Vijftig jaar golfsport op 9-hoIesbaan Domburg Morgen wedstrijd om beker mevr. Heyse inspanning ontspanning een mooi boek DE VEY MESTOAGH AGENDA ZUID-BEVELAND DERTIG SOUBURGSE B.B.-ERS ONTVINGEN ONDERSCHEIDING KERKDIENSTEN NOORD-ZEELAND motorsloep Staatsloten ZATERDAG 4 JULI 1964 WISSEL BEVELANDER WISSEL SCHOUWEN PROVINCIALE ZEEUWSS COURANT OP 3 NA OUDSTE VAN NEDERLAND Op 5 juli 1914 opende jhr. H. A. van Adrichem Boogaert, president-commis saris van de N.V. Domburgsche Zee badinrichting in het duinterrein achter de Hooge Hill aan de, Wcstkappelse kant van Oomburg het door genoemde N.V. ten behoeve van de leden der so ciëteit „Luctor et Emergo" aangelegde golfbaan. Een eenvoudig rekensommetje maakt duidelijk, dat het aanstaande zondag precies vijftig jaar geleden is, dat deze officiële plechtigheid plaats vond. Een feit dus om te herdenken. Dat gebeurt met enkele festiviteiten waartoe onder meer behoort een jubi leumwedstrijd om de beker van mevr. J. E. H. Heyse-Tak. die bij de opening van de baan de eerste afslag deed. In Nederland bestonden er voor 1914 slechts vijf golfbanen: namelijk die van de Haagse Golfclub 1890), de Doornsche Golfclub (1893), de Rosendaelsche Golf club, de Hilversumsche Golfclub en de Kennemer Golfclub. De banen van de twee eerstgenoem de clubs zijn niet meer op hun oor spronkelijke plaats gelegen, zodat de Domburgse Golfclub op drie na de oudste baan van Nederland kan wor den genoemd. Als architectonisch ad viseur bij de aanleg van de 9-holes folfbaan in het duinterrein bij Dom- urg trad op de Engelsman E. C. Warren, professional van de Golf baan te Knokke aan Zee. Reputatie Al heel gauw kreeg de Domburgse Golflinks een uitstekende reputatie. Ve le Nederlandse en buitenlandse bad gasten waartoe geïnterneerde Engel se officieren behoorden kwamen op de aantrekkelijke „seaside-course" spe len. In 1915 nam de Domburgse Golf club als professional de heer Edward Hill in dienst. zoals* mevrouw van Tienhoven-Wilson (dameskampioen) herenkampioen jhr. mr. A. M. Snouck-Hurgronje. Tot de Zeeuwse winnaars behoorden mevrouw Sprenger-Duncan, mevrouw van Tey- lingen-op ten Noord. jkvr. C. Boogaert, mej. Wichers Wierdsma, mr J. J. Hev- se, dr. B. Vaandrager en mr. H. F. Lantsheer. Vanaf 1914 fungeerde in Domburg de heer P. J. Elout, directeur van de N.V. Na de van het examen door het lezen van Kom kijken bij Bellamypark 45-58 - Vlissingen VANDAAG Middelburg Molenwater- Miniatuur Wal cheren, 9-18 uur. Van Benthein en Jut ting: Expositie verenigde Nederlanden, kaareln van provincies en gezichten van steden, 9-18 uur. Vischmarkt- Kunst markt cn vanaf 20 uur: Bal Musette Cily: Liefdesspel, 18 Jaar. 20 uur Elec tro: Eddie zet zich schrap. 19 en 21.15 uur. 14 Jaar. Vlissingen Alhambra: De volgelingen van Dracula, 7 en 9 uur. 14 Jaar: Luxor Het mysterie van het landhuis, 7 en 9 uur. 18 Jaar. Bergen op Zoom Luxor- Aeneas, 0 45 en 9 uur, 14 Jaar; Roxy: Dédè de haven- meid, 6.45 en 9 uur. 18 Jaar. Tcvnou/.cn Luxor: Mogen wij zwijgen 8 uur, 18 Jaar Hulst Bioscoopgebouw: Kid Galahad, 8 uur. 14 Jaar Sas van Gent Olympia: Tarzan trekt naar India, 8 uur, alle leeftijden Oostburg Ledel theater; De deugd en de ondeugd, 8 uur, 18 Jaar. Westdorpc Troutzaerte: expositie Nico Molenkamp. Goes Grand: Mannequins voor Scotland Yard. 19 en 21 uur. 14 Jaar Poortvliet terreir Schapenweg: Manifes tatie „Thoolse Dagen". 14 uur Zlerikzce Concertzaal-bioscoop: Freddy als miljonair. 20 uur. alle leeftijden Haamstede Bioscoop Bom. fn hel Zwarte Paard, 20 uur. alle leeftijden. MORGEN Vlissingen Alhambra: De volgelingen van Dracula, 3. 7 en 9 uur, 14 Jaar; Luxor: Huurlingen van de dood. 3 uur. 14 Jaar; Het mysterie van het landhuis, 8 uur. Bergen op Zoom Luxor- Aeneas, a uur, 14 Jaar. Bekentenissen van een opium schuiver. 645 en 9 uur, 18 Jaar. Roxy: Dedé. de havenmeid, 4.30. fi 45 en t uur. 18 Jaar: Onder kruisvuur. 130 uur. 14 Terneuzen Luxor: Mogen wij zwijgen 4.30 en 8 uur. 18 'laar. D» hel van Cali fornia. 2 uur. 14 laar Hulst - BioRcoopgphnuw Kiel Galahad, 2 30 en 6 45 uur. 14 laar. Minnaressen en In triges, 18 jaar, 9 uur Oostbttrg - Ledeltheater De zwaardvechter van Sienna. 2 uur. 14 Jaar. De deugd en de ondeugd. 4 30 en 8 uur, 18 Jaar Sas van Gcnl - Olympia Tarzan trekt naar India, 3.30 en 8 uur, alle leeftijden Gors Grand: Kasim, de bandiet van Zhohe, 15 uur, 14 jaar: Mannequins voor Scotland Yard. 19 en 21 uur. .14 Jaar, sportterrein Westhavendijk: veteranen- toernooi vv „Robur", 11 uur. Zlerikzce Concerlzaal-bioscoop: In het Zwarte Paard. 