mmmw '^■eesieUtke opening Meerderheid verwerpt koopavond op vrijdag „ÉSESËtt AGENDA ZEEUWSCH-VLAANDEREN GRATIS BALLONNEN OP ZATERDAG 25 APRIL a.s. HULST Onze nieuwe hietendunmachine staat klaar. Loon- en uitleenbedrijf De Footer J. F. Rouw, VRIJDAG 24 APRIL 1964 Wissel Zceuws-Vlaeridetme PROVINOIALE ZEEUWSE COURANT Na lange discussies in raad Terneuzen Op 4, 5 en 6 mei geen scheepvaart door Oostsluis Hansweert De scheepvaart door de Oostsluis ln Hansweert zal op 4, 5 en 6 mei geheel zijn gestremd, als gevolg waarvan schenen langer dan 110 meter te Hansweert niet kunnen worden ge schut. Dit houdt verband met werk zaamheden aan de sluis. Enquête Bezwaren tegen herziening van uitbreidingsplan Met twaalf stemmen tegen en vijf voor heeft de gemeenteraad van Terneuzen donderdagavond het minderheidsvoorstel van b. en w. om een koopavond op vrij dag in te stellen verworpen. Het voorstel werd gedaan op verzoek van de Terneu- zense winkeliersvereniging „Klimop". Het werd evenwel alleen gesteund door wethouder H. A. M. A. de Meijer (k.v.p.V J. A. de Feijter en D. Waverijn beiden c.li.u.), P. F (ju van Draat en A. Ramondt (a.r.-g.p.v.). Het merendeel van de tegenstemmers was van mening, dat het door de winke liersvereniging ingestelde opinieonder zoek van weinig waarde was, omdat niet alle winkeliers waren gehoord. Voorts bleek uit de discussies, dat de 3 werk nemersorganisaties in Terneuzen ook be zwaren hadden tegen arbeidstijdverlen ging. De heer M. van Langevelde (a.r.- g.p.v.) sprak zelfs van een terugzetten van de klok. Hij was van mening, dat bij het verzoek van de middenstanders an dere motieven hadden gegolden dan zij naar voren hadden gebracht, namelijk onder meer een verlevendiging van het stadsbeeld van Terneuzen. De heer P. J. Huijbrechts (p.v.d.a.) noemde vooral het naar voren gebrachte consumentenbe lang zeer twijfelachtig. Voo-'.'s vreesde hij een duurdere exploitatie Nan de be drijven en als gevolgd daarvan prijsver hogingen. Voor het verlevendigen van het stadsbeeld zijn volgens hem wel an dere middelen te vinden. Bezwaar had hij tegen de werktijdverlenging, vooral voor jeugdig winkelpersoneel. De heer J. A. de Feijter (c.h.u.) daarentegen toonde zrjn algemene instemming met de argu menten van b. en w. Als de winkeliers hun zaken op vrijdag open willen hou den. waarom zou dan de gemeente daar. «--—«> tegen moeten zijn. vroeg hij zich af. De kil ls nu niet aan de orde, zo werd door Evenals verschillende andere raads leden had ook hijzelf een kleine en quête gehouden, waaruit hem was ge bleken, dat verscheidene winkeliers het verzoekschrift hadden onderte kend maar met de hoop, dat het voorstel zou worden afgekeurd. Evenals de heer De Feijter zei de heer P. Fijn van Draat, dat de raad niet gerechtigd is de plannen van de middenstand tegen te werken. Vrijwel alle raadsleden mengden zich in de vrij langdurige discussie. Omdat ook in het college van b. en w geen eenstemmigheid over deze aangele genheid bleek te bestaan, gaf burge meester Rijpstra ook de beide wethou ders gelegenheid hun visie te geven. Wethouder De Meijer zei te geloven, dat teveel de nadruk werd gelegd op de be langen van de winkeliers. Zijn inziens is er evenwel in Terneuzen naast het aan trekken van industrie, ook nog wel iets te doen voor winkeliers, horecabedrijven en