Dwars door Europa loopt een ketting van vertrouw de vakantie-wegwijzers: E'l touring wegenkaarten van Shell voor een "wegwijze" vakantie! De één zoekt in zijn vakantie het avon tuur, de ander stippelt zijn plannen liever van te voren uit... maar beide categorieën vakantie-gangers willen in feite precies hetzelfde: zorgen thuis laten, zorgeloos genieten. En om daarin bij te dragen heeft Shell haar Touring Service in het leven geroepen. Een unieke organisatie, die als het ware in de kern al kant en klaar voorhanden was. Want welke verkeers- of toeristi sche organisatie kan bogen op tien duizenden „hulpposten" over geheel Europa, op een bestaand, wijdvertakt service-apparaat, de geschoolde men sen om dat apparaat te bezetten en de mogelijkheden om het internationale, het „Europese" aspect zo geruisloos in praktijk te brengen? Waarbij we natuurlijk de aparte taak van verkeers- en toeristische organisaties even be nadrukken. Wat houdt Shell Touring Service in? Onder andere het verkrij gen van onmisbaar vakantie-materiaal zoals landkaarten en algemeen infor matieve gegevens (na het invullen van een aanvraagkaartje), en - in het buiten land - mondelinge informaties, streek- dokumentatie, adressen in de omgeving enz. Voor buitenlanders geldt natuurlijk hetzelfde wanneer ze in Nederland zijn. Het internationale Shell Touring em bleem vertelt u waar u deze dokumen- tatie en informatie (gratis) kunt krijgen. U ziet, een moderne benzine-maat- schappij heeft méér facetten dan alleen het leveren van goede produkten voor uw auto. Vandaar dat de bekende zin „Shell biedt meer" terecht gehanteerd mag worden. Vakantie-pret? sheii-pakket! Nu gratis door uw Shell-dealer Gratis autokaarten Vlot starten Maximale prestaties Zorgeloze auto vakantie SHELL SHELL heet in elke taal...§ÜËü BIEDT MEER mededeling aan de lezers van Gemotoriseerd Zeeland met buitenlandse vakantieplannen! PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 9 JUNI 19^ Nu alvast plezier en straks op vakantie. Buitenlandse Shell wegenkaarten met talenboekje en jeugdpaspoort. Bij uw Shell-dealer ligt een bestel- kaartje klaar. De touring service is gratis! Ga over op "SHELL X-100" Multigrade, de motorolie die vlot starten en soepel rijden onder alle weersomstandigheden mogelijk maakt! Tank "SUPER SHELL met I.C.A. Uw motor trekt sneller op, levert maximale prestaties en u rijdt zuiniger. Dank zij I.C.A. géén voortijdige ontsteking, vervuiling van de bougies en kortsluiting! Veilig op vakantie, dus eerst een goede onderhoudsbeurt. Spreek tijdig af met uw Shell-dealer. Hij levert u ook handige Shell specialiteiten voor onderweg. U vindt hier en in 't buitenland overal de vertrouwde Shell-produlcten die u het rijden veilig en prettig maken. Er zijn tienduizenden( verkooppunten in Europa, in Nederland 2.900 Een zorgeloze vakantie begint met goede voorbereiding. Wij raden u daarom aan tijdig naar uw reis bureau of gespecialiseerde toeris tische organisatie te gaan voor routebeschrijvingen, reserverin gen, logies enz. Daarnaast raden wij u met klem aan gebruik te maken van de diensten welke SHELL TOURING SERVICE u (gratis) kan verlenen. Op deze wijze weet u zich onder weg verzekerd van een service, die aan geen grenzen gebonden is. Hier volgt een overzicht. 1. In Nederland kunt u op de Shell- Stations een aanvraagkaartje ver krijgen. Na invullen en opsturen ontvangt u, aan de hand van de vermelde gegevens: de benodigde landkaarten van Westeuropese landen aanvullend algemeen informa tief materiaal voor de kinderen desgewenst Jeugdpaspoorten overzichtskaart van Europa, schaal 1 5.000.000 2. Een ander aspect van de Shell Touring Service is, dat buiten landers in Nederland bij de Shell- Stations een gratis Nederland- kaart ontvangen en mondelinge informaties krijgen zoals adressen in de omgeving en streek-infor- matie of folder-materiaal.1 3. Hetzelfde geldt voor u als u in het buitenland bent. Let op het Shell Touring-embleem. De buitenlandse Shell-dealers zijn u graag behulp zaam. Met raad en daad, maar ook met gegevens of kaarten van de streek waar u zich bevindt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 24