COMMUNISTISCHE TROEPEN IN LAOS WEER IN HET OFFENSIEF Regeringsdelegatie uit Roemenië naar Parijs zware Ook strijd in Vietnam Prinses Irene kwam toch naar Soestdijk GRIEKSE EN TURKSE PREMIERS NAAR PRESIDENT DE GAULLE K.V.P.-bestuur wil zekerheid over R.E.M.-wet V.S. waarschuwen de Sowjet-Unie Pseudo-chirurg stond in Leiden aan operatietafel Telefoon-misère in Zeeland uitzichtloos MISSCHIEN KRIJGT MIDDELBURG EIND 1965 ER 600 NUMMERS BIJ 207e jaargang - no. 251 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Directie: P van de Velde. P. B. den Boer e el. 2355 (b.e.g. red. 3508. I. tel 2425. adm tel. 2ÖM Adv s Maandag 29 juni 1964 Min. p. adv. ƒ4,80. Ingez med. 3 x tarief. Kleine adv. (rast. 8 regelsi 32 ct p rerel min. flfiQi. ..Brieven bur. van dit blad" 2 Giro 35wn P.Z.C.. AANVAL OP LAATSTE BOLWERK NEUTRALISTEN Eenheden van de communis tische Pathet-Laostrijdkrach- ten in Laos hebben een grootscheeps offensief inge zet op Mouong Soui, de laat ste defensiestelling van de neutralisten ten westen van de Vlakte der Kruiken. De neutralistische premier Soevanna Phoenia heeft gisteren zelf het nieuws van de aanval bekendgemaakt. Aan de hand van een landkaart liet hij zien, dat de communisten van drie kanten oprukken naar het dorp. Mocht Mouong Soui in handen van de opstandelingen vallen, dan bevinden zij zich nog slechts enkele kilometers van de strategisch belangrijke weg tussen Vientiane en Loeang Prabang, de ko ninklijke hoofdstad. Hevige gevechten Soevanna verklaarde, dat de hoofd macht van le communisten de aanval heeft ingezet vanuit Phou Kout aan de westelijke rand van de Vlakte der Krui ken op een afstand van 16 kilometer van Mouong Soui. Een tweede commu nistisch contingent maakt vanuit het noorden van de Vlakte der Kruiken een omtrekkende beweging om Mouong Soui vanuit de bergen ten noorden van het dorp aan te vallen. Dit contingent is op het ogenblik in hevige gevechten gewikkeld met guer rilla-eenheden die zich in de bergen hebben verschanst. Een derde contin gent rukt op vanuit het zuidelijke deel van de Vlakte der Kruiken door de heuvels ten zuiden van het bedreigde bolwerk. De Pathet Lao hebben in de afgelopen dagen grote troepeneenheden en uitrustingen ten oosten van de Phou Kout heuvel aangevoerd. Het slechte weer verhinderde de T-28 jachtbommenwerpers van de neutralis ten de communistische concentraties onder vuur te nemen. Noorivielnamezen In Zuid-Vietnam duurde de strijd in de delta van de rivier Mekong, die donder dag is begonnen, zaterdag nog steeds voort. Vrijdag zijn per helikopter com mandotroepen overgebracht naar dit gebied om de Vietcongmilitairen, die daar waren waargenomen, op de flank aan te vallen. De gevechten hadden tot zaterdag aan 63 militairen het leven gekost. Vrijdag vielen aan regeringszijde 20 doden en 17 gewonden, terwijl 32 Vietcongrehellen werden gedood en zaterdag sneuvelden volgens Ameri kaanse functionarissen il Vietcong- soldaten. Bij de strijd in de Mekong-delta, op omstreeks 90 kilometer ten zuidwesten van Saigon, zijn tot nog toe een Ameri kaanse T-28 jachtbommenwerper en een helikopter verloren gegaan. De twee Amerikaanse bemanningsleden van de helikopter kwamen om. maar de be manning van de T-28 (twee man) kon zich met parachutes redden. GEESTDRIFTIGE ONTVANGST VOOR ROBERT KENNEDY IN WARSCHAU De Amerikaanse minister van justitie, Robert Kennedy, die met zijn echtge note en kinderen een particulier bezoek aan Polen brengt, heeft gisteren in Warschau een geestdriftige ontvangst van de bevolking gekregen. Nadat hij een mis in de kathedraal van St.