Inter Milaan vooral na rust meerdere van Real Vierde P.Z.C.-rit: weer I gezellig en fascinerend Cor Schuuring winnaar van Olympias Tour Senaat herdacht premier Nehroe J. Middelhuis neemt afscheid van N.K.V. MINISTER IS EEN VOORSTANDER VAN REGIONALE BRANDWEREN Van der Vleuten miste eindzege in de eindsprint pONDERDAG 28 MEI 1964 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Finale Europese voetbalbeker Een beeld van een Italiaanse aan val op het Spaanse doel tijdens de woensdagavond in het Praterstadion in Wenen gespeelde finale om de Europese beker voor landskampioe nen tussen Real Madrid en Inter nationale Milaan. V.l.n.r.: Picci van Inter, Isidro van Real en Suarez van Inter. Grandioze strijd in Praterstadion Internationale uil .Milaan heeft woens dagavond in liet Praterstadion te Wenen Real .Madrid met 31 overwonnen in de strijd om de Europese voetbalbeker. In een grandioze finale ging de beker sedert 1963 in bezit van stadgenoot A.C. Milaan naar Internationale. Het zou onjuist geweest zijn de overwin ning in eerste instantie toe te schrijven aan een falen van Real. Natuurlijk de ploeg uit Madrid heeft niet meer het onverslaanbare team van vijf, zes jaar geleden. De snelle sprint van Gento komt nog maar sporadisch voor en ook Di Stefano en Puskas hebben de moge lijkheden van de jeugd niet meer. Toch is Real nog steeds een van Europa's bekwaamste formaties. De ploeg was echter juist niet goed genoeg meer voor de aanstormende jeugd, voor het onver zettelijke Inter. Eén, één kans. daarover was men het in Wenen wel eens, had het team uit Span je: een overrompelende start, waardoor binnen een half uur de leiding zou kun nen worden genomen. Toen de rust in zicht was en de man bij het scorebord nog steeds werkeloos kon toezien, werd het duidelijk: Real had nauwelijks nog een kans. Vooral de precisie waarmee Inter de lange pass toepaste bracht de Ung niet hechte Spaanse defensie vaak tot wanhoop. Doelbewust heeft Inter voor de rust r risico genomen omdat het wist alleen in deze fase groot gevaar dreigde van het oude, maar toch echt Svaarlijke Real. Pas toen duidelijk werd t de stugge Italiaanse defensie de te genstander vrywel geen kansen liet, nam Inter wat meer risico. Bij Real kwam het meeste gevaar nog van Felo, die zich feitelijk als enige regelmatig aan de dekking kon ont trekken. maar hij miste de klasse en de accutaresse van Puskas en Di Ste fano. Steeds actiever werd Faechetti, de links back van Inter. Een snelle rush en een voorzet op maat bood rechtsbinnen Mazzola plotseling een moeilijke kans. Van buiten het strafschopgebied loste de slanke Italiaan een schot. Vertwijfeld dook doelman Vincente naar de linker-1 hoek. Het was zinloos. Snelle beslissing Alles scheen na de rust nog mogelijk. Een fout van doelman Vincente, die na zestien minuten mistastte op een moei lijk maar zeker houdbaar schot van mid denvoor Milani bracht echter in feite de beslissing. Even nog keerde de hoop bij Di Stefano en zijn mannen terug. Daarvoor zorgde rechtsbinnen Felo, die na een corner van links met een spec taculaire sprong de achterstand tot 21 terugbracht. Een nieuwe blunder was er oorzaak van dat zelfs de meest verstokte Realsuppor- ter het geloof in de nabije toekomst ver loor. Juist had Picchi door op de lijn redding te brengen de gelijkmaker kun nen voorkomen toen Santamaria, de fout van zijn loopbaan maakte. Op en kele meters van het doel liet htj zich door Mazzola verrassen. Met een snelle beenbeweging trachtte hij zijn tegen stander. ten koste van een strafschop, te stoppen. Behendig ontweek Mazzola de voet van de Spanjaard om daarna beheerst te scoren (31). Lang voor dat het eindsignaal klonk, hieven de duizenden overgelukkige Italianen hun overwinningsliederen