Goes werkt - ondanks dreigende wolken - met industrieplannen Nieuw- en St. Joosland niet langer zelfstandig Dow-braintrust uit Amerika bezocht eigen fabriekscomplex in Terneuzen BILT BONT' A Vicon N.V. begint half november met produktie ALMANAK Vice-president: Wonderful plant" Z.V.U.- filmvertoningen „A kind of loving" KERKELIJK RECREATIESCHAP VEERSE MEER" OPGERICHT PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 6 NOVEMBER 1964 VESTIGINGEN, UITBREIDINGEN, OVERPLAATSING j .x' i 7 f gjj r 5 1 - hbëé' B II Tli f'"l j ÏK7'" -rrrTTi JUIST IN DE PERIODE, dat Goes als industriekern bij de regering „op de nip zit", is er op de industrieterreinen van de Ganzestad en op de tekentafels van verschillende bedrijven de nodige activiteit te signaleren. Voor nieuwe vestigingen, voor uitbreiding van bestaande bedrijven, voor overplaatsingen. Eén van de vier pas aangetrokken industrieën is al een heel eind op pad: de Vicon N.V., de dochteron derneming van de landbouwwerktuigenfabriek H. Vissers N.V. uit Nieuw-Vennep, kan half november met de produktie van landbouw machines starten. Er zijn enkele kleinere bedrijven bezig te bou wen en dan liggen er de vestigingsplannen van diverse grote en kleine industrieën. Daarby gaat het vooral om drie bedrij ven: Eerst in juni kwam het ves- tiglngsberieht af van de „Alta N.V.", een constructiebedrijf en machinefa briek uit Den Haag, met name voor stalen ramen. Het bedrijf heeft het oog laten vallen op 4000 m2 van het droge industrieterrein in het zuid westen van Goes. Er is een uitgroei tot 100 man personeel te verwach ten. Dan waren er naast die van de Vicon N.V. de plannen van de Koninklijke Maatschappij Wegen bouw uit Utrecht voor de produktie van beton en bitumen. Oppervlakte: 2 ha van het natte industrieterrein. Aantal werknemers: enkele tiental len. Ten slotte was er de belangstelling van Philips N.V. voor de produktie van t.l.-buizen in de Ganzestad, een nevenbedrijf van Philips-Roosendaal. Het gemeentebestuur en de directie van Philips zijn op het ogenblik nog in onderhandeling. Burgemeester mr. F. G. A. Huber heeft de stellige in druk, dat Goes op deze vestiging kan rekenen. Inventariseren van 1900 vierkante meter. De bedoeling: het tegenwoordige bedrijf voor een deel overplaatsen en uitbreiden, met name op het gebied van het moffelen van perso nenauto's en het assembleren van alu minium carrosserieën. De oppervlakte zal voor ongeveer 500 vierkante meter bebouwd worden. Het is mogelijk, dat voor de uitbreiding van dit bedrijf ook de vflf man sterke personeelsstaf zal worden aangevuld. De heer J. Kuiper verwacht nog dit jaar met het karwei in de zuidwesthoek van Goes te kunnen beginnen. Aan de Industriestraat heeft ook de grossierderij C. Nijssen (Kriense Wes- sel) 3700 vierkante meter grond van de gemeente gekocht. Men wil er een nieu we grossierderij neerzetten, omdat men in ae drie tegenwoordige panden te krap komt te zitten. Het totale pand wordt 1200 vierkante meter groot: 100 voor het magazijn, de rest als kantoor ruimte. Het wachten is op de rijksgoed keuring: waarschijnlijk zal het volgend jaar worden voor er met de bouw begon nen kan worden. Ten slotte is er voor het natte industrieterrein aan de insteekha- vens belangstelling van de bouwmate- rialenfirma De Jager-Tolhoek: men heeft er 4500 vierkante meter terrein in optie gevraagd voor opslagruimte en een kantoor. gelijk, dat er een personeelsuitbreiding tot tien man aan deze vestiging vast zit. „Maar het bedrijf moet eigenlijk meegroeien met de rest van de indus trieën", verklaarde de heer Buitendijk. 