Phindae"geeft u individueel advies bij aankoop van uw nieuwe radio PHILIPS P. Z. C, gedegen voorlichting op velerlei gebied 'tis'n Kies ais uw ideale radio altijd een Philips Stuur deze Phindac vragenlijst op Eén van dese 31 Philips apparaten is uiv ideale radioWelke? Enige en algemene kennisgeving. COBI STRIJNDONK en DICK DRONKERS, geven hierbij kennis van hun voorgenomen huwelijk. Het burgerlijk huwelijk zal met volmacht voltrokken op 25 september om 4 uur. Receptie van 6 tot 7 uur in Concertgebouw Toekomstig adres: Nieuwstr. 31 b, Vlissingen. Zondag 20 sept. hopen hun 25-jarige echtver eniging te gedenken. Vlissingen. Bonedijkestraat 81. Receptie zaterdag 19 sept. van 20.00 tot 21.00 uur in het Maar ten Lutherhuis, Groe- newoud. Vlissingen. Zo de Here wil en zij leeft hoopt mijn gelief de moeder JAKOBA JOOSSE, op heden, 16 sept., haar 65e verjaardag te vie ren. Dat ze nog lang gespaard mag blijven, is de wens van haar liefhebbende dochter Maatje Joosse. Westkapelle, Krekelstraat 12. Heden nam de Here op in Zijn Heerlijkheid onzelieve broer, zwa ger en oom JOHANNES L. BOLIER, op de leeftijd van ruim 40 jaar. Namens de familie, L. J. Boller. Middelburg, 15 september 1964. De Ruyterstraat 9. Heden ging tot onze diepe droefheid van ons heen onze lieve en zorgzame man, vader, behuwd- en grootva der PAULUS KRUISBRÏNK, weduwnaar van Johanna Maria Schogt in de ouderdom van 82 jaar. Bussum M. C. J. Kruisbrink- Rietveld de Hondt. J. J. Kruisbrink. R. J. Kruisbrink- Pool. Pauline. Rob en Peter. Hans. Heieen. Blaricum P. Kruisbrink. C. E. Kruisbrink- Plantenem Paultje. Sandra. Bussum, 13 september 1964. Burgemeester s' Jacoblaan 3. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag, 17 september om 11.30 uur, op de al gemene begraafplaats te Bussum. Hiermede betuigen wij, ook namens onze kinderen, be huwd- en kleinkinderen, on ze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstel ling bij de viering van onze 55-jange echtvereniging. W. Catsman J. Catsman- v. d. Weele Callenfelsstraat 23. Vlissingen. Daar het niet mogelijk is een ieder persoonlijk te be danken betuigen wij hier mede onze oprechte dank voor de zeer vele bewijzen van deelneming ons be toond na het. tengevolge van een droevig ongeval, overlijden van mijn geliefde man en onze vader JACOB LAURCS BLOK, en ons innig geliefd doch tertje en zusje CORNELIA JACOMINA. Ook aan nen, die dag en nacht gezocht hebben naar de stoffelijke overschotten, onze welgemeende dank. Namens de familie, J. Blok-Daudey. Den Haag, sept. 1964. Voor de vele blijken van medeleven, oetoond na het overlijden van onze innig geliefde man, papa, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom JAN DEN HOLLANDER, betuigen wij onze oprechte dank. B. M. de Hollander- Castel Cobi Middelburg: Fam. A. den Hollander Herengracht 56 Etten (Gld.) Fam. J. Gastel Rafelderseweg Gendringen (Gld.) sept. '64 Salonwagen IJsselstraat. H. VERPLOEGH, zenuwarts. Goes, is afwezig van 19 sept. tot 4 oktober. Philips produceert 31 verschillende typen radio's en gaat het u gemakkelijk maken uit deze overweldigende keuze-mogelijkheid het voor u ideale apparaat te kiezen. Voor het eerst in de ge schiedenis zal Philips op speciale wijze persoonlijke adviezen verstrekken bij aankoop van een nieuwe radio. Hierbij wordt - uitgaande van de prijs die u wenst te betalen - rekening gehouden met al uw wensen. Dat advies verplicht u tot niets. Uitgebreide studie ging aan dit plan vooraf. Een groep van deskundigen onderzocht alle mogelijkheden. Elektronische rekenmachines werden ingeschakeld. Zo ontstond de „PHINDAC": PHilips INDividueel Advies per Computer. Alles wat u te doen