V.V.V. Dit is zo'n injectie en geeft de mensen nu hun kans, zo pleitte hij voor het voor stel. Zijn collega M. de Vos (p.v.d.a.) zag evenwel het nut van en de behoefte aan een koopavond niet in. Zelfs in tweede instantie werd nog vrij uitvoerig over het onderwerp van gedachten gewisseld. Reactie „Als uw college het voorstel verwerpt, overweegt U dan op bestuurUjke gron den ook de bestaande koopavond voor Sluiskil in te trekken en de raadsverga deringen naar de middaguren te ver schuiven vroeg burgemeester Rijpstra ietwat ondeugend. Onmiddellijk werd hierop gereageerd. De raad is bereid op elk uur van de dag voor de gemeentelijke belangen in de bres te springen en Sluis-1 K.V.P.-woordvoerder W. J. Weterings Middelburg Elcotro: Eddie in topvorm, 19 30 uur, 14 Jaar: City: The raven, 20 uur. 14 Janr: Molenwater: Miniatuur Wal cheren. 9—18 ur; Provinciale bibliotheek: Shakespenrelentoonstelling, 1012.30 en 13.30—18 uur. Vlissingen Alhambra: Mr. Stanislas ge heim agent. 8 uur, 14 jaar. Luxor: Op stand der roodhuiden, 8 uur. 14 jaar. Schel- dekwartier: Uitvoering u.t.s., 7 uur. Hulst Burgerzaal: Tentoonstelling Zeeuw se beeldende kunstenaars, 2—5 uur. 7—9 uur. Boekhandel Van Geyt: tentoonstel ling Staf van Elzen, 917 uur. Bergen op Zoom Luxor: Hercules, 8 uur. Goes Grand: Zorro blijft Zorro, 20 u., 14 j. Prins van Oranje: Schooldag prot. chr. onderwijs, 10 uur. De Landbouw: Vergade ring Bond van Gepensioneerden, afd. Noord- en Zuid-Beveland, 14 uur. Wolphaartsdijlc: Dorpshuis: Concert Utrechts studenten concert, 20 uur. Zierikzce Mondragon: Jubileumvergaderlng „Stad en Lande". 19.30 uur. de raadsleden tegengeworpen. Daarna werd het voorstel met grote meerderheid van stemmen verworpen. Discussie lokte ook uit het voorstel een perceel grond nabij de oesterputten te verkopen aan de afvalwaterleiding ka naalzone Zeeuwsch-Vlaanderen voor de bouw van een gemaal. De heer P. Fijn van Draat bleef, zoals tijdens een vorige raadsvergadering, bij de mening, dat op die plaats een gemaal niet thuis Ir-rt. Hij bleef evenwel de enige tegenstem ler. Overigens werd door wethouder De Vos nog een misverstand uit de weg geruimd. De lozing van afvalwater zal niet plaats vinden vlak over de zeedijk doch aan het eind van de oostpier, terwijl het lozings- punt 22 meter onder het wateroppervlak komt te liggen. Alle raadsfracties' schaarden zich voorts achter het voorstel van b. en w. om de Odeense kreek aan te kopen voor recreatiedoeleinden. Tegen het voornemen om een tweede partiële herziening van het uitbreidings plan „Zuid" in Terneuzen vast te stel len, zijn nogal wat bezwaren inge bracht. Diverse eigenaren en pachters' van in het plan gelegen gronden, me nen dat de gemeente Terneuzen met na me in de Serlippenspolder nog over vol doende gronden beschikt om bouwryp te maken. Voorts vrezen zjj dat hun be drijf door het onttrekken van de be- B. en w. van Terneuzen hadden daar eens tegenover gesteld dat in verband met de groei der gemeente, ter plaatse een voortdurend gebrek aan bouw- pond is. Met de aankoop van de onder havige gronden moeten voorwaarden worden geschapen om in de komende vijf jaren redelijke bouwplannen gereed te kunnen maken en te realiseren, bij voorkeur met arbeidsbesparende metho den. Met de huidige plannen, inclusief die in de Serlippenspolder, zal slechts