PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT KONING PAUL I VAN GRIEKENLAND OVERLEDEN Kroonprins Constantijn als opvolger beëdigd 0p Cyprus weer felle gevechten Huwelijk prinses Irene wellicht op Soestdijk Het zand 800.000 m 3 -zit erin voor Borsselse dijkverzwaring STROOM VAN CONDOLEANTIES UIT DE GEHELE WERELD Amerikaanse tanker vergaan - 19 man vermist In Brussel door de knieën Onder-ons NA DAG DRUK BERAAD: GEEN NIEUWE B0UW-C.A.0. Piet Nog een jaar nodig voor afwerking m m% W¥. 207e jaargang - no. 57 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Directie: T. van de Velde, F. B. den Boer en W. de Paeter. Hoofdredactie: W. Leertouwer en G. A. de Kok. Walstraat S8-60. tel. 2355 (b.g.g. red. 3508, adv. 3647'3643>; Middelburg: Markt 51. tel. 3841 (b.g.g. red. 2078 2911: Zlerlkzee: red. tel. 2425. adm. tel. 2094 Adv. pr. 32 ct. p. mm. Min. p. adv. /4.80. Ingez. med. 3 s tarief. Abonnementsprijs 75 cent per week. ƒ9.75 per kw.; franco per poatJ 10.— p kw. f 3109. adv. 2375); Goea: Gr, Markt 2, tel. «140 (b.g.g. red. 7853. adv. 5213): Ooitburi:: Kleine adv. (max. 8 regels) 33 CL p. regel (min. 1J50I. „Brieven bur. van dit blad" p. kw. Losse nummers 15 rt. Bureaus: Vllssingen tel. 2395; Terneuten: Arsenaalrtraat 2. tel. 25 ct. meer. Giro 359300 P.Z.C.. Middelburg. Zaterdag 7 maart 1964 Roetmoppen in Amsterdam Pagina 3 Koning Paul I van Griekenland is gistermiddag in het koninklijk paleis in Tatoi, 25 kilometer buiten Athene, overleden. Zijn zoon, kroonprins Constantijn, die reeds regent was tijdens de ziekte van zijn vader, werd drie uur later beëdigd als koning. In een radio rede tot het Griekse volk zei koning Constantijn: „ik volg mijn vader op de troon met de belofte diens voorbeeld te volgen en mijn plicht te doen, daarbij geïnspireerd door zijn verdiensten". Koning Paul van Griekenland Dp 10.590 ton metende Amerikaanse tanker „Bunker Hill" is gisteren na en kele explosies gezonken in de Straat van Kosario, voor de Amerikaanse westkust. 25 bemanningsleden zijn gered, de ove rige 19 worden nog vermist. Aan boord van het schip vonden drie explosies plaats waarna het binnen een half uur zonk. Volgens een bemannings lid droegen op één na alle zeelieden zwemvesten. 21 bemanningsleden werden opgepikt door een snelboot van de Amerikaanse marine. Nog vier werden gered door een helikopter waarna zij naar een zieken huis te Anacortes werden vervoerd. Helikopters en snelboten zoeken nog naar de vermisten. De „Bunker Hill" behoorde toe aan de „Keystone Tank ship Corporation" uit Wilmington. Dela ware. „Geen oorlog op Noord-Borneo" Indonesië en Maleisië hebben de Filip pijnen afzonderlijke verzekeringen ge geven dat z\j het niet tot een oorlog in Borneo zullen laten komen, zo is gisteren verklaard door gezaghebbende zegslieden. De verzekeringen werden gegeven in afzonderlijke gesprekken die de vice- premiers van Indonesië en Maleisië, Soebandrio en Toen Abdoel Razak, De besprekingen hadden plaats nadat het overleg over het bestand van Bor neo was mislukt. Toen de 62-jarige koning Paul om 16.12 uur plaatselijke tijd de laatste adem uit blies, waren Constantün, koningin Fre- derika, prinses Anne-Marie van Dene marken de toekomstige echtgenote van de nieuwe koning en de andere leden van de Griekse koninklijke familie aan het sterfbed. Na het overlijden kon digde premier Papandreoe onmiddellijk voor drie maanden nationale rouw af. Alle openbare vermakelijkheden en voorstellingen werden tot de begrafenis hof Beëdiging Drie uur na de dood van koning Paul werd Constantijn op het konink lijk paleis te Athene beëdigd door aartsoisschop Chryostomos, ae Griek se primaat. Constantijn was in maarschalksuniform. Zijn gelaat stond strak. Met de hana op een zilver