PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ARABISCHE LANDEN ZIJN HET NIET EENS Jordanië en Libanon weigeren toelating gemengde troepenmacht Rekruten ook testen op prestatiemogelijkheden Zeeuwse Prijs 1964 voor dr. P. J. Meertens Kroesjtsjew zet door PRINSES IRENE KOOS MEUBELEN VOOR HAAR HUWELIJKSGESCHENK Doodgewaande man na veertig jaar terug in Jubbega Regering schrijft prijsvraag uit Ged. Staten besloten: Verdiende prijs WEER OVERLEG IN KWESTIE ZUID-TIR0L 207e jaargang - no. 211 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Directie: F. van de Velde. F. B. den Boer en W. de Paeter. Hoofdredactie W. Leertouwer en G A. de Kok Abonnementsprijs 75 cent per week. 9,75 per kvr franco per poit f 10.- p. k* Lov-» nummert 14 C Bureau*: VUulngen Walst raat 58-60, tel 2355 (b.g.g. red. 3508, adv. 3647/3643)j Middelburg: Markt 51. Iel 3841 (b.g l n J 3078 3100, adv. 2375): Goes: Gr Markt 2. tel 6 HO <b g g. red. 7553. adv. SU»; Oostbunr: tel 2395; Terneuien: AraenaaUtraat X t«L 2911; Zierikzee: red. tel. 2425, adm. tel. 2094 Adv. pr. 32 ct. p. mm. Min. p. adv. 4.80. Ingez. med 3 x tarief. Kleine adv. (max. 8 regels) 32 ct. p, regel min. 1.60). „Bnever. bur. van dit blad" ct. meer. Giro J603OO P.Z.C Middelburg. Dinsdag 8 sept. 1964 Meningsverschil over bescherming Arabisch Jordaan-project WORDT TOPCONFERENTIE AFGEBROKEN? Op de Arabische topconferentie in Alexandrië is het tot ernstige onenigheid gekomen over de manier, waarop het Arabische pro ject voor de rivier de Jordaan zal moeten worden verdedigd tegen een Israëlische aanval. De Arabieren willen het Israëlische omlei dingsplan voor de rivier de Jordaan doorkruisen door een deel van het Jordaanwater reeds af te voeren voordat de rivier Israël bereikt. Volgens welingelichte kringen in Militair Optreden IN ROTTERDAM, AMSTERDAM EN TILBURG Lang telefoongesprek met de koningin Alexandrië is de onenigheid op de conferentie voortgevloeid uit een voorstel om een gemengde Arabi sche militaire macht te legeren in Jordanië, Syrië en Libanon, zodra 't werk aan het Arabische project begint. Zowel Jordanië en Libanon hebben meegedeeld slechts militai re hulp te wensen in geval van een directe aanval door Israël. De Egyptische generaal Aly Amer, be velhebber van de gecombineerde Ara bische strijdkrachten heeft verklaard, dat Israël zal aanvallen zodra de Ara bische landen hun werkzaamheden aan het project zullen beginnen en dat de drie landen op het ogenblik niet in staat zijn zich te verdedigen. Generaal Amer zei verder dat al3 de aanval kwam het te laat zou zijn om een Arabische strijdmacht in te stel len. Volgens welingelichte kringen zijn de meningsverschillen zo hoog opgelopen dat de conferentie kans loopt te worden afgebroken. (Van een correspondent.) „Ik dacht dat jü dood was", zei J de verbouwereerde Gerrlt Buurt- 5 stra in Jubbega. Geen erg vrien delijke begroeting, ntaar het moet je dan ook maar gebeuren, dat tijdens de repetitie van het mu ziekkorps plotseling een oude schoolvriend van 40 jaar terug voor je neus staat, een vriend, waarvan jaren geleden al werd aangenomen, dat hy In Amerika was omgekomen. Daar stond hij vorige week op een avond zo maar in Jubbega, E Klaas Jongedijk. 