al aan. Voor gezonde witte tanden. (Van onze parlementaire redacteur) By de aanvang van de behandeling van de begroting van buitenlandse zaken heeft de Eerste Kamer gisteren enkele ogenblikken stilte betracht ter nage dachtenis van de overleden Indiase pre mier Nehroe. De minister Luns noemde de overledene een staatsman met grote wijsheid en bezadigdheid, die na Gandhl bet centrale punt is geweest voor de eenheid van India. Minister Luns, die op de eergisteren gestelde vragen inging, sprak de ver wachting uit dat de Ambonnezen, die terug wensten te keren naar Indonesië spoedig zullen kunnen afreizen. Volgens zijn informaties heeft Indonesië reeds maatregelen getroffen voor de ont-1 vangst."De bewindsman verwachtte zijn bezoek aan Djakarta in de laatste week van juli te houden. Zijn reis naar Mos kou is voorlopig vastgesteld voor de eerste helft van juli. Minister Luns voelt niet veel voor een Europese topconferentie <van E.E.G.- landen), zoals deze blijkens persberich ten door bondskanselier Erhard wordt voorgesteld. Een dergelijk gesprek van regeringsleiders achtte hij slechts moge-1 lijk. indien de zaak voldoende is voor bereid en er kans op slagen aanwezig' is. Vrees,dat Nederland zich de kaas van het brood zal laten eten bij onder handelingen met West-Duitsland over de verdeling van de Noordzeebodem, noemde hij ongegrond. Over de verbor-1 gen microfoons in de Moskouse ambas sade liet de bewindsman zich slechts kort en vaag uit. Volgens de opheldering' van ambassadeur Helb heeft diens echt-' genote in haar lezing officieel niet over microfoons gerept. „Mogelijk heeft zij na afloop in algemene zin nog lets over afluisteren uitgeweid". Verder wilde del minister zich niet over deze zaak uit laten. Tot slot verklaarde hij zich be reid na zijn eerdere weigering een witboek te publiceren een bronnen-1 studie door enkele geleerden van de kwestie Nieuw-Guinea in overweging te nemen. De begroting werd zonder hoof delijke stemming aangenomen. C.P.N. en P.S.P. verzochten aantekening te hebben tegengestemd. TOTO MET 12 WINNAARS De 330.283 deelnemers aan de sporttoto van deze week zorgen voor een pryzen- bedrag van f 121.640. Voor de eerste prijs kwam f 72.984 beschikbaar, waar voor zich 12 deelnemers (één met 2 ko lommen) meldden. De winnaars van de eerste prijs toucheren elk bruto f 5614,20. Voor de tweede prijs, groot f 48.656 werd de spoeling dun. Niet min der dan 279 kandidaten hadden slechts een uitslag foutief voorspeld en zij ont vingen ieder f 170. Voorzitter materieelraad defensie neemt ontslag De vooorzitter van de materieelraad van het ministerie van defensie, de lui tenant-generaal buitendienst van de technische staf ir. M. Brinkgreve, heeft de minister van defensie verzocht te willen bevorderen dat hem per 1 juli 1964 ontslag uit zijn functie wordt ver leend wegens langdurige dienst. De minister van defensie is voornemens aan Hare Majesteit de Koningin voor te stellen als zijn opvolger te benoemen de generaal-majoor van de intendancestaf M. Braun. De voorzitter van het Nederlands Ka tholiek Vakverbond, de heer J. Middel huis, zal wegens het bereiken van de pensioengerechtigde (62-jarige) leeftijd de voorzittershamer overdragen tijdens de halfjaarlijkse verbondsraadsvergade- ring van het N.K.V.die op 22 en 23 ju ni in Utrecht wordt gehouden. Zijn opvolger wordt gekozen tijdens de ochtendbijeenkomst van de eerste ver gadering van de verbondsraad, de wet gevende vergadering van het N.K.V. 