i f Goese jeugd zette weer vakantiespelweek in AGENDA ZUID-BEVELAND SLAMAT DJALAN MARKTBERICHTEN WINKELS IN RILLAND MOGEN OP ZATERDAG NIET VROEGER DICHT RENESSER KLEUTERSCHOOL KRIJGT ER EEN KLAS BIJ EXAMENS JEUGDBACCHANALEN, CHAPLIN EN FILMS WAAR MUZIEK IN ZIT DINSDAG 18 AUGUSTUS 1964 WISSEL BEVELANDEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Onder de hoede van Jeugdgemeenschap BEZOEK VAN JACOBA VAN BEIEREN EN TOCHT LANGS RINGLIJN RUIM tweehonderdvijftig Goese kinde ren z\jn deze week, de laatste vakan tieweek, het huis uit: zij hebben zich evenals vorig jaar onder de hoede ge steld van de Goese Jeugdgemeen schap, die voor kinderen van negen tot twaalf jaar weer een vakantie- feestweek heeft opgezet. Een comité lieeft ijverig aan liet programma ge werkt en liet, resultaat is, dat de Goese jeugd deze week in het verle den duikt. Dat begon eigenlijk maan dagmorgen al bij de start van de va kantieweek. In het oude „Schutters hof". waar de declnemertjes van wi- ka D. E. Hiensch de slagzin voor de ze kindervakantieweek te horen kre gen: „Gedraag je als een ridder hier, dan heeft een ander ook plezier...." Mgt de boterhammen bij zich waren ze maandagmorgen naar het „Schut tershof" gekomen. Daar opende de Goese wethouder van onderwijs, mr. J. G. v. d. Burgt de vakantiespelweek met een toespraakje, waarin hij zich verheugd toonde, dat er weer een dergelijke week kon worden opgezet in Goes. Hij vond. dat de lagere schooljeugd daar bijzonder mee bof te. Wethouder Van de Burgt bracht namens de gemeente de dank over aan de organisatoren, die er een eigen vakantieweek voor over heb ben gehad om de jeugd bezig te hou den. Nadat wika D. E. Hiensch uiteengezet had, wat er te gebeuren stond, wer den de verschillende groepen gefor meerd. Een deel van hen ging naar zaal „Juliana", óók een „opvangcen trum" in de vakantieweek, en de an deren bleven in het Schuttershof. Om er kennis te maken met de leiders en leidsters leden van de Goese Jeugdgemeenschap, kweekscholieren, middelbare scholieren om een naam te bedenken voor de groep, waarin zij de hele vakantieweek zul len doorbrengen en om enkele spelle tjes te doen. Op valkenjacht Met name de middeleeuwen vormen de periode, waaruit de inspiratie geput is bij het samenstellen van het pro gramma. Dat was maandagmiddag al te merken. Toen gingen de jeugdige vakantieweekgangers op valkenjacht. Want al zijn zij een week „het huis uit", het betekende niet, dat zij die week ook „van de straat zijn". Inte gendeel. Een belangrijk deèl van de activiteiten zal zich' op straat afspe len. De valkenjacht was er maandag een voorbeeld van. De deelnemertjes trokken kris lcras door Goes om er twintig valken op te sporen. Het was een onderdeel van het programma, waarmee zij zich best vermaakten. Tegen het eind van de middag kwa men zij in het Schuttershof weer bij elkaar. De eerste vakantieweekdag werd daar in stijl afgerond. Met een ridderverhaal. „De ridder met de zil veren schilden" heette het en wika D. E. Hiensch las het voor. De hoofdevenementen krijgen woensdag en vrijdag hun beslag. Woensdag morgen komt namelijk een middel eeuwse. zeer geziene figuur uit Goes op bezoek: Jacoba van Beieren, die in het Slot Ostende heeft gewoond. Waarnemend burgemeester J. S. Vis- scher zal de jonkvrouwe 's morgens om 11 uur op het bordes van het stadhuis verwelkomen. 's Middags staat er eveneens een bijzon der punt, op het programma: een spoortocht via do ringljjn door de Botsingen od de Zeeuwse riiksweg Op de Zeeuwse riiksweg onder Krab- bendijke is maandagmorgen een ket tingbotsing ontstaan, waarbij zes auto's waren betrokken. Er ontstond alleen materiële schade, evenals bij een botsing tussen twee auto's op de zelfde weg onder Vlakebrug. De kettingbotsing gebeurde omstreeks kwart voor elf. Het verkeer op de weg ondervond een kwartier vertra ging, Bij de botsing waren onder meer auot's uit Roosendaal, Tilburg en Breda betrokken. De aanrijding ontstond mede doordat een busje uit de file de berm inreed, waardoor een achter het busje rijdende personen auto plotseling moest stoppen. Deze wagen slaagde er niet in tijdig te remmen en schoot door. De auto's reden in de richting Goes. Bii Vlake brug botsten 's avonds om half zeven de personenauto's van U. P. S. uit Rheydt (Dtsl.l en J. N. uit Kruinin- gen. Het oneeval gebeurde toen N. de Duitser wilde passeren, maar voor een tegenligger weer terugviel in de file. De Duitser hield tegelijkertijd in om N. te laten doorgaan. 's-GRAVENPOLDER KERKDIENSTEN Middelburg - VANDAAG. - City: Charley Chaplin festival. 20 uur. a.l. Molenwater: Miniatuur Wal cheren. 9J22 u. Van Benthem en Jutting: Expositie verenigde Nederlanden, kaar ten van provincies en gezichten van ste den. 9—18 uur. Zeeuws Museum. Wage- naarstraat r. Tentoonstelling schilderijen en tekeningen Deltawerken door Rien v. d. Brink. 