gebonden bijbel, legde hij gelofte af de grondwet té bescher men en de onafhankelijkheid van de natie en de integriteit van de staat Volgens gebruik diende premier Papan dreoe het ontslag van zijn regering in en verzocht koning Constantijn de premier aan te blijven. Daarna ondertekende de nieuwe koning een telegram, dat aan alle staatshoof den zal worden gezonden en waarin hij kennis geeft van het overlijden van zijn vader. Het politieke secretariaat van het ko ninklijk paleis maakte gisteravond be kend dat nog geen officieel besluit is genomen ten aanzien van de naam die koning Constantijn zal aannemen. Men achtte het zeer waarschijnlijk dat hjj zich Constantijn de Tweede, koning der Hellenen, zal noemen en niet Constan tijn de Dertiende, opvolger van de By zantijnse keizers. „In Brussel door de knieën" is de titel van de veertien daagse, door Jac. Prince ge- illustreerde reportage, waar in men ditmaal, in een poli tieke bijeenkomst ergens op de Bevelanden, te Brussel door de knieën gaat. Op pa gina 13. Voorts op Pag. 2: Naam voor brug Pau wenburg en Scheldegemaai bij zwembad. Pag. 3; Amsterdam onder het roet; biografieën wijlen koning Paul en koning Constantijn. Pag. 4: Synode Geref. Kerken over oecumene; Zelandica. Pag. 7: Pieter Lutz en Lia Dorana (in Kiss me Kate): „het publiek hier is uniek". Pag. 5: Kerkdiensten. En in het zaterdagnummer Pag. II: „Zegt de Braziliaan ja en nee tegelijk?", impressies over het leven als vreemdeling in Brazi lië; „Sauriërs stierven uitdoor misgroei" Pag. 12: Letterkundige kroniek; Heyerma.nshedendaagse toneel"; „Een stem die juicht en fluistert", over Chris de la Mar Pag. 13: „In Brussel door de knieën" en de bijdrage ,,'t Is een tonneel gespeel" rond de oudhe den van Sint-Maartensdijk; Pag. 13: „Manager langs het ka naal", vraaggesprek met Krui- ningens burgemeester A. Schip per„Leut. in het vlas", herin neringen rond de vlasfabricage in Smt-Kruis; puzzelrubriek; Pag. 17: Pagina voor de vrouw met o.m. „Ze zat op spelden" over Lonneke Hooglands fototrip door Zeeland; „Zwart roor de zomer" (foundations). Dick Holthaus: geen mouw aan te passen"; kin derkrant: Pag 19. ..De kerken en de niaat- schappij" met o.m. ..De kerk op postzegels" en Stemmen uit dc kerken" Condoleanties Onmiddellijk na het bekend worden van het overlijden van koning Paul begon in Athene een stroom van condoleanties binnen te komen; daarbij waren onder meer telegram men van president Johnson, presi dent de Gaulle, het Vaticaan, presi dent Tito en president Segni. Hofrouw De grootmeester van het huis van ko ningin Juliana maakte bekend, dat in gevolge de bevelen van H.M., veertien dagen halve rouw zal worden aangeno men, ingaande 7 maart. De vorstenhui zen van Engeland, Denemarken, Noor wegen, België en Zweden namen een soortgelijk besluit. Minister-president Marijnen stuurde na mens het kabinet en hemzelf een tele- zond een telegram van rouwbeklag aan zijn Griekse ambtsgenoot. Onenigheid over differentiatie in de metaal Het ziet er naar uit, zo verneemt het A.N.P., dat het reeds eerder gebleken verschil van inzicht over de door de Stichting van den Arbeid aan de vak- raad voor de betaalindustrïe verleende machtiging tot het toestaan van on dernemingsgewijze differentiatie van maximaal vier procent, er toe zal leiden dat de machtiging wordt teruggegeven aan liet bestuur van de Stichting van den Arbeid. In de vakraadscommissie die zich bezig houdt met deze differentiatie staan werkgevers en werknemers nog steeds tegenover elkaar op grond van inter pretatie der aan de machtiging verbon den voorwaarden. Partijen in de vak- raad hebben, voordat zij de Stichting van den Arbeid om een machtiging ver zochten, in gezamenlijk overleg de daaraan te verbinden voorwaarden