's Middags is er een bijzondere zitting in Esplanade, die ook wordt bijgewoond door enkele ministers en kardinaal Al- frink. Daarna zal de heer Middelhuis re cipiëren. Op de tweede dag van de ver- bondsraadsvergadering wordt intern af scheid genomen van de heer Middelhuis. OP ZATERDAG 13 JUNI 5 Voorinschrijving sluit 3 juni a.s. Uitbouw vrijwillige samenwerking Vijf jaar voor doodsteken van kwartiermeester De zeekrygsraad heeft woensdag de 18- jarige machinist derde klasse van de Koninklijke .Marine, M. J. van der W. uit Amsterdam wegens doodslag veroor deeld tot een gevangenisstraf van vijf jaar met aftrek van voorarrest, voor waardelijke terbeschikkingstelling van de regering met een proeftijd van drie jaar, gedurende welke periode verdachte onder toezicht van de reclassering zal staan en onder behandeling van een psychiater, en tot ontslag uit de militai re dienst met ontzegging van de be voegdheid bij de gewapende maclit te dienen. Op 27 oktober vorig jaar werd in Cura sao aan boord van Hr. Ms. „Van Ewijek" de 36-jarige gehuwde kwartier meester van de koninklijke marine. J. Lagendijk, door verdachte met een mes doodgestoken. De fiscaal bij de krijgs raad voor de zeemacht, mr. N. B. Spoor, had hiervoor zeven jaar gevangenisstraf ontslag uit de militaire dienst gevor derd, evenwel zonder ontzegging bij de gewapende macht te dienen. De fiscaal noemde de doodslag het af schuwelijke gevolg van een „snertrel" om een radio. De machinist had aan de raaio gezeten. Daarvan meende de Kwartiermeester iets te moeten zeggen. Daarop had verdachte zijn meerdere ge dreigd met het dienstmes te steken, als w! n5? ',o!s in de weg zou worden ge- 'e£d, dit leidde tot het aanzeggen van arrest. Terwijl de kwartiermeester het voor gevallene rapporteerde zocht ver dachte in de speelkamer zijn veertien centimeter lang mes op om vervol gens in lied te gaan liggen. De offi cier en de onderofficier \an dienst en een schildwacht, die hem ophaalden om hem op te sluiten in de nood- stimrkamer fouilleerden verdachte met. Op weg naar deze kamer trok Van der W. hy hel zien van kwar tiermeester l.ugendyk liet mes en stak hem in de borst. Het slachtoffer werd in het hart getroffen en over leed op weg naar het ziekenhuis. de raPP°!'t-en bleek, dat Van der W. SLWerd toerekenbaar is door een r? stoo"iis van de geestvermo gens- Door een intelect-defect was hij naar de b.l.o.-school geweest, waar hij hifi thuis hoorde, daar hij zeker niet de- o'ei is. Hij werd geschetst als een jon- oeheersen'6 Z^" driften nauwelijks kon Mr. Spoor concludeerde, dat bij dc psy- Cho-technische keuring hij de marine een blunder is gemaakt. Verdachte had nooit goedgekeurd mogen worden. Zelfs de woordblindheid van Van de \V. was O'! de keuring niet aan liet licht geko men. Dit had op hem des te meer indruk gemaakt, daar hij ervan overtuigd was, dal er bij de marine goed gekeurd wordt. NOG BIJNA VAN TROON GESTOTEN In een martelende onzekerheid stond Cor Schuuring na afloop van Olympia's Tour 1964 aan de finish van de zevende etappe in de le van Swlndenstraat in Amsterdam. Minutenlang duurde die martelende onzekerheid voort. Cor .Schuuring kon maar aan een ding den ken: ben ik uit de leiderstrui gereden ja of neen. „Ik ben hem kivijt" stootte de Amsterdamse havenarbeider verbe ten uit. Met hem vreesden velen dat hy de trui tocli nog was kwijtgeraakt aan de 20-jarige Brabantse elektricien Jos van der Vleuten. Want men wist dat Cor Schuuring met een achterstand van ongeveer 1 minuut en 40 seconden op de Braban der over de eindstreep was gegaan en nu mocht dc voorsprong van Schuuring in het algemeen klasse ment dan 1 minuut en 54 seconden bedragen op Van der Vleuten, toch gaf men de Brabander de beste kan sen. Velen meenden de elektricien als derde over de eindstreep te heb ben zien gaan en die derde plaats le verde vijftien seconden bonificatie op. Ten slotte veranderde de jury de grote schare Amsterdamse suppor ters in een juichende mensenzee door bekend te maken dat Van der