Veerse Meer taboe voor vissers met kornetten Meer aanvoer op 27e fokveedag in Oostburg AGENDA NOORD-ZEELAND MARKTBERICHTEN DONDERDAG 3 SEPTEMBER 1964 WISSEL SCHOUWEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT KANTONGERECHT MIDDELBURG Overtreders kregen zware boetes Do uit Arnemuiden afkomstige garna- lenvïssers weten allemaal heel goed, dat het hen verboden is op het Veerse Meer met kornetten te vissen. Daarvoor dient men in het bezit te zijn van een visakte voor binnenwateren en een vergunning van de rechthebbende (in dit geval de dienst der domeinen). En als men deze papieren heeft is het nog niet toege staan met garnalenkorren te gaan vis sen. Woensdagmiddag heeft het Middelburg se kantongerecht vyf zaken behandeld, waarbij vissers uit Arnemuiden en Co lijnsplaat zich moesten verantwoorden voor het feit, dat zij met kornetten in het Veerse Meer hadden gevist. De heer B. S. uit Colijnsplaat had de heer M. A. M. uit Middelburg als ge machtigde gestuurd. De heer B. S. had op 23 januari en op 11 juni met kornet ten op het Veerse Meer gevist. De heer M. wist te vertellen, dat hij dit uit pro test had gedaan, omdat hjj geen toe stemming had gekregen op het Veerse Meer te mogen vissen. De kantonrechter, mr. J. Moolenburgh, vond het maar een vreemde manier van protesteren: „De heer B. S. wist toch drommels goed, dat hij daar niet mocht vissen!". De heer M., die zei zeer goed op de hoogte te zijn met de moeilijkheden van de vissers, vertelde, dat het de vissers uit Colijnsplaat zeer hoog zit, dat een aantal mensen, die nooit op het Veerse Meer hebben gevist, daar de rechten hebben gekregen. De hoeveelheden vis uit het Veerse Meer, verlagen boven dien de prijs op de vismijn te Colijns plaat, waardoor de vissers, aldus de heer M. dubbel zijn benadeeld. Overi gens gaf hij volkomen toe, dat de heer B. S. fout was geweest. Hij riep de cle mentie van de kantonrechter ln om de netten terug te geven. De officier van justitie, mr. P. K. Doe- dens, eiste voor de eerste maal (23 ja nuari) respectievelijk 100, 100 en 50 en voor het vissen op 11 juni 50, ƒ50 en ƒ25 met inbeslagname van de netten. Mr. Moolenburgh vonniste voor het vis sen op 23 januari driemaal 75 te ver vangen door driemaal twintig dagen hechtenis en voor de tweede maal, twee maal 100 en 35, respectievelijk te vervangen door tweemaal 20 dagen en zeven dagen. Hij besloot tot terug gave van de netten. De heer J. S. uit Arnemuiden had op 23 maart op het Veerse Meer gevist. Ook deze verdachte had de heer M. A. M. als gemachtigde. De heer M. ver klaarde, dat de "heer S. naar aanleiding van een krantebericht gemeend had. dat het visverbod voor kornetten was opge heven. De officier zag dit strafbare feit, dan ook door de vingers. Voor het ont breken van de nodige papieren eiste hij tweemaal 75, subs. 15 dagen. De kan tonrechter vonniste conform. Laatste midzomeravond vaartocht vanuit Breskens De V.V.V. Breskens heeft de laatste midzomeravond rondvaart gehouden, welke nog een groot succes is geworden. Er waren S00 deelnemers. Wederom ging de tocht langs de West Zeeuws-Vlaamsc kust tot voor Knokke, van waaruit over- Êestoken werd naar de Walcherse kust. e muziek werd verzorgd door de Bres- kense muziekvereniging „Uit het Volk voor het Volk" cn „Teddy, Freddy and the bleu Jets" uit Sluis. De V.V.V. had aan het personeel van de Prov. Stoom- bootdienst een gratis vaart aangeboden waarvan een dankbaar gebruik werd gemaakt. Ooft- en tuinbouw tentoonstelling te Schoondijke Op 18 en 19 september a.s. houdt de af deling Schoondijke van Ooft en Tuin bouw haar jaarlijkse tentoonstelling in de zaal van Wijffels. Iedereen kan bloe men, planten, groenten, fruit, schalen en manden met fruit en snijbloemen in zenden. Inzending kan geschieden op 17 sep tember tot 20.00 uur. De eerste prijzen zullen worden beloond met bloembollen. Ook zal er aandacht worden besteed aan bloemstukjes. Voor bejaarden wordt er een wisselbeker beschikbaar gesteld. De tentoonstelling is geopend op vrijdag IS september van 17.00 tot 22.00 uur en zaterdag 19 september van 10.00 tot 11.00 uur voor bejaarden en van 13.3C tot 22.00 uur. Het geheel wordt opge luisterd door de „Boeren Kapel" uit Schoondijke. DEMONSTRATIE MET WERKTUIGEN IN SOUBURG De Walcherse agrariërs zullen vrijdag aanstaande een demonstratie met werk tuigen en trekkers kunnen meemaken, die speciaal is afgestemd op het kleine re land- en tuinbouwbedrijf. Met name de gebruiksmogelijkheden van de ma chines zal de aandacht krijgen. De de monstratie wordt gehouden op het be drijf van de heer A. Lorier te Souburg en begint om half twee. Ze gaat uit van de streekverbeteringscommissie, de ver eniging voor bedrijfsvoorlichting, de Zeeuwse Groententelersvereniging en de rijkslandbouwdiensten. Openbare verkoping Mr. P. W. Meylink, notaris te Middel burg heeft dinsdagmiddag in het vereni gingsgebouw te Veere in veiling ver kocht de hofstede Veerseweg 89 te Vcero froot ongeveer 1.32.00 ha. Werd ver- ocht aan W. Kluijfhout te Koudekerke voor 48219.Ongeveer 2.2700 ha ach tergelegen bouwland aldaar werd ver kocht aan C. Willemse te Middelburg q.q. voor 21800.De hofstede met bouwland Meiwerfweg 4 te Gapinge werd opgeboden tot 25500.doch voor dat bedrag nog niet toegewezen. VANDAAG. Middelburg Molenwater: Miniatuur Wal cheren. 