PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT GEEN STEUN IN BRUSSEL VOOR DUITSE INVOERSTOP EIEREN voor i! Vrees sneeuwbal effect KIMAC-slag in de lucht Franse weigering-geen troepen voor Cyprus Zeeuwse kampioenshengst weer in Goes gekozen Bezuinigingen bij de landmacht in studie EUROPESE COMMISSIE BESLIST VANDAAG Besprekingen over kwestie-Maleisië zijn begonnen 207e jaargang - no. 31 WAARIN OPGENOMEN DE M ID D ELBU RGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Directie F van de Velde. F. B. den Boer en W de Pa eter Hoofdredactie. W Leertouwer en G. A. de Kok. Abonnementsprijs 75 cent per week. 9.75 per kw franco per post Walstra"1 58-6°. tel. 2355 (b.g e. red. 3508. adv. 3647/3043, Middelburg Markt 51. 3841 (b e.g. red. 2078/3169. adv. 237SGoes Gr Markt 2. tel. 6140 (b. g.g red. 7853. adv. 5233 - Jv. pr. 32 ct. p. mm. Min p. ad v. 4AO. Ingez. med. 3 x tarief Kleine adv iinax. 8 regels) 32 ct. p. regel (min. IA0). ..Brieven bur v 2911, Zterikzee: red. tel. 2425. adm. tel. Bureaus: VUulnger \r>enaalstraat 2. te v P.Z C Middelburi Donderdag 6 febr. 1964 Eremetaal voor stalen Noren Pagina 9 De Duitse bondsrepubliek heeft gisteren in Brussel geen steun ge vonden bij de overige vijf landen van de Europese Economische Gemeenschap voor het besluit een invoerstop voor eieren af te kondigen. Bij de eerste bespre king tussen de Europese com missie en de nationale ambtelij- ge afgevaardigden van de zes E.E.G.-landen, verenigd in het „beheerscomité" bleken in het algemeen de Nederlandse argu menten tegen de Duitse maatre gel te worden gesteund. De Europese commissie moet dit comité raadplegen, voordat zij een beslissing kan nemen over de Duit se maatregel. Dit zal in de loop van vandaag gebeuren. Tegen deze be slissing staat nog een beroep open bij de ministerraad van de E.E.G. j Indien de ministers van de E.E.G.- landen hetzelfde standpunt inne men als hun ambtenaren gisteren hebben gedaan, zal dus de bonds republiek de invoerstop niet kun nen handhaven, ook indien de Europese commissie tegen de algemene verwachting in de Duitse maatregel zou goedkeuren. Sneeuwbal Naast de reeds maandag na het gesprek met de Duitse staatssecretaris van land bouw, Hüttebracker. aangevoerde zwaren tegen de Duitse invoerstop gistermiddag in het beheerscomité gewe zen op het gevaar van een „sneeuwbal effect" daarvan. De Franse regering heeft reeds doen weten, dat ook de Franse grens voor eieren zal worden gesloten, indien de Europese commissie de Duitse maat regel zou goedkeuren. Langs diplo matieke kanalen heeft ook Oostenrijk beschermende maatregelen voor de eigen eierproduktie in het vooruit zicht gesteld, terwyl Engeland soort gelijke stappen beraamt. Het bestuur van het landbouwschap is gisteren in actie gekomen tegen de Duitse invoerstop voor eieren. Nadat verschillende bestuiirsledeii in de giste ren gehouden vergadering op felle wij ze hun afkeuring over het Duitse op treden hadden uitgesproken, besloot het bestuur een telegram te zenden naar de Europese commissie te Brussel. Hierin wordt het Duitse beroep op de z.g. vrijwaringsclausule onwettig ge noemd, omdat de verstoring van de Duit se eiermarkt een gevolg is van de toe genomen produktie in Duitsland en niet van een toename van de Nederlandse ex port. Het landbouwschap dringt er bij de Europese commissie met klem op aan een eventuele Duitse vrijwaringsmaat regel onmiddellijk te vernietigen. Een goedkeuring van een dergelijke Duitse maatregel zou, aldus het telegram, het vertrouwen van de Nederlandse land bouw in het beleid van de Europese com missie ernstig schokken en zou de groei naar de gemeenschappelijke markt schier onmogelijk maken. Na een treinreis van 22 uur zijn de 63 leden van het Nationale Bal let woensdag in Amsterdam terug gekeerd van hun korte tournee naar de Poolse