Onteigening grond voor nieuw industrieterrein Voorzitter v.v. „Middelburg": „geef ons meer sportvelden" Reorganisatie van het zaterdagvoetbal AGENDA WALCHEREN Wethouder P. L. Vis herdacht in raad Westerschouwen Tienkamp „Animo" MARKTBERICHTEN DINSDAG 25 AUGUSTUS 1064 PROVINCIALE ZEEUWSE O OU R AN T 6 VERZOEK AAN GEMEENTEBESTUUR „Geef ons meer voetbalvelden", zo luidt het dringende verzoek van de voetbalvereniging „Middelburg' aan de gemeente. Tijdens een goed bezochte jaarvergadering in „De Eendracht" heeft voorzitter S. Si monse het. gemeentebestuur op de ze wens attent gemaakt. In zijn openingswoord lichtte hij het ver zoek nader toe: „De voetbalver eniging Middelburg komt uit met zes senioren, elf junioren- en tien pupillen-elftallen. Het aantal be schikbare velden is beslist onvol doende voor deze 27 elftallen. De gemeente zou ons een grote dienst bewijzen door op korte termijn in deze behoefte te voorzien. Dat kan op eenvoudige wijze geschie den want de huidige accommodatie is goed genoeg om ook deze nieuw aan te leggen velden te kunnen bestrij ken". Met de uitbreiding van het sportveldencomplex drie Is volgens de heer Simonse een minimum zullen niet alleen de lagere elftallen van „Middelburg" gebaat zijn: ook andere verenigingen ter plaatse kun nen er profijt van trekken. „Het zou absurd zijn de jeugd te moeten weige ren omdat we niet over genoeg vel den beschikken" aldus de voorzitter. De benoeming van een sportambte naar in de Zeeuwse hoofdstad achtte de heer Simonse van invloed op de verbetering van de accommodatie op de sportvelden. In dit verband wees hij op de totstandkoming van een verhard trainingsveld met verlichting, de realisering van douches de uitbrei ding van de staantribune op het voet balveld en de binnenkort te openen sporthal. De pupillen van „Middel burg" zullen deze sporthal ook kun nen benutten. Zij zullen in deze hal uitkomen in een onderlinge compe titie. „Buiten verwachting' Terugblikkend op het seizoen 1965 3964 kon de heer Simonse gewag maken van een „buiten verwach ting gunstig verloop van de zon dagvoetbalcompetitie". De resul taten by het zaterdagvoetbal waren minder fraai. Een ongunstige in deling door de K.N.V.B was daar deels debet aan. De degradatie van het vijfde en zesde elftal en de niet zulke beste resultaten van het zevende, heeft het bestuur doen besluiten te komen tot een reorga nisatie van het zaterdagvoetbal. De vereniging zal het nieuwe seizoen met twee elftallen ingaan: met het vijfde en het zesde. Namens het bestuur bracht de voor zitter de leden van het erste, tweede, derde en vierde elftal hulde voor de verrichtingen in het afgelopen seizoen. Voor de allereerste keer sinds de der tiger jaren kwam het eerste elftal uit in de eerste klasse der K.N.V.B. Er werd direct al goed zaken gedaan. Tot het laatst toe zat het elftal in de bovenste regionen om ten slotte na Boxtel en Vlissingen op de derde plaats te eindigen. Het tweede elftal werd kampioen van de resrve eerste klas. het derde elftal dat vorig jaar in de reserve tweede klas niet zo denderend draaide, kwam op de derde plaats en het seniorenelftal tenslotte promoveerde naar de reserve eerste klas afdeling Zeeland. Sportief gedraë Belangrijk noemde de voorzitter het behalen van het kampioenschap door de A-l en A-2 junioren „Dit geeft ons hoop voor de toekomst" aldus de heer Simonse. Trots was de voorzitter over het sportieve gedrag van de werkende leden. Het aantal strafzaken kon tot VOOP'TTER „MIDDEI.BURG" I.AAKT „GOEDKOPE KRITIEK" VAN ZUSTERVERENIGING Voorzitter S. Simonse van de voetbal vereniging „Middelburg" is tijdens zijn openingswoord van de jaarvergadering van maandagavond fel van leer getrok ken tegen een hoofdartikel, dat onlangs in het clubblad van de VTissingse zuster vereniging Zeeland Sport werd gepubli ceerd. In dit bewuste artikel werd kri tiek uitgeoefend op de organisatie van een wedstrijd om het UEFA-toernooi in Middelburg. De heer Simonse tekende protest aan tegen deze naar hij signa leerde, „goedkope kritiek, die voort vloeide uit jaloezie" Voorts verweet hij de bestuurders van een aantal voetbal verenigingen. dat zij te weinig interesse aan de dag leggen voor de voetbalsport in de provincie. Dit werd naar de mening van de heer Simonse openlijk gedemon streerd tijdens een vergadering van de afdeling Zuid I. VANDAAG. Middelburg City: Tripoli. 20 uur. 18 Jaar Provinciale bibliotheek: Expositie eerste oorlogsperiode 1914. 10—12 30 en t3 30—18 uur Zeeuws museum: Wegenaarstraat 1: Tentoonstelling schilderijen en tekenin gen Deltawerken door Rien van den Brink. 1017 uur Molenwater- Miniatuur Walcheren. 922 uur. Van Benthcm en Jutting- Expositie Verenigde Nederlan den kaarten van provincies en gezichten van steden. 9—18 uur Vlissingen: Alhambra- Donna Clara, 8 uur. 14 laar Luxor Het geheim van de witte spin, 8 uur. 14 Jaar Goes Grand: Der Zigeunerbaron. 20 uur a.l. Grote Kerk- Expositie Ned Bijbelge nootschap. 1012. 