Vleu ten niet derde maar vierde was ge worden en dat Schuuring wel geteld elf seconden in het algemeen klasse ment was voorgebleven op zijn Bra bantse rivaal. Meer echter dan Van der Vleuten vrees de de ploeg van Schuuring Jan Pieterse. de felle renner uit Oude-Tonge, vorig jaar winnaar van de Ronde van Oosten rijk. Terwijl Van der Vleuten de oranje truidrager bijna van zijn troon stootte doordat men hem als „onbeduidend mannetje" zijn gang had laten gaan, kreeg Pieterse geen kans te ontvluchten. Weliswaar slaagde Pieterse er op een gegeven moment in in he%nge slagregens een voorsprong van meer dan een mi nuut op te bouwen, maar een tegen actie van Schuuring en de zijnen smoor de alle illusies van Pieterse, die het deze ronde waarlijk niet gemakkelijk heeft gehad. Later sprong nog een groep van tien man weg. onder wie Ven der Vleu ten. Onrustbarend Giool was de ongerustheid brj het pelo ton aanvankelijk niet. Langzaam werd de voorsprong echter wel onrustbarend. Ergens tussen Zeist en Hilversum bij Maartensdijk was de achterstand van het peloton zelfs ongeveer 2.5 minuut en men ging toen aan Van der Vleuten denken. Op dat moment waren er nog' slechts 40 km te rijden. Pas toen gingen Schuuring, zowel Liebrechts en vreemd genoeg ook de grote verliezers in deze Olympias Tour. Karstens en Pieterse er werkelijk voor rijden. De voorsprong slonk en ten slotte moest een ontgoo"- chelde Van der Vleuten in Amsterdam vernemen dat de vermelde drie minuten een triest misverstand was geweest. Niet voor hem maar voor Schuuring waren de bloemen, de bekers, de pryzenJ Uitslagen De uitslag van de laatste etappe luidt: I Stevens 4.50.56, met bon. 4.49.56; 2 De Jager z.t., met bon. 4.59.26: 3 Bastin z.t„ met bon. 4.59.41: v. d. Vleuten z.t.: 5 v. Kcmenade z.t 6 Ritter (Denem.) z.t.; 7 Kozlowski (Polen) z.t.; 8 Evers z.t.: 9 Hoekstra z.t.; 10 Oudkerk 4.51.56: II Tummers (de witte molen) 4.52.03; 12 Magiera (Polen) z.t.; 13 Van Cloos- ter (Belg) z.t 14 Cooremans (Dextro- Eergen) 4.52.19 en het peloton met de oranjetruidrager. De eindstand van het puntenklassement was: 1 Stevens 96 punten; 2 Van der Vleuten S4 punten; 3 Visser 69 punten; 4 Van Kemenade 68 punten; 5 Ritter (Denem.) 53 punten. Eindstand van het sprintklassement luidt: 1 Vaneste (Belg) 13 punten; 2 Dolman 11 punten; 3 Hoekstra 9 pun ten. 4 v. d. Vleuten 8 punten; 5 Ritter (Denem.) 7 punten. Ritter werd voorts uitgeroepen tot de strijdlustigste renner van de gehele ron de. Het persoonlijk eindklassement luidt: 1 Cor Schuuring 27.05.272 Jos van der Vleuten 27.05.38; 3 Harry Stevens 27.05.49; 4 Bart Zoet 27.06.09; 5 Coen Visser 27.06.13: 6 Ad van Kemenade 27.06.45; 7 Ole Ritter (Denem.) 27.06.50; S Peters 27.06.57. 9 Nico Lute 27.07 12; 10 Hoekstra 27.07.41: 11 Paul 27.08.05; 12 Pieterse 27.08.29: 13 Minne- boo z.t.; 14 Van Ginniken 27.08.50; 15 Deykers z.t.; 16 Schouten 27.09.50; 17 Liebrechts 27.09.53; 18 Kloosterman 27.09.54: 19 Kozlowski (Polen) 27.10.86; 20 Van der Lans 27.10.47. Rapport naar colleges van Gedeputeerde Staten en gemeentebesturen De brandweerraat! heeft de minis ter van binnenlandse zuken een nader advies uitgebracht over de vorming van regionale brandweer organisaties. Minister Toxopeus is, na bestude ring van dit advies, tot de conclu sie gekomen dat ernstig gestreefd moet worden naar een regionale brandweer-organisatievorm, in de geest en op de wijze als door de brandweerraad wordt bepleit. Hij heeft het rapport toegezonden aan de colleges van Gedeputeerde Staten en aan de gemeentebesturen, om na te gaan welke gebieden op grond van hun con stellatie voor een regionale brandweer organisatie in aanmerking zouden ko men en in hoeverre de daarbij betrokken gemeenten in principe bereid zouden zijn laan