Terneuzense Boys won „Eenhoorntoernooi" NEDERLAND DE KRANT IN Wielrentitels in het buitenland „SCHELDESTROOM" TRIOMFEERDE OVER S.Z.V. EN „DE STARTERS" Zaterdag sluit fotowedstrijd PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 24 AUGUSTUS 1964 nu weer op zyn vertrouwde spilplaats, waardoor de rust en het zelfvertrouwen in de achterhoede was weergekeerd. Al leen de achterspeler P. v. d. Bekke die nu de midvoorplaats bezette voelde zich daar nog niet op zijn gemak, waardoor hij enkele scoringskansen onbenut liet. Overigens werd er ook in deze ontmoe ting in vergelijking tot de vorige week vrij behoorlijk gespeeld. En had Oostburg voor de rust. die nu met een 20 voorsprong aanbrak dank zij doel punten van J. Rieteco en J. Marteijn, met het schieten wat meer geluk gehad dan zou de voorsprong zeker veel groter zijn geweest. De eerste 10 minuten van de tweede speelhelft leek het er even op dat Oostburg de moed weer zou laten zakken en het kostte de spelers veel moeite om niet in de fout van het te korte spel te vervallen, waarmede de snelle Ambonachterhoede niet het min ste last had. Langzamerhand trokken de Oostburgers het spel toch weer meer open, hetwelk in de 30e minuut in een doelpunt van J. Rieteco resulteerde. Vlak voor het einde van deze wedstrijd kon midvoor P. v. d. Bekke uit een door J. Verhulst genomen indirecte vrije schop de stand nog op 4—0 brengen. Na afloop reikte de heer A. P. Modde, waarnemend burgemeester van Oost burg met een toepasselijk speechje aan de aanvoerders van de elftallen de prij zen uit. Noord-Ierland-Nederland op 17 maart 1965 De wedstrijd Noord IerlandNederland voor de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal 1966 zal woensdag 17 maart 1965 in Belfast worden gespeeld. Als wedstrtjddatum voor de interland NederlandNoord Ier land, eveneens tellend voor de competi tie om de Coupe Jules Rimet, heeft de K.N.V.B. voorgesteld woensdag 7 april 1964. De wedstrijd Nederland—West- Du its] and, die oorspronkelijk was vast gesteld voor zondag 18 oktober doch la ter naar november van dit jaar werd verplaatst, zal geen doorgang vinden. In het voorjaar zal het Nederlandse A- team waarschijnlijk nog in een uitwed strijd tegen de Fransen uitkomen De K.N.V.B. heeft de Franse bond voor gesteld deze ontmoeting eind april- begin mei te spelen. Yoshinori Sakai, de 19-jarige student die werd geboren in de omgeving van Hi roshima op de dag dat deze stad door een atoombom werd getroffen, is defini tief aangewezen als de man, die de olympische fakkel tijdens de openings plechtigheid van de spelen het stadion zal binnendragen. WWWWWWWWWWVWWWWWWKWWWWWVW Zaterdag heeft m enin Breskens de traditionele zwemdriekamp ge houden tussen „Scheldestroom uit Breskens, 8.Z.V. uit Souburg en ,JDe Starters" uit Aardenburg Hier een beeld van het nummo vijfmaal vijftig meter vlinderslag meisjes 10 en 11 jaar. (Foto P.Z.C.J In Oostburg is zaterdag het Een- hoorntoemooi gehouden. Hier een beeld uit de finale tussen Terneu- zense Boys en Aardenburg, welke wedstrijd in een O-overwinning voor de Terneuzenaren eindigde. (Foto P.Z.C.) De favoriet bij uitstek, Rudi Altig, is zondag in Siegburg Westduits kampioen op de