13.30—16 uur. Oosthurg Ledeltheater: Das blaue Meer und du, 8 uur. a.l Tcrneuzen Luxor Theater: Tarzan wordt getart, 8 uur. a.l. Bergen op Zoom Roxy: The Beatles, hier zijn we. 8 uur, al. Westdorpe Kunsthandel Troutzaerte- Ten toonstelling schilderijen van Relmond Kimpe. Zlerlkzoe Burgerweeshuls: Expositie Afri kaanse Kunst, 1017 uur "s-Gravensteen: Expositie Zuiderzeewerken en Deltaplan, 10—12, 14—17 uur. het uiterste worden beperkt. Bjj de junioren werden er drie gecorrigeerd en bij de senioren waren da' er twee. De oprichting van een seniorenafde ling is een goede daad gebleken. Er werden reeds positieve resultaten ge boekt. Aangekondigd werd, dat bij ge legenheid van het 50 jarig bestaan van de vereniging in 196f een vetera- nentoernooi zal worden georganiseerd. Ook andere verenigingsactiviteiten werden nog eens ondere de loep ge haald. Zo memoreerde de voorzitter onder meer de traditie geworden ze venkamp en het stadhuistoernooi. Ge reserveerd was de indruk van de heer Simonse over het komend sei zoen. „Het zal voor alle elftallen een moeilijke tijd worden Daarom zullen de voetballers niet op de lauweren van het vorig jaar kunnen rusten en met een andere mentaliteit, dan wel ke deze weken werd gedemonstreerd het veld ingaan" aldus de heer Si monse. Jaarverslagen van secretaris, J, A, Flips en pennigmeester J. J. den Boer waren als vanouds weer tot in de puntjes verzorgd. De heren Si monse en A. Reijerse werden bij de bestuursverkiezing bij acclamatie herkozen. De heer C. Houtepen, vice- voorzitter bracht de voorzitter nog eens hulde voor de door hem ont plooide activiteiten in het belang van de vereniging. In de vacatures, ont staan door het bedanken van de heer H. Versluijs werd benoemd de heer F. J. Schouten. De elftalcommissie er de financiële commissie bleven ln dezelfde bezetting gehandhaafd. Tij dens de vergadering werd het over lijden van rustend lid, de heer J. M. Jellema, met enkele ogenblikken stil te herdacht. 'VDDELBURG Nieuwe grens van bebouwde kom De gemeenteraad van Middelburg krijgt in de raadsvergadering van maandag 31 augustus een voorstel te behandelen tot wijziging van de bebouwde kom. Deze is voor de laatste maal vastgesteld in 1946. De gemeente heeft sindsdien grote uitbreidingen ondergaan en mede op grond hiervan is bij besluit van Gedepu teerde Staten van Zeeland in 1963 de grens van de bebouwde kom gewijzigd voor de toepassing van de wegenver keerswet en de wegenwet,. Het college van b. en w. stelt de raad voor, voor de toepassing van de boswet, de alge mene politieverordening, de bouwver ordening, de verordening tot het behoud van het stadsschoon en andere, nog na der vast te stellen verordeningen waar voor een komlijn noodzakejijk is, deze zodanig vast te stellen, daf zij samen valt met de door het college van G.S. vastgestelde. Garantieverlening De garantie van de gemeente Middel burg is gevraagd ten behoeve van drie hypotheekgevers van de N.V. Bouw fonds Nederlandse Gemeenten. De plaat selijke commissie heeft hierover een gunstig advies uitgebracht. Het college van b. en w. stelt de raad voor, de ge vraagde garantie te verlenen. Herbenoeming commissie van advies uioonruimteivet De commissie van advies woonruimte- wet te Middelburg dient per 1 oktober aanstaande te worden herbenoemd. Het college van b. en w. stelt de raad voor, de thans zitting hebbende leden voor één jaar opnieuw te benoemen. Zeelandia oefent tegen Rood-Wit Zondagmiddag om half drie speelt de Middelburgse derde klasser „Zeelandia" een oefenwedstrijd op het Nadorstter rein tegen de tweede klasser Rood Wit (W) uit St. Willibrord. MIDDELBURG ELFTALLEN VERLOREN VAN O.D.I.O. De diverse elftallen van „Middelburg" hebben het afgelopen weekeinde in hun oefenwedstrijden slechts zeer magere resultaten geboekt. Het begon zaterdag al niet best toen Middelburg m in en tegen Biervliet tegen een duidelijke 61 nederlaag op liep. Zondag waren zowel Middelburg I als Middelburg n in Ossendrecht te gast bij Odio I en n. De nieuwbakken twee de klasser liet zich geenszins intimide ren want een volledig „Middelburg" ging nadat de ruststand nog 12 in hun voordeel was geweest ten slot te toch met 52 door de knieën. Ook Middelburg n kon het tegen Odio n niet bolwerken en verloor met 31. LEERLINGENSETS VOOR GEREFORMEERDE SCHOOL In de raadsvergadering van maandag 31 augustus te Middelburg krijgt de raad te "beslissen op een verzoek van het bestuur van de vereniging tot het ver strekken van lager onderwijs op gere formeerde grondsslag om medewerking te verlenen tot het aanschaffen van 58 leerlingensets en twee schoolborden. De ze zijn bedoeld voor de school aan de Verewrijstraat. Het in gebruik zijnde meubilair is verouderd en als gevolg van het langdurig gebruik versleten. Het college van b. en w. adviseert de raad. de gevraagde medewerking te ver lenen. Wijziging bezoldiging van gemeenteper soneel De minister van binnenlandse zaken heeft meegedeeld, welke salarissen per 1 januari 1964 voor net rijkspersoneel zocht, voor het gemeentepersoneel over eenkomstige maatregelen te treffen. In het ontwerp-besluit tot wijziging van de bezoldigingsvergoeding heeft het college van b. en w. bovendien een aantal wij zigingen aangebracht, waaraan in de praktijk behoefte is gebleken. B. en w. adviseren de raad, in te stemmen met het ontwerp-besluit. Onbewoonbaarverklaring De toestand, waarin het pand Klein Vlaanderen 103 te Middelburg verkeert, is van dien aard, dat het voor onbewoon baarverklaring in aanmerking komt. B. en w. stellen de raad dan ook voor. hier toe te besluiten. VEE RE P.T.T.