HOOFDROL VOOR SJOUKJE Herman Kuiphof kijkt (beroepshalve) naar sport TWEEDE NET GAAT KIJKER GELD KOSTEN Zaterdag 11 januari 1964 \X/ie tot de kleine groep der niet-spelende mensheid be- hoort, late zich hierop niet voorstaan. De grootste mannen vermaken zich met het spel. Professoren spelen met treintjes, no tabelen verpozen, zich met de golfsport. De hoogste autoriteiten vermeien zich in het kijken naar allerhande wedstrijden. Zo'n „kij ker" is ook Herman Kuiphof. Beroepshalve meestal, want hij is één van de velen, wier beroep men gemakshalve aanduidt met „ra dio- en t.v.-medewerker''. Producer-regisseur-presentator-commen tator is immers zo'n mond vol. Zijn vroegere werk, dagbladjour nalist, heeft hem overigens nooit losgelatenook nu nog schrijft hij regelmatig sportbeschouwingen en -verslagen. Kuiphof is één der weinigen, die door hun zijn. zoals ze zijn de steeple chase via camera. JLopik en t.v.- apparaat zonder al te veel strafpun- ten ten einde brengen. Zijn spontane gewoon-doen bereikt meestal ruim schoots het doel, zijnde de televisie kijker. Hij is geen spelregelkenner bij uitstek. Hij weet echter van de verschillende onderwerpen doorgaans net iets meer dan de kijker. Maar niet zóveel meer dat ze 't gevoel drei gen te krijgen: „Hij vakman, wjj leek". Hij is (voorbeeldje) helemaal geen skiër, maar er zijn miljoenen men- men. die hij op hun pantoffeltjes bij de koffie met 'n koekje net iets meer over skiën heeft geleerd dan ze tevoren wisten. De heer Kuiphof heeft het succes balwedstrijd was gestuurd, als hij veel later niet toevallig in contact was gekomen met de VPRO en daarmee met het radio- en televisie werk was hij waarschijnlijk ge ëindigd waar hij begon: in de dag bladjournalistiek. Bij de VPRO verzorgt hij de sport, maar hij werkt meer voor de NTS dan voor de VPRO. Wat overigens van het begin af de bedoeling is ge weest. Samen met Jean Smits van de AVRO, Aad v. d. Heuvel van de KRO en Koos Postema van de VARA le vert hij zijn aandeel in Sport in Beeld, dat bij toerbeurt door één van hen wordt gepresenteerd of geregis seerd. T.V.-concert Roland Kirk Velen zullen zich wellicht nog de successen herinneren, die Roland Kirk op zaterdag 9 no vember heeft geoogst bij z(jn optreden in het Concertgebouw te Amsterdam. Hij heeft toen niet alleen m de hoofdstad ge musiceerd, doch ook in een door de A.V.R.O. georganiseerd optreden in „In den ouden Poortwal" te Amersfoort. De aldaar gemaakte opname zal morgen van 22.10 lot 22.35 uur door de A.V.R.O.-televisie on der de titel „Ro(la)ndo" wor den uitgezonden. Kirk zal, als naar gewoonte, worden bege leid door de Zwitserse pianist George Gruntz, die in 1958 deel "uitmaakte va nde Tower of Babel Band voor Newport, en twee leden van het Martial Solal Trio, bassist Guy Peder- son en drummer Daniël Hu- tnair. Dit programma, dat bij de kij kers wordt ingeleid door Wil lem Duys. is geregisseerd door Theo Ordeman. sport verzeild, toen hij van hoofd redacteur Van Walsum (nu burge meester van Rotterdamnaar een voetbalwedstrijd moest. Bondselftal Engels militair elftal. Vervoer was er niet en Kuiphof ging van zijn woon plaats Voorburg met een veiling- schuit via de Vliet en de Schie naar het Feijenoordstadion. In 1946 trad hij als sportredacteur in dienst van de Haagsche Courant. Ruim vijftien jaar werkte hij er. In tussen deed hij ook free-lance werk voor de radio. In 1961 trad hij in dienst van de VPRO. waarvoor hij vooral veel radiowerk verzorgt. In dat jaar verhuisde hij ook van Voor burg naar Soestdijk, waar hij met zijn vrouw, dochter en twee zoons een ruim huis aan de Stadhouderslaan be trok. Herman Kuiphof ontwikkeld, maar zonder sclioolmeesterallures; gemoedelijk, doch om de drommel niet van gisteren; degelijk en serieus. de Hilversumse radio- en t.v.