Spartak uitgeschakeld Thoolse Waterleidingmij. vierde 40-jarig jubileum met receptie Geschenkenregen daalde neer in kindertehuizen Alles was vergeven en vergeten, want Europacupnieuws Gelukkig dat we zon goede arbiter hadden Mr. A. J. van der Hoeven hanteerde dertig jaar de voorzittershamer Ingreep Vrije kans HERINNERINGEN BIJ OUDE FOTO'S... Dank zij Sport steunt Zonneveld VREUGDE ENERZIJDS EN VOLDOENING ANDERZIJDS Dubbel Voor eerste keer Activiteiten brachten dit jaar 14.000 in het laatje Finalewedstrijden om het kampioenschap 3e klas libre iJUINJJiüKJJA^jr Zö JNUViUMliiUK iyt>3 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT i P.S.V. SPEELDE ZICH ZWOEGEND IN KWARTFINALES STRIJD EUROPACUP (Van onze sportredacteur) AL IN DE laatste minuut van de wedstrijd deed het er allemaal niet meer toe. Een door talloze stormachtige aanvallen moegestreden Spartak Plovdiv capituleerde eindelijk, in een juichende lawine stort ten honderden Eindhovense supportertjes zich van de staantribunes, omzoomden tot aan de witte lijnen het veld en doelman Gert Bals maakte al vreugdesprongen tussen de hel verlichte palen: P.S.V. had zich door een 0-0 gelijk spel tegen de Bulgaarse kampioenen geplaatst voor de kwartfinales van de Europacup. En even later bij het sner pende eindsignaal van de uitstekende Noorse scheidsrechter Nilsen was het definitief: Spartak Plovdiv, dat eerder op eigen veld met 0-1 verloren had, was uitgeschakeld. Het veld werd een deinende mensenzee, waarboven hier en daar schreeuwerig een helrode spandoek en wat rood.witte paraplu's uitstaken. Elf Bulgaren met grimmige, door vermoeidheid getekende gezichten manoeuvreerden mistroostig door die Brabantse vreugdegolven naar de kleedkamer. Eindhoven hoste luid ruchtig de spanning weg op bijna één hectare grasveld. Alles was nu vergeten en vergeven: het bar slechte spel, de ongestrafte blunders van de achterhoede, de nutteloze acties der eenzame solisten in de aanvalslinie, de rommelige tot niets leidende combinaties. P.S.V. was geen schijn van zichzelf geweest. Maar allez, wat deed het er toe. P.S.V. had zich immers geplaatst. Misschien komt Benfica of Milaan nu wel naar Eindhoven. En gisteravond na tienen waren de Brabanders bereid daar veel voor door de vingers te zien. Men pakte een pint, praatte liever niet meer over de wedstrijd, maar liever over een „Italiaanse of Portugese toe komst". Maar als de vreugderoes wat weg geëbd is, zal men na de wedstrijd in Eindhoven van gisteravond toch niet veel heil van de kwartfinale voor P.S.V. verwachten. Met kunst- en vliegwerk, soms zelfs met weg-is-weg voetbal heeft een bijkans zonder sa menhang spelend P.S.V. zich staande gehouden. Spartak Plovdiv toonde zich echter bepaald niet een ploeg om erg bang voor te zijn. Goed, de Bul garen speelden feller, zwoegden har. der, vielen keer op keer aan. Maar hun kracht was toch ook meer geba seerd op transpiratie dan op inspira tie, hun techniek was niet zo veel be ter dan die van de Nederlanders. En toch was P.S.V. bijna steeds gedwon gen tot het nemen van een groot ri sico: verdedigen van een benauwde 1-0-voorsprong. En met het wegtikken der minuten werd niet alleen het spel slechter, maar ook de stemming. Zelfs de goedaardige reus Ti- dor Diev, de Bulgaarse rechtsbuiten, die eerst nog een tegen de grasmat gelopen Pijs in zijn armen had gesloten en de vriendschap Oosteuropees had bezegeld met een zoen, liet zich verleiden tot een onverstaanbare, maar wel zeer boze mo- neloog met een der grensrechters. En rechtsbinnen Stoinov uitte zijn wrevel en woedende teleurstelling door achter de rug van de arbiter halfspeler Pijs een trap te geven. Neen, de stemming werd er niet beter op. De spanning werd velen te veel. Advertentie Dat bleek ook toen de gebrilde P.S.V.- masseur Piet van der Ven het veld op- dribbelde om de horizontale Pijs weer in verticale stand te brengen. Met het ge zag van een gediplomeerd E.H.B.O.