9-18 uur. Van Benthem en Jut ting: Expositie verenigde Nederlanden kaarten van provincies en gezichten van steden. 9-18 u. Abdij: Klank- cn lichtspel. 20.30 en 2100 uur. Bogardzanl: Verga dering C.P-B 14 uur. City: The Beatles, yeah, yeah. yeah. 20 uur, a.l. Electro: Dodenval der commando's. Vlissingen Alhambra: Yeah. yeah. yeah, hier zijn we, 20 uur, alle leeftijden. De lieer M. S. uit Arnemuiden had op 7 januari het plan geopperd in het Veerse Meer te gaan vissen. Op dat ogenblik was de heer M. S. zetsehipper, hoewel hijzelf ontkende het bevel te hebben gevoerd en zich daardoor wilde vrijplei ten, aangezien de eigenaren van het schip aan boord waren. Toen de politie het vissersvaartuig aanhield en infor meerde naar de herkomst van de aanwe zige vis, verklaarde de heer M. S., dat deze misschien wel uit de lucht was komen vallen of dat ze wellicht met een helikopter op het dek was gegooid. Dit sprookje kon verdachte niet lang staande houden tegenover de kanton rechter. Eis en vonnis luidden driemaal 50 subs, driemaal tien dagen. De heer L. de N. uit Arnemuiden erken de volmondig, dat hij op 11 juni in het Veerse Meer had gevist: „Het was ge woon broodnood. We hadden het eerste halfjaar praktisch geen cent verdiend'. Mr. K. P. Doedens eiste driemaal 75 subs, driemaal 15 dagen en teruggave van de kornetten. De kantonrechter ver laagde de boetes tot f 60 en sloot zich voor het overige bij de officier aan. Ook de heer R. van B. uit Colijnsplaat had op 11 juni ook ln het Veerse Meer ge vist. Hij betoogde, dat er duizenden ki lo's vis uit het Veerse Meer worden ge haald door mensen, die er nooit hebben gevist. Hjj kreeg dezelfde boetes als de vorige verdachte. Raam raadhuis Breskens overgedragen De heer Antoine Mes heeft het door hem vervaardigde raam voor het nieuwe ge meentehuis te Breskens aan het comité ZUID-BEVELAND KRUININGEN Vergadering van ilCCUVCIIUU U3 £>l CO/VC.IJ A<Ut 11CV UJUIWI y „Geschenk gemeentehuis" overgedragen, i I T,.ayip )amp> Hierbij waren aanwezig de voorzitter! A-VVaiIC LVaillC het comité de heer K. Maas; burge meester J. Eekhout en architect J Loo- nen uit Breskens. De heer Maas en de heer Loonen voerden het woord en dank ten de heer Mes voor de prettige samen werking en het mooi vervaardigde glas in lood raam. dat een verfraaiing bete kent voor het nieuwe raadhuis. GOES SPEELT PARTIJ TEGEN ZWIJNDRECHT Zondag a.s. speelt de voetbalverenigi "--s op eigen terrein een vri ke wedstrijd tege nde tv Zwijndrecht. De aanvang wedstrijd is om 14.30 uur. Op een ander terrein van het sportveldencomplex aan de Westhavendijk wordt dan gespeeld de ontmoeting Goes IIZwijndrecht II. Bromfietser brak been bij botsing De bromfietser A. H. uit Vlissingen heeft woensdagmiddag tussen vijf uur en half zes op de hoek Paul Kru- gerstraat-Irislaan te Vlissingen bij een botsing zijn rechteronderbeen ge broken. H. kwam uit de richting Keersluis. iUt de Irislaan kwam de vrachtauto bestuurd door H. Z. uit Kapelle. De bromfiets werd door de botsing, die ontstond, nadat de vrachtauto geen voorrang had ver leend, licht beschadigd. H. werd naar het ziekenhuis „Bethesda" overge bracht. HAAMSTEDE Afscheid, bevestiging en intrede ds. L. Boer ber a.s. afscheid de gemeente van Haamstede en de week daarop, nl. zondagmiddag 13 september door ds. I. P. C. van 't Hof uit Zutphen, intrede doen als predikant van de her vormde gemeente van Almkerk. Ds. Boer die ook nog van februari 1952 tot februa7 ri 1953 hulpprediker te Sirjansland is geweest, was van 1957 predikant *- Haamstede. OUD-VOSSEMEER Ambtsjubileum wethouder P. van Driel Zaterdag 5 september a.s. is het 25 jaar geleden dat de heer P. van Driel werd geïnstalleerd als wethouder van Oud- vossemeer, een functie die hij sindsdien onafgebroken heeft vervuld. Dit jubi leum zal vanzelfsprekend de nodige s dacht krijgen. Zo is er voor dinsd avond 8 september a.s. een bijeenkomst gd op het gemeentehuis, terwijl de U.-kiesvereniging het jubileum zal herdonken in een besloten bijeenkomst op zaterdagavond a.s. Wedvlucht Drieënvijftig duiven van „De Zwaluw' uit Oud-Vossemeer vlogen zaterdag jl. mee in de vucht vanaf Parkestone over 202 km. De uitslag luidt: J. Hol, 1; P. de Wilde 2, 4, en 8; J. Tholenaar 3; Jac. Vaders 5; W. Burgers 6; A. van Daalen A. Rijnberg 9 en 10. .