-wereld, waarin Kuiphof zich nog steeds thuis- voelt. Druk. jaar Het pas begonnen jaar belooft voor Kuiphof een druk jaar te worden. Hij gaat twee documentaire uitzen dingen voorbereiden: over handboog- schieten en rugby, houdt om de twee weken een sport'praatje voor de VP RO-microfoon, stelt enige program ma's samen onder de titel „Portret van een sportman" (na Abe Lenstra komt Leo Horn aan de. beurt), is in gedeeld by de groep commentatoren voor Tokio en verslaat ten slotte de olympische winterspelen to Inns bruck. „Het samenstellen van programma's ls leuk, maar tijdrovend", zegt hij. „Het programma over Abe Lenstra bijvoorbeeld duurde 57 minuten; het vergde twee maanden voorbereiding. Lang, zult U zeggen, maar ik houd niet van prutsen. Wil je voor jezelf het idee hebben: ik heb 'serieus ge werkt, eruit gehaald wal: eruit te halen was, dan moet je niet op een weekje' kijken". „Het presenteren van een program ma vindt ik het leukst. Sport in Beeld bijvoorbeeld. Ik probeer altijd ge woon te doen. Zoals ik ben. Niet over dreven oubollig. Niet proberen in de huid van een ander te kruipen. Dan maak je jezelf alleen maar belache lijk". Jammer vindt hij het. dat het ra dio- en t.v.-werk zo vluchtig is. „Je kunt je werk niet bewaren, zoals een schrijver. Het programma over Len stra had ik graag willen bewaren, evenals de documentaire over de Elf stedentocht". Vooral de laatste, want dat was een brok werk, waarin heel wat tijd is gaan zitten. Maar Herman Kuiphof heeft het graag gedaan, want aan de schaatssport heeft hij z(jn hart verpand. Hy vindt het fijn werken b(J radio en televisie. Je bent er bij sport wedstrijden althans zeker van dat duizenden mensen kijken. En luiste ren. Want van weinig toestellen blij ven de knoppen af. als er een sport evenement te bekijken valt. „Je staat wel te kijken, als je de volgende dag leest, dat de bouwactiviteit is gehal veerd en dat 4500 Amsterdamse ambtenaren een snipperdag hebben genomen". Leerling-journalist In 1938, na z(jn h.b.s.-tijd, kwam Kuiphof bij een dagblad in dienst nis leerling-journalist. De eerste tien maanden verdiende hy geen stuiver. Hij liep zich bij wijze van spreken het vuur uit de sloffen voor een brandje, een vergadering. In 1941 werd het dagblad door de Duitsers opgeheven. De redactieleden bleven echter met elkaar in contact. Daardoor kon na de oorlog de krant direct weer verschijnen. In die eerste tijd na de bevrijding raakte hij in de pjpjfe.'a/oud pre:, .'.lieert dr. A. C. v. Swol weer zijn medi sche rubriek „Ziek zijn, beter worden". (Van een onzer verslaggevers) De tweede televisie-„meevaller", het reeds in maart in gebruik nemen van het tweede televisie net, zal de radiohandel binnen het gebied dat door proefzender Lopik wordt bestreken handen vol werk gaan kosten en een deel van de t.v.-kijkers een handen vol werk gaan kosten en een deel van de t.v.-kijkers een handvol geld. Er zijn in het westen van het land drie categorieën t.v.-ontvangers in gebruik: 1. De nieuwste toestellen, geleverd na 1962, waaraan niets veranderd be hoeft te worden. 2. De wat oudere toestellen, waarin de mogelijkheid reeds aanwezig is voor hét bijplaatsen van een zoge naamde kanalenkiezer. 3. De oudste ontv; voorziening nog r Voor het voor 't tweede net geschikt maken van de oudere en oudste toe stellen zal men in de praktijk van dezelfde methode gebruik maken, na melijk het bijplaatsen van een voor- zetapparaat. een zogenaamde „tuner" (afstemmer), waarvan de kosten om streeks 125 gulden bedragen. Nu de radiohandel namelijk nog maar een krappe twee maanden voor de boeg heeft voor het aanpassen van de ontvangers aan het tweede net. zal het in de praktijk onmogelijk blij ken. in de toestellen van de tweede categorie tijdig de kanalenkiezers in te bouwen. Overigens kosten ook deze ongeveer 125 gulden, de inbouwkos- ten niet meegerekend. Met een „tuner" is men dus niet duurder uit en dit apparaatje neemt slechts wei nig plaats in. Voor alle drie categorieën is boven dien een tweede antenne nodig. In de meeste gevallen kan deze bijgeplaatst worden op de mast van de thans ge bruikte antenne. De kosten hiervan variëren met de kwaliteit. Hoe dich ter men b(j de zee woont of onder de rook van chemische industrieën des te sneller corrodecrt de antenne. Met name in het westen van het land moet een t.v.