de vorming hiervan mede te werken. Een eerste rapport van de raad over dit onderwerp had de minister ter bestude ring toegezonden aan colleges van Gede- uuteerde Staten, de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten en de beide brand weerverenigingen. Na ontvangst van de uit deze kringen ontvangen commenta ren verzocht de minister de brandweer- raad een hernieuwd advies, dat thans is verschenen. De raad wijst hierin op de Nieuwe procedure sigarettenproces Het Amerikaanse hooggrechtshof heeft maandag uitgesproken "dat een nieuw proces gehouden moet worden in de zaak van de weduwe die 1.750.000 dollar scha devergoeding van een sigarettenfabri- kant eist omdat haar man aan kanker is gesorven. De procedure werd in 1957 aangespannen door Edwin M. Green, die X tot 3 pakjes sigaretten per dag rookte, en vond dat de fabriek in gebreke was gebleven waar het het recht van het pu bliek betreft om van de fabrikant een produkt te verwachten dat heilzaam is voor het doel waarvoor het wordt ver kocht. nieuwe ruimtelijke, industriële ontwikke lingen die op allerlei verzorgings- en hulpverleningsgebied, ook op dat van de brandweerzorg, een andere instelling en nieuwe organisatorische en wetenschap pelijke benadering vereisen. De raad is er van overtuigd, dat uit eindelijk regionale organisatie de aan gewezen oplossing is; het brandweer wezen. aldus georganiseerd, zal aan de gevaren, die met de geschetste ontwikkelingen gepaard gaan het hoofd kunnen bieden. Wel hecht de raad er grote waarde aan, dat de bestaande samenwerkingsregelin- gen op vrijwillige basis worden uitge bouwd om zonder dat zulks wordt ge forceerd te kunnen groeien tot de re gionale brandweren volgens het beeld dat daarvan in het advies van 1961 is aangegeven. De raad adviseert bij de vorming van re gionale organisaties uit te gaan van het beginsel, dat elke gemeente een brand weerkern kan handhaven. De gemeenten dienen echter bij de omliggende gemeen ten aansluiting te zoeken die verder gaat dan tot nu toe op basis van de onderlinge hulpverleningsregelingen pleegt te ge schieden. De raad stelt uitdrukkelijk vast dat ook in een regionale organisatie de positie van de vrijwillgers onaange tast dient te blijven. De bestudering van het eerste rapport heeft ook enige aanleiding gegeven tot kritiek. Zo werd hier en daar de opmer king gehoord dat oorlogsbehoeften de aanleiding geweest zouden zijn tot de voorstellen om tot een regionale organi satie over te gaan. Met nadruk stelt de raad echter vast dat hel hier gaat om een voor haar taak berekende vredes- brandweer. Dat daarnaast ook aandacht wordt geschonken aan het gebruik daar aan in oorlogstijd zo zegt de raad ligt voor de hand. De brandweerraad, een by de brandweer wet ingesteld adviescollege voor de mi nister van binnenlandse zaken, telt 15 le den. De meerderheid wordt gevormd door leden, die geacht kunnen worden de belangen van de provinciën en de ge meenten te vertegenwoordigen. Op zaterdag 13 juni a.s. organiseert de Provinciale Zeeuwse Cou rant met medewerking van de Zeeuwse auto-, motor-, scooter- en bromfietsclub de al traditioneel geworden gezelligheidsrit: thans de vierde P.Z.C.-rit. Over goede wegen is ook ditmaal weer een route uitgezet, die door elke „gemotoriseerde" kan worden gereden- De vierde P.Z.C.