62 jaar oud, bijna onherkenbaar ver-ameri- kaanst. maar toch wel degelijk dezelfde man, die in begin van de twintiger jaren uit Jubbega naar het verre Amerika toog. van waaruit hy enkele jaren af en toe een levensteken gaf. om daar na plotseling te verdwijnen. De familie in Jubbega schakelde het Rode Kruis in, dat tevergeefs een speurtocht ondernam. Klaas Jongedijk werd dood verklaard en zijn moeder, zusters en broers be rustten. Coniacf Het heeft zich vorige week alle maal afgespeeld. Het begon don derdagavond in Gorredijk. Daar meldde zich in een hotel een Frie se Amerikaan, die alleen nog maar Amerikaans sprak, maar het Fries nog vrij goed verstond. De hoteleigenaar, de heer J. van der Zee. is toevallig in Jubbega geboren en getogen en toen de gast zei, dat hij uit dat dorp af komstig was, was het contact spoedig gelegd. Klaas Jongedijk reed nog diezelfde avond met de heer Van der Zee naar Jubbega. Jongedijk herinnerde zich een naam. Gerrit Buurstrn en de heer Van der Zee bracht hem waar hij zijn wilde. Dnnrna heb ben de gebeurtenissen zich snel opgevolgd. De familie Bnurtstra ging op zoek naar de broers en zusters van Jongcdyk, waarvan er niet één meer in Jubbega woont. Maar de Buurstra's hebben korf ballers in de familie en één van die korfballers had enkele jaren geleden een Jongedijk ontmoet in Eindhoven, waar hij bestuurslid van de korfbalclub P.S.V. was. In één avond tijd werden daarna be halve van deze broer ook de adres sen opgespoord van drie zusters in Maastricht, Meppel en Rotter dam. Tevoren had generaal Amer op een zit ting van de defensieraad van de Ara bisch Liga als zijn mening gegeven dat Israël militair zou optreden om een streep te halen door het plan van de Liga. Amer stelde dat de defensieraad de kracht van de vijand niet mag over schatten, maar ook niet onderschatten. Hij stelde dat de Arabische landen met vereende krachten de Israëlische mili taire uitdaging het hoofd zouden kun nen bieden. LEGERARTS IN RAPPORT: MEISJE VERDRONKEN IN TEIL. MOEDER IN INRICHTING OPGENOMEN Van onze correspondent). Nat ONVOLDOENDEN AFWIJZEN OOK AL ZIJN ZIJ MEDISCH GOEDGEKEURD Voorkomen moet worden dat fy siek slecht ontwikkelde rekruten in groten getale in militaire dienst komen, waar zij en het noodzake lijke trainingsschema vertragen en zelf klachten krijgen, waarom zou den bij de keuring de adspirant- militairen tevens moeten worden getest door een leraar lichame lijke opvoeding (akte P) op hun vaardigheden en prestatiemoge lijkheden. De duidelijke „onvol doenden" moeten worden afgewe zen, ook al zijn zij medisch goed gekeurd. Dit is een van do conclusies, waartoe de reserve-kapitein-arts E. E. van Win komt in zyn rapport over de medische aspecten van de militaire lichamelijke training, in het bijzonder by de M.L.V. (militaire lichamelijke vaardigheid) - proeven en de gevechtscursus te Roosen daal. In studie Aanleiding tot het rapport vormden en kele recente sterfgevallen onder militai ren tijdens oefeningen. Het wordt thans bestudeerd door de chefs van staven in samenwerking met de chefs van de ge neeskundige diensten, waarna zo spoedig mogelijk de minister van defensie over de te treffen maatregelen zal worden Ingelicht- De kort geleden getroffen be perkende maatregelen voor de militairen blijven van kracht tot een beslissing over de adviezen is genomen. eerst thans bekend is geworden, heeft zich vrijdagmorgen in de woning van het gezin K. te Roswinkel een dra ma voltrokken. In een teil water werd het vijfjarige dochtertje JobUien Ieven- riatïe in de voeding en smakelijker j loos aangetroffen met over haar heen bereiding daarvan, omdat het is gebogen de 27-jarige moeder Z. K.-de J., voorgekomen, dat soldaten uit afkeer die bewusteloos was. van het eentonige menu zich bepaal- De vrouw, die onder doktersbehandeling den tot koeken en limonade, hetgeen, Was, moet in een vlaag van verstands- aldus dokter Van Win, funest is voor j verbijstering haar dochtertje onder wa de conditie. ter hebben geduwd. Het kind moet zich an hun ondergeschikten plaats nemen. De arts beveelt samenwerking met de werkgroep klimaat en voeding van de Nederlandse sportfederatie aan. Snelloop Dokter Van Win raadt de 100 meter snelloop met het dragen van een man van gelijk gewicht af: in vele gevallen kan overbelasting van de wervelkolom optreden en ook de 10 km speed