15 uur. alle leeftijden; Freddy als miljonair, 20 uur, alle leeftij den. Domburg-sche Zeebadinrlchting als be heerder van de golfbaan. Vanaf 1923 werd hij bij de oprichting van de Dom burgsche Golfclub secretaris-penning meester. Mr. J. F. van Deinse bekleed de de functie van voorzitter. Het waf ook in 1923, dat de baan werd overge dragen aan de golfclub. In 1935 vertrok de heer Hill. De heer D. Jongepier kreeg toen tijdelijk vergunning om les te ge ven. Van 1939 werd het zilveren jubi leum van de baan gevierd met een eclec tic wedstrijd, die werd gewonnen door de heer J. H. H. Verloop van de club „To- xandria" te Breda. Voltreffers In de oorlogsjaren was de golfbaan door zijn ligging voorbestemd om door de vijand te worden gebruikt voor bun kerbouw. Voltreffers lieten toen menig krater achter op de baan. die in 1953 opnieuw werd aangelegd. In 1954 werd de baan weer ïn gebruik genomen, nadat men met financiële medewerking van overheid en giften van golfininnen- de pariculieren het herstel mogelijk had gemaakt. De 9-holesbaan is thans weer in uitstekende conditie- De Domburgse golfclub telt momenteel ruim zeventig leden. bestuur wordt gevormd door de heren J. W. Hupkes voorzitter, penningmees ter mr. J. A. Heyse en secretaris P. van der Veen. Het bestuur spreekt de verwachting uit, dat seeds meer inwo ners van Zeeland in de toekomst golfsport zullen „ontdekken". Hofstede verkocht voor 4,5 ton Onder grote belangstelling vond te Steenbergen, ten overstaan van de no tarissen J. C. Kram te Kapelle en mr. C. J. P. Stoetzer te Steenbergen, de toe slag plaats van de hofstede „Mariahoe- ve" te Nieuw-Vossemeer, groot 45.39.48 ha. De hofstede was vorige week in massa ingezet op 368.000. Thans werd eerst op de diverse kavels in combina tie en vervolgens in massa opgeboden tot 451.000. Koper voor laatstgenoemd bedrag werd de heer L. C. M. Brooij- mans te Dinteloord. Eerste appels in Goes aangevoerd Vrijdag werden te Goes de eerste appels van de oogst 1964 aangevoerd. Het be gin werd gemaakt door het ras Close een appel afkomstig uit de Verenigde Staten van Amerika, welke in beschei den mate geteeld wordt omdat deze ruim een week eerder rijpt dan de algemeen bekende Yellow Transparent. Deze eer ste aanvoer waren valappels uit de boomgaard van de heer D. Meeuwse te Baarland. De aanvoer hiervan is een te ken, dat de appelaanvoer niet lang meer op zich zal laten wachten. JONGEN VIEL VAN DIRECTIEKEET Het 10-jarige jongetje C. de R. uit Vlissingen is vrijdag met een hersen schudding in het Sint-Josephzieken- huis opgenomen, nadat hij van een directiekeet van de firma Van de Poel aan de Lange Zelke, was gevallen. De jongen was met enkele vriendjes op deze keet geklommen. Bij het spe len viel hij er af. Hij bleef bewuste loos op straat liggen. Dokter M. A. Bil verleende eerste hulp. GOES KAMPERLAND Auto botste Brigadier J. Borrie 40 jaar bij overheid In het bericht in de krant van vrijdag over brigadier J. Borrie van de Goese gemeentepolitie is een regel weggelaten. Men leze als volgt: „Brigadier Borrie is sinds 1946 lid van de examencommissie voor politiediploma's, lid van de examen commissie van de E.V.O. alsmede lid van van de strafcommissie van beroep van de K.N.V.B." Inleg Raiffeisenbank In het eerste halfjaar van 1964 werd bij de spaarbank van de Coöperatieve Raif feisenbank „Goes" f 5.319.246,07 gestort en f 4.686.269,94 opgenomen zodat er een spaaroverschot is van 632.976,13. Op 13 juni was het totaalbedrag aan inge legde spaargelden f 18.708.539,50. Dit jaar werden tot nu toe 335 spaarbank boekjes uitgereikt. 's-H.-HENDRIKSKIN DEREN Bejaarden naar Arnhem Woensdagochtend startte vanuit 's-Heer-Hendrikskinderen een vijftal autobussen met ruim tweehonderd ouden van dagen uit 's-Heer-Arends- kerke voor hun jaarlijks reisje. De tocht ging dit jaar over Tilburg- Nijmegen-Amhem en terug over Tiel- Gorkum-Raamsdonlcveer-Breda, Rosmalen was de eerste pleister plaats. Vervolgens ging het gezel schap naar Arnhem, waar een bezoek gebracht werd aan het openluchtmu seum. Hier werd mevrouw N, uil 's-Heer-Hendrikskinderen onwel. Dr J. J. Gelderblom uit Nieuwdorp, die ditmaal de reis meemaakte, achtte 't niet verantwoord haar per bus naar huis te laten gdan. Met een ambulance werd ze naar het gemeentelijk zieken huis vervoerd. Dit zette wel enigszins domper op de prettige stemming. Na een bezoek aan de „Westerbou- wing" keerde het gezelschap huis waarts, na nog in Teteringen een laatste rustpauze te hebben gehad. Omstreeks 9 uur was het gezeLschap moe, maar zeer voldaan terugge keerd. Zij nog vermeld dat de oudste deelnemer van het gezelschap 91 ja ren telde. Trots deelde hij mede vol gende week zijn 92e jaardag te vieren. NIEUWDORP Geitenkeuring Dezer dagen is op het terrein van de heer Huige te Nieuwdorp de jaarlijkse geitenkeu ring