-antenne dan ook van de allerbeste kwaliteit zijn. Een tweede antenne komt dan op onge veer honderd gulden. Met monta- gekosten zal dus het bekijken van het tweede programma van de bezit ters van nieuwe ontvangers een in vestering van ongeveer j 125 vragen en voor hen. die een minder nieuw of oud toestel bezitten circa 250. \X7einig indrukwekkende televisiepro gramma's deze week, of het moest al het jaarlijkse schaatsevenement zijn: Europese kampioenschappen kunstrij den voor dames dit keer uit Grenoble. Vrijdagavond van tien tot elf kunnen we met elkaar kijken naar de vrije fi guren voor dames: hetgeen wil zeggen, dat we naar alle waarschijnlijkheid Sjoukje Dijkstra kampioene zullen zien worden. Commentator is de directeur van het AVRO-televisiebedrijf Siebe van der Zee, die zijn nieuwe functie niet te best vindt om er het schaatscommenta- riëren voor te laten schieten. Verder de ze week voornamelijk de geijkte pro- gramma's. Zonder daverende verrassin gen of opzienbarende nieuwigheden. ZONDAG. De AVRO is voor grote moeilyk- heden komen te staan, toen de strip van Ellen Mazure werd afgekeurd. Het was een serie, waarvan men nogal het een en ander had verwacht en die bij het begin van het seizoen met. veel tamtam was aangekondigd, niet in de laalste plaats omdat Ko van Dijk er de hoofdrol in vertolkte. Het werd een te genvaller en men durft het zelfs niet eens aan de al opgenomen afleveringen uit te zenden. Alleen Ko van Dijk is overgebleven en omdat er weinig tijd van voorbereiding was heeft men hem in een stuk solotoneel geplaatst. De door het vervallen van „Met 24 pk door Europa" vrijgekomen zendtijd wordt voortaan gevuld met „Ko van Dijk vertelt verhalen van de vermaarde Russiche schrijver Anton Tsje- chof". Voor de eerste aflevering is gekozen het wondermooie verhaal van „de dokter". Tsje- chof, die in 1904 overleed was een van de grootste figuren van het Russische impressio nisme: eenvoudig beschrijver van kleinsteedse milieus. Hij was een buitengewoon knap ka raktertekenaar, wiens noodlotssfeer, wiens moedeloze apathie bekend is uit tal van to neelstukken, die de laatste jaren ook in ons land op het repertoire zijn gekomen. We be hoeven slechts te herinneren aan indrukwek kende opvoeringen als Oom Wanja en De Ker sentuin. De voordracht van Ko van Dijk komt om tien voor tien. Voordien hebben we kun nen kijken naar het Weekjournaal, Sport in Beeld, de kunstgrepen van Pierre Jansen en een aflevering van De Verdedigers, waarin vader en zoon Preston in een juristische krin gen als uitermate triest en moeilijk bekend staande zaak te behandelen krijgen, waar zij zich overigens wel weer goed door heen zullen slaan. De avond wordt afgesloten met een pro gramma voor jazzliefhebbers: de opnamen van een concert, dat de merkwaardige Amerikaan se blinde negermusicus Roland Kirk in Amers foort gaf. Willem Duys leidt dit programma in. Roland Kirk is een typische vernieuwer op het gebied van de moderne jazz. Hij ontwierp zijn eigen instrumenten, die nauw verwant zijn aan de saxofoon, maar die werden geconstru eerd om de bespeler in de gelegenheid te stel len twee of soms zelfs drie instrumenten tege lijk te hanteren, hetgeen merkwaardige effec ten oplevert. Het programma heet Ro(la)ndo. Marion Anderson MAANDAG. Huckleberry Hound opent het filmprogramma van do N.T.S. met zyn vrolijke avonturen, die zelfs als ze droevig zyn nog de lachspieren in beweging zetten. Na het Journaal en een uitzending van de Anti Revo lutionaire Party orn half negen een filmpje over de vermaarde Amerikaanse négerzange res Marion Anderson. De camera's