2's TE ZULLEN SCHIETEN geen militaire toeristen. Alle militaire technici zijn militair getraind en zullen vechten ln het geval van agreaaic De functie van de Russen hier is technisch adviseur, maar Indien Cuba zou wor den aangevallen, zullen zij nis gevochis- troepen dienst doen". "I U-2 o-& o Raketten In de paradestoet werd een raket 25 m lengte en een middellijn van 5 m meegevoerd, verhuld in een meta len cilinder. Er waren ook verschei dene kleinere raketten. Generaal To- loebkojt heeft voor radio-Moskou ge zegd dat de Sowjet-Unie een raket heeft die naar elk punt op aarde kan worden gedirigeerd met een springla ding die verscheidene malen krachti- gei is dan de gezamenlijke explosieve kracht van alle bommen en granaten die in de laatste wereldoorlog zijn ge bruikt. De Westduitse bondskanselier prof. Er- hard heeft in een onderhoud met de „Keulnische Rundschau" gezegd dat hij begin januari naar Parijs zal gaan om president de Gaulle te ontmoeten. De voorzitter van de Westduitse Christen- Democratische Partij en oud-bondskan- selier, dr. Konrad Adenauer, is gisteren liegtuig uit Bonn in Parijs aan gekomen, waar hij erelid zal worden van de Franse academie voor geeste-! lijke en politieke wetenschappen. In een korte toespraak zei Adenauer zeer vereerd te zijn met zijn benoeming „Reeds een half uur tot erelid. Het doel van zijn politieke gen in de Stichting gesprekken zou versterking van de sen werkgevers en SECRETARIS VAN N.K.V.: Van gespref^ me-t regering niet teveel voorstellen vriendschap die Duitsland en Frankrijknen. bleek al. dat de werkgevers het dragen gevers als algemene loonronde vertaald en niet een loonsverhoging als het vorig jaar. Dra. Coppes stelde nadrukkelijk, dat de werkgevers zich van het gesprek met de regering niet te veel moeien voorstellen. Ook al zou de regering 't standpunt van de werkgevers delen, dan betekent dat nadat de besprekin- beslist niet dat dan loonpolitiek te voeren ran den Arbeid tus- is. De vak Ik-weging zou dan ook niet begon- graag de verantwoordelijkheid willen verenigt zijn. Vermoedelijk zal Adenauer met presi dent de Gaule spreken ove rde kwestie i de gemeenschappelijke graanprijs de voorgestelde multilaterale NAVO- kernmacht, twee kwesties waarin beide landen aanmerkelijk van mening ver schillen. Kanselier Erhard verklaarde dat dr. Adenauer zonder diplomatieke opdracht Parijs zou gaan. Het bestuur van de Indiase Congres- partij heeft gisteren op een bijeen komst in Nehroe-Nagar bij Madras besloten dat India geen atoombommen zal fabriceren ondanks de nieuwe be dreiging die is ontstaan na de explosie van de Chinese kernbom op 16 okto ber. Het besluit werd genomen na tussen komst van onder meer premier Sjastri en minister van buitenlandse zaken Swaran Singh, die zich tegen kernbe wapening uitspraken. Ik geloof dat In- nnn„„ dia zijn vredespolitiek slechts kan voortzetten, zonder zich vrees aan te laten jagen door China of alle andere landen die kernwapens bezitten, zo zei1 Sjastri. Hij voegde er aan toe dat de Chinese kernexplosie wel een nieuwe toestand in Azië had geschapen, maar dat dit voor India niet voldoende was om de politiek van de vrede en ontwa pening af te zweren. Verscheidene deelnemers aan de ver gadering' hadden zich uitgesproken voor kernbewapening omdat India vol gens hen kernwapens moest hebben om de nieuwe Chinese dreiging te kunnen afwenden. De Congrespartij heeft de meerderheid in de regering. DRAMA OP VOLKERAK BIJ OOLTGENSPLAAT Schippersvrouw met vijf kinderen gered In het Noord-Volkerak ter hoogte van