^gen het einde van dit vliegseiz heeft het bestuur de balans opgemaakt wat betreft de geleverde prestaties per duif en per melker (hok). Een en an der over de afstanden „Midfond" en „Fond". De lijst ziet er als volgt uit: Midfond: duif: P. de Wilde 1; A. Voor- meulen 2; D. Havermans 3. Hok: J. Tholenaar 1; D. Havermans 2; Jac. Vaders 3. Fond: Duif: A. A. Douw 1; W. Burgei's 2: J. Hol 3. Hok: A. A. Douw 1; W. Burgers 2; J. Hol 3. Kampioenschappen jonge duiven: Duif: J. Henraath 1; A. Voormeulen 2; D. Ha vermans 3. Hok: D. Havermans 1; Jac. Vaders 2; J. Henraath 3. SPORTUITWISSELING MET „STIBEKAVO"-ROTTERDAM Zaterdag vond voor de vijfde maal de sportuitwisseling plaats tussen de „Sti- bekavo" te Rotterdam en de zomer avondvoetbal rayon Zierikzee waarbij de Rotterdammers deze maal een be zoek aan Schouwen-Duiveland brach ten. Dat Schouwen-Duiveland nog steeds een eiland is werden de gasten gewaar toen zij te Atma-Jacobapolder anderhalf uur moesten wachten eer zij met het veer naar de overkant konden. Hier werden zij begroet door de com missie van het rayon Zierikzee de heren J. Mast, M. F. de Vos en C. I. Jumelet. Nadat te Zype de koffie was genuttigd ging het met de bus op „de Val" aan, waar men zich te 11 uur op de pro vinciale boot begaf, voor de overtocht naar Kats met als doel een excursie naar de „Bouw Oosterscheldebrug". Bij aankomst te Kats werd het gezelschap ontvangen in de directiekeet door de technisch-hoofdambtenaar van prov. waterstaat, de heer H. C. Geuze. Hierna werd per boot een bezoek aan de brug en de drijvende bok ir. Snip ge bracht Na de terugkomst te Kats werd het werkterrein nog bezichtigd waarop men met de prov. boot de terugtocht naar Zierikzee aanvaardde. Van hier ging men gezameniii" van het rayon Zieril land voor de daar te spelen voetbal wedstrijd. Ondanks het leeftijdsverschil de Rotterdammers telden gemiddeld 25 jaar en Zierikzee 34 jaar, is het een .lijzonder aantrekkelijke ontmoeting ge worden, waarby de Schouwenaren zich uitstekend hebben geweerd. Het werd een gelijk spel (33. Het rayon Zierikzee bracht voor deze ontmoeting het volgende elftal binnen de lijnen: Pronk: Krello en Van Aken; J. Koufjzer, J. Felius en H. Janson; M. Kloet, J. J. D. v. Male. F. v. Westen. T. Simmers en J. Stoel. Na de wedstrijd ging het gezelschap weer naar Zierik zee waar de bezoekers fiog een uurtje de gelegenheid kregen om de stad te bezichtigen. In „Hotel van Oppen" werd hierna de gezamenlijke, warme maaltijd genuttigd waarbij onder meer aanwezig waren de burgemeester van Zierikzee. mr. F. Th. Dijckmeester. en de beide wethouders mr. K. A. Keuning en H. Koevoets. De heer C. I. Jumelet sprak hierbij een bijzonder woord van welkom tot het college van b. en w. en de gas ten. Burgemeester Dijckmeester zei het con tact tussen Rotterdam en Zierikzee bij zonder op prfjs te stellen. De voorzitter van „Stibekavo" de heer H. P. Kanters sprak hartelijke woor den van dank voor de ontvangst welke hem ten deel was gevallen. Voldaan keerden de gasten om half tien huiswaarts. SCHERPENISSE Wedvluchten De „Reisduif" uit Scherpenisse hield de zer dagen een wedvlucht uit Parkestone In concours waren slechts 15 duiven. Uitslag: G. Larooij, Scherpenisse 1; C. v. d. Have. Scherpenisse 3; K. Lisse- veld. Poortvliet 5: C. v, Tiggele, Poort vliet 2; M Speyer, Poortvliet 4. SINT-ANN ALAND Papieractie voor de muziek Voor de koninklijke fanfare „Acceleran do" te St.-Annaland werd een rondgang gemaakt voor het ophalen van oud-pa pier. Met een vrachtwagen werd met de leden van de fanfare alle straten be zocht. Het resultaat was; 2560 kilo oud papier, zodat de kas der vereniging weer flink wat sterker werd. Burgerlijke stand SEItOOSKEHKE. Geboren: Marcel, z. v. P. v. d. Broeke Meijers; Janna C.. d. v. C. JoosseSchuit: Marcel, z. v. L. de VisserSturm; Martina A., d. v. C. WagenaarVreke. Overleden: J. Willemse, 70 J. Dinsdag hield de schaakvereniging Zwarte Dame" te Kruiningen haar Jaar vergadering in „Ons Dorpshuis" onder leiding van haar voorzitter, de heer J. W. Has man. Door het vertrek van medeoprichter-pen ningmeester. de heer M. Schrijver naar Goes werd als nieuwe penningmeester benoemd de heer C. Jansen. Als wedstrijdleider werd aangesteld, de heer M. van Gastel. De vergadering koos als voorzitter en secretaris de heren J. W. Hasman en H. v. d. Berg. Wat de huishoudelijke wintercompetitie betreft besloot men in het nieuwe sei zoen een enkelrondige competitie te spe len, waaraan alle leden ongeacht hun sterkte zullen meedoen. Dit zal de com petitie ongetwijfeld interessanter maken en waardoor de minder geoefende spe lers een schat van ervaringen zullen op doen. De voorzitter sprak er zijn teleurstelling over uit, dat het „De Zwarte Dame" niet gelukt was zich in het afgelopen seizoen in de eerste afdeling van de Zeeuwse Schaakbond te handhaven, doch sprak de hoop uit, dat alle leden zich sportief van hun taak zullen kwijten en in de a.s. wintercompetitie van de bond al hun krachten zullen inspannen om het verlo ren gegane terrein zo mogelijk nog dit jaar te herwinnen. In ieder geval is het programma van de tweede afdeling van de Zeeuwse Schaakbond aantrekkelijk genoeg om met veel enthousiasme de schaaksport te beoefenen. Ten slotte besloot men, dat voortaan van kwart voor acht tot kwart over acht eerst een half uur interessante theorie zal worden gegeven voor de liefhebbers en minder geoefende schakers en wel