KS B ESC U 1 1 T punt uit! Neem Goes vierde koninginnedag met dichte reeks festiviteiten ISSBÏÏSSffSjBS. ÏU-S;' Aubade, poppenkast, sportshows, bromfietsslalom, muziek, optocht AGENDA ZUID-BEVELAND M. SLOTBOOM, 's-GRAVENPOLDER, NAM AFSCHEID ALS SCHOOLHOOFD Afscheid J. S. Bedet Raad van Arbeid Groot spektakel rond „Barabbas H. A. MINNAARD NAM AFSCHEID ALS SCHOOLHOOFD BAARLAND VRIJDAG 1 MEI 1964 WISSEL BE VELANDEN PROVINCIALE Z E E O W S B Q O U R A X T Geen oranjevereniging, maar N.C.V.B. hield bejaardenmiddag verenigingsgebouw te Oostkapelle. H Er is in Goes gisteren druk feestgevierd op de verjaardag van ko ningin Juliana, hoewel er geen Oranjevereniging aan te pas kwam. De stichting „Goes Vooruit" heeft- zich dit jaar met medewerking van de Goese Jeugdgemeenschap, de stichting Sportbelangen en het jeugd- comité „Europa 1, 2, 3" achter de organisatie gezet en zo kregen de Goesenaren toch. een dichte reeks festiviteiten gepresenteerd: een aubade, kindervoorstellingen, sportwedstrijden, een gekostumeerde optocht, een bal champêtre en muziek, veel muziek van de drie korp sen „Excelsior", „Hosanna" en „Euphonia". Met name 's morgens bij de aubade voor het stadhuis en in de middaguren was het in het centrum van de stad een drukte van belang en stonden de toeschou wers rijen dik langs do Grote Markt. De lagere-schooljeugd had het eerste [Tegen vieren kregen de middagfestivi- woord. Nadat zij achter het tamboers- en teiten hun hoogtepunt. Met pittige mu- pijperskorps „Excelsior". „Hosanna" of ziek voorop arriveerde toen een groot- „Euphonia" uit alle hoeken van de stad scheepse gekostumeerde kinderoptocht waar scholen staan met muziek naar de Grote Markt waren gebracht, gingen bij het zingen van het Wilhelmus de vlaggen in top. Burgemeester mr. F. G. A. Huber wekte de kleurige kinderstoet en de talrijke belangstellenden langs de lijn in een toespraakje op het koningin- nefeest „als één groot hulsgezin" te vie ren. En daarna brachten de kinderen Goes' eerste burger onder leiding van de heer J. H. Tamminga een klinkende aubade van bekende liederen. Met het tweede programmapunt werd eveneens ruim baan gemaakt voor de jeugd: poppenkastvoorstellingen in het Schuttershof en toneel in de veilinghal. Getooid met feestelijke hoedjes en vlag getjes leefde de Goese kleuters mee met de avonturen van het negertje, dat op zoek ging naar kabouters. Op velling- kisten volgden honderden leerlingen van de lagere scholen hun amusementspro gramma: een uptreden van onder meer een goochelende clown en de avonturen van Jan Klaassen op apenjacht in Afri ka. VOLLEYBAL Sport maakte 's middags een be langrijk onderdeel van de festivitei ten uit. Eerst konden de Goesenaren een attractief partijtje volleybal tus sen een formatie van „E.G.S.V." en Astra" volgen; een ontmoeting, die door de lyeeïsten met 31 werd gewonnen. En daarna was de Gro te Markt liet. demonstratieterrein voor de leden van „Vietus Honor", die enkele onderlinge schermdemon- straties verzorgden. Voor de jongelui met een bromfiets was er een nieuwe sport: de bromfietsslalom. Drieëntwintig deelnemers namen 's mor gens in de 'voorronden voor de finale de hindernissen per brommer. Maar het merendeel van de bromfietsers liet de motor liever luidruchtig ronken langs de lijn, dan zich binnen de touwen te wagen om te laten zien wat ze werke lijk" mans waren. Vandaar, dat de orga nisatoren er een „fietsenslalom" bij maakten, die zeventien liefhebbers trok. Bij de brommers werd R. Franken uit Kloetinge winnaar, bij de fietsers ging de eer haar D. Sinke uit Goes. Een an der sportevenement in Goes op koningin nedag was het schoolhandbaltoernooi, dat op het gemeentelijk sportterrein zijn beslag kreeg. Marktberichten VISMIJN BRESKENS. Aanvoer vismijn te Breskens in de week van 19 t.m 25 april: 376 kfT bot. 950 kg schar. 