10—17 uur. Provinciale biblio theek: Expositie eerste oorlogsperiode 1914. 10—12 30 en 13.30—18- uur. Jeugd- Vakantie-Vreugd: Zwemmen. 9.30 pop penkast. 9 30. 10-30 en 11.30 dierenshow op Vischmarkt. 13.30; straattekenen op Abdljpleln. 15.30 uur Vlissingen Alhambra: Sing, aber splel nicht mit mtr, 20 uur. 14 jaar. Luxor: Jeugdbacchanalen. 20 uur. 13 laar Veere Bovenzaal Schotse huizen: Schilde rijen ln privé Veers bezit. Vrouwenpolder - Het Baken: Cabaret Tcn- takel 20 uur. Goes Grand: Nachtclub de Groene Spin. 20 uur. 14 laar. Grote Kerk: Expositie Nederlands Bijbelgenootschap. 1012. 13.30—IC uur. Wolphaartsdijk Cafe Ossewaarde: Schle- tlng op de liggende wip. 20 uur. Tcrncuzcn Luxor: Het meisje dat de Elfel- toren stal. 20 uur. alle leeftijden, öosilmrg - Ledel Theater: De geluksvogel. 20 uur, alle leeftijden Wcstdorpc Kunsthandel Troutzaerte: Ten toonstelling schilderijen van Reimond Kimpe. Zak van Zuid-Beveland. En dat is trip, die maar éénmaal gemaakt kan worden: de lijn wordt niet voor het personenvervoer gebruikt maar voor liet goederenvervoer. De Goese Jeugdgemeenschap is het gelukt er als bijzondere attractie een rit per personentrein langs te maken. Dat is een onderdeel van de week, die niet alleen door de jeugdige deelnemer- Ijes meegemaakt kan worden. Ook de ouders of andere belangstellenden kunnen zich voor deze tocht opgeven. De start is 's middags om half twee. De slotdag van de vakantieweek, vrij dag, wordt gevuld met een optreden van de sprookjesverteller Rolfo en de goochelaar Telco. In de middaguren is er dan een grootscheepse gekostu meerde optocht. Vandaag dinsdag bestaat het programma uit straat tekenwedstrijden en ridderspelen, donderdag is er een puzzelrit en wordt de film „De laatste Robin Hood" ver toond. Het is duidelijk: er staat de Goese jeugd een geanimeerd weekje te wachten DE HEER P. C. VISSER TE MIDDELBURG OVERLEDEN Op 53-jarige leeftijd is zondagmiddag plotseling overleden de heer P. C. Vis ser te Middelburg, een bekende fi guur in middenstandskringen. Tijdens strandbezoek werd de heer Visser plotseling onwel; hoewel direct kunstmatige ademhaling werd toege past, konden enkele gewaarschuwde artsen korte tijd later slechts de dood constateren als gevolg van een bloed uitstorting in de hersenen. Zeer waar schijnlijk hield deze verband met een ernstig auto-ongeluk, dat de heer Vis ser omstreeks Pinksteren overkwam. De heer Visser was penningmeester van de christelijke middenstandsver eniging, welke functie hij uitgeoefend heeft sinds de C.M.V. na de tweede wereldoorlog heropgericht was. Hij maakte eveneens deel uit van het be stuur van de middenstandscursus, welke cursus later aan de C.M.V. ge trokken is. In deze bestuursfuncties was de heer Visser buitengewoon ac tief. Namens de C.M.V. had hij voorts zitting in het gewestelijk verband van christelijke middenstandsverenigin- gen. Ook was hij geruime tijd lid van het bestuur van de oude Middelburgse middenstandscentrale. De heer Visser was ook de oprichter van 'ie amateurkunstschildersclub Co- lor iet. De begrafenis geschiedt woensdag a.s. op de algemene begraafplaats te Middelburg. GOES Ganze speelt vanavond tegen de Krabben Vanavond dinsdag speelt Ganze I uit Goes om kwart over zeven een wa- terpolowedstrijd in 't Goese Sas tegen Krabben I uit Bergen op Zoom. Dit is een wedstrijd in het kader van de pro- motiecompetitie voor de derde klas. De derde club in deze competitie is D.E.S. uit Den Haag. D.E.S. neeft zondag in Bergen op Zoom met 65 gewonnen de Krabben. Wedvlucht WEMELD1NGE Wedvluchten De postduivenhoudersvereniging „De Postduif" te Wemeldinge nam deel aan de volgende vluchten vanuit Orle ans, afstand 428 km. De uitslag is: 1. A. Oudeman 2, 4, 5, en 7. C. Lamper 3. en 9. J. Vleugel 6. en 10. A. op 't Hof 8. J. Feytel 11. 11. Fr. Tim merman. Vlucht vanuit Creil. 1. 2. 4. 7. en 9. M Oudeman. J. Vleugel 5. 6. en 10. C Lamper. Uitslag vlucht van St.-Quentin. 1. en 3 C. Lamper. 2. J. Vleugel. 4. en 6. A. op 't Hof. 5. P. Vuijk. 7. en 9. M. Ou deman. 8. en 10. F. Timmerman. Uitslag van de wedvlucht van de post duivenvereniging „De Zeeuw" te Goes, gehouden vanuit Arras op zaterdag 15Prijs vlucht uit Beaumetz met 107 jon- augustus. In concours 61 oude duiven, ge duiven. Afstand 133 km. Snelheid 1. P. C. Voois, 2. L. Baert, 3 N. de eerste duif 995 meter per minuut. 1. Nooijer. 4. G. Koks, 5. P. C. Voois, 6. en 7. C. Mornout, 2. en 3. B. Tanghe, P. C. Voois, 8. L. Schmid, 9. A..de Wit- 4, J. Boeye, 5. Fr. Dieleman, 6. Frank te, 10. L. Baert. |du Puy, 8. A. Boerman, 9. C. de Put- Jonge duiven: 1. P. C. Voois 2. Fr. Voois. 