PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT IN SINGAPORE VERGUNNING NODIG VOOR INVOER VAN NEDERLANDSE PR0DUKTEN Voor bepaalde goederen wellicht invoerverbod Makarios naar Athene uitgenodigd Bouw jeugdcentrum „Zilveren Schor" begint Ernstig gebrek aan nieuwe lichte tanks Rovers hielden nachtclub bezet om toeristen rustig te beroven Regering van Singapore: Nota aan Moskou over luchtcorridors naar West-Berlijn BRITSE TANKER IN BRAND Bezoek aan Alleman" OP EXTREMISME EN GOLDWATER AANVAL DEMOCRATISCHE SENATOR Communistenleider in V.S. overleden 207e jaargang - no. 199 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Directie: F van de Velde. F. B. den Boer en W. de Pagter. Hoofdredactie: W. Leertouwer en O. A. de Kok Abonnementsprijs 76 Walstraat 58-60 tel. 2355 (b tg. red. 3508 adv. 3647/3843); Middelburg: Markt 51. tel 3841 (b.g.g. red. 2078/3189. adv. 2375); Goes. Gr. Markt 2. "*1 - 1. 2094 Adv. pr. 32 ct. p. mm. Min. p. adv. /4.80. tngex med 3 tarief. Kleine adv. (max. 8 regels) 32 ct. p. regel 2911 Zlerikze* red tel 2425 adm I per week. 8.75 per kw., franco per post ƒ10.- p. kw Losse r '1. tel. 6140 (b g.g. red. 7853. adv. 5213): Oostburg: tel 2395: Terneuzen Arsenaalstraat 2. tel. 'n. ƒ1,60). ..Brieven bur. van dit blad" Bureaus: Vllaslngen: Giro 359300 P.Z.C., Middelburg. Dinsdag 25 aug. 1964 Nederlanders op avontuur in Himalaya Pagina 3 Acht gemaskerde mannen, met machinepistolen en geweren gewapend heb ben r.ondagavond een Inval gedaan in een afgelegen nachtclub nahü Alghe- ro, een door veel toeristen bezochte badplaats in het noordwesten van Sardinië. Zeventig tot honderd gasten, onder wie buitenlanders, werden van hun geld en kostbaarheden beroofd. De totale waarde is niet bekend. De rovers deden het kalm aan. Zij bleven drie uur lang in de club om bin nenkomende gasten van hun bezittingen te ontdoen en lieten zich in die tijd allerlei drankjes aandragen. „Het is voor rekening van de zaak", zei een der mannen. Toen ze aankwamen waren er niet meer dan twintig gas- len, blijkbaar niet voldoende voor een lonende buit. De slachtoffers werden vriendelijk behandeld. Zij kregen alleen het bevel te gaan liggen. De eigenaar vari dc club dacht eerst aan een grap maar besefte spoedig de ernst va de situatie. Hij werd onmiddellijk beetgepakt en op de grond gesmeten. „MET HET OOG OP HULP VAN NEDERLANDSE REGERING AAN INDONESIË" Kleuter gedood bij verkeersongeluk De 3-jarlge Abadja Dons uit Utrecht is gistermorgen bij een verkeersonge luk in het Willemsplantsoen gedood De plaats waar het ongeluk gebeurde, ligt dicht in de buurt van de wo ning van de familie Dons. De kleuter liep met een paar speelka meraadjes achter een tractor, schoot plotseling achter de tractor vandaan en werd toen aangereden door een personenauto. Het knaapje, dat ern stig aan het hoofdje werd gewond, is naar het academisch ziekenhuis over gebracht en daar kort na aankomst overleden. Dit Is de nieuwe, gigantische hang brug over de Forth bij Edinburgh. Koningin Elizabeth van Engeland zal op k september a.s. de brug officieel openen. De bouwkosten be dragen ongeveer 190 miljoen gulden. Met zijn lengte van bijna twee ki lometer is deze brug de grootste in zijn soort van Europa en op U na de grootste non de wereld. Engeland, Amerika en Frankrijk hebben dezer dagen in een nota de Sowjet-Unie gewezen op hun onbeperkt recht op het gebruik van do luchtcorridors naar West-Berlijn. De nota vormt een ant woord op een Russisch protest van 20 jnni jl., tegen een nieuwe dienst van een Amerikaanse luchtvaartmaatschappij tussen New York en West-Berlijn. Vol gens de Russen zyn vluchten van VVest- Duitsland naar West-Berlijn wel toege staan, uit andere landen is dit volgens hen niet het geval. In een verklaring van de Britse ambas sade in Moskou