gehouden. Er werden 25 dieren aange voerd. De uitslag luidt als volgt: Lammcrs. D. v. Liere. la prijs; J. Antheunis- se lb; J. Murre lc: D. Sandee ld; J Anlheu- nisse 2a; J. v. Oosten 2b: M Rïemens 2c. 1-jarige gclamde geiten: J. Antheunisse la; D. v Liere lb: J Antheunisse lc. 1-jarlgc niet gelamde geiten; M. Flikweert la: J. Murre lb; J. Antheunisse lc. 3-jarige cn oudere geiten: J. Maat la; M. Riomcns lb: D. v. Liere lc; J. v. Oosten 2a; A. Spruit 2b Oudere slamboekgeiten: D Sandee la; M. Riemens lb; J Koppejan lc: J. Murre ld; D. Sandee 2a; wed M op 't Hóf 2b. Kampioen Elite van de Lewedijlc, eigenaar D. Sandee, Voorts werden er 7 lammeren in het jong vee register en 1 geit in het stamboekregis- ter Ingeschreven Er werden 14 dieren opgenomen voor de fok- dag In Goes op 10 juli a s. Keurmeester waren de heren Van Gilst uit Middelburg en D. Wiskerke uit Wilhelmlna- dorp. s-HEER-ARENDSKERKE Vrijwillige brandweer op reis Dezer dagen hebben de leden van de vrijwillige brandweerkorpsen van 's-Heer-Arendskerke en 's-Heer-Hen- drinkskinderen, met hun dames, ge zamenlijk een reis gemaakt naar Rot terdam, 's-Gravenhage en Scheve- ningen. In Rotterdam werd 's morgens een rondvaart gemaakt door de havens, terwijl in 's-Gravenhage de miniatuur stad Madurodam werd bezocht. Van onze adverteerders ,,'t Gouddoppertje" heropend De op de Bevèlanden bekende zaak in Goes „Het Gouddoppertje" heeft vrij dagmiddag een geheel vernieuwde zaak geopend .Goes is hierdoor in de Korte Kerkstraat weer een fraai gemoderni seerd winkelpand rijker geworden. De nieuwe eigenaar de heer J. v. d. Have had vrijdagmiddag de gelegenheid ge geven voor de relaties, familieleden en kennissen om een kijkje te nemen in de nieuwe zaak. De nieuwe zaak is, even als voorheen, toegespitst op uurwerken etc. De heer Van der Have, horloger- juwelier zal heden (zaterdag) om half negen met de verkoop starten. De nieuwe zaak is geheel aangepast aan de eisen van deze tijd Vele bloemen zet ten de opening luister bij. tegen motor Dezer dagen botste op de provinciale weg bij Kamperland een personenauto, bestuurd door K. D. uit Den Hoek tegen een motor, bestuurd door L. uit Kamperland. De motorrijder viel van de dijk af. Even later volgde de auto, die was geslipt, de motor rijder, maar kwam bijtijds tot stil stand tegen een boom. Beide bestuur ders werden licht gewond. De schade aan de voertuigen was aanzienlijk. WALCHEREN 1IDDFLBURG Nieuwe liederen op de Lange Jan Met ingang van het nieuwe kwartaal zijn nieuwe liederen aangebracht op het automatisch speelwerk van het carillon van de Lange Jan in Middel burg, Op de hele uren hoort men nu het volkslied „Goede maan" en op de halve uren een thema uit de Kerk- sonate van Hendrik Andriessen. De kwartieren worden gemarkeerd door fragmenten uit „Wij leven vrij" en „Die winter is verghangen". VEE RE Uitslag veekeuring Bij de te Veere gehouden jaarlijkse vee keuring werden 13 koeien en 3 vaarzen aangevoerd. De uitslag was als volgt: le kalfkoeien: Teuntje van W. Kasse 3e pr. (med. Kring Walcheren der Z. L.M.): 2e kalfkoeien: Beatrix van Jac. Pouwer, le pr. (med. Coop. Eiland Wal cheren), Flora van A. J. de Nood, 2a, Koos van J. Breel, 2b, Bontje van Jac. Pouwer 2c, Hiltje van A. J. de Nood 2d, Ada van J. Breel 3e pr. 3e kalfkoeien: Beppie van Jacs. de Nood. 2e pr. 4e kalfkoeien: Hoekstra van Jac. Pouwer le pr. (med. Coöp. Zuivel Fabriek Wal cheren). Reina van W. Kasse 2a, Irene van Jacs. de Nood 2b. Kooi van J. Breel 3e pr. Oudere koeien: Fokje van W. Kasse 2e pr. Vaarzen: Bertha 7. Bontje 8 en Hoekstra 12, alle drie van Jac. Pouwer. Nieuwe liederen op stadhuiscarillon Met ingang van het nieuwe kwartaal brengt het automatisch speelwerk het Veerse stadhuisearillon nieuwe liederen ten gehore. Dit zijn, op het hele uur „Grote God wij loven U" en op het halve uur „Daar waren twee koningskinderen". NIEUW- EN ST.-JOOSLAND N.C.V.B.-vergadering Voor het laatst in dit seizoen hield de N.C.V.B. te Nieuw- en Sint-Joosland haar vergadering onder leiding van pre sidente mevrouw van Haarlem. De heer Bom uit Vlissingen sprak over „angst". Er was voor deze avond veel belangstelling. GR1JPSKERKE Vergadering N.C.V.B. De afdeling Grijpskerke van de Ne derlands Christelijke Vrouwenbond kwam dezer dagen voor het laatst in het seizoen in vergadering bijeen onder leiding van mevrouw De Schip per. Spreker op deze vergadering was de heer Nonnekens, die sprak over het onderwerp: „Anders dan ande ren". De volgende vergadering zal in combinatie met andere afdelingen worden gehouden. WESTKAPELLE Vandaag begint kermis Westkapelle Vandaag begint in Westkapelle weer de jaarlijkse kermis, traditiegetrouw op de zaterdag na