3. A. Kimme], 4. C M. Blomaard, 5. L. Baert, 6. G. Maas, 7". G. den Toon der. 8. L. Baert, 9. C. van Dalen, 10. s-HEERENHOEK Schieting staande wip „Concordia" De handboogvereniging „Concordia' te 's-Heerenhoek hield een schieting op de staande wip. Bij deze schieting werd tevens het 60-jarig jubileum van de heer J. Vette gevierd. Aan het be ging feliciteerde voorzitter De Jonge de jubilaris en overhandigde heb mens de vereniging een rokertje. Hierna kwam bonrssecretaris C. Raas aan de beurt, om de heer Vette na mens de provinciale schuttersbond te feliciteren en de gouden draagmedail- le van de bond te overhandigen. De uitslag was als volgt: hoofdvogel: Jac. Smallegange Mz., Zorgvliet. El- lewoutsdijk; 1ste zijvogel: Jac. Smal legange Az.. idem: 2de zijvogel: Iz. v. Wingen, idem; Isle bovenkal: H. J. Driedijk, Doel naar Hoger, Wol phaartsdijk; 2e bovenkal: L. Vermue, So: anus, Heinkenszand1ste onder- kal, Jac. Smallegange Mz., Zorgvliet, Ellewoutsdijk; 2de onderkal: L. Ver donk, Concordia, 's-Heerenhoek, lo'ing; 1ste klep: H. J. Driedijk, Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk; 2de klep: C. D. Raas, Willem Teil, Ove- zande; 3de klep: Jac. Platschorre, Zorgvliet, Ellewoutsdijk. Er waren 66 schutters van 14 verschillende ver enigingen aanwezig. WOLPHAARTSDIJK V akantieprogramma van de V.V.V. De V.V.V. Wolphaartsdijk organiseert deze week een ontspanningsprogram ma voor gasten en inwoners. Maan dagavond begon het met volleybal wedstrijden op het terrein van de zcilschool vDe Viking". De einduit slag werd: 1. zeilschool „De Viking" met 2 overwinningen; 2. Wolphaarts dijk I met één overwinning en 3. Wol phaartsdijk II. Vandaag, dinsdagavond, zijn er wed strijden in handboogschielen op de liggende wip in café Ossewaarde. Mor gen - woensdag - geven de heren J. W. Stroo en A. W. Nelisse demonstra ties met hun politiehonden, terwijl voorts A.D.V.E.N.D.O. 's avonds een concert geeft op het havenplateau, wat wordt afgewisseld door volks dansen met medewerking van de her vormde instuif. Donderdagavond wor den in de haven roeiwedstrijden ge houden en vrijdag vindt een oriën- tatierit voor auto's plaats, die wordt gevolgd door een slotavond in het dorpshuis met prijsuitreiking en bal. Burgerlijke stand YERSEKE. Geboren: Johannes, z. v. L. PnauweKoole: Johannes H.. z. v. C. A. Rijnhoutde Wee: Anita K., d. v. L. L. Murre—Wlttorf. Ondertrouwd: L. Nijsse. 25 J. en J. W. Kos ten. 22 j. Getrouwd: J. Schiester, 22 j. en A. W. de Leeuw. 21 j. Overleden: P. Danker. 87 j.: wedn. v. W. Kosion. WAARDE. Geboren: Catharina T.. d. v. A. J. Korstanje -Kloet: Pieter A., z. v. M. WatermanPoort vliet: Maatje C.. d. v. M. de Hamervan Burg: Pieter J. J., z. v. J. G. Cijsouwv. d. Bos: Christina M.. d. v. D. J. P. Koeman- Zweden; Adriana C-. d. v. J- M. v. d. LindeKoeman: Pieter J.. z. v M A. Schrier ister: Jan G.. z. v. P. J. van HouteBlok: Hilies E.. z. v. J. N. HoutekamerLamper; Johannes D.. z. v. J. SlnkeWeststrate. Joost v. C. SinkeWeststrate. Getrouwd: J. L. Jacobusse. 21 j. en C. B. Kootstra, 18 j.; P. Cijsouw. 32 en J. S. Blok. 27 j.: A. A. van Weele. 33 J. en S. Zan- dijk. 27 j. Overleden: A. Houtekamer, 55 J., e. v. J. M. d. Hiele. KAPELLE. Bevallen: A. C. de Schipperv. d Plasse. d.; de KrakerFrancke. d.; J. de Jager—v. d. Bosch. z. Getrouwd: I. de Koeijcr. 23 J. en L. J. Nieuwdorp, 22 J.; J. J. Landsmeer, 22 j. en A. van Koeveringc. 21 j.: B, Snoeij. 28 j. en E. Landman. 23 j.: M. C. de Jager, 23 j. en C. C. M. Oele. 18 J C. M. Hirdes. 22 J. en W. J. S. van Overloop. 20 J. Overleden: N. Eversdijk, 89 J. ter, 10. Nico van de Bunder. Oude duiven. Snelheid 1016 meter per minuut. 1. en 3. G. Claeijs, préz, 4. J. de Smet, 5. Iz. Ocké, 6. en 9. C. Geernaert, 7. P. Zeegers, 10. V. Claeys. DRIEWEGEN Fietsenoriëntatierit „De zingende bougie" Zaterdag hield de M A.B.C. „Dezingendel bougie" te Driewegen weer een zeer; geslaagde fietsen-orlëntatierit. Niet minder dan 35 deelnemers versche nen aan de start. Er werd gereden in 3 klassen. De uitsla gen hiervan z(jn als volgt: Groep A: 1. P. Maat. Ellewoutsdijk, 3 strafpunten; 2'. mevr. C. Mol-de Dreu. Driewegen, 4; 3. mevr. E. Wirtz, Oudelande, 5; 4. J. Spruijt, Driewegen. 5; 5. S. de Kunder, Ovezande. 6; 6. P. Vermeulen, Ovezan- de, 7; 7. A. de Muljnck. Driewegen, 13; 8 H. Dekker. Driewegen, 16; 9. mevr. N. Geldof-v. d. Schaaf, Driewegen, 26. Groep B; 1. P. Loenhout, Ellewoutsdijk 25 straf punten; 2. mej C. Padmoes, Driewegen, 44; 3. G. Smallegange, Driewegen, 73; 4. J. Nijsse, Driewegen, 74; 5. R. v. d. Panne, Driewegen, 163; 6. M v. d. Guchte, Driewegen, 164; 7. P. Smalle gange, Driewegen, 164; 8. J. Steketee, Driewegen, 168. Groep C: 1. Roeland Duijnhouwer, Kloetinge, 10 jaar, 25 strafpunten; 2. Hans Duijnhou wer, Kapalle, 11 jaar, 27; 3. Kees Goe man. Driewegen. 9 jaar, 32; 4. Anja Beukema, Velzen, 13 jaar, 35; 5. Geeke Kok, Velzen, 13 jaar, 38: 6. Ko Dekker, Driewegen, 7 jaar, 50; 7. Ko Dekker. Wageningen, 10 Jaar, 61; 8. Jan Pad moes. Oudelande. 11 jaar. 128; Steketee. Driewegen. 