-besteller Commelin jubileerde Zaterdag was het 25 jaar geleden, dat de heer M. C. Commelin, besteller le klas der P.T.T. te Veere in dienst trad bij de P.T.T. Tijdens een bijeenkomst ten huize van de jubilaris sprak de directeur van het Êostdistrict Middelburg, de heer W. R. ëlsingh waarderende woorden, waar na hij de heer Commelin de jubileum- speld uitreikte. Voorts gaven van het postdistrict van hun belangstelling blijk de adjunct-di recteur de heer J. P. van Laar en het hoofd exploitatie, de heer L. Wayers alsmede vele collega's zowel uit Mid delburg als uit Veere. WESTKAPELLE Kampvuur op badstrand Westkapelle Bij gunstig weer wordt woensdag avond op het badstrand te Westka pelle een kampvuur gehouden. Laatste V. V.V.-strandfeest Zaterdagmiddag organiseerde de VW Westkapelle haar laatste strandfeest van dit seizoen, waaraan niet minder dan 220 jongens en meisjes deelna men. De middag stond onder leiding van de secretaris der V.V.V., de heer A. Huibregtse die met zijn trouwe helpers, de heren Jan van Rooijen, Jo Theune, en de badman Dirk Minnaard de ruim 200 kinderen een onvergetelij ke middag bezorgde. De eerste prijs van zaklopen werd ge wonnen door Ingeborg Burkhage, de eerste prijs met waterrace door Clau dia Schneider, en in een spannende wedstrijd voor poortjesspel eindigde als eerste Wim Huibregtse. Jammer genoeg moest het poortjes- spel nog onderbroken worden, omdat de reddingsvlet moest uitvaren om een duiker die in moeilijkheden ver keerde, uit het water te halen. Als laatste spel werd voor de klein tjes een schatgraverij gehouden. Het was een bijzonder aardig gezicht, tien tallen kleuters bezig te zien, om de in het zand weggestoken lucifersdoosjes te zoeken. De prijsuitreiking gebeurde na afloop bij de V.V.V.-tent. Bijzonder fraai zo merweer vervolmaakte deze prachti ge middag, waarvan jong en oud heb ben genoten. Na het bekendmaken van de uitslag reikte de heer Jan van Rooijen aan deze eerste 5 prijswinnaars de prijzen uit, bestaande uit fruitmanden, taar ten, en bonbons. De andere groepen ontvingen allen een troostprijs, be staande uit waardebonnen. Deze door de actieve V.V.V. van West kapelle georganiseerde wedstrijd trok veel toeschouwers. Noormannen wonnen van 's-H.-H.kinderen Zaterdag jl. organiseerde de voetbal vereniging „De Noormannen" enkele wedstrijden tegen 's-Heer-H endriks kinderen. De eerstgespeelde wedstrijd van Noormannen II tegen 's-Heer- Hendrikskinderen II, werd door de Westkappelaars gewonnen met 80. "s Avonds speelde het eerste elftal van de Noormannen tegen het eerste van 's-H .-Hendrikskinderen. Ook deze wedstrijd werd gewonnen door de Noormannen met 43. Wedstrijd in strandfiguren De wegens slechte weersomstandig heden uitgestelde wedstrijd in zand- figuren maken op het strand var Westkapelle kon bij stralend weer vrijdagmiddag plaatsvinden. Voor de ze wedstrijd, die onder leiding stond van de heer Jan van Rooijen bestond een enorme belangstelling. Het was voor de jury bestaande uit Frau Tho mas te Oberhausen, Juffrouw Adith Janse te Rotterdam en Jan van Rooij en te Westkapelle een moeilijke taak de 5 prijswinnaars aan te wijzen. De prijzen werden gewonnen door: 1. fam. De Nijs-Peeraert met „de Bea tles", 2. Jannie Slabber en Jannie Roelse met Walcherens boertje, 3. Ulrika Rauzekran en Petra Bork met Dusseldorfer Radschlager, 4. fam. Maassen Pinquin, 5. fam. Matthijsse- Greveling Hollandse molen. Orgelconcert Feike Asma Zaterdagavond gaf Feike Asma in de hervormde kerk te Westkapelle een orgelconcert, waarvoor goede belang stelling bestond. Na een „uitgebreid voorspel en koraal" van Jan Zwart, speelde de organist „Trio in F dur" en „Toccata in A moll" van J. L. Krebs, hetgeen bijzonder gevoelig werd ge speeld. Na de zeer eenvoudige pastorale van A. Guilmant volgden drie korte werken van Jan Zwart namelijk „Voorspel en koraal 92" Laat ons den rustdag wijden, psalm 25 „Heer ai, maak mij luve wegen, en psalm 146. ..Prfjs den Heer met blijde galmen. Op het programma stonden verder werken van Handel, Bach en Mendelssohn. OPENING KLEUTERSCHOOL IN SOUBURG Zaterdag 29 augustus a.s. zal de in- spectrice van het kleuteronderwijs, mej. M. J. de Jonge, in Souburg de r.