de eerste woensdag in juli. Op het Marktplein staan al diverse ver makelijkheden opgesteld, zoals een auto scooter, kabelbaan, balko. ping-pong- tent, gebakkraam enzovoort. De kermis duurt tot en met maandag. KOUDEKERKE Auto van achteren aangereden Op de Vroonweg in Koudekerke reed de Vlissingse automobilist J. P. met zijn personenauto achterop de personenauto van mevrouw A. H. R. uit Offenbach am Main. Mevrouw R. had vaart ge minderd om een haar tegemoetkomende personenauto te passeren. Zodra deze auto haar was gepasseerd, werd haar wagen van achteren aangereden door de wagen van de Vlissinger P. Beide auto's werden beschadigd. Voetbalwedstijd voor „Sport Steunt 5 onneveldt" Het eerste elftal van de voetbalvereni ging Schoondijke speelt vandaag za terdag op het gemeentelijk sportter rein te Schoondijke een wedstrijd tegen een elftal, samengesteld uit prominente Zeeuwse spelers van vroeger, ten bate van „Sport Steunt Zonneveldt". De wed strijd begint om 19.00 uur. Oorkonde, medaille en baton Broecke. Verder werden onderschei den. acht mensen die niet aanwezig konden zijn: mevr. C. E. Bouff-Stam en de heren A. Stekotce, A. J. Wens- voort, H. Kasteleijn, L. J. Minder- In het gemeentehuis van Souburg zijn|h°nt, J. Ruissen, C. de Priester cn dertig dames en heren gehuldigd voor jA- Poppe uit Ril.hem. tien jaar trouwe en vrijwillige dienst bij de B.B. in deze gemeente. Burge meester B. G. II. ter Haar Romeny heette bij de aanvang van de huldi ging in het bijzonder hel hoofd be scherming Bevolking lHBB)_ van de A-kring Zeeland-A, de heer De burgemeester dankte de heer Van de Lelie voor de voorbereidingen die hij voor deze avond had getroffen en hij sprak er zijn vreugde over uit, (lat hij aan deze groep van 30 vrijwil ligers een onderscheiding mocht uit reiken. „Het is-niet voor niets dat de ze onderscheidingenregen kan plaats hebben, want door vrijwillige dienst De burgemeester feliciteerde allen met deze onderscheiding en sprak de hoop uit, dat het hun gegeven zou mogen zijn het vaderland nog lang tc dienen. De H.B.B., de heer Van de Lelie, dankte namens de noodwaehters en -wachtster» voor de koninklijke onderscheiding. Hij vond het jammer, dat er zich niet meer vrijwilligers hadden aange meld dan oorspronkelijk gewenst werd geacht. De regering was hier door genoodzaakt geweest om tot verplichting over te gaan. Ten slot te deelde de heer Van de Lelie me de. dat er in totaal 270 onderschei dingen zullen worden uitgereikt in de A-kring Zeeland-A. kan in tijd van oorlog of gevaar cen jn Vlissingen en Middelburg zal deze beroep op U gedaan worden", aldus j plechtigheid in september 1964 gchou- de heer Ter Haar Romeny Hij had .jen worden. bijzonder veel respect voor de H.B.B.. jn Zljn slotwoord deelde de heer Ter de heer Van de Lelie omdat hij met Haar Romenv mede. dat de techni- vrijwilligers en dienstplichtigen grote sche outillage in het gemeentehuis oefeningen op touw had gezet om bijjvoor de g.B. was gereedgekomen, eventuele calamiteiten met geoefende mensen present te kunnen zijn. Voorts - deelde de burgemeester mede, dat in de uit te reiken medaille en op de oorkonde de woorden „patriae ser- vire" en „libertas" zijn aangebracht Hierna reikte hij aan 22 mensen acht B.B.-ers waren verhinderd om op deze huldiging aanwezig te zijn een oorkonde, een medaille en een baton uit. Ten eerste aan vijf dames van de dienst sociale verzorging, na melijk mevr. H. van Dijk-Snijders. mevr. J. Walraven-Jobse, mevr. J. J. Vertregt-Schipper, mevr. C. M. van de Putte-Polderman, mevr. N. P. San- derse-Passenier en de heren J. S. Bloos, arts-commandant M.G.G., A. de Keijzer, B. Reijerse, A. Roelse, .1. Suurmond, K. Zuidema, M. J. Zuide- ma, M. Hoogesteger, A. J. J. Jansen, J. Poelman, A. J. Reijnhout, M. Reijn- hout, J. C. van Splunder, J. J. Wal- rave, J. Post, J. Gastel en A. van de Opbrengst collecte De colecte ten bate voor de gezamenlijke f58,40 opgebracht. SCHERPEN1SSE Schoolreisje Lekm5Zaak Va" b°,Sl"g U °0g °'et Het personeel en de leerlingen van de christelijke school te Scherpenisse gingen dezer dagen met schoolreisje. HOEDEKENSKERKE Coöp. Raiffeisenbank Hoedekenskerke' Bij de stichting spaarbank der coöp. raiffeisenbank „Hoedekenskerke" te Hoedekenskerke, is in de maand juni 1064 gestort voor een bedrag van 127.198,03 en terugbetaald een be drag van 218.050,32. Het saldo per eind juni 1964 bedroeg 6.779.579,94. Aantal nieuwe spaarders in de maand juni 22. De reis ging naar Amsterdam en Schiphol. Verder bracht men nog be zoeken aan het Museum %'an Bijbelse Oudheden en Artis. Via de Biesbosch ging men terug naar Scherpenisse. Gevonden voorwerpen Bij de rijkspolitie te Scherpenisse zijn inlichtingen te verkrijgen over de vol gende gevonden voorwerpen: een stuur van een kinderfiets, een mes en een schede. 