Ooltgensplaat is zaterdagmor gen in dichte mist het met bieten geladen binnenvaartuig „Streven' (216 brt.) overvaren door de uit varende Westduitse tanker „Eil- tank-12" (1220 brt. thuishaven Aschaffenburg). Daarbij zijn de schipper van de „Streven", de heer A. Kuilman (46) uit Hoogeveen en zijn driejarig zoontje Johan ver dronken. Zijn vrouw en vijf ande re kinderen konden worden gered. De lichamen van de scliipper en zijn zoon zjjn nog niet geborgen. Zo spoedig mogeljjk zal de „Streven", die in de vaargeul ligt, worden gelicht. Ter plaat se is een wraklichthoei aangebracht. Het Westduitse schip, dat met benzine, was geladen, had een rivierloods aan boord. Volgens verklaringen, afgelegd tegenover de rijkspolitie te water, werd hoofdzakelijk op de radar gevaren. Er zijn geen mistseinen gegeven. De loods heeft medegedeeld, dat op het radar scherm een reflex is waargenomen, ,die van bakboord naar stuurboord ging in de richting van de koerslijn' direct dc motor stopgezet en Engelse minister niet naar Rhodesië Premier Harold Wilson heeft zaterdag de uitnodiging van premier Ian Smith van Rhodesië, om minister van geniene- bestzaken Bottomloy naar Rhodesië to laten komen voor besprekingen over de onalimnkclijklieid van het land, vim de hand gewezen. Hel is voor dc tweede maal in deze cri sis, die nu al twee weken duurt, dat premier Wilson een dergelijke uitnodi ging naast zich neerlegt. In de meeste delen van Italië was het tijdens het weekeinde slecht weer, in het bijzonder op hel eiland Sardinië dat werd geteisterd door wolk breuken, overstromingen, stormen, hagel en aardverschuivingen. De stad Nuoro in het hartje van Sardinië werd door aardverschuivingen van de buitenwereld afgesloten. Omvergevallen muren en ontwortelde bomen blokkeerden de enige spoorwegverbinding met de stad. Zowel in Nuoro als in de steden Sassari en Ozieri liepen een aantal straten onder water en verzakten de muren van een aantal huizen. Tot dusverre zijn geen slachtoffers gemeld. Zware zeeën dwonger schepen in havens op Sardinië extra meerlijnen aan te brengen. In Rome stortregende het en in Triest werden windsnelheden genoteerd van ruim honderd kilometer per uur. vole kracht achteruit gevaren. Niette min werd de „Streven" ter hoogte van dc midscheeps aan stuurboord geraakt en onder water gedrukt. Mevrouw Kuilman en vijf kinderen konden nog overstappen op het Duitse schip. Z(j zijn later overgezet op liet schip een bevriende familie. De schipper en het driejarig zoontje zijn, zoals gemeld, verdronken. Vermoe delijk bevonden beiden zich in de stuur hut. De „Eiltank-12" heeft bij de aan varing geringe schade opgelopen. Het echtpaar Kuilman had zeven kinderen een meisje van 19 jaar verbleef Hoogeveen. liefst naar de regering wilden stappen om daar de verantwoordelijkheid voor het loonbeleid neer te leggen. Zij hebben niet de minste moeite genomen kelijk te onderhandelen en conformeer den zich slechts aan de cijfers van het Centraal Planbureau die neerkomen op een loonsverhoging van drie procent". Dit verklaarde zaterdagmiddag drs. Th. Coppes, algemeen secretaris van het Nederlands Katholiek Vakverbond op een studiebijeenkomst van het X. K.V. in Oud-Leusden. Deze drie procent, waarvan tenminste 1 procent reeds afgaat als compensatie voor de verhoging van A.O.W.- en A.W. W.