werd meegedeeld, dat in de antwoorden van de drie westelijke re- feringen met nadruk is gesteld dat de owjet-Unie voortdurend de plicht heeft de veiligheid van internationale en alle andere geallieerde vluchten door de Ber- lijnse luchtcorridors te verzekeren. Zij hadden voorts verwezen naar de vier-mo- gendhedenbepalingen waarin het toe gangsrecht tot Berlijn is vastgelegd. INDIA WIL RUSSISCHE OORLOGSSCHEPEN KOPEN Naar gewoonlijk welingelichte kringen In New Delhi verklaarden, bevindt zich op het ogenblik een officiële missie de Indiase regering in Moskou voor sprekingen over de mogelijkheid aankoop van torpedobootjagers, fre gatten en een onderzeeboot. De minister van defensie, Chavan, ver trekt eind dezer week naar de Russische hoofdstad om zich bij de missie te voe gen. Tot dusver was de vloot van India met Brits materiaal uitgerust. Aan boord van het 31.642 ton metende Britse tankschip „Esso Norway" is gis termorgen na een ontploffing in de ma chinekamer, brand uitgebroken. Het schip bevond zich ter hoogte van dc kust van Muscat, de hoofdstad van Oman. Zesenveertig bemanningsleden van de „Esso Norway" werden door het lan dingsvaartuig „Anzio" van de Britse marine aan booril genomen. Er zouden nog drie man vermist worden. De „An zio" trachtte gisteravond de brand aan boord van de tanker te blussen. VOETGANGER DOOR PERSONENAUTO GEDOOD Op de ringbaan-zuid te Tilburg bjj het kruispunt met de Broekhovenseweg is zondagavond de 63-jarige F. Heerkens uit Tilburg door een personenauto uit Eindhoven gegrepen en op slag gedood. De man stak de weg over, terwijl het voetgangerslicht op rood stond en het verkeer op de ringbaan normaal door gang vond. De nieuwe lichte tanks van 13 ton die de landmacht van de Franse A.M.X.-fabrieken betrekt, verto nen een zodanig gebrek dat er niet mee geschoten, noch in een terrein mee gereden kan worden. Vorige week is aan het licht gekomen dat de ophanging van het kanon man kementen vertoont. Franse en Ne derlandse deskundigen verdiepen zich op het ogenblik in de vraag of het mankement hersteld kan worden. Een en ander is door een woordvoerder van het ministerie ran defensie bevestigd. De tanks die de gebreken vertonen zijn ingedeeld bij in Nederland gelegerde een heden maar ook by onderdelen van de in Duitsland gelegerde brigade. De lichte tanks waren oorspronkelijk uitgerust met een 75 mm kanon. Op wens van de Nederlandse legerleiding werd dit kanon vervangen door een 105 mm kanon. Naar wij vernemen heeft de landmacht tot dusverre een honderdtal van de tanks afgenomen. Hoeveel daarvan het gebrek vertonen is nog niet bekend. Burgerrechten voorrang voor handhaving orde Senator John Pastore heeft giste ren bij de opening van de Demo cratische conventie in Atlantic Ci ty een rede gehouden waarin hij het extremisme afkeurde. Het is de eerste opdracht van deze conven tie, ons volk en de volkeren der wereld te verzekeren dat in de Amerikaanse politiek het verstand waardering en verantwoordelijk heid nog aanwezig zijn, zei hij. Een toespeling makend op senator Gold- water zei hij, dat het nu geen tijd is om dingen te zeggen die de dag daarop en daarna steeds weer moeten worden „weg-verklaard". „Als regeringsparty moeten wij over de feiten van het leven spreken op een manier die iedere Ame rikaan thuis begrijpt en men zal ons niet verkeerd begrijpen in Moskou, Pe king, of waar dan ook ter wereld". Senator Pastore, afkomstig uit Rhode Island en voorzitter van de congrescom missie voor atoomenergie, viel in zijn rede de republikeinen en in het bijzonder senator Goldwater aan. Hij zei dat hij als voorzitter van de commissie enig be grip heeft van de afschuwelijke kracht van kernwapens. „Ik word verontrust wanneer ik iemand zo losweg over het gebruik van deze wapens hoor spreken, en over