Akkoord tussen artsen en Belgische regering Haalde spons erover. Swift I en II kunnen posities versterken CLASSIS GOES OVER CATECHESE EN HET GODSDIENSTONDERWIJS Benfica in tweede ronde Europacup VRIJDAG 2 OKTOBER 1964 PROVINCIALE ZEEUW8E COURANT 7 NA MAANDENLANG OVERLEG Wijzigingen in nieuwe wet Na maandenlange besprekingen met talloze nachtvergaderingen hebben de Belgische regering en de geneesheren gisterochtend om acht uur overeenstemming be reikt. over de toepassing van de nieuwe ziekte- en invaliditeitswet. De nieuwe bepalingen zullen op 15 oktober van kracht worden. VOORKOMEN ONGELUKKEN MET BESTRIJDINGS MIDDELEN MOEILIJK In het kader van de nieuwe bestrijdings middelenwet zullen voorschriften wor den gegeven met het doel de kans op ongelukken met giftige bestrijdingsmid delen als parathion tot oen minimum te beperken. Parathion bijvoorbeeld moet gekleurd zijn en op de verpakking moet een doodskop zQn aangebracht. Al deze voorschriften en zelfs de dreiging van levenslange gevangenisstraf zullen naar het oordeel van de ministers Biesheuvel (landbouw en visser!}) en Veldkamp (sociale zaken en volksgezondheid) misbruik in de vorm ran opzettelijke vergiftiging niet kunnen voorkomen. I)e bewindslieden delen dit mede in ant woord op schriftelijke vragen van het Tweede-Kamerlid Öele (p.v.d.a.). De suggestie om voor parathion en der gelijke in geringe hoeveelheden zeer gif tige bestrijdingsmiddelen niet slechts de, toevoeging van een kleurstof maar ook van een zeer krachtige reuk- en/of smaakstof van een weerzinwekkend ka rakter verplicht te stellen zal ernstig worden bestudeerd. Do ministers wijzen er echter op, dat deze zaak vele fa cetten heeft. Zo heeft parathion van zich zelf reeds een dermate onaange name reuk en smaak dat het de is of toevoeging van een and; smaakstof wet was de afgelopen zomer van een artsenstaking in Bel gië. De geneesheren zagen in de gewij zigde bepalingen een aantasting van het medische beroep. Na de staking werd op 23 juni een beginselakkoord tussen de regering en de Belgische art senfederatie bereikt over een aantal wijzigingen van de oorspronkelijke wet. De afgelopen weken deden zich echter steeds nieuwe moeilijkheden voor bij de uitwerking daarvan. De laatste hinder palen konden tenslotte op een vergade ring, die woensdagavond begon en pas gisterochtend om acht uur eindigde, uit de weg worden geruimd. ITALIAAN BLIES BOOG VAN DE TOREN (KRAAN) De 22-jarige werkloze Napoli- taan Francesco Capasso, heeft het op waarlijk „kranige" ma nier klaargespeeld om via een „hoge positie" een fel begeer de baan bij een bouwonderne ming te krijgen. Hij was namelijk, met de nodi ge mondvoorraad bij zich, dins dag naar de top van een 25 me ter hoge hijskraan geklommen en trotseerde daar 26 uur lang politie en brandweer die hem naar beneden poogden te krij gen. „Of ik krijg mijn aanstel ling of ik spring naar beneden", aldus luidde onveranderlijk zijn ultimatum. Gedurende de nach telijke uren van dinsdag op woensdag gsnoot de hooggeze- tene de morele steun van kame raden, die hem met hun geroep wakker hielden. De aannemer zwichtte ten slotte voor zulk hoog spel en kwam woensdag middag met een naar de eis op gemaakt arbeidscontract aan dragen. Toen verwaardigde Ca passo zich weer af te dalen maar niet dan nadat hij het do cument aan een touw omhoog gehaald en nauwkeurig op stem pels en handtekening gecontro leerd had. karakter kan vergroten. Wat zal verde het effect van die toe te voegen stof zijn op de gezondheid van hen, die be roepshalve met dit middel moeten wer ken en op de smaak van de gewassen, die ermee worden bespoten? SAIGON BESCHULDIGT CAMBODJA VAN KOMPLOT Zuid-Vietnam heeft Cambodja er gis teren van beschuldigd te zamen met de Viet Kong een complot te hebben gesmeed voor de omverwerping van de regering in Saigon. De beschuldiging was vervat in een brief die de Zuidvietnamese V.N.