weg bij de professionals geworden. Hij legde de 216 km af in 5 uur, 16 mi nuten en 36 seconden „Der Rudi" ont vluchtte In de laatste ronde met Wind- fried Boelke een kopgroep, waarvan o.a. zijn broer WiUy en Hans Junkermann deel uitmaakten. Boelke was in de spurt kansloos. Met bijna twee minuten ach terstand finishte Junkermann als derde. ZWITSERLAND Verrassend winnaar van de stritjd om de Zwitserse wegtitel voor profs en onaf- hankelijken werd zondag in Lugano Ru- dolf Hauser. Deze finishte met een voor sprong van 39 seconden op Manfred Ha- breli, die tweede werd. De derde plaats was voor Robert Hintermüller, die 49 seconden na Hauser arriveerde. De grote favoriet Rolf Maurer raakte meer dan negen minuten achter. FRANKRIJK Oud-wereldkampioen Jean Stablinski be haalde in Chateaulin de Franse titel door in de sprint Georges Groussard, André Foucher en Michel Grain in deze volgorde achter zich te houden. Het vier tal had een voorsprong van meer dan een minuut op de als vijfde binnenko mende Jean Gainche. SPANJE Op indrukwekkende wijze behaalde Ju lio Jimenez zondag op een zwaar circuit bij Bilbao de Spaanse wegtitel bij de professionals. Jimenez, na het opgeven van Federico Bahamontes in de klims veruit superieur, finishte met een voor sprong van bijna drie minuten op zijn naaste concurrent, José Luis Talamilo. Luis Otano werd derde op meer dan ze ven minuten. In traditionele driekamp Negentien van de zesentwintig overwinningen De jaarlijkse driekamp tussen de zwem verenigingen „De Starters" uit Aarden burg, S.Z.V. uit Souburg en „Schelde- stroom" uit Breskens is zaterdag een volledige triomf geworden voor de Bres- siaanders. Deze wedstrijden werden ver- zwommen in het Koningin W'ihelmina- bad te Breskens. Om de uitslag van deze wedstrijden te bepalen paste men een puntensysteem toe, waarbji de winnaar van een serie 1 punt krijgt, de tweede aankomende twee punten enzovoorts. In de totaal 26 nummers behaalde „Scheldestroom" 122 punten en kreeg hiervoor evenals vorig jaar in Souburg, de speciale beker, die de voorzitter van de afdeling Zeeland van de K.N.Z.B., ir. J. Geerling uit reikte. S.Z.V. verzamelde 245 en „Dc Starters" 252 punten. Deze wedstrijden hebben één nieuw Zeeuws record opgeleverd. De 5 maal 50-meterploeg van „Scheldestroom". bestaande uit A. Brugge, Th. van den Heuvel, C. Heijboer en P. Donze, liet 3.07.4 voor zich afdrukken. Het oude record stond op naam van een ploeg vap Luctor, die er vijf secon den langer over deed. De organisatie van deze wedstrijden verliep uitstekend en vrijwel zonder tus senpozen waren de zwemmers en zwem sters bezig onder het toeziend oog van de juryleden en tijdwaarnemers hun baantjes trekken. De grote overmacht van Scheldestroom blijkt ook nog uit het feit, dat deze vereniging negentien van de zesentwintig te behalen overwin ningen boekte. Hieronder volgen de uitslagen van de driekamp: 100 meter schoolslag dames: 1 T. van den Heuvel (Scheldestroom), 1.38.0; 2 T. van Velzen (SZV). 1.39.0; J. Fenijn (Scheldestroom), 1.39.6. 100 meter schoolslag heren: 1 P. van den Heuvel (Scheldestroom), 1.27.6; 2 J. Jobse (idem). 1.33.3; 3 B. Riemens (idem), 1.35.6. 