vastgesteld. Volgende week zal de vakraad zich nu over deze zaak beraden. Van werknemerszijde werd vernomen dat de bestuursleden van we.rknemers in de Stichting van den Arbeid de inzich ten van werknemers in de vakraadscom missie over de interpretatie der voor waarden delen. Rond het belegerde dorp Temblos op Noord-Cyprus zijn gisteren zeer felle gevechten uitgebroken. De spanning op Noord-Cyprus is de afgelopen weken voortdurend op kookhitte gebleven. Naar verluidt zijn de gevechten in hevigheid te vergelijken met de genadeloze strijd tussen Griekse en Turkse Cyprioten tijdens de kerstdagen in Nicosia. Berichten, dat Turkse Cyprioten uit St.- Helarion vergeldingsacties uitvoerden te- Ken de Grieks-Cypriotische belegeraars van Temblos. zijn niet bevestigd. Gijzelaars W' fn Oostburg is de afgelopen week de onze krant dcae week j, slag verschenen: een vertegenwoordiger van de redaei.ic werd namelijk niet ter vergadering toegelaten Wel deed men ons de toezegging er voor te zor gen. dat na afloop oh» een samenvat tend verslag zou worden toegezonden, zoals men dat ook in het verleden wel deed. Wij hebben van dit aanbod dit maal echter geen gebruik gemaakt, omdat wij hei principieel niet juist ach- voor een bepaalde gemeenschap In het Tatoi paleis, op 25 km af stand van Athene, is koning Paul van Griekenland overleden. Tussen Pinksteren en begin juli Er is nog geen nauwkeurige datum vastgesteld voor het huwelijk van prinses Irene met don Carlos tijdens het overleg tussen het Nederlandse koninklijke paar en de inmiddels weer naar Frank rijk vertrokken familie De Bourbon-Parma. Aangenomen kan worden, zo vernam het A.N.P. van de rijksvoorlichtingsdienst, dat het huwelijk zal worden gesloten tussen de pinksterdagen en het begin van juli. De gedachten gaan uit naar een burgerlijke huwelijksvoltrekking op paleis Soestdijk en een kerkelijke huwelijkssluiting in een kerk in de omgeving van Soestdijk. Welke kerk dat zou zijn is echter nog niet vastgesteld. De voorgenomen reis In de eerste helft van april van koningin Juliana en prins Bernhard naar Mexico, de nationale feest- en gedenkdagen, de pinksterviering en de N.A.V.O.-conferentie leverden een aantal praktische bezwaren op tegen een huwelijksvoltrekking vóór Pinksteren, zo zei de zegsman van de rijksvoorlichtingsdienst. Aruba opnieuw in K.L.M.-luchtnet De K.L.M. deelt mede. dat Is besloten Aruba opnieuw in haar intercontinen tale luchtnet op te nemen, zodra de lan dingshaan op hel eiland geschikt is voor luchtverkeer met straalvliegtuigen. De ltjn via Aruba, waarvan de frequen tie en de dienstregeling nog nader zul len worden bekendgemaakt, zal worden uitgevoerd met de V.I.A.S.A. gehuurde Convair-880 vliegtuigen. Rookverbod in restauratiewagens van de N. S.? De Nederlandse Spoorwegen overwegen een rookverbod in te voeren in de restau ratierijtuigen. Als het plan wordt gerea liseerd zal in alle bediende restauraties en buffetten in de binnenlandse treil niet meer gerookt mogen worden. De afdeling dienstbetoon van de dienst van economische zaken van N.S. voert momenteel besprekingen met Wagons Lits en N.S.-diensten over het anti-rook- plan. De motivering voor het „ontroken' moet, volgens N.S. niet worden gezocht in het medische vlak. maar in het feit dat de aanwezigheid van rokers meestal hinder oplevert voor mensen die aan het eten zijn. Wanneer de maatregel var. kracht wordt, is nog niet bekend. President Makarios van Cyprus heeft gisteren zijn volgelingen gevraagd de Turkse Cyprioten die zij gevangen hou den vrij te laten Makarios gaf aan de Grieken op het eiland opdracht hun Turkse gevan genen vandaag om twaalf uur 's mid dags vrij te laten en hen over te dragen aan medewerkers van het Rode Kruis op het hoofdbureau van politie in Nicosia. Hij dreigde met strenge straffen in dien hieraan geen gevolg wordt ge geven. De secretaris-generaal van de VN Thant, heeft gisteren de Indiase luite nant-generaal Prem Singh Gjani be noemd tot commandant van de V.N.