- waarnemer, Ngoejen Phoe Doek, had doen toekomen aan de voorzitter van de Veiligheidsraad der V.N., de Brit sir Patrick Dean. Volgens Doek is het bewijs van de samenzwering geleverd door een boodschap die het Cambodjaanse staatshoofd, prins Norodom Sihanoek, heeft gezonden aan een momenteel in Parijs wonende Zuidvietnamese oppo sitieleider. Bij het Zuidvietnamese protest was een fotokopie van de brief gevoegd. In de boodschap beloofde Cambodja Ngoejen Hoeoe Tho, een leider van de Viet Kong, hulp bij het organiseren van ontmoetingen met Zuidvietna mese ballingen in Frankrijk. Sihanoek stelde voor dergelijke bijeenkomsten te houden in Pnom Penh. Zuid-Vietnam beschuldigt Cambodja van „brutale inmenging in Vietname se binnenlandse aangelegenheden" en „behoudt zich het recht voor passen de maatregelen te nemen", aldus de brief van Doek. E.M.S. doet zaken in Wassenaar De Exploitatleniaatschappü Schevenin- gen (E!M.S.) heeft bouwplannen ln Was senaar. De verwezenlijking van de pro jecten is mogelijk geworden nu belang en c reui£ hebbenden en eigenaren onderling eer weerzinwekkend akkoord hebben bereikt over de bestem ming van enkele landgoederen en pan den. De E.M.S. zal op een stuk van het landgoed „sfoephout" een verzorging-s- flat bouwen en het recht verkrijgen on- ook een deel van het landgoed „Back- ershagen" een flatgebouw te stichten. Voorts wordt door de overeenstemming volgens een communiqué van de gemeen te Wassenaar en de E.M.S. bereikt, dat irovinciaal gereformeerd weeshuis, tijnlands lyceum en het S. Adel- ollege hun wensen ten aanzien van uitbreiding en huisvesting zullen kunnen realiseren. Tenslotte zijn in de overeenkomst o.m. de voorwaarden opgenomen, dat de villa „Backershagen" voor particuliere bewo ning blijft bestemd, dat het huis „Son- nenburgh". ook als er een nieuw pand voor wordt neergezet, weer de bestem ming „particuliere woning" krijgt, dat „frisia state" in de huidige vorm wordt gehandhaafd en uiterlijk niet van een woonhuis mag afwijken, en dat desge wenst de villa „Clingenhagen" een an dere bestemming kan worden gegeven. Met man en macht xoordt gewerkt aan het uittrekken van palen, welke het oude magazijn van C. A. heb ben gedragen aan het Damrak in Amsterdam, dat vorig jaar door brand werd verwoest. Men hoopt zo spoedig mogelijk met de nieuwbouw te kunnen beginnen. Thans ont waarde de fotograaf 7iog een kale- bomen-bos. DELFZIJL KRIJGT EEN HOTEL POTEN" BOVEN DE EEMS ,OP De initiatiefnemers voor de bouw van het Eemshotel in Delfzjjl, het eerste hotel in Ne derland, dat boven wa ter, in ilit geval het Eemswater, zal wor den gebouwd, hebben na ongeveer drie en half jaar onderhande len toestemming voor de bouw gekregen. Die toestemming moest worden verleend door tal van Instan ties: rjjk. rijkswater staat, provinciale wa terstaat, Gedeputeerde Staten, economische zaken en Domeinen. Het hotel, dat drie verdiepingen krijgt, zal op palen rusten. Naar het hotel toe wordt een 26 meter lange geheel overdek te brug gelegd. De kosten van het totale project, Inciushrf een verlichte boulevard met parkeerplaats be dragen één miljoen gulden. De cementin- (lustrie voorheen N.V. Doornboe te Applnge- dam is belast met de bouw. Het ontwerp is van de Delfzlllae ar chitecten Delkcn en Rozema. Voorlopig zal het Eemahote! bestaan uit twee verdiepingen, die een keuken, café, terras en restaurant omvatten. Zodra het bezoek dat wettigt en indien de initiatiefne mers niet in hun ver wachtingen worden beschaamd, wordt een derde verdieping ge bouwd met negentien hotelkamera. Getracht