7AERIKZEE Subsidie aan Z.O.V. voor verlichting w. van Zierikzee stellen de raad voor de subsidie van 2500 over 1964 aan de Stichting „Zierikzee Ontvangt Vreemdelingen" te bestemmen voor verlichting van verschillende objecten in de stad, onder meer het gebouw van het waterschap Schouwen-Duiveland. Aan een ander verzoek van Z.O.V., liet bedrag van 2500 van vorig jaar voor het orga niseren van zomeravondfeesten, die in dat jaar niet zijn doorgegaan, menen b. en w. niet te kunnen voldoen: de finan ciële resultaten van 1963 laten dit niet toe. aldus het college tot de raad. De stichting Rode Kruis Ziekenhuis Schouwen-Duiveland heeft zich tot de raad van Zierikzee gewend met het ver zoek over 1963 een aanvullende bijdrage van 1.35 per inwoner of bijna 9.650 te betalen. B. en w. stellen de raad voor dit bedrag te voteren. De voorstellen ko men aan de orde in de vergadering van 7 juli a.s. HAAMSTEDE Concert te Haamstede Vandaag, zaterdagavond te 20 uur zal de koninklijke harmonie „Witte van Haemstede" op de tent aan de Ring te Haamstede het volgende pro gramma uitvoeren: 1 Astronaut, mars C. J. N. Cori, 2 De Paasberg, ouver ture P. B. Bisselink, 3 The Cavalier, E. Sutton baritonsolo: J. Braamse, 4 „Uyt de musieckkamer" suite van A. den Arend, 5 De Optimisten, mars P. B. Bisselink, 6 Gooilandia, mars C. J. N. Cori, 7 Annenpolkn, Johan Strauss, 8 Eendrachtsmars, Joh. C. de Wit, 9 Gladiolen, wals J. Meister en 10 Subenhara, mars van P. B. Bis selink. Uitreiking diploma's aan 15 natuurgidsen Burgemeester H. P. Everwijn heeft de zer dagen in Haamstede aan de vijftien cursisten, die met goed gevolg het exa men natuurgids hadden afgelegd, de diploma's uitgereikt. Ook hiin leraren, die de cursus geleid hadden, de heren J. P. C. Boot en J. Viergever, werden tot natuurgids benoemd. De namen van de vijftien dames en heren, die tot na tuurgids benoemd werden, zijn: mej. G. Costerus. Haamstede, mevrouw E. C. van Dalsen-van der Graaf. Haamstede; mevrouw C. E. van der Salm-Doornink, Zierikzee en de heren P. M. de Haan, Burgh: W. Janse. Renesse; Chr. Kou wen, Haamstede: M. L. J Fokker, Burgh: G- Kraijenbrink, Zierikzee; W. L. Kristelijn. Renesse: N. H. Lysen, Burgh; A. Moeilijker. Bruinisse. W. K. Schot. Zierikzee: W. P. de Vrieze Haam stede: M. P. Zorge. Haamstede en P. M. Zorge, Serooskerke. Bij de uitreiking van de diploma's waren onder meer aan wezig de voorzitter van de vogelwacht, de heer J. P. C. Boot. de secretaris van het I.V.N., de heer J. van Dijk en de voorzitter van de plaatselijke afdeling van de V.V.V.. de heer O. B. Blom Ver scheidene sprekers wezen op het belang van de kennis en de instandhouding van onze natuur. BROUWERSHAVEN Reis bejaarden Dezer dagen gingen 83 bejaarden van Brouwershaven op reis door de pro vincie. De bejaarden brachten onder meer een bezoek aan Zuid-Beveland, het Veerse Meer en Bruinisse. 's Avonds keerde het gezelschap in Brouwershaven terug, De muziekver eniging Apollo" ontving het daar met muziek. S/MM NNALAND Tholense Boys in kwartfinale afdelingsbeker ZONDAG 5 JULL nuhtaire fondsen Jieeft m St.-Annaland N>d Herv Kerk. Goes 9.15 ds. W, Jans sen (Veilinggebouw); Grote kerk 10 ds, Teutscher, 7 ds. Janssen; Ooeterkerk 10.30 ds. Janssen; Jeugdkerk (Pr. v. Or.j Jeugdkapel (Pr. v. Or.) 10 de heer Kraak; 's-Heer-Abtskerke 9.30 ds. Sie- ders; "s-Heer-Arendskerke 9.30 en 2.30 ds. Baars; 's-Heer-Hendrikskinderen 9 en 10.30 de heer AJlewijn; Kattendijke 10 mej. Stok; Kloetinge 9 en 10.30 ds. Van Cruijningen; Wilhelminadorp 10 ds. v. d. Waa; Wolphaartsdijk 10 en 2.30 ds. Goethals; Baarland 9.30 ds. De Jonge. 2 ds. Das: Borssele 9.30 ds. Jonker. 2 ds. Vrijlandt; Driewegen 9 ds. Das; El- lewoutsdijk 10.30 ds. Kooren; 's-Graven- polder 9.30 en 2 ds. Kluiver; Heinkens- zand 10 en 2.30 ds. Kwakkelstein; Hoe dekenskerke 9 ds. Hulsbergen; Lewe- irp 10.45 ds. Holwerda; Nieuwdorp _.30 ds. Van Boven, 2 ds. Holwerda; Nisse 9.30 wika Veenhoven; Oudelande 9.30 ds. Vrijlandt, 2 ds. Jonker (H.D.) Ovezande 10.30 ds. Das; Biezelinge 10 ds. Hamminga, 2.30 ds. Sieders; Hans- weert 9.30 ds. Reijenga, 6.30 de heer Al lewijn; Kapelle 10 en 2.30 ds. Jebbink; Krabbendijke 9.30 en 2.30 ds. Van Leeu wen; Kruiningen 9 en 10.30 ds. Hoff man; Rilland-Bath 10 en 2.30 ds. Blok (H.D.); Schore 9.30 en 2 ds. Moojj (H. D.); Waarde 9.30 en 2.30 ds. Huizing (H.D.); Wemeldinge J.0 en 2.30 ds. Zoodsma (H.D.); Yerseke 10 ds. Bene der, 2.30 ds. Reijenga. Geref. Kerk. Goes Westerkerk 10 ds. Kats, 5 ds. Jansen; Oosterkerk 9 ds. Jansen, 5 ds. Kats; Wolphaartsdijk 10 en 2.30 ds. Mintjes; Baarland 9.30 en 2 ds. De Craene; Borssele 10 en 2.30 ds. v. d. Veen: Driewegen 9.30 en 2 ds. Kool stra; 's-Gravenpolder 10 en 2.30 ds. Hoekstra; Heinkenszand 10 en 2.30 ds. Eikelboom; Lewedorp 9.15 en 2.30 dienst: Nieuwdorp 10 en 2.30 ds. Goe- dendorp; Kapelle 10 en 5 ds. Van Aller: Krabbendijke 9.30 en 2.30 ds. Krabbe: Kruiningen 10 en 5 ds. De Booy; Ril land-Bath 10 en 2.30 kand. Brouwer; Wemeldinge 10 leesd., 2.30 ds. Kats; Yerseke 9.30 en 2.30 ds. Booy. Geref. Kerk (Vrijgem.). Goes 10 en 3 ds. Mostert. Geref. Gemeente. Goes 9.30 en 6 ds. Honkoop, 2 leesdienst; Wolphaartsdijk 9.30, 2 en 6 leesd.; Borssele 9.30, 2 en 6 leesd., 8 juli 7.30 stud. Honkoop; 's-Gra- venpolder 9.30. 