Matty Schipper Zeeuwse fruitfee VOL Burgemeester Molthoff met gezin feestelijk ingehaald in Hulst de BILT versnapering van „Houdt plaats achter Veerse Dam vrij voor mosselopslag'' Zwaar onweer boven Zeeland: één dode Vismarktgalerij te Middelburg Fee houdt niet van fruit ALMANAK KAMPEREN In Vogelwaarde verslagenheid Jongen bijna verdronken te Breskens Twee gewonden van botsing bij Biervliet overleden 10V IN C1ALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 20 JULI 1964 HOFDAMES INA v. d. GUCHTE EN NETTY VERSCHOORE Amateurkunst onder De galerij, die aan de zuidzijde de Middelburgse Vismarkt omzoomt, stond zaterdag vol werkstukken van een vijftiental Zeeuwen. Zij hadden ingeschreven voor de eerste Zeeuwse amateurkunst markt. Op het plein, waar anders beroepsmensen hun creatie te koop aanbieden, brachten nu schil ders, tekenaars, een fotograaf, een beeldhouwer en een poppenmaak- ster hun werken aan de man. Hoewel de weersomstandigheden waren afgestemd op dunne kle ding en dikke lisjes, was er een goede belangstelling voor deze kunstmarkt. Wellicht zal er in de naaste toekomst nog een ama teurkunstmarkt gehouden worden. Dan zal er echter streng op wor den toegezien, dat er geen kopie- werk op de markt komt omdat dit een antipode van de creativiteit is. A.s. donderdag is er een gevari eerd programma op de Vismarkt mee te maken. Demonstraties met elektronische orgels en optreden van een mondharmonicagezelschap voeren dan de boventoon. Zater dagavond komt er weer een bal- musette. Rijksbioloog drs. Drinkwaard voor „Zevibel" Matty Schipper uit Biezelinge, een donkere twintigjarige ty piste-telefoniste is zaterdag in Goes gekozen tot fruitfee 1964. Twee brunettes zijn haar hof dames. Ina van de Guchte (20), hulp in de huishouding van bur gemeester N. W. Eisen van Heinkenszand, en Netty Ver- schoore (20) uit Goes, die in de fotozaak van haar vader werk zaam is. De charmante fee van dit jaar heeft van de „Stichting Keuringsdienst Zeeland", waar zij werkzaam is, al een week extra-vakantie gekregen om gedurende de fruitweek in sep tember beschikbaar te zijn zonder dat dit ten koste gaat van haar vrije dagen. Deze dochter van een fruit kweker uit Biezelinge, die toegeeft zelf niet zo erg dol te zijn op fruit, gaat zich eind deze week verloven met Thijs Bauwer (24) uit Kruinin- gen, die voor de Koninklijke Holland se Lloyd op Zuid-Amerika vaart. Waarschijnlijk vrijdag komt hij aan in Hamburg, zodat hij zaterdag nog niet bekend kon zijn met de uitver kiezing van zijn aanstaande verloof de. Tijdens de fruitweek in septem ber zal hij waarschijnlijk weer op zee zijn. De fee, die als voornaamste hob by's heeft zwemmen en schaatsen, en bovendien zelf haar kleren maakt, heeft vorig jaar als figurante op één van de wagens meegedaan aan het fruitcorso. Op 12 september, wanneer de officiële opening van de fruitweek plaatsvindt, zal burgemeester mr. F. G. A. Huber Matty Schipper tot fruit fee Installeren. üeeuwse Suiker De bouxovakvakantie is xoat je noemt stormachtig begonnen en xoe kunnen alleen maar hopen dat alle stenen, voor veertien dagen onbeheerd en onbezorgd achter gelaten, netjes op de andere blij ven. Overigens was dit storm achtige begin, buiten de bemoei ingen van De Bilt om, xoel te voorzien gexoeest: zaterdag begon ook de Vlissingse kermis en dan hoort het naar oud gebruik tijdens hevige atmosferische woelingen te hagelen of te stortregenen. De exploitanten schijnen deze doem gelaten te accepteren en zo is ook dit jaar weer, ter hoogte van het Koopmanshaventje, een gecompliceerde inrichting opge trokken, xoaarin mem zich op een vernuftig stelsel van mechaniek jes, voor het snoepgeld vaxi een Ieind geheel dooreen kan laten tchudden. „Gebruik van de trap is niet ver plicht" deelt de exploitant