-voorzieningen, introduceerden de werkgevers als algemene loonronde. Over een bedrijfstaksgewijze differentia- lie die het vorig jaar in het loonpolitieke systeem werd betrokken wilde men niet weten, terwijl men evenmin reageerde op de andere verlangens van de vakbewe ging. Het stond voor de werkgevers al vast, aldus drs. Coppes, dat de rege ring het maar moest zeggen r een loonsverhoging op basis an de thans voorgestelde drie proeent. Koning Constantijn van Grieken land in gesprek met. zijn jonge echt genote tijdens een ontvangst te hun ner ere in Fiorina in westelijk Ma cedonië. De opname werd gemaakt kort nadat bekend geworden was, dat er aan het Griekse hof in juni blijde gebeurtenis te ver- Tijdens een vraaggesprek met een 3 slaggever van de „New York Tim heeft de Cubaanse premier Fidel Castro Op een vraag of het waar wa d;-.t verklaard dat Cuba de zegenschap over premier Kroesjtsjcw Castro heeft ver- de Russische raketten op het eiland uit- zocht de Sams luchtverd' dig:::;. - ra oefent en dat Cubaans personeel een tem niet tegen de Amerikaanse T"-2 volledige opleiding heeft ontvangen om verkenningsvliegtuigen te gebruiken, de raketten te bedienen. antwoordde Castro: toen nnz<- j strijdkrachten de zeggenschap over de I echmci •■^,ajns" overnamen hebben wij toege zegd niet als eerste op de l -2"s :e Verder tekende de verslaggever van de schieten. Wy hebben beloofd eerst alle „New York Times" tijdens het zes uur wettelijke middelen te zullen aanwenden durende interview met Castro nog enige om een einde aan de vluchten <ler I'-T* opmerkelijke uitlatingen uit de mond te maken. Deze toezegging geldt echter van de gebaarde Cubaanse leider op. niet voor eeuwig. De Sams staan nu Op een vraag hoeveel Russische tech-1 onder onze controle", nici zich nog op het eiland bevonden zei Castro: „Ër bevinden zich een zeker aantal technici in Cuba en we zullen hen op Cuba handhaven zolang de Ver enigde Staten zijn aggressieve politiek jegens ons voortzet het zijn beslist Spoorwegstaking Italië Celal Bayar, de 82-jarige voormalige Kresident van Turkije, is zaterdag met et oog op zijn zwakke gezondheid uit in Gisteren is bij de Italiaanse spoorwegen een wisselstaking begonnen die tot za terdag zal duren. Achter deze staking staat het socialistisch-communistische algemene verbond van vakverenigingen. De treinen zullen driemaal per dag an derhalf uur lang stilstaan. Coppejans Prijsmaatregelen op komst in Frankrijk De Franse regering zal tegen het midden van deze week een aantal prijscontrole- maatregelen bekendmaken om de frank te versterken tegen nieuwe inflatoire druk. aldus hebben regeringsfunctiona rissen verklaard. ivvi De maatregelen zullen worden genomen ia,erdag*uit Russische bronnen* Yn"pa- omdat de regering vastbesloten is de hui- rjjg vernomen. dige waarde van de nieuwe frank die Volgens een Russische zegsman zou sinds haar introductie in december 19oS men in Parijs over de motoren hebben ongeveer 30 per cent van haar koop- gesproken waarna de zaak verder aan kracht door inflatie heeft verloren, te be- Moskou Is overgelaten. Tot nu toe is houden. Naar verluidt heeft president de geen antwoord gekomen 1 Gezaghebbende Franse zegslieden naar de gevangenis terug zodra zijn toestand dit toelaat. De ex-president die vier jaar geleden ter dood werd veroordeeld, beeft het aan hart en ingewanden. Hij was staats hoofd van 1950 tot 1960. toen een mili taire staatsgreep onder leiding van ge neraal Cemal Gursel een einde aan zijn carrière en het bewind van premier Menderes maakte. Zij werden beschul digd van misdrijven tegen de grondwet. De doodstraf van Bayar werd gewijzigd in levenslange gevangenisstraf. Mende res kreeg de strop. Frankrijk heeft de Sowjet-L'nie bena derd om te weten te komen of men in Moskou bereid en in staat is