wie moet besluiten er gebruik van te maken". Burgerrechten De wet op de burgerrechten moet door alle Amerikanen in acht worden genomen en waar nodig moet de ten uitvoerlegging met rechtvaardigheid en doeltreffendheid worden opgelegd. Dit staat in het deel van het Demo cratische verkiezingsprogram dat handelt over de rassenkwestie en de gelijkheid tussen de burgers, dat gis teren is gepubliceerd. Volgens het program moet echter voor rang worden gegeven aan de handhaving van de orde. „Wij herhalen dat het naar onze overtuiging te veroordelen is om ongeregeldheden te veroorzaken zonder acht te slaan op de rechten van ande ren, hetzij men er op uit is de gelijkheid van alle burgers te ontkennen of juist om die gelijkheid erkend te krijgen". Senator Goldwater, aldus Pastore, „mo ge van mening zijn dat we niet het machtigste militaire apparaat ter we reld hebben. Ik begryp dat hy is kan didaat. Maar toen Kroesjtsjew keek in de loop van dat Kennedy kanon wist hy dat het anders was. en dat was wat telde". Vervolgens sprak Pastore over de golf van Tonkin. Drie weken geleden, zei hij, voelden Hanoi en Peking daar de prik van president .Johnsons vastbe radenheid. „Ook zij weten nu beter en dat is wat telt", aldus senator Pastore. Tweede t.v.-avond voor de N.T.S. (Van onze radio en t-v.-redactle) De N.T.S., het orgaan van de samenwer kende omroepverenigingen krijgt er na 1 oktober, wanneer het tweede televisie net in gebruik uordt genomen, een twee de zendavond bij. Behalve de maandag avond op net I, die gereserveerd blijft voor speelfilms gaat de N.T.S. ook het programma verzorgen van net 2 op zon dagavond. Er zullen dan korte films worden ver toond, losse zowel als afleveringen van buitenlandse serie-programma's. Beide avonden vallen in het kader van de veer tig procent N.T.S.-zendtijd. Gedurende de overige avonden zullen er, op beide netten, ook na 1 oktober regelmatig pro gramma's van de omroepverenigingen onder N.T.S.-embleem moeten worden uitgezonden, wil de veertig procent ge zamenlijke zendtijd bereikt worden. Het Deventer Dagblad heeft er geen vrede mee, dat de Noorse koning bij het staatsiebezoek van volgende rnaand niet buiten de randstad zal komen en dat h)j bovendien zal wor den beziggehouden „bij gebrek aan beter met een filmpje". Het blad schrijft voorts: „Natuurlijk, wij (preken geen woord kwaad van Haanstra'* „Alleman", dat de koning zal worden voorgedraald. Maar men had zich toch wel een iet* minder bescheiden cultuurfestijn kunnen voor stellen. Een goede operavoorstelling bij voorbeeld. zoals die andere koning uit het hoge noorden de Zweedse die te zien kreeg, toen hij zo'n Jaar of tien ge leden m de Amsterdamse Stadsschouw burg een zeer loffelijke opvoering van Mozarts ..Zauberflöte" mocht aanschou wen. Enfin, de koningin moet haar gast maar uitleggen aan welk cultureel onver mogen het te wijten 1*. dat een fllmmld- dagje in Zwol*mans Kurzaal de plaat* moet Innemen van een behoorlijke opera- opvoering. waartoe men vorsten anders pleegt te noden en waar men tn Forum* Oost-Nederland wel toe in staat is". We vinden dit een vreemd commen taar. Goed, we begrijpen de neiging in het oosten om voortdurend de aan dacht te vestigen op de oj>era Forum, indien wij in Zeeland zulk een instel ling zouden hebben, zouden wij het vermoedelijk ook doen, maar daarvan afgezien: waarom mag de Noorse ko ning niet naar een fiim kijken? We proeven uit het bovenstaande citaat eerlijk gezegd een afgedane negen tiende eeuwse opvatting over wat aan vorsten behoort te worden voorgezet en over wat waardig is om voor een representatieve Nederlandse manifes tatie door te gaan. Nu, wat ons be treft is een vertoning van „Alleman" daarvoor heus wel geschikt, zowel wat het Nederlandse karakter betreft als wat de kwaliteit aangaat. Vermoede