hoofdstad Warschau, waar vijf voorstellingen in het Polski theater werden gegeven De korte tournee is volgens perschef Willem Htjmans een ware triomf tocht geworden. „Op onze laatste voorstelling maandagavond moest het doek 21 keer worden gehaald. Ze hebben ons gezegd dat dit uniek was vooi Warschauzei de heer Hij mans. Op de foto de groep na aan komst in het Centraal Station. D'K „Operatie chirurg" in voorbereiding Auto. het weekblad van de K.N.A.C. publiceerde dc afgelopen j week (In het nummer van 31 Januari In welingelichte kringen in DenJ een^or^lischo^n^ové'/de6z!wiw? Haag wordt vernomen, dat een be- veerdiensten. Titêi .Schipper n.*g perking van de taak van het korps ik overvaren?" We hebben het atulc r ,--iii met verwondering geiezen. Het maakt marechaussee thans bij de land- de indrult te zljr. geschreven door macht onderwerp van serieuze stu- iemand, die ergens door de m:?; wel die is. De afkappinK van de uan- ehausseetaak zou echter een niet.i weet waar dé klepel hangt. Dat is Lij- op zichzelf staand geval zijn, maar zonder jammer: de K n.a e is met zo- j maar een vereniging en De Auto niet onderdeel van een veel uitgebrei-j/0.maar een Wad der, door staatssecretaris Haex ge- Het gaa: hier om in- wild, onderzoek dat binnen de land- macht bekend is onder de naam verkeersproblemen in „operatie chirurg", en dat nagaat Nederland een be- langriiKe stem doen waar bezuinigd kan worden. to„„J dubbel telen „i gesteld wajuieer in Dc Auto over e I 20 zangrijk onderwerp als de Zeev J^AHtlij I BONN STELDE BESLISSING UIT Telegrammen van oud-gereformeerden aan koninklijk huis Dcputaten van de oud-gercformecrde Remecnlen. die mededelen een 60-tal ge beenten te vertegenwoordigen, hebben telegrammen aan koningin Juliana en Pnns Bernhard en aan prinses Irene ge zonden. Aan de koningin en de prins wordt ken nis gegeven van diepe droefheid en ont steltenis vanwege de overgang van prin ses Irene tot de Rdoms-Katholieke Kerk. De gemeenten menen, dat koningin en prins „volgens openbare berichten deze stap eerbieden. Zulks niettegenstaande ae koningin volgens de Heidclbergse techlsmus heeft beleden, dat de rooi mis een verloochening is van Christus en een vervloekte afgoderij" Vervolgens wordt gesteld, dat de voor ouders van de vorstin „voor de reforma torische belijdenis goed en bloed heb- ben opgeofferd Dit smart ons temeer omdat het Huis van Oranje door alle eeuwen mede een symbool geweest i: van do leer van de gezegende reforma tie aldus dit telegram. Aan prinses Irene werd geseind, dat door haar overgang naar de Rooms- Katholieke Kerk „de reformatorische leer van haar doorluchtige voorvaderen laten" is Deze leer is volgens de i zenders van het telegram „naar schrift en belijdenis de enige weg ter zaligheid". Het slot luidt: „wij hopen en bidden dat de God uwer vaderen U moge doen we derkeren tot deze gezegende leer onzer en uwer vaderen". Beide telegrammen zijn ondertekend door ds. E. de Marchie van Voorthuyzen, ds. M. A. Mieras (lid Tweede Kamer), ds Joh van der Poel. ds, B. Toes en D. C. Nieuwenhuis. Amerikanen worden van eiland geëvacueerd De Franse minister van voorlich ting, Peyrefitte, heeft gisteren me degedeeld. dat Frankrijk geen troe pen beschikbaar zal stellen voor de internationale troepenmacht voor Cyprus. Frankrijk kan zich niet mengen in een operatie die is gebaseerd op het statuut van Zurich aan welks totstandkoming Frankrijk geen deel heeft gehad en dat bovendien ook niet als permanent be doeld schynt. Frankrijk koestert geen enkel verlangen zich in deze zaak te mengen, aldus de Franse minister. Minister Peyrefitte zei nog, dat het Franse standpunt jegens het Britse voor stel mogelijk anders zou zijn geweest, als het door de voornaamste belangheb benden. Grieken, Turken en Cyprioten ~7u zijn gedaan. De Westduitse