-Jan had bijgewoond, werd hij op een plein door 7000 mensen toegejuicht- Zij riepen vele malen de traditionele Poolse wens: „moge hij honderd jaar leven". De minister ging op het dak van zijn auto staan en" hield een korte toespraak waarin hij de moed der Polen prees In de menigte stak ongeveer een op de drie de hand omhoog toen hij vroeg wie er familieleden in de V.S. had. De men sen overstelpten hem met bloemen, brieven en souvenirs. Bij een bezoek aan de universiteit van Warschau sprak Kennedy, opnieuw op het dak van zijn auto staande, een me nigte van duizend juichende mensen toe. Hij deelde mee dat hij een bezoek zou brengen aan de bedevaartplaats Czestochowa. gelegen in de zone die voor Amerikaanse diplomaten is verbo den. Naar verwachting zal hij daar de Poolse primaat, kardinaal Wyszynski ontmoeten. Op de loto krijgt Robert Kennedy bloe men aangeboden uit de enthousiaste me nigte, die hem opwachtte bij het Eur~ pejski hotel in Warschau. wezen en duidelijk hebben aange toond, dat Noordvietnamese com munisten in de gelederen van de Laotiaanse opstandelingen meevech ten. In antwoord op een voorstel van de Pathet-Laoleider Soevanoevong om een conferentie van de drie Laotiaanse groeperingen in de Vlakte der Kruiken te beleggen, zei de neutralistische pre mier, dat hij ermee instemt mits de toestand wordt zoals hjj vóór liet Pa- thet-Lao-offensief van 16 mei was. Zuid-Vietnam Jongelui wilden eiland in Haagse hofvijver bezetten Drie minderjarige leerlingen van de academie voor beeldende kun sten in Den Haag en een kunst schilder hebben zaterdagmorgen vroeg getracht het eilandje in de Haagse hofvijver in te nemen. Zo ver is het echter niet gekomen, want het viertal werd vroegtijdig door de politie ontdekt langs de gebouwen van de Eerste Kamer aan de zijde van de vijver. Toen de agenten daar arriveerden, bleek dat de leerlingen en de schil der zich haden willen verkleden als Arabieren en vervolgens het eilandje in de vijver hadden wil len "bezetten. Een en ander wilden zij doen, omdat zij tegen de cul tuurpolitiek van de heer Zwols- man waren gekant, zo verklaar den zij. Het drietal had voorts een doek bij zich. waarop geschilderd stond: „vijver-eiland beter dan R.E.M.-eiland'. De ondertekening luidde: A.R.Z.B., hetgeen zoveel als „anti-Rem-en-Zwolsmanbewe- ging" betekent. De leerlingen en de kunstschilder, de 31-jarige J. M. S., werden over gebracht naar het politiebureau. Na verhoor werden zij weer heen gezonden, met uitzondering van S., die zo bleek uit de boeken nog voor enige geldboeten tot een totaal bedrag van 126 gesig naleerd stond. VOOR VERJAARDAG PRINS BERNHARD Veel belangstelling op luchthaven en bij paleis Volkomen onverwacht is prinses Irene toch naar Nederland geko men om vandaag op Soestdijk de verjaardag mee te kunnen vieren van prins Bernhard. Gisteravond om kwart over negen arri veerde zij zonder echtgenoot niet een Convair van de Sabena op Schiphol. Incognito, onder de naam Elisabeth Mul ler had de prinses passage gehoekt. Gis- 'ermlddag reisde zij naar Brussel. Zij loog in het gezelschap van een onbe kende jongedame, vermoedelijk haar nieuwe secretaresse genaamd Carmen Soler. Gejuich Op de promenade van Schiphol stonden ruim duizend belangstellenden ken nelijk voor haar gekomen nadat het tijd stip van aankomst bekend was gemaakt via radio en televisie. Het publiek juich te hartelijk naar prinses Irene. Zij was daar kennelijk mee ingenomen en zwaai de blij terug. Een half uur voor de aankomst van het vliegveld was op de luchthaven prinses Margriet in een hofauto gearriveerd. Prinses Irene, liep van het vliegtuig re gelrecht naar de V.I.P.