-K. kleuterschool „De Kwikstaart" ope nen. Deze school Is aan de Nagelen- burgsingei gebouwd. Voor Hp openings plechtigheid komt men 's morgens om tien uur bijeen in gebouw „De Zwaan". In een spoedeisende, buitengewone ver gadering heeft de raad van Wester schouwen maandagavond enkele ogen blikken stilgestaan bjj het overlijden van wethouder P. L. Vis (65) op afgelo pen zondagmorgen. „Posthuum brengen wij hem namens de raad en de gemeente dank voor alles wat hij in het belang van het welzjjn van de Schouwse West hoek heeft gedaan", zei burgemeester H. P. Everwijn In een korte toespraak. De burgemeester van Westerschouwen noemde het heengaan van de V.V.D.- wethouder een gevoelig verlies voor de gemeente en het plaatselijk verenigings leven „Onze deelneming gaat daarbij in de eerste plaats uit naar'zijn vrouw en kinderen", aldus de burgemeester, die de thans overledene schetste als iemand „die in een lange periode in goed samen spel en met weinig woorden veler belan gen heeft behartigd". Vers in het geheugen van de Inwoners van Westerschouwen liggen nog de ne gen maanden van de burgemeestersva cature. waarin de heer Vis als loco-bur- femeester optrad. „Van de raad heeft ij daarbij groot respect gekregen", zo zei de heer Everwijn. die er vervolgens nog aan herinnerde hoe de wethouder in een respectabel aantal functies naar vo ren is getreden. Het was de bedoeling van de heer Vis geweest na deze zit tingsperiode zijn zetel beschikbaar te stellen, zo haalde burgemeester Ever wijn nog aan. „Maar reeds nu moeten wfl afscheid van hem nemen". Ook na mens de vele verenigingen sprak de raadsvoorzitter een woord van medele ven met de nabestaanden. Staande her dacht de raad enkele ogenblikken de wethouder. Zoals gemeld is de begrafe nis van wethouder Vis vastgesteld op morgenmiddag woensdag om drie uur op de algemene begraafplaats te Haamstede. Minister Toxopeus op vakantie in Haamstede Op het ogenblik brengt de minister van binnenlandse zaken, mr. E. H. Toxopeus een gedeelte van zijn va kantie door in Haamstede. Ook oud- staatssecretaris B. Roolvink houdt va kantie in de Westhoek van Schouwen DOMBURG Laatste badrit telde 55 deelnemers In Domburg is zaterdagmiddag de laat ste badrit verreden, georganiseerd door de V.V.V. Domburg in samenwerking met de m.a.c. „De Zeeuwen" Er waren 55 deelnemers, iets minder dan vorige malen, die met auto. motoren of brom fietsen, uitkwamen in de categorieën Nederlandse badgasten. Duitsland en een categorie, samengesteld uit inwo ners van Domburg en overige Walcherse gemeenten. De rit voerde ditmaal via binnenwegen van Domburg naar West kapelle. Aagtekerke en Oostkapelle en weer terug. Men begon in Domburg om half twee. Om vijf uur volgde ln het badpaviljoen de prijsuitreiking door waarnemend bur gemeester A Passenier. De heer L. Jon- gepier. uit Serooskerke (W.), voorzitter van m.a.o. „De Zeeuwen" sprak een dankwoord tot de V.V.V. Domburg, waarna op zijn beurt voorzitter W Brand van de V.V V zijn voldoening uitsprak over de pretigge samenwer king Hij bedankte daarbij in het bijzon der ook de politie en de vrijwilligers van „De Zeeuwen" die als controleur had den opgetreden. De uitslagen waren: Nederlandse groep: 1 mejuffrouw M J. Evers. Roosendaal. 150 strafpunten. 2 mejuffrouw I v. d Hof. Hoensbroek. 151 strafp 3 J. Esser. Breda. 190 strafp Duitse categorie: 1 K. Everding, Essen. 231 strafp. 2 D. Kilpprat, Keulen. 238 strafn 3 Sorries. Rodenkirchen. 241 strafpunten. Groep Domburg en Walcheren: 1 J. Job- se. Oostkapelle. 96 strafpunten, 2 C. A. Dominlcu8. Domburg. 147 strafp. 3 C. Francke, Domburg, 148 strafp. 4 L. Maranus, Domburg. 151 strafp.. 5 J de Visser. Domburg. 156 strafp 6 P. Mi- net, Middelburg. 159 strafp.. 7 L. F. Gel der, Vlissingen. 194 strafpunten. Bridgedrive voor Domburgse badgasten Zondag werd in het Badpaviljoen te Domburg de jaarlijkse bridgedrive voor badgasten gespeeld. Bh het uitrei ken van de prijzen vertelde de heer F. Elout uit Hattem een oud-Dombur ger op deskundige en interessante wijze over de oorsprong van oude Dom burgse namen en gebouwen. Vervolgens reikte hij de prijzen uit. De uitslag was: 1. Witteveen sr. en jr. uit Arnhem. 2. Haverman sr. en jr.. Breda. Troostprijs: de heer en mevrouw Selman. Geleen. O.- EN W.-SOUBURG Zaterdag beeft de korfbalvereniging „Animo" te Oost- en West-Souburg op de gemeentelijke sportterreinen vwr de vijfde maal haar jaarlijkse „tienkamp" gehouden. Aan deze tien kamp werd deelgenomen door 12 da mes en 24 heren. De uitslagen van de diverse nummers is als volgt: Verspringen: dames: 1. Janny Kodde 3,52 m. 2. Jopie Kikkert-Jaseperse 2,97 m.; Heren: 1. Jan Dieleman 4,f* 2. Wout v. d Wekken 4,89 m. 10 strafworpen: dames: 1. Diny Jas- perse 4 pnt, 2. Adri Sïroo-Ruissen 3 pnt. Heren 1. Adrie Filius en André v. d. Berg beiden 6 pnt. Balvergooien: dames: 1. Janny Kodde 23,00 m„ 2. Marga Wolff 20,70 m. He ren: 1. Jack Thoma 38,75 m., 2. Wout v. d. Wekken 35.90 m. Speerwerpen: dames: 1. Janny Kod de 14,80 m-, 2. Diny Jasperse 14,75 m Heren: 1. Jan de Rijke 29,00 m., 2 Wim Koole 27,10 m. Kogelstoten: dames: 1. Matty de Boer 7,10 m., 2. Janny Kodde 6.70 m. He ren: 1. Ko de Rijcke 13,60 m., 2. Jan Dieleman 12,80 m. 50 meter sprint: dames: 1. Nel Groe- neveld 7.6 sec. Heren: 1. Jack Thoma 6.9 