100 meter vrije slag meisjes 14 en 15 jaar: 1 M. Vergouwe (Schelde stroom), 1.27.5; 2 A. Brugge (idem), 1.27.6; 3 A. Leliaert (Starters), 1.29.-. 100 meter vrije slag jongens 14 en 15 jaar: 1 W. Jongman (Scheldestroom), 1.118; 2 H. Lambregts (Starters), 1.13.5 3 D. de Winde Scneldestroom1.13.6. 50 meter vlinderslag meisjes 12 en 13 jaar: 1 P. Donze (Scheldestroom) 42.9; 2 E .Schaalje (Starters), 43.1; 3 T. de Winde (Scheldestroom), 51.2. 50 me ter vlinderslag jongens 12 en 13 jaar: 1 J. Westdorp (Scheldestroom), 44.3; 2 F. Verplanke (Scheldestroom), 45.4; 3 R. Wolf (SZV), 46.-. 50 meter rugslag meisjes 10 en 11 jaar: 1 P. Erasmus (Scheldestroom), 47.6; 2 H. Beun (SZV) 48.2; 3 M. Cambier (Scheldestroom), 48.4. 50 meter vrije slag jongens 10 en 11 jaar: 1 L. Wondergem (SZV), 35.8; 2 J. Salomé (Scheldestroom), 41.1; 3 I. van de Broecke (idem), 41.5. 100 meter vrije slag dames: 1 T. van Velzen (SZV) 1.18.2; 2 P. Donze (Scheldestroom), 1.18.2; 3 G. Hoogerheide (Starters), 1.22.-. 100 meter vrije slag heren: 1 W. Jongman (Scheldestroom). 1.13.3; 2 C. van Galen (Starters), 1.14.2; 3 L. van Klinken (SZV), 1. 16.4. 100 meter rug slag meisjes 14 en 15 jaar: 1 A. Brugge (Scheldestroom), 1.41.5; 2 A. Leliaert (Starters), 1.49.-; 3 J. de Jong (Star ters), 1.52.1. 50 meter vlinderslag jon gens 14 en 15 jaar: 1 H. Lambregts (Starters), 40.1; 2 W. Jongman (Schel destroom), 44.2; 3 A. Doense (SZV), 47.5. 100 meter schoolslag meisjes 12 en 13 jaar: 1 E. Schaalje (Starters), 1.42.9; 2 C, Arendse (Scheldestroom), 1.45.-; 3 Th. de Winde (Scheldestroom), 1.52.-. 100 meter schoolslag jongens 12 en 13 jaar: 1 P. Huibregtse (Schelde stroom), 1.45.5; 2 P. Castel (SZV), 1.49.1; 3 F. Verplanke (Scheldestroom). 1.49.5. 50 meter schoolslag meisjes 10 en 11 jaar; 1 J. Fenijn (Scheldestroom), 47.4; 2 D. Bondewel (Scheldestroom). 48.5; 3 P. Erasmus (Scheldestroom). 48.7. 50 meter vlinderslag jongens 10 en 11 jaar: 1 L. Wondergem (SZV), 46.2; 2 P. Dieleman (SZV), 59.3; 3 J. Verstraete (Starters), 1.03.1. 50 meter vlinderslag dames: 1 T. van Velzen (SZV), 42.5; 2 E. Schaalje (Starters), 42.8; 3 Th. van den Heuvel (Schelde stroom), 44.4. 50 meter vlinderslag he ren: 1 P. van den Heuvel (Schelde stroom), 36.-; 2 H. Lambregts (Star ters), 39.2; 3 M. de Kam (SZV), 40.7. 100 meter schoolslag meisjes 14 en 15 jaar: 1 A. Brugge (Scheldestroom), 1.44.3: 2 A. Leliaert (Starters), 1.44.3; 3 I. Klaassen (Scheldestroom). 1.56.9; 100 meter schoolslag jongens 14 en 15 jaar: 1 B. Riemens (Scheldestroom), 1.32.9; 2 D. de Winde (Scheldestroom) 1.39.-; 3 J. Verduyn (Scheldestroom) 1.39.7. 100 meter vrije slag meisjes 12 enl3 jaar: 1 P. Donze (Scheldestroom), 1.19.3; 2 C. Heijboer (Scheldestroom), 1.22.2; 3 C. Salomé (Scheldestroom), 1.26.2. 100 meter vrije slag jongens 12 en 13 jaar: 1 J. Wesdorp (Schelde stroom), 1.22.4; 2 L. Wolf (SZV), 1.26.-; 3 J. de Back (Scheldestroom), 1.26.2. 50 meter vlinderslag meisjes 10 en 11 jaar: 1 P. Erasmus (Scheldestroom). 48.7; 2 D. Bondewel (Scheldestroom), 50.5; 3 J. Fenijn (Scheldestroom). 51.1. 50 meter schoolslag jongens 10 en 11 jaar: 1 L. Wondergem (SZV). 48.8; 2 P. Dieleman (SZV), 51.8; 3 I. van de Broecke (Scheldestroom), 54.3. Vijf maal 50 meter vrije slag dames: 1 Scheldestroom I, 3.07.4; 2 Starters. 