10 jaar, 129; 10. Han Heuseveldt. Driewegen, I 1 O CD 3> r>o VEILING ROTTERDAM. J4 auguxtu*. Aardappelen 10—18- Andijvie 8— 1 14 per kg. Bloemkool I 6 50-69. I 8 42-52. II S 48—47. II 8 25—50 per «tuk. Dubbele bonen 1 63-90. II 3367. Pronkbonen 42—58 Snij bonen 89—115. Spitakool 19-21. Rode kool 5 F Prei VERWIJDERT SPOORLOOS EN PIJNLOOS EELT, LIKDOORNS ENZ. Belgische bus oorzaak van kettingbotsing 11. Mieke Hannewijfc. Driewegen, gen 8 jaar. 143; 12. André Goeree. Driewe gen. 13 jaar. 155; 13. Anja Hannewijk, 12 jaar. 161; 14. Hans Spruijt. Driewe- Op de rijksweg Breskens-Schoondijke is zondagmiddag een kettingbotsing ont- Kees 3taan toen een Belgische touringcar te- 10. gen de achterzijde van een Nederlandse 12 'jaar! I wagen reed, welke laatste auto weer te- Driewegen, 10 jaar. Soe, Den Haag, 12 jaar, 270: 18. Suzan- na Geldof, Driewegen, 7 jaar, 273 straf punten. De prijsuitreiking vond plaats na de rit en wel in de zaal van de heer J. van de Guchte te Driewegen. KAPELLE Juniorenhengelwedstrijd De hengelsport vereniging „De Kapel- se Kanaalvissers" te Kapelle organi seerde zaterdagmiddag in het kanaal door Zuid-Beveland een juniorenhen gelwedstrijd. Jaap Benou werd met een vangst van 185 punten winnaar. Aan de wedstrijd namen 27 junioren deel die op het sein van voorzitter L. C. Oele om precies twee uur hun lijn tjes in het water wierpen. De verdere uitslagen zijn: 2. C. Bur ger, 155 punten daarvoor rijdende Duitse per- •agen botste. Er ontstond alleen aanzienlijke materiële schade. Het ongeval ontstond toen de Duitse auto. bestuurd door W. uit Wanne Eickel stopte op een teken van de rijkspolitie, die bij de kruising Buiten- lust het verkeer regelde. De Neder landse auto had voldoende afstand tot de Duitser, maar de Belgische bus reed te dicht op de Nederlander. Vogelwaarde wil een gemeentevlag 1 goed v De gemeente Vogelwaarde wil een eigen gemeentevlag. In de eerstvolgende bij eenkomst van de gemeenteraad op vrijdag 21 augustus om 19 uur zal de raad zich moeten uitspreken over een ontwerp van de Terneuzense ama teur-heraldicus A. J. Beenhakker, die belangeloos een ontwerp voor een ge meentevlag heeft gemaakt, waarin de /.i., z v nu 1- kleuren van Vogelwaarde groen en Kees Wellèman Seel zi->n verwerkt. Deze kleuren uit 50 punten: 4. Ruissen. 50 punten;' 5. Joh. Pietrsen. 50 punten; 6. RonmjJ™" ""T 'JJ; Pietersen. 25 punten; 7. J. K. Zegers. '""'J'|„oeS 9S nnnton Tl e. nii^t.nriicToirtna^rc l-re. 25 punten. De niet-prijswinnaars kre gen uit handen van hun voorzitter als troostprijs een tablet chocolade. Het ligt bij het bestuur in de bedoeling ook volgend jaar weer een aparte ju niorenwedstrijd te organiseren. Raad \ocht torenuurwerk Voor onrendabele percelen 6000 Tijdens deze vergadering kreeg de raad de begroting 1965 aangeboden. De raadsvoorzitter wees op de vrij gunstige positite van de gemeente. De begroting vertoont een post voor onvoorziene uitgaven van circa De gemeenteraad van Rilland-Bath 50.OOO. In de rondvraag kwam voor- besloot tijdens haar maandagavond gehouden vergadering een ander uur werk te plaatsen in de toren van de Nederlands hervormde kerk. Burge meester J. O. W. Jobse gaf voordat dit agendapunt in discussie werd ge geven een overzicht, waarom men tot dit voorstel was gekomen. Reeds in 1878 besloten de vroede vaderen van Bath, dat er een openbare tijdsaan duiding zou moeten komen Een onderzoek heeft uitgewezen, dat het bestaande uurwerk slechts ge schikt is voor verkoop aan de sloper. Men kan thans een zeer goed ge bruikt torenuurwerk bekomen, wat alles bij elkaar een uitgaaf zal ver gen van ongeveer achthonderd gulden. Tevens werd op voorstel van b. en w. besloten aan de kerkvoogdij van de hervormde gemeente een afkoop som" toe te kennen van 500,voor het onderhoud van uurwerk en wijzer plaat, dat tot nu in handen van de gemeente Voorts behandelde de raad het plan van P.Z.E.M. tot elektrificatie de zgn. onrendabele percelen, gemeentelijke financiële bijdrage zou 20 pet. bedragen van de gemid delde aansluitkosten die voor Ril land-Bath werden geraamd op 5000. Reeds een jaar geleden werd besloten om deze voorlopige bijdrage uit te trekken voor 1 de 31 onrendabele percelen. Van de resterende 20 zijn 11 bewo ners niet genegen tot aansluiting over te gaan. Thans komen zes wo ningen in aanmerking, wat de ge meente een bedrag van 6000 zal gaan kosten. De drie resterende percelen vallen onder de „super-onrendabele" perce len. Eerder werd besloten deze niet aan te sluiten vanwege de hoge kos ten. De P.Z.E.M. heeft nu echter ook hiervoor een plan ontworpen en de aansluitingskosten geraamd op 600C per perceel. De P.Z.E.M betaalt hier van 40 pet., de provincie 10 pet. ter wijl de gemeente 20 pet. wordt ge vraagd. De resterende kosten zijn voor de be- langhebende. Zonder hoofdelijke stem ming besloot de raad nu reeds met dit plan akkoord te gaan. De belang hebbenden kunnen een verzoek indie nen van deze aansluitingsregeling ge bruik te maken. Een bedrag van 4500 voteerde de raad voor het tref- noodvoorzieningen in het St.