lijk beleeft de Noorse koning aan deze (bekroonde) film meer genoegen dan aan de obligate operavoorstelling, die hij in zijn eigen land óók kan mee- maken. Nee. we vin- y den het Deventer fiAKllljH commentaar er J naast. Die filmver- toning is nu juist eens een originele noot in het door gaans vervelende programma van een statiebezoek en doet denken aan de „bustocht der vorsten" bij de vie ring van de koninklijke zilveren brui loft. Mensen, die gewoonlijk alleen maar in geëscorteerde en opgepoetste auto's rijden, zaten toen als leden van een reisvereniging in de bus naar Keukenhof. Waarom ook niet? En nu gaat de koningin met haar gast „ge woon" naar de bioscoop. We hoper. dat hij veel genoegen met „Alleman" beleeft. Wanneer men overigens eerlijk is, moet men erkennen dat 'n staat siebezoek van een vreemd staats hoofd zich moeilijk in onze tijd laat inpassen. Vroeger was een dergelijk bezoek een politieke factor van onge meen belang en tevens een mogelijk heid tot openbaar vertoon, waarnaar de natie wekenlang uitkeek. Oude fo to's leren het: afgezette straten met de toeschouwers rijen dik, men kreeg of nam vrijaf om het geheel mee ie maken. Nu is echter elke afgezette straat vooral een verkeersprobleem, dat de politie vele hoofdbrekens kost: hoe korter de afzetting hoe beter zij het vindt. Bovendien is de publieke belangstelling minimaal, niemand denkt er aan een snipperdag te ne men en het publiek is min of meer toevallig aanwezig („we zien het 's avonds wel op de televisie"). Ver geleken bij vroeger is voorts de poli tieke betekenis van een dergelijk' be zoek gedaald, al kan nog wel belang worden gehecht aan nevenverschijnse len. Zo mag men bijvoorbeeld aanne men, dat de Noorse publiciteitsmedia naar aanleiding van deze koninklijke reis uitvoerig aandacht zullen schen ken aan Nederland. Het staatsiebezoek van buitenland se staatshoofden herinnert inder daad aan vroegere perioden met an dere verhoudingen en andere machts middelen. Waarschijnlijk kan in deze tijd het effect, dat er mee wordt be oogd, met efficiënter middelen wor den bereikt. Aan de andere kant moet men erkennen dat gebeurtenis sen als deze in sommige landen grote geestdrift oproepen, zoals bezoeken van koningin Jufiana en prinses Bea trix vooral buiten Europa hebben ge leerd. We zouden ons echter kunnen voorstellen, dat iemand als bijvoor beeld de prins liever eer. good-will-reis maakt naar een bepaald land dan dat hij met de koningin er een officieel staatsiebezoek brengt. Prins Bern- hard heeft immers kans gezien een oude vorm (officieel bezoek) moderne inhoud (zaken doen voor Nederland) te geven. Hoe het ook zij, het uit vroe gere tijden daterende staatsiebezoek zal zich steeds meer moeten aanpas sen aan de situatie van nu en ver moedelijk zal er van het vroeger zo belangrijk geachte vertoon (galacon certen, operavoorstellingen, défilés) niet veel meer overblijven. Het ko ninklijk bioscoopbezoek aan „Alle man" is wellicht een voorbeeld van een voorzichtige aanpassing. Zoals het optreden van het koninklijk gezin in deze film een voorbeeld is van he dendaagse aangepaste Nederlandse verhoudingen. Alleman, dat wil zeg gen: óók ons vorstelijk gezin. Vijfen twintig jaar geleden was een derge lijk filmbeeld onvoorstelbaar geweest. Brug stortte in in Venezuela - vele doden Met ingang van vandaag is voor de invoer van Nederlandse pro- dukten in Singapore een bijzondere vergunning nodig met het oog op de hulp „die de Nederlandse regering aan Indonesië heeft ge geven om Indonesië beter in staat te stellen voort te gaan met de economische confrontatie jegens Maleisië", zo heeft de regering van Singapore gisteren meegedeeld. Men overweegt de invoer van bepaalde goederen uit Nederland te verbieden. (Singapore maakt, naar bekend, deel uit van