zijn opge steld in het huis van deze grote vrouw als zy voorbereidingen treft voor een grote tournee. Zij zingt tijdens dit programma o.m. het Ave Maria van Soliubert en de negerliederen „He's got the whole world In his hand" en ..Deep River'. Marion Anderson, die 61 jaar is, was eigenlijk de eerste klassiek opgeleide ncgerzangeres. die blanke (klassieke) liederen op haar repertoire i..n- zat men weoeri kijken en luisteren naar „Muziek van".... Richard Rodgers. Milly Scott zal hierin weer een belangrijk aandeel hebben. nam. Zij is een fabelachtige alt, maar haar negcrliederen missen toch die bezieling, die uitgaat van een ongeschoold natuurtalent als bijv. Mahalia Jackson. In de wereld van de liefhebbers van llederenavonden hebben de re citals van Marion Anderson over de gehele we reld ontelbaar vele bewonderaars gevonden. Van negen uur tot ruim half elf de hoofdfilm „Als een losgebroken beest", een Franse rol prent van Maurice Lebro met o.m. Estrelle Blain en Paul Franceur. Het is een nogal rauw verhaal over een man, die vroeger in de on derwereld thuis hoorde, maar later een keuri ge man werd. Hij wordt benaderd door de ge heime dienst, die wil, dat hij een onderzoek instelt naar een smokkel in geheime documen ten. H(j ontdekt evenwel, dat degene, die zijn prooi moet zijn een van zijn beste vrienden is. Na aanvankelijk te hebben geweigerd, zwicht hij ten slotte toch voor de op hem uitgeoefen de druk. De vriend ontvangt hem vriendelijk, zodat hij opbiecht, wat het doel van zijn be zoek is. Daarmee is de vriendschapsband ver broken. Totdat evenwel een bende beide man nen bedreigt en ze in het gezamenlijk gevaar elkaar terugvinden. Een van de mannen sneu velt in de strijd: de ander probeert dan de zaak van de documenten alleen op te lossen. Als hij bijna geslaagd is in zijn opzet, blijkt een van zyn kinderen ontvoerd te zijn, zodat de zaak weer op losse schroeven komt te staanWaarmee overigens het „Fin" voor deze spannende rolprent nog niet op de beeld buis komt. Richard Rodgers DINSDAG. De VARA opent het dinsdagse programma op de gebruikelijke wijze, d.w.z. door Joop van Os zijn politieke uit zending „Meneer de voorzitter" to laten pre senteren. Na het Journaal en Achter het Nieuws om kwart voor negen „De muziek van Richard Rodgers" met als medewerkenden o.m. het orkest van Frans de Kok, het ensem ble Herman Schoonderwalt winnaar van de jazzprys van de VARA Milly Scott. Louis Neefs (uit België), Ria Valk en het Knokke- festival zangduo Jose Marcello en Joke Copier. Songs van Richard Rodgers. die bekendheid kreeg door zijn musicals als „Oklahoma". „Caroussel" en „The King and I". Enkele songs van deze nu ook al 61 jaar zijnde com ponist zijn: het melodieuze With a song in my heart; Some Enchanted Evening: Oh what a beautiful morning en Lover. Overigens is deze door Dick Harris geregisseerde show rond Milly Scott een van de meest succesvolle van dit seizoen gebleken. Zelfs ondanks de nog al tijd (zij het in mindere mate dan voorheen) volgehouden vertaling van de teksten. Na Rodgers een andere Amerikaan nl. Dick Po well, deze keer een beginnend advocaat, die zich ertoe laat overhalen om op het deftige advocatenkantoor van de vader van zijn vrien din te gaan werken. Als hij dat doet. heeft hij juist de verdediging op zich genomen van een striptease-danseresje en die zaak past beslist niet in de omgeving, waarin hij verzeild is ge raakt. Vrolijke verwikkelingen zijn het gevolg in deze komedie, getiteld „Geld en Roeping". Jaap Buys behandelt ten slotte in „ouder avond" problemen, die vele ouders en opvoe ders raken: vragen omtrent de sexuele voor lichting en opvoeding. Maar als het zover is, is het al laat in de avond, nl. over tienen. Minister De Jong WOENSDAG. De VPRO begint de woens dag met het kraken van wellicht een paar harde nootjes. Drs. Ferry Hoogendijk neemt nl. weer een minister „onder vuur". Dit keer valt de