regering heeft gisteren besloten, haar beslissing over ae deel name van Duitse militairen aan een eventuele vredesactic van NAVO- troepen op Cyprus, voorlopig uit te stellen. Het kabinet was bijeengeko men, nadat het door de Britse rege ring in kennis was gesteld van het antwoord van president Makarios van Cyprus op het Brits-Amerikaanse voorstel voor een westelijke gealli eerde troepenmacht voor het eiland. Evacuatie In Nicosia, waar dinsdagavond een bom slag werd gepleegd op de Ameri kaanse ambassade, zijn gisteren twee auto's van Amerikaanse functionarissen «•and gestoken. Gisterochtend werd de eerste groep Amerikaanse vrouwen en kinderen per vliegtuig naar Beiroet overgebracht. De Amerikaanse ambas sade zei dat nog vijf speciale vliegtui gen worden verwacht voor de evacuatie van de ongeveer 1200 Amerikanen het eiland. Secretaris-generaal Thant heeft, in ver band met van het V.N.-kantoor in New York ontvangen berichten over de situa tie met betrekking tot Cyprus, besloten zyn bezoek aan Afrika te beëindigen. De Amerikaanse burgers op Cyprus is aangeraden het eiland te verla ten. Op de foto is zojuist een bus met Amerikaanse rouwen en kin deren aangekomen bij een vlieg tuig op ile luchthaven t an Nicosia. „MOTIEVEN VAN LOUTER PERSOONLIJKE AARD" De minister-president mr. V. Marijnen beantwoordde gistermiddag in de Twee de Kamer een vraag van de heer Von deling (p.v.d.a.) over het niet doorgaan van de verloving van prinses Irene. De heer Vondeling vroeg of de oorzaak van het niet doorgaan van de verloving in of mede in politieke bemoeienis van het kabinet kon zijn gelegen, of dat hier louter persoonlijke redenen aan ten grondslag lagen. De premier zei: „De oorzaak van het niet doorgaan van de verloving ligt niet in of mede in politieke bemoeienis van het kabinet. De motieven waren van louter persoonlijke aard. Ik geloof dat het belangrijk kan zijn en belangrijk is, dat deze vraag werd gesteld voor zover nog twijfel in den lande zou kunnen bestaan", aldus de miinster-president. De koninklijke mededeling met begelei dend schrijven van de minister-president aan de Kamer inzake het niet doorgaan van de verloving van prinses Irene werd nadien voor kennisgeving aangenomen. MR. If. P. BIJLEVELD DIRECTEUR HET DORP Met ingang van 15 april a.s. is als direc teur van de Stichting Het Dorp benoemd mr. W. P. Bijieveld uit Dordrecht. De heer Bijieveld 41 jaar oud, is sinds 194S advocaat te Dordrecht, terwijl hij tevens rechter-plaatsvervanger van de rechtbank aldaar is. Verder bekleedt hij in het maatschappelijk leven verscheide ne functies, waaronder voorzitter van de raad voor de kinderbescherming te Dor drecht. Met deze benoeming neemt hij de taak van dr. A. Klapwijk over. die naast zijn functie als geneesheer-directeur van de Johanna Stichting, sinds 1963 als waar nemend directeur van de stichting op trad. Dr. Klapwijk zal echter wel, op ver zoek van het bestuur van deze stichting, als medisch adviseur aan Het Dorp ver bonden blijven. Benarde boeren delen aardappelen uit aan huisvrouwen Boeren van Goeree-Overflakkee zijn van plan, a.s. zaterdagmorgen om tien uur in Rotterdam, waar schijnlijk in de omgeving van Blij- dorp, gratis aardappelen te ko men uitdelen aan de huisvrouwen uit deze stad. Zij stellen dat de aardappelen op het ogenblik de kostprijs niet opbrengen: die kost prijs Is 11 tot 12 cent per kg, terwijl de hoer maar 8 cent krijgt. Dan kan men ze beter weggeven, vinden zij. Via Hellevoetsluis zal zaterdag een colonne door tractoren ge trokken aanhangwagens van Goe ree-Overflakkee naar Rotterdam rijden. Jonge boeren van het eiland zullen daar enige duizen den zakjes aardappelen, ieder van twee kg, uitdelen. De wagens zijn behangen met leuzen als „droevig maar waar" en „ook aardappeltelers hebben recht op een redelijk bestaan". Bovendien