-kamer, waar zij door haar jongere zuster werd verwel komd. Vijf minuten later stapten beide prinsessen in de hofauto en verlieten onmiddellijk de luchthaven. Prinses Irene kwam kort voor tien uur op paleis Soestdijk aan. De prin sessen stapten snel uit de auto. en liepen de trappen van het rechter zijbordes van het paleis op. Prinses Irene liet zich na een sprong van blijdschap in de paleisvestibule om helzen door de koningin, die achter de Vitrage haar dochter stond op te wachten. Veel belangstelling Reeds om acht uur stonden enkele tien tallen mensen bij het paleis te wachten op de komst van de prinses. Ze wisten niets van het aankomsttijdstip af, doch waren op goed geluk naar het paleis ge komen na het beluisteren van het ra diobericht waarin het vertrek van de prinses uit Madrid werd aangekondigd. Toen de prinses arriveerde werd ze ga degeslagen door een paar duizend nieuwsgierigen, die nagenoeg allemaal juichten toen de hofauto de paleishekken binnenreed. De marechaussee was op vijftig procent van de normale paleissterkte en bleef aankomst van de prinses nog enige tijd in de paleistuin de wacht houden omdat na de aankomst van de prinses het publiek de weg was overgehold en voor de paleishekken bleef juichen. PRESIDENT VAN NOORD-KATANGA VERMOORD Jason Sendwe, provinciaal president van Noord-Katanga en leider van de Baloe- bakat-partij is niet drie van zijn minis ters vermoord. De moord op Sendwe is gepleegd door leden van de opstandige beweging van Gaston Soemialot die zich van Albert- siad hebben meester gemaakt, aldus een officieel telegram, dat zaterdagochtend uit Kamina werd verzonden. Sendwe had bij de nadering van de opstandelin gen niet kunnen vluchten. Hij werd be schouwd als de „geestelijke vader" van de Baloeba. Albert Kalonaji, die zich vroeger tot ko ning van de provincie Zuid-Kasai heeft uitgeroepen en na een ballingschap in Spanje zaterdag in Kongo is terugge keerd. heeft bekendgemaakt dat hij zich bij de partij van premier Cyrille Adoula, de „Assemblée van Kongolese Democra ten". heeft aangesloten. Kalondji die zijn intrek heeft genomen in Adoïila's gastenhuis, evenals Moise Tsjomhe. deelde op een persconferentie mede dat Kongo een sterke leider nodig OVERLEG IN KW EST IE-CYPRUS /-t h i de i-'i-»:.' de beste gelegenheid me* Urwas: tegen rampzalige gevolgen uitbarsten elk compromis Geen interventie President de Gaulle zal deze week met premier Papandreoe van Grie kenland en premier Inönü van Tur kije de kwestie-Cyprus bespreken. De Griekse premier komt vandaag uit New Vork in Parjjs aan. Premier Inonli van Turkye die zaterdag in Londen aan kwam, wordt morgen in d>- Franse Tegen compromis De Griekse generaal George Grivaa heeft gisteren op een massameeting van Griekse Cyprioten in Nicosia verklaard tegen elk compromis in de kwestie-Cy prus te zijn. Er is volgens hem maar één oplossing zelfbeschikking. De voormalige EOKA-leider herhaalde een aanbod tot vreedzame coëxistentie aan de Turkse Cyprioten. Hij zei dat er strenge orders zijn uitgevaardigd om alle Turken, zelfs gewapende, met rust te laten als zij naar hun woonplaatsen terugkeren. Grivas verklaarde dat compromisoplos singen vulkanen kunnen scheppen, die De Turkse premier Inönü zei zaterdag ochtend op een persconferentie In Lon den dat de Turkse regering geen gewa pende Interventie op Cyprus overweegt maar te zijner tfld aan de verplichtingen in het kader van de aangegane overeen komsten zou voldoen. Het was nog te vroeg om te zeggen wat de rol van de Griekse generaal Grivas op Cyprus zou zijn Wet cn orde op het eiland moesten hersteld worden. Het dagelijks bestuur van de K.V.P. heeft de K-V.P.-fracfie in de Tweede Kamer gevraagd zich tot de' regering te wenden, om de zekerheid te verkrij gen dat door het uitstel van de behan deling in de Kamer van het wetsont werp installaties continentaal plat geen ontwikkelingen kunnen plaatshebben die schadelijk kunnen zijn voor het met dit wetsontwerp beoogde doeL Zoals bekend, heeft de regering ln een brief aan de Tweede Kamer meege deeld. dat het wetsontwerp niet voor september door de Kamer behandeld kan worden. De regering meent dat al leen op grond van dit wetsontwerp maatregelen genomen zouden kunnen worden tegen het R.E.M.