25 Een verdere „inventarisatie" van industriële activiteiten in Goes levert ook nog een aantal plannen op. Zo heeft de Goese Carrosseriefabriek uit de Sloestraat optie gevraagd op een terrein Zeeuwse Toneel Eigenlijk moet men toch wel res pect hebben voor zo'n wakker groepje als de toneelvereniging „Concordia" te Waterlandkerkje dat op het ogenblik maar één ac tiviteit kent: vergaderen. Men overweegt in deze bijeenkom sten de mogelijkheid nog dit sei zoen een aardige klucht op de planken te zetten, waarbij telkens één groot bezwaar naar voren komt: men beschikt niet over spe lers. En telkens meldt men ons dan uit Waterlandkerkje: ,fie beslissing of er dit seizoen gespeeld zal wor den zal in een volgende vergade ring aan de orde komen, daar er eerst een aantal spelers en speel sters zal moeten worden aange worven." Een wervingscampagne dus en dat lijkt ons potdoosje in het vijfhon derd zielen tellende Waterland- kerkje geen sinecure. Ons respect daarom voor dit vergaderende to neelgroepje, dat dapper doorgaat, terwijl het sluimerende talent van Waterlandkerkje ongebruikt voor de buis zit. Want zou het de televisie met zijn. De televisie heeft het altijd ge daan. Als er één of andere saaie bijeenkomst wat je noemt en wat ze zeer toekomt slecht bezocht wordt, is het de schuld van de televisie. Maar dat is geschiedver valsing. Het hing de bezoekers al vele jaarvergaderingen lang de gorgel uit, maar nu heeft men eindelijk een motief om weg te blijven. En de buis tv interessant en laat ons, bij vlagen, goed toneel zien. Zo hebben wij verwachtingen van Joost van den Vondels treurspel .JToning David", dat de N.C.R.V. aanstaande zondagavond op het scherm brengt Zeker nu icij de naam van de regisseur hebben ge zien: David Koning. man En dan zijn er de projecten, die al in aanbouw zijn. Van „vroegere" aan vragers vaak, maar ook van de „V von N.V.". Er staan al twee loodsen voor deze nevenvestiging in land bouwmachines overeind, daar aan de Industriestraat in het zuidwestelijk puntje van Goes. Zij zijn vrijwel klaar: half november wil directeur B. Visser gaan draaien. Zoals be kend: het bedrijf wil binnen twee jaar honderd werknemers in dienst hebben. Het is de bedoeling, dat er met ongeveer 25 man personeel ge start wordt. Zo snel mogelijk wil het bedrijf dan naar een dubbel aantal monteurs, gereed schapmakers, elektriciens, lassers, draaiers en fraisers. Een soortgelijke vestiging als in Goes heeft de fabriek H. Vissers N.V. ook in Lisse. Verder zijn er zeven dochterondernemingen in het buitenland. Er is een afzet naar meer dan veertig landen. Wat de Goese vestiging betreft: er zullen zo snel mo gelijk nog twee fabriekshallen bijge bouwd worden, zodat de Vicon N.V. in Goes over vier hallen zal beschikken, elk met een oppervlakte van 500 vier kante meter. De heer Vissers streeft ei naar, dat dit in januari 1965 zover is Deze nieuwe Goese fabriek van land bouwmachines wil eind volgend jaar een personeelssterkte van 75 tot 80 man hebben bereikt. Gewerkt wordt er op het ogenblik ook volop aan de fabriekshal van de .Criib N.V.": een combinatie van de fa. Cru- son N.V. uit Breskcns en de fa. M. Bui tendijk uit Goes, die zich zal bezighou den met het oppervlakteveredelen van metalen. De hal wordt 45 bij 12 meter. Men is nu bezig met het wind- en wa terdicht maken van het bedrijf, daar aan het havenindustrieterrein. Het is mo- Er heerst op het ogenblik de nodi ge bedrijvigheid op de industrieter reinen van Goes. Een belangrijke bijdrage daaraan levert een van de nieuwe vestigingen in de Ganzestad, de landbouwmachinefabriek Vicon N.V., die in „Zuid West" twee hal len bouwt. Zoa,ls de foto laat zien zijn ze bijna voltooid. Foto P.Z.C.) Gesneuvelde Duitse parachutisten in Rilland opgegraven In de Hogerwaardpolder te Rilland- Bath zijn donderdagmorgen de stoffe lijke overschotten van twee onbekende jonge Duitse parachutisten opgegra ven, die daar aan het eind van de laatste oorlog zijn gesneuveld. Perso neel van het 402e gravendienstdeta chement van de Koninklijke Land