op een uithangbord goedmoedig mee. Tegenover dit kleurige paleis staat het kleinste etablissement, xoaar men terecht kan voor ge sponnen suiker. Het bracht ons de geschiedenis in herinnering van de man, die in een van de Zeeuwse steden een boekhandel betrad, om „Suiker" van Hugo Claus vroeg en ten ant woord kreeg ,fimker hebben we niet meer meneer, mag het mis schien „Gesponnen suiker" van Jan Wolkers zijn f" Niemand was verwonderd; de man verliet zelfs met „Gespon nen suikerhet pand. Een literator, die zaterdag zijn kleinzoon over het kermisterrein voerde, bleef een ogenblik, in zich zelf verzonken, voor het zoetgeu- rende stalletje staan. „Ook zo'n Wolkersjef" vroeg hij é'n kleinzoon ten slotte. Graag opa" zei het ventje. Het kind begreep het gexooon. De hofdames, die beiden verloofd zijn, zijn zaterdagmorgen samen met de fee door een keuzecommis sie van 6 mannen onder voorzit terschap van de heer M. J. Noord- hoek gekozen uit 7 meisjes, die de uitnodiging om mee te doen had den geaccepteerd. Aan deze keu ze gingen diverse selecties vooraf, waarbij de meisjes een formulier met vragen moesten invullen, een toespraakje moesten houden en regelmatig, met en zonder schoe nen aan, voor de commissie moes ten verschijnen. De heer W. van der Linde, secretaris van de Stichting Zeeuws Fruitcorso, vertelde zaterdagmiddag in een toe lichting, dat deze commissie heel an dere normen aanlegt dan die, welke gelden bij de verkiezing van een schoonheidskoningin. Hij deelde nog mee, dat het voornaamste is, dat de De fruitfee 196J/, Matty Schipper (midden), bladert samen met haar hofdames in een modeboelc, zoek naar een model x>oor een schikte japon. Links op de foto zit de hofdame Ina van de Guchte en rechts Netty Versclioore. (Foto P.Z.C.) meisjes een behoorlijke schooloplei ding hebben. RIJKSWATERSTAAT HEEFT PLANNEN OP PAPIER Drs. C. A. Drinkwaard. bioloog bij het rijksinstituut voor visserijonderzoek te Wemeldinge, heeft zaterdagmorgen op de „Zevibel"-vergadering in Brui- nisse opnieuw aangedrongen op het behoud van de mossclopslag en -ver watering in Zeeland. Hij onthulde daarbij het bestaan van nooit uitge voerde plannen voor mosselopslag plaatsen achter de Veerse Dam. Laat het provinciaal bestuur de Schotsman en de Ruiterplaat bij Veere vrij hou den als depot en hier geen recreatie toelaten," zo zei hij. In het Veerse Meer zijn mogelijk het verwateren van de mosselen, het transporteren en de voorraadvorming. Genoemde platen tussen Walcheren en Noord-Beveland zijn de meest ge schikte plaatsen voor opslag waarbij het zeewater door sluizen kan worden ingelaten. De methodiek moet nog worden uitgezocht voor het leggen van de bassins, maar dit kan geen groot probleem zijn. Drs. Drinkwaard pleit te voor de mogelijkheid proeven te nemen om één en ander biologisch te bekijken. Technisch zijn er geen pro blemen. Omdat beide platen de meest ge schikte plaatsen zijn voor de mos- selvoorraadvorming, meende hij, dat het mogelijk is dit aldus te advise ren. De mosselopslag kan op deze manier in Zeeland blijven en de han delaren zijn in $taat hun produkt bin nen veel kortere tijd naar België en Frankrijk te transporteren. Zoals be kend beginnen waarschijnlijk volgend jaar mosselverwaterproeven bij Zu- richeroord in Friesland, waar van daan de handelaren dan hun mosselen naar het buitenland moeten transpor teren. „De tekeningen voor de mos selopslagplaatsen liggen nog steeds in de kast", aldus drs. Drinkwaard. Japon Zaterdagmiddag zaten de fee en haar hofdames reeds in grote modeboeken een model uit te zoeken voor een japon, die de Stichting Zeeuws Fruit corso voor hen zal laten maken. De heer Van der Linde legde uit dat de dames geheel vrij zijn in hun keu ze, maar dat er toch wel een een bestaat door de