PROVINCIALE ZEEUWSE A COURANT LIEF ZIJN V LONNEKE Voorjaarsnummer 1964 r en ja zeggen tegen het voorjaar Lonneke springt een gat in de lucht. In de zeelucht. In de duinmantèlihg'Tussenüömbufg en Oost\apelle zegt Lon neke ja tegen het voorjaar. Lonneke Hoogland, charman te presentatrice van het televiseprogramma „Rooster" pre senteert in dit voorjaarsnummer van de P.Z.C., gekleed in modellen uit Zeeuwse magazijnen, de nieuwste lentemode. Een charmante, soms zwierige mode. Want de mode-ont werpers zijn niet alleen voor Lonneke lief geweest. Met een zonnig humeur hebben zij de nieuwe modelijnen ge schetst, hetgeen resulteerde in een elegante, voorname een voud, met speelse details, een mode voor iedere vrouw. Vanzelfsprekend krijgt in dit nummer ook de herenmode de aandacht. En eigenlijk alles wat met mode en voorjaar samen hangt. Van make-up tot tuinieren, van woninginrichting tot wasdag, van haar tot schoenen. Over de ontwikkelingen in de mode spraken wij met verschillende Zeeuw se deskundigen, genuanceerde gesprekken, alleen wat eenzijdig van kleur. Zandkleur komt er in, zei de dame van de mantels, Camel, zei een me neer van andere mantels. Mosterd, meende de parapluspecialist. Cognac en honing, wierp een maatkledingspecialist in het midden. Amethist, zei de opticien. Hazelnoot, juichte de dame van de japonstoffen en het havan na van de meneer met de tassen leunde daar donker tegen aan. Bruinge bakken, maar desondanks springen we met Lonneke: een gat in de lucht. VERBODEN TOEGANG. Bordje bij het kasteel Westhove, waar Lon neke een helderrood, sportief jasje draagt. Maar bladert U gerust ver der. Men vindt in dit nummer: Pag. 3i Camera op speelse voorjaarsmode, me» o.m. foto's van de Parijse collecties; Pag. 5: Damesmode, met o.m. „Beeld van een buisje" en „Zwierige elegance in panel of tube"; Pag. 7: KleutersTiding, luiers en tokens, make-up, haarverzorgingi Pag. 13: Woninginrichting, met o.m. „Per soonlijk wonen met industriële produkten" en „Huis 1975": Pag. 15: Huishoudelijke artikelen „uit gerust de schoonmaak in", optiek. „Kant •n klaar gezinswas" en „Stomen che misch reinigen'1! Pag. 17i „Tuinieren wint veld" en „Doe het zelf") Pog. 18: „Typerend voor de Parijse lente mode" (foto's). V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 19