- Josephgebouw. In dit gebouw zetelt tijdelijk de school met de bijbel. De nieuwe school staat op de urgentie- lijst. De bestaande toestand is echter niet langer houdbaar er daarom wil het gemeentebestuur enkele verande ringen aanbrengen. Op verzoek van de heer G. J. van Eek, onderwijzer aan de openbare lagere school werd hem eervol ont slag verleend. Afwijzend beschikte de raad op een verzoek om geldelijke bijdrage van de bond tegen het vloeken. Winkelsluiting Burgemeester Jobse maakte ver der melding van een schrijven der winkeliers uit de gemeente, die gaarne zouden zien, dat een ge meentelijke verordening zou wor den vastgesteld, waarin bepaald werd dat de winkels op zaterdag middag 16.00 uur gesloten moeten worden. Daar de winkelsluitings wet een dergelijke verordening niet toestaat moest dit schrijven voor kennisgeving worden aangenomen. namelijk het onderhoud van de ge meentewoningen en herstelling zout- schade aan de orde. Algemeen was men van oordeel, dat vooral dit laat ste onderdeel veel te veel tijd in be slag neemt. Nadat de raad in besloten zitting bij een was geweest werd na afloop hier van besloten een tweetal schilders in tijdelijke dienst aan te nemen met de proeftijd van één jaar. Benoemd wer den de heren J. C. Traas en M. J. van de Maarel, beiden te Rilland- Bath. wit en zwart kiviet, eveneens aanwezig in het gemeentewa pen, is aangebracht. De kosten van Uit voering bedragen t 111,25. Het in de vergadering van 8 november 1963 vastgestelde exploitatieplan kom Hengstdijk heeft van de zijde van G.S. enkele opmerkingen uitgelokt. Onder meer betreft dit de situering van een blok woningen, dat te dicht bij de pro vinciale weg is gelegen. Daarnaast vin den Ged. Staten het gewenst de uitgifte prijzen te verhogen, omdat anders geen sluitende exploitatie kan worden verkre gen. B. en W. stellen de raad voor met deze opmerkingen van Ged. Staten re kening te houden en het herziene uit breidingsplan vast te stellen. De agenda vermeldt voorts vaststeling van het re creatieplan Hengstdijk. Tegen het plan zijn bezwaren ingebracht door enkele eigenaars van voor het plan bestemde gronden, die b. en w. echter niet ge grond achten, omdat via schadeloosstel ling op voldoende wijze aan de bezwaren van reclamanten tegemoet zou worden gekomen. Ten slotte is er een verzoek van de heer W. de Marin te Vogelwaar de om toewijzing van een perceel bouw grond in het uitbreidingsplan, met een totale oppervlakte van 435 ca. B. en w. stellen voor dit perceel te verkopen voor f 13 per ca. Van de r.-k. lagere school is een verzoek binnengekomen om medewerking voor de aanschaf van een nieuwe leermethode, terwijl b. en w. aar. de stichting katholieke openbare bibliotheken een aanvullende subsidie over 1963 van f 307 willen verstrekken opdat de stichting daarmee tevens in aanmerking zal komen voor rijks- en provinciale subsidie. I 2—22. Krotm 9— hak- Aanvoer 4000 hakje* PrecMe di 49-66. IB 4164. IC 22-59. Clapp* 3714. IB 30—34. IC 24—23. Jame« G: I 5056. IB Si—30. IC 20—43. Stark Ea: 56—®. IB 28—36. IC 14—26. Ferz. a 19—31, IB 15—21. IC 10—14. N.H. I IB 27-29. IC 16—21 per kg. VLA8MARKT ROTTERDAM 17 auguxtun. Wnterrootvla»: Inge 1 1,70 tol 1 1.95. middensoorten van t 2 tot 2.25. bent vla* van 1 2.30 tot 2.50. DauwrootvUx: van 1 J.80 tot 1 2. Breekvlax: van 0.90 tot 1.40. afhankelijk illtelt en bewerking. Gezwingelde lokken: van 060 tot 0.95 oer van waterrootvla* waa tn de af gelopen wreek van weinig betekenS* Het aan bod werd voor het merendeel beheer»! door de lagere kwaliteiten, waarvoor **r> ruxtlge «temming heerwte zodat al!* aangeboden partijen maar In de midden* a.nbod De prijzen konden ziet» moeilijk handhaven. Het eer»-- vlaslint van d* nWu- oogrt kwam aan de markt. Dauwrootvlas werd niet geproduceerd. In breekvlas was een klein aanbod, de prijzen konden ziet» niet handhaven. Voor gezwingelde lokken bestond weinig be langstelling. het aanbod werd ntet geheel opgenomen, de prijzen bleven onveranderd. GRAANBECRS ROTTERDAM. 17 augustus. Op de Rotterdamse graanbeur* werden de volgende prijzen genoteerd TAr- w. doorsnee kwaliteit basis 17 vocht leve ring deze week. franco Rotterdam 1 34,30. Zomergerst. volgens monster 1 27—1 28. Groe ne erwten, franco Rotterdam, tot 41. Schok kers. franco Rotterdam, tot f 51. VEILING MIDDELBURG. 17 augustus. Tomaten export per 6 kg A 1 254—215. B 1 241—245. C 1 178, CC 1 156. Tomaten per 6 kg A 2 402, B 2 400. Fruit: appelen; James Grieve 80 42. 75-80 40—52. 70-75 47—31. 3 gr. 36—12. Perzikrode zomerappei 70-75 16-30. 65-70 24—23. 60-65 19—26. 3 gr. 13—16. 3 f 12—16 Zigeunerin 75-80 20—23. 70-75 37. 65-70 19—25. 3 f 12—15. Peren: CL Fav. 70-75 45. 65-70 42-44 60-65 34—42. 55-60 38. 50-55 34 2 D 23. 3 gr. 31-37. 3 f 26—33. Pr6c. de Trévoux 55-60 35—» 50-55 25—46, 2 D 18. 3 gr. 35. 