N V. Oarage't Westen Afwachtende houding over bestuursschool AGENDA ZEEUWSCH-VLAANDEREN Aanbesteding RATIOBOUW PAS MOGELIJK ALS ALLE GEMEENTEN MEEWERKEN MARKTBERICHTEN DE POOTER - AXEL N.V. DE HOOP TERNEUZEN GARAGE R. R. VISSER J. F. Rouw GEBRUIKTE AUTOMOBIELEN VRIJDAG 10 JULI 1964 Wissel Zeeuv/s-Vlaanderen PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT RAAD SAS VAN GENT Commissie van bijstand voor bijstandwet Een voorstel van b. en w. van Sas van Gent om niet deel te nemen aan de ge meenschappelijke regeling voor de op richting van een bestuursschool In Zee land werd aangehouden tot de volgende vergadering. I»it besluit viel woensdag avond in de openbare vergadering van de gemeenteraad van Sas van Gent. B. en w. meenden te moeten adviseren niet deel te nemen, omdat nergens uit bleek, dat er een dépendance van de bestuurs school in Zeeuwsch-Vlaanderen zou ko- nien. De heer L. I". S. de Meijer (g.b.) vroeg echter of dat het enige motief was om niet deel te nemen. HU zag in de oprichting van een derge lijke bestuursschool iets zeer nuttigs. De vereniging van Nederlandse gemeen ten, die met het plan tot oprichting van de school is gekomen, zal toch wel niet over één nacht ijs zijn gegaan. Als er geen dépendance in Zeeuwsch-Vlaande- ren kan komen, zal daar wel een reden voor zijn en Goes ligt voor heel Zeeland centraal. Als men niet deelneemt, wat zullen dan de consequenties zijn als een ambtenaar uit Sas van Gent daar een cursus wil gaan volgen, aldus de heer De Meijer. Na onderling overleg tussen b. en w. werd voorgesteld dit punt aan te houden tot de volgende vergadering, omdat men tegen 1 augustus waar schijnlijk beter beslagen ten ijs zou kun nen komen. Bijstandtüet Ook de nieuwe bijstandwet leverde heel wat discussie op. B. en w. stelden de raad voor een commissie van bijstand in het leven te roepen. De heer De Meijer toonde zich tijdens de discussies een groot tegenstander van een com missie van bijstand. Hij zag meer heil in een commissie van advies. Van beide zijden werden voor- en nade len ter tafel gebracht. Uit dit alles bleek, dat de meerderheid der raadsleden meer voelden voor het standpunt van b. en w. Met de stemmen van de fractie Ge meentebelangen, bestaande uit mevrouw A. H. Neeteson-Bongers en de heer De Meijer, tegen werd besloten een com missie van bijstand in het leven te roe pen ter uitvoering van de algemene bij standwet. Bevrijdingsfeest Tijdens de vorige raadsvergadering was gevraagd te informeren naar een muziekkapel die zou kunnen optre den tijdens de komende bevrijdings feesten op 19 september. Alleen de Koninklijke Militaire Kapel is op die datum beschikbaar, maar aangezien de kosten hiervoor ongeveer 2500 a 3000 bedragen, zal men van deze kapel afzien en alsnog trachten een ander muziekkorps te interesseren. Bij de rondvraag stelde de heer J. J. de Rijk het verplaatsen van de licht mast voor de garages van de fa. Van Opdorp in de Zandstraat aan de orde. Het verplaatsen van deze lichtmast is niet mogelijk volgens b. en w. Alleen door een bepaalde lengte te .verkabe len" kan aan dit euvel tegemoet worden gekomen. Dit komt deze firma op ruim 1800 te staan en nu zou de heer De Rijk willen weten of de gemeente dit niet voor haar rekening kan nemen. De heer De Meijer viel de heer De Rijk by. Hij meende dat men een gevestigd be drijf zoveel mogelijk moet helpen. Toen deze firma twee jaar gelden de garages Oostburg Gemeentehuis: Opening stelling Guido Metsers, 20 uur. Terneuzen Luxor. Geef er de