2 en 6 leesd.; Hoede kenskerke 9.30. 2 en 6 kand. Harinck; Nieuwdorp 9.30. 2 en 5.30 leesd.; Nisse 9.30. 2 en 5.30 leesd.; Biezelinge 9.30. 2 en 6 leesd.; Krabbendijke 9.30 en 6 ds. Suijker. 2 leesd.; Kruiningen 9.30. 2 en 6 leesd., 9 juli 7.30 ds. Vogelaar; Waarde 9.30, 2 en 6 leesd.; Wemeldinge 10 en 4 stud. Hoogerland; Yerseke 9.30 en 2 leesd.. 6.30 stud. Hoogerland: Rilland 9.30. 2 en 6 stud. Honkoop, 7 juli 7.30 ds. Karens. Oud-Geref. Gemeente. 's-Gravenpodler 9.30, 1.30 en 6 leesdienst. Chr. Geref. Kerk. Biezelinge 10 en 2.30 ds. Van Dijken; Goes 10 en 5.30 ds. Bok horst, Naarden. Vrij Evang. Gemeente. Goes 10 en 5 as. Lissenberg; Wemeldinge 10 en 2.30 de heer Faassen; Yerseke 10 en 2.30 ds. De Verf van Vrijz. Hervormden. Goes 10.30 ds. Van Beek. Doopsgezinde Gemeente. Goes 7 mej. da. Bakker. Leger des Heils. Goes 10 Heiligmgs- dienst, 7.45 Verlossingsbijeenkomst; Yerseke 10 en 6 samenkomst. Adventkerk. Goes (zaterdag) 2.30 Bij belstudie, 3.30 ds. Reith. Ned. Herv. Kerk. Colijnsplaat 10 en 2.30 ds. Dijkmeijer (H.D.); Geersdijk 10 ds. De Gelder. 2.30 de heer Kraak; Kamper land 9.30 de heer Maliepaard, 2.30 ds. Het afgelopen seizoen is voor Tholense Boys een goed seizoen geweest door het behaalde kampioenschap. De spe lers van het eerste elftal schijnen er niet genoeg van te kunnen krijgen, want men heeft inmiddels de naive finale bereikt van de afdelingsbeker afdeling Noord-Brabant voor zater dagelftallen. Deze halve finale is be reikt door een 20-overwinning op Vrederust, een 44-gelijk spel tegen WHS St.-Annaland en een 30-over- winning op Dinteloord II. Zaterdag 4 juli gaat men proberen de finale te bereiken. Er wordt dan tegen HNC uit Capelle (N.-B.) gespeeld op het ter rein van de vereniging Chrislandia te Heiningen. SINT-ANNALAND Hoenderweg weer opengesteld De Hoenderweg te St.-Annaland is n; enkele maanden weer voor het verkeer opengesteld. Het grote werk van riole ring en bestrating is thans klaar geko men. De straat is met aan weerszijden een trottoir, belangrijk verbeterd. Ook zijn de Cureestraat, Tuinstraat er Schoolstraat hierop doorgetrokken. Van af de Hoenderweg is het hierdoor moge lijk geworden door de Schoolstraat te komen, welke een verbinding is tot aan de Bierensstraat. Momenteel is de firma Van der Werf doende de scherpe bocht bij het domineshof te verbreden. gegalvaniseerde stalen ruim 6 m lang. Nieuwe 12 pk. dieselmotor met keerkoppeling, afsluit bare kajuit ankers en touwwerk, 2500, Telefoon 01110-2328 Sint-Maartensdijk. Abonnementen en adverten ties worden gaarne aange nomen door onze nieuwe agente mevr. A. Bos-Dane, Wilhelminastraat 10 Telefoon 656. MEVROUW H. L. M. van 't Haaff- Suter, Oude Haven 45 Telef. 01110-2647 Giro 84041 1/1 lot 80, 1/20 4.— enz. Voor toezending porto bij storten. Geslaagd Voor het toelatingsexamen aan de rijks hogere burgerschool in Bergen op Zoom slaagde Rien Heijboer uit St.-Annaland. Extra collecte De extra collecte in de Nederlands her vormde kerk van St.-Annaland heeft op gebracht voor het schulddelgingsfonds I 302,93. voor de kerkvoogdij f 24,50 en de diaconie f 40. Opbrengst verkoping Tryfosa De vrouwenvereniging Tryfosa uit St.- Annaland heeft op woensdag 24 juni een verkoping gehouden van door deze da mes zelf gemaakte goederen enz. Er be stond voor deze verkoping, welke werd gehouden in het hervormd verenigings gebouw der Nederlands hervormde kerk. ~;oede belangstelling. Na afloop mochten le dames tevreden zijn over de'op brengst. De verkoping was ten bate vooi het schulddelgingsfonds, zodat aan de kerkvoogdij een bedrag van f 800,kon worden overgedragen. Collectebusjes kerktelefoon De collectebusjes bij de kerktelefonen, welke door de kerkeraad der Nederlands hervormde kerk te St.-Annaland zijn aangebracht, hebben een bedrag opge bracht van f 872,60. De Jonge; Kats 10 en 2 ds. Visboek (10 H.D.); Kortgene 10 ds. Willekes, 2-30 ds. Goethals; Wissenkerke 10 de heer Kraak, 2.30 ds. De Gelder. Geref. Kerk. Colijnsplaat 10 en 5.30 Van Rheenen; Kamperland 10 en 2.30 ds. Hommes; Geersdijk 10 en 2.30 dienst; Wissenkerke 10 en 2.30 ds. v. d. Heiden. Geref. Gemeente. Colijnsplaat 10, 2 en 6 leesd.; Kamperland 9-30. 