-er kwam ook de scheidsrechter eens aan het pijnlijke bovenbeen voelen en toe het duidelijk werd, dat de heilzame ingreep wel enkele minuten in beslag zou nemen, wisten de Bulgaren het wel. Diev en Stoinov organiseerden snel een trans portdienst en wilden Pijs al oppakken om hem buiten de lijnen te dragen. Afblijven, zei een nerveuse Piet van der Ven. De Bulgaren deden dat wel van Pijs, maar niet van de gereedschapstas van Van der Ven. Dan die maar buiten de lijnen, dacht een geïrriteerde Diev. Maar ook dat wilde Van der Ven niet. En hij posteerde zich omstandig in de bokshouding. Op dit kritieke moment verschenen echter Roel Wiersma en trai ner Bram Appel ten tonele. En toen een ieder gescheiden was, bleek Pijs inmid dels tot de staande toeschouwers te be horen Nou ja, het was allemaal vergefelijk. Want spannend was het daar in het PSV-stadion gisteravond wel. Spannend, maar ook tevergeefs bleef men steeds maar wachten op een beslissende PSV- aanval, want met één doelpunt er bij was de zaak wel zeker. Maar daarvoor hield een veel te traag spelende Theu- nissen de bal veel te lang bij zich, daar voor trokken de vleugelspelers Giesen en Allemann te vaak naar het drukke cen trum en daarvoor zocht goalgetter Kerk- hoffs te vaak tevergeefs de vrije rufcnte. In de achterhoede hielden Brusselers en Wiersma, die overigens over het geheel bezien geen slechte wedstrijd speelden, De Italiaanse kampioen Internazionale Milaan heeft in Milaan woensdag met 1-0 (rust 0-0) gewonnen van het Franse A.S. Monaco. Het was de eerste wed strijd voor de achtste finales van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen. In hun eerste wedstrijd voor de achtste finales van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen heeft be- kerhouder A. C. Milan met 11 gelijk gespeeld tegen Norrköping. De rust stand van deze in Norrköping gespeelde ontmoeting was 00. De Turkse club Galatasaray en F.C. Zürich (Zwitserland) zullen een der de wedstrijd moeten spelen om uit te maken, wie overgaat naar de kwart finales van het toernooi om de Euro pese beker voor landskampioenen. Nadat de Zwitsers de eerste ontmoe ting: met 20 hadden gewonnen, ze gevierden de Turken woensdag in de in Instanbul gespeelde return met de zelfde cijfers. Bij de rust was de stand 10. Jeunesse d'Esch heeft Partizan Belgrado in de Europacup voor landskampioenen niet voor de tweede maal kunnen ver rassen. De dappere Luxemburgers, die de eerste wedstrijd met 2—1 hadden ge wonnen, werden in de Zuidslavische hoofdstad na een 3—1-achterstand bij de rust met 6—2 verslagen. Partizan gaat door een beter doelgemiddelde over naar de kwartfinales. Linksbinnen Hoenen (in witte broek) ziet zich hier de weg versperd door spil Manolov, terwijl de Bulgaarse doelman ook nog paraat is. (Foto P.Z.G.) de spanning er in door ieder een keer fi naal over de bal te trappen en een Bul gaar een vrije kans te geven. Natuurlijk waren er ook voldoendes: opnieuw was Van Wissen weer de mo tor van P.S.V. en ook Pijs en Hoenen deelden meestal niet in de malaise. Bo vendien had P.S.V. een tactisch juiste zet gedaan: de fiks uit de kluiten ge wassen Toon Brusselers, die gewoon lijk rechtsback speelt, stond nu op de linksbackplaats als de directe tegen stander van de al even grote stormram Diev. En het moet gezegd: de Bulgaar se mannetjesputter kreeg maar weinig kans. (Advertentie) In een wip gewassen, zó droog,, geen krimpen, geen verkleuren, geen vervllten en geen mot. Al na zes minuten ontlokte Brusselers kreten van angst aan de volgepakte tribunes door over een simpel balletje te trappen. Maar zucht van verlich ting Tidor Diev knalde precies tegen doelman Bals, die het even met een pijnlijke enkel bekocht. Het werd de P.S.V.