brui(d) bouwde, hoefde deze firma maar vijf kilometer verderop te gaan om by de bouw van de garages allerlei faciliteiten van een kerngemeente te ontvangen. Nu wij eens iets kunnen doen voor een ge vestigd bedrijf, moeten wij daar niet mee wachten, aldus de heer De Meijer. B. en w. zullen deze kwestie met de P.Z.E.M. opnemen. De heer De Meijer informeerde naar de nieuwe brandweerwagens. De post voor deze brandweerwagens is van de begroting 1964 afgevoerd, maar zal ze ker weer figureren op die van 1965. Reorganisatie van de brandweren in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen is hieraan niet vreemd. Men denkt in de toekomst aan een beroepsbrandweer, aangezien de industriële ontwikkeling in de ka naalzone het langzamerhand noodzake lijk maken over te gaan tot de stich'/ng van een beroepsbrandweer, die de taak van de moderne brandbestrijding beter zal kunnen aanpakken. Zonder hoofdelijke stemming werd een bedrag van ongeveer 8067 gevoteerd voor de inrichting van de in aanbouw zijnde rooms-katholieke kleuterschool. Een verzoek van de heer H. de Bliek om een garage te mogen bouwen aan de Molenberg werd afgewezen. Dit was aanleiding voor de heer E. P. van As- sche om b. en w. te vragen dit gedeelte van de Molenberg aan te passen aan de toestand van de rest van de Molen berg. Bij de behandeling van de aan vraag van de heer W. H. M. Colsen om verkoop van grond aan de Plantaan- straat informeerde de heer J. J. Bock- stael hoever men gevorderd was met de plannen voor de verkoop van de zoge naamde Oude Gronden. Ronde van Biervliet op maandag 27 juli Op maandag 27 juli organiseert het wielercomité .Ronde van Biervliet" ter gelegenheid van de kermis weder om een wielerkoers voor nieuwelin gen en voor adspiranten. Aanvang 2 uur voor adspiranten over een stand van plm. 25 km en om 3.30 uur voor nieuwelingen over een afstand van plm 60 km. Aangezien de Gentsestraat van een nieuw wegdek is voorzien loopt het parcours dit jaar over een prima wegdek van asfalt en vlakke klinkers, waardoor het tempo van de renners hoog kan liggen. De start is bij café ,,De Landbouw". Er zal een verslaggever aanwezig zijn met een geluidsinstallatie. De koers zal plaats vinden onder de reglementen van de K.N.W.U. Botsing tussen fiets en bromfiets Dinsdagavond omstreeks kwart voor zes reed de heer M. de V. uit Axel met zijn bromfiets over het rijwielpad aan de Kinderdijk te Axel in de rich ting Zuiddorpe. Hij passeerde de tege moetkomende Belgische wielrijder R. A. v. d. P. uit Zeele (B.). Vermoede lijk week de wielrijder niet genoeg naar rechts uit, waardoor ze met elk aar in botsing kwamen. Een valpar tij was het gevolg. De fiets en de bromfiets werden licht beschadigd, maar persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Muzikale rondgang De muziekvereniging ,,De Volhar ding" uit Zaamslag verzorgde in het buurtschap Zaamslag-Veer een mu zikale rondgang en een concert ten gunste van zijn donateurs. Er bestond veel belangstelling voor dit muzikale evenement. FERNEUZEN Schade hij botsing In de Nieuwstraat te Terneuzen ont stond woensdagmorgen om kwart voor tien een lichte aanrijding tussen twee personenauto's bestuurd door H. van B. uit Terneuzen en G. T. C. uit Hontenls- se. C. werd aangereden door van B., die juist zijn geparkeerde wagen op gang bracht. Beide auto's werden licht be schadigd, persoonlijke ongelukken de den zich niet voor. AXEL Schoolreis chr. l.t.s. Maandag en dinsdag hebben de derde klassen van de afdelingen timmeren en