hebt is nevenstaande vragenlijst invullen. Dat geeft u meteen de gelegenheid, rustig na te gaan welke van de vele mogelijkheden die de radio biedt, u persoonlijk wilt benutten. De vragenlijst zenden aan „PHINDAC", postbus 218, Eindhoven. Het advies krijgt u dan geheel vrijblijvend thuis gestuurd. Hierlangs uitknippen Het verwerken van de vragenlijsten door „mankracht" zou te lang duren. Daarom worden elektronische rekenmachines in geschakeld. Alleen die zijn in staat om straks de duizenden vragenlijsten vlot te verwerden. Op deze wijze krijgt een ieder ondanks het grote aantal, een individueel advies. Waarom maakt Philips 31 verschillende typen radio's in 51 uitvoeringen? Omdat u heel andere noten op uw radiozang hebt dan bijvoorbeeld uw buurman, uw collega op de zaak of uw schoonzuster. Want u wilt een radio van ongeveer zo en zoveel gulden. Die past bij een bepaalde kleur in uw interieur. Die, waar hij ook in uw huis staat, zo veel mogelijk stations zo zuiver mogelijk ontvangt. Met FM/Stereo misschien, of met radiokompas voor zuivere afstemming. Met Ecodyne-schake- ling, ingebouwde binnenantenne, dubbelconus-luidspreker of wat Philips nog meer aan progressieve elektrotechniek in al die apparaten heeft ingebouwd. Wanthet is duidelijk: de geluidskwaliteit die uit uw radio komt, is het resultaat van wat Philips er aan research, ervaring en kwaliteit heeft ingestopt! Kies dus als uw ideale radio altijd een Philips! Alle Philips radio-apparaten zijn het resultaat van vele jaren research en ervaring. Bovendien slaan achter elk van deze apparaten duizenden vakkun dige leveranciers en de Philips Tech nische Diensten in talrijke plaatsen van Nederlandwant... U beantwoordt de vragen door het vakje voor het (de) gewenste ant woorden) in te vullen. Bedenk daarbij dat een groot aantal wen sen niet altijd vervuld kunnen wor den voor een te lage prijs. Ingezonden door: (naam) (adres) (plaats) (telefoon) 1. Waar wilt u u\ gaan gebruiken nieuwe radio 2. Voor welke muziek gebruikt u uw radio? 3. Welke golfgehieden wilt u kunnen ontvangen (Enkele voor beelden van zenders in de ver schillende gol/gebieden vindt u achter de antwoordenJ. 4. Welke apparaten wilt u op u radio kunnen aansluiten 5. Wenst u stereofonische weer gave? c. d, a. b. c. d. a. b. woon/zitkamer andere vertrekken buitenshuis auto amusementsmuziek klassieke muziek langegolf (o.a. Allouïs, Europe I, Droit- wich) middengolf (o.a. Hilversum I en II, Luxemburg II, Brussel 1 en II) kortegolf (o.a. Monaco, Vaticaan, Tanger) FM-band (o.a. Hilversum I en II en t.z.t. het derde Nederlandse programma) grammofoon extra luidspreker bandrecorder geen van radioprogramma's van grammofoonplaten en/of magnetische banden neen 6. Welke uitvoering wenst u 7. Indien de computer een poi- table radio adviseert, aan welk far maat geeft u dan de voorkeur? 8. In welke prijsklasse denkt u zich een radio aan te schaffen? Deze vragenlijst zenden aan PHINDAC, Postbus 218, Eind hoven. Envelop frankeren niet postzegel van 15 ct. Vragenlijsten zijn ook verkrijgbaar bij uw leverancier Desgewenst kunt u hiernaast naam en adres van uw leverancier invullen a. b. a. b. a. b. c. d. e. f. g- h. i. j. k. radio radiogrammofoon normaal formaat zakformaat tot f 200.- f 200.- tot f 300.- f 300.-tot f 400.- f 400.-tot f 450.- f 450.-tot f 500.- f 500.-tot f 550.- f 550.-tot f 750.- f 750.-tot f 950.- f 950.-tot f 1250.- f 1250.- tol f 1450.- boven f 1450.- (naam) (adres) (plaats) PR ©V IN O I A LB ZEEUW8E COURANT WOENSDAG 16 SEPTEMBER 1964 Philips gaat het u nu gemakkelijk maken uit deze enorm grote serie te kiezen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 14