door de heer C. Jansen, kampioen van Zeeland en lid van „De Zwarte Dame". W1SSENKERKE Uitstapje N.C.V.B. De Nederlandse Christen Vrouwenbond te Wissenkerke begon haar vergade ringsseizoen dinsdagmiddag met een uit stapje naar het Veerse Meer. Meer dan twee uren bracht men door in een rond vaartboot op het Zeeuwse Meer. Men voer langs Het Zilveren Schor en de jachthaven van Wolphaartsdijk. De te rugtocht ging per bus langs de Banjaard nu naar Duinlust in de Anna Frisopol- der waar de lunch werd gebruikt. HEINKENSZAND Euterpe geeft concert Vrijdagavond geeft de Heinkenszand- se muziekvereniging „Oud en Jong Euterpe" een concert in de muziek tent aan de Kerklaan te Heinkens- zand. Dit begint om half acht. GOES Spaarbank In de maand augustus werd in de spaarbank van de coöperatieve raiffei- senbank te Goes gestort f 779.931.95. Opgenomen werd 716.471,16, zodat er een spaaroverschot was van f 63.460,79. Per 31 augustus was het totaalbedrag van ingelegde spaargelden f 18.745.400,35 In de afgelopen maand werden 44 nieu we spaarbankboekjes uitgereikt. IN OOSTBURG OP 16 SEPTEMBER In totaal 144 inschrijvingen In het kader van de Zeeuwse Kringfokveedagen houdt de Rege lingscommissie Veetentoonstelling Oostburg dit jaar haar 27e ten toonstelling op woensdag 16 sep tember te Oostburg op het Ledel- plein Op deze dag zal op dit ten toonstellingsterrein weer het beste van het West-Zeeuws-Vlaamse vee worden aangevoerd om de inzen ders de gelegenheid te bieden hun dieren door een deskundige jury te laten beoordelen en waardoor deze jaarlijkse fokveedag een terugke rende en daardoor met elkaar ver gelijkbare afspiegeling geeft van de ontwikkeling van de veeteelt in dit gebied. Zeker opvallend is hierbij, dat uit de voor deze 27e tentoonstelling aange geven dieren in de afdeling fokvee blijkt, dat het aantal te verwachten dieren groter is dan het vorig jaar, alhoewel algemeen wordt aangeno men dat het aantal bedrijven waarop nog rundvee aanwezig is vanwege kostenstijgingen en personeelsgebrek steeds kleiner wordt. Naast de oude bekende inzenders zijn er dit jaar ook enkele nieuwe fokkers uit de streek, die hun bedrijfsprestaties zullen to nen om te trachten uit de keurings uitslagen lering te trekken voor de toekomst. Dat deze tentoonstelling voor de fokkers nog steeds zeer in de belangstelling staat, blijkt wel uit het feit dat vooral in de rubrieken van het jongvee een goede en grotere aanvoer dan vorig jaar verwacht wordt. Vrouwelijk Van de in totaal 144 aangegeven die ren bij het fokvee, neemt dit jonge vrouwelijk fokvee met, 58 stuks een zeer goede plaats in. Bij die stieren zullen naast dc bekende WK.I.-stier Lytse Rudolf ook een 7-tal jongere stieren aan de keuring deelnemen, terwijl in de rubrieken bij het oude re vrouwelijk fokvee de inzendingen geen grote veranderingen tc zien zul len geven. Bekende namen als Johanna 30 (L. P. de Regt, Retranchement), Tosca van de Belt (A. E. de Milliano. Oost burg), Gonda (J. A. Cauwels, Sluis), Nannie (fa J. de Rijcke en zn.. Sluis) enz. zullen ook nu weer zowel in de individuele rubrieken als in de beide produktieklassen trachten hun goede prestaties van vorige ja ren te herhalen. Voorts zal in de z.g. stalgroepen groepen van minstens 3 stuks rundvee ouder dan 1 jaar van 1 eigenaar met 11 inzendingen en in de fokgroepen (d.z. groepen van min stens 3 stuks zelfgefokt rundvee ouder dan 1 jaar van 1 eigenaar) een felle strijd gevoerd worden om de eretitels. Ook in de rubriek koeien met minstens 3 directe afstammelin gen en-of kleinkinders met 8 deelne- nemende inschrijvingen zal de jury het bepaald niet gemakkelijk krij gen. Naast de normale prijzenrang- schikking zullen in de afdeling Fok vee bovendien een kampioen en re serve-kampioen stier, een kampioen en reserve-kampioen koe en de bes te vaars worden aangewezen. Voor de afdelingen vetvee en han delsvee, waarvoor opgave tot deel name openstaat tot op de dag van de tentoonstelling, zijn de verwachtingen wat de aantallen inschrijvingen be treft niet zo hoog gespannen. Zo mo gelijk worden hier kampioenen en de beste groepen door de jury aan gewezen. Voor het eerst na enkele jaren van afwezigheid door een geldend markt- verbod, zullen dit jaar ook de var kens weer present zijn, zij het nog in een voor de streek zeker kleine hoeveelheid van totaal 17 stuks als mede 1 bedrijfscollectïe van 3 zeu gen. Ondanks dit kleine aantal in de ze afdeling kan zowel bij de manne lijke als bij de vrouwelijke dieren toch een kwalitatief goede vertegen woordiging verwacht worden. Ongunstig In de afdeling geiten, waarvoor dit jaar voor het eerst alleen in stamboek ingeschreven dieren mogen worden ingezonden, wordt de aanvoer door ziekte van de bekende fokker Jac. Sonnevijlle uit Schoondijke dit maal ongunstig beïnvloed Door deze bijzondere omstandigheid zal het fok- materiaal van F. Vanhulle uit Zuid- zande zeker toonaangevend zijn. In deze afdeling zijn in totaal 17 dieren ingeschreven. Wat de afdeling fokschapen ten slot te betreft, kan