bankwerken van de christelijke l.t.s. uit Axel een reisje gemaakt. De eerste dag bezochten ze het Bouw centrum te Rotterdam, het strand en de pier in Scheveningen en werd de nacht in een jeugdherberg in de bosrijke omgeving van Eist doorge bracht. De volgende morgen bezoch ten de l.t.s.'ers het oorlogsmonument op de Grebbeberg. Een boottochtje op de Rijn bracht hen in Arnhem. Een rondrit over de Hoge Veluwe vormde het sluitstuk van middag. HOOFDPLAAT Bejaarden gingen op reis De ouden van dagen van Hoofdplaat hebben dinsdag een reis gemaakt naar het dierenpark Wassenaar. Om 8 uur 's morgens vertrok het gezelschap van 55 personen per bus naar de provincia le boot te Breskens. 's Avonds werden de bejaarden opgewacht door het plaatselijke muziekkorps Oefening Baart Kunst". Deze beis is mogelijk gemaakt door de opbrengst van een lijstcollecte in Hoofdplaat en tevens door de opbrengst van een veteranen- voetbalwedstrijd tussen Hoofdplaat en Biervliet. IJZEND1JKE WEDVLUCHTEN „Steeds Sneller" uit IJzendijke heeft een prijsvlucht vanuit Clermont gehouden met 235 jonge duiven. De uitslag luidt: 1 en 2 Fr. Dieleman: 3, 4 en 8 G. Claeijs; 5 A. Lievens; 6 P. Dellaert; 7 W. v. d. Slikke; 9 Johan Claeijs; 10 Em. van der Vlies. Met 127 oude duiven. Snelheid 1163 meter. 1 en 1 P. Zeegers; 2 R. Willems; 3 C. de Putter; 4 en 7 A. Mus- SINT-JANSTEEN In de buurtschap Heikant in de gem. St. Jansteen werd dezer dagen open baar aanbesteed de verbouwing van de oud eschool tot verenigingsgebouw. De uitslag was als volgt: R. Bleijenbergh, St. Jansteen f75.300,C. de Bruijn, Hulst f 74.795,Gebr. de Bruijn. Hulst f 81.290,—; A. de Potter, Hulst f 81.970; F. Apers, Zuiddorpe f 82.350,Fa. Van Waes, St. Jansteen f 81.500,H. De gunning werd aangehouden. WedvluchtZondags Vermaak" Uitslag wedvlucht vanuit Ouiévroin, 5 juli. „Zondags Vermaalt", Sint-Jansteen. 125 oude duiven, hoogste snelheid 1309,83 meter per minuut. 1, 3 en 5 Gebr. Seghers, Clinge. 2 en 8 F. Blommaert. 4 en 7 Em. Verstraeten. Clinge, 6 A. d'Hondt, Hulst, 9 Gebr. Ver straeten. 10 Ed. Roeland. 109 jonge duiven, snelheid ie duif 1230,97 m. p. m., 1, 4 en 7 Gebr. Verschueren. 2 P. de Moor (Clinge). 3 en 8 Alph. de Bakker. 5 F. Audenaerde, 6 J. Vervaet, 9 Fl. Clarjjs, 10 J. Pauwels. ZUIDZANDE V erkeersexamen De uitslag van het dit jaar gehouden verkeersexamen van het Verbond voor Veilig Verkeer, is voor de leer lingen van de klassen 5 en 6 van de openbare lagere school wel bijzonder verheugend geworden, want geen der 32 deelnemers moest worden afgewe zen. Verder waren er dit jaar 2 deel nemers die noch in het theoretische gedeelte, noch bij het praktische exa men een fout maakten en hun inspan ning dan ook „met lof" zagen be kroond. Voor het diploma slaagden; Agnes Pleijte, Cobij van Houte, Riek van Dronkelaar, Carla Goedegebuur; Tony Risseeuw, Elly Luteijn, Peter de Doel- der (met lof)David Almekinders, Bram Kools, Piet van Melle, Piet van Iwaarden, David Almekinders Izn., Adrie Luteijn, Janny Lucieer, Rinus Dees, Ronnie Goedegebuur, Johan Verplanke en Tonny Pladdet. Het in signe van het Verbond voor Veilig Verkeer kwam in het bezit van: Net tie Datthyn, Riek Bril, Jeannet de Groote (met lof), Margo de Doelder, Marian de Die; Marie Basting, Ilse Zonneheld; Tinny de Veij; Jenny Dob belaar, Marina Goedegebuur; André Timmermna, Alex van de Velde, Bart Versluijs en Tonny Brevet. V.V.V. organiseert oriëntatierit Het zomerprogramma van de plaatse lijke vereniging voor vreemdelingen verkeer te Zuidzande