AGATHA CHRISTIE schrijft om haar lezers niet teleur te stellen Bijna had Clay zelf door technische k. o. verloren Ideeën komen in het bad SCHRIKKEL- BOEKENWEEK geef een boek koop een boek DE VEY MESTDAGH leder jaar één boek het boekenweekgeschenk haal het vandaag nog Amateurvoetbal een spannend boek cadeau KKaNÜiE Liston had niets op handschoenen TJOBA STAAT ZATERDAG VOOR BESLISSING TEGEN H.S.V. VRIJDAG 28 FEBRUARI 1964 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 7 „Ambities zijn heel vervelende dingen" (Van een medewerker) •poen 25 november vorig jaar Agatha Christie's toneelstuk „De Muizeval" zijn twaalfde vertoningsjaar in Londen in ging, betekende dat een abso luut record voor welk spel in de Britse hoofdstedelijke thea ters ook. Maar tezelfdertijd ging Engelands meest produk- tieve schrijfster van misdaad verhalen in gedachten terug naar de tijd, waarin zij het ver haal opzette. Geamuseerd, want Agatha Christie placht in haar beginperiode haar verhalen te bedenken onder het bordenwas sen. Zij is nog altijd niet in de eerste plaats schrijfster. Dat zij getrouwd is met een hoogleraar in de archeologie, Max Mallowan, brengt mee dat zij een groot deel van haar tijd besteedt aan het assisteren van haar man. Zij is bovendien huisvrouw en daar in verschilt zij weinig van haar sexe- genoten in de vele straten en aan de ontelbare landweggetjes van het hui selijke Engeland. Heel wat huisvrouwen zouden de afwas de afwas laten, wanneer zij de kans kregen in een vliegtuig te stappen en zich naar Bagdad te spoe den. Maar de nuchtere mejuffrouw Christie van de misdaadverhalen heeft 't langzamerhand wel allemaal gezien. En ze houdt ervan in de keu ken te staan. „Wanneer we bezig zijn met op gravingen, bemoei ik me nooit met huishoudelijke zaken", zegt ze. „Ik laat ze met een gerust hart over aan de Arabische koks, die er zelfs met de eenvoudigste hulpmiddelen heel wat van kunnen Maar thuis kook ik zelf Ik ben er nog goed in ook, al zijn puddingen en pasteien niet mijn sterkste punt. Omeletten en sauzen, daar hoeven ze me niets over te ver tellen" Als Agatha Christie zegt, dat ze haar verwikkelingen heeft uitgedacht voor de aanrecht, dan spreekt ze de waarheid. Haar meeste boeken zijn geboren onder het huis-tuin-en-keu- kenwerk. 'n Enkele is zo-maar aan komen waaien, bijvoorbeeld in een of ander Arabisch land „Je hebt dat soort ideeën nu eenmaal", zegt ze, „waar je ook bent". 1 miljoen 29 februari- 7 maart 1964 een spannende detective van Robert van Gulik krijgt U cadeau wanneer U voor vijf gulden boe ken koopt. Bellamypark 45-58 Vlissingen Agatha Christie heeft aan haar detective-boeken zoveel geld ver diend, dat zij al lang pen en schrijfmachien aan de wilgen had kunnen hangen. Maar in de af gelopen veertig jaar is het zo'n traditie geworden dat er ieder jaar een boek van haar uitkomt, dat zij zich verplicht voelt er tot aan haar dood mee door te gaan. Vorig jaar kwam in deze re gelmaat „The Clocks" uit. het 58- ste boek. Daarnaast heeft Agatha Christie zestien toneelstukken ge schreven, Het meest beroemde stuk is „The mousetrap" De Muize val. Het is misschien niet haar beste, maar twee miljoen mensen zijn er al naar komen kijken en het loopt in Londen nu meer dan elf jaar. Haar eerste boek „The Mys terious Affair at Styles" had een oplage van slechts tweedui zend exemplaren. De auteurs rechten brachten haar amper 25 pond op Nu is zij de tel kwijt van alle royalties. Agatha Christie weet eigenlijk niet precies, waarom ze er niet mee ophoudt. „Je kunt niet meer stoppenzegt ze. „Bedenk alleen maar eens dat je toch altijd weer de inkomstenbelasting moet be talen Agatha Christie heeft altijd een hekel gehad aan spreken in het