tot 1969 worden voorzien in de behoefte aan bouwgrond. Daar in elk geval zijner tijd een behoorlijke schadeloos stelling zal worden gewaarborgd, werd de raad verzocht de wijziging goed te keuren: dat deed de raad ook. Alleen noemde de heer De Feijter het zeer vreemd dat het landbouwschap zich achter de plannen had geschaard en de gemeente Terneuzen daarmee zelfs had gelukgewenst. „Mag ik dan het landbouwschap gelukwensen met het begrip dat zij hebben getoond in deze aangelegenheid", reageerde de heer W. J. Weterings. De heer A. Ramondt en P. Huijbrecht waren het met laatstgenoemde spreker f Op verzoek van de kerkvoogdij van de hervormde gemeente Terneuzen besloot de raad tot het aanbrengen van een par keergelegenheid in de omgeving van de nieuwe kerk aan de Koninginnelaan en tot het verder bouwrijp maken van ter reinen bij deze gebouwen. Ter realise ring hiervan zullen van de Nederlands hervormde gemeente en van de stich- Protestants bejaardencentrum en- perceeltjes grond moeten worden teruggekocht. Een en ander gaat een bedrag kosten van 58.020. Zwembad duurder Een technische herziening werd gebracht op de zwembadtarieven, met dien verstande dat de kosten van een persoonlijk abonnement blijven ge handhaafd van f 11,25 vóór opening tot f 12,50 na opening van het badsei zoen, gezinsabonnementen van f 25.65 tot f 28,50 en abonnementen voor kin deren beneden de 16 jaar van f 5,60 tot f 6,25. Besloten werd in het exploi tatieplan Katspolder circa 28 ha gron den in het belang van de volkshuis vesting aan te kopen van P. J. van Hoeve-Huijssen te Zaamslag, van M. A. Dieleman-Huijssen en J. C. de Fey- ter-Huijssen, beiden te Terneuzen. De raad besloot pachtersvergoeding toe te kennen aan de heer G. van Hoeve te Terneuzen, wegens pachtontbinding van gronden in het industrieterrein Driewegen. Voorts werden diverse percelen grond in bestaande exploi tatieplannen verkocht voor woning bouwdoeleinden. Tot hoofd van dc openbare lagere school ,,De vrije vlucht" werd door de raad benoemd de lieer J. A. Lau- ret met ingang van 1 juni 1964 en tot hoofdleidster aan de openbare kleu terschool mejuffrouw L. A. van den Berge met ingang van 1 mei 1964, Advertentie REo ^^^fO^IMPREGNEERVtR F Dealer voor Zeeland A. DE JAGER TOLHOEK N.V. Goes - Middelburg - Vlissingen Subdealers: Middelburg: L. Janse de Jonge. Lange Noordstraat 70: Spruijt's Verfhandel, Kromme Weele 19. Oostkapelle: Fa. Janse Aalewijnse, Dorpsstraat 48. Oost-Souburg: W. van Maldegem, Buteuxstraat 12. Vlissingen: De Verfbron, Walstraat 8. Zierikzee: P. Schuls, Meelstraat 40. Botsing op rijksweg bij Kloetinge |Op de rijksweg 58 onder Biezellnge ter hoogte van de Noordhoekse Wegeling' is donderdagavond omstreeks zes uur ,een personenauto in botsing gekomen met een tractor en een vrachtwagen. De bestuurder van de vrachtauto, de heer IC. K. uit Wolphaartsdijk wist door in 'de berm te rijden een frontale botsing te voorkomen. In de richting Krulningen reed C. S. uit Blezelingc met de tractor. Achter de tractor kwam een bestelauto aange reden die aan het passeren ging. Daar weer achter reed ae personenauto, be stuurd door K. O. uit Breda. De heer O. bemerkte te laat de tractor, remde sterk, maar kon een botsing met de tractor en de uit tegenovergestelde richting naderende vrachtwagen niet meer voorkomen. Bij