sec., 2. Wout v. d. Wekken 7 sec. Balplaatsen: dames: 1. Matty de Boer, Diny Jasperse en Adri Stroo- Ruissen allen 27 pnt. Heren: 1. Jan Dieleman, Ad Koole en Jack Thoma allen 29 pnt. Hoogspringen: dames: 1. Matty de Boer 1,40 m., 2. Nel Groeneveld 1.40 m.t Heren 1. Jan de Rijcke, Jack Thoma, Wim Koole en Rinus Stroo allen 1,60 m. 1 min sneldoelen: dames: 1 Nel Koo le 14 pnt, 2. Adri Stroo-Ruissen 12 pnt. Heren: 1. Jan Dieleman 18 pnt, 2. Ronny de Looff 17 pnt. 40( m. hardlopen: dames: 1 Diny Jasperse 1 min 39 sec., 2. Nel Groe neveld 1 min. 20 sec., Heren: 1 Tonny Groeneveld 59 sec., 2. Bram de Kam 1 min. 3 sec. Officiële einduitslag: dames 1. Diny Jasperse 2513 pnt, 2. Janny Kodde 2436 pnt, 3. Nel Groeneveld 2429 pnt. 4. Matty de Boer 2411 pnt, 5. Adri Stroo-Ruissen 2248 pnt. Heren: 1. Jan Dieleman 4349 pnt, 2. J .ck Thoma 4146 pnt, 3. Tonny Groe neveld 4115 pnt, 4. Ad. Koole 3932 pnt, 5. Adrie v. d. Berge 3896 pnt. Bij de dames ging de wisselbeker naar mej. Diny Jasperse. Bij de he ren kwam de wisselbeker definitief in het bezit van de heer Jan Diele man. Deze is in de afgelopen vijf jaar driemaal als eerste geëindigd. De opstelling van het eerste 12-tal van „Animo" ziet er voor de a.s. competitie, welke op 12 september aanvangt, als volgt uit: (3e klas K.N.K.3.), Aanval: dames: Jópie Kikkert-Jas- perse en Adri Stroo-Ruissen; heren: Kees Priester en Rinus Stroo (aan voerder) Middenvak: dames Nel Groeneveld en Marga Wolff, heren: Jack Thoma en André Filius (uit het 2e twaalftal). Verdediging: dames: Janny Kodde en Wil Verhage, heren: Jan Dieleman en Wim Koole (uit het 2e twaalftal). Voor de competitie begint heeft „Ani mo" nog het volgende oefenprogram ma: op 29 augustus neemt het eer ste twaalftal deel aan het toernooi in Kloetinge, georganiseerd door „Bl.- Wit"; op 5 september is er een ont moeting met vier 12-tallen van „Tjo- ba", 's-Heer-Hendrikskinderen. Deze wedstrijden worden te Souburg ge speeld. De trainer van het eerste 12- tal van „Animo" is de heer Adrie van de Berge. Douane nam voor smokkel bestemde varkens in beslag De Zeeuws-Vlaamse douane heeft het afgelopen weekend aan het smokkel- front weer een succes geboekt: amb tenaren uit Oostburg namen onder „Den Biezen" in de gemeente Aarden burg vijf varkens in beslag, die be stemd waren voor de smokkel naar België De dieren vertegenwoordigden een waarde van 1600. De smok kelaars ontkwamen naar België. Scheepüaartberichten Gepasseerd naar Antwerpen 21-8: Isis van Bremen. Hado van Immingham, Kloosterdijk New Orleans. Frigro van Rotterdam. Gorredijk van Rotterdam. Wodan van Ro- chester/Gent. 22-8: Sagitta van Londen. Hil versum van Amsterdam. Raket van zee. Ty- van Londen, Virgo van Londen. Maria •an Norwich, Tarzan van Kingsiynn. Sea breeze van Londen. Wuta van Frediksund/ Gent. Schelde Lloyd van Hamburg. Port Tal van Par/Gent. Lydla van Rotterdam, Be- ninkust van Hamburg. Randfontein van Bre- 23-8: Teun van St. Malo/Gent, Arnouds- polder van Rotterdam. Afiena van Colches ter. Rossen van zee. Gaselte van Lubeck, Streefkerk van Duinkerken. Annenkerk van Hamburg, Lelykerk van Rotterdam. Stella Maris van Odense, 24-8: Goote van Liverpool. Accres van Liverpool. Gepasseerd van Antwerpen 21-8: Santa Lu- naar Kopenhagen/Gent, Jongkind naar Liverpool. Metropole naar zee. Eemsmond Helsinki. Solent naar Rotterdam, Ga zelle naar Fulham. 22-8: Geert naar Londen. Arneb naar Genua. Oostkerk naar Marseille. Neder Eems naar Hamburg. Wolanda naar Huil, Anholt naar zee/Terneuzen. Egbert Wagenborg naar Delfzijl, Expanza naar Rot terdam/Gent. Thea naar Londen. Diannel Londen. 23-8: Pr. Alexander naar Ham burg. Frigro naar Eydehavn. Genca naar Hamina. Marianna naar zee. Wodan naar Ud- devalla/Gent, Sagitta naar Tilburg. Spirit Ipswich. Hado naar Runcorn, Dinteldljk naar Hamilton, Kloosterdijk naar Rotterdam, Gorredijk naar New York. Burgerlijke stand MIDDELBURG. Geboren: Edwin E. z. v. A. Simpelaar- Blanker: Koert z. v. J. van den Akker-Bon- tes; Judith d. v. Van den Akker-Bontes; Rob z. v. J. Marinissen-de Wit: Cornells z. v. G. PriDS-de Bree. Ondertrouwd: B. Jonstra 26 j. en E. P. de Nood 25 j.: J. L. de Trooije 22 J. en P. J. Anderiesse 21 N. A. Grootjans 25 J. en F. W. Boone 23 j.; D. Cépero 22 j. en J. P. Goeman 27 J. Getrouwd: H. V. Andeweg 25 J. en D. Z. Boon 21 J.; W. H. Hovingh 27 J. en M. C. Geljon 22 Overleden: L. B. de Nljs 72 J. wedn. v. C. A. A. Meuldijk; P. Schout 85 j. e. v. W. v. d. Voorde. VLISSINGEN. Geboren: Gerard J. z. v. C. Braam-de Jonge: Christina M.. d. v. A. WiUe-Belet; Mannus J. A. P. z. v. C. Reijngoudt-Stoffelen; Sylvia A. G. d- v. P. v. d. Hurck-Vorstenbosch: Rudolf P. M. z. v. P. Verstegen-Kolijn: De- slrée d. v. D. v. d. Bcrg-v. Noorden: Helko z. v. K .v. Wattum-Zijl; Petra d. v. J. Hein- Ondertrouwd: J. Bunders 31 J. en A. Frenks; J. WiJna 31 J. en G. van Griethuizen: A. Vandepitte 26 en J. Gabriëlse 25 J.; Ch- Romer 27 J. en L. Posthuma. Getrouwd: H. Minderhoud en M. Kopmeis. N. Geelhoed en M. Schout. Overleden: J. J. de Ruijter geb. Bieijenberg e. v. J de Ruijter; B. A. de Munck geb. Leeuwenburg e. v. A. de Munck. VEILING GOES. 24 auguitue. Export en Indus trie veiling ap pel»: Zigeunerin KI. 1 89-85 29—34. 