3f. 18 Meloenen, net 23—92. suiker 116—114. oranje ananas 94-16-". ogen 25—77. karbonkel 100 102. Pruimen: Czar 45—74. Ontario 29—64. R. CL d' Oulll. 43—66- Washington 40-65. M. Hatlve 72. Dubb. boerewltte 49 B Lou- vain 53—Cl. Druiven 265—234. Perziken 5—46- Aardbeien 65. Bramen 25—42. Groenten. Bloemkool 4 p. k. 4073. 6 p. k. 34—58, 8 p. k. 18—36. 10 P- k. 17. Andijvie 8.10—9.80. Sav. koot 9.30. Sla 4—25. Prei 10— 29. Dubb. bonen 61—116 Kroten 68. Pronk bonen 3947. Kassnijbonen 49. Witle kool 4 9. Postelein 2961. Spinazie 3640. Spits kool 12. Komkommers, groen 75 28. 60-75 18 —24 50-60 16—22. 40-55 11—17. krom per kg 15—16-Bospeen 12—5!. Uien 7—20 Sloksnlj- bnen 32—67. Waspecn 34—36. Rode kool 4 —10. Rabarber 9—13. Augurken 22—114. Bos- kronten 48. Komkommers wit 1021. VEILING KRABBENDIJKE 17 augustus. Appe'.s: J. Grieve 1 85-90 34. 80-85 40. 75-80 44 70-75 42. 2 85-90 33. 80-85 36. 75-80 40. 70-7S 39—40. 3 gr. 27. kr. 10. val 6. P R. zomerappei 1 75-80 12. 70-75 14. 65-70 14. 60-65 10. 2 D doordraai- Zigeunerin 1 85-90 20. 80-83 24. 75-80 27. 70-75 24 63-70 16. Benoni 1 80-85 79. 7S-SO 79—83. 70-75 84—86. 65-70 69—72. eO-65 33—35. 55-60 17—19. 2 D 12. Stark Earliest 1 65-70 34. 60-65 26. 3 gr. 17. Tydemans E. W. 1 65-70 57. 60-65 19, 2 D 10. Clapps Fav. 1 70-75 43. 65-70 35—37. 60-65 33. 55-60 27. 2 D 15. 3 gr. 20. f- 11. kr. 6. Pree de Tr. 1 65-70 49. 60-85 47. 55-60 39—41. 50-55 27, 2 D 12. 3 gr. 18. t 8. kr. doordraaL VEEMARKT ROTTERDAM. VEILING KAPELLE. BENOEMING IN RAAD Gebouwtje beschikbaar in buurt van school De kleuterschool In Renesse is aan uit breiding toe. Er zijn op het ogenblik zoveel leerlingen, dat een tweede leidster kon worden aangesteld. E11 dat is in de jongste raadsvergadering van de ge meente Westerscnouwen dan ook ge beurd: met algemene stemmen werd mej. L. B. Lievense uit Nleuwerkerk op deze post benoemd. Overigens met bet voorbehoud, dat het rijk een definitieve beslissing in positieve zin zal geven om trent het salaris van deze tweede leer kracht. De tweede klas van de Ren ess er kleuter school zal voorlopig worden onderge bracht in een houten gebouwtje in de onmiddellijke nabijheid van de bestaande school. De inspectrice van het kleuter onderwijs in Zeeland, mej. M. J. de Jon ge, heeft daarop reeds haar fiat gege ven. In de vergadering van de Wester- schouwse raad is ook nog gesproken over de problemen rondom de riolering naar de kampeerterreinen in de West hoek. Burgemeester H. P. Everwijn kon de raad meedelen, dat b. en w. op het ogenblik werken aan een plan daarvoor. „Er zijn nog mogelijkheden om in de huidige situatie een flinke verbetering te brengen. Te zijner tijd zullen wij on getwijfeld met een aanvraag tot kredie ten in uw raad komen". Even ontstond er in het gesprek over deze aangelegen heid wat verwarring, toen de heer J. Westhoeve (p.c.) in discussie trad met wethouder L. v d. Klooster. De p.c.- woordvoerder wilde namelijk de eigena ren van de campings verplicht stellen voor een goede afwatering te zorgen, maar wethouder Van de Klooster riep na lang volhouden hierover uit: ..De be moeienis van deze campingbeheerders gaat toch niet verder dan de grens van hun terrein. Wanneer ze daarheen hun water brengen, dan moet het toch ook verder worden afgevoerdBurge meester Everwijn sloot daarop de dis cussie af met de opmerking, dat de raad binnen afzienbare tijd nader zal wor den ingelicht. Gymnastiekzaal Westerschouwen heeft besloten in te gaan op een aanbod tot een vaste geldlening van 180.000 bij de rijks postspaarbank te Amsterdam (rente 6%) om de bouw van een gymna stieklokaal te kunnen realiseren. Het gaat hier om een zaal volgens het type van de systeembouw, waarvan in Zeeland veertien gebouwen zullen verrijzen. In dit kwartaal nog zal Westerschouwen de rijksgoedkeuring voor de bouw ont vangen. Van G.S. was bericht ontvangen dat machtiging voor uitgaven hiertoe alleen kon worden gegeven bij een vaste geldlening. Er waren in de raadsvergadering ook nog enkele vacante functies voor de ge meente Westerschouwen te vervullen. Na het overlyden van jhr. R. J. H. Q. Röell waren in de reinigingsdienst Schouwen-Duiveiand en in het algemeen bestuur van de Stichting Rusthuizen Westelijk Schouwen de vertegenwoordi gers tijdelijk waargenomen door wethou der P. L. Vis. Thans benoemde de raad de nieuwe burgemeester H. P. Everwrjn in deze functie. BELGISCH GEZIN GEWOND BIJ AUTOBOTSING Vier -personen zijn zondagavond ge wond geraakt bij een botsing tussen twee personenauto's op het kruispunt Langeweg-Kinderdijk te Axel. De Belg E. van D. uit Hamme werd met zijn vrouw en zijn twee kinderen naar het ziekenhuis in Sluiskil overgebracht, van waar zij later naar hun woning terug keerden De heer Van D. werd in zijn woonplaats in een hospitaal opgenomen. Het ongeval gebeurde, omdat de Temeu- zenaar M L. komend uit de richting Zwartenhoek geen voorrang verleende aan de Belgische auto. De Belgische wagen schoot na de botsing in een sloot en werd zwaar beschadigd. De heer A. Slootmans te Middelburg slaagde voor het examen praktijk- diploma boekhouden, afgenomen door de vereniging van leraren voor de praktijkexamens. 