de botsing deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. De tractor en de personenauto werden zwaar beschadigd. SINT-JANSTEEN Varkensfokdag met flinke aanvoer en goede kwaliteit HULST Fancy-fair voor hervormd jeugdwerk in patronaat Ten bate van het Hervormd Jeugdwerk te Hulst wordt morgen (zaterdag) een grote fancy-fair gehouden in het Groot- Patronaat aan de Lange Bellingstraat. Van half twee tot laat in de avond kan men daar terecht voor de bezichtiging en het kopen van talrijke artikelen op het gebied van textiel en cosmetica; voorts zijn er diverse attracties, waar aan waardevolle prijzen verbonden zijn, terwijl het rad van avontuur natuurlijk niet zal ontbreken. Aan het eind van de avond zal bovendien de trekking plaats hebben van een verloting voor hetzelfde ;oede doel. Hoofdprijzen: een dames- of lerenrijwiel, een prachtig fototoestel met paraat-tas en een elektrisch scheerappa- raat, verder nog tientallen andere mooie prijzen. Men kan 's middags en 's avonds tot aan de trekking nog Tootjes verkre gen. ZU1DZANDE Raad Zuidzande maandag bijeen De gemeenteraad van Zuidzande zal maandagavond in openbare vergadering bijeenkomen. Op de agenda voor deze vergadering staan onder andere ver meld: beschikken op verzoeken om sub sidie van de Stichting Lager Land- en Tuinbouwonderwljs te Schoondijke; de Stichting voor maatschappelijk werk en gezinszorg in het dekenaat Aarden- burg en de Classicale commissie vooi gezinszorg en maatschappelijk werk. voorts zullen in deze vergadering ter sprake komen enkele brandweeraangele genheden zoals verhoging van de ver goedingen van het brandweerpersoneel, aanschaffing van nieuw materiaal en nieuwe kleding. In bespreking komen verder voorstellen van Gedeputeerde Sta ten inzake salarismaatregelen voor de secretarissen, ontvangers en ambtena ren van de burgerlijke stand: een voor stel van burgemeester en wethouders tot uitbreiding van de straatverlichting in het uitbreidingsplan; tot wijziging van het verplaatsingskostenbesluit; tot wij ziging van de begrotingen voor 1963 en 1964 en tot deelname in de gemeenschap pelijke regeling inzake het ophalen van huisvuil. 2 verkeersongevallen onder Zuidzande Dinsdagavond laat is de heer A. V. Sluis op de provinciale weg Buitenlust Sluis met zijn auto in een slip geraakt. De auto sloeg daarbij over de kop en eigener beweging uit zijn zwaar be digde vervoermiddel kon kruipen. Woensdagmiddag vond wederom een verkeersongeval plaats in de kom van Zuidzande. De vertegenwoordiger, de heer S. W. uit Bergen op Zoom, reed daarbij In de Sluis- sestraat op een aan de rechterzijde ge parkeerde auto van de heer I. J. uit Zuidzande. De heer W. had de geparkeerde auto niet opgemerkt, doordat hij werd verblind door de zon. Beide wagens liepen uiter aard materiële schade op. AARDENBURG Clubkampioen biljarten De Aardenburgse biljartclub „Kwaker1 speelde het afgelopen seizoen wedstrij den om het clubkampioenschap. Na eer spannende strijd, welke tot de voorlaat ste clubavond nog verschillende lijkheden bood, werd de heer G. de Rijck kampioen. De einduitslag was: 1. G. de Rijck, 2. J. de Rijcke, 3. G. de Baerde- maeker, 4. E. de Wispelaere, 5. J. van Waes, 6. C. Houtepen, 7. G. Paridaen, 8. E. Cuelenaere, 9. B. Paridaen en 10. H. Tas. Luchtbukswedstrijd in Aardenburg heeft donderdag