motoren te leveren voor het Conenrde-project. Gaulle, die zich over het algemeen heel weinig bemoeit met economische aange legenheden. persoonlijk opdracht gege ven tot het invoeren van de maatregelen. Volgens welingelichte kringen zal een krachtige prijsstop worden afgekondigd voor verschillende consumptiegoederen en het leveren van diensten. Povere zaak Het leek hem een wel wat povere zaak om hjj de regering te komen met de me- i deciding, dat partijen het weliswaar niet eens zyn met elkaar, niaar ook niet de minste poging hebben gedaan om tot elkaar te komen. De vakbeweging, zo zei hij, heeft duide lijk gesteld, dat men bereid is te praten. De gegevens voor dit gesprek waren de werkgevers bekend, namelijk niet een loonsverhoging als door het Centraal Planbureau berekend en door de werk- klaarden gisteren niets te weten contacten tussen Parijs en Moskou over mogelijke Frans-Russi3che somenwer king in de ontwikkeling van de super sonische Concorde. Weer delegatie uit Indonesië in ons land Een uit tien leden bestaande Indonesi sche delegatie is gistermorgen uit Dja karta op Sehiphol aangekomen om met de Nederlandse regering besprekingen te voeren over financieel-economische aangelegenheden. Het gezelschap staat onder leiding van de heer Achniad Pon sen, onderminister van buitenlandse economische betrekkingen. De directeur van de Bank Indonesia, drs. Rachmat Saleh. die ook deel uit maakt van de delegatie, is reeds eerder in ons land aangekomen. Tijdens een korte persconferentie op de luchthaven legde de heer Ponsen de na druk op de financiële zijde van de in de komende besprekingen tc behandelen problemen De missie bestaat in hoofd zaak uit financiële experts. „Zoals uit het gezamenlijk communiqué, dat werd uitgegeven na het bezoek van dr. Soe- bandrio aan Nederland en bevestigd tij dens het bezoek van minister Luns aan Indonesië, blijkt, zijn er op dit gebied enkele problemen die om een oplossing vragen en door ons zullen worden be sproken". aldus de onderminister die vanwege de hernieuwde vriendschap tussen beide landen niet wilde spreken van problemen in de eigenlijke zin van het woord. OPLOSSING IS NIET VOOR ALLE PARTIJEN GELUKKIG Tot een voor alle partijen be vredigende oplossing zal de ver betering van de verkeerssitua tie rondom de stationsbrug te Middelburg wel nooit leiden. Naar de mening van een aantal belanghebbenden zal het thans uit te werken plan waarin zo wel rijkswaterstaat en provin ciale waterstaat als Nederland se Spoorwegen en de N.V. Streekvervoer Walcheren tlkaar hebben gevonden echter een belangrijke stap betekenen in de richting van een snelle door stroming van het verkeer in bei de richtingen. De heer M. A. Reneman, commissaris van politie zei met deze oplossing tevreden te zijn. Dat de nieuwe si tuatie geen aanleiding meer tot op stoppingen zou geven achtte hij' uit gesloten. „Wel zal het verkeer in de toekomst soepeler over de brug ge leid kunnen worden", dacht de heer Reneman. De asverlcgging van de Kanaahveg, waar drie rijstroken ko men, zal daar een belangrijke bij drage toe leveren. Treinreizigers, die anders als aardappelen uit een om gevallen zak over de straal uitwaai erden, zullen in de toekomst via twee oversteekplaatsen naar de overkant moeten. De verkeerslichtinstallatic wordt uit gebreid tot deze oversteekplaatsen. Aan de zijde van de Oude Vlissïngse weg zullen bij de brug nu ook stop lichten worden geplaatst. Daar kan men alleen maar profijt van hebben. In het seizoen hadden de van die kant komende automobilisten altijd veel moeite om