-aanhang gaandeweg angstig dui delijk: met een 00-gelijkspel mogen we meer dan tevreden zijn. Keer op keer kwamen de Bulgaren en de Eindhovenaren daarentegen combineerden zo slordig en onsamen hangend, dat doelman Stankov voor rust geen schot van betekenis kreeg. „Waar wordt de beslissingswedstrijd ook weer gehouden?", werd in de rust al bezorgd geïnformeerd. Na de rust heeft P.S.V. de zaken iets energieker aangepakt. Dat resulteerde onder meer in een verraderlijk af standsschot van Hoenen. Kennelijk ver wachtte de doelman, dat een andere verdediger, die verre bal zou onder scheppen en pas op het laatste mo ment reageerde hij en stompte de bal nog juist uit de hoek. Maar aan de an dere kant moest Pijs de bal voor het doel wegtrappen na een schot van links buiten Genov, toen doelman Bals al ge passeerd was. Het spel werd nu gaan deweg harder, maar zelfs vrije schop pen, die aan beide zijden van het veld vanaf de rand van het strafschopge bied genomen mochten worden, lever den niets op. Aan beide zijden smoorde alles in een zee van onbegrip en in een stevige defensie. Moeizaam worstelden de ploegen zich ten slotte door de laatste minuten als twee tegen elkaar hangende, aangesla gen boksers. Het eindsignaal kwam als een verlossing. Lopen behoefden de P. S.V.-ers toen niet meer: zij gingen op de schouders. Alles was vergeven en vergeten „Wij zijn een ronde verder Het waren de woorden van trai ner Bram Appel, waarin precies lag opgesloten de karakter schets die uit vele monden was op te tekenen over de wedstrijd F.S.V.-Spartak Plovdiv. De Eindhovenaren zijn inderdaad door het doelpuntloze gelijk spel tot de kwartfinales van het toer nooi om de Europacup doorge drongen, maar over het „hoe" doet men liefst het zwijgen toe. Appel: „De Bulgaren hebben met volle overgave gestreden en veel har der gewerkt dan in de eerste wed. strijd. Het was daarom geen wonder dat zij tegen het einde geen stoom meer hadden. Ik had mijn ploeg het veld in gestuurd met de opdracht hen op te vangen en verder, afhan kelijk van de wedstrijd, eventueel in de aanval te gaan. Het zwaartepunt lag dus op de verdediging logisch wanneer je met een 1-0 voorsprong begint en van deze taak hebben de jongens zich goed gekweten. Wij heb ben echter minder kansen gehad dan in Plovdiv. Wij speelden op 0-0 en dat is gelukt". De spelers zelf konden de woorden van hun trainer slechts onderstrepen. Dat het geen mooie wedstrijd was, daarover was iedereen het wel eens. Bovendien, dat de Bulgaren, die zich in eigen land als sportieve tegenstan ders hadden doen kennen, nu nogal eens tot grofheden overgingen, die niet door de beugel konden. Goed, dat er daarom zo'n voortreffelijke scheidsrechter was in de persoon van de Noor Birgen Nilsen. „Wat een mangeweldig. Ik heb hem geen fout zien maken. En hoe hij de spel regels interpreteerdeWaren de woorden van Roel Wiersma, die door een tegen het einde opengeslagen lip met bloed op zijn shirt in de kleedka mer zijn bezwachelde enkel zat te be tasten. „Nee, geen last gehad". De Bulgaren waren na afloop niet te spreken. Hun kleedkamer bleef her metisch op slot, maar toen de deur op een kier ging en wij een blik bin nen wierpen, zagen wij zeer sombere gezichten. De teleurstelling was er diep in gegrift. Er zullen harde noten zijn en nog worden gekraakt. De grapjas, die woensdag op het eiland Tholen voorspelde dat er iets anders dan helder water uit de 7400 aansluitingen op het buizen net zou stromen, geloofde toch ook zichzelf niet! De jubilerende N.V. Waterleiding Maatschappij „Tho len" heeft het bij een eenvoudige herdenking van het veertigjarig be staan gelaten. Gewoon, niet bui tenissig of uitbundig: precies zoals het in de afgelopen vier decennia met de watervoorziening is gegaan Constante levering, waarover wei nig of geen klachten werden ge hoord. Zo werd het jubileum als een haast vanzelfsprekende, een logische zaak gepasseerd. Met een staande receptie zonder toespra ken en een diner na afloop ervan voor de raad van beheer, de raad van commissarissen en de directie met enkele gasten. Toch was