keuzecommissïe. GELEEENHEID'Tof KTiUMftirTSriiis n: ifjt i ti ....campings vol.... STAD EN STREEK VERWACHTEN VEEL VAN HEM Zaterdagmiddag heeft Hulst zijn nieuwi burgemeester, de heer P. J. G. Molthoff en diens gezin op feestelijke en bijzonder hartelijke wijze ingehaald binnen de poorten van de eeuwenoude Iteinaert- stad. De bewoners binnen en buiten do wallen hadden de vlaggen voor deze ge legenheid uitgestoken. Het jonge burge meestersgezin werd in een open auto huis gereden, waar zij veelvuldig werden toegesproken en bezongen. Uit de vele woorden bleek, duidelijk dat Hulst en eigenlijk heel de streek hoge ver wachtingen heeft van deze nog jonge, energieke burgemeester. Voorts dat de heer Molthoff in de betrekkelijk korte lijd van twintig maanden (wat werden deze woorden opvallend veel gebruikt), die hjj aan het hoofd van de gemeente Vogelwaarde heeft gestaan, in en buiten Zeeuwsch-Vlaanderen een goede naam heeft verworven. Uiteraard was men In en om Hulst be nieuwd naar de maidenspeech van de nieuwe burgemeester. Men weet daar graag meteen wat men aan elkaar heeft. „Plannen kan ik U echter nog niet voor leggen", aldus de heer Molthoff. Hij zei bijzonder dankbaar te zijn voor de be noeming:. getroffen door de hartelijke begroeting en zich met enthousiasme en gesteund door bepaalde beginselen aan het werk te zullen zetten. „Samen met U", zo zei hij tot de raad van Hulst, „zullen wij in dat werk tot uitdrukking moeten brengen zoveel maatschappij als mogelijk en zoveel overheid als noodza kelijk". Hij beloofde daarbij strikte rechtvaardigheid en objectiviteit te zul len betrachten. De heer Molthoff zei be hoefte te gevoelen, dank te betuigen aan zijn voorganger, oud-burgemeester A. L. S. Lockefeer. voor hetgeen hij voor Hulst heeft gedaan. „Schenk mij ---- -iijne". zo Zoals verwacht, had Ioco-burge- meester P. J. Brand voor deze ge legenheid de geschiedenis van Hulst nog eens nageplozen. Hem was daarbij gebleken dat vele Hul stenaren geroepen werden, te re geren over de streek en dorpen van het „Land van Hulst", maar dat het nooit eerder is voorgeko men dat iemand uit „het land" burgemeester werd van „de stad". Noch de Graaf van Vlaanderen, noch de Hoog Moogende Heeren zouden zo'n benoeming hebben ge riskeerd. Het huidige „Den Haag" deed dit wel en waarom ook niet, zo voegde de heer Brand er aan toe. Ook hij liet de nieuwe burgemeester weten dat de Hulstenaren veel r van hem verwachten maar dat zij "hem positief tegemoet zullen treden. Van die verwachtingen noemde hij met name een grote veelzijdigheid en een zeer grote mate van begrip voor het geen in Hulst leeft, bestaat en ko men moet. Voorts behoud van de historische schoonheid naast de ont wikkeling van de stad in moderne stijl. De oud-burgemeesters Truffino en Lockefeer wilde hij als lichtende voorbeelden stellen. „Omdat de lief de voor hun stad en het welzijn van hun stedelingen, hen boven alles ging", aldus wethouder Brand, die burgemeester Molthoff daarna de ambtsketen omhing. Niet minder dan vijf raadsleden voer-| den daarna het woord. Nestor C. van Arenthals dacht dat deze krachtige figuur het in Hulst wel zal rooien. Grote verwachtingen bleek ook de heer C. Willemstein te hebben. „Dat onder uw leiding het inwonertal van Hulst mag verdubbelen", aldus dit prot. chr. raadslid dat onder meer wees op het bestaan van 5 pet niet- katholieken in de Reinaertstad. De heer D. J. A. v. d. Walle wilde nog eens duidelijk stellen dat door de cen trale functie van Hulst, tal van stede lijke zaken ook als streekbelangen moe ten worden beschouwd. Ook de heer J. H. Stolte wees op het grote belang van samenwerking in de streek. Oppositie leider B. H. L. Picavet wond er ook nu geen doekjes om. „Men heeft U in de „Deze benoeming, welke wij U uiteraard