75-80 27. 70-75 26. tS-70 20. KI. 2 80-85 17—19. 75-50 19. 70-75 20. 65-70 16. 2d 13. grof 11—12. fijn 6 Manks Codltn KL I 75-80 19. 70-73 2:. 63-70 16. fO-65 13. KI. 2 75-80 16. 70-73 16. 63-70 13. 60- 65 12. d e. Benonl KI. 2 80-55 35—V). 73-80 M 70-75 W, 65-70 56, 60-65 42. 36-60 19. grof 35 James Grieve KI. 1 85-90 5». 80-83 31 75-80 35-36. 70-75 36. »-70 28—33. KI- 2 85-90 33 80-85 41. 73-80 31—55. 70-75 31—53. 65-70 28- 37, grof 22—28. Tydeman» K W KL l 85-90 81. 60-85 49—62. 75-80 50—62. 70-73 54- Cl 05- 70 39—50. 60-65 20-23. KL 2 85-90 48. 80-65 54. 75-80 59. 70-75 56. 63-70 43. grof 31. fijn 6—19 Peren- Clapp's Favourite KL 1 75-80 36. 70- 75 37, 65-70 36. eO-65 31. 53-60 28. 2d 20 KI 2 75-80 36. 70-75 37. 63-70 36. 60-65 31. 55-60 27. grof 26-30. fijn 11—19. rijp 29—35 Trlomphe de Vienne KI. 1 80-83 64. 75-80 68 70-75 71 KL 2 86-90 55. 80-05 84. 75-80 74. 70-75 75. 66-70 64. Beurre d'Amanlta KL I 75-80 25. 70-73 25 65-70 27 60-05 23. KL 2 75-80 23. 70-73 20. 63- 70 18. «0-eS 15. 3d 18. grof 16-17. fijn Beurre de Merode KI. 2 70-75 27. 61-70 23. 60- 65 22. 2d 17. Jutten KI. 1 55-60 57 50-58 4 6. KL 2 55-60 36, grof 21. fijn 17. Diversen Bra men ln doosjes per kg 1 141. 2 110115 Bra men (4 kg per krat) 1 111. 2 102 Gewone vel ling Bramen per doos 1 3341. 2 29—34. Ro de bessen 2 64. Frankenthaler 1 170—210 Pruimen: Washington 1 70—75 2 3541. grof 5356. Belle de Louvaln 1 46—78. grof 4871. fabriek 2146. Reine Victoria 1 73—111, 2 50—70. grof 36—91. fabriek 13—50 Reine Claude d'AIthann 1 76—113, 2 71. grof 6195. fabriek 751. Reine Claude Verte grof 84. Jefferson grof 63. fabriek 42 Klrkus grof 86 fabriek 54. Groenten: Per «tuk Bloemkool A 2 38—68. Bi 19—48. afw 15—35 Komkommers A l 24—23. A 2 20—21 B 1 18. B 2 13—19. afw 11—16. Meloenen 1 SO— 111. 2 36—50. afw 31 Kropsla 2 8—25. C 1 4—11 Per bos: Wortelen 2 16—17 Peterselie 3^—7 Selderij 5—7 Uien !4 Kroten 2 2—7 Per kg: Koopmans Blauwe 17 Bintjes bonken 11—14. grote 814. drielingen 2—7 Snijbonen 1 85. 2 •766. afw 30. Prelude 2 41 Dubb prins bo nen 1 78—86. 2 63. 2B 30—44 °ronkbonen 1 64—66, 2 56. afw 36—37 Groene «av kool 1 9—10. BI 7—14 Rode kool 1 12. B 1 5-13 Spitskool 69 Prei A 1 3842 B l 31. Torna' ten A 1 44 —54. A 2 43. BI 46—58. B 2 47. Cl 33—37, Uien 2 12. afw 4—8 Andijvie 1 8—10 Kroten 1 2—8. Waspeen I 41-43 B 2 36. Au gurken A 2 86. B 2 ee C 1 18. Totale hard fruit 3400 kisten. VEILING BERGEN OP ZOOM 24 augustus. Andijvie 18—35 Sla 9—24 Was peen 16—30- Dubbele bonen 30—62. Staak prinsessen 701.04. Snijbonen 3072 Uien 818. Netmeloenen 501.06. Rode kool 416 Bloemkool 12—38 Witte kool 12—16. Savooie kool 7—14 Prei 22—38 Selderij 4—36 Toma ten 1.80—3.60 p. bakje. Pruimen- Reine Clau des D 60—1 06 Reine Claudes Victoria 60— 1.12. Peren: Clappe 30—46. Appelen: James Grieve 20—42. Tydeman 4050- VEILING ST.-MAARTENSDIJK. 24 augustus. Doré 11.10—10.70. Eigenheimers 13,50—10.70. bonken 7.10- Bintjes 11.70—9.70. bonken 14.60—12.70. Aanvoer 130 ton. VEILING STAVENISSE. 24 augustus. Doré gevrone 12*0—1250 Bintje* gewone 1 11.80—11.60. 2 I0.SO—10 50. bonken 14.50. Eigenheimers gewone 1150—14 !0. bc ken 9,30, drielingen 6.70 Aanvoer 100 ton. VEILING „WALCHEREN" G.A. 24 augustus. Tomaten export per 6 kg: AI 294. BI 344—367 Cl 235- 296. Cl 172 Tomalen per 12 kg: AU 630 B II 652. CII 503 Appel James Grieve 80 40-42. 75-80 38—44. 70-75 37 —47. 65-70 27—39. 3 grof 23—30 Zigeunei 16. 75-80 12—14. 70-75 13—14. 65-70 10—14. €0- 65 10—12. Tydeman 80 60—61. 75-30 57 70- Benoni grof 48I 3 70-75 23—2S. 65-70 17 13. 3 fijn 15. Peren 70-75 35—40. 65-70 32- 39. 60-65 36—38 55-60 30—34 2d 25 3 grof 24 33. 3 fijn 17—35 Tnomphe de Vienne 75. 70-75 79. 65-70 74. 3 grof 69 Meloenen: net 15—81. Suiker 68—164 O. Ananas Ogen 1877. Carbonkel 77. Pruimen: Reine Victoria 57—110 R. Cl Verte 97 R. Cl d'AI thann 69—122 R Cl. d'OulllnnB 93—117 R. Cl Hoeffer 79113. Belle Louvam 7999 Wash ington 40107 Kirkes 148 Ontario 65—109 Czar 35—62. Aardbeien 365a Perziken 538 Bramen 3051. Druiven 238258. Moerbeien per doos 35. Groenten: Bloemkool 4 per kist 56—98, 6 per kist 37—35 8 per kist 19—56. 10 per kist 31. Sla 631. Sloksnijboncn Uien 7—17. Dubb. bonen 3889. Witte kool 514 Kroten 816. Sav kool per 100 kg 1 9, 2 6.40. Spinazie 43—52. Prei 40—55 Rode kool 1121. Augurken 19104. Boskrolen 1316. Spitskool 1822. Andijvie per 100 kg 1 8.50. 2 4.90- Komkommers groen: 60-75 2232. 50- €0 10—25. 40-50 10—20. 35-40 15. krom per kg 14—17. Waspeen 23—46. Postelein 16—56 Pronkbenen 49—53. Rabarber 13—15. Kom kommers wit 11—21. Stokprinses8enbonen 97 •70 54—57 Manks Codlin 75-80 2 -19. 60-65 16. 