macht is met deze opgravingswerk zaamheden belast. Ter plaatse werden ook verschillende handgranten en der oorlogstuig aangetroffen, waar over de mijnopruimingsdienst zich zal ontfermen. In hetzelfde gebied moeten nog drie stoffelijke overschotten be graven liggen. Die zullen volgende week worden opgegraven. Totaal schat men het aantal nog op te graven gesneuvelden rond de Kreek rak op dertig. De stoffelijke resten zullen naar het militaire kerkhof in IJsselstein wor den overgebracht. Na identificatie zullen ze waarschijnlijk daar worden herbegraven. Tenzij de familie in Duitsland prijs stelt op een herbegra fenis in dat land. De leeftijden van de gesneuvelden worden geschat op ze ventien en negentien jaar. Op de stof felijke overschotten werden nog enige persoonlijke bezittingen aangetroffen. De parachutisten lagen in het land van de landbouwer Van Damme in de Hogerwaardpolder. Doorgaans stellen particulieren de gravendienst van de landmacht op de hoogte van de plaats, waar militairen aan het eind van de oorlog provisorisch zijn begraven. In Zeeuwsch-Vlaanderen en Walcheren Zoals al eerder gemeld: volop activiteit is er ook te bespeuren bij de insteekha- vens voor zover het de overplaatsing van de houthandel E. N. C. van Riesen betreft. Er wordt nu aan vijf loodsen gewerkt. Ten slotte is, vlak bij de A. K. F., de heer J. M. van Zaltbommel be zig met de realisering van zijn jacht werfplan. Op het ogenblik is er nog al leen een werkplaats. Voor de bouw van 'le*- werfje en de ruimte voor winterber-lZjjn vermoedelijk geen voorloDige gra- ging zijn de vergunningen nog niet bin-|Ven van gesneuvelden meer. De gra- ivendienst is daar gereed. Voor zover dat mogelijk is gonst het i De opgravingen, door vijf leden van de laatste tijd van activiteiten in de genoemd detachement, staan onder industriële sector in Goes.... Ileiding van de vaandrig R. Hoytink. Slot van pag. 1 Het grote belang van deze nieuwe Sloehaven zo merken Ged. Sta ten verder o.m. op blijkt uit de nota van de staatssecretaris van eco nomische zaken dd. 1 juli 1964, waar in het zuid-Sloe is opgenomen onder de primair te stimuleren industrie kernen. De te verwachten industriële ontwikkeling vereist een daarmee coresponderend complex van stede lijke voorzieningen. Grotere eenheden Om een verbrokkeling van de wense lijk geachte stedebouwkundige een heid te voorkomen en een verdere ontwikkeling van het Sloegebied te steunen en daarbij stimulerend werk zaam te zijn, is het zo zeggen Ged. Staten noodzakelijk niet alleen in economisch, maar ook in planolo gisch opzicht tot grotere eenheden met bredere basis te komen. In dit verband wijzen G.S. erop dat velen, die in het Sloegebied werk zaam zijn en in de toekomst zullen zjjn, zich in de naaste omgeving zul- NAAMBORD ONTHULD DOOR KLEINZOON STICHTER De Ameriakanse zakenman, Her- bert H. Dow, directeur van de Dowfabrieken in Canada, heeft donderdagmorgen in Terneuzen het naambord onthuld van de weg, die de naam draagt van zijn illus tere grootvader en naamgenoot, KF TT Herbert H. Dow (1866—1930), de stichter van de Dow Chemical In- ternatioal Company. Dit gebeurde in het bijzijn van de vrijwel voltallige raad van com missarissen en de hoofddirectie van de Dow Chemical Company uit Midland in de Verenigde Staten, die na hun jaarvergadering in het Zwitserse Zurich, een bezoek brachten aan de grootste Europe se vestiging te Terneuzen. len willen vestigen, hetgeen bjj de huidige gemeentelijke indeling zal leiden tot een ongewenste spreiding van bebouwing, die een goede harmo nische ontwikkeling niet ten goede zal komen en een verdere ontplooiing van een stedelijk centrum met dè daarbij behorende voorzieningen, als mede de ontwikkeling van het ha vengebied zelf, in de weg zal staan. Eertijds hebben Ged. Staten gesteld, dat met