van harte gunnen, heeft bij ons diepe verslagenheid te weeg gebracht", zei loco-burgemeester A. Serrarens namens het gemeentebestuur van Vogelwaarde. Ik kan U verzekeren dat U bij ons vlug waardering hebt verworven en daar evenveel vrienden achterlaat als er woners zijn in de gemeente", aldus de heer Serrarens. Namens het bestuur van de school voor christelijk volksonderwijs zei de heer J. Neeteson te hopen op de Sluizen Op deze tekeningen blijken de plaat sen van sluiten voor het inlaten van zeewater in de Veerse-Gatdam zelfs te zijn aangegeven. Het water in het Veerse Meer is op die manier voor honderd procent goed, dat bü Zuri- cheroord is. zo hoorden wij van be voegde zijde, maar voor zestig pro cent geschikt. Op een vraag van een „Zevibel''-lid verklaarde drs. Drinkwaard, dat ir. G. Snip, de overleden hoofdinge nieur-directeur van de Provinciale Waterstaat in Zeeland indertijd met zijn medewerkers de proeven bij Zu- richeroord schatte op 4 a 5 miljoen gulden. Een bedrag, dat overigens nu wel zo'n zes miljoen zou kunnen zijn. De bedragen voor proeven in het Veerse Meer zouden aanzienlijk lager kunnen zijn. Proeven in de Wes- terschelde achtte hij, gezien de ver vuiling van de Westerschelde door industrieën minder geschikt. Gedeputeerde M. J. van Poelje, die het provinciaal bestuur van Zeeland de vergadering bijwoonde, antwoordde voorzitter A. L. S. Locke feer op diens vraag hoe het in ge noemd gebied met de recreatie stond, dat de vraag er al is voor recreatie ve doeleinden maar dat men bij het projecteren van de recreatie niet de mosselen direct moet afschrijven. „Als dit nog kan, dan moet men het doen: laat „Zevibel" zijn wensen hierover ter kennis brengen van het provinciaal bestuur". De vergadering besloot, dat „Zevibel" over de gedachten van drs. Drink waard in contact zal treden met het provinciaal bestuur en overige be voegde instanties. Overigens ligt hier maar een taak voor de mosselhandél. die. zo zei de heer Lockefeer, de mos- selbewaring beslist in Zeeland wil houden. Slot van pagina 1 het wegdek werden geslagen. De brand weer spoot na het noodweer de straten schoon van modder. In Burgh op Schouwen sloeg de blik sem 's avonds om half zeven in een kapschuur. Het hooi ging geheel ver loren en de schuur voor een deel. De schade Is respectievelijk 5000 en .15.000 gulden. De eigenaar, de heer B. van Damme te Haamstede Is gedeeltelijk verzekerd. In Renesse en Haamstede wei-den bomen ontworteld. Op de grote zelfde rechten en begrippen als onder de heer Molthoffs voorganger. Felicitaties werden voorts uitgesproken door de heer Loof, namens de plaatse lijke V.V.V. en het Oranjeeomité-, door de heer F. R. de "Vos namens de Hulster- se middenstand en door burgemeester Boot van Hilversum als vriend van de familie Molthoff. De nieuwe burgemees ter van Hulst dankte alle sprekers per soonlijk. Onder de aanwezigen bevonden zich vele burgemeesters uit Oost- en YVest-Zeeuwsch-Vlaanderen. Na het of ficiële gedeelte werd nog een druk be zochte receptie gehouden. De nieuwe burgemeester van Hulst, de heer P. J. G. Molthoff, en diens gezin zijn zaterdagmiddag feeste lijk ingehaald. De foto toont de aankomst van het burgemeesters gezin voor het stadhuis, xoaarin dc heer Moltlxeff enkele ogenblikken later zou worden geïnstalleerd. (Foto P.Z.C.) Oesters verkeersweg van Bergen op Zoom naar Tholen werden twee grote bomen ont worteld, waardoor het verkeer werd lamgelegd, terwijl in Axel het industrie terrein aan de Axelse Sassing onder (re- gen) water liep. Gemeentewerklieden trachtten het weg te pompen. In de buurtschappen Kijkuit en Drie- schouwen bij Axel kwam men zonder stroom te zitten, .omdat bomen op het bovengrondse laagspanningsnet terecht waren gekomen. P.ZJE.M.