125 kg schol. 1656 kg tong, 24 kg rog. 201 kg kabeljauw, 4 kg griet. 4 kg tarbot. 1 kg zalm. 5416 kg exportgarnalen. 1905 kg on verkochte bot Middclburi; - Cily: Feestavond Wllhelmtna. 20 uur. Electro: De laatste grens. 10.30 uur 14 jaar. Molenwater- Miniatuur Wal cheren, 9-18 uur. Vllssingnn Alhambnt: Barabbas, 20 uur. 14 jaar Luxor: Eddie in topvorm, 20 u 14 J. Strandhotel Openbare ledcnverga dering gorct. Maatschappelijk Vprbond. 20 uur Goes Goese Lyceum. Vergadering Volks onderwijs Goes, 20 uur Schuttershof: Ex positie „Scholieren alen 150 Jaar Konink rijk, 10-17 uur. Prins van Oranje Viering Meifeest, 19,30 uur. Grand: Barabbas, 20 uur. 14 jaar. Tcrneuzon Luxor De machtsstrijd lussen Achilles en Hector, 20 uur. 14 jaar YVeswlorpc Kunsthandel Troutznerte. Ex positie Gustave Asselbergs Bergen op Zoom Luxor: Cleopatra. 19 30 uur. 14 jaar. op de markt, na een rondwandeling door een deel van de stad. Ze waren er weer allemaal: de kabouters, de heksen, de feeën, de Piggelmeefamilie (tweede groepsprijs), de nomaden (eerste groeps- prrjs), de beroemde rattenvanger van Hameln compleet met gevangen rat ten (Jaap Holwerda won er de eerste prijs mee) en talrijke andere schilder achtige figuren uit de sprookjeswereld. Maar ook: recente creaties als Billy Op het sein ,J2uropa 1,2, 3" van burgemeester mr. F. G. A. Huber van Goes lieten honderden kinde ren donderdagmiddag op de Grote Markt hun ballonnetjes los... (Foto P.Z.C.) Turf, Stiefbeen-van-de-t.v„ de Robot niet te vergeten de Beatles-over- honderd-jaar DE LUCHT IN op .de Grote Markt enkele honderden oranje „Europa 1, 2. 3"-ballonnen de lucht in. Ze waren al uit het gezicht verdwenen, toen het burgemeester Huber eindelijk lukte het startschot af te vuren's Avonds kreeg de gekostumeerde tocht een reprise door de binnenstad. Nu met talloze lam pions, die voor de verlichting van de stoet zorgden. Op de Grote Markt zette de Goese ac cordeonvereniging „Dansende Vingers" onder directie van de heer P. W. A. Kra nendonk in de vooravand het laatste deel van het programma in met wat op gewekte klanken. De andere onderdelen van het avondprogramma sfteelden zich af in de tuin van het „Schuttershof: een optreden van de r.-k.-koorschool onder leiding van de heer E. Heijblok, een con cert door de „Beiersche Kapel" en ten slotte een bal met muziek van „The Orpheans". WAARDE Hogere subsidie voor „Vooruit" In de dinsdagavond gehouden raads vergadering te Waarde is aan de kleu terschool voor 1964 een voorschot ver leend van f 1900 en aan de bijzondere lagere school een van f 3200. Op een verzoek van de gemeente Udingaradeel werd adhezie betuigd aan de motie tot afschaffing van de gemeenteclassificatie. Aan H. Bom Jas.z. werd een vergoe ding wegens schade, aangebracht aan bessenstruiken, toegekend van f 250. De jaarlijkse subsidie voor de muziek vereniging „Vooruit" werd verhoogd van f 300 tot f 500. Over 1963 werd aan de gezinsverzorging een subsidie ver leend van f 777,34. Op grond van een rapport werden de panden Groenekruisstraat 4 en Ha venstraat 28 tot onbewoonbare wonin gen verklaard. Aan de bewoner C. Goud, werd de wo ningwetwoning, Wilhelminastraat 18, verkocht voor f 10.426. Aan de wedu we M. Koeman-Bramse werd een ver goeding voor verhuiskosten verleend van f 200. Goedgekeurd werd de nieuwe gemeen schappelijke regeling voor de ambu lancedienst op de Bevelanden. Op verzoek van de winkeliers werd besloten dat de winkels voortaan om uur en niet langer om 19 uur moe ten sluiten. De gemeenterekening voor 1961 werd