-eiland. Op de Schelde bi] Antwerpen, ter hoogte ian Pijp Tabak" is men dezer dagen begonnen met het lich ten van de Nederlandse kustvaar der „Oosterburg". Zoals vermeld zonk (Ht 49b ton metende motor schip in de nacht van dinsdag 23 op woensdag 24 juni nadat het in een mistbank was aangevaren door het Nederlandse vrachtschip JUoos- terdijk" 5636 ton) van de Holland- Amerikalijn. Alle opvarenden wer den gered. De foto geeft een over zicht van de twee drijvende bok ken en de andere bergingsschepen, die het lichten van de kustvaarder voor hun rekening zullen nemen. Luchtfoto Slagboom en Peeters) Amerika heeft Rnsland in krachtige bewoordingen gewaarschuwd, dat er een grote crisis zal uitbreken, als het Russi sche luchtdoelgeschut dat thans aan de Cubanen wordt overgedragen wordt aan gewend tegen Amerikaanse verken ningsvoertuigen. Tot dusverre heben Moskou en Havan na de Amerikanen in het onzekere ge laten of Rusland Fidel Castro het volle dige beheer over het afweergeschut zal geven of nog enig vetorecht zal behou den over het afvuren. Vele Amerikaanse functionarissen gelo ven .dat Rusland een dergelijk recht van veto zal behouden, waarschijnlijk door enige Russiche officieren te handhaven op sleutelposten in de afvuurcentra doch zij geven toe, dat dit slechts hun eigen mening is. Bekend is. dat de Russen thans hun twee dozijn SA-2 lanceerinrichtingen op Cuba in snel tempo aan Cubaans personeel schijnen over te dragen. Het is echter nog niet bevestigd of de Russen het elektronisch bedieningscen trum voor de raketten op de lanceerin richtingen dat zich in Havanna bevindt al hehben overgedragen. Thant naar Moskou Thant, secretaris-generaal van de VA'., zal van 28 tot 31 juli Moskou bezoeken op uitnodiging van de Russische rege ring. ZONDER TOESTEMMING VAN MOSKOU Voor politieke en handelsbesprekingen In Parijs is gisteren officieel mee gedeeld dat een Roemeense rege ringsdelegatie onder leiding van premier Ion Gheorge Maurer op 26 juli a.s. in Parijs aankomt voor een bezoek op uitnodiging van de Franse regering. Van de delegatie maken o.a. deel uit vice-premier Alexandra Bïrladeanu en minister van buitenlandse zaken Corne- liu Manescu. De Roemenen zullen besprekingen 1 den met premier Pompidou, minister van buitenlandse zaken Couve de Mur- ville en andere leden van de Franse ALGEMEEN HANDELSBLAD EN N.R.C. FUSEREN De directie* en rommUxitrisKcri van Al gemeen HnndeNhlad N.V. en Nieuwe Rotterdamse Courant N.V. delen medé. dat tussen hen In principe overeenstem ming is bereikt omtrent een fusie tussen belde vennootschappen. In het kader van de nauwe samenwerking die daar uit zal voortvloeien, Is uitdrukkelijk als uitgangspunt gekozen dat de dagbladen „Algemeen Handelabltd" en „De Nieuwe Rotterdamse Courant" ieder hun eigen zelfstandigheid en karakter bewaren. Zodra alle voor deze fusie benodigde regelingen zijn getroffen zal een nadere publikatle volgen, waarbij onder meer de railverhouding der aandelen zal wor den bekendgemaakt. Deze publikatie is tegen augustus a.s. te verwachten, aldus een gezamenlijk communiqué. Jongetje overleed na gebruik van zenuwtabletten De 4-jarige jongen C. van Rijn uit Haarlem is zaterdagmiddag in de Ma- riastirhting overleden, nadat het kind 's ochtends een groot aantal zeniiwta- bletten had opgegeten die het In de woonkamer hu-l gevonden. De jongen had ook uit een flea met vloeibare boen was gedronken. Britse raketten naar Maleisië Groot-Brittannlë zal binnenkort de 1 uchtmachtbases van Singapore