- vredesmacht. die naar Cyprus zal wor den gezonden. Cyprus heeft de Veilig heidsraad van de V.N. gisteren officieel laten weten, dat het met de vorming van zo'n vredesmacht akkoord gaat. Johnson President Johnson heeft gisteren in een brief premier Kroesjtsjew gevraagd er evenals de V.S. naar te streven, dat een verhoging van de spanning, die door de kwestie-Cyprus is veroorzaakt, wordt vermeden. „Wij moeten er allen naar streven de op Cyprus bestaande span ning niet van binnenuit aan te wakke ren. Ik kan U verzekeren dat dit het vaste voornemen van de Amerikaanse regering is en. naar ik hoop, ook van de uwe", aldus de president. zijn van een verenigingsbestuur. In het onderhavige geval klemde dit temeer omdat verwacht mocht worden, dat in de bewuste vergadering een conflict met hel gemeentebestuur, c.q. me', de burgemeester aan de orde zou komen. Wij hebben het bestuur tevoren op de hoogte gesteld van ons standpunt en daarbij verzocht een verslaggever te willen toelaten. Het bestuur echter wees ons verzoek af. WIJ van onze kant evenwel hebben geen behoefte de door het bestuur verstrekte verslagen te plaatsen. 'ij erkennen uiteraard het recht van de bewuste vereniging aan t zen wie zij wel en wie zij niet t Prestatiebeloning was Standpunt looncommissie het grote struikelblok „onaanvaardbaar" Nader overleg leidde niet tot een akkoord Het overleg over de nieuwe collec tieve arbeidsovereenkomst voor de bouw is gisteren met veel strub belingen verlopen. Na een dag van druk vergaderen is de feitelijke situatie op het ogenblik dat die nieuwe c.a.o. die voor 250.000 ar beiders in de 18 tot 19.000 bouw bedrijven in ons land een aanzien lijke loonsverhoging moet bren gen, nog niet is goedgekeurd. Een aanwijzing dat gisteren in de Stich ting van den Arbeid het beraad niet van een leien dakje ging was het feit. dat het om kwart voor twaalf geschorst werd om de vertegenwoordigers van de werkgevers gelegenheid te geven tot on derling overleg. Veel optimistischer was ineens echter de stemming toen, nadat het hervatte beraad beëindigd was, van de kant van de stichting werd meege deeld dat ze bereid was ae nieuwe c.a.o. in hoofdzaak goed te keuren. struikelen. Ook al omdat het bestuur i van de Stichting van den Arbeid de looncommissie gemachtigd had de c.a.o. onmiddellijk goed te keuren als bij het nadere overleg overeenstemming werd bereikt. Het liep echter anders. De looncom missie en partijen hebben elkaar gis termiddag niet gevonden. Met name het punt van de prestatiebeloning is het struikelblok gebleken. Die pres tatiebeloning kan het is bekend in de nieuwe c.a.o. uitlopen tot 35 procent maximaal. Werkgevers en werknemers in de bouw waren overeengekomen, dat indien bij een werk de prestatiebeloning het per centage van 30 gehaald zou worden, zulks gemeld diende te worden aan een door beide partijen in het leven te roe- l Indi zou zijn bevonden, zou dat bureau toe stemming geven „door te lopen" naar 35 procent prestatiebeloning. tan giste de Stichting heeft vastgehouden is, dat de „meldings plicht" moet komen te liggen bij 25 pro cent. Werkgevers en werknemers von den dit onaanvaardbaar en zo heeft de looncommissie de nieuwe e.a.o. nog niet kunnen goedkeuren. pen bureau. Indien de zaak „gezond" Geen akkoord Wel. zo werd gezegd, zou de looncom missie van de Stichting nog nader moe ten overleggen met partijen over het systeem van prestatiebeloning en de leeftijd waarop het zogenaamde vol wassen loon wordt bereikt, maar het zag