het een drukte van belang in de benedenzaal van „Hotel Zee land" aan de haven van Tholen, waar de veertig jaar oude maatschappij re cipieerde. Met voorzitter mr. A. ,1. van der Hoeven en directeur J. F. J. van der Peijl in hun midden namen de burgemeesters van de zes andere gemeenten op het eiland als leden derden felicitaties in ontvangst. Een hoek van de zaal was veranderd in van de raad van beheer enkele hon- een „tuin" van bloemen en planten, op de bestuurstafel lag een flinke De in Zeeland zo langzamerhand een begrip geworden stichting „Sport steunt Zonneveld" heeft woensdagmid dag en -avond een felle concurrentie strijd geleverd tegen de als milde gever bekendstaande St.-Nicolaas. De deputa tie, die tijdens een „bliksemtocht" vier geadopteerde inrichtingen met een be zoek vereerde, verscheen dan wel niet gebaard, gemijterd en met zwarte Pieten omgeven op het appel, de geschenkenre gen, die de heren van de stichting in de tehuizen lieten neerdalen, deed in hevig heid echter niets onder voor de overwel digende cadeau-uitdeling, die de verschij ning van de Spaanse bisschop in de huiskamers sinds lange tijd tot zo'n wel kome gebeurtenis hebben gemaakt. Directie, personeel en patiënten van de verpleeginrichting „Ipenoord" en het zeehospitium „Zonneveld" werden met vreugde en dankbaarheid vervuld bij het zien van al het materiaal, dat de sinten van „Sport steunt Zonneveld" hen dit keer weer hadden toebedacht. In totaal veranderde er gisteren een be drag van ongeveer f 12.500 van eigen aar. In de vorm van geschenken en en veloppen met inhoud werden gedeelten van dit geweldige bedrag niet alleen of ficieel aangeboden aan de besturen van de bij Oostkapelle gelegen inrichtingen; de verpleeginrichting „Huize den Berg" te Goes en de vereniging Kinderzorg te Middelburg hadden reeds in de middag uren meegedeeld in de feestvreugde en de geschenkenregen. Rond drie uur maakten voorzitter C. Westerweel, secretaris W. Joziasse en penningmeester Th. de Ruyter van de sportactiestichting voor de eerste keer hun opwachting in „Huize den Berg" te Goes, waar in de ontvangstkamer de reeds eerder bezorgde filmprojector ge reed stond om te worden gedemon streerd- De deputatie die werd ontvangen door directrice, zuster Theodosia, de moeder overste, dokter J. B. V. Weiten en twee heren van het stichtingsbestuur, kon hier materiaal, waaronder verder een filmprojector en een verlichtingslamp, ter waarde van f 1200 ter beschikking stellen. Daarbij hoorde ook nog een „ontspanningspotje". Dokter Weiten noemde de filmprojector een gelukkig gekozen apparaat, omdat de ouders op deze wijze met eigen ogen de vorderingen van hun pupillen kunnen zien. Ook zuster Theodosia sprak haar waardering uit voor de ontvangen cade aus. „Wij zitten hier elk jaar weer met be schaamde kaken want wat kunnen wij nu terugdoen" sprak mr. W. Dieleman, tweede voorzitter van de vereniging Kinderzorg, toen de woordvoerder van de sportstichting in de bestuurskamer van het hoofdgebouw te Middelburg had bekendgemaakt, wat er dit jaar alle maal voor deze instelling was uitgeko zen. En dat was weer een hele waslijst. De totale waarde van de karrevracht cadeaus bedroeg om en nabij de f 2700. Mr. Dieleman meende daar „als kleine kleinigheid" toch iets tegenover te moe ten stellen. Hij bood de stichting een in gelijste foto van de opening van ,,'t Ba ken" aan. Bij de officiële aanbieding van de cadeaus waren voorts aanwezig direc teur H. van Arkel, administrateur T. A. Schimmel en verenigingssecretaris ds. F. H. A. van der Wind. Maar er was nog veel meer. In aanwe zigheid van de leden van de stichting werd op deze avond ook de automatische filmprojector en de fraaie diaprojector gedemonstreerd. Margriet van Balen speelde een pittig nummertje op de nieu we piano. Ds. dr. A. H. A. Bakker, lid van de stichting verpleeg- en rusthuizen in Midden-Zeeland vertolkte de dank voor de ontvangen