start zaterdag met een oriëntatierit voor fietsers en brommers. Deze rit, die zo langza merhand een traditie begint te wor den, zal ook nu met gunstig weer ze ker opnieuw een groot aantal deelne mers trekken. In de avonduren zal de koninklijke muziekvereniging „Vero nica" uit Zuidzande een buitenconcert geven. AS VAN GENT Jaarvergadering Corn Boys Diplomazwemmen Dinsdagavond organiseerde men in het Sassse Zwembad diplomazwem men voor zwem proef en geoefend zwemmer. Het was in Zeeland de eer ste maal dat volgens de nieuwe richt lijnen werd afgezwommen. De exa minatoren waren de heren Th. Cam- bier uit Breskens en de zwemonder wijzer P. de Vries uit Sas van Gent. Het diplomazwemmen werd ook bijge woond door de diploma-consul in Zee land mevrouw W, Wagenaar-Weijer- mans. Voor het diploma zwemproef slaagden: S. van Hest. H. A. J. Stof- feris, E. M. E. Kox, T. M. M. Kox, A. S. Craen, S. H. Broekhoven, R. Boddaert, K. Cammaert, L. M. J. Vergeer, F. Broekhoven, M. W. A toppens, A. A. Franse, E. van Eet- veldt, T. Vereecken, M. Janssen. W Wisse. E. David, W. O. v. d. Calsey- De sport- en ontspanningsvereniging de. R J. J. den Teuling, S. N. B rv,™ "o" Voerman. C Schoonis, A. Al (jongste deelnemer 7 jaar), E. Dobbelaere, A. M. Neyt, J. L. M. Heyne, L. v. d. Akker, N. C. de Jaeger, J. N. A. Bou- tens. A. Pieters, R. W. O. de Groff. Voor het diploma geoefend zwemmer slaagden: C. v. d. Kieft, L. de Coo- Corn. Boys in Sas van Gent kwam dezer dagen in jaarvergadering bijeen. Na het openingswoordje van de voorzitter, kwa men de verschillende jaarverslagen aan de orde die geen enkel commentaar ver oorzaakten. De commissie kascontrole ging volledig akkoord met het beleid van de penningmeester en de commissie Srak haar waardering uit over de keu- j verzorgde financiën. Het was ook een batig saldo, zodat dit een rugge steun voor de vereniging is. In de bestuursformatie zyn geen wij zigingen opgetreden zodat voorzitter L. Marquinie een nieuwe ambtsperiode te gemoet gaat. Ook het door het bestuur voorgestelde lid, de heer R. Claessens werd door de leden in het bestuur geko zen. Ook de technische commissie werd herkozen, evenals trainer N. van Kerck- hoven. De vergadering besloot tot een kleine contributieverhoging. Dit naar aanleiding van de steeds hoger wordende kosten en prijsstygingen. Op 14 juli a.s. zal de training weer aanvangen onder leiding van trainer Nico van Kerckho- ven. Er is reeds een voorlopig oefen schema vastgesteld. Op 11 juli zal Corn. Boys I aantreden tegen A.Z.V.V. I in het nederlaag toer nooi te Axel. Voorts is het bestuur er in geslaagd een sportuitwisseling tot stand te brengen met het bekende Gent se politie-elftal. Hierin zijn verschillen de bekende spelers opgenomen uit het Gentse arrondissement. Op 1 augustus zullen de politieagenten spelen tegen Corn. Boys. Op 8 augustus zal de slot fase plaatsvinden van het nederlaag toernooi en wel: Corn. Boys IA.Z.V.V. I. Corn. Boys II—A.Z.V.V. H. Na een korte rust zal dan het eerste elftal al op 22 augustus naar Gent trekken om daar de returnwedstrijd te spelen tegen de Gentse politie. De competitie zal voor Corn. Boys beginnen op 6 september, daar aan de K.N.V.B. verzocht is om op 20 september vrij te zyn in verband met de bevrijdingsfeesten. ker, L. A. H. Uytterhoeven, M. M. Kruissen, T. Neve, M. Gunter, I. Mas sa, M. P. J. Verschelden, A. Gijsel, G. v. d. Calseijde, J. P. v. d. Straaten, M. van Vooren. L. M. A. Verschelden, S. Engels. Voor dit diploma zwemmen bestond van de zijde