tengevolge van een gunstige ontwikkeling in de schapen fokkerij in West Zeeuwsch-Vlaande ren, niet alleen op een grotere aan voer gerekend worden, maar zal on getwijfeld ook de kwaliteit ten op zichte van vorige jaren een vooruit gang te zien geven. In deze afdeling worden 54 dieren verwacht, afkomstig van een 9-tal fokkers. Hier zal naast de kampioenskeuring van rammen en ooien ook de beste bedrijfsgroep aan gewezen worden. De organiserende regelingscommissie veetentoonstelling Oostburg, waarin verschillende vertegenwoordigers van verenigingen en instanties op veeteelt- gebied uit de streek zitting hebben, heeft voor deze 27e veetentoonstelling de navolgende juryleden uitgenodigd. Afdeling fokvee: W. van Sluijs (Goesj A. J. van Tiggelen (Wouw), J. Vos (Koudekerke), J. d. Weduwen (Kerk- werve), H. P. Wolfert (Biervliet), E. van Acker (St. Jansteen) en J. Pop- pe (Biggekerke). Afdeling vet- en handelsvee: A. M. Zuidweg (Krabbendijke), C. Noord- hoek (St Philipsland) en A. H. B. Pi- cavet (Hulst), Afdeling varkens: J. de Bruijne (St.- Laurens) en L. Wattel (Oostkapelle), Afdeling geiten: C. den Engelsen (Middelburg) en K. Kleinepier (Zou- telande). Afdeling fokschapen: J. H. Lantinga (Kloetinge), J. A. de Bourgraaf (Oostburg) en J. Nieuwenhuyse (Le- wedorp). RAAD POORTVLIET HEEFT BEZWAREN TEGEN GRENSWIJZIGINGEN Voor wat betreft de wjjwging van de gemeentegrenzen op het eiland Tholen «telden b. en w. van Poortvliet In de woenxdag gehouden raadsvergadering voor, over het algemeen In te stemmen met het ontwerp voor de gemeente Poortvliet. IJit Is In gunstige zin veran derd ten opzichte van het voorlopige plan van 1961. Volgens dat plan kwa men de Krokkewcg en de westzijde van de Kandwcj,- hij de gemeente Sint-Maar tensdijk. Thans is het ln die zin gewij zigd. dal de Randweg in zijn geheel b(j Poortvliet hiyft. Alleen de Krokkewcg gaat over naar Slnt-Maartensdyk. Ook gaan 100 hectare grond naar de gemeen te Sint-Annaland, maar hierdoor wordt een meer logische grens verkregen. B. en v/. meenden, hier geen bezwaren tegen te moeten inbrengen. Alleen voor de overgang van de Krokkeweg naar Sint-Maarten8d(jk zagen zij geen termen aanwezig. Het motief, dat G.S. hier voor naar voren brengen is de georiën- teerdheid van de daar wonende gezin nen. B. en w. stelden hier tegenover, dat de georiënteerdheid van de huizen in het grenBWyzlgingBplan over het algemeen niet als uitgangspunt ls genomen. Al leen in een paar gevallen, waar dit van pas kwam. De raad kon over het alge meen wel akkoord gaan met het ont werp voor Poortvliet, terwijl ten aan zien van de Krokkeweg het standpunt van het college van b. en w. werd Inge nomen. In beginsel ging de raad akkoord met de subsidieregeling voor de aansluiting op het elektrisch net van tuinbouwbe drijven. Volgens deze regeling zal de gemeente 20c/r in de kosten van aanslui ting van tuinbouwbedrijven bijdragen, voor zover deze kosten de duizend gul den overschrijden. De eerste duizend gulden blijft tuinder, vermeerderd met de helft van de meerdere kosten. Voor de overblijven de 3CK4 zal getracht worden, bij andere instanties subsidie te verkrijgen. Besloten werd een kasgeldlening van 60 000 aan te gaan bij de Bank Nederlandse gemeenten. Bij het voorstel om een subsidie 11.36 per kind te verlenen voor het onderzoek door de Zeeuwse stichting voor beroepskeuze, merkte de heer D. Uijl (a.r.) op, dat de bijdrage per ouder voor de beter gesitueerden hoger dient te zijn. Overigens kon de raad met het voorstel akkoord gaan De gemeente raad besloot verder tot verkoop van bouwgrond voor de bouw van „Boj. woningen" aan A. A. Nieuwkerk Poortvliet en aan A. van Terheijden te Vlaardingen. LEDENWINST BIJ DE V.V. „KAPELLE" De voetbalvereniging „Kapelle" heeft het afgelopen jaar flinke ledenwinst boekt. Het ledental steeg van 92 tot 106. Dit was te horen in het jaarverslag dat tijdens de dezer dagen in hotel „Ue Zwaan" gehouden jaarvergadering werd uitgebracht, In financieel opzicht ging het de vereniging niet zo voor de wind. Het jaar moest worden afgesloten met een nadelig saldo van 663,81 Ook voor het komende jaar wordt geraamd dat de uitgaven de inkomsten zullen over treffen. Ten einde hierin evenwicht te brengen, werd besloten de contributie aanzienlijk te verhogen. In zijn openingswoord stond voorzitter C. van Overloop stil bij de prestaties van het afgelopen jaar. Voor een waar dig jubileumgeschenk ln juni was het 25 jaar geleden dat de vereniging werd opgericht zorgde het eerste elftal, door voor de derde maal ln successie de afdelingsvoetbalbeker te winnen. Uit de rekening en verantwoording van de pen ningmeester, de heer W. D. Sohier, was te horen, dat de uitgaven zich in stijgen de lijn voortzetten. Vooral de reiskosten zijn zeer hoog. By de bestuursverkiezing werden de he ren J. J. van Willegen, Jac. Schrier en P. Kramer bij enkele kandidaatstelling herkozen. In de vacature wegens bedan ken van de heer J. Ganseman-Wisse werd voorzien door verkiezing van de heer