2.30 en 6 lees dienst. 7.30 kand. Weststrato; Kortgene 10, 2.30 en 6 leesdienst. NED herv. kerk. Brouwershaven 10 uur ds. Oort; Bruinisse 10 en 5 uur ds. v. d Brink (HJD.) Burgh 10 uur ds Don; Dreischor 11 uur ds. Keiling (H. D. i Haamstede 10 en 7 uur ds. v. d. Berg; Kerkwerve 9.30 uur ds. Zonneveld: Nieu- werkerk 10 uur ds. Westerhof H. D Noordwelle 10.15 uur ds. v. Liere. Noordgouwe 9.30 uur ds. Kelling: Ou- werkerk 10 uur ds. Vellekoop; Goster- land 10 en 6 uur ds. Groenewegen; Re nesse 9 uur ds. v. Liere. 10.15 uur wika Hiensch; Serooskerke 2 uur ds. Zonne veld; Sirjansland 10 en 6.30 uur de heer de Jonge; Zierikzee Nieuwe kerk 10 uur ds. Lam; Gasthuiskerk 10 uur ds. As sendorp. 7 uur ds. Lam; Zonnemalre 11 uur ds. Zonneveld. Geref. Kerk. Brouwershaven 10 en 2,30 ds. Wentsel; Bruinisse 10 en 5 ds. Ring- nalda; Haamstede 10 ds, Boerma, 5 ds. Hoogsteen; Nieuwerkerk 10 cn 5 ds. Nawijn; Oosterland 10 dr. Becker, 3 dr. Becker; Scharendijke 10 en 3 ds. Scho ling; Zierikzee 10 en 2.30 ds. Melse; Zonnemaire 10 en 2.30 ds. Huijzer. Geref. Gemeente. Haamstede 10 en 2.30 ds. Van Haaren; Nieuwerkerk 10 en 3 ds. Karens; Oosterland 10 en 2.30 leesd., 6.30 ds. Van Haaren. Oud-Geref. Gemeente. Bruinisse 10 en 5 leesd.; Oosterland 9.30, 2 en 6 ds. Mie ras. Leger des Heils. Zierikzee 10 cn 7.30 sa menkomst. Geref. Kerk (Vrijgem.). Brouwershaven 10 en 3 ds. Keizer. Ned. Herv. Kerk. Oud-Vossemeer 10 en 6.30 ds. Leenmans; Poortvliet 10 er. 6 ds. Van Dijk; Scherpenisse 9.30 en 2-30 ds. Alblas; St.-Annaland 10 en 6 eerw. heer De Groot: Stavenisse 10 en 6 ds. Zwanenburg; St.-Maartensdijk 9 3d en 2 ds. v. d. Haar; Tholen 10 en 6.30 ds. Bakker; St.-Phiüpsland 9.30 en 2.30 ds. Van Donkersgoed. Geref. Kerk. Oud-Vossemeer 10 en 3 ds. Sloot; Poortvliet 10 leesd.. 2.30 ds. Van Egmond; Tholen 9 en 4.45 ds. Van Egmond; Anna Jacobapolder 10 en 2.30 kand. De Jonge. Geref. Gemeente. Poortvliet 10, 2.30 en 6.30 leesd.; Scherpenisse 9.30. 2 en 6 leesd.; St.-Annaland 9-30, 2 en 6 leesd.; Tholen 10, 2.30 en 6.30 leesd.; St.-Phi- lipsland 9.30, 2.30 en 6 leesd. Oud-Geref. Gemeente. St.-Maartens- dijk 9.30, 2 en 6 leesd.; St.-Philipsland 9.30, 2.30 en 6 ds. Gebraad: Stavenisse 9.30, 2 en 6 ds. Slager. Chr. Geref. Kerk. Oud-Vossemeer 10. 2.30 en 6.30 leesd.; Tholen 10.30 en 6.30 leesdienst. Rehoboth. St.-Maartensdijk 7 dienst. Ned. Protestantenbond. Tholen 10.30 mevr. Brouwer. Oud Geref. Kerk. St.-Maartensdijk 9.30, 2 en 6 leesdienst. Geref. Gem. in Ned. St.-Annaland 9.45, 2,15 en 6.15 leesd.; Oud-Vossemeer 10, 2.30 en 6.30 leesdienst. Kerkeljjk Leven. Tholen 5 ds. De Jonge. Marktberichten VEILING SINT-ANNALAND Dort I 31.40—22.20. Binljre 13—13.40 Eigen heimer» 20—24.iö. Dorv. bonken 24.00. Dort-, drielingen 13. Bintjes, drielingen 17,60, kriel 13—13.30. Aanvoer 203 ton. VEILING STAVENISSE 3 lull. Aardappelvciling. Do ré. gewoon 20.00 22,00. bonken 25.50, drielingen 13.—. kriel 12.70 Bintje*, gewoon 14.90. kriel 9.00. bon ken 25,50. Eigenheimers, gewoon 19.— Ba ll, bonken 17,40. Aanvoer 26 Ingen, bon- WEEKENDDIENSTEN ARTSEN GOF.S Goes: dokter J. B. V. Weiten. Oostsingel 132. tel. 5306: Wolphaartsdijk. 's-Heer-Arendsker- kc en Heinkenszand: dokter A. L Vos. Wol phaartsdijk. tel- 01198231: Kruiningen. Hansweert.. Krabbendijke en Rilland Bath dokter G. J- N'oome. Krabbendiike. tel. 01131- 444: Hoedekenskerke en Kwadendamine dokter A P. Kole, Hoedekenskerke. telefoon 01193262: Borssele en Nieuwdorp: dokter J. Geldcrblom. Nieuwdorp. tel. 01196327; Kloetinge. Kapelle en Wemeldinge dokter H J. Entir.k. Kloetinge. tel 0".'.(O6-5?Drie wegen en 's-Heerenhoek: dokter J Geldof. Driewegen, tel. 01195—275: Kapelle en Bseze- linge: dokter I. J. Ris;eeuw. Kapelle. tele- foon 01103—290 Chirurgendienst Goes: dr. J. Gosses. telefoon 5203 Apotheek: De Goesche Apotheek. Klokstr. 19. telefoon 7104. Ziekenauto Goes; ieL 5619 en/of 7695 Ztenkzee dokter C M. van Hoorn. Baven- park 35. tel. 2080: Brouwershaven. Drc-chor en Noordgouwe. dokter J L. de Braber. Dreischor. tel 01112230: Bruinisse en Oos terland' dokter J. W. de Putter. Oosterland. tel 01114230; St.