In Slnt-Jansteen een kringfokdag gehouden met pluspunten op twee fronten. In de eerste plaats was er een flinke aanvoer er verschenen ruim tachtig inzendingen op het keu- ringsterreln en In de tweede plaats vormde de kwaliteit van de deelnemende varkens een stap in de goede richting. „Er zit duidelijk een opgaande ÜJn in", kon de rijksveeteeltoonsulent in Zeeland, ir. W. L. Harmsen uit Goes, na afloop constateren, toen hfl de resultaten tij dens de prijsuitreiking van deze vijfde Oost-Zeeuws-Vlaamse varkensfokdag vergeleek met die van vorige Jaren. „De beste dieren kunnen zich meten met die van Noord-Brabant", aldus de rijksvee- teeltconsulent. Burgemeester mr. J. I M. P^euser van Sint-Jansteen had de fokdag 's middags geopend met een woord van welkom tot de kleine groep belangstellenden. Daarna gingen de keurmeesters tussen de re genbuien door aan het werk. Toen zij klaar waren kon de heer C. Inghels uit Sint-Jansteen zich de eigenaar van de kampioenszeug Bea en van de reserve kampioene Cato in de afdeling Neder lands landvarken noemen BIJ de beren in deze categorie ging de titel naar Erie van de heer P. de Caluwé uit Koewacht. Garant van J. Pleters uit Sint-Jansteer. eiste de reservetitel voor zich op. In de afdeling Nederlands Pietrainvarken ging bij de beren het kampioenschap naar een dier van de heer F Dobbelare uit LJzen- dijke. De kampioenszeug was Joke van de heer H. P. J. Nijs uit Terneuzen. HOOFDPLAAT Aanbesteding polder „Hoofdplaat" Donderdagmiddag ls ln hotel „Het Wa- Een van Zeeland'r in Hoofdplaat namens et bestuur van de ealamlteuxe polder „Hoofdplaat" aanbesteed het asfalte ren van wegen ln genoemde polder. De Inschrijvingen waren als volgt: aanne mingsbedrijf M. P. Hol uit Hulst f 11.350: aannemingsbedrijf N.V'. Elk uit Schoondijke f 11.900; firma Dc Ruils- schcr uit Elervllet f 12.100; P. Mollet uit Hoofdplaat f 12.200 en aannemlngr bedrflf N.V. Oude Biervliet Examens Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het doctoraal examen schei kunde de heer J. M. de Vijlder te Hulst. Marktberichten EIERVEILING BARNEVELD. Coöperatieve Veluwse elervelling Ede. Weekaanvoer 380-487 stuks, handel rustig, prijzen In gulden per 100 stuks: eieren van 48-51 gr. 7.57—8.40; van 51-55 gr 8.66—9.17; sn 57-61 gr. 9.50—10.29; van 61-65 gr. 10.13 -10.43. Eiervelling S.B.E. 675.308 stuks, handel kalm. Prijzen gulden per 100 stuks: eieren van 37-49 gr 5.05—7.98; van 49-60 gr. 8.06-9 98, van 60-72 9 7411.86: eendeèleren 66-66 gr. 8.51 9.20; eendeèleren 66-69 gr. 9.29—10.02. Eiermarkt Barneveld. ca. 2.200.000 stuks, handel matig, prij- gulden per 100 stuks: SLUIS AUTOMOBILIST ERNSTIG GEWOND NA SLIPPARTIJ De automobilist A. V. uit Sluis is dins dagavond met een bekkenfractuur naar het Sint-Antoniusziekenhuis in Oostburg overgebracht nadat hij van de provinciale weg van Zuidzande naar Sluis was geraakt. De auto vloog over de sloot en kwam in het bouw land terecht, waar het zwaar bescha digd bleef steken. AXEL Benoeming dijkgraaf De Ingelanden van de polder Beoosten- blij Benoorden te Axel hebben de heer J. K. de Putter te Axel tot dijkgraaf gc- TERNEUZEN Benoeming adjunct-commies ter gemeentesecretarie Met ingang van 1 Juli 1964 is dc heer P. M. Hamelink benoemd tot adjunct- commies ter gemeentesecretarie van Ter neuzen. De heer Hamelink is