I. J. Haverhoek. Tot lid van de elftalcommissie werden herkozen de heren Jac. Landman en A. Ridderhof. De heer C. Nieuwenhuize zal in deze commissie de plaats innemen van de heer A. de Schipper, die zich niet herkiesbaar had gesteld. Ten einde het geraamde tekort voor het komende jaar voor een groot gedeelte te dekken ver hoogde de vergadering de contributies van de senioren met 50 cent per maand en die van de juniores met 25 cent Aan de komende competitie zal de ver eniging met twee senioren- en twee ju niorenelftallen deelnemen. Getracht zal worden een volgend jaar zowel voor se nioren als junioren een toernooi te orga niseren. Filmopnamen in Colijnsplaat In het kader van zijn landelijke film actie laat de Ned. blindenbond in Co lijnsplaat een film opnemen. De te ver vaardigen film is daarom iets bijzonders omdat deze niet, zoals bij een docu mentaire. alleen het karakteristieke de plaats zal tonen, doch omdat het oog van de camera speciaal op de inwoners gericht zal worden. Dit wordt bereikt doordat woensdag 9 september een film opnamewagen door de plaats rijdt om de inwoners bij hun werk te filmen. Het is de bedoeling dat de film ook een beeld van het verenigingsleven zal geven waarvoor een optocht wordt gehouden. De opstelling hiervan vindt om 18.15 uur plaats bij de vissershaven terwijl op de dag van opname eveneens geluidsop namen worden gemaakt. In de komen de winter zal de film worden vertoond. Junioren-voetbaltoernooi te Wemeldinge Wemeldinge hield een juniofenvoetbal- toernooi op het sportveld aan de Bonzrj- weg, zes clubs namen deel. In poule B kwamen uit: Wolphaartsdijk, Kloetinge en Wemeldinge BI en in poule A: Kapelle, Kruiningen en We meldinge B II. De uitslagen waren: poule B: Wol phaartsdijkWemeldinge BH 0—3; wolphaartsdijkKloetinge 22; We meldingeKloetinge 11. Wemeldinge winnaar met 3 punten. Poule A: uitslag: KapelleKruiningen 2—0; Kapelle—Wemeldinge 3—0; We meldingeKruiningen 01. Kapelle winnaar met 4 punten. Om de 5e en 6e plaats streden Wemel dinge en Wolphaartsdijk 01; om de 3e en 4e plaats KloetingeKruiningen 21: om de le en 2e plaats Wemel dingeKapelle 11. Na strafschoppen werd Kapelle win naar. De einduitslag was dus: 1 Kapelle; 2 Wemeldinge BI; 3 Kloetinge: 4 Krui ningen: 5 Wolphaartsdijk: 6 Wemeldin ge BH. Wemeldinge op de film Zoals in ons blad van dinsdag was ver meld. zal niet a.s. vrijdag maar op vrij dag 11 september de film over het dorpsleven gemaakt worden. Deze film wordt gemaakt voor de Ned. Blinden bond onder het motto „Hoe het hier reilt en zeilt". VEILING MIDDELBURG. 2 *cp'~ Tomaten export per 6 kg: Al 27». BI --- ISO—180. CC] doordraai. Tomaten 52 fc*: A2 3S3. B2 314. C2 doordraai. Aardappclc.-i. Bintje» bonken 1230. grote 11.30. Koopman» Blauwe crote 1416 Appelen: Janxi Grieve 80- 15—27, 73-80 14 26. 70-73 20-28. 63-70 12—23. 60-63 I». 2D 11—12. 3 grof 13—19. 3 fijn 10-14. Mank* Codlln 75-80 16—23. 70-75 13-1». «5-70 12— 20. 60-65 10—17. 2D 10—Jl. 3 grof cn 3 (IJn Tydeman 73-80 03. 70-75 55 Transparant de Cronccls 73-80 23-25. 63-70 14—18. 3 grof Peren: Clappa Fav. 55-60 38. 3 fijn 8—43. Triomphe de Vienn# 70- 48—04. 65-70 5058. 5 31. 3 grof 42. 3 fijn 42. Seign. d'Eapc- 60-65 58. 55-80 40—42. Prolmcn: R Vic toria 90-135. R CL d'Al than 116—ie4. Jeffer son 34—122. R CL d'Oulllins T6-»3. R. Cl. Hoeffcr 71—1CO. Meloenen: net 76-96. ogen 31—95, oranje ananas 33—137. suiker 49—112 Druiven 156—182. Bramen 2840. Perziken •19. Aardbeien 47. Groenten: Bloemkool 3 per ki*t 89—108. 82—109 6 8283. 8 46—67. Postelein 9—27. Sla 4—27. Spinazie 34—51. Bospeen 18—51 Prei 18—35. Komkommers wit 18. SlokunlJ- bonen 49—94. Waspeen 27—52. Pronkbonen 43—63 Rode kool 7—21 Rabarber 6—17 An dijvie 1 9.80 per 100 kg. Komkommers groen: 75- 31. 60-75 21—27, 50-60 16—31. 40-50 12—16. 35-40 15. krom per kg 1012. Snv. kool 1 10.40. 2 6.40. Uien 10—18. Dubbele bonen 58—117. Stokprlnsessen 98—106. Augurken 15—118. Blauwkoprapen 15—17. Witte kool 9. Breekpeen 12—14- Andijvie 2 5,40 VEILING KRABBENDIJKE. 2 sept Appels: James Grieve 1 80-85 27. 75-30 26-28. 70-75 27—23. 65-70 23-21. 2 80-85 18—21. 75-80 22—23. 70-75 21—25. 65-70 19—22. 2D 55-60 6. 2D 60-65 14—15. 3 grof 6—16. fijn 6—10. kroel 6. Rode Jam»» Grieve 1 85-90 25. 80-85 27—30. 75-80 27—32. 70-75 23-31 65-70 24—27. 2D 10—16. Tydeman E.W. 1 80-85 47. 75-80 45—48. 70-75 42. 65-70 38. 60-65 23. 2D 10. 3 grof 31. fijn 6. kroet 10- Mank* Codlln 2 70-75 12. 65-70 14, 60-65 10. 2D. 3 grof. fijn en kroet 6. Zigeunerin 1 85-90 11. 80-85 13. 75- 30 14. 70-75 14, 65-70 12. 2D. 3 grof. fijn en kroet 0. Peren: 1 35-90 42. 80-85 45—46. 75-80 48—50. 70-75 51—53. 65-70 49—50. 60-© 46—18. 2 85-90 37, 80-85 39. 75-80 42. 70-75 43—53. 65-70 41-49. 60-65 37—18. 2D 33—37, 3 grof 30. fijn 12—15, kroet 8—11. VEILING GOES. 2 sept Export- en lndustrieveUing. Appels: James Grieve 1 85-90 24. 80-85 2-1-27. 75-80 26—23. 70-75 26.10-27. 65-70 22—24. 12—16. 2 85-90 17—19. 80-33 16—21. 75-30 15— 22.60. 70-75 18—21. 65-70 13—20. 2D 8.50—10. grof 616. fijn 611- Tydemans E.W. 1 85-90 6 43. 