betrekking tot de positie van de gemeente Nieuw- en St. Joos land de ontwikkeling in het zuid- Sloe diende te worden afgewacht. Nu deze ontwikkeling inmiddels in een verder stadium is gekomen, heeft het college zich hierover opnieuw bera den met de hierboven reeds genoem de conclusie, dat de zelfstandigheid van die gemeente niet gehandhaafd kan worden. De nu reeds tot stand gekomen, zo wel als de in de toekomst te ver wachten ontwikkeling in zuid-oost Walcheren is van dien aard, zo zeg gen Ged. Staten, dat daarin een klei ne zelfstandige gemeente als Nieuw en St. Joosland. gelet op de aanhan gige taken, welke op gemeentelyk niveau zullen dienen te worden be hartigd, niet meer past. De ontwikkeling van de gemeente Middelburg, met name het nieuwe uitbreidingsplan Zuid en de nieuw- ontworpen industrieterreinen aldaar, welke complementair zijn aan die in het zuid-Sloe, gaat geheel in de rich ting van Nieuw- en St. Joosland. Voorts kan worden gesteld, dat N- en St. Joosland uitsluitend op Middel burg is georiënteerd. Daarom meent het college van Ged. Staten dus. dat het dorp Nieuwland en de buurtschap Oudedorp met omliggend gebied, bij Middelburg dient te worden gevoegd. komen te liggen. Het gevolg zal zijn, dat op het huidige grondgebied van 's-Heer-Arendskerke een perceelsge deelte van 0,8 ha, en dat van Borsse- le een gedeelte van 6 ha, thans bui tendijks gelegen, binnendijks terrein wordt. Ged. Staten achten het voor de hand liggend, dat deze perceels gedeelten blijven behoren tot het grondgebied van de gemeenten 's- Heer-Arendskerke en Borssele. Een kleine grenscorrectie wordt dienten gevolge noodzakelijk en wel op het punt, waar de nieuwe dijk vóór de thans aanwezige komt te liggen. Om een verdere vertraging in de afdoening van de gemeentelijke her indeling van geheel Walcheren zo veel mogelyk te voorkomen heeft de minister van binnenlandse zaken aan Ged. Staten uitdrukkelijk verzocht, by de behandeling van deze aangele genheid de uiterste spoed te betrach ten. Daarom vragen G. S. aan de betrokken gemeenteraden hun oor deel over deze herindeling uiter lijk vóór 25 november a.s. te doen kennen. Inpoldering In drie Zeeuwse bioscopen draait, vol gende week een nieuwe film in de Z.V. U-serie van dit seizoen: „A kind of lo ving" van John Schlesinger Volgende week dinsdagavond 10 november in Grand Theater in Goes, woensdag avond in het City Theater te Middelburg en donderdagavond In het Lnxor-Thea- ter te Terneuzen. In de hoofdrollen Alan Bates als Vic en June Ritchie als Ingrid. Twee jonge mensen, die in een duf en deprimerend milieu leven en daarvan ook deel uit maken. Ze werken in een fabriek in een druilerige fabrieksstad in Oost-En- geland. Aanvankelijk geloven zij oprecht van elkaar te houden, maar spoedig ko men er conflicten. De jonge man reali seert zich, dat het meisje wel aantrek kelijk is, maar niet zijn ideaal. Het meis je kan zich moeilijk aan de invloed van haar dominerende moeder onttrekken. Daarbij komt nog de gedwongen inwo ning bij de ouders van het meisje. Op het randje van de breuk vindt de jonge man een meer volwassen en meer posi tieve houding tegenover hun problemen. De film wordt bepaald door Schlesingers kijk op het onderwerp, op zijn vormge ving aan dit zo alledaagse leven. Het is niet revolutionair, niet uit op effect, maar van de eerste tot de laatste scène oprecht. Donderdagmorgen heeft de heer l- H. Dow, directeur van de Canadese vestiging ma de Dowfabrieken en kleinzoon van de stichter van het bedrijf het naambord onthuld van de weg die de gemeente Terneuzen naar zijn grootvader Herbert H. Dow heeft genoemd. De foto toont de heer Dow tijdens het wegtrekken van de vlaggen \:an V.S. en Neder land, waardoor het naambord voor het oog zichtbaar werd. Links bur gemeester mr. H. Rijpstra van Ter neuzen. Foto