-personeel is zaterdag en zondag in de weer geweest om een en ander in orde te maken. In Zaamslagse Veer zat men van half acht tot negen uur zonder stroom, in Zaamslag zelf Hepen kelders onder wa ter en woeien ruiten van het gerefor meerde rusthuis in. De toeristen op de verschillende campings kregen te kam pen met omgewaaide tenten. In Axel kregen de tentbewoners van het kam peerterrein „De Boshoek" een tydeliik onderdak in de jeugdherberg „De Bleye Haghe". Tijdens de vertoning van een fraaie zelfvervaardigde serie dia's op deze vergadering, getiteld „Alles wordt anders", waarbij de grote verande ringen in het Zeeland van de visserij worden verteld, zei de rijksbioloog overigens nog enige andere beharti genswaardige zaken. Over het niet doorgaan van de oes tercultures in Zeeland zei hij onder meer, dat nog steeds moderne me thoden achter de hand zijn, maar dat die in ons land nog nooit zijn uitge voerd. Dat het niet doorgaan van een tweede laboratorium voor visserij- onderzoek in Vrouwenpolder in 1962 er wel een bewijs van is, dat de za ken vreemd zijn geweest en teveel te keningen zijn gemaakt. Oesters in de kamer, dus de behandeling van de problemen voor de kwekers in het parlement noemde hij „een vieze Wat de moderne methoden betreft voor oesterproeven vertoonde hij dia's over nieuwe methoden in Noorwegen. Bij de behandeling van de Zeeuwse problemen in het Nederlandse par lement was het naar zijn mening ken nelijk maar vreemd toegegaan of zo als hij het uitdrukte „de Kamerle den hebben niet geïnformeerd bij de bevoegde instanties naar nieuwe pro- duktiemthoden". Over de activitei ten van Harlingen gezien de Zeeuwse mosselvissers vond hij, dat deze ge meente maar „rare kattesprongen maakt". „Eigenlijk had Harlingen samen moeten spelen met Zeeland". Dat de toekomst van de haven van Harlingen ook nog dubieus is, liet hij zien met dia's, die een indruk geven van de plannen de Waddeneilanden te verbinden met het Friese vaste land. Plannen, die na het Deltaplan zullen worden gerealiseerd. waarde ben geweest". Maar U bent naar remeente geroepen om er te blij ven. Pas dan kan Hulst profiteren van uw doortastendheid", aldus de heer Pi cavet, die hoopte op een prettige en vruchtdragende samenwerking. Woorden van welkom sprak deken- astoor A. Koopman namens zijn 100 parochianen. Hij wist dat velen hebben gesolliciteerd naar het ambt van burgemeester van deze niet gro- niet teleurgesteld zou worden in de persoon van de heer Molthoff. De Ne derlands hervormd predikant E. Gramsbergen uit Kloostcrzande. het woord voerend namens de 250 leden tellende hervormde gemeente te Hulst hoopte op een zelfde begrip en medewerking als onder burgemeester Lockefeer. Gelukwensen met zijn snelle promotie werden de heer Molthoff aangeboden door burgemeester R. A. J. den Boer van Sas van Gent namens de kring Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen van burgemees ters en secretarissen. „Men kan zich af vragen of deze benoeming na 20 maan den Vogelwaarde („Ik dacht zelfs dat U maar een 18-maander was") wel juist is", zei burgemeester P. V. M. Vercau- teren van Clinge namens de buurge meenten. Maar hij zei zijn buurman te hebben leren kennen als een hardwer kend mens. Ook hij pleitte voor verdere gemeentelijke samenwerking. Burgemeester J. C. Hoftijzer van Schoondijke feliciteerde de heer Molt- hof namens de schoolartsendienst Zeeuwsch-Vlaanderen. Zaterdagmorgen is de 14-jarige Jongen L. Traas uit Breskens bij het balspelen op het Breskense strand bijna ver dronken. Hij was met een aantal jon- ,ens in het water aan het spelen. Plot seling bemerkten de andere jongens de vermissing van L. Traas. Een van de badgasten haalde Traas bewusteloos uit het water. Een andere badgast paste onmiddellijke mond-op-mond-beademing toe. Dokter Hermans uit Breskens wist met behulp van de aanwezige zuurstof koffer van de Breskens E.H.B.O. de jongen na drie kwartier weer bij te brengen. Hij liet hem vervolgens over brengen naar het ziekenhuis in Oost burg. De botsing tussen de Belgische perso nenauto en een takelwagen, vorige week donderdagavond nabij Biervliet, heeft inmiddels 2 doden gekost. Van de 4 zwaargewonden, die naar het r.k.