zit in ieder zakje een gedrukte kaart, waarop staat aangegeven dat de verkoopprijs twee en een half maal zo hoog ligt als de celersprijs. En verder dat de land bouw. die een der kurken is waar op de economie van ons land drijft, grote verliezen lijdt en dat verzoeken aan de overheid om een redelijk bestaan voor de boeren te bevorderen geen gehoor vinden. De Flakkeese boeren willen niets neersmijten, geen straten versper ren of iets dergelijks. In het kader wordt niet all- trekken van d chaussee vanBHPHVHHB ook onderwerp van studie: een sterk- inkrimping van het korps commando troepen, opheffing - functie van de Ne. bevelhebber, een beperking tiviteïten van de Militaire Geneeskundi ge Dienst, een zoveel mogelijk reduceren van de personeelssterkte vooral in de lo gistieke sector, het reduceren van het gebruik van militaire personenauto's en verder een aantal maatregelen van geringer gewicht. i gedacht over het terug-1 se verkeerssituatie eigenlijk alleen r ruin. duizend man man- een loze kreet wordt „esiaak;. Voo K -^T A.C is dat niet prettig, ever voor De Auto, maar het is óók vervelend K-rfino- van ,1,. „lof „n I V00r de Zaftk Zelf Z'J ér 8Chade Nederland,- .„„«„.I, £Ï2 dergelijk punt zo slecht Informeer., dan zal het met het probleem zelf wel los lopen". Zeeland e Dertig punten ?ren-artikel ponten" in noemt daarbij o.m. het aan- (16.500) dat in november 1963 tot een volgende vaart moest achten. Hij noteert dan deze zin: „Het Delta-plan voorziet In een op lossing voor al deze problemen, maar het zal helaas nog we! even duren eer de geplande wegen er ook werkelijk zyn". Een dergelijke opmerking nu kenne- .lijk neergeschreven zonder nadere be- Zoals gezegd zou men de ruim duizend studering van de problematiek gaat man van het korps marechaussee die ons wel een beetje te ver dienst doen als grensbewakers, willen terugtrekken. Daarin kan defensie ech ter niet alleen beslissen omdat grens bewaking een feitelijke verantwoordeiyk- heid is van het ministerie van justitie. Tussen deze twee departementen moet dus overleg gepleegd worden. Onlangs heeft de nieuwe chef van de generale staf, luitenant-generaal F. van der Veen. opgemerkt, dat er bij de land macht wel op dertig punten bezuinigd kan worden. De hierboven genoemde: punten maken deel uit van die dertig len. dat het Deltaplan voorlopig niets te maken heeft met de veerdiensten in Zeeland, althans niet in de relatie die hij kennelijk bedoelt. Van de 16.500 auto's, die in november 1963 niet direct konden worden overgezet, moesten er namelijk ruim 14.000 rd.w.z. een kleine 85f&bij één en hetzelfde veer wachten: Kruiningen-Perkpolder DAAr ligt dus twee van de drie parate compagnieën "et knelpunt Welnu, het moge bekend (als we goed zijn ingelicht draait dat 7-'1n. dat de Westersehelde niet zal wor- om zo'n vierhonderd man) op te hef- j den afgesloten in het kader van het fen. By opheffing van de staf en Deltaplan, terwijl de minister al even- de functie van de Nederlandse terri- min van plan is te zorgen voor een brug toriale bevelhebber zou een deel \an of een tunnel. De opvattingen van de de taak van de N.T.B. overgeheveld minister en Zeeland ten aanzien van dit laatste onderwerp staan zo moge de auteur verder worden meegedeeld lijnrecht tegenover elkaar, zo ongeveer in de geest van nletes-welles. De „ge plande wegen" van het Deltaplan kun nen dus alleen maar slaan op Noord- Zeeland. maar ook hier kent de schrij ver van het stuk de situatie kennelijk half: er zal voorlopig slechts ten rebruik kunnen worden gemaakt afsluitdijken en secundaire dam men van het Deltaplan, zodat het pro vinciaal bestuur van Zeeland thans een vijf kilometer lange brug over de Oos- tersehelde laat aanleggen. Wellicht wil de redactie van De Auto er eens gaan kijken. Commandotroepen Wat betreft het korpt