er toch niet naar uit dat de ar beidsovereenkomst daar nog over zou Weer gevechten aan grens Ethiopië- Somalië Naar het Ethiopische ministerie van voorlichting in Addis Abeba heeft mee gedeeld, zijn in het grensgebied tussen Ethiopië en Somalië nieuwe gevechten uitgebroken. De regering heeft de „nodige maatre gelen" getroffen in verband met Soma lische troepenversterkingen, die zijn aangevoerd, aldus het ministerie. Somalische troepen hebben donderdag avond, in strijd met het gesloten be stand, het vuur geopend op een Ethio pische politiepost, waardoor de Ethio pische troepen genoodzaakt waren te rug te schieten. HEERDEKRIJGT EEN BORSTBEELD VAN KONINGIN WILHELMINA (Van onze correspondent) Als eerste gemeente in ons land zal Heerde een monument oprichten ter na gedachtenis aan wjjlen koningin Wïlhel- mina. De commissaris van de koningin in Gel derland, mr. H. W. Bloemers. zal dins dag 28 april een bronzen borstbeeld van de koningin onthullen in de hal van het Heerdense gemeentehuis. Het initiatief hiertoe is uitgegaan van een comité uit de burgerij. Bij de dijkverzwaring te Borssele is een volautomatische bulldozer in geschakeld, die het dijkUchaam on der profiel brengt. (Foto P.Z.C.) te wij- tot de ledenvergadering toelaten, wij weten ook dat nergens voorgeschreven staat, dat bijeenkomsten van winkeliers-ver enigingen zich in het openbaar moeten afspelen. Maar wanneer zich zoals in Oostburg het geval is geweest een situatie heeft voorgedaan, waarbij wrijvingen optraden tussen gemeente bestuur en middenstand, dan behoort een bestuur van een middenstandsver eniging de moed op te brengen deze zaak in het openbaar te bespreken. Dat gebeurt btj de tegenpartij in casu net gemeentebestuur óók: de raad is gehouden in het openbaar te vergade ren. hetgeen er in het onderhavige ge val toe heeft geleid dat Sn de raad van Oostburg over het bewuste conflict je l In het openbaar is gesproken. De mid denstandsvereniging echter houdt hézr besprekingen achter gesloten deuren en weiger*, een verslaggever toe te laten. Dat duidt kennelijk op vrees voor de openbaarheid: men wil liever onder-ons zijn. Onze lezers zullen hopen wij begrijpen, dat wij in een dergelijk ge val er niet toe kunnen overgaan ver slagen te plaatsen, die ons van bestuurs zijde zijn verstrekt. Geheel afgezien van bovenstaande overwegingen willen we er nog op wijzen, dat de houding van de bewuste vereniging duidelijk afwijkt van die van vergelijkbare instellingen in andere Zeeuwse winkelcentra. Daar zijn pers vertegenwoordigers wél welkom, omdat de besturen d&ér begrijpen, dat de krant voor de communicatie zorgt tussen mid denstandsorganisatie en ae consument. In Oostburg voelt men daar blijkbaar niet veel voor. Jammer. Een „kop" in de P.Z.C. van gisteren: „Ook in Zeeuwse sleden neemt verontreiniging steeds meer toe". En in het artikel zelf werd geconstateerd, dat het in dit gewest al precies is als elders in Nederland: rnen maakt er op straat een rommeltje van. Waarom toch? In eigen tuin of huis zorgt men er meestal voor, dat het er „prontjes" uitziet. Maar dezelfde man of vrouw, die alles op alles zet om de woning er zo keurig en zo schoon mogelijk uit te laten zien, vindt het helemaal niet erg dat de hond van de familie het trot toir misbruikt. Enkele weken geleden zagen we een dergelijke onfrisse ver toning voor een drukke winkel in een Zeeuwse gemeente. We hebben toen de bij de hond behorende mevrouw ge vraagd of zij dit een aanbevelenswaar dige gang van zaken vond. Zij had er geen bezwaar tegen, verklaarde ze. Maar toen we vroegen of zij er dan ook geen bezwaar tegen had. dal een foto van haar en haar hond op het trot toir in de krant zou komen, reageerde zij héél primair: „O gunst, dat zou een schande