zal worden het Eems- hotel enigszins in het representatieve vlak te exploiteren. Het hotel komt te rus ten op betonnen vloe ren, zogenaamde stoe len. I'worc stoel staat dan weer op vier palen met een lengte van uitwendige maten van tien meter. De totale uitwendige maten van het Eemshotel zijn dertig bij veertien me ter. Het zal centraal worden verwarmd en krijgt ramen die niet kunnen beslaan. Voor de realisering van dit plan zal de maquette zaal bij het oude zee badgebouw moeten verdwijnen. B0LTIN1 DIENT EEN KLACHT IN TEGEN GEMEENTE ANTWERPEN De circusdirecteur Toni Boltini heeft de Bergen op Zoomse advocaat mr. Lap verzocht rechtsmaatregelen te treffen tegen de stad Antwerpen „tot verhaal van de schade, die het circus Boltini heeft geleden ten gevolge van onrechtmatig optreden door het ge meentebestuur van Antwerpen". Zoals bekend had het circus officieel vergunning om vanaf 17 september jongstleden op het Sint-Jansplein te Antwerpen gedurende een drietal weken op te treden. Toen de colonne circuswagens bij de tunnel te Antwer pen arriveerde werd de toegang tot de stad hen door de gemotoriseerde rijkswacht ontzegd, terwijl de burge meester in een daarop volgend ge sprek met een vertegenwoordiger van het circus zonder opgave van rede nen het optreden weigerde ondanks de reeds verleende vergunning. Boltini wenst thans de schade op de gemeente Antwerpen te verhalen. De gemeente zal worden gedagvaard voor de arrondissementsrechtbank te Utrecht op grond van het Nederlands- Belgische executieverdrag. Mr. P. P. Lap zal binnen enige dagen de dag vaarding doen uitgaan Omzet van R.E.M. in september zes tot zeven ton (Van onze Haagse redactie). T.V.-Noordzee heeft gedurende c maand september bijna negenduizend ezonder B.E.M. D onbekend be drag van Pontiac die tegen een speciaal De gewezen bestuurder van het vroegere Indiase prinsdom Baster, Bhangeo. Is ln Ja- balpoer tot H4 Jaar gevangenisstraf en een boete van plm. 750 gulden veroordeeld. Bhangeo had roet zijn zwaard een hand werksman aangevallen. De man trachtte de slag roet zijn rechterhand af te weren, roet het gevolg dat deze werd afgehakt ANTWOORD OP VRAGEN EERSTE-KAMERL ID GEUZE „Het niet publiceren van voorlopige uit komsten van de landbouwtelling mei 1964 betreffende de veestapel en enkele, tuinbouwgewassen moet worden toege-, seconden aan reclame uitgezonden. Voor schreven aan de in 1964 doorgevoerde deze spots ontving k reorganisatie van het apparaat van de 550.000 gulden plus provinciale voedselcommissarissen. Hier door verviel de mogelijkheid om zoals voorheen door vergaande decentralisatie van werkzaamheden snel geïnformeerd te geraken omtrent algemene resultaten van de telling". Dit zegt de minister van landbouw en visserij, mr. B. W. Biesheuvel, mede na mens zijn ambtgenoot van economische zaken, in antwoord op schriftelijke vra gen van het Eerste-Kamerlid, de heer Geuze (c.h.u.). Andere dan de voor de oogstramin- gen onmisbare voorlopige gegevens van de arealen akkerbouwgewassen en vroege aardappelen zijn niet samenge steld en derhalve niet in omloop ge bracht. Het Centraal Bureau voor de Statistiek zal, zo vervolgt de minister, zodra voorlopige dan wel definitieve uit komsten van landbouwtellingen zijn ver kregen, deze in de kortst mogelijke ter mijn plubiceren. Voorts zal worden na- igst t i de radioreclame bedraagt 48.000 gulden, zodat de totale bruto-inkonisten van het R.E.M.-eiland de afgelopen maand 6 tot 7 ton moeten hebben bedragen. Als daarvan de gebruikelijke korting van 15 procent aan de erkende adver tentiebureaus wordt afgetrokken blijft nog altijd een bedrag van ruim 500.000 gulden aan netto-inkomen over. Deze cijfers over de eerste reclamemaand zijn gebaseerd op de gegevens van N.V. Reclame Service in Haarlem, het bureau dat de uitzendingen van Veronica en R.E.M.