P.Z.C.) Van Zeeuwse zyde waren daarby de commissaris der koningin, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, de Terneuzense burgemeester, mr. H. Rypstra. de wet houders, M. de Vos en H. A. M. A. de Meyer, en gemeentesecretaris, A. J. van Pagee. Voor het naambord (van de Herbert H. Dowweg) door de kleinzoon van de stischter was onthuld, werd het gezel schap van topfunctionarissen in de kan tine in de Nieuw-Neuzenpolder ontvan gen door de Dowdirecteur Nederland, mr. C. W. Robertson. Na diens wel- komstspeech tot de Amerikaanse gas ten werd het woord gevoerd door Zee- lands commissaris, die zijn grote vol doening uitsprak over het feit, dat de Dowdirectie enkele jaren geleden heeft besloten Terneuzen als vestigingsplaats te kiezen voor hun grootste Europese fabriekscomplex. Hij wenste de Dowdirectie alle succes toe bij de verdere exploitatie van hun bedrijf in Terneuzen. Terneuzens burge meester, mr. H. Rijpstra noemde de Dowvestiging een duidelijk bewijs voor de economische expansie van zijn ge meente. „Uw keuze", aldus mr. Rijpstra tot de topfunctionarissen van DOW, „accen- tueerd de gunstige positie van onze ge meente, waarvan voor de toekomst zo wel in nationaal als internationaal op zicht veel wordt verwacht". Hij zei ook voor de toekomst alle steun toe en meen de te mogen stellen, dat ook de bevol king van Zeeuwsch-Vlaanderen zulks zal doen. Het stemde hem tot voldoening, dat een kleinzoon van de stichter, H. H. Dow, zich bereid had verklaard het naambord van de toegangsweg tot het fabrieks complex te onthullen. „Moge deze indus trievestiging aan uw grote verwachtin gen voldoen en als zodanig bijdragen aan de expansieve bedoelingen van onze gemeente voor het welzijn van de be volking in deze periferie van Neder land". zo besloot mr. Rijpstra. In het gemeentehuis te Terneuzen, waar het gezelschap later de gast was van het gemeentebestuur, wees de burge meester nog op het feit, dat Dow kans heeft gezien in een naar Nederlandse begrippen ongekend korte tijd een der- jelijk fabriekscomplex op te zetten. „Een manifestatie, die respect en ver bazing heeft afgedwongen en waarop iedere Terneuzenaar trots is", aldus bur gemeester Rijpstra. De vice-president voor de Dowaangele- genheden in Europa, de heer Zoltan Merszei, zei namens de directie van deze vestiging „A beautiful plant", die even wel ook voor de toekomst de nulp no dig zal hebben van Terneuzen en om streken en met die hulp wil uitgroeien tot een nog grotere vestiging. Hij maakte voorts van deze gelegenheid gebruik alle instanties, die nun mede werking aan deze belangryke vestiging hebben verleend, van harte te danken. Het bezoek aan Terneuzen, waaraan ook werd deelgenomen door een groot aantal functionarissen van de Zwitserse Dow vestiging uit Zürich werd besloten met een gezamenlijke maaltijd in restaurant „Monopool". Vandaag (vrijdag) brengt het gezelschap een bezoek aan de Dow fabrieken in het Bot-Lekgebied bij Pot- I terdam. In het schrijven wordt verder nog opgemerkt, dat in het kader van de dijkverzwaring langs de Wester- schelde nabij de Noordnol in de ge meente Borssele een oppervlakte land zal worden ingepolderd. Ofschoon de aanleg van een nieuwe dyk in t situatie geen wezenlijke verandei brengt, zal door rechttrekking vai desbetreffende dijk. een driehoek land, welke dan ontstaat, binnendijks mantels hoeden capes Breda - Eindstr. 