openbaar. Maar zij heeft veel van haar ver legenheid voor de microfoons verlo ren door haar toespraken tot organi saties als de „Vereniging van schrij vers van Misdaadverhalen". Een ex clusief gezelschap, maar mej. Chris tie of: mevr. Mallowan is zon der txoijfel de eerste die er in thuis hoort. alleen detectives. Onder haar schuil naam Mary Westmacott zijn zes of zeven romans uitgekomen. Niet om dat daar meer aan te verdienen valt. „Het is een kwestie van gevoel", zegt ze. „Ik beleef er 'n enorm plezier aan". Maar in haar vroegste schrijvers jaren had ze het geld van haar boe ken hard nodig. „Ik moest er mezelf en mijn dochter van onderhouden", bekent ze. bedrag per jaar uitkeert. Geldzorgen heeft zij niet mêer Zij maakt vaak reizen, verre reizen. Haar dochter altijd haar scherpste critica is ge trouwd en het huis uit. Haar man heeft zijn leraarschap en zijn boek. Wat is er dan nog over voor de vrouw, die aan tafel heeft gezeten met koningin Elisabeth en die is on derscheiden met de orde van Com mander of the British Empire? Samengevat in één woord: een ver plichting. Een verplichting: één detective per jaar. Haar lezers zouden 't haar hoogst kwalijk nemen, wanneer zij zich bij leven en welzijn aan die verplichting onttrok... Zeven maanden Familie-N.V. Mejuffrouw Christie of me vrouw Mallowan is rijk. Zij heeft drie huizen: een in Londen en twee op het land. In Londen schrijft ze haar detectives. Bij elkaar zijn dat nu' 58 boeken plus nog een aantal to neelstukken. Er zijn in allerlei talen, «elfs in het Russisch, nu 300 miljoen exemplaren van verkocht. Dat is een zo overweldigend getal, dat zij 't heeft opgegeven girostrookjes te tel-' len. Zij heeft er een administrateur voor en hoopt dat die fatsoenlijk ge noeg is om wat achter de hand te hebben, wanneer ze geld nodig heeft. Schrijven doet ze 's morgens omdat ze dan het minst gestoord wordt. Ze neemt er wél de tijd voor. Ze zit dan aan haar bureau. De pen heeft ze al lang terzijde geschoven; de schrijfmachine vindt ze makkelij ker. Soms gebruikt ze een dicteer- apparaat, vooral als 't om een toneel stuk gaat „Maar boeken", zegt ze, „zet ik op de schrijfmachine. Ik lees het manuscript nog eens over, her schrijf een stukje, schrijf er inlasjes bij en ten slotte pak ik dan toch nog een pen om er verbeteringen over heen te krabbelen Ik breng tegen woordig minder verbeteringen aan dan vroeger omdat ik nu beter weet wat ik wil" Advertentie) Met vier tot vijf uur schrijfwerk per dag kan ze 'n boek, waarin de be faamde Hercule Poirot figureert, in een maand af hebben. Maar zegt ze ze wordt zo vaak onderbroken, dat ze er in feite zeven maanden over doet. Soms zelfs een jaar. Haar man zegt ze werkt nog altijd aan een bock dat hij tien jaar geleden begon. Maar hij heeft er tussen opgravingen en colleges weinig tijd voor. „Het is zo'n stuk plezieriger iets anders te doen dan schrijven, dat ik er vaak van af stap. Het is dan een hele toer om weer met het boek ver der te gaan", zegt ze. De clou van het verhaal uitdenken vindt ze gezel liger dan het schrijven. „Ik begin met een idee. Dat is dan niet helemaal rond. Het is eigenlijk maar een kiem van 'n idee. Daar broed ik dan verder op. Meestal in het bad. U denkt misschien, dat ik overdrijf, maar dat is niet zo. Als je in het bad zit, komt er tenminste niet ieder ogenblik iemand binnenlopen die je afleidt". „Wat wel moeilijk wordt: steeds nieuwe manieren te vinden om iemand te vermoorden. Ik ga vuur wapens zoveel mogelijk uit de weg omdat er zo'n massa technische bijzonderheden bij komen". „Vergif is veel prettiger. En ik weet wel wat van vergiften omdat ik in allebei de wereldoorlogen in een ziekenhuis gewerkt heb". Nu komen de