voorlopig vastgesteld. Het investeringsbedrag voor de aan leg en vernieuwing van de hoofdstraat weru verlaagd van f 137.000 tot f 101.000. De vernieuwing zal deze zo- Jaarvergadering herv. vrouwenvereniging De hervormde vrouwengroep te Middel burg hield onder leiding van haar presi dente, mevrouw Nauta-Cohen Stuart, haar jaarvergadering in de Bogardzaal. Na een welkomstwoord en na het ge meenschappelijk zingen van „ons eigen lied", hield de presidente een bijbelle zing. De declamatrice, mej. J. E. Riemens, oogstte veel succes met haar „Zeeuwse stukjes". Origineel was de wijze in de vorm van een samenspraak waar op door de dames De Keijzet- en Wattel, het jaarverslag over 1963 werd uitge bracht. Het financieel verslag van de penningmeesteres, mevrouw Den Hollan der meldde trots alle prijsstijgingen een batig saldo. De programmapunten werden afgewis seld dóór zang van het koortje der ver eniging, onder leiding van mej. De Vos. Nadat het federatielied was gezonden, had in 'de pauze een grote verloting plaats. Met het zingen van „de dag door Uwe gunst ontvangen" werd de jaarver gadering, In feestelijke stemming, geslo ten. mer in drie fasen worden uitgevoerd door de firma Vossen uit St.-Anna- land. De begroting voor 1964 werd aange boden. De gewone dienst heeft een onvoorzien van f 2000. Aan de voetbalvereniging werd een bedrag van f 150 beschikbaar gesteld voor de aanleg van een verlichting op het trainingsveld. Tot lid van het algemeen bestuur van de centrale werkplaats werd aangewe zen V. J. de Kam. De grondprijs in het uitbreidingsplan werd gesteld op f 16,per vierkante meter. Op voorstel van de heer M. van Fraassen werd besloten een felicitatie- telegram te zenden aan koningin Ju liana ter gelegenheid van haar 55ste verjaardag. HEINKENSZAND Raad komt bijeen De gemeenteraad van Heinkenszand zal vandaag vrijdag in openba re vergadering bijeenkomen. Op de agenda staat onder meer een voor stel tot het bouwrijp maken van een gedeelte van het uitbreidingsplan Bar- bistein. Voorts stellen b. en w. voor gelden beschikbaar te stellen voor de bouw van acht woningwetwoningen. De vergadering begint om acht uur. Dealer voor Zeeland A. DE JAGER TOLHOEK N.V. Goes - Middelburg - Vlisslngen Subdealers: Middelburg: L. Janse de Jonge, Lange Noordstraat 70: Spruijt's Verfhandel, Kromme Weele 19. Oostkapelle: Fa. Janse Aalewijnse, Dorpsstraat 48. Oost-Souburg: W. van Maldegem, Buteuxstraat 12. Vlisslngen: De Verfbron, Walstraat 8. Zierikzee: P. Schuls, Meelstraat 40. N.C.V.B. het xenigingsgebouw"te Oostkapelle. Hler- I bij was ook een aantal bejaarden aanwe zig. Onder leiding van de presidente, I mevrouw Annot-Ketel Is het een zeer gezellige middag geworden. Met schets- j jes. wedstrijden en zang. Zeer interes sant waren een aantal dia's gemaakt door mejuffrouw E. Voorbergen on der meer over de jaarlijkse reis van de bejaarden in 1963- Aan de koningin werd per brief een ge lukwens gezonden, ondertekend door alle aanwezigen en vergezeld van een doos Zeeuwse babbelaars. Collecte De te Middelburg gehouden collecte voor de Stichting „Het Hoogeland" heeft 678,22 opgebracht. Bijzondere school Waarderende woorden en vele geschenken In de volle gymnastiekzaal van de Ko ningin Julianaschool te 's-GravenpoIder nam woensdagavond de heer M. A. Slot boom afscheid als hoofd van de bijzonde re (gereformeerde gemeente) lagere schooi te 's-Gravenpolder. De voorzitter van het schoolbestuur, de heer A. Hoo- gesteger, die de leiding had van deze bij eenkomst, opende do r(j van sprekers door het laten zingen van psalm 66 vers 4 en door het lezen van psalm 66 de ver zen 1 tot en met 8. De heer P. Kopmels bracht als wethou der de dank over