3.20.3; 3 Scheldestroom III, 3.55.3. Vijf maal 50 meter vrije slag heren: 1 Schel destroom I. 2.40.8; 2 SZV, 2.51.3; 3 Scheldestroom II, 3.05.8. In de landelijke wedstrijd stelt de vereniging De Nederlandse Dagbladpers buiten de door de Stichting ter Bevordering van de Amateurfoto- grafie uitgeloofde prijzen een extra premie van 300,beschikbaar voor de foto of dia, wel ke het beste de betekenis van het dagblad in de maatschappij lot uiting doel komen. In Oostburg AARDENBURG EINDIGDE OP TWEEDE PLAATS Het door de Oostburgse Sportvereniging georganiseerde Eenhoorntoernooi dat dit jaar het eerste lustrum beleefde Is zaterdagmiddag gewonnen door Terneu zense Boys I, dat in de winnaarsronde met 20 de baas bleef over Aardenburg I. In de verllezersronde won Oostburg I met 40 van Jong Ambon I, zodat de einduitslag werd 1. Tern. Boys, 2. Aar denburg, 3. Oostburg en 4. Jong Ambon. Deze tweede ronde van dit toernooi gaf over het algemeen beter voetbal te zien dan in de week daarvoor gespeelde eer ste wedstrijden. Vooral de finale Lussen de elftallen van Terneuzense Boys en Aardenburg was het aanzien ruim schoots waard, omdat hierin tot 25 mi nuten voor het einde toen de Boys met 20 kwamen voor te staan en Aar denburg alle hoop op de overwinning liet varen van aardig voetbal met aan beide zijden vlotte open combinaties viel te genieten. Reeds vanaf het begin lieten de spelers van beide teams zien. dat het hun ernst was alles in het werk te stel len om de beschikbare wisselbeker voor één jaar meer naar huis te nemen. In een vrfj hoog tempo probeerden de ploe gen om beurten de weg naar het vijan delijke doel te vinden, maar de goed sluitende achterhoedes konden telkens op tijd ingrijpen. Geheel onverwachts dan ook, kwam ln de 10e minuut het eerste doelpunt voor de Boys, toen de op rechts opererende binnenspeler L. van Dlxhoorn de bal kreeg toegespeeld. Hij bedacht zich geen moment en gaf van grote afstand met een fraai diagonaal schot de Aardenburgdoelman het na kijken. Deze voorsprong gaf de Terneu zense spelers uit de vierde klas zater- dagcompetitie nog meer inspiratie en met nog meer geestdrift trokken zij ten aanval. Ondanks een zeer merkbaar veldoverwicht kwam er voor de rust in de stand geen verandering meer. Na de thee begon Aardenburg met een overrompelend offensief, dat de tegenstander wel even in het nauw bracht maar geen doelpunten ople verde. Dat de Boys hier zonder te- genpunten uit kwamen danken zij zeker aan hun kleinste speler C. Maas die bergen werk verzette en vele aanvallen reeds in de kiem smoorde. Langzaamaan konden de Boys zich aan de druk onttrekken en al vrij spoedig konden zij zelf weer ten aanval trekken, waarbij de snelle en schietgrage links buiten J. de Jonge enkele malen gevaar lijk werd. Uit één van zijn voorzetten kreeg rechtsbuiten P. Simons in de 15e minuut een prachtkans zijn ploeg aan 'n grotere voorsprong te helpen, maar zijn keihard schot sprong van de lat het veld in. Toch was het deze speler die 5 mi nuten later de stand op 20 bracht, toen hij alleen voor de doelman komend, deze geen kans gaf. Dit was het moment waarop Aardenburg sterk terugviel, en