rechten van al haar spelen en boeken ten goede aan een soort familie-N.V., die haar een vast Drie huizen heeft de beroemde schrijfster. Een ervan ligt aan de ri vier de Dart in Devon. Hier staat zij met haar man bij het botenhuis aan de rivier, genietend van het uitzicht. Dreun 't beste Agatha Christie zegt in alle zacht moedigheid, dat er niets boven de ouderwetse dreun op het hoofd gaat om iemand het hoekje om te helpen. Is dit in onze dagen van waterstof bommen soms het geheim van haar succes? Toen Agatha Christie nog jong was, gaf de schrijverij haar mogelijkheden die zij anders niet gehad zou hebben. Want ze kon met spreken allerlei dingen moeilijk onder woorden bren gen. Dansen bezorgde haar de krie bels omdat ze nooit wist wat ze te gen haar partner moest zeggen. „Schrijven", zegt ze nu, „betekende toen een hele compensatie". En dan komt ze ermee voor de draad: schrijven geeft haar eigen lijk helemaal geen plezier meer. Men stelle 't zich voor: achtenvijf tig boeken en geen plezier meer. Maar het geld stroomt binnen en dat scheelt. Veel geeft ze er echter niet om. Ze heeft weinig nodig voor zichzelf. Ze zegt: „Toen ik klaar was met „De Muizeval" kon ik de figuren er in niet meer uitstaan Als ik met een boek op de helft ben, begint het me te vervelen. Iedereen in het boek be gint op mijn zenuwen te werken". Hercule Poirot dan toch zeker niet? „Ik trek nu al veertig jaar met 'm op. Ik krijg genoeg van 'm". Maar de publieke opinie is zeer op hem gesteld Dus leeft hij voort. Om een geheim van Agatha Chris tie te onthullen: voor Poirot heeft een Belgische vluchteling model ge staan die in de eerste wereldoorlog een van haar patiënten was. Agatha Christie heeft een eenzame jeugd gehad Ze denkt dat in die ja ren de basis werd gelegd voor haar latere leven toen ze alleen in de tuin wandelde, zich allerlei figuren verbeeldend die zij zou willen zijn Geen ambities Maar wat voor ambities heeft ze vandaag nog? „Ik heb er geen meer", zegt ze. „Ik heb er eigenlijk nooit veel ge had. Mijn successen zijn altijd als prettige verrassingen gekomen. Dat maakt het leven mooi Ik ben tot de conclusie gekomen, dat ambities heel vervelende dingen zijn" Ze Dorduurt er nog even op door .Slechts vier of vijf boeken hebben me werkelijk voldaan In een dag of zes schreef ik onder het pseudo niem Mary Westmacott „Absent in the Spring" tot ik er bij neerviel. ..Crooked House" liep ook volgens plan. Daarna „Ordeal by Innocence" en „Ten Little Niggers" vooral die tien kleine negertjes hebben me veel voldoening gegeven De twee toneel spelen, waar ik tevreden over ben .Witness for the Prosecution" en Verdict" Agatha Christie schrijft meer dan is dit jaar een spannende detective die u gratis krijgt als u in de boekhandel voor f5- boeken koopt publOatl* van Commtsile CPNB voetbalamateurs zullen zondag het programma afwerken, dat was vastge steld voor 23 februari: Eerste klas E: Brabantia-TOP, Middel- burg-MOC, Sparta-Vlissingen, Spechten- Boxtel. Valkenswaard-Helmond Tweede klas B: AUiance-Taxandria. Zeeland Sport-Steenbergen. Rood Wit- Internos, Kaaise Boys-VOAB, Roosen- daal-Terneuzen, Veerse Boys-HVV. Derde klas D: Akel-Meto, Grenswach- ters-Goes, Dosko-Zeelandia, Hontenisse- Corn Bovs. BSC-Odio. NSV-Nieuw Borg- vliet Vierde klas G. Vosmeer-Kruisland, Zie- rikzee-Divo, Gastel-Schutters, Cluzona- Burgh. Halsteren-RKFC. VES-NVS. Vierde klas H: Clinge-RCS. Breskcns- Lewedorpse Boys, Biervliet-IJzcndijke. Oostburg-Aardenburg. Koewacht-Steen. Sluiskil-Yerseke. Reserve eerste klas: Eindhoven III-Veer- se Boys II, Vlissingen II-Longa III. In ternos II-Middelburg II. NAC III-BW III, De Valk II-PSV III. TSC II-WiUem IIIII. Reserve tweede klas C: Corn Boys II- Axel