75-80 35—47. 70-75 65-70 23—37. 60-65 12—27. 2 85-90 31. 80-85 26. 75-80 28, 70-75 20. 65-70 15. 60-65 6. 2D 6. grof 15—24. fijn 6—11. Zigeunerin 1 £0-85 11, 75-80 12. 70-75 13. 65-70 10. 2 £0-85 10. 75-80 11. 70-75 11. 65-70 6—10 Manks Codlln 2 70-75 65-70 12. 60-65 10. 2D 7.50. grof 7.50. fijn 6,50. Transp. de Croncels 2 75-35 17. 65-75 16. 2D 8. grof 11—13. Ellisons Orange 1 75-80 27. 70-75 30. 65-70 25—26, Early Vic 70-80 10—1'.. 60-70 7. 2D 6. Diverse appels kroet 6. val 68. Perer.: Triomphe de Vienne 1 85-90 42. 80-85 43—46. 75-80 47—59. 70-75 51. 65-70 50. 60-65 47 2D 34—35. 2 85-90 36. 80-85 33. 75-80 35—43. 70-75 41—46. 65-70 44—47. £0-65 41—45. grof 32—37, fljn 22—30. rijp 36—38. Clapps Favourite 2 70-75 33. 65-70 34 60-65 26—33. 55-60 24. 3D 17. grof 26—32. fijn 1819. Beurre Lebrun 1 70-75 21. 65-70 22, 60-65 22. 55-60 17. 2 70-75 21. 65-70 22. 60-65 16. 55-60 10. Pruimen: Belle de LouvaSn grof 6296. fa briek 37—38. Reine Victoria 1 81—112. 2 45— 71, grof 73—120. fabriek 34—69. Reine Claude d'Althann 1 110. grof 100—113. fbariek 59. Jefferson 1 100—103. 2 41—62. grof 69—98. fabriek 3238. Abrikoospruim grof 5774. fabriek 2839. Warwick Dropper 1 100. grof 76. Burbank Giant 1 63. 2 43. fabriek 12. Druiven 1 170180. Bramen in doosjes per kg 1 138—145, 2 118—119. Bramen per doos 1 3536. 2 2728. Bramen (4 kg per krat; 1 89. 2 79. Totale aanvoer hard fruit 7100 kisten. Groenten: Per stuk: Kropsla 2 620. Cl 4— 13. Bloemkool A2 75—80, B2 20—27. afw. 30— 39. Komkommers Al 25—36. A2 24. BI 23. B2 12—28, afw. 10—15. Meloenen 1 51—100. 2 64. Per bos: Selderij 3—4. Uien 16- Kroten 1 210. 2 2. Per kg: Aardappelen bonkne 3—13, grote 7—11, drielingen 3—4'/,. Snijbo nen 1 74—77. 2 34—48. afw. 30. Pronkbonen 1 56—65. 2 24—47. Spekbonen 2 43. Dubbele prins, bonen 2 77. 2B 56—68. Tomaten Al 25 39. A2 35. BI 25—38. B2 27—33. afw. 25. Augurken A 88—110. B 50—57. C 18—29. Pos telein 2 11. Spitskool 2 6. Rode kool 1 56. BI 4',2- Groene sav. kool 1 12—14, BI 9—18. Prei Al 31-42. Waspeen 1 34—35. BI 12—13. 2 12. Kroten BI 4:/r—12. Andijvie 1 6,40—9. 2 3,60—8. Uien 12—13. VEILING TERNEUZEN. Sla 2 410-1600. Bloemkool A2 60—73. B2 4647. afw. 2956. Groene komkommers 1029. Witte komkommers 17. Meloenen 1 109. 2 37—40. Selderij 12—20. Eerstelingen 1210—1300. Meerlanders 1 1190—1200. BIntJi bonken 1610, 1 11501270. Eigenheimers 1380. Andijvie 1632. Stoksnljbonen i 79 100. 2 49—53. Pr. bonen 2 60—83. Kroten 20 Rode kool 326. Sav. kool 17—33. Witte kool 43. Waspeen 1625. Prei 27—35. Rabarber 2 14. Spruiten B2 22. Tomaten A 32—55. A2 25—32. 3 37—42. C 25—29. Pronkbonen 2 50. Uien 1624. Augurken grof 7. Bramen 1 29—32. Reine Claude d'Althan grof 121. fa briek 81. Jefferson fabriek '71. Appelen: Ja mes Grieve 1 S5 23—25. 80 25—26. 75 25—27. 70 22—26. 2 85 20. 80 20—21, 75 21—22. 70 20—24. 65 15—20. 2D 10. 3 grof 14—17, 3 fijn 10. Rode James Grieve 1 85 26. 80 22—27. 75 24—26. 70 23—28. 65 20—21, 2 80 26—21. 75 22—23. 70 22—24. 65 15—-9. 60 14—15. 2D 10. 3 grof 20. 3 fijn 10. Tydeman 2 85 45. 80 46— 47. 75 47—59. 70 47—58. 65 37—33. 60 20—21. 3 grof 32. Peren: Triomphe de Vienne 1 44—56, 1 80 43—47. 75 4S—59. 70 50—51. 48—50, 60 45—56. 2 85 35. 80 37. 75 44—55. 70 41—52, 60 40—44. 2D 31-36. 3 grof 40-43. 3 fijn 30 Clapps 2 70 28. 65 29—33, £0 30—31, 55 28. 2D 19. 3 grof 18- VISMIJN COLIJNSPLAAT. Exportgarnalen 3195 kg, 75—176. Handelsgar nalen 233 kg. 87—106. Schar 39 kg Bot 182 Schol 38 kg. Tong 29 kg. Paling 75 kg. Kabeljauw 4 kg. Ongesorteerde vis 7 kg. VEILING THOLEN. Doré bonken 5. gewone 1811. Bintjes bon ken 13.20—13.50, gewone 8,40—10,50. Eigen heimers bonken 8,50, gewone 9.40—13. Aan- VEILING ST.-MAARTENSDIJK. Doré 10—8,20. Eigenheimers 13,90—12.90. bon ken 9,40. Bintje 10.508.50, bonken 13,10—; .2,50. Aanvoer 103 ton. VEILING STAVENISSE. Bintjes gewoon I 10,70—10.60, II 10,20, bonken 13.30. Eigenheimers gewoon 13.6013,70. Aan- 95 ton. VEILING BERGEN OP ZOOM. 3sept. Sla 423. Bloemkool 12115. Andijvie 813. Sav. kool 715. Waspeen 1232 Net- meloen 43123. Snijbonen 3294. Staakprin- :n 76—194. Kroten 16—22. Selderij 18—56. Rode kool 4—18. Witte kool 15—1? Dubbele bonen 42—72. Aardappelen 2—16. Reine Vic- i 43—123. Reine Claude Dalton 83—129. Triomphe de Vienne 43—56. Manks Codlln 10—16. James Grieve 12—25. VEILING ROTTERDAM. 1 september. Aardappelen 12—15. Andijvie 1 12—'.". II 16—12 pr kg. Bloemkool I 6 £2— 76. I 8 48-54. 1 10 29—19 IX 6 44—48. I 8 28— 43. II 10 19—27 per «tuk. Dubbele boner. I -113. II 63—99 per kg. Aanvoer ILCCO kg. Pronkbonen 50—64. Snijbonen 94—132. Spek bonen 60—65. Rode kool 6-18 Gele kool 10— 14. Groene kool 12—17 Spitskool 13-32 Spi nazie 1 46—63 per kg.. Sla IA 26—29. 11A 7— 20 per ituk. Sla 'J2 per kg Selderij 5—10 Pe terselie 2—4 per bos. Uien 10—13- Postelein :a56 per kg. Komkommer* 70-80 4»60. 60- 70 41—59, 50-60 32—55. 40-50 30—42. Suiker- meloen 95—120. Ananasmclocn 120—122- Oog meloen 64106 per stuk. R Victoria 73133. Frankenthaler* :80—220. Gotden Champion 250—260 per kg. Tomaten IA 335360. IB 330. IC 330 per bak. Aanvoer 5000 bakje». Kom kommer* 45—51. Bcnonl IAA 45—61. IA 37— 30. 