aangezien Terneuzense Boys de voor sprong zichtbaar voldoende achtte voor de eindzege, viel het spelpeil sterk te rug. Aangezien geen van beide ploegen in deze eindfase nog kon doelpunten kwam met het eindsignaal van de scheidsrechter de verdiende overwin ning van Terneuzense Boys. Gewijzigd In de verliezersronde tussen Oostburg en Jong Ambon, kwam de thuisclub weer met een gewyzigd elftal in het veld. Aanvoerder R. van Pamelen stond We brengen het de foto-amateurs graag nog even in herinnering: deze week kan voor het laatst worden ingezonden voor de fotowed strijd „De krant in Nederland". Zaterdag morgen moeten de foto's in ons bezit zijn. Dan komt de jury bijeen, die de Zeeuwse prijswinnaars aanwijst de foto's worden dan onmiddellijk doorgezonden naar de stich ting ter bevordering van de amateurfoto grafie in Amsterdam en dingen dan weer mee naar de prijzen in de landelijke wedstrijd. Het komt de laatste tijd veelvuldig voor, dat men ons telefonisch inlichtingen vraagt over de wijze van inzenden. Daarom pu bliceren wij nog eenmaal de volledige in formatie over deze door voornoemde stich ting georganiseerde wedstrijd, waarvan de Provinciale Zeeuwse Courant een voorron de verzorgt. De gang van zaken zal de meeste amateurfotogra fen wel bekend zijn: de deelnemers zenden hun foto's niet rechtstreeks naar de organiserende Stich ting ter Bevordering van de Amateurfotografie in Amsterdam, maar naar de redactie van de Provin ciale Zeeuwse Courant Vlissingen. De voorronde wordt in overleg met voornoemde stichting georgani seerd en de P.Z.C. zorgt voor tijdige doorzending naar Amsterdam, hetgeen betekent, dat de foto's bovendien nog eens meedingen naar de prijzen in de landelijke wedstrijd. Voor deze Zeeuwse voorronde zijn zes prijzen uitgeloofd, een eerste prijs van 100, een twee de van 50 en een derde van 25 voor groep II (25 jaar en ouder) en een eerste prijs van 50, een tweede van 25 en een derde van 10 voor groep I (jeugd tot 25 jaar) Zoals uit de beschikbaar gestelde prijzen voor deze voorronde reeds blijkt, loopt zij niet geheel pa rallel met de landelijke wedstrijd, die in groep I en groep II ook kleurenfoto's omvat en bovendien de groepen III (kleurendia's) en IV (film) kent. Deze voorronde bestaat dus slechts uit de groepen I (tot 25 jaar) en II (25 jaar en ouder) en bovendien kun nen, in verband met het reproduceren de bekroon de foto's worden in de P.Z.C. gepubliceerd uitslui tend zwart-wit foto's worden ingezonden. Ten overvloede; alle foto's, die bij de P.Z.C. binnen komen, worden doorgezonden, dus ook de foto's die iiimmiiiiiiiimimummiimmmmiimmiimmni Terneuzen speelde gelijk tegen Overmaas: 2-2 In het Zuidersportpark heeft Terneuzen zondagmiddag tegen Overmaas de twee de oefenwedstrijd van het seizoen ge speeld. Een gelijkspel was het resultaat van anderhalf uur strijd tussen twee aan elkaar gewaagde elftallen. Terneuzen kon met de 2-2-eindstand tevreden zjjn. De voorhoede, waarin Kalf IJsebaart vervangen was door Gerrit Viveen, had door deze verandering zeker niet aan stootkracht gewonnen. Overmaas had echter in deze wedstrijd het geluk wel op de hand. Verschillende malen werd een reeds ge passeerde keeper