II, Zeeland Sport II-Goes II. Dos- ko II-Middelburg III. Hontenisse II-NAC IV Reserve derde klas C: Rood Wit II-Ter- neuzen II, Internos III-Vlissingen III, MOC II-Alliance II. Afdelingsvoetbal IA: Domburg-Noormannen. Groede-Vo- =relwaarde, Schoondijke-Hoofdplaat, Phi- "ippine-Walcheren, Retranchement-Jong Ambon; IB: Robur-Kwadendamme, Hansw. Boys-Zierikzee n, Luctor-Drei- schor; res IA: Clinge II-RCS n. Vlissin gen IV-Vogelwaarde II, Luctor II-Zee- landia II, Biervliet II-Zld. Sport III, Breskens II-Goes III; 2A: Zld. Sport IV- Cortgene, Walcheren II-Middelburg IV. Vlissingen V-Patrijzen II; 2B: Koewacht li-Steen II, Terneuzen Iü-Sluiskil II, HVV III-Breskens IH. Corn. Boys III- Ria W; 2C: Brouwershaven-Burgh H, Dreischor Ü-Zonnemaire. Renesse II- Zierikzee HI; 3A: Schoondijke Ü-Hoofd- plaat II, Retranchement II-Jong Ambon II. Zld. Sport V-Lewed. Boys H, Robur II, Domburg Ü-Zeelandia 3B: Goes IV-Middeib. Boys II, Kwadendamme II- 3C: IJzendijke n-Schoondijke III, Grauw-Clinge IH St. Annaland Heyboer Axel Vink Goes Elcnbaat de Jonge van Klaveren Sturm van der Wal Kloetinge burger Kruiningen van der Peyl Middelburg van bentem Jutting Fanoy Hildernisse Loek 't Zoeklicht Sas van Gent Remery Vlissingen bikker Geysen de Ruiter de Vey Mestdagh Yerseke van der Peyl Schrijft U vast op: 7 maart U weet het toch Als u van de week voor vijf gulden of meer boeken koopt krijgt u deze spannende detective-roman cadeau l alleen in de boekhandel hotel Britannia, Vlissingen Zeeuws boekenfeest SCHEIDSRECHTER VERTELDE: Daardoor zou er een bloeding in de 1 spier zijn ontstaan. De biceps was drie centimeter dikker dan normaal toen Ltston onmiddellijk na het ge vecht naar het ziekenhuis was ge bracht. Dr. Bennett schatte dat de genezing ongeveer twee maanden zal vergen. i firma, Intercontinental Promo tions, 50.000 dollar heeft betaald voor het recht de eerste uitdager aan te wijzen ingeval Clav wereldkampioen mocht worden. Listen bezit 47,5 pet. van de aandelen in de Intercontinen tal Promotions. HU is daardoor in een goede onderhandelingspositie als het erop aankomt een uitdager voor Clay te vinden. Financieel debacle Liston en Clay is een financieel dé- bacle geworden voor organisator Billy MacDonald uit Miami. Er wordt gesproken van een deficiet van 40.000 dollar. MacDonald had beide boksers een beurs van 625.000 dollar gega randeerd. Daarbij was hfj ervan uit gegaan dat de recette 800.000 dollar zou bedragen. De 8279 toeschouwers hebben eenter niet meer dan 402.000 dollar betaald. Daarentegen bracht de televisie-uit zending op het gesloten circuit met 3,320.000 dollar meer op dan was be rekend. Na de eerste voorzichtige berekeningen schat men dat Liston kan rekenen op ongeveer 1.300.000 dollar en Cassius Clay op 600.000 dollar. Daarvan zal echter de fiscus wel het grootste gedeelte opeisen. Barney Felix, de scheidsrechter in het duel Liston-CIay, heeft gezegd d*at hij „op het punt heeft gestaan" Cassius Clay te diskwalificeren. Felix, een vete raan met dertig jaar ervaring in de ring die 15 titelgevechten heeft geleid, zei dat hij in de vijfde ronde het gevecht heeft willen stoppen en Liston tot winnaar op technisch knock out verklaren. Toen de belaging voor de vijfde ronde, aldus Felix, „wilde Clay niet opkomen. Hrj bleef op zijn stoeltje zitten en met zijn ogen knipperen. Ik riep naar hem dat hij moest opkomen, en als hij een seconde later was geweest ik zeg één seconde dan had ik het gevecht gestopt en Liston de over winning op t.k.o. gegeven". Volgens Fellx moest Clay door zijn helpers van zijn stoel geduwd wor den. „Hadden ze het niet gedaan, Liston zou nog steeds kampioen zijn geweest. Zo liggen de kaarten. Zo op het kantje af was