de federatie Maleisië). Volgens de bekendmaking zullen er vergunningen nodig zijn voor de invoer van alle goederen van Nederlandse oorsprong, uit welk land zij ook worden verzonden. Van officiële zijde in Den Haag kon men gisteravond nog niets zeggen over het besloit van de re gering van Singapore. De autori teiten in Den Haag hadden alleen nog maar uit persberichten verno- Vierendertig mensen zyn verdronken of worden nog vermist na het knappen van een hangbrug over de rivier de Caroni, een zijtak van de Orinoco, In de Venezo laanse staat Bolivar, zo is gistermiddag in Caracas vernomen. De vermisten z.jjn waarschijnlijk meegesleept door de stroom, die ter plaatse zeer sterk Is. De ramp speelde zich zondagmorgen af. Ongeveer zeventig tot honderd mensen, onder wie een groot aantal onderwijzers die zich naar het negentiende nationale congres van het Venezolaanse onderwij zende personeel in Matanzas begaven, bevonden zich op de brug, toen de ka bels waaraan deze hing knapten, waar door enkele tientallen van hen in het kolkende water vielen. Reddingsploegen die met hefsehroefvliegtuigen werden aangevoerd hebben enkele gewonden we ten te redden, hoeveel is niet bekend. President Leoni en enkele ministers heb ben zich naar de plaats van het ongeluk men over het besluit van de rege ring van Singapore. Ook Britse goederen? De mededeling in Singapore volgde op de verklaring die de minister van finan ciën van Singapore dr. Gon Keng Swee vandaag heeft afgelegd en waarin hij voorstelde de invoer van bepaalde Brit goederen te verbieden, indien de Brit se Board of Trade zou weigeren te onder handelen over zijn beperkingen op de in voer van katoenprodukten die in Singa pore zijn vervaardigd. Van bevoegde zij de van het ministerie van financiën werd vernomen dat Singapore „nog wat zal wachten, maar niet lang" vóórdat het een verbod legt op de invoer van Britse goederen. LHoewel de toestand op Cyprus nog altijd gespannen is, zijn er toch ook ogenblikken van romantiek op het eiland. Zo trad maandag de Zweedse V.N.-soldaat Sture John- sson (30) in het huwelijk met de 19-junge Grieks-Cypriotische Anna Christon Cattau. De foto toont het paar bij 't betreden vatn de Grieks- Orhodoxe kerk »n Xeros. BIJ OPENING VAN CONVENTIE GEKOCHT VAN FRANSE A.M.X.-FABRIEK Geen ritten in het terrein en geen schietoefeningen Niet eerste keer Het is niet de eerste keer dat landmacht tegenslag ondervindt met het A.M.X.-materiaal. Vorig jaar werd bekend dat de gepantserde per- soneelsvoertuigen gebreken vertoon den. Enige maanden geleden, bij het verschijnen van de defensienota, deelde staatssecretaris Haex mee dat die gebreken ernstiger waren dan men eerst dacht. Niet alleen de drukgroep van de koppe ling deugde niet maar ook waren er moeilijkheden met de versnellingsbak en met oliekeringen. De gebreken bij de gepantserde personeelsvoertuigen vielen onder de garantiebepalingen. Of dat met de nu bij de tanks geconstateerde gebre ken ook het geval zal ziin is op dit mo-! ment nog niet bekend. De Griekse regering heeft president Ma karios uitgenodigd naar Athene te ko men, zo is gisteravond officieel bekend gemaakt. Waarschijnlijk zal de aartsbis schop vandaag in de Griekse hoofdstad aankomen. Redenen voor de uitnodiging zijn niet meegedeeld. Naar verluidt zou men het op grond van de jongste ont wikkeling van de gebeurtenissen om Cy prus in Athene wenselijk achten recht streeks met het Cyprische staatshoofd te spreken. Tevoren had de Cyprische minister van buitenlandse zaken, Kyprianoe na be sprekingen met Griekse leiders, ver klaard, dat er volledige overeenstemming tussen Griekenland en Cyprus bestaat en dat, naar zyn overtuiging, Grieken land geen regeling voor het vraagstuk- Cyprus zal aanvaarden waarmee men zien in Nicosia niet zou kunnen vereni