geschenken, die een waarde van f 3250 vertegenwoordigden. Zuster P. N. van der Gaag, de directrice van „Ipenoord", sloot zich daar graag bij aan. Een bekende verschijning waren de mensen van „Sport steunt Zonne veld" in het zeehospitium Zonneveld. Daar werd gisteren voor de elfde keer een bezoek gebracht. Voor „Ipenoord" en „Kinderzorg" was het de vijfde keer en in „Huize den Berg" maakte de stichting voor het eerst haar opwachting. Het ontvangstzaaltje van de inrichting was goed gevuld ook mevrouw S. C. de Casembroot-Baronesse van der Feltz bevond zich onder de genodigden toen de heer W. J. L. de Groof de goede ge vers van de sportstichting begroette. Het deed de heer De Groof een buiten gewoon groot genoegen te mogen con stateren, dat na het aftreden van de heer Plompen de teamgeest in de stich ting nog even groot is gebleven. Ook dr. H. A. Roebers, de geneesheer directeur, was vol lof voor het werk van de stichting. Mej. S. Grund viel vervolgens de eer te beurt om het orgel, een van de vele geschenken voor een totale waarde van 5500,„uit te pro beren". Een bedrag van 1000,werd gereser veerd voor de bouw van een zwembad voor „Zonneveld". Hiervoor is momen teel f 15.000,bijeengebracht. Tijdens de genoeglijke bijeenkomst vertoonde de geneesheer-directeur een zelf vervaar digde film, waarin de verschillende fa cetten van het werk op „Zonneveld" werden belicht. De N.V. Waterleidingmaatschappij „Tholen" heeft woensdagmiddag het ifO- jarig bestaan herdacht met een receptie. Namens de andere waterleidingmaat schappijen in Zeeland werd een schilde rij van de haven van Tholen aangebo den. (Foto P.Z.C.) stapel telegrammen en van verschil lende kanten kwam men met ge schenken aandragen. In deze feestelijke stemming was het een uitgezochte gelegenheid om feitjes en grote gebeurtenissen uit de veertig jaar van de waterleiding op Tholen uit de vergetelheid te halen. De raad van be heer had voor -de aanvang van de re ceptie besloten daarbij een handje te hel pen door enkele historische foto's, groepsprenten met gebolhoede heren in hun waterleidingbezigheden in de ont vangstzaal aan de muur te hangen. Met een verfrissing in de hand gingen vele van de bezoekers daar een kijkje nemen. Ze zagen er de maatschappij in haar beginperiode. Toen bijvoorbeeld op 27 november 1923 de toenmalige com missaris van de koningin in Zeeland, jhr Quarles van Ufford, op de Markt in Tho len het leidingennét officieel in gebruik stelde door een kraan van een fonteln- met-rotspartijen open te draaien. Ook hingen er foto's van de ingebruikneming van de watertoren te Scherpenisse. En als contrast opnamen van de pompsta tioninstallaties in hun huidige vorm te Halsteren, waar Tholen zijn water aan boort. Eigenlijk was er deze middag een dubbel jubileum: burgemeester Van der Hoeven van Tholen herdacht het feit, dat hij dertig jaar lang de voor zittershamer hanteert, die hij in 1933 overnam van de promotor van de maatschappij, jhr. J. van Vreeden- Voorzitter C. Westerweel heeft woensdag tijdens de bezoeken aan de vier verpleeginrichtingen voor kinderen trots kunnen aankondi gen, dat de stichting „Sport Steunt Zonneveld" dit jaar een bedrag van 14000,zal kunnen bereiken. Dat is 3000,meer als vorig jaar. Penningmeester Th. de Ruyter deelde mee, dat het streefbedrag voor het volgend jaar wordt geschat op twintig mille. Bij elkaar heeft de sportstichting dit jaar niet meegerekend 63.464,30 aan geschenken uitge geven. Het eerste jaar bedroeg het beschikbaar gestelde bedrag 14000,De laatste twee jaar draaide de opbrengst rond de 10.000. Financiële voortgang kon worden geboekt dank zjj 'n nieuw onderdeel van de actie, waarin donateur worden aangeworven on der het motto: vrienden van de stichting „Sport Steunt Zonne veld". Dit jaar meldden zich reeds 2300 vrienden, maar dat wordt nog veel meer, verklaarden de leden van de stichting. De filmprojectordie in huize >rDen Berg" te