momenteel werkzaam als schrijver-A ter gemeente secretarie van Axel. EEDE Gouden bruiloft in Eede In hun door de buurtbewoners van een ereboog voorziene en versierde woning aan de Schoolstraat te Eede vierde het ipaar Edmond Cocqult en Nathalia ie Timmerman, resp 72 en 67 Jaar oud. hun gouden bruiloft. In de voormiddag kwam het voltallig col lege van burgemeester en wethouders, alsmede de gemeentesecretaris de heer Paridaen hun gelukwensen aanbieden. De beide nog vitale echtelieden vierden het feest in het bijzijn van hun kinderen en kleinkinderen onder grote belangstelling van vrienden en kennissen. Bijeenkomst N.C.V.B. „De Missers" uit Aardenburg en „Het Zwin" uit Retranchement. Aardenburg won met 823 tegen 772 punten. De uitslag was, „De Missers", Aarden burg, W. Cauwels 168 pnt., J. Houg 167 "int., C. van Hermon 165 pntK. de Coeijer 163 pnt, A. Ballegeer 160 pnt. „Het Zwin", Retranchement, A. van de Weghe 168 pnt., Th. van Solingen 157 pnt., R. van Hanegem 155 pnt. J. Sou- vain 148 pnt. Fr. de Kramer 144 pnt. De schieting na afloop van de wedstrijd op de gelukskaart werd gewonnen door de heer A. Balleger, tweede werd Th. van Solingen. o.sa-wso; ai? PrtJS 10 ,0:T<XTS £cVB S^leS^CYn de heer R op bas.s 62 gr. Hermeeleren van 40-55 gram van Elven over het onderwerp „De va- 'der in het gezin". In zijn lezing sprak VICMIIV rmi.««r..T Ide heer van Elv«n over de waarde van I J COLIJNSPLAAT het gezin. £>e volgende vergadering van 23 april. 21-3 kg export garnalen 0.95-1.41. 53 de plaatselijke afdeling zal op 2 Juni kg schar. 217 kg bot. 23 kg tong. 10 kg paling. worden gehouden. HULST Hulst wil 120 woningen bouwen In 1964 zal in Hulst worden aangevangen met de bouw van 72 woningwetwoningen in het plan Noord II. Dit zullen de eerste woningen zijn van in to taal 120 woningen die gebouwd worden door de Vlaco N.V. Dit staat te lezen in het voorstel, dat toegevoegd is aan de raads- agenda van de gemeenteraads vergadering van de gemeente Hulst, die vandaag, vrijdag, zal worden gehouden Voorgesteld wordt voor de bouw van de 72 woningwetwoningen in het uit breidingsplan Noord H grond beschikbaar te stellen tot een waarde van ƒ219.654,44 inclu sief grondrente en een bedrag van 1.233.062,60 inclusief bouwrente voor de. bouw van genoemde woningen. Uit 's rijks kas zal een zo hoog mogelijke jaarlijkse bijdrage ter gedeelte lijke voorziening in de onge dekte jaarlijkse kosten voort spruitende uit de exploitatie, worden aangevraagd. RETRANCHEMENT ramma voor Progi 30 april Het Oranjecomité te Retran chement heeft het volgende programma opgemaakt voor de viering van de verjaardag van H. M. koningin Juliana. Van 2 uur tot half 4 spelen op de Markt voor de leerlingen dei- lagere scholen. Van half 4 tot kwart voor 6, eveneens op de Markt, wedstrijden voor oudere jeugd tot 20 jaar, o.a. trjdwed- strijd voor bromfietsen en ge wone fietsen; ringrijden op fiet sen; kruiwagenrijden met pa ren; touwtrekken. Om kwart voor 7 op de Markt concert door de gecombineerde muziek gezelschappen „Ons Genoegen" van Retranchement en „Apoi- lo" van Sluis. Uit de opbrengst van de inmiddels gehouden lijst- collectie blijkt, dat de bevolking een feest op 30 april van harte toejuicht. SAS VAN GENT V.V.V. opgericht Sas van Gent is gekomen tot j oprichting van een afdeling van het Verbond voor