gen. Premier Papandreoe van Grieken land zei in een verklaring ook, dat er geen verschil van mening tussen de Griekse en de Cyprische leiders bestaat. Hij verzekerde dat er geen druk werd uitgeoefend. In het huidige stadium van de onderhandelingen achtte hij „Enosis" een samengaan van Griekenland en Cyprus „de natuurlijke oplossing" van het vraagstuk. Benjamin Davis, secretaris van de com munistische partij van de V.S., is zater dag na een langdurige ziekte in New York overleden, zo is zondagavond door het partijbnreaii hekendgemaakt. Davis, een neger, was 60 jaar/ VERMOEDELIJK VOOR KOMST KONINGIN le PAAL IN GROND Vermoedelijk nog deze maand zal aannemer W. F. Christiaan- sen uit Vlissingen een begin ma ken met de bouw van het jonge renontmoetingscentrum „Het Zilveren Schor" op de nu nog met tarwe en gerst begroeide schorren van het Veerse Meer ten noorden van Arnemuiden. Indien enigszins moelijk wil men vóór 2 september de eerste heipalen de grond indrijven, zo dat koningin Juliana bij haar bezoek aan „Het Zilveren Schor'' op die dag het begin van de werkzaamheden kan zien. Het jeugdcentrum „Het Zilveren Schor" bij Arnemuiden is één van de twee terreinen (het andere is de „Hunneschans" bh het Uddelermeer op de Veluwe), die het koninklyk paar by zyn zilveren huwelijksfeest tezamen met een aanvangskapitaal en het nationaal geschenk ter be schikking van de Nederlandse jeugd heeft gesteld. Het centrum zal be staan uit een hoofdgebouw met daaromheen gegroepeerd een aantal paviljoens, waarin de recreatiezalen en andere ruimten worden onderge bracht, Voorts zal het jeugdcen trum worden voorzien van een jacht- haventje met de nodige accommoda tie. Het ongeveer 5 hectare grote „Zilve ren Schor" is gesitueerd op de schor ren en slikken van de Oranjepolder, ter hoogte van de boerderij „De Kruitmolen". Deze ten noorden van Arnemuiden gelegen schorren zijn dank zjj de ruilverkaveling (Klevers- kerke) bereikbaar via een vijf meter brede weg. die over de dijk voert en sinds kort aansluiting geeft op een door de Heide Maatschappij aange legde en van een 40 centimeter dik ke puinlaag voorziene noodweg, die in het centrum van „Het Zilveren Schor" eindigt in een kleine rotonde. Daar zullen straks vrachtauto's ma terialen aanvoeren voor de bouw van het centrum. Plannen Sinds bekend was, dat de stichting „Zilveren Jeugdcentra" (de stich ting die speciaal in het leven is ge roepen ter gelegenheid van het zil veren huwelijksfeest van koningin Juliana en prins Bemhard) en die „Het Zilveren Schor" zal beheren als eerste van de twee projecten zou beginnen met de bouw van het jon gerenontmoetingscentrum in het Veerse Meer, is er met voortvarend heid aan de plannen gewerkt. Archi tect O. Greiner in Amsterdam heeft een aantrekkelijk ontwerp voor het centrum gemaakt, dat met instem ming is ontvangen. Met aannemer W. F. Christiaansen uit Vlissingen is overeenstemming bereikt over de bouw, hoewel de officiële gunning nog moet afkomen. Deze wordt een dezer dagen verwacht. Dan zijn er geen beletselen meer om met de daadwerkelijke bouw van het jongerenontmoetingscentrum te be ginnen. •luist in verband met het bezoek van Hare Majesteit koningin Juliana aan „Het Zilveren Schor" op woensdag 2 september a.s. wordt hard gewerkt om de koningin het eerste begin te kunnen laten zien. Slaagt men er niet in vóór twee september de eer ste palen te heien, dan zullen in elk geval piketten worden uitgezet op dc schorren om aan te tonen, waar de verschillende gebouwen «uilen wor den opgetrokken. Mede aan de hand van een inmiddels vervaardigde nia- ouette van het centrum zal een in druk kunnen worden gegeven van de wijze, waarop liet geschenk van ko ningin Juliana en prins Bernhard gestalte zal krijgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 1