eer te beurt aan de minister van defensie P. J. S. de Jong, die allicht het een en ander zal vertellen over de reorganisatie op zyn departement en de niet bepaald rooskleu rige toestand van de Nederlandse paraatheid. Na het Journaal de zo langzamerhand welbe kende rubriek van de arts A. C. van Swol: Ziek zijn, beter worden, weer met het medi sche journaal. Om vijf voor negen A. Valpa raiso, een film van de Nederlandse cineast Jores Ivensen, die een kaleidoscopisch beeld geeft van het heden en verleden van de merk waardige havenstad Valparaiso in Chili. De film werd op het filmfestival van Bergamo bekroond met de gouden medaille. Een half uur later het eerste van een tweetal program ma's die vertaler-tekstschrijver Ernst van Al- tena in opdracht van de VPRO maakt. Dit eerste is gewijd aan de baladen en rondelen van de moderne middeleeuwse dichter Fran cois Villon, een even dichterlijk begaafd als losbandig man. Een opmerkelijke figuur, deze Montcorbier, die zich Villon noemde en die van 143J. tot 1463 leefde. Hij bewandelde niet alleen eerzame paden, maar was eigenlijk een grote dief en misdadiger. Hij werd tot de galg veroordeeld, maar kreeg gratie. De ballade zanger was ironisch en bepaald niet zachtzin nig, maar in zijn gedichten komen ook aan grijpende episodes voor. Medewerking wordt verleend door o.m. Kitty Courbois, Henk van Ulsen, Ramses Shaffy en Ronnie Potsdam mer. Een gezelschap, dat evenals Ernst van AJtena. een stevig taaltje niet uit de weg gaat Een tikkeltje gewaagd zal deze uitzending dan ook ongetwijfeld zijn. Datzelfde geldt voor de film „Welkom In het leven, lieve kleine" van Ed van der Elsken, die eerder werd uitgesteld, omdat ze niet in het programmaschema paste. Welaan, dat is dan nu wel het geval. De baar dige cineast Ed v. d. Elsken, die eerder met zijn echtgenote Gerda voor de AVRO een reis rond de wereld maakte, heeft in een film de geboorte van zrjn tweede kind vastgelegd. Let terlijk de geboorte en wat daar aan vooraf gaat. Er wordt ook in deze rolprent nogal rauwe taal gesproken, want Gerda v. d. Elsken beweegt zich in de laatste dagen van haar blijde verwachting door de Amsterdamse volks buurt, waar zij woont. Ondanks het realisme waarmee de filmer te werk ging of juist daardoor een ontroerende film. schil, dat hij zijn stukken minder pretenties meegeeft. Hij wil niet de vele verborgen be doelingen suggereren van een Pinter; hij blijft meer met beide benen op de grond, waarbij hij zijn intriges opbouwt uit bizarre situaties, die dan met een groot gevoel voor humor worden gerelativeerd. Zo ook in deze Playmates, waarin de beide rollen worden vertolkt door Ton van Duinhoven als de man en Enny Meu nier als de vrouw. De regie heeft Teun Lam- mertse. De „zij" is een wat excentrieke oude vrijster, die in het eenzame huis een ontvluch te krankzinnige op bezoek krijgt. In hun ge sprekken groeit tussen hen een merkwaardig contact. Om vijf over tien tot slot een boeiende repor tage onder de titel Twaalf vlaggen Sn het Zuid poolgebied. Die twaalf vlaggen behoren toe aan de twaalf landen, waarvan de weten schapsmensen onderzoekingen doen op velerlei terrein in het altijd nog tot de verbeelding sprekende Zuidpoolgebied. Hoe die geleerden werken en leven in een opmerkelijke har monie met elkaar laat deze documentaire zien. Een documentaire over een onherberg zaam gebied. Sjoukje Dijkstra TRIJDAG. In deze week werpen de sportge- V beurtenissen van de maanden januari en februari hun schaduwen vooruit. Vrijdag avond een directe reportage van de vrije fi guren van de Europese kampioenschappen kunstrijden in Grenoble, dus met de kiir van Sjoukje Dijkstra. Maar er zal in de komende weken veel meer te zien zijn: Europese en wereldkampioenschappen hardrijden en niet te vergeten de olympische winterspelen in Inns bruck, die al voor de deur staan. Jan Cottaar heeft dus stof te over om op deze avond van half acht