wezen, de buurt zou me na- %vijzenMen ziet: helemaal zuiver was het geweten van de bewuste me vrouw toch niet. Dat was trouwens het trottoir (inmiddels) evenmin. We zijn overigens geen voorstanders van rein heids-kruistochten: ze halen over het algemeen maar weinig uit. Maar wan neer men ziet hoe slordig sommige men sen de straat gebruiken, hoe ze alles maar neergooien, pakpapier, frites- zakjes. oude kranten en wat al niet meer. dan hebben we neiging om met spandoeken te gaan lopen: „Houdt uw stad schoon". Hoe heet dat kinderver haaltje ook weer over dat hele vuile jongetje? Piet de Smeerpoets. Er lopen heel wat van die Pieten rond. U bent er toch geen EERSTE FASE WERK NADERT EIND.. EK zijn sinds vorig jaar zomer in, boven en tegen de zeewering te Borssele bergen zand verzet. Over een totale lengte van 2300 meter wordt hier langs de Wes- terschelde, aan de zuidkant van Zuid-Beveland de dijk van de calamïteuze Borsselsopolder op Deltahoogte gebracht. Een hoogte, variërend van 9lA tot 11J4 nieter plus N.A.P., een ver dubbeling ongeveer van de oude dijkhoogte. Maar om het zover te krijgen heeft de aannemer, de N.V. Zandstransportmij te Bre da, eerst een bed moeten sprei den van niet minder dan 800.000 kubieke meter zand. Die onvoorstelbare hoeveelheden z\jn nu bijna verstouwd. Nog een paar weken en de winzuïger „Tern" en de pers/.uiger „Markerwaard", vlak voor de zeewering in de Westerschelde verankerd, kunnen hun motoren en pompen laten zwijgen. De zandpro- duktie, het belangrijkste stuk van het grove werk voor deze dijkver hoging en -verzwaring loopt dan ten einde. Het zand ligt „ingepakt" tus sen twee enorme kleibulten aan de binnen- en de buitenkant van de dyk over de volle lengte van 2300 meter. Thans begint dan de tweede fase: de dijk moet omhoog, het talud moet erin komen, de bekleding van binnen zijde en buitenberm. Dat vergde een ontgraving van maar eventjes 130.000 kubieke meter klei, zware en minder zware. Ook die hebben de bq de dijkverzwaring van Borssele thans aan de „verschuiving" toe. Over veertien dagen kunnen de pijp leidingen van de zuigers worden op gebroken. Het achterste dijkgedeel- te wordt daarna afgegraven en de klei, die daardoor vrijkomt gebruikt men voor bekleding van de top. Er zit ongeveer zeven meter glooiing in de nieuwe dijk op de kaarten in de directieketen bij het immense werk. Die moet er ook in werkelijkheid ko men. Daarom zullen straks zes drag lines en een volautomatische bull dozer dag-in dag-uit in touw zijn om de zandmassa's in model te brengen. De achthonderdduizend kubieke me ter zand moeten van een vormeloos depot tussen de twee kleikaden ver anderen in een zacht glooiende dijk. Een dijk op „Deltahoogte". De bulldozer is ln dit werk een „mannetjesputter". Hy staal ner gens voor en brengt voor zyn schuif de vrachten zand steil van 2 meter tot 12 meter hoogte met het gemak van een geroutineerde alpinist. Terwijl het zandspuiten op zyn eind loopt Is de bulldozer al aan een proefvak begonnen. Het resultaat ervan is veelbe lovend. Het werkt perfect. Men ziet het onbeschermde talud voor de nieuwe „Deltahoge" dijk met de dag uit de verf komen. Tot over een jaar ongeveer zal er daar bij Borssele nog heel wat bedrij vigheid te vinden zijn. Na de bekle ding van de dijk zal aan de binnen kant nog een drie meter brede polder weg moeten worden aangelegd. Ver der zit er nog een kunstwerk in het bestek: een duiker voor de ontwate ring van de twee inlagen. Kan het werk eenmaal worden opge leverd dan zal een nieuwe dijkver zwaring zich aandienen, die langs de Van Citterspolder en dezelfde polder Borssele: voor de zogenaamde duin- tjes van het recratiegebïed „De Ka- loot".

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 1