commnndo- troejien ligt het in de bedoeling Voor de geneeskundige dienst zou gelden dat men overweegt het niet alleen te la ten bij de onlangs bekendgemaakte op heffing van het herstel- en oefeneen- trum in Austerlitz, maar dat men ook bestudeert of de centrale militaire hos- dele pitalen en de districtshospitalen wellicht in aantal teruggebracht kunnen worden. H ét bewuste artikel eindigt aldus: In Bangkok zijn gisteren vredesbespre kingen begonnen tussen de ministers van buitenlandse zaken van Indonesië, de Filippijnen en de federatie-Maleisië. De Indonesische minister van buiten landse zaken, Soebandrio, zei na aan komst in Bangkok dat de kwestie van de erkenning van Maleisië het belang rijkste vraagstuk is. Indonesië zou zijn best doen om de conferentie een succes te laten worden. Maar het resultaat van hier- dan kan ziï beter zwijgen. Zeeland PREMIEKEURING „HET NEDERLANDSCHE TREKPAARD" het overleg viel nog niet te len. .•oorspel- Van Maleisische zijde werd meegedeeld, dat de federatie waarborgen van de conferentie zal eisen, dat er aan de „In donesische agressie, propaganda en on dermijning" een einde komt. Maleisië zou Indonesië voorts om een duidelijke omschrijving vragen van wat dit land onder „confrontatiepolitiek" verstaat. Ook zal Maleisië waarschijnlijk eisen dat er een einde komt aan de guerrillastrijd in Sabah Noord-Borneo )7 Het Zeeuwse hengstenmateriaal uit een keur van trekpaarden- stallen heeft woensdag weer over de Goese Grote Markt ge draafd. Een klein, seleet gezel schap van 25 stevig gebouwde dieren was hinnikend ingeladen om zich op de provinciale cen trale hengstenpremiekeuring te laten bewonderen en bekritise ren. En op het tochtige Goese plein is uit deze kleine aanvoer hengsten in beste conditie weer de kampioen naar voren geko men: de indrukwekkende bruin- schimmel „Dinant d'Orange", een in de Noordoostpolder ge fokte hengst van bijna vijf jaar oud, thans eigendom van Iz. de Buck te Grijpskerke. Het was voor de jury geen eenvoudige keus. Want naast dit dier stond een ander paard van allure, „Marlon van Braamhof" van A. J. E. Temmerman uit Hoofd plaat, die nu de kaart met het opschrift „reserve-kampioen" aan de gevlochten manen kreeg gehangen. Namens de commissaris van de ko ningin trad gedeputeerde J. van den Bos met de medaille op de glunderen de eigenaar toe. En daarmee was de spanning van de keuring aan het begin van de middag gebroken. Want de jury wist die weer tot een maxi mum op te voeren De acht best ge- „Dinant d' Orange" van Iz. de Buck te Grijpskerke plaatste hengsten uit de verschillen de categorieën werden aan het begin van de middag in de ring aan de oostkant van de Grote Markt geroe pen. Begeleiders stelden hun pronk- dieren keurig in het gelid op de zand- mat. Vijf van deze koplopers moesten even later uit het carré van de hon derden toeschouwers vertrekken. En met de winnaars van deze centrale premiekeuring van de koninklijke vereniging „Het Nederlandsche Trek paard" in Zeeland stond daar toen nog „Elegant van Braamhof", de na tionale reserve-kampioen van vorig jaar uit de stal van AI Serrarens ui' Ossenisse Het traditionele „spel" van de kam pioenskeuring, waarin de kenners en de fokkers telkens weer een voldoe ning voor hun inspanning vinden, had zich woensdagmorgen al eerder af gespeeld in de kring van de driejari ge hengsten. Een naar verhouding grote klasse in Zeeland dit jaar. Ge rekend naar het landelijk totaal levert Zeeland in deze categorie ongeveer vijftig procent. In de drie verschillen de maten onder deze jonge hengsten zaten dan ook gevaarlijke rivalen. Uit hen kwam als jeugdkampioen naar voren „Gaillard van Sluis", een hengst van royaal formaat met een buiten gewone actie. Een best voorbeeld uit een kleine eigen fokstal. die van Andrê Wemaer te Sluis, C. den Ha mer