namens de burgerlijke gemeente voor het vele werk door de heer Slotboom verricht. De oud-inspec teur in de onderwijsinspectie Middelburg, de heer A. A. Leenhouts, memoreerde de levensloop van de heer Slotboom vanaf zijn eerste kennismaking. Hij was bijzon der getroffen door de ernst waarmede het scheidende schoolhoofd zijn werk steeds heeft gedaan. De heer Leenhouts merkte verder onder meer op, dat de verstandhouding tussen school en ouders altijd perfect is geweest. Mejuffrouw F. Almekinders bood na mens de oud-leerlingen een geschenk aan in de vorm van twee stoelen en een ta fel. Verder komt er in verband met het 40- jarig jubileum, in oktober 1963, een ko peren schoolbel met de inscriptie „1923- 1963". De heer Slotboom is gedurende die gehele tijd werkzaam geweest aan de school in 's-Gravenpolder. De heer J. Mol bood namens het school bestuur de heer Slotboom een pendule aan. De voorzitter, de heer Hoogesteger, sprak vervolgens het nieuwe hoofd de heer Calle uit Rijssen toe. Toos Tramper bood namens de leerlin gen een fruitmand aan. 's Middags had den de schoolkinderen reeds een sche merlamp en een enveloppe met inhoud aangeboden. De heer Slotboom dankte daarna alle sprekers persoonlijk. Het schc-i^ende schoolhoofd heeft 46 jaar voor de klas gestaan, waarvan ruim 40 jaar te 's-Gra- -- venpolder. In die jaren heeft hij aan 386 r kinderen les gegeven. Ds. A. F. Honkoop uit Goes sloot de bij eenkomst met dankgebed en het laten zingen van psalm 25 vers 4. Woensdagmorgen werd in een der ka mers van de Raad van Arbeid te Mid delburg, in bijzijn van het voltallige bin- nendienstpersoneel, afscheid genomen van de heer J. S. Bedet. die per 1 mei in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, de dienst gaat verlaten. De voorzitter van de Raad van Arbeid, mr. J. Kolkman, liet zich in zeer waar derende bewoordingen uit, over de amb telijke loopbaan van de heer Bedet. die gedurende 45 jaar, aanvankelijk in dienst van de toenmalige Sociale Ver zekeringsbank te Amsterdam, de sociale verzekering heeft gediend. Na in 1923 bij de Raad van Arbeid te Goes tewerk te zijn gesteld, kwam hij na de fusie tussen de Raden van Arbeid te Middel burg en Goes in de Zeeuwse hoofd stad terecht. Namens het personeel bood de voorzit ter de scheidende functionaris een docu mentenmap aan. Namens het personeel van de afdeling Ongevallenwet, waarop de heer Bedet werkzaam was, werd het woord gevoerd door de heer I. C. Pluy- mers, die mevrouw Bedet bloemen aan bood. De heer M. Sanderse, voorzitter van de personeelsvereniging, overhan digde een boekebon. Voor de humoristische noot zorgde de heer G. Mandemaker, oud-chef van de heer Bedet, die zelf vorig jaar de dienst met pensioen verliet en die de heer Be det nu opname in het korps „oudgedien den" in het vooruitzicht stelde met een gereserveerd plaatsle op een speciale bank op het Middelburgse Bolwerk Nadat de heer Bedet de voorzitter, chefs en collega's dank had gebracht voor de vriendelijke woorden, de geschenken en de prettige omgang, werd met een hand druk van de scheidende functionaris af scheid genomen. Vergadering van C.H.-vrouwengroep Op de laatste vergadering in dit seizoen van de christelijke historische vrouwen groep in Vlissingen hield mejuffrouw F. v. d. Horst een causerie over „Jeugd van toen en nu". Zij meende dat het verschil niet alleen aan de kant van de jongeren moet worden gezocht. Volgens haar geven de ouderen vaak een ver keerd voorbeeld. Vervolgens was er nog enige discussie over het te maken reis je. Tot slot vertelde de voorzitster, me vrouw W. Sanderse-Lampers, nog een en ----- u ««nneer ander over de in Amsterdam gehouden ducer, voor wie niets te veel is. wanneer C.H.U.