6. 3 grot t 70 12. 1 t 12. 3 60 3 fijr» 6. Codlin KMWlcl 13. 2 D doordraai. Ztg' 0 16-17. I 65 13. 2 70 12. 2 «5 10. 2 D 6. 3 Tydemans Early Worc<-v 1 73 77—78. 1 70 72. 1 65 1 Précose de Trévoux 41. 1 rijp 1 C-D 1 2 70 16—18. 2 60 nrrtn 1 80 15. I 75 80 10. 2 75 1011. grot 6—10. 3 fijn 6. 3, 2 D 15. 3 Kr of 22. 5 47. 1 60 45. 1 55 30, 2 D 14. 3 «rof 24. 3 fijn 12. 45, 1 60 44. 1 55 39. 1 50 29. Jutte- peer 1 50 66. 2 45 47. 2 D 20. Cl. Fav. 1 70 36—37. 1 65 31.60—3270. 1 60 30 45—31 60. 1 15 28.30—29. 2 70 34. 2 65 28. 2 80 31. 2 55 27. 2 D 15 706. 3 grot 17—23. 3 fijn 11-14 ILady Suddly 1 75 28. 1 70 22. 1 C5 14. 2 D 10. 3 grot 11. 3 fijn 6. Kroetappeis 6. Pruimen VClMpg. Reine Claude d' Oullllnx 1 53—74, 2 ZJ—15. grof 38—54. Victoria 1 74— 109. 2 3449. grot 61—90. Belle de Louvaln 1 54—74. 2 3647. grof 42—52 Czarprufaa extra 74. 1 56—70. 2 28—16. grof 29-56 Mon*. IlaUve 1 98—113. 2 32—30. grof 57—07 Reine Claude d" Althan 1 85-106. 2 36—41. grof 44 —88 Kirkte 1 C7. Boe re witte 1 aa—40. 2 2! —22. grof 32—37. Relr.e Claude Verte 1 1(0 110, 2 44. Jeffenon 1 57—70. 2 24. Ontario 1 83. grof 40. Diversen: Bramen Induxtrie In kratten van 4 kg per kg 1 125—129. 2 98. 3 doordraai. Bramen In dooxje* voor verve conaurr.plie per kg 1 137—144 2 110 Bonen p<-r kg 1 50. 2 cn 3 doordraai. Tomaten per krot van 6 kg 1 A 228—255. 1 B 231—239. 1 BB 226, 1 C 188. 2 A 226, 2 B 2220—221. 2 BB 215. 2 C 178. 1 CC doordraai. Rode bexxen per doos van 250 gr. 2 11. Kaspemken per «tuk ex AA 19. ex A 17. 1 A 9. Frambozen per doos van 250 gr. 2 34. Pruimen bloc-veiling fabr. Mauw 14. fabr. wit 11, ge«ch. wit 17. gearh. blauw 19. Groenteveiling. Kropsla J-50-9.50. Sav. kool 9.50—13 Snijbonen 30—56. Andijvie 10—16- Augurken Boapeen 12. Rode kool 10. Aardappel velling: bonken 13—13. 1 11—12. 2 9.50. drielingen 4.50. VEILING GOES. 17 augustus. Export- er. lnduxtrleveiling. Stark Earliest 1 70-75 35—62. 65-70 30—51. €0-65 32. 55-00 23. fijn 10. Perzikrode zome.- appel 1 75-30 15. 70-75 16. «S-70 14—15 «-65 6—10. 2 D 6. grof 10 en doordraai, fijn door draaL Manks Codlin 1 75-80 16. 70-75 18. 65-70 15. 60-65 11. 2 75-80 14. 70-75 13-14. 65-70 12—13. 60-43 6. grof 6—11, fijn 6 en doordr. Zigeunerin 1 35-90 16. 80-85 17. 75-80 18. 70-75 18. 65-70 15. 2 75-80 14. 70-75 13, 65-70 12. grof 11IS. fijn 6 James Grieve 1 30-85 43—45. 75-80 4649, 70-73 44—46. 2 80-65 38—44. 75-80 39—52. 70-75 37—58. Cl. Fav. 1 75-80 45. 70-75 38—42. 65-70 31. 00-65 27.60—23.90. 55-60 26. 2 D 15—16. 2 70-75 34—36. 65-70 29—32. 60-65 27—29. 55-60 25. grof 21—23. fijn 7—13, rijp 20—28. Super Trevoux 1 75-80 48. Beurre d' Amanlis 1 60-65 30. Dubb. pr. bonen 2 47 48. 2 B 3031. Bramen In doosjes per kg 1 131—136. 2 103—103. 4 kg per krat 1 129. 2 93. Totale aanvoer hard fruit 3000 kitten. Gewone veiling: Aardbeien per doos 1 60. 2 3334. Bramen per doo* I 31—35. 2 21—23. Franken thaler 1 260. Perziken per stuk 1 12 —22. 2 6. Czarprulmen 1 58—73. 2 13—46. grof 4063. fabr. 10—». Ontario 1 73. 2 25—48. grof 43—58. fabr. 13—25. Washington 1 48—77. 2 23—47. grof 35—66. fabr 2!—». Witte Wijnpruimen 1 35, 2 17 Mons. Hatlve 1 82 113. 2 84. grof 76—81. fabr. 47. Reine Claude d" Althan grof 4647. Dubbele Bocrenwitte 1 43. 2 24. grof 33—11. fabr. 8—11. Reine Victoria 1 79—90. grof 48—79. fabr. 17. Belie de Louvain 1 53—80. 2 2613. grof 31—62. fabr. 1625. Reine Claude Verte 1 85. grof 100. fabr. 35. Groenten. Kropsla 1 1219, 2 411. Bloem kool A 2 37—51. B 2 23. afw. 12—29. Meloe nen 1 43—107. 2 40—61. Komkommer* A 1 20 —28. A 2 17—22. B 1 16. B 2 12—16. C 1 12. afw. 1213. Peterselie 5—6 Selderij 2—3. Uien 15. Kroten 3—5. Aardappelen bonken 12 —15. grote 11—14, drielingen 7—8. Snijbonen 1 76, 2 57—62. Dubb. pr. bonen 2 30—56. Pronkbonen 1 4851. fw. 29. Stok pr.bonen 1 85. Prei 2 36. Groene sav. kooi 1 6—9. 2 4.508 Rode kool 1 612. Was peen 1 4250. Kroten 1 9. Tomaten A 1 42—56. A 2 38—49. B 1 40—41. B 2 38—45. C 1 33. bonken 39. An dijvie 1 12—14. Augurken 1 85. B 50-83. C 18—43. D 14. VEILING ST.-ANN ALAND. Do ré gewoon 10.50—12 90. bonken 5.40. Eigen heimers gewoon 12.30—13. bonken 7.60. drie lingen 6—6.90- Bintje* gewoon 1020—10 40. bonken 14.4014.90. drieling 3.90. Aanvoer 338 VEILING THOLEN. Doré bonken 6.20. gewone 10.7013.20. Bintje bonken 14.30—14.60. gewoon 9.60—11.40. po ters 5.30- Elgenheim?rs bonken 7. gewoon 11.1012,80. poters 5.30. Totale aanvoer 61 ton. VEILING SINT-MAARTENSDIJK. 