-Annaland. St -Maartens dijk en Stavenisse: dokter H Zoeteman, Sta venisse, tel. 016631Ö0: Tholen. St PMillps- land. Nieuw- en Oud-Vossemeer: dokter J Vermei. Nieuw-Vossemeer. tel 01676415 en dokter A A. Kugel, Poortvliet, lel 1662— 400. DIERENARTSEN De praktijk van dokter A. A- Elzerman te Goes en dokter M. Gakeer te Ovezande wordt waargenomen door dokter G. Booneschanser te Kruiningen, tel. 01130233. Ook dokter A. C. Noordenbos te Heinkenszand, telefoon 01106—290. heeft dienst. Voor Schouwen en Duiveland: dokter W. A. M. Kalkman, Renesse, tel. 01116—310. ton. VEILING THOLEN 3 Juli. Aardappclveiling. Eerstel ken 26.80. gewoon 17,10—17.60, kriel 13,—. Dort. bonken 25,20. gewoon 22.60 —23,40, poters 13,—, kriel 13,— Aanvoer 56 ton. VISMIJN COLIJNSPLAAT Exporlgarnalen 1226 kilo. 1.10—2,76. Bot 165 kg. Tong 42 kg. Paling 69 kg. VEILING KRAISBENDIJKE. 3 Juli. Rode bessen industrie 1 3330, 35. Rode bessen per doos 1 121". 2 9—13. Rode bessen per kilo 1 42. 2 35 Aardbeien per doos: Red Gauntlet I 46. 2 26—34. Talsiman 1 34. Loganbessen 1 37. Dubb. prinsewebonen t 113129. 2 115—121. VEILING GOES. 3 Juli. Export- en industrievclling: Rode hessen S 3951. 1 ind- 35—33.50, 2 35. Zwarte bessen 1 65 Frambozen in kratten 1 108162. 2 92. Aardbeien zonder dop: Scnga Seng aria 1 en 2 92. Red Gauntlet 1 en 2 73. Talisman 1 en 2 78- Aardbeien met dop: Talisman 1 121. 2 61—98, 3 50—76. Red Gauntlet l 134— 147. 2 63—106, 3 53—82. Regina 2 72 Cam bridge Vigour 2 73. Aardbeien met dop per doos: Talisman 1 36, 2 22—31. 3 2! Red Gauntlet 1 41—€5. 2 33—33 3 12—23- Diveneen per doos: Frambozen 1 34. 2 24. Rode bewn 1 15—18. 2 9—15. Witte bessen 1 12. Loganbes sen 1 4448. 2 3846 Rode krulïbessen 1 23. Diversen per Stuk: Kasppuimen 1 15, 2 13. Perziken i 23. Per kg: K asp ruimen 1 360, grof 130. Varikse zwarte 2 8231. Zoete Mo rellen 2 82. Vleeskersen 2 103—109. Klerken 2 129—179. Ir,sp. Löhnis 2 116—171. Witte bessen I 37. Rode bessen 2 33. Groenten: Per stuk: Bloemkool Al 1425. ,A2 12—24, B3 14—17. B2 12—33, afw. 12—IK. Kropsla 1 6, 2 45. Komkommers Al 2127. Bl 17—15, Cl 34, afw. 17. Per kg: 'Vroege aardappelen bonken 1327, grote 13—20, drie lingen 1316, kriel 410. Doperwten 1 53— 56. Tuinbonen 1 1321. Stoksnijbonen 1 128— 135. Dubb. pr. bonen 1 126— 14'i. Prelude bonen 1 122138. Saxabonen 1 129. Rabar ber 1 11. Spitskool 1 33. Groene kool 1 7. Rode kool 1 67. Andijvie 1 26. 2 18. Toma- ent A 87. C 70 Postelein 1 20—27, 2 12. Per bos: Wortelen 1 41, 2 1239. Kroten 1 8—10. Peterselie 1 15—13 Selderij 8—53. Uien 1 721. Bonenkruid 2.503. VEILING KAPELLE. 3 Juli. Aardbctenvetling: Aardbeien zonder dop industrie per kg: Scnga Sengana 1 97. 2 95 Red Gauntlet 1 en 2 77. Diverse rassen 1 en 2 68 Aardbeien met dop per dooe van 250 gram: Red Gauntlet 1 52—65. 2 23—53. Talisman 1 46—54. 2 23—40. Senga Sengana 1 43. 2 28. Gorella 3 51. Frambozen in kratten per kg. 3 349158. 2 346—149. Loganbessen 1 33. Rode bessen in kratten per kg: extra 4046. 3 35—33. 2 35 doordraai. 3 doordraai. Rode bessen per doos van 250 gram: extra 17. 1 31—:". 2 9—13. Zwarte bessc-n industrie per kg: 1 6163. 2 doordraai. Kruisbessen per doos 1 22—25, 2 15 Tomaten per krat van 6 kg: IA 543— 555. !B 523. IC 399 Dubbele prir.sessebor.ea 1 127—340. 2 313. Kasperziken per stuk ex. A 28. ex B 3920. ex C 1011 Kaspruimen per stuk extra 35. Kersen per kg: Markiezen 2 74 Varikpe zwarte 1 146—381. 3 64. Morel len 1 105 Preludebonen per kg I 338. Groenteveiling: Aardappels bonken 20—26, 1 15-18. 2 13—15, d-ieiingen 13—14. kriel 5'i—7 Kropsla 7—10. Bloemkool 12—31 Bos uien 10—17 Boskroten 8—11 Bosselderij 7Jj— Spinazie 34 Bospeen 12—20. Uien per kg 10. Tuinbonen 11- Spitskool 11—15 Kom kommers 10—12. Doi>erwten 58 Met dank aan God en grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje CORNELIS. W. A. ten Hove. M. ten Hoven- van Klinken. Nely. Johan. Nieuwdorp. 3 lull 1964. Dorpsplein 13. Kerkdiensten STICHTING KATHOLIEKE TOERISTENZORG IN ZEELAND. Haamstede: 7.30. 9. 10.30 en 19 uur in toeristenkerk: Renesse: 8. 9.30. 10.30 en 19 uur in kerktent aan de Zeeanemoon- weg: Zierikzee: 7.30 en 10 uur in paro chiekerk; Goes: 7.30. 9. 10.30 en 12 uur in parochiekerk: Kamperland: 8 en 10 uur in de schuur van K. J. Schippers nabij camping ..De Molenhoek"; Veere: 8 en 9 uur in bijkerk: Vrouwenpolder: 8. 9.30 en 19.30 uur in noodkerk nabij café-restaurant Duvekot; Oostkapelle: 9 uur kampeerterrein „Dennenbos"; Domburg: S en 9.30 uur op recreatieter rein -:n 19.30 uur in bijkerk: Westkapel le: S. 9.30 en 19 30 uur in toeristenkerk; Zouteiande: 8. 9.30 en 19.30 uur in toe ristenkerk: Dishoek: 8. 9.30 en 19.30 uur in toeristenkerk: Vlissingen: 7.30 9. 1030. 12 en 19 uur in parochiekerk; Middelburg 7. S.30 en 11 uur in paro chiekerk; Cadzand: 8. 10 en 19 uur in toeristenkerk: Groede- 7. 8 30 en 10.30 uur in parochiekerk; Breskens: 7. 8.30 cn 10.30 uur ni parochiekerk. OÓfitburg: 7. 8.30 en 10.30 uur in parochiekerk. Zondagsdienst Taxi's Middelburg VAN DOESELAAR, tel. 2158. TRIO TAX, tel. 2600

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 21