het- Ze kennen mijn reputatie. Onzin inoet ik niet", aldus de scheidsrechter. Clays helpers hadden geklaagd dat Liston een wrijfmiddel op zijn hand schoenen had en dat het in Clays ogen gekomen was, maar Felix ont kende dit. „Het kan waar zijn dat Clay Jast met zijn ogen had. maar dat kwam niet van enig middel op Listons handschoenen. Dat weet ik heel zeker", aldus Felix. „Als er iets in Clays ogen gekomen is, dan kwam dat uit zijn traanklieren", be sloot hij. Eigenwaarde Meer in zichzelf gekeerd dan ooit is Sonny Liston als ex-wereldkampioen naar zijn woonplaats Denver terug gereisd om in de vertrouwelijke, hui selijke omgeving de blessure aan zijn linkerarm te laten genezen en ver getelheid te zoeken voor de klap, die aan zijn gevoel voor eigenwaarde werd toegebracht. De bokscommissie van Miami heeft woensdagavond verklaard „geheel te vreden te zijn gesteld" door het re sultaat van de doorlichting en een medisch rapport, waaruit blijkt dat Listons blessure niet was voorge wend. Het rapport zou donderdag aan de procureur-generaal van Florida, Richard Gerstéin, worden overhan digd. Deze heeft al verklaard dat hij de medische verklaring in handen zal geven van doktoren van zijn eigen keuze voor een onafhankelijke ana lyse. De procureur-generaal doet dit niet omdat hij de conclusie van de acht doktoren wantrouwt, maar om een zo groot mogelijke zekerheid te verkrijgen. ,JEr is al zoveel onenigheid ont staan over dit gevecht en over de manier waarop het eindigde, dat het mij het beste lijkt, dat een on afhankelijke instantie de zaak in handen neemt", aldus Gerstein. Militaire dienst Cassius Clay, de nieuwe wereldkam pioen is van zijn kant van plan nog een week in Miami te blijven om zijn verrassende overwinning te vieren. Hij verwacht binnenkort een oproep Momenteel bezitten de Tjobanezen Sjoukje liftend naar Dortmund Nerveus en ongeduldig stond Sjoukje Dijkstra donderdagmor gen vroeg om zeven uur ergens op twaalf kilometer afstand van de Westfalenhalle met haar trainer Arnold Gerschwiler langs de kant van de weg te liften De auto, die het tweetal naar de stad had moeten brengen, waar Sjoukje om acht uur moest aan treden voor de eerste verplichte figuren was niet op komen dagen. Het adres waar taxi's konden worden besteld gaf op dit vroege uur geen gehoor. „Êr zit niets anders op. Sjouk", zei Gersch wiler: „we gaan liften En zo heeft een vriendelijke auto mobilist uiteindelijk de olympische kampioene en haar Engelse trainer nog tijdig falenhalle afgezet. j Laatste loodjes in microcompetitie Het microkorfbal, zowel te Goes als te Vlissingen. Is op een oor na gevild. Te Goes worden zaterdag de laatste se nioren wedstrijden gespeeld en voor 7 maart staan er dan alleen nog adspi- ranten en pupillen op het programma. In 1B ziet het er naar uit, dat Elto I en Volharding I gelijk zullen eindigen. Belde ploegen deelden tegen elkaar de punten, en we geloven wel. dat ze in I staat zullen zijn Swift III te kloppen. Zo I zal hier dus het doclgemiddelde moeten beslissen. Of zal Swift III misschien nog voor een verrassing zorgen? In 2B heeft Elto II genoeg aan één punt tegen Blauw Wit II, doch we geloven stellig, dat ze gemakkelijk beide punten kunnen bemachtigen, waardoor ze onge slagen kampioen worden. Bij de adspi- ranten is Swift A reeds zeker van de titel, indien ze gelijk spelen tegen Blauw Wit A. We verwachten echter meer van hen. Bij adsp B geven we Vedo de beste kans op de titel, doch Swift B zal zeer zeker ook nog een woordje meespreken. De uitslag Vedo-Swift B zal hier wel de beslissing moeten brengen. Een gelijkspel is hier het meest voor de hand liggend. In F achten we BKC C het sterkst. Prognose voor Goes IB: Volharding-S wift