55-60 Clapp Fav 75-80 4 Raad Yerse\e vergaderde Voor subsidie moet gemeente alle grond in eigendom hebben De gemeenteraad van Yerseke heeft tij dens haar maandagavond gehouden ver gadering besloten een onteigeningspro cedure aan te gaan ter verkrijging van enkele, percelen bonwland in de Bnren- polder. eigendom van de heren I. Siuke te Oostdijk en J. Burijn te Yerseke. Hoe wel diverse raadsleden liever een andere oplossing hadden gezien werd het voor stel van b. en w. zonder hoofdelijke stemming aanvaard. Reeds in een voorgaande vergadering werd een voorlopig plan tot onteigening aangenomen. Met de eigenaren werd hierna wederom contact opgenomen om hun eigendommen voor de door de schatters van de agrarische bedrijfsor ganisatie gedane schattin gsp rijs van f 2.25 per vierkante meter te verkopen aan de gemeente. Dit aanbod werd ech ter afgewezen. De gronden, waar het in deze kwestie om gaat. zijn gelegen ir. het nieuw geprojecteerde industrieter rein. Voor dit terrein Is van de zijde van het ministerie van economische zaken een rijksbijdrage in het vooruitzicht ge steld mits alle in het geprojecteerde ter rein gelegen gronden in eigendom toebe horen aan de gemeente Teneinde nu de aanleg van dit nieuwe terrein niet lan ger të vertragen achtte het college van b. en w. het derhalve nodig de gronden via onteigening in eigendom te krijgen. De heer C- Gebraad (s.g.p) vroeg zich af hoe het komt, dat de door de heer Bu tijn aangezochte schatter op een zoveel hogere prijs komt Hierop kon ook bur gemeester Willemsen geen antwoord sreven Hoewel een schatting steeds min of meer een subjectieve beoordeling Is was hij evenwel van mening, dat de ge taxeerde prijs van 2.25 niet te iaag Is Tenslotte zijn de gelden, die voor de grond betaald moeten worden eigendom van de gemeenschap en zou men aan el ke hogere eis gaan toegeven, dan ls het hek van de dam. Hij zag dan ook geen andere oplossing vaii het voorstel- Subsidies Bjj begrotingswijziging ging de raad ak koord met het voorstel van het dagelijks bestuur om ingaande 1 januari 1964 een hogere subsidie te verlenen aan de In stellingen voor gezinsverzorging en be jaardenhulp. Reden hiertoe was een ver zoek. dat destijds werd gedaan door de Coördinatiecommissie Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging Noord en Zuid-Beveland Voor de gemeente werd de subsidie voor gezinsverzorging ge bracht van 30 op 40 voor de gezins hulp van 25 op 40 <7r terwijl het percen tage voor de hulp aan bejaarden en chronische zaken werd verhoogd van 25 tot 50 Aan meerdere subsidie raamde men hiervoor een bedrag van 6500. Besloten werd op verzoek van de Ver eniging voor Gereformeerd Lager On derwas gelden beschikbaar te stellen voor de aanschaffing van een nieuwe re kenmethode en een nieuwe natuurkun- demethode voor de klassen 1 tot en met 3. Voorts besloot de raad een aantal per ceeltjes grond in de Breeweg, Groeninx van Zoelenstraat. Kerkhoekstraat. Mo lenpolderweg. Schipperstraat en Dam straat en M J Goemanstraat aan te ko pen. Dit betreft kleine perceeltjes nodig voor de verbreding van straten en we gen en de aanleg van riolering. Van de kerkeraad van de Gereformeer de Gemeente werd de woning Bekhof 22 aangekocht voor de prijs van 3200 Dit pand is eleegen In een saneringsplan en zal derhalve, wanneer de huidiee be woonster dit heeft verlaten, worden ge sloopt Aan mevrouw J L. Oele-Soeters werd de door haar bewoonde woning wetwoning Marfjkelaan 48 verkocht voor de door het ministerie vastgestelde nrijs van 10.366. In de rondvraag vroeg de heer J. B. Korstanje (p.v.d.a.) naar het even tueel in te voeren parkeerverbod ln de Langeviele De raadsvoorzitter zei dat dit te zamen met nog enkele an dere verkeersproblemen in een wijzi ging van de politieverordening ter sprake zal komen. De heer E Boone (vrije lijst) wees op de wanordelijke toestand van de opslag plaats achter de brandweerkazerne en het nieuwe verenigingsgebouw. Hij noemde dit een aanfluiting Hoewel bur gemeester Willemsen dë aanblik ook niet geweldig vond. kon hij zo vlug geen andere mogelijkheid voor opslag van goederen van de dienst gemeentewerken bedenken. Bij de aanvang van de vergadering deel de burgemeester Willemsen mede. dat hij vrijdag jl. was beëdigd in verband met zijn herbenoeming tot burgemees ter. Wethouder D. van Boven wenste de voorzitter namens de raad geluk. GRAANBKL'RR BOTTERDAM 24-8. Op de Rotterdamse graanbeur» werden de vollende prijzen genoteerd: 'arwe door snee basis 17 pel vocht levering deze week. franco Rotterdam f 34.60 zomerferat. volgens monster 27.00—28 00. groene erwten, f.-snco Rotterdam tot 40.00. schokker*, franco Rotter dam tot 4800 COÖPERATIEVE VELL'WSK KIER VEI LINO. Ede. 24-3 Aanvoer I9S 000 stuk» handrl rus tig Prijzen per 100 «luk» eieren van: 46 lot 53 grarn 6 80—955. 53-50 9.80—11-54. 