der ouders en onderwijzend personeel flinke belang stelling. AARDENBURG Bejaarden gingen naar België Maandagmiddag werd de jaarlijkse rijtoer voor bejaarden van Aarden burg gehouden. Vijf autobussen met in totaal 225 deelnemers namens aan deze geslaagde tocht deel. De tocht ging naar België, Via Brugge en leper reed men naar de Franse grens, waar bij de Dikkebusvijver een kop je koffie werd genuttigd. Via Veurne ging men naar Addikerke, waar voor al het grote waterorgel en het vogel park de aandacht trokken. Des avonds werd het gezelschap in Aardenburg met muziek van de koninklijke Aar- denburgse fanfare ontvangen. Vanaf de muziektent sprak de voorzitter van het comité gemeente-secretaris J. M. Paridaen de deelnemers toe en dank te hen voor de prettige sfeer die weer op deze reis geheerst had. Burgemees ter M. G. M. van Berckel bracht dank aan de organisatoren van deze rijtoer. De hoofdingenieur-directeur volkshuisvesting en de bouwnijverheid in de provincie Zeeland, ir. L. D. Huis man, heeft op een dezer dagen in het gemeentehuis van Oostburg gehouden j byeenkomst van de burgemeesters en I wethouders van de West-Zeeuws-VIaam-1 se gemeenten, een inleiding gehouden over mogelijkheden tot invoering van een arbeidsbesparende bouwmethode voor de woningwetbouw, de zogenaamde ratiobouw. Men besloot, dat het dagelyks bestuur, van de gemeenschappelijke technische1 dienst West-Zeeuwsch-Vlaanderen de I mogeiykheden nader zal bekijken. Als alle gemeentebesturen in principe tot I medewerking bereid zijn, hetgeen ook inhoudt, dat die gemeenten hun jaar lijkse bouwvolume inbrengen, zal men pas kunnen bezien of het totale bouw volume voldoende is voor toepassing van ratiobouw. Ais deze werkelijk doorgang zal kunnen vinden, zal het nodig zyn 1 type woning te kiezen. De plannen ver keren nog in een beginstadium en ei zullen nog heel wat voorbereidingen no dig zyn voordat het ook in West- Zeeuwsch-Vlaanderen tot ratiobouw komt. VEILING KAPEL!.»: 9 Juli- Aard bei eaveiliiyf. Aardbeien zonder dop industrie per kg: Sen«a Sengaria en 2 50. Aardbeien met dop per dooe vari 250 Kr Red Gauntlet 1 65—79. 2 23-63 Talisman 1 5863. 2 22—30. Scnga Sengaria J 47—4», 2 20—37. Frambozen in kratten industrie per kg: lx 2.17, 1 1.94—2.07, 2 1 82—1 94. Fram bozen in lube Industrie 1 138. Rode bessen per kg extra 62. 1 4144, 2 35 —35.10. 3 doordraai, per dor* 1 16—19, 2 10. KruUbcseen per doos I 18—22, per kg extra 69. 1 4863, 2 32. Zwarte bessen industrie per kg 1 71—64. Loganbessen per doos 2 30. Witte bessen per doos 2 15—16. Dubb. pr. bonen 1 122 —124 Kersen per kg Zure morellen ontsteeld 1 S3 Varlkse zwarte extra I -59. Vroege v Wer den extra 172 N COI.IJNRPLAAT Ex portg am alen. aanvoer 2063 kg. 166—379 Schar 8 kg Bot 80 kg Schol 21» kg Paling ;i5 kg Herders 12 kg Kreeft 1 kg Rog 3 kg Visiever 1 kg Ongesorteerde vis 15 kg VEILING KRAHBENUIJKF. 9 Juli. Zwarte bessen 1 78—77 Rode bessen 2 35.. Rode bessen per doos E 22. 2 21 Aard- beien per doos Red Gauntlet 1 54. 2 32—43. Talisman 2 33. Senga Sengana 1 46- Dubb. pr. bonen I 1.17—lil. VEILING MIDDELBURG Rode besten per kg 1 94, per doos 2 20 Frambozen 2 46- 56. Aardbeien per kg 2 64—72. Vroege aardappelen: bonken 1 19.80, 2 19 30. grote 1 17 50. 