mars, waarbij de tenue de grootste hinder ver oorzaakt. Hij adviseert de afstand te reduceren tot 6 km. Vooral in de maan den juli en augustus kan by drukkend weer gemakkelijk warmtestuwing op- Zie slot pag. 3 hot 2) en de verwondingen aan de voetjes. De vrouw, die inmiddels naar een psychia trische inrichting te Assen is overge bracht, had 's morgens een buurmeis je gevraagd of zij de dokter wilde waar schuwen, De arts arriveerde toevallig tegelijk met de vader, die chauffeur bij de gemeente is. In het achterhuis deden zij de vreselijke ontdekking. De arts heeft nog mond-op-mond-ademhaling toegepast, doch dit mocht niet meer ba ten. Dr. Makkink van het geneeskundig ge rechtelijk laboratorium in Den Haag, heeft sectie verricht. Twee andere kin deren uit het gezin K. zijn resp. vorig en dit jaar drie weken c.q. acht dagen na de geboorte overleden. Koning Olav van Noorwegen is met het jacht ,Norge" uit Oslo vertrok ken voor de officiële bezoeken aan Nederland, België en Luxemburg. Het officiële bezoek aan Nederland is van 9 tot 11 september. Op de foto begeeft de koning (linkszich aan boord van de sloep. De minister van binnenlandse zaken, mr. E. H. Toxopeus, heeft onder de studenten van de Nederlandse universi teiten en hogescholen met bet oog op een eventuele grondwetswijziging een prijsvraag uitgeschreven. Gevraagd wordt een nog ongepubliceer de studie over „de veranderingen in de opvattingen omtrent de betekenis van de grondwet voor het Koninkrijk der Nederlanden sinds 1954". De prijs bestaat uit een bedrag van 1000 gulden. Voorts kunnen twee eervolle vermeldingen worden toegekend, elk vergezeld met een bedrag van 250. -Een commissie, bestaande uit de he ren mr. A. M. Donner, prof. mr. J. van der Hoeven, prof. mr. H. J. M. Jeukens, prof. mr. P. J. Oud en prof. mr. J. V. Rijpperda Wierdsma, zal adviseren bij de prijstoekenning. Indien geen inzen ding daarvoor in aanmerking kan wor den gebracht, blijft de toekenning van prijs en eervolle vermeldingen achter wege. Het ligt in de bedoeling de inzen ding waaraan de prijs wordt toegekend, te publiceren. (Van onze Amsterdamse redacteur) Prinses Irene is gisteren enkele uren in ons land geweest. Zij maakte per auto een rondrit langs zes antiquairs in drie ste den om er de meubelen uit te zoeken voor de oud-Hollandse eetkamer, die haar zal worden aangeboden door het „Comité Huwelijksgeschenk Prinses Ire ne". Prinses Irene was eerst enige t(jd in Rotterdam. Zy was daar de gast van de penningmeester van het comité, scheep8vaartmaat schappij directeur Ph. van 't Hoff jr. In diens woning telefoneerde zy ook met paleis Soest- d(jk. Prinses Irene had namelijk haar moeder even willen bezoeken, maar kreeg te horen dat dit helaas niet kon. De koningin moest 's middags het nieuwe gebouw openen van de staatsdrukkerij in Den Haag. Zy had wel tijd voor een lang telefoonge sprek met haar dochter. Onverwacht Het bezoek was overigens tamelijk onverwacht tot stand gekomen. Zon dagavond laat belde prinses Irene de heer Van 't Hoff vanuit Brussel met de mededeling dat zij maandag ge hoor zou kunnen geven aan zijn uit nodiging de door hem namens het comité uitgezochte meubelen te ko men bekijken. „Dan kom Ik U halen", was het antwoord. Op weg naar Nederland werd even gestopt in Antwerpen. Bij die gele genheid werd de prinses herkend. Prinses Irene lunchte in het clubge bouw van de Kon. Roei- en Zeilver eniging Maas in Rotterdam. Er ont stond bij de ingang van het gebouw nog een klein incident met enkele fotografen, die haar op het spoor waren gekomen. Behalve penningmeester Van 't Hoff zat ook aan de secretaresse van het comité: mevrouw Swan e-De Vlam uit Utrecht. Zij vergezelde prinses Irene op haar verdere tocht. Eerst in Rot terdam naar enkele adressen. Ver-' volgens