-rit is een puzzel-oriëntatierit met enkele geheel nieuwe elementen, die de strijd evenals voorheen een open karakter zullen geven, met kansen zowel voor beginners als voor cracks. Dat het rijden van dergelijke oriënteringsritten een fascinerende bezig heid kan zijn, weten ingewijden uit ondervinding, maar ook zij, die voor de eerste maal zo'n evenement meemaken, raken snel in de ban. Omdat het voertuig, waarmee men in de meeste gevallen zijn dagelijks werk moet doen, nu het middel is om enkele uren van ontspanning en verras singen mee te maken. De organisatoren hebben bij het onder de wielen wegdraaien van de kilometers de nadruk gelegd op het gezelligheidskarakter. Tijdens de pauze krijgen de bestuurder en de kaartlezer een verfrissing aangeboden. In het bijzonder voor de beginnelingen werd voor de PZC-rit een een voudig reglement samengesteld, waardoor zij én de geroutineerden ge lijke kansen hebben. (Dit bleek zeer zeker in de vorige ritten: verschil lende ..beginners" veroverden een prijs). Het volledige reglement plus een handleiding voor het rijden van dergelijke ritten zal men kunnen vinden in de extra bijlage van de PZC: „Gemotoriseerd Zeeland", ó:e op dinsdag 9 juni a.s. zal verschijnen. Het is dus van belang, dat men deze krant bij zich heeft Start en finish De start voor alle deelnemers is van 16.01 uur tot 18.30 uur aan de Fruitlaan te Goes, bij de nieuwe veiling. De finish en de prijsuitreiking zijn in de Prins van Oranje te Goes. Het wachten op de uitslag zal be kort worden met enkele attracties, o.a. films, muziek en een dansje. De Nederlandse ploeg voor de Tour de France fungeerde woensdagoch tend. als koor bij een opname van het tourlied: ,En nu.... vooruit. So list was Fred Wiegman, met hier achter hem v.l.n.r. Henk Nijdam. Jo de Haan, Piet van Est, Leo van Dongen, Piet Da/men, tourploeglei- der Kees Pellenaars, Cees van Es- jen, Jacq van den Klundert, Cees Haast. Rik Wouters. Jan Hugens en Jan Derksen. Prijzen Speciaal reglement V oorinschrijving In tegenstelling tot voorgaande jaren zal er op de dag van de start slechts in beperkte mate gelegenheid zijn om nog in te schrijven. Inschrijfgeld Lid auto-, motor-, scooter- of bromfietsclub JA NEEN Kenteken: Voorkeur starttjjd: Zal 15 minuten vóór de starttijd aanwezig zijn om de startkaart af te halen. Handtekening De inzet zal de wisselbeker zijn in de drie groepen: auto's, motoren, /'scooters, bromfietsen. Daarnaast zullen er nog tal van bekers, medailles en andere prijzen te winnen zijn. Bovendien ontvangt elke deelnemer, die zijn startkaart aan de finish inlevert, een herinneringsmedaille. Met nadruk wordt er nogmaals op geweien, dat voor deze rit een speciaal reglement is vastgesteld. Daardoor vervallen voor deze rit alle bestaande reglementen. Vergissingen of fouten, die hierdoor gemaakt zijn, worden niet aanvaard. Extra krant en raadgeving Dit volledige reglement wordt dus in het extra nummer van de PZC van 9 juni afgedrukt. De raad van de organisatoren is: bestudeer deze krant met extra aandacht, vooral ook de advertenties. Verder wordt nog geadviseerd om beslist mee te brengen: een lineaaltje van 10 centimeter lengte, een flesopener, plakband en een goed humeur. Het mschnjfgeld (te voldoen bij afhalen van startkaart op 13 juni a.s.) bedraagt bij voorinschrijving, per voertuig: Voor brommers 1,50; Voor de overige deelnemers 2,50. Op zaterdag 13 juni zijn de inschrijfgelden respectievelijk 2,50 en f 3.50 Het is das van het grootste belang om zo vlug mogelijk de inschrijfkaar! of het inschrijvingsformulier 'dat U onderaan aantrefti in te vullen en op te sturen. Daardoor is het mogelijk eventuele voorkeur voor start tyd te verwezenlijken. Stuur het formulier duidelijk ingevuld vóór 3 juni a.s. retour naar: P.Z.C., postbus 17 te Middelburg. Uw starttijd krijg! U dan per post toegezonden. Uw startkaart gelieve U minstens 15 nuten vóór uw starttijd af te halen in het kantoorgebouw van de veilin: te Goes. INSCHRIJVINGSFORMULIER Ondergtekende schrijft in voor de vierde PZC-rit op zaterdag 13 juni a.s (s.v.p. in blokletters invullen): Naam: Adres: Woonplaats: Klasse:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 9