17 augustus. Doré 12,90—9.30. bonken 6.20. Eigenheimers 12,80—10, bonken 8.30. Bintje U.20—9.10. bonken 14.60—12.90. Aanvoer 0400 kisten. VEILING 8TAVENIS8E. 17 ugustus. Bintjes gewoon I 11—11.20. II 9.70 10.60. bonken 14.80. kriel 15.40. drielingen Voor het diploma vakschool voor bloem-,120 Eigenheimers gewoon 11—33.50. bonken sierkunst te Den Haag en diploma T10 drie:;rigen 5 W Aanvoer cc ton ..Aalsmeer" is geslaagd de heer Wim Dageiüickx te Vussingen. Films in Zeeland Lou van Burg leidt groep artiesten „Jeugdbacchanalen" is de problema tisch klinkende titel van de rolprent, die dinsdag en. woensdag te zien is in LUXOR te Vlissingen. Het verhaal speelt zich af in een rijk milieu aan de Franse Rïvièra, waar een buitenstaan der opgenomen wordt in een groepje welgestelde nozems. Olivier, zoals deze jongeman heet, gaat langzamerhand helemaal op in dit voor hem vreemde milieu, hoewel zijn burgerlijk fatsoen eind zich in den beginne nog verzet tegen de 1 nale titel van een muzikale show waarin di verse bekende artiesten, zoals Paul Hörbiger, Rex Gildo, Carmela Corren en Gerhard Wendland optreden, onder aanvoering van showman Lou van Burg. Het verhaal, waaraan de vele muziekscènes zijn opgehangen, is fei telijk ondergeschikt: Susi. leerlinge op een modeacademie is verliefd op haar leraar Raoel Thorsten, een verliefdheid, die in het geheel niet wederkerig is. Dat verandert, wanneer de leeraar zijn leer linge als deelneemster aan eer quiz op de televisie ziet. Hij herkent naar dan echter niet en begint een speurtocht, zonder resultaat echter. Pas aan het de film, wanneer de grote fi- JBB een show alle artiesten op het hen» omringende decadentie. Op het ein-.toneel brengt, worden alle moeilnkhe- de van de film echter komt hij tot in- den overwonnen. Deze showfilm draait keer, waarna zijn vroegere vriendin tot en met woensdag in ALHAMBRA te Barbara, die hij heeft laten staan voor Vlissingen •erleidelïjke Elke, er in slaagt hem aan het milieu te ontrukken. Anderhalf uur amusement in het CITY- theater te Middelburg, waai woensdag een „Chaplin-festival" draait. Deze grootmeester van de filmklucht staat inderdaad borg voor het lachen, gieren en brullen met een vijftal van zijn vroe gere twee-akters In elk van deze korte films komt Charlie in de meest bizarre en onverwachte situaties terecht, het geen aanleiding is voor de echte ouder wetse komische voorvallen. In iedere twee-akter wordt er lustig met taarten Schlagers ziin er ook te horen in GRAND te Goes, waar ..Nachtclub ..De Groene Spin"" vertoond wordt. De bij zonderheid van deze film is. dat het verhaal een thriller is. Er komen diver se moorden in voor. die gepleegd wor den in de nachtclub „De Groene Spin". Door deze plaats van handeling krijgt het publiek echter naast de spanning van de politiefilm de ontspanning van een showfilm. Artiesten, die in deze film optreden. z(jn: Angele Durand, Detlef Engel, Will Brandes, Tony Sandler, Bill Ramsey en Jacqueline Boyer. Als ge- gesmeten. Een voorstelling om onge- j heel een geslaagde combinat-e compliceerd plezier bij te hebben. Izlek. dans en misdaad, die dinsdag en „Sing, aber spiel nient mit mir" is de'woensdag op het witte doek verschijnt. BERGEN OP ZOOM. 17 Bug Andijvie 1248. Sla 4—26. Sav. kool 7—13- Bloemkool 12—78. Rode kool 6—18. Watpecn 2232. Komkommer* 1035 Uien 10-23. Selderij 3—26. Aardappelen 13 Snij bonen 3174. Dubbele bonen 32—67. Slaak- pnn*. 43—103 Staak dubbele bonen 42. Net- meloen 34—108. Prei 18—33 Kroten -4—12. Czar 13—6L M. Hatlve 57—77 Ontario 41— 71. Br. de Louvain 3958- Stark Early 28 Yellow 12—24. Zigeunerinnen 10—23 Pre- cose 2355. Clapps 1449. N. H. Suikerpeer VEILING TE8NEUZEN. Sin 8.50—22.10. Bloemkool A 2 21—60, B 2 29—51. C 2 13, afw. 16—33. Groene kom kommers 1022. Witte komkommers 12. Me loenen 1 92—111. 2 51—77. 3 27—48. Bintjes 1 1316. Eigenheimers 1 12.5013.70- Andij vie 1114. Stoksnljhonen 2 4263. Prins, bo nen 2 30—58. Prelude 2 45—49. Sabo 65 Kro ten 18. Rode kooi 8—26. Spitskool 2 10. Sav kool 19—30. Witte kool 15—16. Waspeen 10 Prei 27—33 Tomaten A 33.50-34 B 35. Uien 16—25. Bramen 1 25—26. 2 13—21. Czar 3 27—36. Washington 2 51. grof 75—89 3 45. Belle de I' Anvergene grof 53-76. 3 50. On tario grof 66. 3 31. R. Victoria grof €7—76. Appelen: Perzikrode zomerappei 3 fijn 12 Manks Godlin 1 70 22. 1 65 16. 1 €0 13. 2 60 10. 2 D doordraai. 3 ftjn doordraai. Tydeman 1 65 66. 2 €5 61. James Grieve 1 90 40—43. 1 75 45. 1 70 45 2 80 37—38. 2 75 40. 2 70 40 3 grof 49 Rennnl 1 75 72. 1 70 70. 1 65 68. 1 €0 54. 1 55 23—38. 3 grof 51. 2 fijn 30. Peren: Pr. de Trevoux 1 65 45—46. 1 60 42 43 1 55 30—40 1 50 33—34. 2 D 14. 3 grof 20. 3 fijn 11. CL 1 60 32. 3 grof 35. VISMIJN COL1JNSPLAAT. Exportgarnalen aanvoer 3! 36 kg. 163—229. handelsgarnalen, aanvoer 38 kg. 144, schar 8 kg, bot 57 kg. Bchol 278 kg, tong 39 kg. pi ling 59 kg. ongesorteerde vis 44 kg COÖPERATIEVE VELUWSE EIEItVEILING. Ede. 17 augustus. Aanvoer 198-000 stuks, han- del rustig. Prijzen iper 100 stuks». Eieren van 46—53 gram 6.70—9.44; eieren van 54—58 gram 10.21—11.85; eieren van 60—65 gram 12,8914.12

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 9