richting Amsterdam. In Til burg werd op de terugweg ook nog een antiquair bezocht. Omstreeks zesi uur keerde de prinses naar Brussel I terug. Gisteravond vertelde ons de heer Van 't Hoff over dit bezoek nog: „U weet dat de prinses onze voorzitter dr. J. P. Gribling uit Nijmegen enkele maanden geleden heeft ontvangen in Madrid. Zij heeft toen de wens te kennen gegeven dat van het bijeen gebrachte geld ruim ƒ50.000 een oud-Hollandse eetkamer zou worden gekocht. Men heeft mij toen verzocht te willen uitkijken naar ge schikte meubelen: tafel en stoelen, een staande klok, een porseleinkast, een bank. Er is een soort van over zicht samengesteld, compleet met foto's dat is allemaal opgestuurd naar Madrid. We hebben de prinses toen gevraagd of ze gelegenheid had eens te komen kijken". „De prinses heeft nu op haar gemak kunnen uitkiezen. Ze zal zich nu nog even beraden en ons dan laten weten welke meubelen ze graag zou willen hebben. Een probleem daarbij Is nog, dat de prines niet weet of ze zal blyven wonen in de huidige flat in Madrid. Haar man denkt al aan iets ruimers, er zal wellicht een huls bui ten de stat! worden gebouwd". fönnthjn Voeding Dokter Van Win dringt in zyn rap port onder meer aan op meer va- Waarom? Waarom heeft Klaas Jongedijk nooit meer iets van zich laten horen. Hij heeft er geen verkla ring voor. Hij heeft gezworven, de hele wereld over, en hij is nu één der leiders van een grote in dustriële onderneming, j Hij heeft geluk gehad, en de broer I en zusters hebben hem met open armen ontvangen. Het contact is nu weer gelegd en als Klaas Jon- I gedijk binnenkort naar de States l vertrekt, zal hij zeker een adres B achterlaten, I Wereldconferentie ondanks weigering van China Premier Kroesjtsjew heeft gisteren voor de Russische radio en televisie verslag uitgebracht over zijn bezoek aan Tsjecho-Slowakije. Hij liet daarin duidelijk blijken dat de Sowjet-Unie van plan is dc communistische reldconferentie door te zetten danks de weigering van China er deel te nemen. Hij zei dat het houden van deze conferentie midden volgend jaar, voorafgegaan door inleidende besprekingen in december, de enig juiste weg is. Kroesjtsjew had negen dagen in Tsje cho-Slowakije doorgebracht en was zaterdag in Moskou teruggekeerd. Hij zei dat de communistische partij van Tsjecho-Slowakije en een meerderheid van andere communistische partijen het met het houden van de conferen tie eens zijn. Er zijn 26 communistische partijen uitgenodigd om op 15 december in Moskou te vergaderen, slechts negen hiervan hebben positief hierop geant woord. China en Noord-Korea hebben de uitnodiging afgeslagen. Waardering van wetenschappelijke arbeid voor Zeeland De commissaris der koningin, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, zal zaterdag 19 september a.s. des morgens omstreeks kwart voor elf, op de studiedag van het Zeemvsch Genootschap der Wetenschappen, in het City- theater te Middelburg, de Zeeuwse Prijs voor Kunsten en Wetenschap 1964 uitreiken aan dr. P. J. Meertens, directeur van het bureau der Centrale Com missie voor Onderzoek van het Nederlandse Volkseigen der Ko ninklijke Academie van Weten schappen te Amsterdam. Ged. Staten van Zeeland hebben deze prijs toegekend in het bijzonder ter waardering en erkenning van de veelzijdige wetenschap pelijke arbeid, welke dr. Meer tens op literair-historisch, taai en volkskundig gebied voor en met betrekking tot Zeeland heeft verricht. „Een bijzonder prettige verrassing", zo noemde dr. Meertens het in een kort telefonisch onderhoud dat wy met hem mochten hebben. „Zaterdag belde mr. dr. Mes mij op om liet mee te delen. Een volkomen verras sing. Ik heb er nooit aan gedacht, dat Dr. Pieter Jacobus Meertens werd o 6 september 1899 in Middelburg ge boren. Hij doorliep daar na de lagere school het stedelijk gymnasium en ging vervolgens aan de rijksuniversi teit te Utrecht Nederlandse taal en letterkunde studeren. In 1943 promo veerde hij daar in de letteren en wijs begeerte op het proefschrift: „Let terkundig leven in Zeeland in de 16e en 17e eeuw". Dr. Meertens verzorgde, al dan niet in samenwerking met anderen, tal rijke publikaties. In het bijzonder over Zeeuwse onderwerpen versche nen. naast zijn proefschrift, de Dia lectenatlas van de Zeeuwse eilanden (in samenwerking met prof. dr. E. Blancquart). 