te Aardenburg en Pr. Ed. de Backere uit Sint-Kruis. „Gaillard van Sluis" is inmiddels verkocht naar Noord-Brabant. JAAR DEN BOSCH"... Het is de fokkers, de keurmeesters en de grote groep kritische toeschou wers langs het lyntje woensdag in Goes weer duidelijk geworden. Het provinciale kampioenschap is een vaak heldere voorselectie om te kun nen bepalen: dit of dat „gaat naar Den Bosch toe", naar de nationale tentoonstelling van „Het Trekpaard" En dat zal in 1964 een jubileum tentoonstelling ziin. want de vereni ging bctaa» vi'ftii» ïnrr Var rle leant van de organisatoren dat voor deze gebeurtenis-met-de- nodige-franje in het bijzonder uit het buitenland al een grote belangstelling bestaat. De algemene indruk van de centrale premiekeuring in Goes is zeker niet slecht te noemen. Wat de aanvoer be treft: die stond kwantitatief even hoog als vorig jaar. Over de kwali teit was de jury tevreden. Er zijn in het afgelopen jaar in de Zeeuwse stallen nogal wat hengsten verhan deld en de perspectieven zijn gunstig En zo heeft Goes zijn kleurige paar dendag van het jaar weer achter de rug. De dag. die begint met het ar riveren van de veewagens op de markt. Uren zijn de begeleiders van de hengsten daarna in de weer om nun dieren met hun zwarte sokken, gevlochten manen en opgebonden staarten op te poetsen voor het „exa men". En dan zijn daar tegen het be gin van de keuringen de mannen van de organisatie met de papiertjes tus sen de band op hun hoed. Het pu bliek dringt samen rond de touwen. Wat uurtjes later is het pleit be slecht. Klaar voor het volgende evenement, „Den Bosch" en nog wat na-discussiërend over de be reikte resultaten trekken de fok kers 's avonds weer naar huis. Een mild zonnetje temperde gisteren de schrale kou op „hun dag in Goes Voor dc mislagen van de keuringen De indrukwekkende bruinschimmel ,J)inant d'Orange", een in de Noordoost polder gefokte hengst van bijna vijf jaar, thans eigen dom van Iz. de Buck uit Grijpsker ke, bleek gisteren de best „ge bouwde" aller Zeeuwse hengsten. Hij werd dan ook kampioen van Zeeland. fFoto P.Z.C.) „Als er over vyf jaar stapvoets door Noord-Brabant zal worden gereden, zal het verkeer in Zeeland dus vrij wel volledig tot stilstand zijn geko men. Een somber vooruitzien: dus voor de velen die hun kostelijke tijd moeten doorbrengen met wachten"' Toe maar. Hier is wel helemaal sprake van een K.N A.C.-slag in de lucht. Weet de schrijver van het stuk wel iets van de Zeeuwse verkeersproblemen af? Is het wonder, dat we zijn betoog niet alleen met verbazing, maar met sty- gende ergernis hebben gelezen. We zei den het reeds: de K.N.A.C is een factor van belang in verkeersdiscussies in Ne derland, zij vertolkt de stem van de weggebruikers. Maar wanneer die zo onvoorbereid en zo stuntelig klinkt als eggebrutkers ln Zeeland zijn met deze loze kreten niet gediend. Wel met een duidelijke uiteenzetting van de verkeerssituatie in de provincie: men denke aan de problemen rond rijksweg 58 en vooral aan de acute kwestie van het veer Kruiningen-Perkpoldêr. Ten aanzien van deze laatste aangelegenheid is er voor de K.N.A.C. documentatie ge noeg voorhanden om het stotterend be leid rond de veerhavenverbetering van de minister van verkeer en waterstaat eens kritisch aan de orde te stellen. Dat zou heel wat beter zyn geweest dan dit falende beroep op het Deltaplan als een soort wondermiddel voor alle kwalen. Als we niet oppassen wordt verkeers technisch gezien dit plan wellicht nog eerder een kwaal dan een middel Nee. Zeeland is niet gediend met verhaaltjes, die de gemiddelde weggebruiker uit deze provincie zonder moeite als onjuist uit elkaar kan rafelen. Wij vertrouwen er op, dat de K.N.A.C. de Zeeuwse ver keerssituatie te eniger tijd juist zal be lichten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 1