en Pe- nang uitrusten met lurhtdoelraketten van het type ..Bloodhound Mark 2" om nieuwe bedreigingen van Maleisië door Indonesië het hoofd te kunnen bieden, aldus de „Observer" van gisteren. Dit besluit is volgens het blad in Londen gevallen nadat Mikoyan, eerste vice- president van de Sowjet-Unie. in Dja karta had verklaard dat de Sowjet-Unie bereid is aan Indonesië moderne wapens te leveren. „Heel wat krachtiger dan die de Britten in dat gebied bezitten, om te helpen Maleisië terug te krijgen". wens van de regering in Boekarest. De afgelopen maanden is in Roemenië openlijk ontevredenheid uitgesproken over de door Moskou beoogde economi sche coördinatie van de Oosteuropese economie. Het bezoek aan Frankrijk wordt in Parijs gezien als het bewijs, dat Roemenië zich sterk genoeg acht om Moskou te Zon der toestemming Er zullen politieke en handelsbespre kingen worden gevoerd zonder dat del Roemenen daartoe toestemming van Moskou hebben, zo werd hierover in' Franse regeringskringen gezegd. Men voegde daaraan toe. dat Roemenië een of andere vorm van associatie met de E.E.G. zoekt. In het officiële communiqué dat in Pa rijs is uitgegeven, heet het dat de Roe menen komen op uitnodiging van de Franse regering. In Franse regerings kringen werd echter opgemerkt dat het bezoek is gearrangeerd op uitdrukkelijke Geleerden uit Nederland naar Egypte Een honderdtal buitenlandse geleerden op allerlei gebied zullen, te beginnen met oktober aanstaande, achtereenvol gens gaan deelnemen met hun Egypti sche collega's aan de uitvoering van een programma van wetenschappelijk on derzoek in Egypte, aldus heeft de be trokken Egyptische minister Riad Tor- ki gezegd. Positieve antwoorden op door hem ver zonden uitnodigingen ter zake beginnen thans binnen te komen. Er zouden deel nemers komen ook uit Nederland en verder uit Engeland, de V.S.. de Sowjet- Unie, Frankrijk. West-Duitsland. Oost- Duitsland, Noorwegen. Zweden. Honga rije en Tsjecho-Slowakije. Een veertig tal geleerden zou naar Egypte komen in het kader van uitzending door interna tionale organisaties op grond van ak koorden voor wetenschappelijke samen werking van bepaalde landen met de V.A.R. Een 28-jarige voormalige student in de medicijnen, die het aan de universiteit van Amsterdam niet verder had gebracht dan zijn kan didaatsexamen maar in een Leids ziekenhuis als assistent-chirurg werkzaam 1» geweest, is door de Rotterdamse recherche gearre steerd op het moment dat hij klaarstond om zich in Rotterdam in te schepen op een schip van de Holland Amerika Lyn. De man gaf zich onder valse voor wendselen uit voor medicus en wist zelfs door te dringen tot de chirurgische staf vanjiet Sint Eli- sabethsziekenhuis te Leiden. Zijn connecties met een Leids chirurg stelden hem ln staat geruime tijd als assistent-chirurg in het zieken huis werkzaam te zijn. Ondanks herhaald aandringen van deze chi rurg om zijn papieren te tonen, wist hii daar steeds handig onder uit te komen. Ten slotte vatte de chirurg zoveel argwaan tegen zijn pseudo-co'.Iega dat hij de politie inschakelde, waarna de man werd gearresteerd op het ogenblik dat hij de Nederlandse bodem, die hem ook om andere redenen te warm onder de voeten was geworden, wilde verlaten. In het huidige sta dium van onderzoek achtte de J Leidse politie het niet wenselijk nadere inlichtingen te verstrek- ken Zij hoopt dat in de loop van 1 dc volgende week te kunnen, wan- neer de hele zaak tot in de fines- j ses is uitgezocht. oorspronkelijk stond er ook voor Ter- neuzen niets op het programma, even min als bijvoorbeeld voor Goes en Breskens. Gebonden Het ziet er de eerstkomende ja ren somber uit voor Zeeland wat de telefoonaansluitingen be treft. Het district Breda, waar onder Zeeland