1939; Zeeuwse familie namen. 1947; tekstuitgaven van Pie ter Lenaerts van der Goes: De Druy- ventros der amoureusheyt, 1929; Adr. Valerius: Nederlandsche Gedenck- clanck, 1942. In de in 1962 versche nen bundel: Aandacht voor Cats, ver zorgde hij het hoofdstuk: Cats als Zeeuw. Van zijn hand verschenen ook talrijke artikelen, o.m. in: Archief van het Zeeuwsch Genootschap, het Zeeuws Tijdschrift (o.a. in 1961: de Opkomst van het socialisme in Middelburg en in 1963: Adriaan Steketee, een Zeeuws Christendenker) en in het Jaarboek „De Vier Ambachten". In de Bijdragen en Mededelingen van de Volkskundige Commissie van de Koninklijke Nederlandse Academie van Wetenschappen 1961 publiceer de hij: Een Zeeuwse volkskundige en quête uit 1860. Meerdere publikaties over Zeeuwse onderwerpen zijn in voorbereiding. Dr. Meertens opperde enige jaren ge leden de gedachte een bevolkings onderzoek in het Deltagebied op te zetten. Met vele Zeeuwen onderhoudt hij ook regelmatig contact. O.a. heeft hij de heer J. Vader te Middelburg er toe kunnen bewegen, zijn erva ringen op het Walcherse platteland op schrift te stellen, met aLs gevolg een aantal publikaties. welke ook buiten Zeeland grote belangstelling genieten. Ten slotte zy nog vermeld, dat dr. Meertens de meest omvangrijke en volledige particuliere bibliotheek be treffende Zeeland bezit, waarin zelfs werken voorkomen, welke sedert lang onvindbaar zijn en ook niet in het bezit zyn van de Provinciale Biblio theek. edeputeerde Staten hebben de Zeeuw- \J se Prijs verleend aan dr. P J. Meertens te Amsterdam: een besluit waarover iedereen, die maar iets van het werk kent van deze Amsterdamse Zeeuw, zich van harte zal verheugen. Meertens heeft als weinig anderen deze onderscheiding dubbel en dwars ver diend. In de afgelopen vijfendertig Jaar heeft hy geboren en getogen Sn Zee land - - zijn wetenschappelijke arbeid elders weten te combineren met een grote liefde voor de provincie. Boven dien stoelt Meertens wetenschappelijke belangstelling voor zijn geboorteprovin cie op een brede basis. Zijn vele publi katies wijzen daarop: hij schreef over (en promoveerde opi het letterkundig leven ln Zeeland in de zestiende en ze ventiende eeuw, hij was één van de eersten, die zich aan voorzichtige ver kenningen waagde op het gebied van het Zeeuwse volkskarakter, hij verdiepte zich in het leven van opvallende Zeeu wen en ts een kenner van die merk uur opleverde ln Zeeuwse families, waar een geheel andere maatschappij beschouwing werd gehuldigd. Dan is er voorts zijn werk op het terrein van de dialectkunde, zijn grote belangstelling voor de ontwikkeling in het huidige Zee land. enfin het werk van dr. Plet Meer tens kent zovele Zeeuwse facetten dat het uniek is in zijn veelzijdigheid, uniek ook in de hechte, degelijke aan pak. En daarom: P. J. Meertens heeft deze Zeeuwse Prijs ten volle verdiend en het besluit hem deze onderscheiding toe te kennen, is terecht genomen. Daar voor past het college van G.S. een woord van dank. De uitreiking zal geschieden tijdens het congres Bevolkingsonderzoek deltagebied, dat op zaterdag 19 septem ber aanstaande in Middelburg zal wor den gehouden. En alweer: een gelukkig besluit, en wel om twee redenen. In de eerste