2 17.20. drielingen 1 15 «0, 2 14. Bezoek aan zwembad Het gemeentelijk zwembad te Aarcen- burg boekte in de maand juni 11555 bezoekers nl. 634 dames, 5733 meisjes, 575 heren en 4613 jongens. Sedert <!e opening van het bad in mei werden reeds 18.553 baden genomen. Prijsuitreiking „De Missers" In het sportpaviljoen te Aardenburg had de prijsuitreiking plaats van de competitie van de luentbuksvereniging „De Missers". Clubkampioen over het seizoen 1963-1964 werd de heer L. van Kruijssen met een gemiddelde van 162.87 punten. Hij ontving een fraaie beker. Tweede v/erd de heer K. de Koeijer met 161,95 gemiddeld en 3e de heer C. van Hermon met 160.92 punten. Alle 16 geklasseerde schut ters ontvingen een standaard, een pla quette of een medaille. OOSTBURG Wielerevenementen De Ooetburgse wielersportvereniging „Luctor et Emergo" organiseert op zon dag 30 augustus ter gelegenheid van de op die dag te ryden tweede rit van de tweedaagse Omloop van Zeeuwsch- Vlaanderen een afwachtingscriterium voor nieuwelingen. Deze koers wordt gereden tussen de start en de aankomst van de aan de Omloop van Zeeuwsch- Vlaanderen deelnemende amateurs, die om kwart ove rtwee vanaf het Kroon- wijkparcours vertrekken en daar om ongeveer half zes worden terugver wacht. Zoals reeds eerder gemeld, wordt de eerste etappe van deze omloop voor amateurs op zaterdag 29 augustus in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen "verreden, met Terneuzen als begin- en eindpunt Zondagmorgen is er een ploegentijdrit j van Terneuzen naar Oostburg, die loopt via Hoek, Biervliet. IJzendijke, Water landkerkje. De route in Oostburg van deze tijdrit is Langestraat, Markt, Een hoornplantsoen, Volderstraat naar Kroonwijksingei. De rit gaat 's middags van Oostburg via Zuidzande, Cadzand, Retranchement, Sluis, Aardenburg. Ee- de. St.-Kruis, Oostburg. Waterlandkerk je. Schoondyke. IJzendyke. Biervliet, Hoofdplaat, Breskens. Groede. Nieuw- vliet. Potjes, Oude Tol en Zuidzande naar Oostburg. Het ligt in de bedoeling van de organisatoren, de wielercomités Terneuzen en Oostburg om aan deze rit ten een reclamekaravaan vooraf te la ten gaan. j-id i 9 )oll- Export- en S en I 78. 2 73 Roe Aardbeien mei 61-63 Red Cu Sengana 2 62— 33—52. 3 26-: 32—69. 3 35. Si Diverxer. per <1 15. Kruisbessen Perzik» levelling Zwarte len I 47. 1 Ind. 39 55. 3 47 Pra.nbo- 2 186—194. Senga 2 SO—61. Red Per li Kruit VEILING «INT-ANN ALAND 9 lull AardappelvelllnK. Doré, gcw. 23 30— 25.00, Bonken 19,9020,30, Drielingen 12.20— 12,80, Kriel 11,40—12,00, Eigenheimer?, gew. 20,30—21,50, Drielingen 10.10, Bintjes, gew. 16,90—17,40. Aanvoer 189 ton. VEILING THOLEN 9 Juli. Aardappclvclllng. Eerstelingen, bon ken 24,60. gew. 20,90—22.10. poters 12.00. Kriel 13.00. Doré. bonken 20.90. gew. 23,10— 24.00. Poters 13,50. Kriel 14.10. Aanvoer 80 ton. „STICHTING CULTURELE BELANGEN" OPGERICHT In Oostburg is dezer dagen per nota riële acte een stichting in het leven geroepen, die zich ten doel stelt het brengen en organiseren van culture le evenementen. In deze stichting, die de naam draagt „Stichting Culturele Belangen Oost burg" hebben als be stuursleden zitting de heren L. Hor- tensius, voorzitter, mr. H. A. R. de Mul. secretaris en G. de Feijter, pen- ningm^ster. 'yd'^OmiJKE Raad komt bijeen De gemeenteraad van Schoondijke zal maandag om half acht 's avonds in openbare vergadering bijeenkomen. Op de agenda staat onder meer een voorstel tot het herstellen van de vloe ren in de protestants christelijke school. Burgerlijke stand IJZENDIJKE. Geboren: Bemadette J P M. d. v. G. M M. D. Ficq-van Caneghcm. Maria J. A. A. d v. A. C. M de W't-Blora. Karei R. z. v C J. Hamelink-v. d LuOxter. MlIJa d v. V. A. C. Pielaat-Versprille. Marianne M. F d. v. G. A. Doens-v. d. Home!. Getrouwd: S L