Veilig Ver keer. In een oprichtingsverga dering. waarbij o.a. aanwezig waren burgemeester R. A. J den Boer, dè heer Nonhebei van de Bond voor Veilig Verkeer afdeling onderwijs en opvoe ding en de heer D. van Ooven. dlstrictsbestuiirslid. De heer Nonhebei gaf een uiteenzetting over het doel en de organisatie, zowel landelijk als plaatselijk van het V.V V V. Op het ogen blik telt de afdeling ruim 30 leden. Binnenkort zal men over gaan tot een grote actie voor net werven van leden. Het V.V.V.V. zal de oprielitings- avond, welke op 2. 3. of 4 juni zal platasvinden ver zorgen Hel voorlopig be stuur bestaat uit de heren dr. F. W Puijlaert, voorzitter, P. C. M. Zwartelé. secretaris. W. v. d. Dries, 2e secretaris. P. A Bertram, penningmeester. A. Mijnsbergh, H. Gunter en W. Visser, leden. SPECIALE ATTRACTIE voor de jeugd. Afhalen aan onze zaak tot 1 uur 's middags Eerste Zeeuwse Vulcaniseer-, Coverbedrijf en Bandenhandel zal de edelachtbare heer A. L. S. Lockefeer, burgemeester van Hulst, ons nieuwe bedrijfs pand aan de Tivoliweg 63 te Hulst officieel openen. In dit hypermoderne bedrijf kunnen wij vanaf heden het autorijdend publiek van dienst zijn met 't vernieuwen van banden en uitbalanceren van wielen met de nieuwste machines. Alles in ongeveer een half uur 't loopvlak vernieuwen (coveren) en repa reren van alle soorten banden levering van alle soorten landbouwbanden. Alle inlichtingen xoorden door ons vakkundig en gratis verstrekt. TIVOLIWEG 63 TELEFOON 01140-2461 LEDEL THEATER OOSTBURG Zaterdag 25, zondag 26 en dinsdag 28 april, aanvang 8 uur, brengen wij de nieuwste Film van Alfred Hitchcock, de meester-regisseur der thrillers, met: ROD TAYLOR - TIPPI HEDREN - JESSICA TANDY in de grote super technicolor thriller: „DE VOGELS" De nieuwste HITCHCOCK naar de beroemde no velle van DAPHNE DU MAURIER. De film waarvan Hitchcock zelf zei: „Het zou de spannendste en schrikwekkendste film kunnen zijn die ik ooit heb gemaakt". Zij kwamen vanuit zee opzetten, zwermen van duizenden niets ontziende vfanden, al het leven vernietigend wat boven de grond was. De nieuw ste Hitchcock die U twee uren van enorme span ning geeft. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag 2 en 4.30 uur, 18 jaar: „DE VOGELS". LUXOR THEATER TERNEUZEN Vrijdag 24, zaterdag 25, zondag 26 april, aanvang 8 uur, brengen wij de nieuwste film van GINA LOLLOBRIGIDA „DE BRUID IS NIET VAN GISTEREN" 'n Mooie, jonge vrouw begeert begeerd te worden en Gina zette iedere man in vuur en vlam... en dat was gevaarlijk spel bij een benzinepomp. Toegang 14 jaar Maandag 27 en dinsdag 28 april, aanvang 8 uur brengen wfl: GORDON SCOTT - MASSIMO SERATO in de grote technicolor „GOLIATH EN DE SLAVEN" 'n Prinses, verkocht als slavin, als inzet van de strijd, maar geen geweld, verraad, eenzame op sluiting kon Goliath afschrikken van strijd tegen de onderdrukker. Toegang 14 jaar komwezehuitoeveeuudigste 1964 HERENMODE-COLLECTIE! j-. aar een collectie SS& enjoneenscccsluums en - »""">'55en Laat uw bieten met deze machine bewerken en terug dunnen tot iedere gewenste stand. Wilhelminastraat 67, Axel, telefoon 01155-842. 0 Ook voor al uw andere werkzaamheden. Bungalows Woningen Bedrijfsgebouwen Makelaarskantoor Voltastraat 2, Terneuzen, tel. 01150-3270.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 19