-eiland dagelijks controleert. Het aantal adverteerders op T.V.-Noord zee bedroeg in september in totaal 52. Pontiac betaalt waarschijnlijk een spe ciaal tarief, dat geschat mag worden op ruim 50.000,Voor de gezamen lijke televisiereclame komt men dan op ruim 600.000, De radioreclame heeft no°; geen grote omzetcijfers gehaald. In totaal waren 10.819 seconden gewijd aan reclame, waarvoor de tarieven 4 of 5 gulden per hoeverre in de toekomst doorseconde bedragen. Daarnaast kwamen u.jmuuuj voorzieningen wederom tot 5 zgn. „sponsored programma's" voor, het samenstellen van voorlopige uit- elk van een kwartier, waarvoor een komst betreffende de veestapel en enke- prijs van 200 gulden wordt gerekend. fur"m "w-|In f—-»»*•-- Contactcommissie ingesteld Het vraagstuk van de verhouding cate chese en godsdienstonderwijs vormde het onderwerp van de classikale verga dering Goes der Ned. Herv. Kerk, woensdag in Goes. Men besloot een com missie in te stellen om één en ander te onderzoeken en om contact te onderhou den met diegenen, die bij het godsdienst onderwijs zijn betrokken. De vergade ring wenste wél de catechese te hand haven voor de leeftijdsgroep van 12 tot 15 jaar. Daarbij ging men ervan uit, dat de band van de kerk met de jongeren moet worden bewaard. Men vreesde bij opheffing van de ca techisatie voor jongeren in deze leef tijdsgroep een zekere vervreemding van de kerk. De vraag over opheffing van de catechese was gerezen omdat thans op nagenoeg alle scholen ze zaken in te stellen. Tevens ging men akkoord met vervanging van de over gangsbepalingen waarbij buitengewone wijkgemeenten kunnen worden Ingesteld. Buitengewone wijkgemeenten scheppen de mogelijkheid, dat minderheidsgroepen in het geheel der gemeenten een plaats krijgen, minderheidsgroepen, die anders van de plaatselijke gemeente dreigen los te raken. Wanneer de plaatselijke kerke raden vorming van buitengewone wijkge meenten niet wensen, kunnen de wijk gemeenten in wording worden gevormd. Mr. Van Aartsen geeft voor t.v. visie op weggeld De minister van verkeer en water staat, mr. J. van Aartsen, zal van- godsdienstonderwijs wortt gegeven.avond tlen half 4 Ouders zowel als leerlingen vatten t catechese en godsdienstonderwijs op actualiteitenrubriek van de AYRO-te- de scholen veelal als een doublure op. devisïe in een interview met drs. F.. A. Hoogendijk spreken over het planj om te komen tot een nationaal wegen- j fonds. Onmiddellijk na dit gesprek zullen de heren A. G. M. Boost, directeur van de A.N.W.B., ir. H. D. Prins, voor-| zitter van de Nederlandse Vereniging 1 van Wegenbouwers, en E. van Don-I keiaar, algemeen voorzitter van de Nationale Organisatie voor het Be- roepsgoederenvervoer -Wegtransport, hun visie geven op het plan van de minister. Minister Van Aartsen zal daarna nog op de gemaakte opmerkingen ingaan. Vervoersbonden gaan samenwerken voor beambtenbelangen zal kunnen wor-1 ln totaal heeft de radiosector van de handeling v Niet aanvaard Ter sprake kwam een rapport over de ze zaak, uitgebracht door ds. A. de Jon ge uit Kloetinge, leraar godsdienston derwijs aan het chr. lyceum voor Zee land te Goes. De formulering van ds. De Jonge over het godsdienstonderwijs in dit rapport kon niet voetstoots door de vergadering worden aanvaard. Zijn for mulering ging in de richting, dat cate chese moet leiden tot een band met de kerk en tot een lidmaatschap met de kerk. De taak van het godsdienstonder wijs zag ds. De Jonge meer gaan in de richting van een brengen tot bewustwor ding van het christenzijn in de wereld. De nu ingestelde commissie krijgt vooral tot taak contact op te nemen