J. Hlrnschoot 21 J. en B. M. S. v. d. Broucke 18 J. L. C. de Ruijter 28 en A. M Quist 2i Overleden: E. P Langeraert 86 J. e.v. J. Pijck- OOK VOOR UIasJIC- buizen dakgoten golfplaten lichtkoepels folie dakramen enz. Inze nieuwe VOLAUTOMATISCHE AARDAPPELROOIMACHINES (twee-rijig met zijtransporteur, om op meerijdende wa gen te werken) staan bedrijfsklaar voor U. Eveneens een LOS-APPARAAT, werkelijk het nieuwste op dit gebied. Deze machines werden gebouwd bij DE JONGE in 's-Heeren- hoek, en geleverd door CEBECO. Wij zullen U deze machine gaarne tonen op de markten in: AXEL op zaterdag 11 juli HULST op maandag 13 juli. TELEFOON 01155 - 642 AFD. PLASTICS Tel. 01150-2744 Van 20 juli t.m. 1 augustus is ons per soneel met vakantie. De benzinepompen blyven geopend. Voor kleine reparaties en noodgevallen zijn 2 monteurs aanwezig. Op 3 augustus staan wij weer gaarne vol tallig voor U gereed. TERNEUZEN Makelaarskantoor Voltastraat 2, Terneuzen, tel. 01150-3270 Hypotheken tot 90 Finnciarinugen Financieringen Gevraagd: ZIT-SLAAPKAMER met of zonder pension. Brieven Shell, Hoeksebrug P 54, Terneuzen. LUXOR THEATER TERNEUZEN Vanaf vrydag 10 t.m. dinsdag 14 juli aanvang 8 uur brengen wy de leukste film der laatste jaren met DORIS DAY, JAMES GARNER, POLLY BERGEN in „GEEF ER DE BRUI (D) AAN" (MOVE OVER DARLING) U zult schateren als nooit tevoren om DORIS DAY als de doodgewaande echtgenote van een kersverse bruidegom! Er zijn twee gegadigden voor de officiële titel van bruid en er is maar één radeloze bruidegom. Wat doet een man, wanneer hij ontdekt dat hy volkomen legaal getrouwd is met twee charmante vrouwen. UIT DE PERS Deze film moet U bovenaan uw lystje zetten van de films, die U beslist MOET GAAN ZIEN. Een der beste, zo niet de beste, film der laatste maanden. Alle leeftijden. Zondagmiddag 2 en 4.30 uur: GEEF ER DE BRUI(D) AAN: alie leeftyden. LEDEL THEATER OOSTBURG 11 en zondag 12 juli aanvang 8 uur brengen wy: PETER WECK. CONNIE FRO- BOESS, GEORGE THOMALLA, RUDOLF VOGEL, OSKAR SIMA e.v.a. in de kostelijke technicolor „DER VOGELHANDLER" Naar de beroemde operette van CARL ZELLER maakte men deze prachtige film. De vogeihande- laar en zijn Christl van de Post blijven eeuwig jong in deze heerlijke film vol humor en tempe rament. Een film vol bekende melodieën rondom het kostelijke verhaal van de VORST, die in Pa rijs op stap wilde. Alle leeftyden. Dinsdag 14 juli aanvang 8 uur brengen wy: VICO TORRLANL TRUDE KERR, REX GILDO, SENTA BERGER in de grote musical technicolor „O SOLE MIO" Een vrolijke film rondom de avonturen van een band. De nieuwste schlagers en evergreens die eeuwig jong blijven. Een film van dolle vreugde en kostelijke humor. Alle leeftijden. Zondagmiddag 2 uur: O SOLE MIO. Zondagmiddag 4.30 uur: DER VOGELHANDLER VERWACHT a.s. week hervertoning van „THE WEST SIDE STORY" Donderdagmiddag 16 juli aanvang 3 uur de Nederlands gesproken beroemde sprookjes film: „SNEEUWITJE EN DE ZEVEN DWERGEN" 's Werelds meest vertelde sprookje in een geheel nieuwe verfilming. Kostelijk amusement voor de jeugd. Entreeprijzen: balkon ƒ0.80: benedenzaal 0,60. Een gelukkig mens voelt zich thuis in de samenleving ADVERTEREN DOET VERKOPEN hij woont en werkt De Provinciale Zeeuwse Courant geeft U het gevoel van „thuis zijn" in de samenleving Zeeuwse GROTE KEUZE UIT in de prijzen vanaf 500,tot 10.000, GARANTIE - FINANCIERING. OOSTBURG TELEFOON 01170 - 2255 - 01171 - 290 Kom vrijblijvend en maak een proefrit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 17