tot acht de rubriek Van onze Sportredacteur te vullen. Na het Jour naal en Brandpunt om twintig voor negen de tweede aflevering van de succesvolle Ameri kaanse televisiefeuilleton Bonanza. Hoofdper- Billy Fury DONDERDAG. Het eerste deel van het VARA-programma van de. donderdag is bestemd voor de tieners. Herman Stok on vermoeibaar met zijn bel en toeters heeft opnamen gemaakt van het optreden van de Engelse tienerzanger Billy Fury tijdens een tienerfestival in Alkmaar. De piepjonge En gelsman zou aanvankelyk live op de beeld buis komen, maar te elfder ure is die uitzen ding uitgesteld voor de bejaarder Top of Flop. Nu dus op de band. Samen met de Tornado's, vijf kwieke muzikanten, wier grammofoon plaat „Telstar" een wereldsucces werd. Om twintig voor negen presenteert Berend Boudewijn zijn „Uit", waarvoor hij o.m. op namen maakte tijdens de nieuwjaarsinstuif van grammofoonplatenartiesten in Hilversum. Hij heeft verscheidene interviewtjes vastge legd. Om kwart over negen volgt dan het we kelijkse T.V.-spel. Deze keer een speciaal voor de televisie geschreven stuk van de Engels man John Speight in een vertaling van Jan Spierdijk: The Playmates, of wel De Speel makkers. Johnny Speight is een van die jon gere Engelse schrijvers, die men volgelingen van Harold Pinter kan noemen, met dit ver- L_i£l -^-t4--'CV_VS MARION ANDERSON sonen Bert Cartwright en zijn drie zonen Adam, Hoss en Joe zullen rond de Pendorosa- farm weer voor recht strijden. De titel van deze aflevering ls „De rit". Verder moet U maar raden naar de inhoud. Niets weten maakt trouwens een western alleen maar spannender. Vijf voor half tien een produktie van de Vlaamse televisie „Kruis of Munt", een „fantasie" zoals de Belgen zeggen met het orkest van Francis Bay en als solisten Henk van Montfoort, Raymonde Serverius. Bob Scholte, Lou Marcel. Marie-Louise Wilderijkx Albert Mertens. Henk van Montfoort is een Nederlander, die sinds vele jaren in België op merkelijke successen boekt met een eigen show. Het is voor de eerste keer. dat hij op de televisieschermen van zijn eigen land te zien zal zijn. En dat, terwij] wij zoveel Belgische sterren tegenwoordig naar ons land halen. Herman Kuiphof TON VAN DUINHOVEN ZATERDAG. De N.T.S. zorgt zaterdag voor een interessante sportreportage. Van vijf voor een tot twee uur op de vrije zaterdag beelden van de vermaarde internationale Hali- nenkanimrennen in Kitzbïihl: de afdaling voor heren. Ook zondagmiddag zal er een reportage uit Kitzbiihl zijn en wel van de slalom. Her man Kuiphof verzorgt het commentaar. In Tet middagprogramma van de AVRO verder o.m. Kleine Camera. Jazz Scene U.S.A. (met beelden van een herstellingsoord voor aan verdovende middelen verslaafde musici). Uit de voeten met Anneke en Rob. In hel T.V. lab (magnetisme) en Okkie Trooy. Om half acht Luipaard op schoot, na al die jaren nog altyd even fris en aantrekkelijk programma, het Journaal om acht uur, daarna Pinky and Perky, de Dick van Dyke show en het Quiz uur met Nand Baert. Ten slotte Kijk die Rijk. de maandelijkse show rond Rijk de Goorjer met teksten ran Eli Asser. De laatste keer kwam Rijk iets beter uit de verf dan tijdens de eerste show van dit seizoen, hoewel er toch ook veel kritiek is op de overvloed van sex. die Asser opzettelijk) aan zijn show heeft toegevoegd. Deze keer zijn er ook weer buitenlandse gas ten en wel de Maxwells uit Engeland grap penmakers en Birthe Wilkem een allerliefst zangeresje uit Denemarken, dat wc al eens in Eurovisie Songfestival zagen. Teifv uder sluit daarna weer een week televisie af. In het programma ..Kijk die Rijk" op zaterdagavond zullen Ovk de de gasten zijn van Rijk de Gooijer. De foto laat reeds zien, dat zij wi lachsalvo zullen weten te ontlokken. Zondagavond het jazzconcert van Douglas Kirk, die men hier met zijn ensemble m actie ziet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1964 | | pagina 19