14 - Tel. 31086 Yersekenaar reed 80 in drukke dorpskom: 6 maanden ontzegging De kantonrechter te Bergen op Zoom heeft da Yersekenaar G. M. de rijbe voegdheid voor de tijd van zes maanden ontzegd en een geldboete van 100 subs. 20 dagen hechtenis opgelegd. M. had op zondag 21 juli jl. te Ossendrecht met zijn auto met een snelheid van ongeveer tachtig kilometer per uur door ae be bouwde kom gereden. Het was toen bij zonder druk in Ossendrecht, omdat her er kermis was. M. reed zig-zaggend met in werking gestelde claxon. Unie\ in Nederland Ontmoeting hervormden en gereformeerden met toeristen in hun plaatsen vormde gemeenten in C dijk. Kamperland, Kat kerke, Kortgene, Veere, Vrouwenpolder, Wilhelminadorp, Wissenkerke en Wol- phaartsdijk. Het kerltelyk recreatieschap „Het Veer- se Meer c.o." is officieel opgericht. Gis teravond, donderdag, zyn predikanten en kerkeraden van de totaal twintig samen werkende gereformeerd»; kerken en her vormde gemeenten uit dertien Kerkdor pen daarvoor byeengeweest in hotel „Kamperduin" te Kamperland. De by- eenkomst stond onder leiding van de lieer L. A. Hartman, directeur van de gereformeerde stichting voor maat- schappeiyk werk in de provincie Zee land. Ds. H. M. Strating, directeur van het maatschappeiyk werk vanwege de hervormde, kerk in deze provincie gaf de aanwezigen een overzicht van de stand van zaken. Verder werd vertoond de film ,En de zee was niet meer" van Bert Haanstra. Het kerkelijk recreatieschap is uniek voor ons land. Het heeft tot doel de kerkelijke bevolking „paraat" te ken tegenover de toenemende ree tie om daarmee zowel de kerk, toeristen als zichzelf van dienst te zijn. Het gaat dus om een ontmoe ting met de „vreemdeling" Antivoord Doel van het recreatieschap is, een ant woord te zoeken op de vragen welke de recreatie stelt aan de kerkelijke ge meenten. Men wil de kerkleden voorbe reiden op de ontmoeting met de recre anten binnen het ressort van het ker kelijk recreatieschap alsmede het dia conaal bewustzijn bevorderen van de kerkelijke gemeenten door het verlenen van diensten. Daarvoor zal advies wor den verstrekt aan kerkeraden en andere kerkelijke vergaderingen of colleges. Men wil verder in gezamenlijke verantwoor delijkheid mogelijkheden scheppen voor het verkondigen van het evangelie en activiteiten verrichten voor eer. verant woorde vakantiebesteding van de recre atie-zoekenden Voorts wil het kerkelijk recreatieschap helpen vorm-geven aan een verantwoorde opbouw van de samen leving met betrekking tot de recreatie en overleg plegen met en adviseren (gevraagd of ongevraagd) van de bur gerlijke overheid of andere instanties. In het kerkelijk recreatieschap werken samen de gereformeerde kerken en her- Samen Het kerkelijk recreatieschap zal bij z(jn werk gebruik maken van diverse hulp middelen. Gedacht wordt over kerkdien sten in de botenhuizen van de jachtclubs in die gemeenten, die over jachthavens beschikken, aan lectuurverspreiding tbi bliotheken en kiosken). De kerkdien sten zullen uitgaan van de hervormde en gereformeerde kerkeraden samen. Het ligt in de bedoeling, dat ook het strand- pastoraat, zoals dat in enkele gemeen ten wordt verzorgt, ook valt onder het recreatieschap. Tot het kerkelijk recrea tieschap kunnen toetreden alle in het ressort van het recreatieschap gevestigde protestans christelijke kerken of ge meenten, Elke toegetreden kerkelijke ge meente heeft twee afgevaardigden in een vaste raad van overleg. Er is een werkcommissie van vijf leden, die wordt bijgestaan door vier adviseurs, van wie er twee worden aangewezen door de provinciale kerkvergadering van Zeeland der Ned. Herv. Kerk en twee door de gereformeerde stichting voor maat schappelijk werk in Zpéland. Van her vormde zijde zijn dit ds. H. M. Strating en ds. H. G. Beneder en van gerefor meerde zijde ds. D. Rlngnalda en de heer L. A. Hartman. Het ligt tevens in de. bedoeling, dat de ambtsdragers uit de deelnemende kerken een tweemaal per jaar gezamenlijk bijeenkomen. VERWACHT ZWAKKE WIND Overwegend droog weer met tijdelijk bewolking of mist maar ook opkla ringen. Meest zwakke wind. Ongeveer dezelfde temperaturen als gisteren. 7 november Zon Maan ZON EN MAAN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 2