geholpen door lat of paal. Terneuzen kwam al direct na het begin flink in de verdrukking. Het bete re spel van eerste klasser Overmaas kwam duidelijk naar voren, ook in ver scheidene scoringskansen. Aan het eind van de tweede helft profiteerden de gas ten van slordig spel in de Terneuzense achterhoede. De midvoor scoorde, 0-1. Na dit doelpunt ging Terneuzen flink in de aanval, maar kreeg voor rust geen kansen meer. Na rust waren er voor de gastheren meer kansen, maar het kunst en vliegwerk en veel geluk kon de Over maasachterhoede het gevaar telkens ke ren. In de 15e minuut werd Gerrit Vi- vean gehaakt in het strafschopgebied, waarop de scheidsrechter een penalty toekende. Piet Wissel plaatste de bal zuiver in de uiterste hoek: 1-1. In de 18e minuut maakte Riny Deij er zelfs 2-1 van, maar de linksbinnen van de gasten wist een minuut later met een harde kopbal keeper Leunis het nakijken te geven, 2-2. Terneuzen trachtte hierna nog de overwinning in de wacht te sle pen, maar het wilde niet meer lukken. Waterpoloteam Rusland gelijk tegen Hongarije Het geheel vernieuwde Russische water poloteam doordat de deviezen bepalin gen tijdens reizen naar het buitenland waren overtreden werden de spelers een maand geleden uit de ploeg gezet, zodat op korte termijn een nieuw team moest worden samengesteld heeft zaterdag avond ln Moskou de sterke Hongaren bedwongen. De ontmoeting eindigde in een 1-1 gelijk spel. De tussenscores wa ren 0-0, 1-0, 0-1 en 0-0. McGregor verbeterde wereldrecord Op de laatste dag van de Britse zwem- kampioenschappen, die in het Crystal Palace dat in Londen werd gehouden, heeft Bobby McGregor (G.B.) zijn eigen wereldrecord op de 110 yards vrije slag verbeterd en gebracht op 53.9 sec. De Engelse zwemmer stelde daarmee zijn eigen wereldrecord, dat sedert 13 sep tember van het vorig jaar (Blackpool) op 54.stond, 0.1 sec. scherper, Europees record 200 meter rugslag Tijdens de selectiewedstrijden tussen Oost- en West-Duitsland voor de geza menlijke Olympische zwemploeg heeft Ernst Joachim Küpers zaterdag ln Maagdenburg het Europese record op de 200 meter rugslag verbeterd. De West- duitse zwemmer legde de afstand af in 2 minuten en 12.6 sec. waarmee hij 2.2 sec. onder zijn record bleef, dat hij vo rige week zondag ln Berlijn met 2.14.8 al 0.2 sec. scherper had gesteld. Sparta kampioen honkbal Het Rotterdamse Sparta is zaterdag in Amsterdam door een 4-2 zege op Ajax voor het tweede achtereenvolgende jaar Nederlands honkbalkampioen geworden. De Haarlem Nicols, Sparta's grootste concurrenten, die met een wedstrijd meer gespeeld, een punt op de Rotter dammers voorstonden, verspeelden hun laatste kans door een 8-0 nederlaag te gen O.V.V.O. SPANJAARD GIMENO WON PROFTENNISTOERNOOI IN NOORDWIJK I De Spaanse tennisprol Andres Gimeno heeft zondag ln Noordwyk voor een ver rassende prestatie gezorgd. Hij versloeg in de finale van het enkelspel de favorie te Australiër Ken Roscwall met 8-6, 6-2. De Australiër Rod Laver legde beslag op de derde plaats door een zwaarbe vochten overwinning op de Amerikaan Eearl Buccholz: 7-5 8-10 6-3, Buccholz en Laver wonnen samen het dubbel. In de finale bleven zij met 6-4 8-6 de baas over de