1B 19—38. IC 14. James Grieve IAA Sa il. IA 26—38, IB 26—37. IC 22—32. Tijde man IAA 37—£1. IA 62—64, IB 45—66- Laxton IAA 28—10. IA 17—24. IB 13—20. IC 12—15. Clappa IAA 34—41. IA 32-39. IB 30-36. IC 27- 32. Tiurnph IAA 44—61. IA 50—60, IB 49-01. IC 4253 per kg. Aanvoer James Grieve 30.000 kg. Aanvoer Clapps 25.000 kg. Tomaten IA 291. 1B 294—299. 1BB 285. IC 230, ICC doordraai. 2A 194—200. 2B 1919—198. 2BB 192. 2C 165—166. Peren: Beurre Lebrun 1 70 2223. 65 25.90— 26. 60 24.40—26.10. 55 21.50—22.60. 2 70 21. 65 23. 60 22. 55 15, 2D 10. 3 grof 10—13. 3 fijn 67. Triomphe dc Vienne 1 85 44 80 46. 75 50. 70 54. 65 52. 60 47. 2 80 40. 75 44—47. 70 31. 65 42—43. 60 39—41. 2D 31—34. 3 grof 29—33. 3 fijn 18. Clapps Favourite 1 70 39. <3 39. 60 36. 2 65 31. GO 29. 1 55 32. 2 55 24. 2D 17. 3 grof 18. 3 fijn 13. Bon Chretien William 1 65 14. 3 grof 12. Beurre de Merode 1 75 33. 70 32, 65 17. €0 21. 2D 15. 3 grof 16. 3 fijn 13. Seigneur d'Esperen 1 60 62. 55 37. Appelen: James Grieve 1 85 24. 80 24—26. 75 24-60—26.30. 70 25.60—27. £5 21.90—2280. 2 80 19—22. 75 20. 70 19—20. 65 19 2D €0 14—16. 2D 55 8.50 3 grof 10—12. 3 fijn 8.40 Jack Lebe! 1 75 16. 65 13. 2 75 14—15. €5 12. 2D 7. 3 grof 750. 3 fijn 7 50. Manks Codlin 1 70 18—1». 65 18. 60 13. 2 75 15. 70 14—18. 65 12—15. 60 10. 2D 8. 3 grof 10. 3 fijn 7. Transparant de Cronceto 1 85 18. 80 16. 75 16. 70 14. 65 14. 2 85 16. 75 14. 65 11. 2D 8. 3 grof 10. 3 fijn 7. Early Victoria 2 70 13. 60 12- Zigeunerin 1 80 11. 75 12. 70 12. 65 U, 2 75 10. 70 10, «5 7 50 2D 7. 3 grof 7. 3fljn 7. Tydeman E.W. 1 80 39. 75 42. 70 44 65 33. Codlln Kerwlck 2 70 52—13 £0 650. James Grieve Llred 1 80 29—31. 75 33. 70 23. 65 22. 2 80 21. 75 19—32. 70 23—29 Ellisons Orange 1 80 23. 75 32. 70 30 —31. 65 25. 2 70 18—23. 65 16. James Grieve Neuman 1 75 20. 70 16. 2 65 16- Va!appel* 7.30. K roe tap pels 7.70. Ongesorteerde appels op monster: Tr. de Croncels 11 -301210- Jack Lebel 11.30. Diversen: Bramen industrie in kratten van 4 kg 1 8995. 2 79. Bramen per doo* van 250 gram 1 32—44 2 24—27. Druiven. Fran- ken thaler 1 163. 2 153—161. Aardbeien per doos 1 76. 2 40. Kas perziken per stuk extra AA 23. extra A 22. extra B 15. 1 7. 2 5 Rode bessen per doos 12. Prul men vel ling: Reine Victoria 1 100—126. 2 46—77. grof €9—103. Belle de Louvain 1 90— 92. 2 56-79. grof 46—70, fabriek 26-46 Reine Claude d'Althan 1 U9—150. 2 61—62. grof 85—94. Warwick Droper 1 99. 2 34. grof 65 84. fabriek 22. Idonarch 1 149. 2 86. fabriek 28. Abrikoospruim grof 40—68, 2 26, fabriek 27—44. Rode elerpruim 1 76—85. 2 35. Rade- maker extra 160. Gele elerpruim 1 "4, grof 33 Jefferson 1 95—110, 2 39—52. grof 74. Groenlenveiling: Andijvie 13. Kropsla 4 Bloemkool 1214. Komkommers 10. Sav. kool 7—12. Snijbonen 45—55. Kroten 414 6(4- Prei 40. Augurken 48. Rabarber 10. Pronkbonen 58. Stoofsla 12. Dubbele prinses- 8en bonen 1 71—75. 2 5563. 3 30—33. EIERVEILING BERGEN OP ZOOM. Elemoteringen van de Coöp. Wouwse Melk inrichting Bergen op Zoom. Ingaande don derdag 3 september 1964. Prijsklas 0 18 cent. 1 17 cent. 2 16 cent. 3 15 cent, 4 12 een». 5 10 cent VEILING ST.-ANNALAND. Doré gewoon 11.20—11,80. bonken 5.60. Eigen heimers gewoon 13.2013.80. Bintjes gewoon 10.60—10.80, bonken 13.1013.40. Patrone ge woon 9,209,30. Aanvoer 250 ton. Brand in schuurtje aan Seisbolwerk Vanuit een rondtoerende surveillancewa gen van de Middelburgse gemeentepoli tie werd gistermiddag omstreeks half drie een brandje ontdekt in een schuur tje van de wed. P. F. Ft. aan het Seisbol werk te Middelburg. Brandweerlieden hadden de vuurhaard snel bedwongen. Een ijiings aangevoerde lagedrukspuit behoefde niet meer in werking te wor den gesteld. De oorzaak van de brand is onbekend. Nagekomen advertenties. «lHlnmmwf>ninmTT g Op D.V. 4 sept. a^. E hoopt onze geliefde g moeder, behuwd- en E grootmoeder JANNETJE R VAN DALEN, wed. van C. de Jonge, haar 85ste verjaardag g te gedenken, g Haar dankbare kinde- g ren, behuwd- en klein- g kinderen. Nisse, g Wilhelmïnastraat 12. Algemene kennisgeving. Heden overleed tot on ze diepe droefheid, on ze geliefde vader, be huwd- en grootvader, de heer AREE WOLF, weduwnaar van Adrians van Dyke, in de ouderdom van 70 jaar. Uit aller naam, C. P. van Beek-Wolf. A. van Beek. Middelburg, 2 september 1964. Waalstraat 64. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 4 september a.s. Vertrek vanaf het sterfhuis te 12 uur. Heden behaagde het de Heere, na een droe vig ongeval, van onze zijde weg te nemen, onze lieve moeder, be huwd- en grootmoeder geb. Marteyn, Yerseke: J. van der Endt L. van Stee van der Endt M. van Stee Jan en Marjo Breda: A. van der Endt Yerseke: J. van der Endt M. L. van der Endt -Vermast Yerseke, 1 sept. 1964. Burg. Sinkelaan 25. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. za terdag 5 sept. as. om 1 uur. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 17