-zie- kenhuis te Sluiskil werden overgebracht, zijn er namelijk 2 aan hun verwondin gen bezweken. In de loop van vrijdag overleed de 73-jarige weduwe E. S., za terdagmorgen "aar 75-jarige zuster M. S„ beiden uit Dendermonde (België), Zoals reeds gemeld kwam de personen auto, bestuurd door de Belgische mejuf frouw S. v. d. S. nabij het benzinestation langs de provinciale weg te Biervliet in botsing met een takelwagen Dubbele beenbreuk na botsing met auto Op de Zwaanweg in Koudekerke botste zaterdagmiddag mej. E. G. uit Breda met haar bromfiets tegen een personen auto, waarbij zij een dubbele beenbreuk opliep. Mejuffrouw G., die uit de rich ting Vlissingen kwam, reed op de Zwaan- weg, ter hoogte van de camping Duin zicht, plotseling op de linkerweghelft, waarbij zij tegen de personenauto van de heer P. VV. uit Koudekerke botste. Zij kwam te vallen en brak haar benen. Dokter L. Sloos uit Koudekerke ver leende eerste hulp en liet het meisje overbrengen naar het St.-Josephzteken- huis in Vlissingen. De auto* werd licht beschadigd. Te laag Drs. M. C. Verburg, directeur van het Economische Techniologische Insti tuut voor Zeeland, het E.T.I., gaf op verzoek van de vergadering een in druk van wat de Oosterschelde en de Grevelingen economisch waard zijn vergeleken met de kosten, die het Deltaplan vraagt. Hij zei daarbij onder meer, te menen, dat de bedra gen, die voor de visserij zijn uitge trokken, in de begroting voor de Del tawerken te laag zijn geweest. „De E.M.S. dringt de visserij weg, de cij fers zijn verschrikkelijk laag", zo vond hij. Een proefbekken in de Oos terschelde kosten anderhalf mil joen kunnen de oester- en m'ossel- teelt niet opbrengen. Overigens zijn by de visserijpost bepaalde waarden niet voldoende gevarieerd. Hij was ervan overtuigd, dat Neder land er over tien jaar spijt van zal hebben, dat men de vissery in Zee land niet een (financiële) kans heeft gegeven. Van Yerseke meende hij, dat het bin nen tien jaar van 5000 tot 2500 inwo ners zal teruglopen en dat de hele economische en sociale omstandighe den zullen teruglopen. „Als men be reid zou zijn de visserij te helpen, dan zouden Yerseke, Breskens, Tho len en Zierikzee er gunstiger voor staan". Dc mosselindustrie in het noorden weer opbouwen kost, zo bleek uit zijn woorden, zo'n 20.000 per arbeiders- plaats, terwijl men in Zeeland de be staande visserij geen kansen meer wil geven. HET WEER IN EUROPA Londen, regenbui Parijs, licht bewolkt Nice, licht bew. München. half bewolkt Innsbruck, onweer Rome, onbewolkt Madrid, half bewolkt Mallorca. onbewolkt 23 graden C. 25 graden C. 29 graden C. 31 graden C. 32 graden C. 34 graden C. 37 graden C. 34 graden C. VERWACHT. GEMATIGDE TEMPERATUREN, p de meeste plaatsen droog weer met ii en dan wolkenvelden. Zwakke tot matige wind ruimend naar west tot noordwest. Gematigde temperaturen. (Van onze weerkundige medewerker) STRAND VERWACHTING. Na de zwa re buien van zaterdag was het zondag belangrijk koeler. Vandaag droog strandweer met zonnige perioden. Ver der afnemende wind tussen zuidwest en west. Middagtemperaturen 20 tot 22 graden. Zeewater 18 graden. VOORUITZICHTEN. Boven de golf van Biscaje trekt een hogedrukgebied naar het noordoosten met wat gunstiger strandweer. ZON EN MAAN 21 juli Zon op 04.44 onder 20.48 Maan op 17.38 onder 01.22 Advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 2