de brug op te komen. Het oprijden werd hen vaak belem merd door de file auto's aan de an dere kant van de Kanaalweg. De uitvoering van de verkeersverbete- ringsplannen zal naar ris van politie meende bovendien voor liet politiecorps personeelsbe- sparend werken. Uiterste noodoplossing De heer J. P. L. van Manen, direc teur van' de N.V. Streekvervoer Wal cheren zag de nieuwe plannen met betrekking tot de aanleg van een busstation aan de Loskade als een uiterste noodoplossing. Hij zei er van het begin af aan niet overtuigd van te zijn geweest, dat de plaats van een busstation op de Loskade ideaal is. Maar tijdens seizoenen als de af gelopen zomer is het een onhoudbare toestand". Vooropgesteld, dal men de passagiers zo min mogelijk moet la ten lopen, kwam het de heer van Ma nen voor, dat men de zaak ook weer niet moet overtrekken. Het grote punt is. dat men de tochtige en win derige brug over moet. Dat vind ik bepaald wel een bezwaar. Maar hoe is het elders gesteld. Nergens is men zo verwend als hier". Een in de raad van vorige week maandag gelanceerde suggestie om het busstation alsnog aan te leggen op de plaats waar men een parkeertterrein voor auto's wil creeren - dat is dus aan de oost zijde van het station - achtte de heer van Manen om verkeerstech nische veiligheidsredenen niet uit voerbaar. Moeilijkheden bij het in voegen zouden naar zjjn mening een snelle doorstroming van het verkeer naar en van de brug kun nen belemmeren. Het Loskadeplein was voor de N.V Streekvervoer Walcheren niets nieuws. In de dienstregeling werd reeds vastgelegd, dat de bussen 's- zomers door onverhoopte omstandig heden op de Loskade opgesteld zou den kunnen worden. Toch werd van deze mogelijkheid nog geen gebruik gemaakt Een voordeel in de verhui zing van het busstation noemde de directeur het feit. dat htj er nu op kan rekenen, dat een bus op een be paald tijdstip vertrekt al zal naar zijn mening aan de andere kant re kening moeten worden gehouden met het moeilijke contact tussen de bus chauffeur en de mensen die van de (Zie slot pag. 2 kol. 5) Amsterdamse vlag hing uit paleisraam Uit een raam van het koninklijk paleis op de Dam heeft zaterdag ochtend de Amsterdamse vlag gewapperd. De politie, die de vlag weer snel heeft verwijderd, ach: liet mogelijk, dat de stunt be doeld was om een mogelijke oplos sing van het stadhuisprohieem aan te geven. De stuntman is waarschijnlijk met een ladder naar boxen geklommen. De con ciërge. die met de bewaking van het paleis is belast, had er niets van gemerkt. Protestbijeenkomst P.T.T.-personeel Ongeveer zeshonderd personeelsleden van de P.T.T. hebben zaterdagochtend in Den Hang deelgenomen aan een pro testvergadering tegen hel pepsoneels- en promotiebeleid bij de P.T.T. Onder de aanwezigen war n P.T.T.'cra uit verschillende delen van let land. zo- ais uit Amsterdam. Rotterdam. Breda, l'trecht, "s-Hertogenboscli. Arnhem n Groningen. Het actiecomité dat onder voorzitter schap staat van de heer K. de Groote in Den H3ag. is van oordeel dat de be- drijfsleiding van de P.T.T. en de vak bonden onvoldoende aandacht schenken aan de groeiende onrust onder grote groepen ambtenaren bij de P.T T. De vergadering besloot telegrammen te zenden aan de directeur-generaal van de P T Tde vakbonden, de minister van verkeer en waterstaat en aan de voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer waarin wordt aangedrongen op een onmiddellijke en rechtvaardige be handeling van de achtergebleven groe pen personeelsleden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 1