III (1), Swift III- Elto I (2); 2B: Elto II-Blauw Wit II (1), adsp. A' Swift A-Blauw Wit A (1), B: BKC B-Vedo (2), Vedo-Swift B (3); C: Swift C-Elto A (2), Blauw Wit B-Swift C (1); F: BKC C-Tjoba C (1), Swift F- Tjoba C (2), Swift G-BKC C (2). Swift F- Swift G (1). In Vlissingen wordt het programma der eerste klas verder afgewerkt. Belangrijk is hier Animo I-Animo H. Indien de laat- sten weten te winnen, waaraan we echy ter twUfelen. kunnen de reserves nog ge lijk komen met Swift I en moet deze middag nog een beslissingswedstrijd ge speeld worden. Normaal gesproken zou een van twee moeten winnen, doch de reserves hebben bewezen, dat microkorf bal hen wel ligt en daarom zijn we zeer benieuwd naar de uitslag. De spanning zit er dus tot het laatst in. Swift II achten we sterker dan het in micro iets tegenvallende Zuidwesters I, terwijl Ondo I tegen Animo I wel geen kans zal krijgen, alhoewel ze vorige week tegen Animo II een gelijk spel uit het vuur wisten te slepen. Bij de adspiranten A eindigden Swift B en BKC A op de tweede plaats met 7 punten. Ze dienen nu een beslissings wedstrijd te spelen, waarbij we het hou den op de Middelburgers. Prognose: 1 Animo I-Animo II (1), Swift Il-Zuidwesters I (1), Animo I-Ondo I (1). Adsp. A: BKC A-Swift B (2). B: Animo C-Animo D (1) Prognoses korfbalcompetitie tweede klas Zware wedstrijd voor Zeeuwse ploeg oor militaire dienst, misschien voor klas 2 zes maanden dienen bij de reserves, twee v< Hij heeft al verklaard, zijn titel niet Dat de laatste momenteel in goede voor het volgend ïaar te zullen ver- Vorm steekt, bewast wel de overwinning dedieen. jn dubbele offers, die HSV twee weken Dr. Robert Bennett, een persoorHnke geleden behaalde op Gymnasiasten, dat vriend van Liston en* een bekende nu wel van het toneel verdwenen is. In- sneciallst uit Detroit, vergeleek de blessure van de ex-wereldkampioen met een „tennisarm". Volgens hem is er een pees in de linkerbovenarm gescheurd toen Liston met een harde linkse hoek zijn tegenstander miste dien de groen-witten hun kans willen behouden, dienen ze te winnen. Vooral met twee nieuwe dames, misschien nog niet de nodige routine bezitten, zal het een zware partij wor- Advertentie) den voor de Zeeuwen. Doch het door zettingsvermogen pleit voor de groen- witten en gezien het terreinvoordeel, rekenen we op een kleine zege, waar door de spanning er volkomen in blijft. Bij eventueel verhes zal de titel uitein delijk wel btj de Hagenaars terechtko men. Eureka heeft nog lang niet van het zich herstellende Charloss gewonnen, terwijl Achilles na de inzinking van Gymna siasten lang niet kansloos is. HKV 3 O DO zal wel eindigen in een zege voor de Dordtenaren. In de derde klas hebben Animo en Togo beide vrijaf. In 3 B kan de Spartaan, dat eenzaam onderaan staat, tegen Kwiek de krachtproef van enige weken terug wel niet herhalen. De zege is zeer zeker voor de Kwiekploeg. Schiedam —UTON" is een strijd tussen nage noeg gelijke ploegen, we voorspellen dus een puntenverdeling. Hoogvliet HPV is zeer zeker voor de leiders. In 3 C heeft Succes twee punten in mindering gekregen voor het niet opko men tegen DKV. Ze staan nu op de 0 terug en twee punten achter op Velox. Tegen de Dubbeldammers hebben ze ook nu geen kans. TOVHou Stand is voor de laatste, da? er na een zwak begin steeds beter inkomt. PAMS zal wel geen moeite me* de Raven hebben, terwijl leider Trekvogels Velox wel aan haar zegekar zal binden. Prognose: 2 A: EurekaCharlois L TjobaHSV 1. GymnasiastenAchilles 3. HKV 3ODO 2: 3 B: Hoogvliet— HPV 1. Schiedam—UTON 3. Spartaan —Kwiek 2: 3 C DKV-Succes 1. TOV— Hou Stand 2. De Raven—PAMS 2, Trek vogelsVelox 1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 7