Australische combi natie Lew Hoad/Ken Rosewall. Hierboven een inzending van de heer J. Engelsman, Schuitvaarigracht 289, Vlissin (Groep II). in deze Zeeuwse voorronde niet voor een prijs in aanmerking komen. De jurering in Amsterdam staat geheel los van de „Zeeuwse beoordeling". Een foto, die in de voorronde niet wordt bekroond, kan in de landelijke wedstrijd met een eerste prijs uit de bus komen. Evenzo is het dus mogelijk, dat de beste Zeeuwse foto ook als de beste landelijke inzending naar voren komt. Omdat hier dus sprake is van doorzending, houdt het insturen van foto's naar de P.Z.C. in, dat men akkoord gaat met de wedstrijdvoorwaarden van „De krant in Nederland". De volledige wed strijdvoorwaarden zijn in elke fotohandel verkrijg baar. Enkele van deze voorwaarden zijn: Aan deze wedstrijd kan door iedereen worden deelgenomen. Uitgezonderd zijn vakfotografen en al diegenen die als beroep fotografische of cine matografische bezigheden verrichten. 0 De wedstrijd omvat het begrip „De Krant in Ne derland" in de ruimste zin van het woord. De foto's moeten betrekking hebben op het begrip „de krant". Voobeelden: De krant voor vader, de krant gele zen door kinderen gebogen over een stripverhaal, de krant als verpakkingmateriaal, de krant ge vouwen tot soldatenmuts voor Jantje enz. Ook de bezorger van de krant in weer en wind. het transport en de verspreiding van het dagblad door ons land kunnen onderwerpen zün. Verder de mens bü de krant, journalist, redacteur in functie, de krant als gebouw of in de vorm van de drukpers, als advertentiemedium, etc. 1 Maximaal mogen drie foto's worden ingezonden. Het formaat van de foto's is minimaal 9x9 cm of 7 x 10 cm en maximaal 18 x 24 cm. De foto's mogen niet op karton worden geplakt. Op elke foto dient duidelijk op de achterzijde de naam, de groep (groep I ot II), het adres van de deelnemer x het totaal der ingezonden foto's te worden vermeld. De inzenders in groep I moe ten bovendien hun leeftijd vermelden. Alle opnamen dienen eigen werk van de inzender te zijn. wel mogen zij door een ander dan de ma ker worden afgewerkt of vergroot. Wie prijs stelt op terugzending van zün werk, dient een stevige enveloppe, waarop naam, adres, alsmede voldoende porto voor frankering, bü te sluiten. Uit de volledige wedstrijdvoorwaarden blijkt voorts, dat het ook mogelijk is kleurenfoto's, dia's en films in te zenden. Omdat de Zeeuwse voorronde dus uitsluitend zwart-wit foto's omvat, dienen films en dia's rechtstreeks naar Amsterdam te worden ge zonden. Bij inzending gelieve men op de linkerboven hoek van de enveloppe te adresseren aan „Provinciale Zeeuwse Courant", Walstraat 58- 60, Vlissingen" te vermelden „Fotowedstrijd" en „Groep I" of „Groep II''. De winnende foto's zullen zo mogelijk nog eind volgende week in de P.Z.C. worden gepubliceerd. De jury voor de Zeeuwse voorronde zal bestaan uit de heren J. Merk, fotograaf te Middelburg, Jac. Prince, kunstschilder te Middelburg en H, Hubregt- se, redacteur bij de Provinciale Zeeuwse Courant, De heer Prince neemt de plaats in van de heer P. Bulthuis, die wegens uitstedigheid verhinderd is. den gen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 4