-vergadering. Pr n,n Raad Kapelle woensdag over herindeling van gemeenten De gemeenteraad van Kapelle komt woensdag 6 mei des avonds om half acht in openbare vergadering bijeen. Een bespreking zal gewijd worden aan het schrijven van Gedeputeerde Sta ten van februari inzake de herinde ling van gemeenten op Zuid-Beveland. Naast een voorstel tot verlening van zekerheidsstelling voor particuliere wonigbouw en vaststelling van een verordening die de taakverdeling zal regelen van de ambtenaren van de burgerlijke stand, krijgt de raad eenr besluit te nemen tot herziening van vergoed: gen voor het personeel van de plaatselijke vrijwillige brandweer,! L wijziging van de gemeenschappelijke regeling vuilnisauto: herziening van rechten voor diensten door de ge meentelijke reinigingsdienst en opha len huisvuil en herziening van de huur van de bijzondere kleuterschool te Schore. Naast de aanbieding van de( rekening 1962 van de burgerlijke in-1 - mi stelling voor maatschappelijke zorg en .een voorstel tot overname om niet van een gedeelte perceel aan de Schoorse Bredeweg, is er nog een( vijftal kleinere voorstellen, waaronder! |J het wijzigen van het gemeentelijk] - verplaatsingskostenbesluittoeken ning van premies ingevolge de pre mieregeling woningverbetering en wo ningsplitsing en het verhuren van de woningwetwoningen Abdijstraat 61 en 63. FILMS IN ZEELAND Een nieuwe noot in onze collectievrijetijds- kostuum in zo'n heerlijke lichtgewicht Tre- vi ra -stof 135,- Dino de Laurentiis is de Italiaanse pro- Collecte De te Biervliet gehouden Emma-bloem- Grand (Goes), collecte heeft een bedrag van 102,- a opgebracht. er maar buitengewone effecten te berei ken zijn. Dit demonstreert hij onder meer in de spektakelfilm, die dit weekeinde te »- »-i Alhambra (Vlissingen) en Er is nog veel méér nieuws in DE ZAAK WAAR U ALTIJD SLAAGT In het verenigingsgebouw Veel bloemen en geschenken Donderdagavond heeft men in een vol ledig bezet verenigingsgebouw te Baar land afscheid genomen van de heer H. A. Minnaard, hoofd van de openbare lagere school te Baarland. De heer Minnaard heeft (le pensioengerechtigde leeftijd be reikt. Burgemeester YV. M. van Liere opende de r|j van sprekers met de waar dering van het gemeentebestuur uit te spreken voor de manier, waarop de heer Minnaard heeft gewerkt en bood namens het gemeentebestuur een televisietafel aan. Mevrouw Minnaard kreeg een bloemstuk. Wethouder H. de Vriend memoreerde, dat vele oud-leerlingen het ver hebben gebracht in de maatschappij. De heer J. de Hollander, voorzitter van de ouder commissie, sprak namens oud-leerlingen ouders van de leerlingen. Hij gewaag- van een goede verstandhouding tus sen de oudercommissie en de heer Min naard en bood de heer Minnaard een ver rekijker en mevrouw Minnaard een bloemstuk aan. De heer A. A. Leenhouts, inspecteur van het lager onderwijs deze avond voor het laatst in functie als inspec teur haalde op geestige wijze de ver diensten van een dorpsschool aan. De heer Deurloo, sprekend namens de on derwijzersvereniging, gewaagde van een goede collegiale verhouding en bood een rookstel aan. Vervolgens heette burgemeeser Van Lie re het echtpaar Nieuwstad welkom en sprak de hoop uit, dat de heer Nicuw- ijn. Hierna was het woord aan de derwijzeres, mevrouw M. J. Krijger- Korstanje, die na een woord van dank de leerlingen aan het woord liet komen. Drie leerlingen vertolkten in een gedicht een aantal belevenissen op school. Daar na zongen alle kinderen op de wijze van „Toen onze Mop een Mopje was"-een lied getiteld: „Onze meester gaat nu weg" De heer Minnaard memoreerde, dat hij op één dag na 45 jaar voor de klas heeft