plaats is dit congres te danken aan een Initiatief, dat nu al verscheidene jaren geleden door Meertens is geno men, ln de tweede plaats omdat dit con gres wordt georganiseerd door het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschap pen, welke instelling voor het eerst sinds haar reorganisatie naar bulten treedt met een evenement van allure. Oók in dit verband moet de naam van Meertens worden genoemd. Want hij was het. die een jaar of zeven geleden in het Zeeuws Tijdschrift de functie van het Zeeuwsch Genootschap in deze tijd aan de orde stelde en onverbloemd concludeerde. met kennis van zaken en met feiten en cijfers gedocumenteerd dat de ba kens verzet dienden te worden. Er is na dat artikel nogal wat deining ge weest in de rustige, sinds jaren' niet meer door briesjes beroerde binnenzee van het Genootschap, er werden enige activiteiten op touw gezet en men waag de zelfs te fluisteren over een „paleis revolutie". Dat alles behoeft nu niet meer ln den brede te worden opgerakeld hoofdzaak was, dat er uiteindelijk een reorganisatiecommissie werd ingesteld. Maar ook daarin had Meertens zitting en naar zijn woord werd in de commis sie aandachtig geluisterd. De reorgani satie heeft ten slotte haar beslag ge kregen en langzamerhand ziet men als gevolg daarvan thans een Zeeuwsch Ge nootschap nieuwe stijl ontstaan. Het congres van 19 september is het eerste grote evenement, dal hel Genootschap in zijn gereorganiseerde vorm onder neemt, een evenement dus rond een initiatief van Meertens. Hij moge dan al jaren uit Zeeland weg zijn. op bepaalde gebieden gebeurt er echter maar weinig, waarmee hij niets heeft te maken. Een samenvallen van twee verblijdende gebeurtenissen dus: de uitreiking van een verdiende prijs en een congres van een vernieuwd Genootschap. Wat het laatste betreft is het te hopen, dat daarmee Inderdaad het begin wordt in geluid van een periode, waarin deze eer biedwaardige instelling zal bewijzen óók onze tijd geheel te verstaan. Meertens schreef ln 1957. dat het Genootschap de regentenmentaliteit van de achttiende eeuw nooit geheel te boven is gekomen. Dit congres nu zou men wellicht kun nen beschouwen als een openbaar af scheid van deze mentaliteit. Het werd overigens tijd: buiten het Genootschap is men de achttiende eeuw al bijna twee honderd jaar kwijt. De ministers van buitenlandse zaken van Oostenrijk cn Italië, dr. Bruno Kreisky en dr. Guiseppe Saragat. zijn gisteren in Genève hun besprekingen begonnen over Zuid-Tirol 'Alto Adige) Aan beide zijden is men optimistisch dat deze zesde bijeenkomst hierover ten slotte zal leiden tot een overeen komst over de rechten en voorrechten van de Duits sprekende bevolking van deze Xoorditaliaanse provincie. Over de besprekingen ligt de scha duw van het terrorisme dat in deze streek is gepleegd. Deze incidenten zijn door beide partijen scherp veroor deeld. Dr. Kreisky beschuldigde de terroristen ervan te trachten de be sprekingen te doen stranden voordat ze waren begonnen. Hij zei dat daar door ernstig nadeel berokkend wordt aan de belangen van de Duits spre kende Zuid-Tirolers. MR. MARIJNEN EN MR. LUNS NAAR BONN De woordvoerder van het ministerie van buitenlandse zaken heeft gisteren meegedeeld, dat minister-president mr. V. 6. M. Marijnen en de minister van buitenlandse zaken, mr. J. M. A. H. Luns. op uitnodiging van de bondsrege ring van 30 september tot 2 oktober a.s. een officieel bez.oek aan Bonn zullen brengen. Dit Is het tegenbezoek waartoe de mi- prof. dr. Erhard en minister van bui tenlandse zaken Schroder in maart jl. aan Den Haag brachten. De ministers zullen worden vergezeld door de staatssecretaris van buiten landse zaken mr, L. de Block en enke le hoofdambtenaren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 1