Goes tot de geschenken van de stichting „Sport Steunt Zonneveld" be hoorde, werd, gistermiddag meteen even „uitgeprobeerd". Voor de bediening van het apparaat zorgde directrice, zuster Theodosia. Secretaris W. Joziasse, voor zitter C. Westerweel, penningmeester Th. de Ruyter en bestuurslid L. A. van Opstal konden vanuit hun stoel goed zien wat er op het scherm kwam. Moe der overste, dokter J. B. V. Weiten en bestuurslid ir. L. Kramers, (van links naar rechts) keken staande toe. (Foto P.Z.C.) burch. Een extra handdruk van de bezoekers aan deze receptie aan mr. Van der Hoeven was daarvoor een huldeblijk. Uit verschillende Zeeuwse gewesten wa ren deputaties van waterleidingmaat schappijen gekomen om „Tholen" met het jubileum te complimenteren. Burge meester A. C. Willemsen van Yerseke legde die felicitaties vast onder aanbie ding van een schilderij van de haven van Tholen. Ook het personeel had voor een geschenk gezorgd: een sierlijke wand klok. Het gemeentebestuur van Tholen onderstreepte zijn belangstelling via een kostbare asbak, die wethouder A. Jan sen aanbood. En dan waren er nog ge schenken van verschillende bedrijven in het land, die de Thoolse waterleiding maatschappij onder hun clientèle heb ben, andere openbare nutsbedrijven in Zeeland en verdere zakelijke relaties. Onder de recepfiebezoekers merkten we tal van raadsleden van de gemeenten op Tholen op, vertegenwoordigers van instanties als de cultuur technische dienst. Staatsbosbeheer, de landbouw en de tuinbouw, het bedrijfsleven en de volksgezondheid, het verenigingsleven en de burgerij. Na afloop van de receptie, die onge veer anderhalf uur duurde, was er in hotel „Zeeland" nog een diner. Na mens het provinciaal bestuur zat daar gedeputeerde M. J. van Poelje, onder wiens afdeling de drinkwatervoor ziening in Zeeland ressorteert. Vrijdag, zaterdag en zondag zullen in de zaal van de heer J. L. de Hooge te Zie- rikzee de finalewedstrijden worden ge speeld om het kampioenschap 3e klas libre van het district Schouwen-Duive- land der K.N.B.B. Aan de voorwed strijden namen 24 biljarters deel, waar van J. Vasseur, b.v. Renesse, A. Lokker, Entre Nous, Zierikzee en A. Goossens, V.O.G., Zierikzee naar de 2e klas pro moveerden. In de finale hebben zich we ten te plaatsen W. KesteJoo, O.K.K„ Nieuwerkerk, J. Hagestein, K.V.L., Noordgouwe, A. Mol, B.V.O., Ooster. land, L. C. Hanse, b.v. Renesse, A. Quar- tel, K.V.L., Noordgouwe en K. Akers- hoek, D. Verkaart en J. Verkaart (alle drie V.O.G., Zierikzee). Gezien het ge ringe onderlinge krachtsverschil zal het aan spanning in deze finale zeer zeker niet ontbreken. De organisatie van dit toernooi is opgedragen aan de vereni ging V.O.G. 0 Uit China, India. Roemenië en Zuid-Slavië zjjn in totaal zes milloen diepvrieskikkerbil- len onderweg naar Zwitserland, te zamen een gewicht van 50 ton, om de Zwitserse lekker bekken met Kerstmis te kunnen vergasten op wat zij een delicatesse vinden. Een 20-)arig Filippijns meisje, Tereslta Mercado, dat haar ogen te koop had aange boden om de nood in haar gezin te lenigen, heeft van alle kanten uit het land hulp aan geboden gekregen. Nagekomen advertenties Tot ons groot verdriet nam God plotseling van ons weg, ons aller lie veling ELLEMIEKE oud 2 jaar. P. Wisse. M. Wisse-Koole. Okke. Inke. Familie Wisse. Familie Koole. Vlissingen, 27 november 1963. Tobagolaan 15. De begrafenis vindt plaats op zaterdag 30 november a.s. om 11 uur op de Noorderbe graafplaats. Heden overleed tot on ze diepe smart nog vrij onverwachts onze geliefde broer, oom en huisgenoot, JACOB TOLHOEK, in de ouderdom van ruim 83 jaar. Rilland-Bath: M. Tolhoek- van Koeveringe. Krabbendijke: Fam. A. v. d. Berge. Fam. J. bij de Vaate. Krabbendijke, 27 november 1963. Oostweg 91. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op zaterdag 30 novem ber a.s. Vertrek sterf huis 12.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 7