gestaan. Hij is begonnen in Kattend(jke en in 1930 kwam de thans gepensioneer de hoofdonderwijzer naar Baarland. Hij memoreerde nog. dat twee van z(jn leer lingen thans hoogleraar zijn: professor Murre te Leiden en professor Zeevaart te Hamilton (Canada). gebaseerd op de roman van de Zweed Par Lagerkvist. geeft het le ven weer van de man die door de kruisi ging van Christus gespaard bleef. Lager kvist heeft Barabbas beschreven als een woesteling met primitieve aandriften vpor wie de kruisiging een allesverande- rende factor in zijn leven wordt. Regisseur Richard Fleischer heeft op dit thema verder geborduurd. Van de ro manfiguur bljjft in het spektakel echter weinig over. De omgeving verplettert de man eerder dan dat hij er boven uit stijgt. Dat neemt niet weg dat „Barabbas" eer. boeiend stuk film is en een typerend werk voor de grootbeeldrage, die nu al weer wat aan het afnemen is, nadat Cle opatra voorlopig wel de grens heeft be reikt. De trend is: terugkeer naar de artistiek verantwoorde film. waarin de inhoud en de vorm tegen elkaar zijn uitgebalan ceerd. Van „Barabbas" kan dit helaas niet worden gezegd, ondanks de dialogen van de Engelse dichter Christopher Fry en ondanks de uitstekende hoofdroivertol- king door Anthony Quinn. Overigens blijft het een rolprent, die de moeite waard is en dat niet alleen als curiosi teit. Regisseur Anthony Mann maakte uitste kende films, zowel voor bioscoop als voor de televisie. „De laatste grens" ,is een ontspannende western, een genre, dat Mann uitstekend blijkt te beheersen Hij weet de geschiedenis van de volks verhuizing naar Oregon althans tot eeri climax van spanning op te bouwen, ter wijl het gegeven simpel is, zoals een goe de western behoeft. Te zien in Electro (Middelburg). Weinig woorden behoeven we te beste den aan Eddie in topvorm" een nieu we Eddie Constantine met de bekende ingrediënten: bandieten, whisky en scho ne vrouwen. In Luxor (Vlissingen). Zij, dat zij een weloverwogen keus zal maken. Koninginnedag in Kloetinge Zierikzee herdenkt de gevallenen Ter gelegenheid van de verjaardag van koningin Juliana brachten de Kloetmgse Zierikzee zal op vier mei de gevallenen schoolkinderen, geassisteerd door enkele uit de tweede wereldoorlog herdenken muzikanten van de muziekvereniging Y'an 6 uur s avonds tot zonsondergang „Excelsior" een aubade voor het ge- hangen de vlaggen halfstok. Om 6 uur meentehuis. waar het voltallige college worden de winkels en openbare gele van b. on w. en het bestuur van de genheden gesloten, de cafés tot 9 uur. Oranjevereniging acte de précense ga-'Het programma voor deze herdenking ven. Na afloop hiervan dankte burge-j bevat en stille tocht, die om tien minu- meester mr H N. baron Schimmelpen- 'ten over zeven begint bij de Grote Kerk ninck van der Oye de schoolkinderen en en op de algemene begraafplaats ein- allen, die hieraan hun medewerking heb- )digt. Vanaf kwart voor acht tot drie ben gegeven minuten over acht luiden de klokken van Voor ie schoolkinderen werden voorts;de Gasthuiskerk en de r.-k. kerk. In enkele films vertoond in „Amicitia" Het aansluiting op de st'lle tocht is er een programma werd besloten met het trak- samenkomst in de Gasthuiskerk. Ds. J. teren van de schoolkinderen. Assendorp spreekt daar een kort tnlei- De plaatselijke voetbalvereniging speel- ,dend woord De Zierikzeese Oratorium- de 's morgens een onderlinge wedstrijd vereniging geeft vervolgens een uitvoe- op het gemeentelijk sportterrein. ring van het requiem van Gabriel Fau- 's Avonds maakte „Excelsior" een rond-.ré. De collecte is bestemd voor de stich- gang door de gemeente. ting 1940-1945.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 17