valt, heeft op het ogenblik een wachtlijst van 3500 aanvragen. Voor het eind van dit jaar zullen er dat 5000 zijn. volgens de prognoses van de te lefoondienst in Breda. Enige cij fers voor Zeeland: in Middel burg wachten 222 mensen op te lefoon, in Terneuzen 145, in Goes 41, in Breskens 37, in Ka- pelle 34, in Sas van Gent en Yerseke 19 en in Domburg 17. Deze cijfers hebben dus betrek king op mensen die moeten wachten tot in de centrale van hun woonplaats een nummer vrijkomt. De apparatuur in een centrale is im mers geschikt voor een bepaald aan tal nummers. Zo hebben de centrales m Middelburg en Vlissingen een ca paciteit van 3200 nummers, die in Goes van 3000 en in Terneuzen van 180u. In al deze plaatsen, met uit zondering van Vlissingen, zijn thans alle nummers of aansluitingen in ge bruik. Nieuwe telefoongegadigden in deze gemeenten moeten dus '.vachten tot een nummer vrijkomt, hetgeen niet zo dikwijls het geval is. ói tot de centrale wordt uitgebreid. En dit laatste is het knelpunt. Het beperkte budget van de P.T.T. laat niet toe. dat men onmiddellijk centrales gaat uitbreiden, wanneer deze vol zijn. Zo zal het, volgens het voorlopige pro gramma, tot eind 1965 duren voordat de centrale Middelburg wordt uitge breid met 600 nummers, terwijl deze centrale reeds sinds september 1963 volledig is bezet. De centrale in Ter neuzen krijgt waarschijnlijk ook eind 1965 een uitbreiding met 200 num mers. En dit is dan te danken aan een speciaal pleidooi van de directie in Breda om Terneuzen als kernge meente voorrang te verlenen. Want Men geeft bij de telefoondienst graag toe. dat dit een allerminst ideale situatie is, maar men is gebonden. Bij een onbeperkte be drijfsvoering is mèn de vraag vóór en heeft men de centrale uitge breid als men ziet aankomen, dat deze op korte termijn geheel bezet zal zijn. Deskundigen kunnen al een paar jaar van tevoren zien wanneer de centrale „volloopt" Men moet dan maatregelen nemer, voor uitbreiding. Hiertoe behoort dat men apparatuus bestelt en eventueel maatregelen treft voor uitbreiding van het ge bouw. waarin de centrale is ge plaatst. Voor deze apparaten, die al leen op bestelling worden gemaakt, geldt een levertijd van 2 jaar. Ook de voorbereiding van een verbouwing vergt twee jaar. Het is dus zaak op tijd te bestellen. Dit echter is onmo gelijk omdat de P.T.T. met beschikt over de noodzakelijke middelen voor deze voorzieningen. Jaarlijks kent de minister van verkeer en waterstaat de telefoondienst van de P.T.T. een bepaald bedrag toe en dit is de laat ste rijf jaren steeds te klein geweest om op tijd de gewenste voorzieningen aan te brengen. Daarbij komt een jaarlijkse stijging van het aantal aan vragen met 15 tot 20 procent, zodat er een toenemende achterstand ont slaat. In heel Nederland wachten op het ogenblik 115.000 mensen op tele foonaansluiting. Welstand De hoer J. Goedel, chef van de af deling commerciële zaken van het telcfnondistrict Breda, meent dat de ze stijging van de aanvragen voor een groot deel te wijten is aan de ge stegen welvaart en de grotere econo mische activiteit van zaken en bedrij ven. Bij de I'.T.T. krijgen verzoeken om telefoonaansluiting voor zakelijke doeleinden voorrang boven een zuiver particuliere. Men heeft een prioriteitensysteem, waarbij de arts. brandweer en politie de hoogste voorrang hebben. Voorts verdeelt de telefoondienst de beschik bare nummers naar urgentie. Soms komen er mensen met een dokters verklaring of een verklaring van een of andere overheidsinstantie. Al deze gevallen moet men onderzoeken. Maar vooral veel tijd moet de tele foondienst besteden aan het beant woorden van brieven van aanvragers. (Zie slot pag. 2 kot. 5)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 1