met de leraren godsdienstonderwijs in de classis Goes, met de raad voor de catechese alsmede met de raad voor kerk en school vanwege de Ned. Herv. Kerk. De vergadering, die onder leiding stond van ds. E. P. J. Jebbink uit Kapelle be handelde verder enige voorstellen tot wijziging van de kerkorde, die met al gemene stemmen werden aanvaard. Om te komen tot coördinatie van de be- R.E.M. 47.855,opgeleverd. sloot men e f Advertentie! y.r,: De Nederlandse Bond van Verv personeel, de Nederlandse Katholieke Bond van VervoerspersonMl en de M Joh„„a Nederlandse Christelijke Beambten- dl. veeniet In de be.iud.nng vra de bond hebben oesloten de behaniging a»ies van een nieuwe «nee.nvaartverWn- van de beambtenbelangen in de ha-ldiag tuaaen de Atlantische en d- Grote Oce- venbedrijven te concentreren door del „n Contactcommissie Havenbeambten in het leven te roepen. Voorzitter van deze commissie is de heer Th. Windt j (K.B.V.). Zowel uit Amsterdam als Greta Andersen, de Si-jarige Ameri- Rowteraam heeft -an elk der dne kaanse langeafstandzwemstcr van Deem- orgamsaties een beambte zitting ge- se afkomst, die een poging heeft gedaan nomen m genoemde commissie. Door,;ier Kanaal vice versa over te ncemmen de respectievelijke hoofdbesturen iS |3 „a uur in het water te hebben ge- aan de commissie een bestuurder toe- legen, door een boot aan land gebracht. \Foto: de zwemster wordt over het I strand tan Folkestone per brancard Inaar een ziekenhuis vervoerd. Tegen reserves van Eibers en A.L.O. Wie gedacht heeft na enkele wedstryden enig inzicht in krachtsverhoudingen van de eerste klas van de K.N'.V.B. Ie krij gen, komt wel bedrogen uit. Zo verloor jl. zondag lijstaanvoerder D.K.C. van het nog puntloze Zuiderkwartier, en ook het ongeslagen Ons Eibernest 2 beet in het zand tegen debutant H.S.V. De Eiberreserves komen a.s. zaterdag naar Middelburg op bezoek bjj Snift. Of de ooievaars dezelfde wisselvallig spelen de ploeg zullen worden als vorig jaar, valt nog niet te zeggen. Zeker is, dat de Haagse ploeg technisch goed voor de dag zal komen. Swift zal daar tegenover vooral zijn kracht moeten zoeken enthousiast spel. Een kleine oven ning zit er voor de Middelburgers dan el in. Sperwers heeft nu de leiding in de deling genomen en de vogels zullen de aanval van D.K.C. op hun positie wel af slaan. H.S.V. heeft op eigen veld winstkansen tegen het nog naar zijn vorm zoekend O.S.C.R. In Dordrecht ontvangt Quick stadgenoot Deetos 2 en zorgt er voor INTERNATIONALE CONSUMENTENBEURS De vakbeurs voor hel gexin 450 attractieve en Interestante stands Individuele voorlichting Expositie 75 jaar K.N.V.B. „U. de herfst en de mode" een mode-Impressie. Geopend van 10-17 en 19-23 u. Zondags gesloten. AHOY'-GEBOUW - Rotterdam tfm 8 Oct. KORTE WILDE STAKING BIJ GISPEN CULEMBORG Bij de firma Gispen, fabrikanten van stalen kantoormeubelen in Culem- borg. is gistermorgen onder het fa- briekspersoneel een wilde staking uit gebroken. Deze staking, waaraan on- geveer driehonderd arbeiders deel- dat de reserves nog solider punten blij- £amen v„llep Da eni(!<, ven. In Leiden vindt ook een plaatselijke 0fir7aak wa- de weieerine van de di- strp plaats. Fluks gnat naar Zuider- _aeL"?'f JSfrêSiatfe te kwartier en is al tevreden met de halve 'dl Het programma luidt: Swift-Ons Eiber- directie van Gispen en de werkne- nest 2 (zaterdag, vier uur); Sperwers- meiSurg'Jr":sc,t'.es ge?" -, 4 D.K.C.: H.S.V.