60-66 1251 VEEMARKT ROTTERDAM Totale aanvoer 1683. Vette koelen en ossen 1123. Varkens 560. (I. 2e en 3e kw.) Prijzen in cents per kg. Vette koeten 400-424 370-390 355-370 Varkens (levend few. i 200 196 192 kalm prijzen gedrukt. Varkens (levend gew i aanvoer even minder, handel redelijk goed prijshoudend. VLASMARKT ROTTERDAM 24-8. Waterrootvlas: lage soorten van 1.70 tot 155. middensoorten, van 2 00—2.23. best vla» van 2J0 tot 230 Dauwrootvlas -an 1.66 tot 2Ö0 Breekvlas: van 0.90 tot 1.40. Afhankelijk van kwaliteit en bewerking. Gezwingelde lokken van 060 tot 6.95 Daar op alle bedrijven het repelen en het roten voorrang heeft, bleef de produkile v.in waterrootvlas nog van weinig betekenis Het aanbod bestond voornamelijk uit lagere kwa liteiten. waarvoor de markt kalm gestemd was. Middensoorten en goed vlas werd niet aangeboden- De prijzen waren volgen» note ring De peodukue werd gedeeltelijk ver kocht. Dauwrootvlas werd nlrl geproduceerd. Van Breekvias was de produktle gering. Voor gezwingelde lokken bestond weinig be- langstelling, de betere eoorten worden regel matig afgenomen; voor de lagere kwaliteiten lés vrijwel geen vraag, de prijzen bleven on veranderd. VEILING K APPI.LE. 24 augustus. Industrie en export veiling. Ap pelen en peren James Grieve t 80 34 7? 34 36. 65 30. 2 80 28—31. 75 28—30, 70 25-29. 68 24—27 3 grof 17—21. 3 fijn 13. Monk's Godlln 1 75 20. 70 22. 65 17-18. 00 13-14. 2 70 16. 65 16. 2d e. 3 grof 10. 3 fijn 6. Karlij Victoria 2 70 19 .60 15—16. 2d 8 Zigeunerin I 80 21. 75 27. 70 30. 65 23. 2 80 18. 75 20. 70 21. 65 16. 2d 13. 3 grof 10—13. 8 fijn 6. Jacques Lebel 1 75 19. 65 19. 2d 10. Tijdetnuns EartelJ Wor cester I 85 es. 80 66—67. 75 64—65. 70 61 65 47, 2 80 44 75 37. 70 35. 65 30. 60 24. 2d 16 3 grof 30. 3 fijn 6. James Grieve Llred 2 80 33—40, 75 29- 38. 70 33-35. Val kroetappel» wit 6. GGeplukte kroetappels 6. Clapps Favourite 1 70 36 .es 33—37. 60 31.40—32.30. 55 27.70-2850. 2 70 37. 65 36. 60 30-31. 55 25. 2d 20. 3 grof 22. 3 fijn 14—15 Clappe Favourite rijp I 75 25. 70 35. 65 34. 60 32-33. 55 25. Dr Julius Guyot 1 75 37. 70 38. 65 32. €0 25. 55 18. 2 65 25. €0 22. 55 16. 2d 6. 3 grof 13. 3 fijn 6. Trlomphe de Vienne I 85 70. 80 70. 75 73. 70 72. 63 63. 2 85 61. 80 64. 75 68. 70 67. 65 59. 3 grof 51. 3 fijn 34. Beurré d'Amanlta 1 70 23. 65 22. 60 21—22. 2d 15. 3 grof 19. 3 fijn 13 Beurré d'Mérode 1 75 27 70 27. 63 27. 60 25. 2d 19. 3 fijn 10. Juttepeer 1 50 73—75. 2d 53. Precooe de Tré- voux 65 37 60 27-28. 55 25—26. 50 18. Pruimevetling: Victoria 1 86—3.14. 2 33—54, grof 59-89. Belle de Louvaln 1 67—86. 2 36 55, grof 60—93. Jefferson 1 69—86. 2 27—40, grof 55—74 Reine Claude Verte 1 1.17 Cata- lonte 1 47 Reine Claude d'Oulllins 1 63—67. 2 29—30. grof 46. Klrkis 1 99-1.42. Pruimen blocveiimg: Victoria fabriek 12. Belle de Lou valn fabriek 15. Pruimen gescheurd 15—17. Diversen- Bramen In kratten 4 kg per kg 1 t.061.12. 2 1,02. Tomaten tn kratten 0 6 kg per krat 1 A 3.28. 1 B 3.38. I BB 2.71. 1 C 2.84. ICC doordraai. 2 A 2,34, 2B 2.46 Bra men per doos 250 gram 1 3446. 2 23—26. Rode hessen per doos h 250 gram 1 25 2 14. Perziken per stuk 1 AA 21 Druiven per kg Prankenthaier 1 174 Groenteveiling- Krop sla 33 Andijvie 1316. Stokprinse«»enbonen 1 5156. 2 3652. 3 3035 Aardappel veiling; Bonken 11—12, l 10—11. 2 9',j. drielingen 4. afw. 8K- VEILING KRABBEND1JKE. 24 augugtus James Grieve l 85-90 26 80-35 32. 75-80 35. 70-75 33. 65-70 30. 2 85-90 25—23. 30-75 23-31. 75-80 31-35. 70-75 29-3? 65-70 26—31 3 grof 16—20. kroet 6—10. Mank e Cod lin 2 75-80 17. 70-75 16. 65-70 13 60-65 10. 2d 6. 3 grof 6. fi)n 6. kroet 6 Tljdeman Early Worcester 1 75-80 51 .70-75 56, 65-70 46 60-65 28. 2d 16, 3 grof 27. fijn 10. Benonl 1 75-80 70. 70-75 76. 65-70 66 60-65 44 55-60 20. Jutten 1 50-55 32 3 fijn 8. Tr de Vienne I 80-85 63. 75- 30 73. 70-75 74 65-70 65. 3 grof 35. Br. D'Amanita 2 80-85 25. 75-80 27. 70-75 27 65-70 25. 60-65 22. 2d 14 3 grof 22. fijn 11 kr door- draal. R. CL d'AtthaD 2 73 Dubba bonen 42. VEILING SINT-A VN ALAND Doré gewoon 8.80-13,60. bonken 5,50, Eigenheimers gewoon 13.20-13.40. bon ken 8.80-9.00. drielingen 6 20-7.70, Bin tjes 11,10-11.60. bonken 14.80-15.10, drie lingen 3.80. Aanvoer 288 ton. VISMIJN COLIJNSPLAAT. Exportgarnalen 3J>:9 kg 1 63—257: handeis- gamalen 55 kg 2.60: schar 28 kg: bot 163 kg; schol 194 kg; tong 41 kg; paling 106 kg; on gesorteerde vis 33 kg. Op het alleronver wachts werd van onze zijde weggenomen on ze geliefde man, vader en opa. GILLIS STURM, op de leeftijd van 58 jaar. Oostkapelle: Weduwe E. Sturm- de Kam Bram Sturm. Adri Vos-Sturm. Johan Vos. Wim. Elise. Veere: Jo Geldof-Sturm. Huib Geidof. Jan. El ine. Oostkapelle: Riet Sturm en verloofde Oostkapelle. 24 augustus 1964. Molenweg 23. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 28 augustus om 1 uur te Oostkapelle. Liever geen bezoek. Heden is van ons heen gegaan. na eeD gedul dig gedragen Tijden, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder, zus ter en schoonzuster EI-IZABETH BROUWER, weduwe van Adrianns t.ambertus Roskam, in de ouderdom van 72 jaar. Mede namens de familie. A. Wagenaar- Roskam A. Wagenaar. Vlissingen. 24 augustus 1964. Kasteelstraat 108. De teraardebestelling zal plaatshebben op woensdag 26 augustus a.s. Vertrek 1.15 uur vanaf Kasteelstraat 108. Geen bezoek. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 5