-O.S.C.R.; Quick-Deetos1 overeenstemming was bereikt over de 2; Zuiderkwartier-Fluks. [betaling van B.O. (bezwarende om- De stand in de eerste klasse van het j standigheden) district Zuid-West is: Sperwers Fluks D.K.C. H.S.V. Swift Ons Eibernest 2 Zuiderkwartier Quick O.S.C.R. Deetos 2 De directie deelde bij monde van ir. 3 2J05 1812 w- van Osselen het volgende mede: 3 2 0 1 4 1310'Bij Gispen zijn nimmer zwarte lonen 3 2 0 1 4 1512 betaald, terwijl er van achterstand 3 2 0 1 4 1614 in de lonen ook in het algemeen geen sprake is. De tariefsverdiensten zyn 4 16—15 3 17—14 2 13—16 2 10—13 0 7—13 De reserves van Swift gaan hun eer ste uitwedstrijd spelen. Zaterdag trekken zjj naar Den Haag en spelen daar tegen A.L.O. ploeg is na drie bij Gispen aan de hoge kant en der halve bestaat er bij dit bedrijf geen 3 1 0 2 2 1013 aanleiding tot de betaling van de vier 2 0 0 2 0 38 procent differentiatie, omdat onder meer deze toeslag is bedoeld voor het „witten van de zwarte lonen". Over de B.O.-toeslagen was over een klein gedeelte geen overeenstemming Haagse bereikt met de werknemersorganisa- edstrijden nogties, zodat daardoor de gehele Stadswijk in rep en roer door dolle koe Een dolle koe beeft gisteroch tend tussen 8 en 9 uur een deel van dt Utrechtse stadswijk Kanaleneiland op stelten gezet. Het beest nam de benen op het veemarktterrein en holde via de Graadt van Roggenweg en de Koningsbergerstraat naar de tuin van de Rebobothschool, waar het dobe beest grondige vernielingen aanrichtte. Opgejaagd door voorbijgangers en joelende kinderen, spurtte de koe daarna over de Graadt van Roggenweg en de Weg der Ver enigde Naties verder naar de Trumanlaan en de Bernadotte- laan, De schrik van heel wat zelfs op de hoorns genomen. De schade bleef beperkt tot een ge broken spiegel. Ook enkeie voor bijgangers kregen kopstoten van het hollende dier, dat zich ten slotte verschanste in het portiek van een woningcomplex aan de Monnetlaan. Daar werd een ruit vernield. Toen drie surveillance auto's met politieagenten de achtervolging begonnen, rende de dolle koe via de Roosevelt- laan uiteindelijk pardoes het Amsterdam-Rijnkanaal in. De finish van deze spurt van ruim vier kilometer, die ruim een uur duurde, was het slachthuis. De koe werd afgemaakt. VOOR ZEEUWSE SPORTRAAD f 1500 TOTOGELD {Van onze Haagse redactie.) De Nederlandse Sport Federatie stelt dit jaar 1500 gulden uit de toto-gelden ter beschikking van elk der provinciale sportraden en der secties sport van de provinciale jeugdraden. Voor het jaar 1964 komt o.m. de Zeeuwse Sportraad in aanmerking voor deze uitkering. gevoegd. zonder één enkel punt. Geen reden eenkomst op dit punt kwam te ver voor de jonge Swiftploeg om de te- vallen. De onderhandelingen over genpartij te onderschatten, maar toch deze toeslagen met de vakorganisaties mogen we verwachten dat de Middel--zijn afgesloten, burgers, spelend met het enthousias me ais tegen Het Zuiden 4, met een overwinning terugkeren. Debutant Eureka 2 staat trots aan de| kop van de ranglijst. Thuisspelend tegen T.O.V. 2 kan de Rotterdamse ploeg z(jn positie handhaven. Het Zuiden 4 wint ~f 1 overtuigend van Vicus Oriëntus 2- Ook Benfica. de tweevoudige winnaar van1 Ons Eibernest 5 laat Algemene 2 met de Europese Cup, heeft zich in Lissabon lege handen naar Leiden terugkeren. geplaatst voor de tweede ronde van het Het programma luidt: A.L.O. 2-Swift 2; toernooi om de Europese beker. De Eureka 2-T.O.V. 2; Het Zuiden 4-Vicus P,oe?a u" Lissabon, die thans getraind wordt De stand in de reserve derde klasse is: Eureka 2 3 Ons Eibernest 5 3 T.O.V. 2 3 Swift 2 2 Het Zuiden 4 2 Deetos 5 3 Algemene 2 3 Vicus Oriëntus 2 2 A.L.O. 2 3 J® 1 De eerste ontmoeting tussen beide teams was eveneens met 51 door de 2 1310 Portugezen gewonnen. 2 1211I 2 810 i De Rus dr. Ewgeni P-.skarew ls benoemd 2 815 tot vertegenwoordiger van de directeur- 1 612 j eeneraal van het internationale bureau voor 1 I 1017 kernenergie bij de Verenigde Naties.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 7